Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Media - Gnieźnieńska Pralnia Brudów

zofia Nałkowska - Pią Paź 28, 2011 17:53
Temat postu: Gnieźnieńska Pralnia Brudów
Tego się nie spodziewałam po Tomaszu. Poszedł poskarżyć się na "cenzurę" na naszym forum do portalu ***. Portalu widma, bo w żaden sposób nie mogłam znaleźć tego kto jest tam kim, gdzie ma swą siedzibę , czy kto jest administratorem. Nieważne. Widocznie ktoś woli być niewidzialną łapą, bo niewidzialna ręka to przecież była dobra ręka, pełna dobrych uczynków.
Tomasz urażony, Tomasz sfrustrowany, Tomasz walczący z kim, z czym? Zawiodłam się na tobie Tomaszu, bo zrobiłeś coś, co godzi w forum.gniezno.com.pl, które razem współtworzyliśmy od paru lat dobrą dyskusją. A ty swoje żale wylałeś w takim "nie wiadomo co" zamiast po męsku pogadać tu z wszystkimi. Chyba nie liczysz na szacunek od pozostałych forumowiczów. Dałeś wodę na młyn komuś, kto na takich newsach i donosach żeruje i zbija kapitał, bo na nic lepszego ich nie stać

Diabel-tasmanski - Pią Paź 28, 2011 18:09

Przecież to nie jest pierwszy raz. Tomasz już raz poszedł urażony wylewać żale na gejefi. Oskarżył nas przy tym, ze szczególny wskazaniem na mnie, ze czytamy jego prywatne wiadomości... O innych próbach zdyskredytowania forum, administracji i mnie w obrzydliwy sposób, wspominać nawet nie będę...

Co do miejsce w którym TH wylewa swoje żale, to nawet szkoda reklamy robić. Poziom prowadzącego zdradza język jakiego używa. Widać dobrane towarzystwo.

Możemy się nie lubić, nie zgadzać w poglądach, ale ageresja z powodu różnic i przenoszenie tego w taki sposób, cóż.. nawet brakuje słów komentarza... Jeśli natomiast komuś nie podoba się sposób prowadzenia przeze mnie forum, to ja ubolewam, ale wystarczy przestać pisać, nie trzeba tonąć w bagnie.

Marcineek - Pią Paź 28, 2011 18:20

No to widzę że nie tylko poglądy na "pacyfikację" ktoś ma tu z zeszłej epoki... piękny donosik T.Holka! :yes:
zofia Nałkowska - Pią Paź 28, 2011 18:25

Diabel-tasmanski napisał/a:
O innych próbach zdyskredytowania forum, administracji i mnie w obrzydliwy sposób, wspominać nawet nie będę...
A może jednak trzeba, bo inaczej będąc cicho przyznajemy rację i dajemy ciche przyzwolenie.
Co do miejsce w którym TH wylewa swoje żale, to nawet szkoda reklamy robić. Poziom prowadzącego zdradza język jakiego używa. Widać dobrane towarzystwo.
Nie znam prowadzącego, owszem język wysoce mi nie odpowiadający. O treści innych informacji nie dyskutuję, bo często są to jakieś krzywdzące insynuacje, na miarę pewności, graniczące z udawaną prawdą. Administrator trafił w niszę pomiędzy rzetelną wiedzą dziennikarską, wiedzą dziennikarza śledczego, a zwykłej sensacji, która mu robi image "ducha ludu, ducha prawdy"
Możemy się nie lubić, nie zgadzać w poglądach, ale ageresja z powodu różnic i przenoszenie tego w taki sposób, cóż.. nawet brakuje słów komentarza... Jeśli natomiast komuś nie podoba się sposób prowadzenia przeze mnie forum, to ja ubolewam, ale wystarczy przestać pisać, nie trzeba tonąć w bagnie.
Jakie bagno Diabeł? Idąc tokiem myślenia niewidzialnej łapy z gniezna.biz, to nasze forum jest już szambem
Zsamot - Pią Paź 28, 2011 18:28

Gdybyś DT miał więcej dystansu do Siebie, to byś wytrącił argument z ręki... Fotka była/ jest zaiście "hagiograficzna". :D
Diabel-tasmanski - Pią Paź 28, 2011 19:14

zofia Nałkowska napisał/a:
A może jednak trzeba, bo inaczej będąc cicho przyznajemy rację i dajemy ciche przyzwolenie

Zofio chyba fakty są Ci znane. Na przykład napuszczanie jednych użytkowników na drugich poprzez pokrętne intrygi lub nawoływanie do bojkotu forum? To nie jest działanie przeciwko mnie czy administracji. To działanie przeciwko całej społeczności forum.

Jakie bagno Diabeł?

Twoim zdaniem nie jest to bagno? Zdanie cytowanego przez Ciebie Pana zupełnie mnie nie interesuje i współczuję poziomu tym którzy zdanie akie pod uwagę biora.

