Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Dział dla kibiców - Wyjazdy...

krolik_start - Pon Mar 17, 2008 14:08
Temat postu: Wyjazdy...
Witam. Wybiera sie ktos na sparing do Poznania??
Dawcio - Pon Kwi 21, 2008 12:45

Wyjazdy Startu Gniezno odległości według mapy google. http://maps.google.pl/

Łódź 185 km
Miszkolc 761 km
Równe 529 km
Krosno 552 km

TOOMI - Pon Kwi 21, 2008 12:53

Dawcio napisał/a:
Równe 529 km

Nie patrzyłem dokładnie, ale coś mało mi się wydaje... zamiast 5 to myśle, że tak "7" ?

No odległości nas nie rozpieszczają. Aż żal, że nie pozostaliśmy w I lidze.

Riggs - Pon Kwi 21, 2008 14:38

Łódź i Krosno obowiązkowo. Do Rivne chyba jest zła odległość, z tego co widzę to google pokazuje tylko odległość do granicy z Ukrainą. Ogólnie pokazuje ok 1085 km więc co najmniej wyjazd 3 dniowy. Może znajdzie się jakaś zgrana paczka która tam pojedzie. Natomiast Miszkolc może się uda wyjechać, 11 godzin jazdy samochodem to nie aż tak duża liczba (może pojedzie jakiś bus 18-osobowy).
MarcinP - Pon Kwi 21, 2008 14:48

Dawcio napisał/a:

Łódź 185 km
Miszkolc 761 km
Równe 529 km
Krosno 552 km

nie wiem jak to liczyles ale podam prawdziwe kilometry heh:
- Łódź 190
- Opole 290
- Krosno 650
- Równe 755
- Miszkolc 780

Opole zaliczone no i pozostaje najbliżej do Łodzi bo pozniej wyjazdy masakra...

Dawcio - Pon Kwi 21, 2008 16:42

MarcinP napisał/a:
Dawcio napisał/a:

Łódź 185 km
Miszkolc 761 km
Równe 529 km
Krosno 552 km

nie wiem jak to liczyles ale podam prawdziwe kilometry heh:

Jest napisane, że według mapy google.

Kukiz - Sob Gru 13, 2008 20:22

http://pl.youtube.com/watch?v=6pTImBuy4Jo
Rotosz - Sro Mar 18, 2009 11:08

Będzie organizowany jakiś wyjazd do Grudziądza?? :mruga:
mirekmaj - Sro Mar 18, 2009 11:11

Rotosz napisał/a:
Będzie organizowany jakiś wyjazd do Grudziądza?? :mruga:

...a po co? ... chyba, że chcesz sie wstydzić za 20-30 % ludzi, którzy nazywają się kibicami STARTU będących pod wpływem alkoholu i nie mogących okreslić na jakim meczu aktualnie są ?

Rotosz - Sro Mar 18, 2009 12:01

zawsze można zrobić selekcje...
mirekmaj - Sro Mar 18, 2009 12:07

Rotosz napisał/a:

...kiedy zrobisz ta selekcję?. Chyba nie jesteś w stanie sprawdzić 50-60 nieznajomych Ci osób przed autokarem? ...a w trakcie jazdy to już za późno.

Mary-Start - Sro Mar 18, 2009 12:09

organizacja wyjazdu w planach :yes:
Rotosz napisał/a:
oczywiscie selekcja bedzie :))
wiecej info na stronie http://speedwaypub.com.pl/forum/index.php

daras30 - Sro Mar 18, 2009 12:49

Mary-Start napisał/a:
oczywiscie selekcja bedzie
a co jeżeli braknie Wam do pełnej obsady autobusu powiedzmy 15 osób ?? Nawet wtedy się nie złamiecie biorąc kogo popadnie aby nie przepłacac ??
Mary-Start - Sro Mar 18, 2009 13:08

Jak narazie jest zamowiony bus 19 osobowy... wiec osob raczej nie braknie... a poza tym przed wyjazdem bedzie zorganizowane spotkanie z uczestnikami i wszystkie warunki wyjazdu beda omowione ;)
mirekmaj - Sro Mar 18, 2009 14:02

Mary-Start napisał/a:
przed wyjazdem bedzie zorganizowane spotkanie z uczestnikami i wszystkie warunki wyjazdu beda omowione ;)

...już widze jak pan przewodniczący omawia szczegóły wyjazdu ;] - niech zgadne:
1. Każdy z uczestników zabiera odpowiednią ilość prowiantu - kategoryczny zakaz sępienia od innych
2. Każdy z uczestników wyjazdu zabiera ze sobą dodatkową flagę - w razie gdybyśmy zmuszeni zostali do oddania tych pierwszoplanowych.

A tak na poważnie, szczerze życzę Wam powodzenia i pełnej abstynencji na wyjazdach - co może okazać się niestety nie do zrealizowania i po raz kolejny zostaniemy ośmieszeni wśród kibiców drużyny gospodarzy

Paciu - Wto Wrz 01, 2009 09:47

Mam pytanie czy ktoś z Gniezna jedzie z Ostrowiakami do Grudziądza?
szczypi - Wto Wrz 01, 2009 11:59

a co chcesz jechać?
Adigno - Wto Wrz 01, 2009 16:14

A kto się wybiera do Tarnowa ??
Marcineek - Wto Wrz 01, 2009 20:01

Do Tarnowa jadą na pewno 2 samochody :)

Guma - skończył się sezon Skorpionów i nie masz gdzie jechać? :ups: =] =] =] :mruga:

Adigno - Sro Wrz 02, 2009 10:43

Marcineek napisał/a:
Do Tarnowa jadą na pewno 2 samochody :)

To akurat wiem ;) Myślałem, że może ktoś jeszcze jedzie i chce dołączyć :D

Paciu - Sro Wrz 02, 2009 12:43

Marcineek napisał/a:
Guma - skończył się sezon Skorpionów i nie masz gdzie jechać? :ups: =] =] =] :mruga:

Marcineeek ! xD prosze Ciebie.
tak chce jechać do Grudziądza tylko nie bardzo mam z kim x]

kapusta - Pią Gru 04, 2009 23:56

a możecie podsumować sezon od strony kibiców- frekwencja w Gnieźnie, liczby wyjazdowe i nie pisać o braku młyna :)
Riggs - Sob Gru 05, 2009 09:33

Jedyne 0 wyjazdowe było w Daugavpils w rundzie zasadniczej. Poza Poznaniem, Grudziądzem i Ostrowem (gdzie było najbliżej) na wyjazdach stała grupa. Marcin chyba będzie znał dokładne liczby bo liczył ;) .
dax_13 - Sob Gru 05, 2009 18:07

Wyjazdy w następnym sezonie: [km]

