Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Dział dla kibiców - Wyjazd kibiców na mecz Wybrzeze Gdańsk vs Start Gniezno

KoloStadionu - Czw Lut 03, 2011 12:37
Temat postu: Wyjazd kibiców na mecz Wybrzeze Gdańsk vs Start Gniezno
Kibice Startu organizują wyjazd na pierwszy mecz ligowy do Gdańska. Tego meczu nie możesz przegapić, koszt wyjazdu to 50zł składa się na to przejazd. Mecz ten odbędzie się 03.04 br. ok godz 17:00. Wyjazd planowany jest tego samego dnia o godz. 10:00.

UWAGA:
Ilość miejsc ograniczona!!!
50 osob=1 autokar
100os=2autokary
150=3
itd...
zgłaszac sie mozna tylko do 1.03.2011r.
Spiesz się czasu zostało mało.
wiecej informacji pod numerem tel697331172
Cena wyjazdu nieobejmuje biletu wstepu na mecz tylko sam dojazd i powrot!!!

http://www.youtube.com/watch?v=wd9ujXeE1iE

Marcineek - Czw Lut 03, 2011 14:58

Kim są ci tajemniczy "Kibice Startu"? Dlaczego zapisy zaczynają się 2 a kończą 1 miesiąc przed meczem?

ps. SGIF również będzie organizował autokar/autokary. Niestety(?) my ruszymy z zapisami właśnie w czasie, kiedy "Kibice Startu" zakończą nabór. Jeśli ktoś ceni sprawdzonych przewoźników, którzy nadwyżki z ceny autokaru nie biorą do kieszeni tylko przeznaczają na efektowne oprawy, to zapewniam że nie musi się spieszyć - na lodzie nie zostanie.

/temat przenoszę do działu, w którym powinien się znaleźć od poczatku - działu dla kibiców.

KoloStadionu - Czw Lut 03, 2011 17:04

Marcineek napisał/a:
Dlaczego zapisy zaczynają się 2 a kończą 1 miesiąc przed meczem?

ps. Jeśli ktoś ceni sprawdzonych przewoźników, którzy nadwyżki z ceny autokaru nie biorą do kieszeni tylko przeznaczają na efektowne oprawy, to zapewniam że nie musi się spieszyć - na lodzie nie zostanie.

/temat przenoszę do działu, w którym powinien się znaleźć od poczatku - działu dla kibiców.

zapisy zaczely juz sie teraz poniewarz chce miec pewna ilosc osob ktore pojada na mecz.
a dlaczego koncza sie 1.03 bo musze zaplacic za wynajem autobusu ;P

jakie nadwyzki?koszt wynajmu autobusu w pks-e wynosi 2500 zl
50osob x 50 zl jest 2500zl

Marcineek - Czw Lut 03, 2011 19:00

A moje pytanie #1 ? Kto ukrywa się pod tajemniczym "Kibice Startu"? Wybacz ale ja nie dałbym 50zł, na miesiąc przed wyjazdem, komuś kompletnie anonimowemu...
Adorjan92 - Czw Lut 03, 2011 19:13

Marcineek napisał/a:
A moje pytanie #1 ? Kto ukrywa się pod tajemniczym "Kibice Startu"? Wybacz ale ja nie dałbym 50zł, na miesiąc przed wyjazdem, komuś kompletnie anonimowemu...
Dokładnie. Dam 100 zł za 2 osoby komuś kogo nie znam i mogę dostać małą wyjeb*e. I na mecz bym nie dojechał. Wolę nie ryzykować. Ze SGiF już jechałem i jestem bardzo zadowolony, jak pojadę to albo z wami albo samochodem :ok: :yes:
KoloStadionu - Czw Lut 03, 2011 20:28

Marcineek napisał/a:

Jak chcesz sie dowiedziec,kiedy i komu trzeba zaplacic to zadzwon pod podany numer :P :P:P

Marcineek - Czw Lut 03, 2011 21:16

Cytat:
Jak chcesz sie dowiedziec,kiedy i komu trzeba zaplacic to zadzwon pod podany numer :P :P :P

Dziękuję. Postoję.
Ocenę poziomu odpowiedzi pana organizatora pozostawię innym...

Adorjan92 - Pią Lut 04, 2011 12:24

KoloStadionu napisał/a:
Jak chcesz sie dowiedziec,kiedy i komu trzeba zaplacic to zadzwon pod podany numer :P :P :P
Może podasz gadu gadu i pogadamy i wtedy cię poznam i będę wiedział kim jesteś xD haha :ups: :ups:
KoloStadionu - Sob Lut 05, 2011 10:09

Zostały juz tylko 34 mijsca w pierwszym autobusie :)
KoloStadionu - Sro Mar 02, 2011 07:41

Zapisy na wyjazd do 25 marca,
dzwońcie czasu coraz mniej!
sektor 12 zaprasza :)

Marcineek - Sro Mar 02, 2011 10:49

Start Gniezno Internet F@ns organizuje wyjazd na mecz
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno!

Ci, którzy jechali już z nami na jakikolwiek mecz wiedzą, że z nami "nie ma lipy" :) Nawet "Hardkorowy Koksu" wie, z kim jechałby na wyjazd! :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak na powaznie...
Do dyspozycji mamy 52os autobus. Już zarezerwowane jest 20 miejsc tak więc nie ma co czekać na ostatnią chwilę.
Koszt wyjazdu (pomimo podwyżki u przewoźnika) pozostaje tak sam jak w zeszłym sezonie i wynosi 45zł !!
Szczegóły wyjazdu (miejsce i godzina wyjazdu, szacunkowa godzina przyjazdu) podane zostaną na około tydzień przed meczem.

Zapisy u użytkownika TOOMI poprzez PW, lub pod numerem gg: 9061776
Prosimy podać imię, nazwisko i jakiś telefon kontaktowy.