Zsamot, rozmawiamy o dwóch różnych sprawach. Fotka nie podoba się Tobie - nie patrz. uważasz ze psuje boga - napisz. Dystans mi nie brakuje. Mi se ona wcale nei podoba. Nie ja jestem jej autorem i nie ja ja wstawiłem na bloga. Do tej uwag nie słyszałem do czasu wynurzeń Holki. Natomiast do poprzedniej nieustanne - stąd zmiana. Inna kwestia jest wykorzystanie mojego jakby nie było wizerunku do dyskusji o prezydencie Komorowskim, w sposób jasno określony. A czym innym jest wylewanie brudów poza forum, bo tym tutaj dyskutujemy. Chcesz dyskutować o zdjęcu - dyskutujmy, o moderacji - jak najbardziej. Na tym forum i we właściwym dziale. Co do zdjęcia - chętnie syłucham jakie powinno być, żeby nie preszyć czytającego :D

Zsamot - Pią Paź 28, 2011 20:48

Nigdzie nie użyłem słowa podoba/ nie podoba. ;) Wskazałem na łatwy sposób uniknięcia takich sytuacji- śmiechem zbić argumenty. ;)
Luis - Sob Paź 29, 2011 09:00

Nie macie chyba już tematu do normalnych rozmów. Przeżywacie jakby nie wiadomo co się wydarzyło. Każdy wystawia sobie cenzurkę sam swoimi wypowiedziami, więc tworzenie nowego tematu z powodu oburzenia jednego z użytkowników w innym miejscu i podnoszenia tego tutaj jest zabawne, bynajmniej dla mnie, ale podobno śmiech to zdrowie :) Im więcej się tutaj będzie o tym pisało tym gorzej, bo z igły robicie widły. Sami pompujecie balon powyższymi postami (tylko Zsamot podszedł na luzie i prawidłowo) ;)

Druga sprawa:
Cytat:
już raz poszedł urażony wylewać żale na gejefi.
Pokazujesz, że chyba cały czas masz jakąś zadrę w sobie nazywając tak drugie forum. Niby nazwa żartobliwa, jednak zawsze można to napisać w bardziej wyrafinowany (normalny) sposób, choć przy każdej okazji lubisz się przypieprzyć do kogoś innego. Sedno sprawy to w tym przypadku użytkownik, a raczej jego zachowanie, jednak Ty jeszcze zaczepisz o inne forum dla... lepszego samopoczucia? :) Bo nie wiem po co znowu taka malutka prowokacja.

Oj popraw mi się Diabeł, popraw ;)

Diabel-tasmanski - Sob Paź 29, 2011 10:43

Luis napisał/a:
jest zabawne

Widzisz Luis... odpowiem nie swoimi słowami.

A może jednak trzeba, bo inaczej będąc cicho przyznajemy rację i dajemy ciche przyzwolenie

Luis napisał/a:
Oj popraw mi się Diabeł, popraw

Obiecuje poprawę, bo niemal jestem w stanie się z Tobą zgodzić. Niemal - bo jakoś wylewanie pomyj na nas u konkurencji Ci nie przeszkadza.

Luis - Sob Paź 29, 2011 11:54

Niemal - bo jakoś wylewanie pomyj na nas u konkurencji Ci nie przeszkadza.
Kiedyś pisałem, że staram się być obiektywny i też tak jest. Może nie zawsze się to człowiekowi udaje, gdyż nie lubię pisywać w tych samych tematach na obu forach jednocześnie. Parę słów napisałem także, gdzie indziej. Już więcej nie wypowiadam się w tematach dotyczących spięć między oboma forami, co najwyżej temat mogę kontynuować na PW :) Przepychanki będą pewnie jeszcze trwały z 50 lat. Mi to lotto, tylko cierpią na tym oba fora, każdy zrobi co zechce, tylko kolejna kłótnia nic nie zmieni, nie wniesie nic nowego, każdy trochę popluje i się odwróci plecami. Dziecinada i ubaw po pachy. Nawet bym nie podnosił tak rzuconej rękawicy (jakby nie patrząc drugie forum nie zaczęło teraz, źródła trzeba szukać, gdzie indziej), tylko... już sobie każdy niech dopisze co zechce ;)

Peace! :)

Tomek Holka - Nie Paź 30, 2011 20:36

http://***/wiadom...mediach-to-fakt
Tego się nie spodziewałam po Tomaszu. Poszedł poskarżyć się na "cenzurę" na naszym forum do portalu ***. Portalu widma, bo w żaden sposób nie mogłam znaleźć tego kto jest tam kim, gdzie ma swą siedzibę , czy kto jest administratorem. Nieważne. Widocznie ktoś woli być niewidzialną łapą, bo niewidzialna ręka to przecież była dobra ręka, pełna dobrych uczynków.
Tomasz urażony, Tomasz sfrustrowany, Tomasz walczący z kim, z czym? Zawiodłam się na tobie Tomaszu, bo zrobiłeś coś, co godzi w forum.gniezno.com.pl, które razem współtworzyliśmy od paru lat dobrą dyskusją. A ty swoje żale wylałeś w takim "nie wiadomo co" zamiast po męsku pogadać tu z wszystkimi. Chyba nie liczysz na szacunek od pozostałych forumowiczów. Dałeś wodę na młyn komuś, kto na takich newsach i donosach żeruje i zbija kapitał, bo na nic lepszego ich nie stać