Gdańsk - 247
Rzeszów - 504
Poznań - 51
Rybnik - 332
Grudziądz - 154
Daugavpils - 879
Miszkolc - 767

no cóż pozostaje poznań i Grudziądz.. :/ ew. Gdańsk :ups:

Antek - Sob Gru 05, 2009 18:29

dax_13 napisał/a:
no cóż pozostaje poznań i Grudziądz.. :/ ew. Gdańsk :ups:

Pozostaje do zaliczenia wszystko. :)
Trzeba sie wszedzie pokazac. :)
A podsumowanie sezonu bedzie. :)

jawka - Sob Gru 05, 2009 19:42

Z tego co pamiętam , Kapusta, z moich wyjazdów 2009 to policzyłam tak:
13.kwietnia - Grudziądz - cały sektor gości wypełniony - pełny autokar, bus 20 osobowy i kilka samochodów osobowych
3 maja Tarnów - bus 20 osobowy plus my 2 sztuki pociągiem z Wawy
31 maja Poznań - cały sektor,masa ludzi
14 czerwca Rzeszów - 2 samochody osobowe i my dwoje pociągiem, razem 12 osób
2 sierpnia Rybnik - kilka samochodów osobowych i my dwoje pociągiem - razem 25 osób.
Pozdrawiam ekipę wyjazdową! :yes:

Adigno - Sob Gru 05, 2009 22:07

Opuściliśmy tylko jeden mecz w sezonie, daliśmy rady :)
I w tym sezonie gorzej nie będzie :peace:

jawka - Nie Gru 06, 2009 16:07

Ale dałeś radę pojechać w sierpniu do Daugavpils, Adigno, ja nie....ilu was tam było? Czterech albo pięciu, prawda? :heej:
mona - Nie Gru 06, 2009 22:02

Jawka!
W Daugavpils była nas 10 :)) Jednym autem Marcineek, Adi, Antek, Nieznany i ja, a drugim MP ze swoją ekipą. Razem dziesięcioro nas było na Łotwie :papa2:

Antek - Sro Gru 09, 2009 19:17

Z tematu: Składy naszych rywali na sezon 2010
Maena napisał/a:
Najbliżej do Grudziądza, a tam nie jest fajnie...

A co ma byc fajnego.Sektor w dobrym miejscu.Widocznosc niezla.Tylko ogarnietych ludzi brak. ;]
Maena napisał/a:
Może w Poznaniu już nas nawet nie będą ganiać po lesie i zamykać w najgorszej części stadionu...

No a co powiesz o klatce w Gnieznie ?? Jest w najlepszej czesci stadionu ?? Chyba nie.
Co do samego wyjazdu do Poznania to jakos mnie to nie nakreca.Rywal kibicowsko zaden, jedynie pozostaly nam emocje sportowe. :)

PowerIsBack - Pon Gru 14, 2009 13:41

Witajcie, napisze mi ktoś na jakich zasadach będzie można nabyć bilety na wyjazd na Wybrzeże??

Pozdrawiam

Antek - Pon Gru 14, 2009 14:12

Jak bedzie znany terminarz i data wyjazdu to wszystko bedzie napisane tutaj. :)
RoSe - Pon Lut 01, 2010 21:12

http://www.youtube.com/watch?v=swgQ1lkwjH4 Przestroga dla kibiców, którzy jadą małą grupką i za bardzo afiszują się barwami.
kapusta - Wto Lut 02, 2010 08:01

masz pojęcie jak wygląda sytuacja na Śląsku? ta akcja nie była na wyjeździe tylko jakaś ekipa wjechała do Bytomia i tam wyłapała kilku małolatów. w swoim mieście mieli chować barwy?
RoSe - Wto Lut 02, 2010 10:04

No masz pojęcie chłopie :) to byli kibice poloni bydgoszcz a akcja wydarzyła się w Toruniu.
Marcineek - Wto Lut 02, 2010 10:52

RoSe napisał/a:
to byli kibice poloni bydgoszcz a akcja wydarzyła się w Toruniu.

No popatrz.. na końcu filmiku padają słowa "tylko WKS" co sugeruje że filmik nagrał ktoś z WKS Zawisza Bydgoszcz... Sugeruje to też opis filmiku "Niema Poloni w Bydgoszczy !! " (ort oryginalna)..

RoSe napisał/a:
No masz pojęcie chłopie :)

Nic dodać nic ująć.. Masz pojęcie jak nic ;)

Kaspi - Wto Lut 02, 2010 12:30

I niby kibice Zawiszy Bydgoszcz zastraszają kibiców Poloni Bydgoszcz i upokarzają ich w taki sposób ? Bo jak byk słychać "Nie jestem już kibicem Poloni Bydgoszcz". Z resztą tam jest jeden koleś z Bydgoszczy fan Polonii.
Adziuś - Wto Lut 02, 2010 13:46

Kaspi napisał/a:
I niby kibice Zawiszy Bydgoszcz zastraszają kibiców Poloni Bydgoszcz i upokarzają ich w taki sposób ? Bo jak byk słychać "Nie jestem już kibicem Poloni Bydgoszcz". Z resztą tam jest jeden koleś z Bydgoszczy fan Polonii.

Wyobraż sobie ze kibice Zawiszy napierniczaja sie z kibicami Polonii

Gibbs - Wto Lut 02, 2010 15:12

Kaspi napisał/a:

Widać mało wiesz o kibicowskim świecie.
W Toruniu bywa podobnie. Są takie miejsca, gdzie możesz usłyszeć skierowane do siebie pytanie: "Apator czy Elana?". Zła odpowiedź oznacza łomot. A uniwersalne hasło "Ruch Chorzów" nie działa.

Kaspi - Wto Lut 02, 2010 17:55

No to jeżeli tak jest to naprawdę żal. Ale słyszałem od kilku kumpli, którzy znają tych co są na tym filmiku i mówią, że zastraszała ich elana.
Marcineek - Sro Lut 03, 2010 19:12

Panowie to nie jest temat o chuligańskiej sytuacji w Kujawsko-Pomorskim. Dwa posty poleciały, polecą i kolejne opatrzone ostrzeżeniem...
kapusta - Sro Lut 03, 2010 22:51

czyli w temacie. jak chce się jechać na wyjazd to trzeba spełnić kilka warunków
1 trzeźwość, bo pijanego nawet dziecko powali
2 dobrze jak was jest więcej niż 10, bo wtedy możecie sobie pośpiewać.
3 jak się nie ma ludzi do obrony, to się flag nie bierze tak jak do Krosna czy dawno temu do Zielonej
4 a po meczu na kibice.net nie pisze się głupot :nonono:

adamixx - Czw Lut 11, 2010 16:31

a takie pytanko... czy jak organizujecie jakiegos busa czy autokar to bierzecie tam tylko wiare znajoma i z jakiejś zamknietej ekipy czy można sie z wami jakos zabrać? Dziex za odp:]
Antek - Czw Lut 11, 2010 16:40

