Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Strefa Metro - Dieta Cud

---- - Sro Paź 03, 2007 23:44
Temat postu: Dieta Cud
Skoro został poruszony temat wyglądu kobiecego ciała może warto podyskutować na temat odpowiedniej i racjonalnej diety zarówno takiej codzinnej jak też takiej, która pomoże zrzucić parę kilko. Jeśli ktoś zna jakieś specjalne mikstury proponuję poddać je dyskusji może wspólnymi siłami stworzymy coś ciekawego,pysznego i niskokalorycznego :D
Ukasz - Czw Paź 04, 2007 06:54

Karolinko, czy budowanie fajnego ciałka, dbanie olinie to tylko dieta ?? W przypadku faceta zrzucenie oponki to z pewnoscia nie tylko dieta :) Cwiczenia fizyczne, czwiczenia fizyczne i jeszcze raz czwiczenia fizyczne :)

ale prosty przykład:

Zamiast wciagnąc w kinie pake Nachos z sosem salsa i cole 0.5l mozna wciagnąc mały popcorn i sok pomarańczowy :) Roznca w ilosci kcal i tłuszczu nieziemska :D

---- - Czw Paź 04, 2007 22:35

Tak samo jak dieta jest bardziej skuteczna przy odpowiednim programie treningowym, tak spalane kalorie na siłowni nie idą na marne tylko wtedy gdy po wyjściu z niej zjadamy sensowne posiłki... samymi ćwiczeniami nie można żyć niestety dlatego uważam że tak ważna jest racjonalna dieta...

a jeśli o diecie mowa to fundamentalnym elementem nie tylko w okresie diety jest woda mineralna, która raz że jest niezbędna do życia, a dwa doskonale oczyszcz organizm jeśli jest spożywana w odpowiednich ilościach. Polacy niestety nie są przyzwyczajeni do picia wody i jak kiedyś przeczytałam w jakimś artykule nie potrafią jej racjonalnie spożywać. Woda powinna być nieodłącznym elementem naszego każdego dnia i powinniśmy ją nieustannie popijać bo spożycie 1,5l PET jednorazowo niewielkie pożytki przynosi gdyż większe ilości wody po prostu przepływają przez nasz oragnizm niczego w nim nie zmieniając...

Ba$ka - Sob Lis 10, 2007 19:56

Podstawa diety- ZIELONA HARBATA!! i to w zwykłej klasycznej płynnej postaci a nie w wersji suplementu diety w tabletkach. Na prawdę działa cuda choć nie można z jej ilością przesadzać. 3 filiżanki dziennie to z tego co wiem maksimum ale ja osobiście pije jej więcej bo po prostu ją lubię:) No i oczywiście połączona z racjonalną dietą i wysiłkiem fizycznym:)
---- - Wto Lis 20, 2007 00:09

podobne właściwości ma czerwona herbata i jest smaczniejsza, nie odczuwa się takiej goryczy jak przy zielonej i można pić ją zamiast czarnej więc i bez ograniczeń (w miarę rozsądku
Mela23 - Pon Gru 17, 2007 21:40
Temat postu: Odchudzanie
Witam! Tak jakw temacie... Może ktoś zna jakieś dobre sposoby na odchudzanie? Domyslam się, że ograniczenie słodyczy.. ale może któraś z Pań ma jakiś dobry, sprawdzony sposób? Co prawda nie mam nadwagi... ani też nie należę do osób puszytsych, ale chciałabym zrzucic kilka kilogramów. ;] Liczę, że ktoś mi pomoże.
Diabel-tasmanski - Pon Gru 17, 2007 21:54

Nie chciałbym szanownych pań urazić ale kobiety mają zwykle... złe sposoby na odchudzanie. Zależy z czego wynika nadwaga. I jaka jest. Pozdrawiam.
Mela23 - Pon Gru 17, 2007 22:10

Diabel-tasmanski napisał/a:
Nie chciałbym szanownych pań urazić ale kobiety mają zwykle... złe sposoby na odchudzanie. Zależy z czego wynika nadwaga. I jaka jest. Pozdrawiam.

