Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Dział dla kibiców - Grafika kibiców dla kibiców :)

Marcineek - Sro Maj 30, 2007 20:04
Temat postu: Grafika kibiców dla kibiców :)
Chciałbym żeby ten temat był miejscem, w którym kibice prezentowaliby swoją "radosną tfurczość" :) W domyśle związaną ze Startem ale każda inna ciekawa sportowa grafika będzie mile widziana :) Wszystkich którzy lubią (nie koniecznie muszą to być profesjonaliści czego jestem dobrym przykładem ;) ) się bawić w robienie tapet, emotikonów, sygnatur czy innych bajerów zapraszam.

Jak wrzucić zdjęcie?

Szkolenie zaczynamy od wrzucania zdjęć z kompa na neta. w tym celu udajemy się na stronę www.tinypic.com gdzie

- klikamy w przycisk "Przeglądaj"
- wybieramy zdjęcie na dysku
- klikamy "Upload image"

pojawiają się trzy ścieżki dostępu do obrazka

- przygotowana do wrzucenia na stronę internetową w html
- przygotowana do wrzucenia na forum (tak żeby było widać)
- przygotowana do wpisania w przeglądarkę internetową

That's all folks :ok:
Miłego wrzucania fotek.

Marcineek - Sro Maj 30, 2007 20:15

No to może jako pomysłodawca zacznę :)

i nie związana nawet z żużelkiem :)

szału ni ma ale wciąż się uczę :)

Adigno - Sro Maj 30, 2007 20:22

Tak.. ja zacząłem od wczoraj sie bawić w tworzenie emotikon i małych obrazków zwiazanych z żużlem... narazie mi to słabo wychodzi, ale myśle, że będzie lepiej :)
oto jedna :D

drugiej nie pokaze bo jest skierowana przeciwko jednemu z klubów... :D

WeraSTART4ever - Sro Maj 30, 2007 22:40

Bombaaa.... Chyba sie za to zabiore! A raczej na pewno:D No to zaczynam..... :mruga:
Pina - Czw Maj 31, 2007 15:36

Ukasz - Czw Maj 31, 2007 17:09

Niekiepski bazgroł :)
Pina - Czw Maj 31, 2007 18:34

Ukaszu czy mógłbyś wskazac konkretnie co Ci sie nie podoba ? Postaram sie może coś zmienic, bo jak narazie widze tylko pleonazm :whoeva:
lukic - Sob Cze 02, 2007 13:17

Chociaż nie najlepiej nam idzie w tym sezonie, to na osłodę przygotowałem tapetę z pierwszego pamiętnego meczu na naszym stadionie w tym sezonie - z Lotosem Gdańsk.
Na prowadzeniu oczywiście nasi ;)

Tapetę, jakby ktoś chciał, dla osłody, można pobrać tutaj:
KLIKNIJ

Nie zapomnijcie oczywiście wybrać tapety przystosowanej do Waszego monitora ;)

dzieciol - Sob Cze 02, 2007 16:03

Marcineek napisał/a:
szału ni ma ale wciąż się uczę :)

jak chodzi o dobra zabawe jest ok;) sam zadnej z tapet nie umiescilbymna pulpicie...z paru wzgledow.... a wiec:

wiekszosc to tylko fotka plus napis, bez efektow... nic fajnego, nie wiem w czym robicie, nie wiem wiec co ja ma napisac, napisy...hmm zwykla czcionka czy, plus obramowanie, to nie szal..a prosto w PS mozna zrobic naprawde gfajny efekt, albo z napisu zrezygnowac...albo zrobic malutki gdzies gdzie sie komponuje z reszta...nastepna srpawa to kolorstyka prac, niektore kolory sa za bardzo bojace po oczach...czy takie cos chcialbym miec na pulpicie?! mysle ze nie, to meczy oczy...eeee dobra koncze, bo bedzie ze sie wymadrzam,:P

powodzenia...

Fighter - Czw Cze 07, 2007 12:54

Ja na kompie mam masę emotikonek Startu które sam robiłem, jak by ktoś chciał mogę zaprezentować tylko ktoś musi mnie poinstruować jak to zrobić.
Pzdr.

Marcineek - Czw Cze 07, 2007 12:57

Fighter oczywiście że chcemy!
Instrukcję jak wrzucić zdjęcia/emotikonki/grafiki do sieci masz w pierwszym poście tego tematu. :)

Fighter - Czw Cze 07, 2007 13:47

Moje emoty:
http://rapidshare.com/fil...moty_Startu.rar
Pozdrawiam

WeraSTART4ever - Czw Cze 07, 2007 20:09

Są swietne... Jak masz jeszcze jakies to wrzucaj:D Odwaliles kawal dobrej roboty heh.. Pzd!
DaNieLS - Czw Cze 07, 2007 22:48

Fighter napisał/a:
Moje emoty:
http://rapidshare.com/fil...moty_Startu.rar
Pozdrawiam

Emoty cudowne ;] Bardzo mi się podobają... ładnie wjeżdżasz na Falubaz :mruga:

Czekam na więcej...