Oczywiscie ze mozna.Wystarczy przyjsc na 10 sektor i spytac kogos od nas. ;)
adamixx - Czw Lut 11, 2010 16:44

:jupi: to elegancko!!! myslalem ze macie raczej taka stala ekipe i raczej zamknieta, ale skoro tak to fajnie dzieki =]
TOOMI - Czw Lut 11, 2010 23:21

Wiadomo, że pierwszeństwo mają stali wyjazdowicze, ale oczywiście każdy ma szansę pojechać ;-) Najlepiej tak jak napisał Antek, podbić na sektor "10".
adamixx - Pią Lut 12, 2010 00:18

No pewnie... wiadomo rozumiem, bede w kontakcie, i na "dyszce " z pewnościa zawitam ;] tak wiec spoko. Na ten sezon bede powiedzmy lepiej wypłacalny wiec sa ambitniejsze plany w porownaniu do tamtego sezonu :PPP :yes:
Riggs - Pią Lut 12, 2010 00:27

adamixx napisał/a:
:jupi: to elegancko!!! myslalem ze macie raczej taka stala ekipe i raczej zamknieta, ale skoro tak to fajnie dzieki =]
Ekipa jest stała i jak zaczniesz jeździć na wyjazdy to będziesz wszędzie widział te same twarze. Ale tak jak TOOMI z Antkiem piszą - nie jest to grupa zamknięta. Tylko najpierw poczytaj tematy o wyjazdach i zachowaniu na nich żeby nie było nieporozumień.
adamixx - Pią Lut 12, 2010 18:47

Spoko spoko ;] To jak juz zadaje pytania to daje dalej;] Jak np. szykujecie jakas oprawke, u nas czy na wyjezdzie(bez znaczenia), albo jakas nowa fane lub sektorowke to zrzucacie sie, czy jak to wyglada w ogole? ...bo wiadomo nic nie jest za darmo...
TOOMI - Pią Lut 12, 2010 20:47

adamixx napisał/a:
Jak np. szykujecie jakas oprawke, u nas czy na wyjezdzie(bez znaczenia), albo jakas nowa fane lub sektorowke to zrzucacie sie, czy jak to wyglada w ogole? ...bo wiadomo nic nie jest za darmo...

Tak, finansujemy to z własnych kieszeni. Oczywiście czasem na stadionie pojawiamy się z puchami, gdzie można nas wspomóc na oprawę (bądź inną akcję, np. pomoc Arkowi Sturomskiemu w zeszłym roku), ale raczej jest to sporadyczne i głównie opieramy się na własnych możliwościach finansowych.

adamixx - Pią Lut 12, 2010 22:44

hmmmm... tak myślałem, a nie da rady np. jakoś z klubem się dogadać i żeby coś dorzucili od czasu do czasu? Bo kurde ludzie się domagają żeby coś robić i w ogóle jakoś polepszyć doping a kasy to już nikt nie da na oprawę, którą pewnie uważają za obowiązek "sektora kibica"
miras - Wto Lut 16, 2010 22:45

a może tak jak na LECH-u ,czasem warto by zbierać kasę na oprawę,wydać jakieś gazetki kibica itp.i w ten sposób może uzbierać troszkę kasy.
Riggs - Sro Lut 17, 2010 09:04

I jak myślisz, ile osób to kupi? To nie jest Poznań, publika mniejsza, nie ma fanatyzmu (co dobitnie widać po liczbach wyjazdowych). Nie mamy nawet zbliżonego potencjału (wielkość miasta przekłada się na liczbę osób na stadionie a z tej liczby znów wynika liczba wyjazdowiczów) itp.
adamixx - Sro Lut 17, 2010 18:14

Wydaje mi się jednak realne pozyskanie jakiejś kasy ze zbiórek lub z jakiegoś dogadania się z klubem.
kapusta - Sro Lut 17, 2010 23:17

oj teoretycy sprzed komputera. poczytajcie co pisze Riggs, zapoznajcie się z tematem. klub nie ma żadnego obowiązku dokładać kibicom do opraw i wyjazdów, bo niby dlaczego ma to robić? a co do zbiórek. można dogadać się z klubem i w około 20 osób urządzić zbiórkę na meczy z Wybrzeżem. jak wtedy nie będzie 3000 złotych, to znaczy, że takie zbiórki są nie do zrealizowania w Gnieźnie
adamixx - Czw Lut 18, 2010 14:24

Ta opcja ze zbiórką na "wybrzeżu" i testem czy ma to sens jest jest dobra, bo nie ma co bez sensu łazic co mecz i prosic sie ludziom. Co do klubu, to wiadomo ze klub nie ma obowiązku, to logiczne. Mówie tu o dogadaniu się, bo na pewno wiedzą, że jest to bardzo efektowne i podoba się tez publiczności, a co najważniejsze to świetne przywitanie zawodników, więc mają tez w tym troszkę swojego interesu;)
kapusta - Czw Lut 18, 2010 21:08

adamixx napisał/a:
Ta opcja ze zbiórką na "wybrzeżu" i testem czy ma to sens jest jest dobra, bo nie ma co bez sensu łazic co mecz i prosic sie ludziom. Co do klubu, to wiadomo ze klub nie ma obowiązku, to logiczne. Mówie tu o dogadaniu się, bo na pewno wiedzą, że jest to bardzo efektowne i podoba się tez publiczności, a co najważniejsze to świetne przywitanie zawodników, więc mają tez w tym troszkę swojego interesu;)

niekoniecznie się podoba publiczności bo zasłania widok inne takie problemy ze strony zgredów pijących 0,7 spod pazuchy. na zawodników to raczej większego wpływu nie ma.
co do proszenia się. skoro okaże się, że ludzie dają do puchy to warto robić to co mecz
tyle, że co ta rozmowa ma wspólnego z wyjazdami?

Antek - Czw Lut 18, 2010 21:45

Nic. :)
Na wyjazdy trzeba poprostu zabierac mlode pokolenie.Robic tzw selekcje.Wybierac tych najbardziej ogarnietych.Tylko wtedy ruch kibicowski nie zginie na Starcie.

Cinek79 - Sob Lut 20, 2010 21:57

Antek
Ruch kibicowski na Starcie istnieje? Jeżeli tak- to kto w takim razie go reprezentuje?
A co do młodego, ogarniętego pokolenia, trzeba ich przygarnąć, i tak jak mnie kiedyś pokazał co to znaczy kibicowanie, tak trzeba im również pokazać dobry przykład i zachęcić do działania. Jak czytam poprzednie posty widać że niektórzy bardzo chcą działać, więc dlaczego tego nie wykorzystać dla dobra gnieźnieńskiego ruchu kibicowskiego.