No cóż, pewnie zbyt późno tu zaglądam - bo dopiero po zawiadomieniu na PW samej autorki powyższego posta.
Wiadomość na PW, też zresztą nie była spontaniczna, tylko dołączona do odpowiedzi, jakiej Zosia mi udzieliła na powiadomienie jej o mojej wielokrotnej próbie zamieszczenia postu w temacie o marszu niepodległości i równie wielokrotnym, usuwaniu tego postu przez Dt.
Zabawa we wklejanie i usuwanie trwała niespełna godzinę!

Szkoda wielka, że jestem pojedynczy i doświadczenia jakie mam z pisania na forum dyskusyjnym, pochodzą jedynie z GFI oraz tutejszego medium!
Gdybym miał doświadczenia z innych for tego typu, może bym wiedział, czy takie zabawy z wklejaniem i usuwaniem postów są zjawiskiem normalnym, czy może jednak nie?

Tyle wstępnego wyjaśnienia, natomiast zamiast odpowiedzi, zacytuję pełną treść mojej prywatnej wiadomości do Zosi, którą napisałem, gdy zarzuciła mi (na PW!) "chodzenie na skargę" do portalu ***!
Pominąłem jedynie końcowy fragment dotyczący postępowania Dt, o czym wymieniony się dowie - ale we właściwym dla tego czasie!
Przykro mi - ale treści prywatnej korespondencji Zosi ujawniać nie będę z dwóch powodów!
Pierwszy jest taki, że nie zostałem do tego upoważniony.

Zatem, proszę - oto mój list:

Zosiu Droga! Myślałem, że znasz mnie na tyle, że wiesz - i to wiesz z całą pewnością (!), że Tomek Holka, nigdy i do nikogo na skargi nie chodzi!
Nigdy i do nikogo - tym bardziej do jakichś *********!
Po prostu, pod jednym z moich postów, gdzie zaznaczyłem, że diabeł bezpodstawnie usunął już dwa moje posty, pojawił się post Ponka z informacją, że sprawa została zauważona - z zalinkowanym odsyłaczem do Gniezno Bez Cenzury!
Skąd mam wiedzieć co to jest to Gniezno Bez Cenzury??
Wszedłem tam i sprostowałem ewidentną nieprawdę na temat przebiegu wydarzeń. TYLE!

Przyznam, że się na Tobie zawiodłem, Zosiu!

Ale cóż - i tak w życiu bywa!
-------------------------------------------------------------------------
Teraz tak!
Link, który Zosia umieściła w swoim poście, dla wygody powtórzyłem tutaj: ***
Oba moje wpisy oznaczyłem nickiem Fotomanek.
W pierwszym, co przecież łatwo sprawdzić, sprostowałem ewidentną nieprawdę zawartą tam w relacji z przebiegu wydarzeń.
W drugim, odesłałem "niewierzącego", do samodzielnego wyrobienia sobie opinii o działaniu forum.gniezno.com.pl, zaznaczając jedynie, że faktycznie dzieją się tam co najmniej dziwne rzeczy.

Gdzie tu jakieś donosicielstwo ?? Może ktoś łaskawie mi wskaże.
Uwaga!
Nie wiem, kto to jest Ponk, gdyż nigdy nie prowadziłem z nim żadnych dyskusji.
Nie mam o nim żadnej wiedzy, poza taką, że nie lubi Dt, co ostatecznie nie jest dla mnie żadnym newsem!
Nie wiem kto przeniósł do *** całą tą anegdotkę o rzekomym przeredagowywaniu treści postów przez administrację - i nie wiem, w jakim celu to uczynił - szlachetnym - czy może wręcz przeciwnie - ewentualnie, czy może się pomylił lub się "pomylił" intencjonalnie.

Nie wiem też, bo i skąd, czy *** to tytani czy krasnoludki - nie mam opinii w tym względzie, ale też nie muszę takiej opinii pozyskiwać z zasłyszenia Sam doskonale daję sobie radę w takich sprawach.
Mam za to wyrobioną opinię o Dt; forum.gniezno.com.pl oraz GFI i poszczególnych użytkownikach obu tych for.

Nie będę także odpowiadał na wynurzenia Dt i jego chłopców. Szkoda na to mojego czasu!!

Wyjaśnię tyko jedną sprawę!
Otóż jeszcze przed 20-tym maja 2007 roku, stawiałem swoje pierwsze kroki na dyskusyjnym forum internetowym - jeszcze na starym, zanim powstało f.g.c.pl! Umiałem, co prawda posługiwać się klawiaturą - ale to chyba było wszystko.
Nie potrafiłem wklejać czegokolwiek, linkować itp; itd. Jako komputerowy samouk poznawałem dopiero możliwości komputera.

Jednak przede wszystkim, nie znałem zwyczajów przyjętych na tego typu forach o których myślałem, że są prostą kalką zwyczajów obowiązujących w realu - stąd dość wczesny konflikt z Dt.

Jeżeli teraz zdarzało się tak, że napisany przeze mnie post był usuwany w tej samej sekundzie, kiedy był wklejany, to dla mnie - komputerowego nowicjusza - było jasne, że ktoś znał treść postu, zanim został wklejony!
Zapytałem zatem na GFI, czy takie praktyki są możliwe? Gdzie miałem o to zapytać i kogo, skoro to jedyne dwa fora jakie znałem?
Dowiedziałem się jedynie, że nie można znać treści tego co piszę - ale już gdy zrobię podgląd tego co napisałem, pewni prywatności nie byli! Nie dowiedziałem się również, czy można czytać prywatne wiadomości.
Do dziś zresztą tego nie wiem, bo podobno jest teoretycznie jakaś metoda.

Wczoraj z kolei, po 30 minutach ping-ponga z Dt, nagle komputer wyświetlił informację, że nie może uzyskać połączenia z forum.gniezno.com.pl !
Zgadnijcie co sobie pomyślałem ??

Wszystko to zresztą jest do sprawdzenia na GFI i jak myślę, nikomu, kto byłby zainteresowany nie sprawi trudności znalezienie odpowiednich postów.
Porównajcie też umiejętności wykorzystania komputera, które sami reprezentujecie z umiejętnościami waszych rodziców - nawet jak macie sporo więcej niż 30 lat.

Na koniec, jeszcze jedna sprawa.
Jeśli natomiast komuś nie podoba się sposób prowadzenia przeze mnie forum, to ja ubolewam, ale wystarczy przestać pisać, nie trzeba tonąć w bagnie.

Słusznie! Dlatego mam propozycję.
Po zakończeniu tego tematu i ostatecznym wyjaśnieniu wszystkim wszystkiego - usuwasz moje konto wraz ze wszystkimi zamieszczonymi postami, zdjęciami, odnośnikami i linkami - tak, jakby mnie tu nigdy nie było.

Wystarczy napisać OK!

Pozdrawiam!

zaiks - Pon Paź 31, 2011 19:14

A co jeśli faktycznie było tak, jak pisze Tomasz, że nigdzie indziej się na forum nie skarżył? To, że inny portal mógł z własnej inicjatywy opisać jakieś tam zdarzenie z usuwaniem postów, to chyba administratorów nie powinno dziwić? Teraz to wygląda tak, że Zofia założyła temat z tezą, że Tomasz jest jakimś kolaborantem i wrogiem Forum, Diabeł i Marcineek utwierdzili w tym przekonaniu, że Tomasz już wcześniej miał rewolucjonistyczne zapędy wobec forum, a aparat administracyjny w osobie Patryka dokonał odpowiedniego przeredagowania regulaminu forum i ukarania tego wywrotowca z Łodzi.
Diabel-tasmanski - Pon Paź 31, 2011 19:29

Dziwnym trafem kaszi wraca na forum w bardzo szczególnych momentach.
zaiks - Pon Paź 31, 2011 19:39

Nie mieszkam już w Gnieźnie, więc to chyba nie dziwne, że już się tak często nie wypowiadam. A czytam regularnie. A co do tematu, to mogę liczyć na ustosunkowanie się do mojego poprzedniego posta, a szczególnie na to, a co jeśli to nie jest tak, jak to opisała Zofia, i co jeśli ten temat stał się przyczyną do usunięcia Tomasza z forum?
zofia Nałkowska - Pon Paź 31, 2011 19:43

zaiks napisał/a:
Teraz to wygląda tak, że Zofia założyła temat z tezą, że Tomasz jest jakimś kolaborantem i wrogiem Forum,
Po pierwsze na portalu NiewiadomoKtoAleKomuWalnąćTak pojawił się zrzut usuniętego w całości postu Tomasza. Jakoś nie trafia do mnie, że ambitny portal zrobił sam zrzut warując 48 godzin nieustannie przy każdym wpisie TH, bacząc czy admin usuwa, moderuje czy może co innego. Nie sądzę,że to zrobił user Ponk. Temat jednak się pojawił u obcych, w celu jak mniemam rozwalenia forum od środka. Być może TH nieświadomie został w to wciągnięty i wykorzystany. Ale gdzie rąbie się drewno,tam wióry lecą. Dziwi mnie również gwałtowna aktywność na GFI, czy jak oni się tam nazywają. Zauważyłam, że nasi użytkownicy też tam piszą niepochlebne i ironiczne posty, a potem udają wybitnych uczestników dyskusji tutaj. Prawda Zsamot? Nie wstyd ci walić we własne gniazdo, a tam udawać kumpla w opluwaniu razem z nawiedzonym AgonalnymPulsemNiedowartościoawnego ?
Marcineek - Pon Paź 31, 2011 19:54

Tak Kaszi... jasne że inny "portal" mógł sam, z własnej inicjatywy opisać sytuacje a T. Holka JEDYNIE mógł prostować te informacje. Jednak napisz mi, jakim cudem tenże portal pozyskał zrzuty ekranu z moderowanego posta? Mieli taki refleks i zmysł że zobaczyli posta i stwierdzili "robimy printscreena! na bank pójdzie cenzura!" :D
T.Holka w jednym ze zmoderowanych postów odgrażał się, że ma takowe zrzuty więc jak dla mnie sprawa jest oczywistym donosem a tłumaczenie stekiem kłamstw.

zaiks - Pon Paź 31, 2011 20:04

Jakoś nie trafia do mnie, że ambitny portal zrobił sam zrzut warując 48 godzin nieustannie przy każdym wpisie TH, bacząc czy admin usuwa, moderuje czy może co innego.
Chyba nie ambitny. I mocno negatywnie nastawiony na Gniezno.com.pl !! ! lub jego właścicieli. Toteż wcale by mnie to nie dziwiło, gdyby wykorzytali tę sytuację z Tomaszem bez jego wiedzy. To wszystko są poszlaki.

Tomasz istotnie dołożył cegiełkę do funkcjonowania forum. Nie uważam, by właśnie o to mu chodziło, żeby to wszystko zniszczyć. Co innego jeśli chodzi o Diabła. Ale! Jeśli by tak dopisać, że Diabeł Tasmański jest integralną częścią forum, to istotnie atakowanie Diabła, powinnno zostać potraktowane jako atak na forum i próbę zniszczenia go od środka.

zaiks - Pon Paź 31, 2011 20:15

Marcineek napisał/a:
Mieli taki refleks i zmysł że zobaczyli posta i stwierdzili "robimy printscreena! na bank pójdzie cenzura!"
Całkiem możliwe.
Marcineek napisał/a:
T.Holka w jednym ze zmoderowanych postów odgrażał się, że ma takowe zrzuty więc jak dla mnie sprawa jest oczywistym donosem a tłumaczenie stekiem kłamstw.
Jeśli faktycznie tak to miało miejsce, to się z Tobą zgadzam.
Zsamot - Pon Paź 31, 2011 20:39

Nie udaję nikogo, bawisz mnie Zofio ta- pożal się boże udawaną obiektywna postawą. Skoro tamten portal tak deprecjonujesz, to po co czytasz me, Holki wypowiedzi? Żałosna postawa Twa zatem jeszcze bardziej się staje...

Nie ma Holki, no i dobrze- za mocno popadł w polityczne skrajności z drugimi skrajnymi osobami. Niech teraz jedyna, słuszna linia zatriumfuje. Z mego- jakże skromnego- doświadczenia moderatora- mogę rzec- zarznąć użytkownika o takim zapędzie tworzenia postów, to po prostu głupota. Ale tu już- odróżnieniu od forum, które poznałem na początku- nie chodzi o fakty, ani dialog, tylko przepychanki. Zatem... mogę nie mieć tu konta, mogę być wg Ciebie gnidą... bo wiesz... mało już mnie to obchodzi. :)

zofia Nałkowska - Pon Paź 31, 2011 20:45

Zsamot napisał/a:
Nie udaję nikogo, bawisz mnie Zofio ta- pożal się boże udawaną obiektywna postawą.
Prawda w oczy kole i brak ci racjonalnej odpowiedzi. A konstytucja nie zabrania mi czytać tego co jest w necie
Zsamot napisał/a:
Zatem... mogę nie mieć tu konta, mogę być wg Ciebie gnidą... bo wiesz... mało już mnie to obchodzi. :)
Faceta z jajami poznać po tym jak kończy...
Zsamot - Pon Paź 31, 2011 21:34

No przecież odpowiedziałem... Za Twa postawa:
Cytat:
Skoro tamten portal tak deprecjonujesz, to po co czytasz me, Holki wypowiedzi? Żałosna postawa Twa zatem jeszcze bardziej się staje...

