Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Gnieźnianina żywot codzienny - Psi fryzjer w Gnieznie?

Tabaluga - Pon Lis 30, 2009 22:40
Temat postu: Psi fryzjer w Gnieznie?
Witam wszystkim mam takie pytanie ile dokładnie w Gnieźnie można spotkać takich lokali dla piesków i czy ktoś odwiedzał je już? Bo dzisiaj zauważyłem ulotkę z nowym salonem "KETI" na ulicy Roosevelta 92(za Ziemowitem) wybrałem się tam z ciekawości porozmawiałem z całkiem miłą panią właścicielką o wyposażeniu itd itp okazało się, że otworzyła ten lokal całkiem niedawno i posiada całkiem profesjonalny sprzęt. Mam zamiar się tam wybrać z moim pieskiem :mruga: no chyba, że ktoś słyszał o jeszcze jakimś innym jednak pierwsze wrażenie z tego fryzjera mam całkiem pozytywne. Pozdrawiam mam nadzieję, że nie ma takiego wątku już jeśli tak to przepraszam i proszę o jakiegoś linka :heej:
Jacol - Wto Gru 01, 2009 19:54

Jest jeszcze jeden salon psich fryzur.
Więcej informacji na stronie: Salon Psich Fryzur Pom Pon

kynes - Czw Gru 03, 2009 15:46

polecam również sympatyczny psi zakład fryzjerski o nazwie Pupil. jest on w pobliżu ul. Witkowskiej. strona: www.pupil.gniezno.pl
FIFI - Czw Sty 27, 2011 20:55

jest jeszcze nowo otwarty salon Toffik na Witkowskiej koło Biedrony. Kąpią tam też duże psy.
StaszekS75 - Wto Lut 04, 2020 10:29

Osobiście przy pielęgnacji korzystam z usług Pani Barbary Białczyk, która jest certyfikowanym psim fryzjerem/groomerem - https://psifryzjerkrakow.pl/ . Pani Basia wszystkie usługi wykonuje u klienta dzięki czemu psiak w znajomym otoczeniu czuje się zrelaksowany i spokojny. Po za strzyżeniem Pani Basia wykonuje również kąpiel, suszenie, strzyżenie oraz czyszczenie uszu i obcinanie pazurów. Jestem bardzo zadowolony z usług i mogę chyba powiedzieć w imieniu psa. Każdy po wizycie u fryzjera czuje się lepiej i prawdopodobnie z psami jest tak samo. :ok: