Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Strefa Techniczna Forum - Dyskusja na temat regulaminu forum

Andrzej - Pon Maj 21, 2007 18:40
Temat postu: Re: Regulami forum
Diabel-tasmanski napisał/a:
Zabrania się reklamy (...) napojów alkoholowych oraz wyrobów nikotynowych a także firm oferujących powyższe towary i usługi.

Nie chciałbym być upierdliwy, ale według mnie to wyklucza reklamę np. Społem, czy jakiegokolwiek spożywczaka.

Diabel-tasmanski - Pon Maj 21, 2007 20:32

Tak wyklucza :)
wuja - Pon Maj 21, 2007 20:35

W regulaminie brak zakazu reklam narkotyków, środków psyhotropowych i sterydów.

pozdrawiam
wuja

Andrzej - Pon Maj 21, 2007 20:40

Diabel-tasmanski napisał/a:
Tak wyklucza :)

Czyli to świadome zamierzenie? Dziwne w kontekscie tego, na co zwrócił uwagę wuja...

Ukasz - Pon Maj 21, 2007 20:54

Mod Info:
[
Cytat:
Forum jest niezależne od jakiejkolwiek partii politycznej, rucha społecznego czy wspólnoty wyznaniowej.
]
chyba powinno byc ruchu co ?? :ups:

Poprawione/Dziękujemy za zwrócenie uwagi

Diabel-tasmanski - Pon Maj 21, 2007 21:07

wuja napisał/a:
W regulaminie brak zakazu reklam narkotyków, środków psyhotropowych i sterydów.

pozdrawiam
wuja

Tak rekalama tychże zakazana jest z mocy prawa. Dlatego niepotrzebny jest zapis w regulaminie.

kabzik - Wto Cze 19, 2007 19:50

10. ...prawo RP .. jesli uzywa sie jakichkolwiek skrotow to w pierwszym przypadku musi byc owy skrot opisany. inaczej taki skrot nie jest wazny. regulamin nie dziala na podstawie domyslow.
kabzik - Wto Cze 19, 2007 20:03

Mod Info:
[
punkt 11
Zabrania się używnaia w nicach cudzych - nick'ach
nazw włąsnych -własnych

punkt 13
nikotynowych a także firm - interpunkcja przed -a
erotycznej a także - to samo co wyzej

punkt 14
administratorów podobnie ja treści - literowka

punkt 15
Konta nieaktywnych użytkowników będą usuwane. - niezgodnosc okreslenia "nieaktywnych". trzeba opisac czy tych co wogole nic nie pisza, czy tych co nie pisali przez np 3 miesiace

punkt 18 - Natarczywe łamanie regulaminu może zostać ukarane ostrzeżeniem, banem a nawet kasacją konta. - lub kasacja opisu :P ]

Regulamin został popawiony. Dziękujemy za zwrócenie uwagi i wskazanie błędów.

Diabel-tasmanski - Wto Cze 19, 2007 20:07

kabzik napisał/a:
lub kasacja opisu

SKoro jesteś taki skrupulatny. Punk ten mówi o natarczywym łamaniu regulaminu a nie o zamieszczniu opisów któych poziom nie licuje z inteligencją piszącego lub jak kto woli padaniu ofirą DIabelskiej Ceznury lub tez jak może koś inny woli o prowokacjach i mąceniu *

* - niepotrzebne skreślić

kabzik - Wto Cze 19, 2007 20:55

oj to mialo byc humorystyczne zakonczenie :/ a Ty mi tu tak...
ehh.. no poprostu poprosilem o regulamin, przeczytalem i co mi sie rzucilo w oczy to napisalem :/ sadzilem ze po to jest ten dzial i mozliwosc napisania. ale juz nie bede bo mnie tu jakies diabelskie moce wysmiewaja. out.

Diabel-tasmanski - Wto Cze 19, 2007 20:56

Nie no bardzo fajnie. Mój post też miał być humorystyczny. A ustosunkowałem się na razie tylko do ostatniego akapitu :D
kabzik - Sro Cze 20, 2007 15:29

jest przez prawo Rzeczpospolitej Polskiej lub których - jak juz poprawiasz to poprawnie prosze - RzeczYpospolitej Polskiej :P

a jak kasujesz moje uwagi, to skasuj takze i swoje :P

Diabel-tasmanski - Sro Cze 20, 2007 18:07

Zastanowię się :P