Liczba miejsc ograniczona a biorąc pod uwagę fakt, że na baraże skompletowaliśmy skład w 5dni, tak jak pisałem - nie radzę czekać na ostatnią chwilę! :lol:

krychu90 - Sro Mar 02, 2011 12:07

Marcineek reklama normalnie grubaśna, nie ma co. Naszym zawodnikom zawieziemy trochę "stejków" by mieli siłę trzymać motor, bo zamiast na metanolu będą smigać na "raket fjułęl".
KoloStadionu - Sro Mar 02, 2011 21:16

u mnie 5 zl przeznaczone jest na oprawe
tj race i balony :)
oczywiscie w czerwono czarnych barwach :) :):)

bocieek - Sro Mar 02, 2011 21:34

Marcin - na tym zdjęciu jakiś nowy członek SGIF-u do zadań specjalnych? :mruga:

Tak serio:

Polecam wyjazd z ekipą SGIF - sprawdzone i pewne!

Marcineek - Czw Mar 03, 2011 00:05

KoloStadionu napisał/a:

KoloStadionu napisał/a:

Zdecyduj się Kolo. Aha, koszt wynajmu w PKSie jest "troszkę" mniejszy niż 2500zł.
No ale niech ludzie zdecydują z kim wolą jechać. Życzę powodzenia.

ps. bocieek - to jedynie nasz sympatyk przebywający obecnie w Nju Jorku ;)

krychu90 - Czw Mar 03, 2011 02:24

Marcineek napisał/a:
przebywający obecnie w Nju Jorku

Nie chce się kłócić ale chyba w Las Vegas ;)

Crank - Czw Mar 03, 2011 08:05

Marcineek napisał/a:
KoloStadionu napisał/a:

KoloStadionu napisał/a:

Zdecyduj się Kolo. Aha, koszt wynajmu w PKSie jest "troszkę" mniejszy niż 2500zł.
No ale niech ludzie zdecydują z kim wolą jechać. Życzę powodzenia.

Ale wy macie problemy... Dobrze że wogóle jest coś organizowane bo inne lata różnie bywało z wyjazdami autokarowymi i tyczy się to również SGIF który owszem robił wyjazdy ale tylko dla siebie ewentualnie małej liczby wolnych miejsc, które zostały nie opłacone.

Marcineek - Czw Mar 03, 2011 08:56

zcccz: ja nie mam z "konkurencyjnym" wyjazdem ŻADNEGO problemu! Absolutnie! My na swój autobus na 100% znajdziemy komplet wiary. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby gościu nie ściemniał że koszt autokaru w PKS to 2500zł a jak my oferujemy tańszy przejazd - nagle znajduje się nadwyżka która idzie na "balony i race".
Przecież to nic złego że gościu chce na wyjeździe zarobić. Czas, telefony, dojazdy, nerwy.. to wszystko kosztuje! Ale głodne kawałki o "kosztach" i "nadwyżce na baloniki" niech sobie daruje.

TOOMI - Czw Mar 03, 2011 16:08

Ja tylko dodam, że tak jak wspomniał Marcineek można się do mnie zgłaszać poprzez PW, gadu gadu (9061776), a także została uruchomiona specjalnie linia telefoniczna: 533 762 344. Zapraszam zainteresowanych, nie ma lipy ;-)
KoloStadionu - Czw Mar 03, 2011 16:59

sektor 12 zaprasza

zadzwon 697331172

/jeśli nie masz nic NOWEGO do napisania to nie spamuj. Nie musisz odpowiadać na każdego naszego newsa. Kolejne tak nachalne posty polecą wraz z ostrzeżeniem.

FANATIC81 - Pią Mar 04, 2011 12:00
Temat postu: wyjazd
witam jestem z bielska białej.jestem kibicem STARTU OD MAŁEGO PONIEWAZ MAM RODZINE W GNIEZNIE CHCIALBYM ZAPYTAC JAK MOZNA SIE UGADAC Z WAMI NA WYJAZD.EWENTUALNIE JAKIS NAMIAR NA KOGOS Z SGIF.POZDRO

SPEEDWAY FANATICS==START GNIEZNO

szczypi - Pią Mar 04, 2011 12:34

FANATIC81, przez PW z użytkownikiem TOOMI albo pod ten numer : 533 762 344

tak apropo to kilka postów wyżej wszystko jest napisane :yes: ;)

TOOMI - Pią Mar 04, 2011 14:10

FANATIC81 już podbił na telefon :wink: Wszystko ugadane :wink:

Informacja dla pozostałych chętnych jest taka, że przez weekend numer telefonu będzie nieaktywny. Osoby zainteresowane nich podbiją na gadu bądź PW. W poniedziałek odpiszę co i jak, bo w weekend wyjeżdżam. Pozdrawiam ;-)

pawell - Nie Mar 06, 2011 10:54

Witam ja tez jadę do Gdańska i ma wolne miejsca. Mam samochód na LPG to będzie tanio. tel.723148358
KoloStadionu - Pon Mar 07, 2011 19:34

Mod Info:
[
ZOSTAŁO JESCZE TYLKO 13 MIEJSC!!!

TEL697331172

GG 1424650]

/spam.

BoMbEr_GnO - Wto Mar 08, 2011 21:58

Mam pytanie, czy są może jeszcze wolne miejsca na wyjazd autokarem do Gdańska?
Adigno - Sro Mar 09, 2011 09:11

Do Ciebie nikt zglłaszał się raczej nie będzie, ale jakbyś uważniej czytał.. ;)

TOOMI napisał/a:
Ja tylko dodam, że tak jak wspomniał Marcineek można się do mnie zgłaszać poprzez PW, gadu gadu (9061776), a także została uruchomiona specjalnie linia telefoniczna: 533 762 344. Zapraszam zainteresowanych, nie ma lipy ;-)

FANATIC81 - Sro Mar 09, 2011 11:35
Temat postu: WYJAZD
SIEMA WSZYSTKIM.

TOOMI DZIEKI ZA ZAŁATWIENIE MIEJSCA.JA BEDE RUSZAŁ Z BIELSKA-BIAŁEJ W PIATEK WIEC MAM NADZIEJE ZE BEDZIE OKAZJA SIE SPOTKAC PRZED WYJAZDEM I POGADAC NAPIC SIE PIWKA. POZDRAWIAM.