O kończeniu i ars amandi nie Ciebie zamierzam przekonywać. Ale szczerze mnie cytowanie p. Millera ubawiło. Ależ poczułem się sprowokowany, aż mi testosteron podskoczył... :hahaha:

ps. sam miałem screena z postem Holki, bo wiedziałem, że poleci, a sam miałem coś napisać, niestety syn mnie wezwał, to i nie ujrzałem tegoż posta, zatem ubawiłem się i tyle. A o tym innym portalu wiem stąd. ;)
ps. 2 proponuję jakiś aneks do regulaminu, co to Holkę wymiótł z forum, najlepiej autorstwa Zofii, co bym dostał 101 punktów. :D W razie braku inwencji- służę pomocą.

zofia Nałkowska - Pon Paź 31, 2011 21:51

Zsamot napisał/a:
ps. sam miałem screena z postem Holki, bo wiedziałem, że poleci
O! A może Ty puściłeś go na portalu NiewiadomoKtoAleKomuWalnąćTak? A ja tu Holkę od czci i wiary?!
Bo tak sobie myślę, że jeśli ktoś pisze GdzieśTam cytuję:
A ja to czytam i myślę, że warto by jednak mniej niepowiedzeń przy rożnych kwestiach, bo mam dosyć magistrach od fikołków, warto szczerze pisać, bo dosyć mam świętych krów... Tak, wolę GFI, ale to nieistotne.
a potem jakby nigdy nic pisze na tym nielubianym, wrednym forum , to jakie świadectwo sobie wystawia?
Zsamot napisał/a:
ps. 2 proponuję jakiś aneks do regulaminu, co to Holkę wymiótł z forum, najlepiej autorstwa Zofii, co bym dostał 101 punktów. :D W razie braku inwencji- służę pomocą.
Inwencji mi nie brakuje, ale 101 punktów dla Zsamota to zbyt wysoka poprzeczka.Ja zeszłabym ma 50% z limitu :ups:
Zsamot - Pon Paź 31, 2011 22:44

Widzę, że estrogeny buzują, tymczasem kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem piętrzą się horrendalnie, zatem Zofio, wklejam ponownie, coby nie wytłuszczać. A propo akcentowanie -kursywa, pogrubienie ma na celu zwiększenie czytelności postu... Ty teo nie potrafisz.
Ale do meritum:
Cytat:
to i nie ujrzałem tegoż posta, zatem ubawiłem się i tyle. A o tym innym portalu wiem stąd.

ps. błędy fleksyjne w Twoim wieku, toż to regres językowy...=> bo mam dosyć magistrach biernik: kogo co...
ps. 2 wiesz, ja to kmiot przy Tobie, zatem cytować z błędem!!??

Diabel-tasmanski - Wto Lis 01, 2011 00:11

Dajcie już spokój, bardzo Was proszę.
Zsamot - Wto Lis 01, 2011 01:06

Ja pasuję.
felixd - Wto Lis 01, 2011 17:54

IE 10, Windows 8
Diabel-tasmanski - Wto Lis 01, 2011 19:24

Zsamot napisał/a:
sam miałem screena z postem Holki, bo wiedziałem, że poleci,

Noo to jest argument. Powiedz mi drogi Tomaszu, często tak robisz zrzuty ekranu? Co potem z nimi robisz i w jakim celu? Przecież kasowanie postów jak i treści które zawierały tajemnicą nie są. Wiec poco? W ramki je oprawiasz? Tak pytam z czystej ciekawości, ale w zasadzie to nie odpowiadaj. Dla mnie i tak juz tutaj za dużo słów padło.

Kaszi - wiesz doskonale i nie musisz udawać Greka, ze Tomasz Holka, postanowił już niegdyś uderzyć we mnie uderzając w forum. Ty to wiesz i ja to wiem. ALe nie wszyscy o tym wiedzą bo spora część tych supertajnych operacji desantowych z Łodzi odbywała się poza ogólnym, prawda? Tylko że część spiskowców poczuła wyrzuty sumienia i się wysypała, prawda? Drogi Kaszi, za dużo, za dużo, naprawdę za dużo. Ty także tyle zrazy odchodziłeś a piszesz i czytasz. Chyba masochistami wszyscy jesteście...

Przy okazji... Różne pewnie można mieć pojecie i równie definiować dziecianadę. Dla mnie śledzenie konkurencji i powoływanie się na słowa, które tam padają dziecinadą nie jest. Ale przezywanie... no to już co innego. Ostatnio praktykowałem chyba jeszcze przed szkołą. Nawet w nauczaniu początkowym było obciachem. To życzę miłej dalszej zabawy. To może jeszcze po koleżeńsku powiem, że gdybyś wiedział z kim i w czym stajesz w szeregu to byś się zapąsowił... No ale to już jakby nie mój problem.

Zofio... Zawsze stawałaś po stronie Tomasza. Nawet raz zajęłaś stanowisko, że przesadzam z cenzurą. Nie wiem co się stało, ze teraz jest inaczej, ale coś się chyba stać musiało...

Zsamot - Wto Lis 01, 2011 20:11

Tak, często myślę, by zrobić zrzut ekranu, ale wrodzone olewactwo względem forum wygrywa... Za to mam od kogoś zrzut, gdzie nieprzychylnie się wypowiadasz o kibolach. :D
ps. niestety nie mam też zacięcia wojować na innych płaszczyznach, itp. pomijając powodów do takich poczynań. ;) Ale i tak Ty WIESZ. ;) Dodam, że zabawne jest ujawnienie mego imienia RAMZESIE. ;) To chyba nawet jest łamanie regulaminu, ale ch..j z nim, wszak Ty tworzysz prawo., Niczym sędzia Dredd.