Antek - Sob Lut 20, 2010 22:07

Cinek79 napisał/a:
Ruch kibicowski na Starcie istnieje?

Oczywiscie ze istnieje.Reprezentuje go nieliczne grono ludzi.Ale istnieje. :)
Cinek79 napisał/a:
A co do młodego, ogarniętego pokolenia, trzeba ich przygarnąć,

Oczywiscie ze trzeba. :)
Cinek79 napisał/a:
i tak jak mnie kiedyś pokazał co to znaczy kibicowanie, tak trzeba im również pokazać dobry przykład i zachęcić do działania.

I to robimy. :)
Cinek79 napisał/a:
Jak czytam poprzednie posty widać że niektórzy bardzo chcą działać, więc dlaczego tego nie wykorzystać dla dobra gnieźnieńskiego ruchu kibicowskiego.

Bo liczy sie prawdziwy zapal. :) Nie słomiany.Poczekamy zobaczymy. :)

Marcineek - Wto Mar 02, 2010 12:06

Pierwszy wyjazd już za nieco ponad miesiąc. Ktoś się wybiera do Dauga?

Ktoś jedzie i ma miejsce w aucie?
Ktoś chce jechać i szuka transportu?

Chciałbym, żeby w tym kierunku podążył ten temat... Plus oczywiście informacje "autokarowe" jeśli takowe wyjazdy będą organizowane.

Riggs - Wto Mar 02, 2010 13:27

Do Dauga planuję jechać. Ale na 100% to jeszcze nie wiem. Za niedługi czas będę wiedział czy mam jakieś miejsca w aucie.
A pierwszy wyjazd planuję, tak jak w zeszłym roku, zacząć od sparingu. Jednak brakuje tego żużla. Już za 2 tygodnie do Leszna :)

tomasz0403 - Nie Mar 21, 2010 15:25
Temat postu: chetnie zabiore kibiców na wyjazdy START GNIEZNO
Chętnie podejmę współpracę z kibicami na przewozy na mecze wyjazdowe STARTU GNIEZNO
Ceny ustalam indywidualnie
Posiadam Vana Kia Carnival 6+1
Kontakt: Tomek 661 944 329

Antek - Pon Maj 10, 2010 18:55

Cytat:
Wielkie podziekowania dla kibiców z Gdańska za skradzione szaliki i za zamieszki na stacji niedaleko Gniezna;d Tak jeżeli czytją Ci co wiedzą o co chodzi to tylko świadczy to o was jakimi jesteście kibicami. Przybliżając innym to jechaliśmy z meczu z Grudziądza samochodem w 4 osoby jak to po wygranym meczu szaliki za okna i świetowanie. Zajechaliśmy na stacje koło Gniezna (Rogowo) los tak chcial żę zajechaliśmy tam równocześnie z kibicami z Gdańska którzy wracali z Poznania. Nie wiedząc kto to jest podjechalismy niedaleko autokatu ci wyszli i zaczeli wyrywać szaliki kopać samochod itp., na stacji juz zamieszki problemy.Policja ktora eskortowała ich stała jak wryta;d ale to dzieki nim prawdopodobnie unikliśmy sromotnego wpierdalu. Gdańsk chociaż coś zyskał szaliki ale dostali srogie batyw Poznaniu.Wielkie gratulacje dla Skorpionów!!!! Pokazaliście kto rzadzi! A powracając wielkie brawa dla kibiców z Gdańska pokazaliście co potraficie!świadczy to tylko i wyłacznie o was!Jacy kibice taki klub!

Chciałbym aby ten cytat z komentarza ze sportowych faktów posłużył jako przykład jak nie należy zachowywać się na wyjazdach.Żeby było jasne.Chodzi mi o szale za oknem.Pozdrawiam nawalonych *** którzy byli upominani pod stadionem że mają schować szale do środka.Jak widać nie dotarło.I żeby było jasne.Kibice innych drużyn nie traktują nas przyjaźnie co widać na załączonym przykładzie.Niech ten cytat każdy wyjazdowicz wykuje na blachę !!

adamixx - Nie Maj 16, 2010 11:11

Jestem bardzo ciekawy jaki procent ludzi z Grudziądz pojedzie do Rzeszowa, mam pytanko do ludzi którzy maja już doświadczenie w organizowaniu autobusu. Jak to w ogóle wygląda, jakie są koszta itp?? Jak to wyglądało np. rok temu jak jechaliście do Tarnowa i Rzeszowa(bo tam tez chyba byliście) jechaliście jakimś busem, czy swoimi autami? Pisałby się ktoś w ogóle na jakiegoś busa? Koszta byłyby na pewno mniejsze. Pozdrawiam ;)
RoSe - Nie Maj 16, 2010 11:17

Ja na pewno będę w tych procentach :peace:
Antek - Nie Maj 16, 2010 14:41

Koszta są większe niż do Grudziądza.To w kwestii busa 19 osobowego.Żeby się opłacało to musiałby być autobus 50.No i tu są schody.Bo jak ma jechać w 50 osobowym autobusie 20 spitów to wole jechać autem. ;)
I nie żebym tutaj kogoś zniechęcał.Ale wyjazdy nie są od tego by się schlać.Tylko po to by jechać i dopingować. ;)

adamixx - Nie Maj 16, 2010 15:12

No jasne, zgadzam sie w 100%... tak właśnie myślałem, że albo trudno dobrać ludzi(spitusy) albo czy w ogóle uzbierałoby się 50 osób. Kurde zawsze muszą być schody, pewnie będzie trzeba się zapożyczyć ;)
Antek - Nie Maj 16, 2010 17:04

Ten temat jest od tego by dawać tutaj ogłoszenia transportowe.Na wszelkie wyjazdy Startu.
Więc jeżeli nie będzie autobusu to mam prośbę do pozostałych kibiców aby nie jechali na wpól pustym autem gdziekolwiek tylko zabrali kogoś.Może znajdzie się parę osób chcących gdzieś jechać ale nie posiadających środków lokomocji.
Wiem że właśnie z tego względu niektóre osoby nie pojechały do Grudziądza.A po drodze było widać że niektórzy mieli miejsca wolne.

Antek - Czw Maj 27, 2010 21:18

Ktoś jedzie na MPPK do Torunia ??
Ktoś ma miejsce jakieś w aucie ??
Fajnie by było głośnym dopingiem wspomóc naszych orłów. :)

Kaspi - Pią Maj 28, 2010 09:24

Chciałem jechać lecz fundusz nie pozwoli na obejrzenie i MPPK i zawodów ligowych jednego dnia, a szkoda :/
Riggs - Pią Maj 28, 2010 13:45

Antek napisał/a:
Ktoś jedzie na MPPK do Torunia ??
Ktoś ma miejsce jakieś w aucie ??

Po weekendzie dam Ci znać bo być może wybiorę się do Torunia. Ale wszystko zależy od finansów.

Antek - Nie Maj 30, 2010 16:10

Z tego co wiem to na MPPK wybiera się spora ilość fanów z Gniezna.Z tego co wiem to jest już około 20 osób. :ok:
Jak na moje to jest to dobra cyfra.Oby Tylko nasi działacze nie wysłali tam rezerwowego składu. ;]

krychu90 - Nie Maj 30, 2010 18:46

po zapowiedziach zarządu raczej pojadą najmocniejsi zawodnicy, którzy chcą zrobić dwie imprezy w jednym dniu. Ale po tym co widziałem po wynikach jakie padły w Grudziądzu to uważam ze nie powinniśmy się martwić wynikiem mimo nieobecności dwóch liderów
Kaspi - Pon Maj 31, 2010 11:44

Jak wypowiadał się Krzysztof Jabłoński jeszcze nie jest do końca pewne czy wystąpi on w zawodach MPPK. Jest napisane na SF, że zastanawia się nad opuszczeniem zawodów par, ponieważ może nie zdążyć na mecz ligowy.
tomasz0403 - Sro Cze 02, 2010 20:18

Jedzie ktoś normalny do Torunia

Zostawiam ten post, żeby było widać za co wylatujesz. Może mała przerwa dobrze Ci zrobi i zaczniesz pisać na poziomie. Ostrzeżenie. / Adi

jawka - Sro Cze 02, 2010 22:36

Ja jadę o ile jestem normalna. Z synem. Normalnym chyba. Można nas będzie rozpoznać w Toruniu po szalikach czarno - czerwonych. :peace:
Adigno - Sro Cze 02, 2010 23:35

Wybiera się ktoś do Miszkolca na niedzielny mecz ? :clever:
Adziuś - Czw Cze 03, 2010 06:35

jawka napisał/a:
Można nas będzie rozpoznać w Toruniu po szalikach czarno - czerwonych. :peace:

To Start ma nowe barwy ?? ??

Kaspi - Czw Cze 03, 2010 09:48

Adziu nie głupiej ;)
TOOMI - Pią Lip 23, 2010 14:24

Organizujemy wyjazd do Gdańska! (01.08.2010)

Koszt wyjazdu to 43zł + bilet (normalny - 20zł, ulgowy - 15zł). Mecz na stadionie Wybrzeża rozpoczyna się o godzinie 18:00. Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące wyjazdu to już indywidualnie z zainteresowanymi. Proszę o jak najszybsze określenie się w kwestii wyjazdu, liczba miejsc ograniczona. Podania ;) proszę kierować do mnie na PW bądź gadu gadu: 9061776. Nie zapomnijcie podać numer PESEL i najlepiej jakiś numer kontaktowy!

Pozdrawiam.

Marcineek - Pią Lip 23, 2010 14:55

Małe uzupełnienie do powyższego:

1. Organizator może odmówić wpisania na listę wyjazdową bez podania przyczyn.
2. Osoby nastawiające się na "alkowyjazd" już teraz mogą zamknąć to okno przeglądarki.
3. Ilość miejsc jest poważnie ograniczona zatem nie nastawiałbym się na czekanie ze zgłoszeniem do ostatniej chwili.

mateuszek90 - Wto Lip 27, 2010 12:54

Organizowany jest wyjazd na zawody do Gnańska... więcej szczegółów pod numerem 606859567 koszt przejazdy będzie w okolicach 45złotych +Bilet wyjazd będzę Autokarem....
TOOMI - Wto Lip 27, 2010 22:58

Są jeszcze miejsca w autokarze organizowanym przez SGIF! Wszystkich tych co jeszcze się wahają serdecznie zachęcam do udziału w tym wyjeździe, bo chyba eskapady do Gdańska nie trzeba specjalnie reklamować.
zywy26 - Czw Lip 29, 2010 21:14

wiec są 2 autokary ?
szczypi - Pią Lip 30, 2010 13:31

Przypominam że w autobusie organizowanym przez SGIF jest jeszcze kilka wolnych miejsc, serdecznie zachęcamy do udziału w wyjeździe :)
TOOMI - Sob Lip 31, 2010 20:17

Ostateczna decyzja w sprawie odwołania jutrzejszego wyjazdu jeszcze nie padła! Jeżeli jednak tak się stanie to proszę kierować się do mnie, poinformuje jak przedstawia się sytuacja organizacyjnie.
TOOMI - Sob Lip 31, 2010 20:50

Mecz się odbędzie, wszystko bez zmian!
krychu90 - Pon Sie 02, 2010 09:50

Mam pytanie, czy osoba (lub własniciel aparatu) mógłby wrzucić zdjęcie zrobione pod "wyjazdem". A jeśli nie chce publicznie go pokazać to prosze o kontakt na PW. z Góry dzięki
TOOMI - Pon Sie 02, 2010 12:00

Takie kwestie na PW załatwiajmy.
TranceMark - Sro Wrz 15, 2010 17:26

Wyjazd ze Słupcy na mecz Start Gniezno - Stal Rzeszów.
Wstępny koszt 15zł za transport + bilet. Mam 4 miejsca.
Kontakt:
gg: 6063915
lub PW

Pozdrawiam

Axe - Pon Wrz 20, 2010 15:41

Jest wyjazd do Gdańska?
Antek - Pon Wrz 20, 2010 22:56

Jest
tomasz0403 - Wto Wrz 21, 2010 21:24

ja będę miał 5 miejsc u siebie w aucie jak by ktoś był zainteresowany to proszę pisać na pw
ps. zależy mi na rozsądnych osobach

meksertion - Czw Wrz 23, 2010 12:17

Organizowany jest wyjazd autobusem szacowany koszt jest mniej więcej 50zł więcej nie będzie... więcej szczegółów pod numerem gg 6538699
Marcineek - Czw Wrz 23, 2010 15:57

o 5zł więcej niż u nas... przy 50 osobach daje to około 250zł... można wiedzieć dlaczego i kto organizuje?
Crank - Czw Wrz 23, 2010 22:00

Marcineek napisał/a:
o 5zł więcej niż u nas... przy 50 osobach daje to około 250zł... można wiedzieć dlaczego i kto organizuje?

