Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Pozostałe - SPADOCHRONIARSTWO

skydiver - Czw Sty 29, 2009 16:02
Temat postu: SPADOCHRONIARSTWO
:heej: Witam Gnieżnian,chyba jako jeden z niewielu w tym mieście uprawiam czynnie spadochroniarstwo szukam bratnich dusz :jupi: [/b]
Diabel-tasmanski - Czw Sty 29, 2009 16:19

Jeden z zastępców prezydenta ma na tym polu jakieś doświadczenia ;] ALe u nas na forum się chyba nie udziela...
skydiver - Czw Sty 29, 2009 16:32

Poczekamy, może przemówi :ups:
whasuuup - Pią Sty 30, 2009 11:16

ja mam na koncie jeden skok w tamdemie, Skakałem w Piotrkowkie Trybunalskim z ekipa PeTe. I na 100 % nie był to mój ostatni skok. :)
tyle z moich doświadczeń.

Interesuje mnie kurs spadochronowy metodą AFF, może już tej wiosny.

Bergol - Pią Sty 30, 2009 11:22
Temat postu: Re: SPADOCHRONIARSTWO
skydiver napisał/a:
:heej: Witam Gnieżnian,chyba jako jeden z niewielu w tym mieście uprawiam czynnie spadochroniarstwo szukam bratnich dusz :jupi: [/b]

Członkowie naszej miejskiej grupy GROT pewnie do tej wąskiej grupy należą. Więcej info znajdziesz TUTAJ

skydiver - Pią Sty 30, 2009 14:16

No ładnie się bawicie chłopaki, zapraszam na strefę w Michałkowie, pobrykamy razem z 4000m. :peace: .A co do kursu AFF to służę pomocą .[/b]
skydiver - Pią Lut 06, 2009 14:32

Ludziska jutro czyli w sobotę *** pogoda na skoki, jadę z rana na strefę trochę się "przewietrzyć" gdyby ktoś chciał zobaczyć strefowe życie, to zapraszam , mam 3 miejsca wolne w bryce,a będzie na co popatrzeć i porobić fajne fotki :)
whasuuup - Pią Lut 06, 2009 15:05

a gdzie ta strefa?

bo ja w Poznaniu rezyduje, może podjade

whasuuup - Pią Lut 06, 2009 15:08

oj jak to strefa w Michałkowie to może znasz Sławka Grochowskiego.

Kurde jutro nie dam rady, ale dawaj znać kiedy skaczesz, to kiedyś się na 100 % załapie

skydiver - Pią Lut 06, 2009 17:34

Tak w Michałkowie, Sławek , możesz coś o nim bliżej, jaką ma ksywę i skąd jest, to może sobie przypomnę :yes:
skydiver - Pią Lut 06, 2009 17:52

A już znalazłe, instruktor z Warszafki,znam z widzenia :)
skydiver - Nie Lut 08, 2009 08:55

Ludziska pogoda była super skoczna 10 stopni w plusie, na 4 tys. tylko -3 Piękny dzień na skoki,niestety ze względu na silny wiatr przewietrzyłem się tylko się 2 razy, ale warto było jechać:)
Ukasz - Nie Lut 08, 2009 12:25

Jaki jest koszt i jak wyglada sekwencja od decyzji
-> chce skoczyć do -> fruuu :) ??

skydiver - Nie Lut 08, 2009 13:21

to zależy co chcesz zrobić Skok w tandemie kosztuje 600 złotych, kamerzysta bierze za film i zdjęcia 250 czyli komplet 850,kamerę warto wziąć,bo póżniej na spokojnie można sobie pooglądać.Kurs AFF to koszt około 4500.Jak masz ochotę to mam kilka filmików na Youtube ,np.Pyrlandia 2008 zobacz jak to wygląda:).W tandemie można skoczyć z dnia na dzień, bo nie potrzeba kursu i badań,kurs zaczynamy od badań w LIMie w Poznaniu,następnie teoria-1 dzień i skaczemy;),kurs można zrobić średnio w 6-8 skokach czyli dwa weekendy wystarczą.
skydiver - Czw Maj 21, 2009 22:34

Witajcie sezon spadochroniarski w pełni zapraszam wszystkich do Michałkowa pod Ostrowem Wielkopolskim ,zobaczycie jak się wypada z samolotu, można posiedzieć,popić browarka i popatrzeć na świrów skaczących z samolotu :)
skydiver - Nie Sie 30, 2009 20:40

zerknijcie na to http://www.youtube.com/watch?v=dzJW0ESkUWc -nad Gnieznem też można polatać,nie wiem czy ktoś robił to wczesniej ale było super i na pewno to powtórzę :mruga:
Diabel-tasmanski - Pon Sie 31, 2009 08:42

Mało tam Gniezna widać :)
ari89 - Czw Maj 17, 2012 23:48

Jakie są ceny skoów spadochronowych w Gnieźnie ? Interesują mnie skoki tandemowe oraz skoki z licencją ?
albotaknonie - Pon Lip 07, 2014 23:02

skydiver napisał/a:
to zależy co chcesz zrobić Skok w tandemie kosztuje 600 złotych, kamerzysta bierze za film i zdjęcia 250 czyli komplet 850,kamerę warto wziąć,bo póżniej na spokojnie można sobie pooglądać.Kurs AFF to koszt około 4500.Jak masz ochotę to mam kilka filmików na Youtube ,np.Pyrlandia 2008 zobacz jak to wygląda:).W tandemie można skoczyć z dnia na dzień, bo nie potrzeba kursu i badań,kurs zaczynamy od badań w LIMie w Poznaniu,następnie teoria-1 dzień i skaczemy;),kurs można zrobić średnio w 6-8 skokach czyli dwa weekendy wystarczą.

Ceny zaczynają się od 550 zł. Dla bezpieczeństwa i wygody oraz atrakcyjności skoku najlepiej jest jeśli następuje on z wysokości 4 kilometrów - wówczas spadochron otwiera się na bezpicznej wysokosci. Tu http://kalendarzprzygod.p...i-spadochronowe informują dodatkowo jeszcze o konieczności zażycia leku przed skokiem jeśli moze wystapić choroba lokomocyjna.

denmichal - Pon Lip 21, 2014 01:11

a w Gnieznie robi ktos takie akcje? czy trzeba gdzies jechac?
rękawiczka - Pią Paź 13, 2017 12:20

Dokładne informacje gdzie można skakać znajdziesz na https://www.prezentzycia....i-spadochronowe . Mnie interesuje tylko czy jak ktoś uprawia systematycznie ten sport to czy za każdym razem musi płacić kiedy skacze.