Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Pozostałe - karate

WeraSTART4ever - Wto Sie 21, 2007 17:50
Temat postu: karate
Chciałabym się dowiedziec czy w Gnieżnie mozna gdzies zapsiac się na lekcje karate?
BRASA - Wto Sie 21, 2007 21:07

www.fitness.gniezno.pl - zaawansowani
www.mok.gniezno.pl - początkujący

prowadzi Andrzej Zarzeczny - 4 dan

Diabel-tasmanski - Wto Sie 21, 2007 21:22

BRASA napisał/a:
prowadzi Andrzej Zarzeczny - 4 dan

Któy należy zaznaczyć jest doskonałym instruktorem.

WeraSTART4ever - Wto Sie 21, 2007 21:26

Wielkie dzieki.. ale niestety nici z mojej nauki. Godziny mi nie pasuja:(
BRASA - Wto Sie 21, 2007 21:33

Jakoś we wrześniu myśle zbliża się nowy sezon,godziny mogą ulec zmianie,więc warto sprawdzić godziny raz jeszcze we wrześniu. :ok:
Adrianos - Pią Sie 24, 2007 22:49

no właśnie.....a wie ktoś może jak wyglądaja te zajęcia.Chodzi mi o to jak są prowadzone....
Mniej wiecej ludzie w jakim wieku tam przychodzą??.....i moze dziwne ostatnie pytanie jak duza jest ta sala na ktorej sie cwiczy, bo nic przyjemnego cwiczyc w sali 8x8m w 30 osob.....

Z góry dzieki za odpowiedzi:)

PS. heh z tym 8x8m to chyba przesadzilem:)

BRASA - Sob Sie 25, 2007 08:10

Wierz mi,że ktoś taki jak Andrzej Zarzeczny - multimedalista zawodów karate,wie jak poprowadzić trening,to po pierwsze.Jest On ponadto nauczycielem po AWF-ie.Sale też moim zdaniem są odpowiednie,choć oczywiście z tym zawsze może być lepiej.Andrzej wie jak poprowadzić trening na każdej salce.
Ponadto mimo iż ma jedną z najlepszych "marek" na polskim rynku karate ( 4 DAN ), to potrafi po treningu zdjąć czarny pas , założyć biały i iść poćwiczyć jiu-jitsu aby mieć jakko takie pojęcie również o parterze.
To odpowiednia osoba i odpowiedni instruktor.Z pewnością polecam.

BRASA - Sob Sie 25, 2007 08:12

Acha - wiek. Wiek nie ma znaczenia. Widziałem tam i dzieci i osoby grubo po czterdziestce. Pozdro.
Adrianos - Nie Sie 26, 2007 23:19

Dzieki za odpowiedz:)....Mam zamiar sie zapisac od tego roku szkolnego jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem tzn. jesli plan lekcji na to pozwoli:)

Jeszcze jedno małe pytanko....Wszedłem na strone MOKu i zauwazylem ze są zajecia 2 godzinne..... I czy to rzeczywiscie są zajecia 2 godzinne czy to 2 grupy ćwiczą każda po 1 godzinie:)....

PS.A z tym jiu-jitsu to raczej w Poznaniu bo w Gnieźnie to chyba nie ma,co?

Fighter - Nie Sie 26, 2007 23:26

W Gnieźnie jest BJJ (Brazylijskie Jiu- Jitsu)
A jak wygląda jest dział BJJ i 5 sekund szukania w Google
Dodam że Trenerem jest Mistrz Świata! Więcej chyba już nie potrzeba pisać :wink:

Adrianos - Wto Sie 28, 2007 00:13

Heh....o BJJ to wiem.... ale myslalem ze chodzi o tradycyjne jiu-jitsu:)

Podejrzewam że przyszłości sprobuje tego BJJ , ale najpierw to chciałbym sie nauczyć jakiegoś stylu uderzanego...a że w Gnieźnie z takich uderzanych "co mi sie podoba" to tylko jest karate to nie pozostaje mi nic innego jak chodzic na karate:)....

Te 2 style(Karate i Bjj) w połączeniu zapewne dałyby niesamowite efekty.....

A i prosiłbym o odpowiedzi na pytania w poprzednim poście i moglby mi ktos wyjasnic po ilu latach przechodzi sie na tego zaawansowanego w karate bo BRASA podał stronki jedna dla zaawansowanych, druga dla początkujących ((zajęcia są w 2 rożnych miejscach))......

Fighter - Wto Sie 28, 2007 13:46

Karate jest bezużyteczne na ulice. Dobre do rozwijania sztuki ale na ulicy się nie przyda.
BJJ w MMA najlepiej chyba pasuje z Kick Boxingiem lub Boksem Tajskim. Choć zawodnicy MMA trenują więcej SW.

witkacy - Sro Sie 29, 2007 14:01

A jak wyglądają zajęcia karte w MDK-u? Tam tez jest sekcja