/Ostatni raz toleruję włączonego CAPS LOCKa.

Frank Black - Sro Mar 09, 2011 14:18

Mod Info:
[
Toomi masz jeszcze te zdjęcia co kiedyś krążyły po Gnieźnie ?]

/Od takich wiadomości jest PW. A po drugie to chyba podbijasz nie do tej osoby...

KoloStadionu - Sro Mar 09, 2011 17:43

Mod Info:
[
Juz tylko 9 miejsc :) ]

/moja cierpliwość się kończy. tym razem 3 ostrzeżenia. kolejny spam = ban.

Magik - Sro Mar 09, 2011 19:30

BoMbEr_GnO napisał/a:
Mam pytanie, czy są może jeszcze wolne miejsca na wyjazd autokarem do Gdańska?

sa jeszcze 9 miejsc wolnych :)
pisz gg 1424650
tel 697331172

FANATIC81 - Czw Mar 10, 2011 10:51

siema frank black czemu nie odpowiednia osoba?rozmawiałem przez tel i wszystko jest ok.masz jakies watpliwosci co do toomiego?
TOOMI - Czw Mar 10, 2011 19:48

FANATIC81 napisał/a:
siema frank black czemu nie odpowiednia osoba?rozmawiałem przez tel i wszystko jest ok.masz jakies watpliwosci co do toomiego?

Koniec tematu, Frank Black pomylił adresata ;] Zbieżność pseudonimów i zamiast sprawdzić o kim mówi to pojawił się niepotrzebny komentarz.

KoloStadionu - Nie Mar 13, 2011 11:12

jeden autobus jest już pełen:) :start_1:
TOOMI - Nie Mar 13, 2011 21:34

U nas również został skompletowany skład autokaru. Śmiało jednak proszę zgłaszać się dalej, ogarniemy jeszcze transport. Oczywiście im wcześniej każdy się zgłosi tym lepiej ;-)
Kaspi - Wto Mar 15, 2011 10:05

Potrzebowałbym z 5 miejsc :D
KoloStadionu - Sob Mar 19, 2011 11:59

Kaspi napisał/a:
Potrzebowałbym z 5 miejsc :D

dzwon 697331172 sa jeszcze miejsca

chrobry - Wto Mar 22, 2011 12:15

czy ktoś jest w stanie oszacować na ten moment ilu kibiców jedzie do gdańska. ja jadę autem i dołączam do was na stadionie. mam już pełen skład w aucie więc niestety nikogo nie mogę zabrać
szczypi - Wto Mar 22, 2011 12:27

ciężko oszacować, bo nie wiadomo ile osób pojedzie samochodami, miejmy nadzieję że będzie nas dużo i pokażemy się z dobrej strony !
Adigno - Wto Mar 22, 2011 18:40

Wygląda na to, że 2 autokary już pewne, do tego pewnie sporo aut pojedzie. Nas tam na pewno nie zabraknie, oby nie zabrakło też walki i dobrego wyniku.
tomasz0403 - Czw Mar 24, 2011 21:29

ja też pojade autem i szukam chętnych jak by co to na pw pozdrawiam
RoSe - Pią Mar 25, 2011 09:04

KoloStadionu napisał/a:
Kaspi napisał/a:
Potrzebowałbym z 5 miejsc

dzwon 697331172 sa jeszcze miejsca

Mod Info:
[
Zwykła pierdoła z Ciebie gamoniu ! KoloStadionu jesteś kretynem \o/ co tam dawjacie ostrzezenia ! ale jeszcze raz sobie napisze jestes idiota :D ]
Przynajmniej już wiem, że z takimi ludzmi niema co sie uwawiać na wyjazd.

/rozumiem wzburzenie ale opanuj słownictwo.

Magik - Pią Mar 25, 2011 09:25

Mod Info:
[
Zwykła pierdoła z Ciebie gamoniu ! KoloStadionu jesteś kretynem \o/ co tam dawjacie ostrzezenia ! ale jeszcze raz sobie napisze jestes idiota :D Przynajmniej już wiem, że z takimi ludzmi niema co sie uwawiać na wyjazd.[/quote]

UMYJ ZEBY bo smierdzi jak mowisz!
Niema juz miejsc!!!]

/pana adwokata również proszę o uspokojenie emocji.

RoSe - Pią Mar 25, 2011 09:33

To Ciebie coś pisałem ? Nie. Więc zamknij się chłopie. Nie ma jak rezerwować sobie miejsc a w dzień zapłaty dowiedzieć się, że jednak ich nie ma bez wcześniejszego uprzedzenia. Gratuluje dobrze zorganizowanego wyjazdu !

Ps. Do Magik : nie wiem jak można "mówić" na forum internetowym :) ale w sumie z kim przystajesz takim sie stajesz :D

szczypi - Pią Mar 25, 2011 09:39

RoSe, to teraz masz nauczkę że lepiej umawiać się na wyjazd ze sprawdzonymi organizatorami np z SGIF ;)
tomasz0403 - Nie Mar 27, 2011 19:43

Szukam 4 chętnych osób na wyjazd do Gdańska
Tomek 661944329

Blabla - Pon Mar 28, 2011 19:08

Mod Info:
[
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Nie wiem co za kretyn robił ten filmik, nie wiedząc jaki herb ma klub z Gdańska. Może kiedyś w Gnieźnie ludzie będą myśleli, ale na chwilę obecną patrząc na poziom polszczyzny na tym forum, to mnie krew zalewa. ]