Adigno - Czw Cze 07, 2007 23:50

nie moge pobrać... jak ktos może to wklejcie niektóre tutaj ;)
Adigno - Pią Cze 08, 2007 09:53

juz pobrałem... one sa ŚWIETNE !! wielkie brawa za ich zrobienie :) w jakim programie to robisz ? Podaj nazwe :)

Fighter - Pią Cze 08, 2007 11:17

Dzięki za miłe słowa :)
Nie używałem programu, wszystko tworzyłem w zwykłym paincie, tylko wklejałem poszczególne klatki do jakiegoś programu bodajże z pakietu Windowsa.
Wydaje mi się że zrobiłem ich trochę więcej, poszukam na jakichś płytkach może coś znajdę.
Pzdr.

Marcineek - Czw Cze 21, 2007 16:15

Jeśli ktoś z kibiców Startu chce mieć w podpisie userbara - zapraszam na SGIF.PL
W dziale download jest poddział userbary.
(kto nie wie jak wrzucić jakiś do podpisu - zapraszam na PW)

Adigno - Czw Cze 21, 2007 19:34

Nie wiem może ktos chce... bo robiłem koledze ostatnio :D

:mruga:

dawi92 - Pią Cze 22, 2007 10:36

w czym mam otworzyc te ,,obrazki" fightera??
Adigno - Sob Cze 23, 2007 16:06

Chodzi o te emotki ? No chyba każdy graficzny je pokazuje ? Np. IrfanView ;)
Fighter - Nie Lip 15, 2007 18:18

Zapewne chodzi o to jak je wypakować. Jesli nie masz programu to kliknij prawym i wyodrębnij wszystkie. Resztę już tylko klikasz.
a otwierasz w byle jakim programie nawet w tym podglądzie XP.
Widzę że sa już w niektórych podpisach :mruga:

TOOMI - Nie Lip 15, 2007 22:35

Link mi nie działa... tzn. działa, ale nie można pobrać... ;/
Adigno - Nie Lip 15, 2007 23:07

Odezwij sie do mnie na gg to Ci moge powysyłac ;)
Adigno - Wto Sty 15, 2008 14:48

A może ktoś kto dobrze obsługuje jakiś program graficzny zrobi jakieś nowe Vlepki ??
gnieznianin44 - Wto Sty 22, 2008 15:14

Witam Wszystkich
Mam prosbe
Skoro juz cos płodzicie a widze ze macie natchnienie moze podesleci mi to a umieszcze to na swojej stronie?! www.speedwaypub.com.pl

Jezeli tez macie pliki o wysokiej rozdzielczosci ktore nadaja sie do duzego powiekszenia i umieszczenia na scianie tez ie widze problemu
Jakby co zapraszam do Pubu

Narka

Witek - Nie Lut 10, 2008 14:58

Witam! W związku z wolnym czasem we ferie pobawiłem się trochę i zrobiłem taką prostą tapetę. Nie wiem czy się spodoba, bo moje umiejętności graficzne są raczej niskie. Po prostu zostawiam to Wam:)

Paciu - Pią Maj 16, 2008 16:16

nie mam duzych umiejetnoćsi graficznych ale coś mi się udało zrobić .. potrzebuje wiecej materiałów to zrobie więcej ;]

Marcineek - Pon Lip 07, 2008 18:21

Takie cudo powstało niedaleko stacji Poznań Wschód. Akcja "Niebiesko-biały Poznań" nabiera tempa...
Czy macie kogoś znajomego, co potrafiłby podobne, oczywiście "startowe" cudo wrzucić w Gnieźnie? Jeśli tak - zapraszam na PW.

Bajas35 - Czw Lip 10, 2008 00:19

Jakim programem robicie te grafiki???
Adigno - Czw Lip 10, 2008 10:37

Bajas35 napisał/a:
Jakim programem robicie te grafiki???

Najlepszy jest Photoshop.

kaszi - Czw Lip 10, 2008 13:00

Najlepszy to chyba program żużlowy. :D
Scott. - Pią Lip 09, 2010 21:05

tak z nudów:D'

edit. Przy powiększeniu lepsza jakość.

Dexter161 - Czw Lip 22, 2010 01:41

mam prośbę czy ktoś życzliwy mógł by wrzucić te emoty Fightera??? bo linki juz wygasły a ja chciałbym popatrzeć...dzięki...:D :peace: :nauka:
Paciu - Czw Lip 22, 2010 02:09

ZObacz w moj podpis :P tam masz link, niektore mozesz skopiowac :P
Dexter161 - Czw Lip 22, 2010 02:31

powiedzmy, że dzieki ;d... jeszzce jedno pytanie jakiej wielkości muszą być emo?
OsaSKS - Nie Sie 14, 2011 04:19

Trochę temat opuszczony, a szkoda. Odbiegając od grafiki, macie tu video :)

http://www.youtube.com/watch?v=U_zuC-Jo7pU

Miłego oglądania ;)

emil1702 - Nie Sie 14, 2011 10:47

dam coś swojego:

Projekt dla Filipa Maracha (Unia Leszno), który może posłużyć jako naklejka na samochód, wyszywanka i logo.

Scott. - Nie Sie 14, 2011 10:48

http://img828.imageshack....undstroemgp.png

z tutoriala, ogólnie ćwicz i będzie coraz lepiej :)

Slawko - Sro Lut 01, 2012 15:20

Witam

Powstaje nowy MZ zajmuje sie tym pewien student informatyki. ( Podobnie jak bracia Mańscy gdy tworzli swoje dzieło )

Pomagam mu testując już pewne programy , jest już gotowy symulator biegów ( narazie wpisuje umiejętności i sprawdzam czy nie ma błędów i czy wyniki są w miare ok. Oczywiscie zostało jeszcze mnóstwo pracy ale coś już jest i brnie do przodu

Myśle że będzie to godny zastępca Menadzera.

Nowe umiejętności będą wyglądać tak :

refleks (1-100)
siła (1-100)
technika (1-100)
wiedza (1-100)
agresja (1-100)
waleczność (1-100)
instynkt (1-100)
forma (1-100)
kondycja (1-100)
przygotowanie motocykla (1-100)
moc motocykla (1-100)
znajomość toru (1-100)
motywacja (1-10)

Ja niestety nie jestem informatykiem itp moge tylko pomoc testując pewne programy.

Z tego co wiem to jest potrzebny ktoś kto by mogł pomoc przy grafice

Swoją drogą pracy jest dużo i KAŻDA POMOC jest potrzebna

Chętnych którzą chcą mieć swoj wkład w nowy menadzer zapraszam do współpracy

Tak jak pisałem każda pomoć sie przyda

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: speedmanager2012@o2.pl

maximus08 - Sro Mar 07, 2012 10:32

nie moglem znalezc tematu dotyczacego Toniczka, dlatego zapytam tutaj. W razie co proszę moderatora o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

Jak to sie stalo ze "kacik" Toniczka zostal w taki sposob potraktowany. Plyte upamietniajaca przeniesiono a scianke zamalowano, kto wpadl na taki blyskotliwy pomysl? Rozumiem ze na ow scianie namalowane zostanie teraz "lechma", tak?

krychu90 - Sro Mar 07, 2012 13:00

doszły mnie słychy ze w tym miejscu powstanie "kącik" gastronomiczny, a tablica została przeniesiona na skarpę koło schodów... A co do ściany to była już bardzo zniszczona, tynk odpadał już i jakiś "inteligent" palił ognisko sobie: http://i41.tinypic.com/2e0n3ae.jpg
tak więc nie było to ładne... Może uda się w innym miejscu namalować coś ku czci Toniczka.

maximus08 - Sro Mar 07, 2012 13:57

Heh "kącik" w miejsce Toniczka, wiadomo lepszy punkt...
To może miejsce dla Toniczka się znajdzie gdzieś na prostej koło drzewek...
Argument, że sciana zniszczona też do mnie nie dociera, zawsze można odnowić...
Do osoby która to wykonała też za bardzo to nie przemawia... I raczej nie ma szans żebyznowu coś wrzuciła w innym miejscu, do czasu, aż ktoś nie pomyśli, że oprócz kielbasek i szaszlykow przydałby się również guziec z rusztu np..

Robak - Sro Mar 07, 2012 18:23

A ja mimo wszystko uważam,że to i nawet lepiej.Nowe miejsce,na wprost bramy głównej,zawsze widoczne a tak co było?Miejsce zastawione zawsze jakimś samochodem( wiadomo jakim) :ups: ,od płotu zasłonięte reklamami więc pytam się jaki to był kącik?
Dla jednych jest ważne miejsce,dla innych sama pamięć i ciężko będzie zaspokoić wszystkich.

kubanGno - Czw Mar 08, 2012 18:48

Na moje to jakieś Graffiti ku czci Tonego musi być.
Marcineek - Pon Wrz 03, 2012 09:08

Wszystkim uczniom przypominam, że na stronie SGIF jest do pobrania startowy plan lekcji.

http://sgif.pl/downloads.php?cat_id=3

Powodzenia w nowym roku szkolnym! :)

Marcineek - Czw Wrz 06, 2012 07:55

:D

krychu90 - Czw Wrz 06, 2012 18:16

to klimas sławny się stanie, na głównej wylądował :)
Magik - Wto Wrz 11, 2012 12:24