Diabel-tasmanski - Wto Lis 01, 2011 20:29

Wcześniej Tobie to nie przeszkadzalo. Ale Ok. Niech Ci będzie. Twojej tożsamości nie ujawnilem więc póki co jeszcze regulaminu nie złapałem.

O kibolach mówisz? Oczywiście że tak. W temacie "jubilee..." Sam o tym pisałem. Trzeba czyści uważnie. Podoba mi się to zbieranie hakow na mnie. Mega mnie bawicie.

Zsamot - Wto Lis 01, 2011 20:34

Wymiękam- piszę, że nie zrzucam ekranów, że dostałem zrzut, poza tym nic nie zbieram oprócz płyt, książek i kilogramów w obwodzie. ;) Żyj dzielnie z manią prześladowczą. ;)
Diabel-tasmanski - Wto Lis 01, 2011 20:38

Dostałeś wbrew własnej woli? Ok rozgrzeszam ;)
zofia Nałkowska - Wto Lis 01, 2011 20:42

Zsamot napisał/a:
Widzę, że estrogeny buzują,
Już dawno przestały synek
Zsamot napisał/a:
ps. błędy fleksyjne w Twoim wieku, toż to regres językowy...=> bo mam dosyć magistrach biernik: kogo co...
Specjalnie zacytowałam oryginalną Twoją pisownię Zsamot, by pokazać, że i pisownia i charakter piszącego są bliskie takiego samego poziomu :)
Zofio... Zawsze stawałaś po stronie Tomasza. Nawet raz zajęłaś stanowisko, że przesadzam z cenzurą. Nie wiem co się stało, ze teraz jest inaczej, ale coś się chyba stać musiało...

W dalszym ciągu w wielu sprawach stoję po stronie Tomasza i to jest niezmienne. Ale do żywego zabolało mnie to, że cała sprawa została z jego udziałem przekierunkowana do portalu "NiewiadomoKtoAleKomuWalnąćTak". Niestety mimo ukrywania tożsamości wiem kto jest administratorem portalu.Nigdy nic bym tam nie zapodała. Godność by mi nie pozwoliła. Tak samo godność nie pozwoliłaby mi dyskutować o cenzurze z drugim znamienitym dziennikarzem z "AgonalnegoPulsuNiedowartościowanego", straszącym każdego sprawą sądową, kto śmie tknąć jego osobę. Te dwa portale przyklaskują sobie i jednoczą się w jednym celu: zniszczyć konkurencję nagonką, szukaniem haków, obśmianiem innych i podsycaniem złych opinii. To moje osobiste zdanie, które wyraziłam po dokładnym przeczytaniu wszystkich newsów. Dlatego też jestem rozgoryczona tym, że właśnie do nich trafiła sprawa Tomasza, a on nawet nie zadał sobie trudu, by sprawdzić czy warto, a jest nad wyraz dokładny, skrupulatny.

Zsamot - Wto Lis 01, 2011 22:06

Taka kobieta, a tak niedokładnie czyta:
Cytat:
ps. 2 wiesz, ja to kmiot przy Tobie, zatem cytować z błędem!!??

zaiks - Sro Lis 02, 2011 03:06

Drogi Kaszi, za dużo, za dużo, naprawdę za dużo. Ty także tyle zrazy odchodziłeś a piszesz i czytasz. Chyba masochistami wszyscy jesteście...
Coś w tym jest, Diable, coś przyciągającego do tego gnieźnieńskiego piekiełka. Jakby nie było, to 5 lat, to szmat czasu. Nie wracam tutaj dla zasiewania konfliktów. Jak to mawiał Mixer - PAX
DaVe - Sro Lis 02, 2011 15:21

Marcineek napisał/a:
buhahaha... I kto stosuje metody rodem z innej epoki?? :p Tutaj jest maleńkie forum, to chyba nie wiesz, jak można szybko robić PSy.
Ale przezywanie... no to już co innego. Ostatnio praktykowałem chyba jeszcze przed szkołą. Nawet w nauczaniu początkowym było obciachem. To życzę miłej dalszej zabawy.
A uzywanie "gejefi" czym jest ? :p
Diabel-tasmanski - Sro Lis 02, 2011 15:51

DaVe, fonetycznym brzmieniem skrótu tamtego forum :)

DaVe napisał/a:
chyba nie wiesz, jak można szybko robić PSy.

Tylko kto je robi i po co? :D

wuja - Sro Lis 02, 2011 16:14

Jeżeli jest prawdą to:
Tego się nie spodziewałam po Tomaszu. Poszedł poskarżyć się na "cenzurę" na naszym forum do portalu ***. Portalu widma
Świadczyłoby brzydko o Tomaszu

Jeżeli jednak jest prawdą to:
Zosiu Droga! Myślałem, że znasz mnie na tyle, że wiesz - i to wiesz z całą pewnością (!), że Tomek Holka, nigdy i do nikogo na skargi nie chodzi!
Nigdy i do nikogo - tym bardziej do jakichś *********!