Proszę o kulturę, kolejne takie wpisy będą nagradzane odpowiednio.. / Adi

pawell - Pon Mar 28, 2011 23:11

witam mam jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Gdańska tel 723148358
pawell - Czw Mar 31, 2011 11:29

ma ktoś jeszcze wolne miejsca? bo miałem jechać swoim ale zrobiono mnie w konia. prosze o kontakt. :no:
tomasz0403 - Pią Kwi 01, 2011 19:18

pawell napisał/a:
ma ktoś jeszcze wolne miejsca? bo miałem jechać swoim ale zrobiono mnie w konia. prosze o kontakt. :no:

ja mam nadal 4 wolne miejsca
Tomek 661944329

Kubus92 - Pią Kwi 01, 2011 22:04

ja niestety nie będę mógł być na meczu więc chłopaki nagrywajcie filmiki i wstawajcie na yt ;]
nois8484 - Pią Kwi 01, 2011 23:22

wie ktos moze ile mniej wiecej osob sie wybiera na mecz
Magik - Pią Kwi 01, 2011 23:41

nois8484 napisał/a:
wie ktos moze ile mniej wiecej osob sie wybiera na mecz

okolo150 osob :)

krychu90 - Sob Kwi 02, 2011 17:53

Kubus92 napisał/a:
a niestety nie będę mógł być na meczu więc chłopaki nagrywajcie filmiki i wstawajcie na yt

jak nie mozesz jechać to po prostu odpal neta i strone esport.tv
tam jest darmowa relacja z całego meczu

TOOMI - Sob Kwi 02, 2011 18:03

Przypominam wszystkim o punktualnym przybyciu na zbiórkę! Tyczy się to osób co jadą z SGIF i kontaktowały się ze mną!
Marcineek - Pon Kwi 04, 2011 07:51

Było nas spokojnie ponad 300 osób. Autokarowy wyjazd z przygodami. Więcej (wraz ze zdjęciami) w tygodniu w relacji.
Kaspi - Pon Kwi 04, 2011 08:44

Panowie więcej współpracy ze sobą a nie obrażać się jeden na drugiego !! Mam nadzieję, że to zwycięstwo Startu pobudzi Was do super dopingu an każdym meczu.
Marcineek - Pon Kwi 04, 2011 09:09

Kto się obraził na kogo?

ps. Wczoraj na sektorze kumpel zgubił szal (stary, z tradycyjną "S"-ką). Jeśli ktoś go znalazł proszę o kontakt. Z góry dzięki za uczciwość.

Kaspi - Pon Kwi 04, 2011 09:24

Marcineek nie będziemy tego tutaj rozstrząsać ważne żeby z meczu na mecz było coraz lepiej.
krychu90 - Pon Kwi 04, 2011 17:39

Jak 'kolega' ze zdjęcia (patrz zaproszenie na wyjazd przez SGIF w tym temacie) by powiedział na ten wyjazd i jego przygody, BYŁO HARDCOROWO, NIE MA LIPY!
wojtasl - Pon Kwi 04, 2011 17:46

Ilościowo naprawde super to wypadło ale jakościowo różnie wyzwiska typu GKS ch.... jest i inne wyzwyiska pod adresem gospodadzy były żenujace. Jechaliśmy dopingować swoja druzyne a nie wyzywać przeciwników w takich momentach było mi wstyd no ale cóz mam nadzieje ze kiedyś sie to zmieni na coś pozytywniejszego.
Antek - Pon Kwi 04, 2011 18:12

Ja też mam taką nadzieję... ;)
Adigno - Pon Kwi 04, 2011 21:21

A ja mam głos zdarty do tej chwili, dla mnie było ok :D
RoSe - Wto Kwi 05, 2011 10:14

wojtasl napisał/a:
Ilościowo naprawde super to wypadło ale jakościowo różnie wyzwiska typu GKS ch.... jest i inne wyzwyiska pod adresem gospodadzy były żenujace. Jechaliśmy dopingować swoja druzyne a nie wyzywać przeciwników w takich momentach było mi wstyd no ale cóz mam nadzieje ze kiedyś sie to zmieni na coś pozytywniejszego.

A dla mnie żenujące było to, że spora część kibiców wogóle nie śpiewała. Skoro wygrywamy w faworyzowanym Gdańsku i oni nadal byli cicho to już nie wiem co może na nich podziałać i zachecić do dopingu.

Marcineek - Wto Kwi 05, 2011 11:19

RoSe napisał/a:
nie wiem co może na nich podziałać i zachecić do dopingu.

Nic. Tak samo jak nic nie może podziałać na <cenzura> którzy wolą obejrzeć jadącą polewaczkę niż naciągnąć sektorówkę. Na <cenzura> nie ma rady...

Więcej, wraz ze zdjęciami, już niedługo w relacji...

wojtasl - Wto Kwi 05, 2011 17:17

RoSe napisał/a:

A dla mnie żenujące było to, że spora część kibiców wogóle nie śpiewała. Skoro wygrywamy w faworyzowanym Gdańsku i oni nadal byli cicho to już nie wiem co może na nich podziałać i zachecić do dopingu.

Ja to rozumiem ale mi chodziło o to czy nie można kulturalnie dopingować ? NIe dziwie sie niektórym osobą że w pewnych momentach niekrzyczeli bo ten chamski doping w niektórych momentach mógł zniesmaczyć.

art78 - Wto Kwi 05, 2011 18:42

Co do naciągania sektorówki. Mam pewną sugestię. Skoro idzie sektorówka i stoimy pod wiatr to może nie powinno się w tym samym momencie odpalać rac. Głównie z tego powodu wyszło to dziadowsko.
Milek PGN - Wto Kwi 05, 2011 20:43

Mecz udany, chłopacy pokazali na co ich stać :yes: Oby tak do końca ;]
Co do samego wyjazdu to serdeczne podziękowania dla SGIF, niezapomniane przeżycia. Nie zabrakło oczywiście emocji na trasie, ale wole o tym nie wspominać i jak najszybciej zapomnieć... W końcu udało nam się zdążyć na mecz :jupi:
Jeżeli chodzi zaś o wyzwiska rzucane w stronę gospodarzy to cóż można powiedzieć oni tak samo zachowują się u nas :ups: a poza tym to nasi rywale hehe
Ja dopingowałem z całych sił, na całe gardło (do dziś mnie boli i mówię dość cicho :mruga: )
Warto być ze START-em wszędzie!!!
"Czy wygrywasz czy nie
Ja i tak kocham Cię..."

art78 - Sro Kwi 06, 2011 09:35

Cytat:
Jeżeli chodzi zaś o wyzwiska rzucane w stronę gospodarzy to cóż można powiedzieć oni tak samo zachowują się u nas a poza tym to nasi rywale

Czyli co? Mam rozumieć, że skoro ktoś kto przyjeżdża do nas na stadion i zachowuje się jak prostak, "rzuca mięsem" itd, itp to trzeba tak samo zachowywać sie na stadionie u niego tak? Znaczy taki rewanżyk?