No to drogi Diable...Przedstwiasz płeć męską wiec może mi doradzisz, skoro twierdzisz, że kobiety mają zwykle złe sposoby? :mruga: Ja jak już pisałam wcześniej, nadwagi nie mam, ale zrzuciłabym pare kg tu i ówdze. Gram w kosza i wydawałoby się, że dzięki temu chudnę, ale niestety nie ;/

Ukasz - Pon Gru 17, 2007 22:42

Niestety, ale częśc kobiet odchudza sie bez głowy... nie jedzą wcale lub w ciagu dnia jedza np pomarańcze. Efekt owszem jest, ale najczesciej krótkotrwały i potem wystepuje zjawisko jojo.
Ola - Pon Gru 17, 2007 22:46

Mela23 napisał/a:
Gram w kosza i wydawałoby się, że dzięki temu chudnę, ale niestety nie ;/

to przestan grac i dopiero zobaczysz, ile to daje :)
kiedys bylam bardzo aktywna fizycznie i myslalam, ze to wszystko na nic..
z biegiem czasu u mnie tryb zycia sie zupelnie zmienil i widze wyraznie, jak brak ruchu wplywa na mnie.. nawet niby taki drobiazg, ze przestalam chodzic z psami na spacer.
juz tam pomijajac sprawy dojrzewania i inne zmiany w organizmie.

na pewno nie powiem nic odkrywczego, ale im wiecej ruchu, tym lepiej :ok:

co do diety, to nic nie poradze.
nie jestem w stanie na zadnej wytrzymac.. slabosc do pepsi i slodyczy i innych smakolykow mam ogromna :)
teraz czekaja mnie Swieta, przed ktorymi pewnie wszystkie ciotki juz od miesiaca sie odchudzaja :D
trzeba bedzie troche wysluchac, jak to akurat mi sie przytylo :D
ale co tam :)
dla mnie wazny jest dystans do wlasnego ciala..
zdaje sobie sprawe, ze i tak takiej figury jak teraz moge juz nigdy nie miec :)

Diabel-tasmanski - Pon Gru 17, 2007 23:07

Ukasz napisał/a:
Niestety, ale częśc kobiet odchudza sie bez głowy...

Na głowie trudno się odchudzic :D

Ola napisał/a:
slabosc do pepsi i slodyczy i innych smakolykow mam ogromna

Szczególnie do żelków :D

Ola napisał/a:
dla mnie wazny jest dystans do wlasnego ciala.

Polecam róznież do obcego ;)

Teraz poważnie:

Mela23 napisał/a:
nadwagi nie mam, ale zrzuciłabym pare kg tu i ówdze

Nie rozumiem. Skoro nie masz nadwagi to co i po co ?

Ukasz - Pon Gru 17, 2007 23:08

Mela23 napisał/a:
nadwagi nie mam, ale zrzuciłabym pare kg tu i ówdze

Nie rozumiem. Skoro nie masz nadwagi to co i po co ?

To Ty nie wiesz... zeby nie miec nadwagi jeszcze bardziej.

Ola - Pon Gru 17, 2007 23:20

Polecam róznież do obcego ;)

z tym nie jest tak latwo..

