Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Gry - Wymiana gier Xbox 360

hugo178 - Sob Paź 22, 2011 20:44
Temat postu: Wymiana gier Xbox 360
Witam

Posiadam przerobioną konsolę xbox 360 szukam kogoś kto miałby gry na wymianę najnowsze tytuły Wszelkie informacje proszę pisać na e-mail dolce1987@wp.pl

Pozdrawiam

Zsamot - Sob Paź 22, 2011 21:40

Na Roosevelta jest punkt wymiany. ;)
marcin_N - Pon Paź 24, 2011 09:49

Dokładnie, przy okazji szczerze polecam.
pawelek - Pon Paź 24, 2011 17:29

A co to za punkt wymiany? Nazwa, może jakaś strona internetowa? Jestem ciekaw, a nie słyszałem o tym miejscu.
marcin_N - Wto Paź 25, 2011 22:25

DOST Gry Video, ul. Roosevelta 60 (obok Lidla). Sprzedaż, skup i wymiana gier. Ceny na poziomie tych allegrowych. Całkiem spory asortyment gier na PS3, PS2, PSP oraz Xboxa 360. Pojedyncze egzemplarze również na starsze konsole.
spelkort - Pon Gru 19, 2011 23:14

Na Lecha jest sklep ORAJT (koło spożywczego) z grami na konsole i z samymi konsolami, również skupują i wymieniają.
kasia_b - Wto Sty 03, 2012 21:30
Temat postu: Galeria orajt
spelkort napisał/a:
Na Lecha jest sklep ORAJT (koło spożywczego) z grami na konsole i z samymi konsolami, również skupują i wymieniają.

Kupiłam tam synowi grę na mikołaja sprzedawca zapewnił mnie że jest na to gwarancja a gra się popsuła i "pan ze sklepu orajt" powiedział że gwarancji już nie ma nier polecam koleżanka kupiła tez odkurzacz i też popsuł się po dwóch miesiącach nie polecam tego sklepu tanteda od angoli!!!

adaś - Pon Sty 16, 2012 11:19

Ja wymieniam gry w obu sklepach i jestem zadowolony, z ewentualną gwarancją nie ma problemu w żadnym z nich. A swoją drogą jak może gra na konsolę się zepsuć z winy sprzedawcy jeśli kupuje pani ją sprawną?Ciekawa teoria. No chyba że to wpis konkurencji na co wskazuje data zalogowania się do serwisu i pierwszego jak i ostatniego wpisu.
O ile wiem to na Wyszyńskiego 23 też jest sklep z grami na konsole.