Marcineek - Sro Kwi 06, 2011 10:23

Milek PGN napisał/a:
oni tak samo zachowują się u nas

Dawno nie widziałem tak zachowujących się, tak "dopingujących" kibiców gości na Wrzesińskiej. Przy niektórych niedzielnych zachowaniach gnieźnian, kibice Wybrzeża przypominali w Gnieźnie ministrantów.
Niektórzy kibice Startu zatrzymali się kibicowsko i mentalnie na początku lat 90tych. Wtedy właśnie bluzgi, napinka, promocje i nawalenie się w podróży było szczytem "kumatości" na osiedlu.

Milek PGN - Sro Kwi 06, 2011 15:19

nie zrozumcie mnie źle, ja nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę za takimi wyzwiskami w stronę innego klubu czy kibiców. Jak jedzie się na mecz to dopinguje się swoich a nie rzuca bluzgi, a utkwiło mi w pamięci, że właśnie w sierpniu ubiegłego sezonu kibice z Gdańska się u nas tak zachowywali
adamixx - Sro Kwi 06, 2011 17:48

Pozostaje być w dobrej myśli, że z czasem i z wyjazdu na wyjazd będzie coraz "profesjonalniej" ;) a ludzie skumają o co chodzi w dopingowaniu. W następnych wyjazdach mam nadzieje, że cały sektor wyjazdowy będzie bardziej zgrany.
Polajgno - Sro Kwi 06, 2011 18:18

a ja twierdze że to zależy gdzie się jedzie to tak jak byś oczekiwał że Lech się z legią polubi jak jesteś taki świety to za ksiedza a nie na mecze ludzie różnie wykazują emocje i nienawiśc do niektórych klubów tak było jest i będzie a co do nawalenia się w autobusie to powiem żę każdy robi to co lubi i nie wiem czy jest co komentować chyba żę ktoś ci panie admin narzygał na kolana :ups: : :hahaha:
adamixx - Sro Kwi 06, 2011 18:34

Niestety na sektorze byli też tacy co raczej oprócz tekstów typu "GKS k... jest!" nie znali nic innego. Jeszcze ewentualnie zrozumiałbym, gdybyśmy przegrywali i oni zaczęliby pierwsi na nas coś cisnąć... ale tak to na serio buractwo a nie kibicowanie. I wcale nie trzeba być księdzem, żeby w miarę normalnie się zachowywać, bo ideału to nikt nie wymaga!
Marcineek - Sro Kwi 06, 2011 19:39

Polajgno napisał/a:
co do nawalenia się w autobusie to powiem żę każdy robi to co lubi

Robić "co lubi" to może w domu na kanapie, na działce, ulicy i wszędzie tam, gdzie nie reprezentuje swoim zachowaniem swojego "ukochanego" klubu. Na wyjeździe jest przedstawicielem Startu i Gniezna. To zobowiązuje! Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że jeszcze nie dorosłeś do kibicowania.

wojtasl - Sro Kwi 06, 2011 20:02

Polajgno napisał/a:
a co do nawalenia się w autobusie to powiem żę każdy robi to co lubi i nie wiem czy jest co komentować chyba żę ktoś ci panie admin narzygał na kolana :ups: : :hahaha:

brz komentarza :whoeva:

abraxas - Sro Kwi 06, 2011 20:27

Marcineek napisał/a:
Na wyjeździe jest przedstawicielem Startu i Gniezna. To zobowiązuje!

Otóż to. Wirażowi pytali, czy "oni tak zawsze" :-(

Nicky - Sro Kwi 06, 2011 21:43

abraxas napisał/a:
Marcineek napisał/a:
Na wyjeździe jest przedstawicielem Startu i Gniezna. To zobowiązuje!

Otóż to. Wirażowi pytali, czy "oni tak zawsze" :-(

to proponuje zapytać się wirażowym np z Grudziądza jak zachowaują sie kibice z Gdańska u nich ;]

wojtasl - Sro Kwi 06, 2011 22:39

Nicky napisał/a:

to proponuje zapytać się wirażowym np z Grudziądza jak zachowaują sie kibice z Gdańska u nich ;]

A czy my mamy patrzeć na innych czy na siebie? co nas obchodzą kibice innych druzyn ? najważniejszy jest Start i żeby nasi zawodnicy czuli wsparcie od kibiców a nie jakieś obelgi wobec drugiej druzyny.

TOOMI - Czw Kwi 07, 2011 00:12

Polajgno napisał/a:
a ja twierdze że to zależy gdzie się jedzie to tak jak byś oczekiwał że Lech się z legią polubi jak jesteś taki świety to za ksiedza a nie na mecze ludzie różnie wykazują emocje i nienawiśc do niektórych klubów tak było jest i będzie a co do nawalenia się w autobusie to powiem żę każdy robi to co lubi i nie wiem czy jest co komentować chyba żę ktoś ci panie admin narzygał na kolana :ups: : :hahaha:

Bluzgi są częstym elementem wielu spotkań i nikt tego nie zmieni, bo ma to czasem swój smaczek w potyczkach poszczególnych drużyn. Jednak gdy klub wygrywa spotkanie na trudnym terenie 3 raz w historii i po 21 latach to jest dla mnie śmieszne jechanie rywalowi a nie dopingowanie własnej drużyny. A skoro normalnym jest dla Ciebie nawalenie się w autokarze to mogę Ci zakomunikować, że nie masz po co się już więcej zgłaszać przy następnych wyjazdach.