Mela23 - Wto Gru 18, 2007 19:23

[quote="Diabel-tasmanskiNie rozumiem. Skoro nie masz nadwagi to co i po co ?[/quote]

Odpowiedz prosta..Mam za dużo cm.. np. w biodrach ;/ (jak to strasznie brzmi) :olaboga: I chciałabym się ich pozbyc. ;] Nigdy nie zaszkodzi zrzucic troszkę... :) Jedzenie pomarańczek jak pisał o tym Ukasz.. mi osobiscie na dłuższą mete nie pomogło.... Po kilku dniach wrociłam do normalnośći.. :jem1: Moim problemem jest chyba to, że przyzwyczaiłam się do wagi z lat wcześniejszych, kiedy byłam "szkieletem" . No a teraz to się zmieniło i szczerze wolałabym wrócic do wcześniejszego wyglądu. :whoeva: No więc poszukuje diety-cud bez efektu jojo ;]

kapusta - Wto Gru 18, 2007 19:42

dieta cud
pepsi
czipsy
smażona kiełbasa
i czekolada w dowolnej ilości
można też pić piwo i jeść sporo jajek sadzonych z frytkami i majonezem :D

Mela23 - Wto Gru 18, 2007 21:41

Mam rozumieć Kapusto, że to bez efektu jojo ? :mruga: Jeśli tak..to się chyba na to pisze ;]
kapusta - Wto Gru 18, 2007 21:57

no nie ma efektu jojo. nie wracasz do początkowej wagi. nigdy :D
Diabel-tasmanski - Nie Kwi 17, 2011 14:23

Dieta nie zawsze bywa dobrowolna

http://teleshow.pl/gid,13...ac,galeria.html

r1 - Pon Kwi 18, 2011 11:33

Ja właśnie jestem po diecie. W 5 miesięcy zjechałem 24 kg, pdobno dieta bez efektu jojo (właśnie sprawdzam). Dla zainteresowanch robiłem dietę dukana.
Kenneth_Philips - Wto Sty 15, 2013 22:19

pola102 napisał/a:
Zupa nie daje energii.
Co za bzdura
Wiolla - Nie Sty 05, 2014 17:08

Są nawet takie zupy które są bombą kaloryczną :)
aniela - Pią Sty 10, 2014 16:25

zupa daje bardzo dużo energii! Jeśli jest ciepła to już w ogóle! Najlepiej polecam jeść zupę na kolecję lub/i po głównym daniu. Wg medycyny chińskiej ma wartości zamykające posiłek/dzień :)
jopek91 - Czw Wrz 22, 2016 08:04

Jeśli o mnie chodzi to nie stosuje żadnej diety, a po prostu łykam sobie codziennie taki suplement: http://jakwreszcieschudna...a-czy-internet/ :) Nie ma sensu się katować dietami, wolę jeść normalnie :) Poczytajcie o tym w necie, jak ludzie chwalą :nauka:
zuza213 - Czw Wrz 29, 2016 11:58

ja polecam wizytę u dietetyka, nawet jesli nie chcemy schudnąć, a po prostu zmienić sposób odżywiania;)
jopek91 - Wto Paź 11, 2016 16:09

Nawet przy dobrej diecie polecam ten suplement, wystarczy poczytać obiektywny test np. tutaj http://jakwreszcieschudna...-allegro-ceneo/ - i się można przekonać jak to działa :)
malwinka83 - Pią Gru 23, 2016 03:06
Temat postu: odchudzanie
Przy efektywnym odchudzaniu pomaga też oczyszczanie organizmu. Wystarczy suplement diety, np. napój z Proszkiem Zasadowym Langsteinera o mocy oczyszczającej organizm z toksyn oraz regulacji kwasowo-zasadowej, która przywraca naturalną pracę układu pokarmowego. Zawarta w nim witamina C skutecznie oczyszcza organizm a witamina E wzmacnia działanie zdrowotne proszku. Zerknijcie sobie na http://www.langsteiner.eu...oszek-zasadowy/, tam dowiecie się szczegółów :)
Fabia - Pon Sty 16, 2017 17:42

moim zdaniem żadna dieta cud nie zadziała, trzeba się odżywiać z głową i ćwiczyć a dobra figura sama przyjdzie.
agnes - Sob Wrz 23, 2017 21:05

Jak chudnąć to z głową żeby się nie rozchorować. Dobrze jest zażywać ten olejek https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207 to naturalny produkt, który także wzmacnia organizm.