Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Ogólnie o Igrzyskach - Koszykówka

Adigno - Sob Sie 23, 2008 18:48
Temat postu: Koszykówka
Nie mogę sie dopatrzeć takiego tematu, już miałem wcześniej napisać, ale teraz dopiero mi się przypomniało. Oglądacie mecze ? Ja widziałem wszystkie mecze USA, to co grają to jest po prostu masakra... I ostatnio ciekawy półfinał Litwa : Hiszpania. Usa w półfinale zmierzyło się z Australią chyba tylko w 2 tercji Australia nawiązała walkę i nie było widać aż takiej dominacji USA. Jutro finał USA : Hiszpania według mnie najciekawszy mecz na tej olimpiadzie, szkoda, że jutro ostatni mecz bo gra jaką prezentuje USA to po prostu bajka... ;)
C. Anthony, L. James , D. Wade , K. Bryant, D. Howard , J. Kidd...

Finał jutro o 8.30, warto wstać, nawet jeśli wcześniej nie oglądaliście meczy :)

Dawcio - Sob Sie 23, 2008 19:43
Temat postu: Re: Koszykówka
Adigno napisał/a:
Jutro finał USA : Hiszpania według mnie najciekawszy mecz na tej olimpiadzie, szkoda, że jutro ostatni mecz bo gra jaką prezentuje USA to po prostu bajka... ;)

Pierwszy mecz był bardzo ciekawy ;] Hiszpania przegrała około 40 punktami. Więc prawdziwy hit. Powiedzmy szczerze ze Stanami w Kosza nikt nie ma szans.

Adigno - Nie Sie 24, 2008 09:54

Walczyli, cały mecz pewna przewaga USA jednak w niektórych momentach się do nich zbliżali. I USA potwierdziło, że jest nie do pokonania na chwile obecną. Zdecydowanie najlepszy mecz jaki oglądałem na tej olimpiadzie ;)
Dawcio - Nie Sie 24, 2008 11:19

USA słabo grało w obronie. Mecz jednak ciekawy, ale Stany cały czas trzymały bezpieczną przewagę i ani przez chwile ich zwycięstwo nie było zagrożone.
TS BASKET - Wto Sie 26, 2008 21:34

Parę meczów w życiu widziałem czy to na żywo czy w telewizji. Niedzielny finał USA - Hiszpania można chyba tylko porównać z finałowym, siódmym meczem NBA sprzed wielu lat gdy Chicago Bulls spotykało się z Los Angeles Lakers. Zawsze bardzo zwracam uwagę i kibicuję niskim zawodnikom grających na jedynce. To co pokazał 17 latek z Hiszpanii to po prostu bajka. W tym wieku rzadko zdarza się gra w seniorach, jeszcze rzadziej w reprezentacji, ale aby tyle minut grać w finale igrzysk olimpijskich to już naprawdę wielka sprawa, wielki talent.
Ukasz - Sro Sie 27, 2008 12:16

Amerykańcy podeszli do turnieju chciałoby sie powiedzieć wreszcie profesjonalnie. Nie byli zbieranina wybitnych indywidualności, tylko stanowili zespół. Nazwiska zobowiązują to raz, dwa to rozgrywanie kilkudziesieciu meczy w roku na najwyższym poziomie, a trzy to reprezentowanie kraju – to wszystko to wielka odpowiedzialnośc. Tym razem gwiazdy NBA pokazały, że nie są rozkapryszonymi „gffiazdeczkami”, ale potrafią zagrać razem na najwyższym poziomie, nie grając o wielkie pieniądze, ani tez nie grając o jakiś tam wielki prestiż. Zmobilizowali się, przygotowywali sie przed turniejem, mieli zgrupowanie, trenera. Przyjechali, zagrali, wygrali... Prosty związek przyczynowo skutkowy.