Leją lepsze paliwo, jadą przez Warszawę, w cenie jest nocleg i pełne wyżywienie ;)

Marcineek - Pią Wrz 24, 2010 14:56

Z tego co wiem, autobus za 50zł/os jest od tego samego przewoźnika co nasz... I mogę powiedzieć, że ktoś (przy pełnym autokarze) ładnie na kibicach Startu zarobi...

ps. Nie powiem że autobus organizowany przez SGIF nie ma małego "narzutu" na bilecie. Jednak wszystkie pieniądze które dzięki temu uzbieramy idą na oprawy. Tak jakby ktoś miał wątpliwości...

Szabla - Pią Wrz 24, 2010 15:13

Zamiast tworzyć wesołą twórczość i szukać teorii spiskowych, proponuję podjąć kontakt z organizatorem tamtego wyjazdu, od którego się dowiecie, że koszt 50 pln/os. obowiązuje przy założeniu, że uzbiera się 40 osób. Jak będzie więcej, to będzie taniej. Ale po co zapytać, choć w swoim poście meksertion podaje chocby GG do kontaktu.
Po co się cieszyć, że jedzie nas tylu, lepiej się dopier...ać.

Marcineek - Pią Wrz 24, 2010 15:28

Przecież podjąłem kontakt. Skoro meksertion potrafił się tu zarejestrować i ogłosić, to równie łatwo może odpowiedzieć na moje pytanie.
A dlaczego piszę co i jak z wyjazdem? Właśnie po to, żeby organizator tamtego wyjazdu nie przycinał na kibicach Startu! Proste?
Zresztą kto z kim pojedzie, jest wolą jadącego. Chce dać zarobić komuś - daje. Nie chce - nie daje. Ja ani nie zachęcam ani nie zniechęcam do wyjazdu autokarem meksertiona. Po prostu pytam i piszę jak jest. Proste po raz drugi?
Poza tym peace i oby po meczu z Gdańskiem koszt autobusu był naszym jedynym zmartwieniem (no poza organizacją autokaru do Częstochowy! ;) .

meksertion - Pią Wrz 24, 2010 17:35

Jestem nie miałem czasu na neta i tylko na gg byłem!

Koszt wyjazdu 50złotych ponieważ w autobusie musi być 40 miejsca zajęte by można było zapłacić za autokar a jak będzie komplet czyli 50osób koszt zmiejszy się... I dlatego wyżej napisałem jak umiesz czytać to zauważysz że koszt nie przekroczy 50złotych jedynie może się zmniejszyć... A odnośnie twoich wypocin że chce zjuchcić pieniądze z wyjazdu... Jak by tak było to bym pisał że wyjazd jest droższy lub coś... jak byś był bardzo ogarnięty to byś przeliczył mniej więcej ile autokar kosztuje i jaki koszt tego powinien być... Tyle z mojej strony

meksertion - Pią Wrz 24, 2010 17:36

a swoją drogą ten kto juchci na wyjeździe ten juchci wy na tym wyjeździe zarobicie około 600złotychy i wszystko w temacie Pozdrawiam Meks
tomasz0403 - Pią Wrz 24, 2010 17:41

witam ja mam jeszcze 2 wolne miejsca w aucie jak był by ktoś chętny to zapraszam cena to koszt paliwa dzielony na wszystkich
fan1234 - Sob Wrz 25, 2010 11:30

Witam mam jedno miejsce na wyjazd do gdanska cena 30 zł
Axe - Pią Maj 06, 2011 11:59

Czy będzie w tym sezonie organizowany wyjazd do Rybnika, by dopingować czarno-czerwonych?
Marcineek - Pią Maj 06, 2011 12:31

Na 99% będzie organizowany. Szczegóły w przyszłym tygodniu.
Axe - Pią Maj 06, 2011 18:03

A mógłbyś mniej więcej przybliżyć koszt tego wyjazdu? Z góry dzięki.
Marcineek - Pią Maj 06, 2011 21:39

Czekamy na odpowiedź przewoźnika. Dlatego nie mogę teraz podać.
meksertion - Wto Maj 31, 2011 12:23

Witam jest Organizowany Wyjazd na mecz RKM Row Rybnik - TŻ Start Gniezno

Pomóżmy naszym w głośnym Dopingu Pokażmy że jesteśmy z nimi, A przede wszystkim Pokażmy że w Gnieźnie Znów Wracają Prawdziwi Kibice!! W Poznaniu było nas wiele i cały stadion nas słyszał Pokażmy Że Rybnik nam Nie straszny i jedźmy tak Watahą!

Koszt Wyjazdu to 60zł Liczba miejsc ograniczona.

34720309 nr gg Jeżeli ktoś Był by zainteresowany wyjazdem Proszę Pisać...

Marcineek - Wto Maj 31, 2011 13:15

Ze swojej strony tylko przypomnę, że w temacie
http://forum.gniezno.com.pl/viewtopic.php?t=7476
jest info o organizowanym przez SGIF wyjeździe do Rybnika. Tamten autokar ma bilety na mecz w cenie przejazdu. Jakby nie patrzeć 25zł zaoszczędzone. Zapisy standardowo u Toomiego poprzez PW, lub pod numerem gadu gadu (9061776). Pisać nawet jak niedostępny.

Dawcio - Sro Cze 01, 2011 20:15

Wystarczy jeden autokar bo dwóch się nie zbierze. Zapisywać się u Toomiego i jedziemy z SGIF na Śląsk.
Szuler_Start - Pią Cze 10, 2011 07:37

witam! czy będzie organizowany wyjazd na mecz do Grudziądza?
tomasz0403 - Pią Cze 17, 2011 17:34

Witam
mam 4 wolne miejsca do Grudziądza
661944329 Tomek

[ Dodano: Sob Cze 18, 2011 10:30 ]
Mam jeszcze jedno wolne miejsce

Marcineek - Czw Lip 14, 2011 07:43

Miło by było, gdyby na którymś wyjeździe w Play Offach, nasi zawodnicy (i osoby odpowiedzialne za marketing) pomyśleliby o czymś takim. Potem takie zdjęcie spokojnie można wykorzystywać w akcjach marketingowych...

zderzak - Czw Lip 14, 2011 08:17

Dobry pomysł ale najlepiej by było gdyby to zdjęcie było by zrobione na Wrześińskiej.
Crank - Czw Lip 14, 2011 09:16

Kozacka fota :ok:
emil1702 - Czw Lip 14, 2011 10:43

Suuuper :) Warto, ściągnąć ten pomysł do nas.
Marcineek - Czw Lip 14, 2011 12:11

zderzak napisał/a:
najlepiej by było gdyby to zdjęcie było by zrobione na Wrześińskiej.

No niekoniecznie.