Luis - Czw Kwi 07, 2011 07:44

Marcineek, wojtasl, abraxas, TOOMI i reszta wiedzących o co chodzi w dopingowaniu. Czego Wy oczekujecie od ludzi dla których radością jest pojechanie po przeciwnej drużynie, a gdy trzeba wesprzeć swój zespół normalną przyśpiewką to ciężkie jest otwarcie ust, czy podniesienie rąk do klaskania?

Niestety mentalność większości Gnieźnian jest taka, iż pójdą na mecz, krzykną kilka razy Start Gniezno w trakcie spotkania (i to jeszcze jak prowadzimy) i dla nich będzie to ok. Ewentualnie podłączą się przy wrzucie na drużynę gości. Normalnie to siedzą i oglądają, czasem zdarzy się poklaskać... Smutne, ale prawdziwe.

Co do zachowania podczas wyjazdu. Przydałaby się grupa jak na Kolejorzu i pilnowanie przestrzegania zasad wyjazdowych. Oj zdziwiłaby się wiara, oj zdziwiłaby się ;)

TOOMI - Czw Kwi 07, 2011 12:19

Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno 37:52 (03.04.2011), relacja:
Kod:
http://www.sgif.pl/news.php?readmore=77

BachaFan - Czw Kwi 07, 2011 13:17

Bardzo fajnie napisane ;) :ok:
Przyjemnie się czytało, no i uśmiech pojawił się na twarzy bo od razu przypomniał się w głowie cały ten wyjazd ;) Mimo wszystko było mega...
Co do "propocji"... następnym razem jak ktoś miałby zamiar się bawić w takie rzeczy to niech odkłada poeniążki ze 2 tygodnie wcześniej to sobie kupi jak człowiek... a nie potem nam problemy stwarza...

Co do dopingu... fakt faktem był dość zauważalny podział na sektorze co dało się zauważyć dość szybko... Trzeba się panowie lepiej dogadać i pójść do przodu z organizacją...
Mam nadzieję, że w niedziele w Gnieźnie doping będzie przynajmniej na takim poziomie jak w Gdańsku... ( dobrze że za marzenia nie karają bo bym dożywocie dostał )

A co do chamskich przyśpiewek... Mimo wszystko nie oszukujmy się, że to nieodzowny element spotkań z niektórymi klubami... tak jak ktoś napisał o meczach Lecha z Ległą...
Nie wydaje mi się, że w takim Grudziądzu czy Rawiczu na meczu z Poznaniem również takie przyśpiewki będą miały miejsce... a Gdańsk to w końcu Gdańsk, co nie zmienia faktu, że faktycznie troszkę to bezsensowne w przypadku gdy nasza drużyna wygrywa...

Swoją drogą mimo, że wulgarna to bardzo mi się spodobała przyśpiewka "Kto stworzył" ;p
Wcześniej jej nie znałem i tak jakoś wpadła w ucho ;p
W drodze powrotnej została fajnie przerobiona na "Kto stworzył szczekające pieski" ;p

krychu90 - Czw Kwi 07, 2011 14:22

jak już mówiłem , wyjazd był mimo wszystko pozytywny.
Toomi pięknie napisany tekst :d oddaje wszystko to co się działo na trasie.....

Polajgno tak jak już Toomi powiedział, mam wielką nadzieje że 'z nami' w autobusie już nie pojedziesz, nie potrzeba nam 'spijusów'...

Mecz w Gdańsku był już parę dni temu i teraz przygotowujemy się na inauguracje naszego stadionu, tak więc chyba temat się troszkę wyczerpał.

Polajgno - Czw Kwi 07, 2011 21:20

krychu90 napisał/a:

Polajgno tak jak już Toomi powiedział, mam wielką nadzieje że 'z nami' w autobusie już nie pojedziesz, nie potrzeba nam 'spijusów'...
.

jestem ciekaw dlaczego tak sądzisz?? dlatego żę poparłem ludzi którzy się nawalili to niejestem godzien z wami jechać czy może dlatego że ja się nawaliłem?? ja myślałem że jedziemy w tym samym celu dopingować naszych na obcej ziemi i twierdze że wyszło *** i nie przeszkadza mi że się ktoś nawalił wszyscy byli na meczu nikt nie spał w autobusie wszyscy dopingowali tak czy inaczej było zwyciestwo i było to dla nas najlepszym podziękowaniem wiec nie rozumiem co wam leży że ktoś się upił czy krzyczał nie tak jak byście chcieli jeśli nie podoba wam się moja osoba to spoko ja się nie wprosiłem a że mi nie przeszkadza to co was boli to sory nikt nie mówił o jakimś regulaminie ja się bawiłem dobrze aż do teraz jak ktoś mnie ocenia po tym co sądzę a nie po tym co robie

dla mnie był to pierwszy wyjazd i z wami ostatni bo większym przypałem było spóźnienie się na mecz i zatrzymanie przez policje a chwalenie się że z sgif nie ma lipy nie pasuje bo lipy było sporo

Marcineek - Czw Kwi 07, 2011 22:00

Takiego bełkotu nie ma sensu komentować. Może jakbyś zaczął używać znaków interpunkcyjnych, Wielkich liter i ogólnie trzymał jakiś poziom wypowiedzi... no ale skoro nie przeszkadzają Ci spity i nie rozróżniasz przez pasażerów którego autokaru był przymusowy postój to ja nie mam pytań.

Polajgno napisał/a:
dla mnie był to pierwszy wyjazd i z wami ostatni

Cieszę się, że się rozumiemy.