Marcineek - Wto Maj 22, 2012 12:57

Szczegóły wyjazdowe dotyczące meczu w Grudziądzu zostaną podane najwcześniej w czwartek wieczorem. Jest to spowodowane spotkaniem władz GKMu z policją na którym ma zapaść decyzja na jakich zasadach zostaniemy wpuszczeni.
biskuppp - Czw Maj 24, 2012 12:09

Cytat:
Sporo zamieszania wywołało wejście w życie nowych przepisów nt. wyjazdów zorganizowanych grup kibiców. Nareszcie, po ustaleniach z organizatorem najbliższego wyjazdowego meczu czerwono-czarnych, GTŻ Grudziądz, możemy na ten temat powiedzieć nieco więcej.
Według nowych przepisów, klub musi dostarczyć organizatorowi listy imienne każdej zorganizowanej grupie kibiców (czy to będzie autokar, czy bus czy samochód osobowy), która chce mecz obejrzeć z sektora kibiców gości (tzw. „klatki”).
W związku z tym TŻ Start Gniezno prosi organizatorów wszelkich wyjazdów grupowych o przesłanie do jutra (tj. piątek, 25 maja), do godz. 12:00 list imiennych (imię, nazwisko, PESEL oraz nr telefonu) ich uczestników, wraz ze wskazaniem osoby odpowiedzialnej za wyjazd. Na podstawie tych list, klub-organizator przekaże odpowiednią ilość przypisanych imiennie biletów, które od poniedziałku trzeba będzie nabyć w siedzibie TŻ „START”.
Kibice, którzy będą chcieli udać się do Grudziądza indywidualnie, bez przekazania list, nie będą mieli wstępu do „klatki”.

Cytując naszą stronę klubową, można wywnioskować, że w klatce będzie niewiele osób, zostały niecałe 24 godziny do zorganizowania wyjazdu.

Cytat:
Start Gniezno Termin przesłania list przedłużony do poniedziałku.
Do jutra trzeba przesłać jedynie liczbę uczestników wyjazdu.

Z kolei na fejsie taka informacja.

Marcineek - Czw Maj 24, 2012 12:22

Informacja z FB jest aktualna.
Do jutra klub musi przesłać jedynie liczbę biletów. Na całą reszte kibice mają cały weekend.

arcik997 - Pią Maj 25, 2012 11:37

samochodem tez mozna jechac na mecz tak wazne tylko ze podam liste w klubie ?? ?
Marcineek - Pią Maj 25, 2012 12:00

Tak. Dokładnie.
FC Strzała - Pią Maj 25, 2012 16:00

No to teraz większa część naszych kibiców będzie poza sektorem(klatką)co za czasy nastały.
Nie wiem czy wiecie ale kibiców w barwach klubowych którzy zakupią bilet w kasie nie będą wpuszczać na stadion,nie do wiary komuna wróciła a Tusku Tusku z nas się śmieje.

Eras94 - Nie Maj 27, 2012 19:05

Witam, ma ktos miejsce w samochodzie na wyjazd do Grudziadza ? Pieniadze za paliwo oddam. Prosze o kontakt na priv, albo gg 262840.
adrenalina - Sro Maj 30, 2012 20:03

WSZYSTKIE OSOBY JADĄCE Z SGIF DO GRUDZIĄDZA - MAMY DLA WAS INFORMACJĘ OD TOOMIEGO:

Bilet na mecz (15/25zł) i opłatę za transport (30zł) należy uregulować u TOOMIEGO na stadionie podczas:
- ćwierćfinału IMP (czwartek, 17:00)
- Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego (sobota, 17:00)
Będzie można to zrobić przed, w trakcie i po zakończeniu zawodów. Jeżeli komuś nie pasują powyższe imprezy, to może starać się umówić ze mną indywidualnie. W ostateczności wszystko można uregulować na zbiórce, ale zalecane jest wcześniejsze opłacenie wyjazdu żeby nie przedłużać niedzielnej zbiórki. Jeżeli ktoś jest w stanie zjawić się na powyższych imprezach i uregulować koszty wyjazdu niech da mi znać, że mogę się go spodziewać. Debiutanci niech mają przygotowany dokument tożsamości. Osoby zamawiające koszulki nie opłacają ich teraz. Proszę o poważne podejście do tematu.

adrenalina - Czw Maj 31, 2012 20:34

Do meczu w Grudziądzu zostało coraz mniej czasu. Z informacji jakie przekazał nam klub w klatce będzie około 600 osób. Pamiętajcie wszyscy o czerwonych koszulkach / bluzach. Efekt będzie miażdżący! W Ostrowie było dobrze, wierzymy, że teraz będzie dużo, dużo lepiej. Możemy na Was liczyć? :)

Mamy także informację dla wszystkich, którzy nie zgłosili swojego wyjazdu. Nie wiemy, czy uda Wam się wejść do klatki. Nie bierzcie szalików, jeśli siadacie w sektorach gospodarzy. Szkoda barw i Waszych twarzy.

adrenalina - Czw Cze 28, 2012 18:08

Mamy nadzieję, że wszystkie osoby, które wybierają się do Lublina pamiętają, że na sektorze meldujemy się w czerwonych koszulkach? TO MY START GNIEZNO TO MY!
orb - Sob Cze 30, 2012 22:49

w Lublinie wejście w pierwszy łuk nie jest już sektorem gości. Teraz goście siedzą za parkiem maszyn i wieżyczka sedziego na wyjściu z drugiego łuku. Oprócz tego kibice z Gniezna są mile widziani w Lublinie, z resztą bedziecie pierwszą zorganizowaną grupą w tym roku, także zapraszamy.
kapusta - Nie Lip 01, 2012 10:49

orb napisał/a:
w Lublinie wejście w pierwszy łuk nie jest już sektorem gości. Teraz goście siedzą za parkiem maszyn i wieżyczka sedziego na wyjściu z drugiego łuku. Oprócz tego kibice z Gniezna są mile widziani w Lublinie, z resztą bedziecie pierwszą zorganizowaną grupą w tym roku, także zapraszamy.

jestem ciekaw jak skończyłby się spacer w barwach po mieście :dostal:

ohm - Pon Lip 02, 2012 18:14

kapusta napisał/a:
jestem ciekaw jak skończyłby się spacer w barwach po mieście

dla mnie skończył się dobrze. :)) :ok:

Kukiz - Wto Lip 03, 2012 21:49

http://www.youtube.com/wa...=4&feature=plcp
http://www.youtube.com/wa...=3&feature=plcp
http://www.youtube.com/wa...=5&feature=plcp

Polajgno - Wto Lip 03, 2012 22:44

Ja też byłem 4 godziny przed meczem cały czas w barwach i wszystko było ok.
Wróciłem z dobrymi wspomnieniami z Lublina pomimo przegranej :dokitu:

KoloStadionu - Pią Lip 06, 2012 18:48

pytanko do SGIFow
Bedziecie organizowac wyjazd na mecz do Łodzi?

szczypi - Sob Lip 07, 2012 10:27

na chwilę obecną nie, choć w każdej chwili może się to zmienić :)
Kaspi - Nie Sie 05, 2012 08:14

Panowie mam takie pyytanko. Dlaczego na wyjazdach nie ma tych flag co były dzisiaj podczas meczu ? Fajnie się to prezentuję i można by było pomachać też nimi na meczach wyjazdowych :)
krychu90 - Nie Sie 05, 2012 19:02

Te flagi miały wczoraj na meczu debiut, były szyte dopiero :)
kapusta - Nie Sie 05, 2012 22:25

krychu90 napisał/a:
Te flagi miały wczoraj na meczu debiut, były szyte dopiero :)
a zdjęcia są gdzieś?
emil1702 - Nie Sie 05, 2012 23:23

kapusta napisał/a:
a zdjęcia są gdzieś?