TOOMI - Pią Kwi 08, 2011 00:02

Polajgno napisał/a:
jestem ciekaw dlaczego tak sądzisz?? dlatego żę poparłem ludzi którzy się nawalili to niejestem godzien z wami jechać czy może dlatego że ja się nawaliłem?? ja myślałem że jedziemy w tym samym celu dopingować naszych na obcej ziemi i twierdze że wyszło *** i nie przeszkadza mi że się ktoś nawalił wszyscy byli na meczu nikt nie spał w autobusie wszyscy dopingowali tak czy inaczej było zwyciestwo i było to dla nas najlepszym podziękowaniem wiec nie rozumiem co wam leży że ktoś się upił czy krzyczał nie tak jak byście chcieli jeśli nie podoba wam się moja osoba to spoko ja się nie wprosiłem a że mi nie przeszkadza to co was boli to sory nikt nie mówił o jakimś regulaminie ja się bawiłem dobrze aż do teraz jak ktoś mnie ocenia po tym co sądzę a nie po tym co robie

dla mnie był to pierwszy wyjazd i z wami ostatni bo większym przypałem było spóźnienie się na mecz i zatrzymanie przez policje a chwalenie się że z sgif nie ma lipy nie pasuje bo lipy było sporo

"Nie wprosiłeś się"? Nie, fakt. Zgłosiłeś się jak normalny chętny do wyjazdu, ale jak miałeś jakieś uprzedzenia to nie trzeba było się zgłaszać. A co do twoich dalszych wypocin. Dziwne, że nie zgłaszałeś żadnych zastrzeżeń podczas wyjazdu, a teraz piszesz tu jakieś farmazony. Jeszcze jakby spóźnienie na mecz było spowodowane przez nas :whoeva: I albo bawiłeś się dobrze albo lipy było sporo. Zdecyduj się człowieku. I przy twoim podejściu liczę, że nawet organizatorzy drugiego autobusu nie będą mieli zamiaru Ciebie zabierać. Bo jeżeli chodzi o nas to wszystko jest już jasne i klarowne. Bez odbioru.

Sternal20 - Pią Kwi 08, 2011 07:49

Brawo TOMI, Brawo Marcinek. Takiego zachowania nie można tolerować.
Pomimo tego że nie byłem w Gdańsku (zajęcia na WSL) popieram to, aby ktoś
koordynował grupą i "karał odmieńców".
Pozdro widzimy się na Łodzi i razem krzyczymy...

HEJ START

Edddddd - Pią Kwi 08, 2011 09:46

Nie było mnie na wyjeździe - w związku z tym prosiłbym nie przywiązywać wielkiej wagi do tego co napiszę.
Problem picia podczas spotkań sportowych jest dosyć popularny - niestety. Z mojego punktu widzenia, "pilnowanie innych", żeby się nie schlali jest czymś w rodzaju czystego absurdu. Każdy ma prawo decydować o tym, co ze sobą robi. Co istotne, jeden wypije 5 piw i jest ok, drugi 2 i ma "odlot" - w związku z tym jak ten nadzór miałby wyglądać? Kontrolowanie dorosłego człowieka jest z lekka dziwne, w moim odczuciu, ale...

W głowie mi się nie mieści (a łeb mam nie od parady ;) ), jak można kraść na stacji benzynowej piwa?! Jak można narażać całą grupę swoją głupotą? W konsekwencji autobus został zatrzymany, a Wy ledwo ledwo zdążyliście na stadion - co śmiało można nazwać lipą, przez duże eL.

Teraz pojawią się pytanie - dopuścić się absurdalnej (w moim odczuciu) kontroli, czy zaufać kibicom, że nie zrobią trzody w stanie wskazującym na spożycie?!
Kiedyś, bez zmrużenia oka, optowałbym za 2 możliwością. Teraz...
Teraz zwyczajnie w świecie nie wiem. Człowiek się stara, poświęca swój czas, swoje nerwy, chce być odpowiedzialny za grupę, chce by wyjazd był udany. Jak tu nie pozwolić wypić piwka dla towarzystwa? Przecież ma być super atmosfera! Nie pozwolisz - źle, bo kim Ty jesteś żeby zakazywać mi pić piwa?! Pozwolisz - jeszcze gorzej!

Niestety, na końcu i tak Cię w d*pę kopną w ramach podziękowania - jedni lub drudzy.

Marcineek - Pią Kwi 08, 2011 11:02

Edddddd:

Sprawa jest BANALNIE prosta. Konsekwentna selekcja osób zapisujących się na autokar. Nawalisz się, zrobisz przypał - w najlepszym wypadku odpoczywasz przez 1-3 wyjazdy. W najgorszym masz zabrane barwy i wylot z autobusu w dowolnym miejscu (tego na szczęście jeszcze nie praktykowaliśmy) i "dożywotniego" bana na środki transportu organizowane przez SGIF (tutaj kilka osób już na liście widnieje).

Kogo bierze do autokaru inny organizator, w sumie nie moja sprawa i interes. Jednak od przyszłego wyjazdu przewoźnik będzie miał od nas ultimatum. Albo, jeśli bierze inny autokar kibiców to jedziemy "na dwie grupy", albo my wybieramy innego przewoźnika. Nie dopuścimy do takiej sytuacji jaka miała miejsce w niedzielę, że za winy kilku <cenzura> z drugiego autobusu odpowiadamy wszyscy.

Co do kontroli alkoholowej - uważam, że każdy ma swój rozum i sam powinien wiedzieć czy może bez uszczerbku na wizerunku wypić 5 czy 2 piwa. Jego prywatna sprawa, jednak odpowiedzialność za swoje czyny ponieść musi. Nie potrafisz się zachować - nie jedziesz następnym razem. Proste i logiczne.

Co do ostatniego zdania. Jeśli "w d*pę kopną" nas spitusy i przypałowcy - Alleluja! Nie zależy nam na ich zdaniu i obecności w organizowanych przez nas autobusach. Normalni nie kopną, bo albo nie zachowują się przypałowo, albo po wyskoku zrozumieją sprawę, odczekają kilka wyjazdów przerwy i wrócą.

Na koniec powiem Wam wszystkim tak. Toomi czy ja NIE MUSIMY nic organizować. Żadnego busa czy autokaru. Naprawdę możemy pojechać sobie na wyjazd samochodem czy wynająć busika dla kilkunastu znanych od lat znajomych. To, że nam się chce jest tylko i wyłącznie dla WAS i STARTU. Jeśli nie potraficie tego uszanować to nie robicie na złość nam, tylko innym kibicom i zawodnikom którzy nie raz podkreślali jak ważne dla nich jest poczucie, że nawet w takim Tarnowie czy Rzeszowie mają dla kogo jechać.

yahu - Pią Kwi 08, 2011 11:49

Dokładnie tak, trzeba izolować "przypałowców" od normalnych kibiców. Kibice jadący na wyjazd reprezentują klub, miasto i muszą umieć to robić w sposób przyzwoity i kulturalny. Sory ale jak widziałem "zalanych" gości na Golaju to mi się odechciało wszelkich wyjazdów. Na naszym stadionie nie da się ogarnąć wszystkich i jest jak jest, czasem lepiej ale zazwyczaj kiepsko. Ale grupa wyjazdowa jest stosunkowo wąska i podstawowe zasady łatwo wprowadzić w życie. I dobrze że SGIF tego stara się pilnować. Kto tego nie umie zrozumieć, ten przecież może jechać na własną rękę czyż nie?
Edddddd - Pią Kwi 08, 2011 16:19

Marcineek:

Nie da się ukryć, że zgadzam się z tym co piszesz.

Marcineek napisał/a:

Sprawa jest BANALNIE prosta. Konsekwentna selekcja osób zapisujących się na autokar. Nawalisz się, zrobisz przypał - w najlepszym wypadku odpoczywasz przez 1-3 wyjazdy. W najgorszym masz zabrane barwy i wylot z autobusu w dowolnym miejscu (tego na szczęście jeszcze nie praktykowaliśmy) i "dożywotniego" bana na środki transportu organizowane przez SGIF (tutaj kilka osób już na liście widnieje).

Selekcja - jak najbardziej tak, ale koniecznie z:

Marcineek napisał/a:

Kogo bierze do autokaru inny organizator, w sumie nie moja sprawa i interes. Jednak od przyszłego wyjazdu przewoźnik będzie miał od nas ultimatum. Albo, jeśli bierze inny autokar kibiców to jedziemy "na dwie grupy", albo my wybieramy innego przewoźnika. Nie dopuścimy do takiej sytuacji jaka miała miejsce w niedzielę, że za winy kilku <cenzura> z drugiego autobusu odpowiadamy wszyscy.

Marcineek napisał/a:

Co do kontroli alkoholowej - uważam, że każdy ma swój rozum i sam powinien wiedzieć czy może bez uszczerbku na wizerunku wypić 5 czy 2 piwa. Jego prywatna sprawa, jednak odpowiedzialność za swoje czyny ponieść musi. Nie potrafisz się zachować - nie jedziesz następnym razem. Proste i logiczne.

Co do ilości wypijanego alkoholu, masz bardzo zdrowe podejście. Tak naprawdę każdy z nas wie, na ile może sobie pozwolić - niestety często jest tak, że w grupie ponosi nas ułańska fantazja, bo "co to nie ja" - niestety, absolutnie nie tłumaczy to GŁUPICH zachowań.

Marcineek napisał/a:

Co do ostatniego zdania. Jeśli "w d*pę kopną" nas spitusy i przypałowcy - Alleluja! Nie zależy nam na ich zdaniu i obecności w organizowanych przez nas autobusach. Normalni nie kopną, bo albo nie zachowują się przypałowo, albo po wyskoku zrozumieją sprawę, odczekają kilka wyjazdów przerwy i wrócą.

Z tym kopaniem, to nie do końca mi o to chodziło. Nawiązywało to raczej do tej kwestii:

Marcineek napisał/a:

Na koniec powiem Wam wszystkim tak. Toomi czy ja NIE MUSIMY nic organizować. Żadnego busa czy autokaru. Naprawdę możemy pojechać sobie na wyjazd samochodem czy wynająć busika dla kilkunastu znanych od lat znajomych. To, że nam się chce jest tylko i wyłącznie dla WAS i STARTU. Jeśli nie potraficie tego uszanować to nie robicie na złość nam, tylko innym kibicom i zawodnikom którzy nie raz podkreślali jak ważne dla nich jest poczucie, że nawet w takim Tarnowie czy Rzeszowie mają dla kogo jechać.

Ludzie nie doceniają tego co mają - zazwyczaj komuś w zadku jest źle. Problem w tym, że często nie da się zrobić tak, żeby wszystkim dogodzić. Tylko kogo to obchodzi?

art78 - Pią Kwi 08, 2011 17:25

Co stoi na przeszkodzie, żebyście stworzyli jakiś sensowny regulamin, który to każdy kto będzie chciał udać się z wami na wyjazd musiałby zaakceptować podpisując go? Nie akceptuje. Trudno nie jedzie. Zrobi wiochę na meczu. Wraca we własnym zakresie.
Może i by to zmniejszyło ilość chętnych na wyjazd, ale podejrzewam, że jeden autokar spokojnie byście zapełnili. Z czasem i chętnych pewnie by przybywało gdyby było wiadomo, ze z wami kulturalnie i bezpiecznie. A w razie gdyby regulamin został przez kogoś naruszony to automatyczna wysiadka na pierwszym możliwym przystanku. Może to i drastyczne, ale skoro jeden czy drugi nie potrafią zachować się przyzwoicie, dojrzale to niech to robią nawet w szczerym polu.

Milek PGN - Pią Kwi 08, 2011 22:45

Ja również jechałem pierwszy raz z SGIF i mam nadzieje że nie po raz ostatni i uważam, że źle nie było. To co przydarzyło się w trasie to nie nasza wina tylko osób z drugiego autokaru. A że jechaliśmy wspólnie to zatrzymali wszystkich. Rzecz logiczna :yes:
Jeżeli ktoś nie chce więcej jechać z SGIF to pamiętajcie, że PKS i PKP dojeżdża wszędzie!!!
Nikt nikomu się prosić nie będzie

:start_2:

TOOMI - Sob Kwi 09, 2011 00:13

Myślę, że dyskusję na temat tego wyjazdu można już zakończyć. Każdy osobiście go jakoś podsumował i wyciągnął odpowiednie dla siebie wnioski. My również.
qasanek - Pon Gru 28, 2015 13:24

witam gdybyście potrzebowali wynająć autokar to warto zapoznać się z ofertą firmy http://autokar-warszawa.pl/