Szabla - Pon Sie 06, 2012 09:36

a istnieją jeszcze "szatańskie', prawda? na podwójnym drzewcu (pecevu ? ;) )
kapusta - Pon Sie 06, 2012 10:54

ja myślałem, ze są nowe flagi a to tylko machajki są.
takie flagi na wyjeździe to loteria. jak będzie dziwna ochrona to nie wpuści bo rurki sa "niebezpieczne".

adek1479 - Pon Sie 06, 2012 18:14

Będzie organizowany wyjazd do Lublina?
szczypi - Pon Sie 06, 2012 19:59

Wyjazdu do Lublina niestety nie będzie.
Scott. - Pon Sie 06, 2012 22:54

Wybiera się ktoś od nas w ogóle do Lublina?
Antek - Wto Sie 07, 2012 12:05

Jadą auta.
agwit - Czw Sie 09, 2012 19:34

Witam, jeśli ktoś dysponuje wolnym miejscem do Lublina to proszę o info pw lub gg 44188116
nie-e - Nie Sie 19, 2012 20:31

Czy wyjazd do grudziądza 26 sierpnia organizuje klub?
ohm - Nie Sie 19, 2012 22:50

26 sierpnia nie ma meczu
Antek - Pon Sie 20, 2012 16:15

A czy kiedyś klub organizował?
Adziuś - Wto Sie 21, 2012 07:34

Organizował w 2005 roku do Rawicza :D
KoloStadionu - Wto Sie 21, 2012 10:41

będzie organizowany wyjazd do Grudziądza?
Nicky - Wto Sie 21, 2012 17:48

Nawet jeśli nie będzie!! To wszystkich proszę o przybycie do Gruzji . Niech cała prosta będzie w jednych barwach ,pomóżmy swoim zawodnikom którzy po niedzieli są na kolanach i zróbmy horror na torze i na trybunach i niech wygra lepszy. Ale to że doping potrafi cuda każdy wie:) Jedziemy z gadami kto pamięta jak udawaliśmy się do Zielonej Góry w 2002 rownież Wrzesien :PPP tam nas witało 11-12tys fanatycznych gwizdających kibiców i tak wygraliśmy !! Tak więc zacisnąć 4litery ( wszyscy zawodnicy, kibice, zarząd) i jedziemy w Grudziądzu po zwycięstwo!!!!
Magik - Wto Sie 21, 2012 23:30

Walimy pociągiem^^
TOOMI - Sro Sie 22, 2012 00:24

Wyjazd będzie organizowany. Prawdopodobnie dwa autokary, bo jeden to zajmą stali wyjazdowicze.
Antek - Nie Sie 26, 2012 15:40

Dziś kończą się zapisy na wyjazd do Grudziądza. Jak ktoś się waha to niech się spieszy z podjęciem decyzji.
Kaspi - Pią Sty 25, 2013 09:46

http://www.sportowefakty....czarnego-sportu

Jedziem ? :D

matlochwlkp - Pią Sty 25, 2013 19:31

aaaaaa jak? :D

Trzeba wygrać coś na początek, żeby nasi riderzy mieli poziom wyznaczony na początek sezonu :p

Antek - Sob Sty 26, 2013 18:29

Jak nas zaproszą to why not ? :)
Antek - Pon Mar 25, 2013 17:56

Cytat:
Start Gniezno Internet F@ns organizuje wyjazd na mecz
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno! (07.04.2013)

Koszt wyjazdu to 30zł! Cena nie obejmuje biletu na mecz! Szczegóły wyjazdu (miejsce i godzina wyjazdu, szacunkowa godzina przyjazdu) podane zostaną jak najszybciej się da. Do dyspozycji mamy dwa (!) 55os. autobusy, pierwszeństwo mają osoby które już z nami jeździły.

Zapisy standardowo u mnie poprzez PW, pod numerem gadu gadu (9061776, pisać nawet jak niedostępny) i numerem telefonu (783835697, tylko sms!). Proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, numer PESEL. Zapisy trwają tylko do piątku (29.03.), także proszę szybko się decydować!

Jeżeli ktoś w wiadomości nie poda wymaganych poniżej danych może zapomnieć o jakimkolwiek zainteresowaniu ze strony organizatorów i odpowiedzi na zgłoszenie.
1. Imię
2. Nazwisko
3. PESEL
4. Telefon kontaktowy

Najprawdopodobniej bilet na mecz wyniesie 28zł. Taka kwota została przedstawiona przez Polonię przed sezonem na "SEKTOR B", gdzie znajduje się sektor gości. Biletów ulgowych nie stwierdzono.

Każdy otrzyma odpowiedź zwrotną na zgłoszenie. Proszę cierpliwie czekać, bo nie jestem dyspozycyjny 24h na dobę.

Zapisy standardowo u Toomiego. ;)

kapusta - Pią Kwi 26, 2013 18:18

a dałoby radę umieszczać tutaj relację z każdego wyjazdu. liczba, fany, opis dopingu i naszego sektora, opis gospodarzy itp.
krychu90 - Pią Kwi 26, 2013 18:43

kapusta, już niebawem ruszamy ze stroną www i tam wszystko się znajdzie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
19SKS52 - Sob Kwi 27, 2013 19:03

Hej, mam pytanie. Kiedy dostanę info czy jestem na liście wyjazdowej? Dane wysyłałem na gg i czekam na odpowiedź, bo nie wiem czy kołowac inny transport :)
Antek - Pon Kwi 29, 2013 15:16

W swoim czasie. ;) Toomi nie jest dostępny 24 na dobę.
kapusta - Pon Maj 20, 2013 21:27

co z opisami? nie chcę jakis dużych relacji, wystarczy liczba, flagi i pare fotek. co z panem od szalika? dałoby radę zrobic tak, że wszyscy wyjazdowicze siedzieliby w klatce? to jest chyba jedyny plus kart kibica