I jeżeli jednak jest prawdą to:
AKTUALIZACJA: http://g******o.**z/wiadom...mediach-to-fakt
Zmienili na szybko regulamin by wykopać p. Holkę!
Regulamin przed modyfikacją - stan 25 Października 2011
http://oi44.tinypic.com/t9jlw1.jpg
Regulamin po modyfikacji - stan 02 Listopada 2011
http://oi44.tinypic.com/2ziygc1.jpg
W efekcie :
http://oi42.tinypic.com/10gz280.jpg
To bardzo brzydko świadczy o Administracji Forum. Gdzieżeście się tego młodzi ludzie nauczyli?

Marcineek - Sro Lis 02, 2011 16:15

DaVe napisał/a:
buhahaha...

Co Cię tak rozbawiło bo nie rozumiem?

DaVe napisał/a:
I kto stosuje metody rodem z innej epoki??

Kto stosuje i jakie? Bo tutaj też mam wątpliwości...

DaVe napisał/a:
to chyba nie wiesz, jak można szybko robić PSy.

Moja przygoda z komputerem, internetem i forum już trochę trwa. Wiem jak szybko można zrobić PSy i sam czasem je robiłem. Zawsze jednak były to posty moje, które przeczuwałem że będą usunięte.
Jestem pewien, że tak samo było w tym przypadku (w czym utwierdza mnie, niestety usunięty/wymoderowany post T.Holki w którym odgrażał się że PSy ma) a jego tłumaczenia stekiem bzdur i nieudolną próbą zrobienia z siebie ofiary.

tomaszgrzybek - Sro Lis 02, 2011 17:25

Drodzy Państwo ekscytujemy się się kimś, kogo zachowanie już dawno zostało sklasyfikowane
LINK
No chyba, że przedłużanie egzystencji ma być motorem tego forum...

zaiks - Czw Lis 03, 2011 00:42

Jak padł ukryty dział na geefi, to oczywiście nikt żadnego printscreena nie zrobił :D
Diabel-tasmanski - Czw Lis 03, 2011 06:33

No ale jakie tam były ciekawe rzeczy! To nie tam takie lajciki jak zmiany regulaminu czy kasacja postów :)

A Ty zaiks rozumiem że tylko w tym temacie będziesz się udzielał? :)

Zsamot - Czw Lis 10, 2011 13:42

A dlaczego mój post tu poleciał: czy nie może się tylko tu uaktywniać?
Diabel-tasmanski - Czw Lis 10, 2011 18:21

O jaki post chodzi? O jakie uaktywnianie? Dlaczego w tym temacie o tym?
Xenna - Czw Lis 10, 2011 18:51

Kto zyskuje na kłóceniu, czy poróżnianiu forumowiczów?
Na co komu niekończąca się dyskusja, z jakiej właściwie wiele nie wynika, poza zwiększaniem uprzedzeń do siebie?
Drodzy forumowicze, ja osobiście lubię to forum jakiś czas bardziej je czytywałam niż uczestniczyłam w nim ale ponownie powróciłam bowiem obecnie czas mi na to pozwala. Uważam, że mimo różnic jakie w naszych poglądach są czy w postrzeganiu problemów jest to świetne forum bowiem można tu doszukać się pomocy w kłopotach, pocieszenia, czasem rad... są chwile kiedy można wylać swe frustracje, są dni kiedy można pożartować, powymieniać się spostrzeżeniami... wielu z Was jest tu od lat... nie niszczcie sami tego miejsca problemem jaki ktoś próbuje celowo stworzyć... popatrzcie ile jest tu waszych emocji... chcecie je przekreślać? w imię czego jakiś nieporozumień... jest tu wiele prawdy o Was, w wielu tematach ukazuje się wasze serce, wasze bolączki... a czasem Wasz świetny humor, rady dla innych... wróćmy do normalniej działalności forum :yes:
Pozdrawiam Was wszystkich licząc, że ponownie spotkamy się w ciekawych tematach!
Xenna

Zsamot - Czw Lis 10, 2011 19:39

Z tego tematu post poleciał... Napisałem go przekornie inaczej.
Diabel-tasmanski - Czw Lis 10, 2011 20:04

Zsamot napisał/a:
Napisałem go przekornie inaczej.

Złamałeś regulamin :nonono: :yes:

Zsamot - Czw Lis 10, 2011 21:39

Napisałem post w inny sposób i to jest złamanie regulaminu?? Mogę prosić jaśniej?
daras30 - Czw Lis 10, 2011 23:36

Zasmot tak ciężko poruszyć ten temat w technicznym ? Rozmywasz temat swoimi płaczliwymi postami w miejscu ,które do tego nie służy. W sportowych dzialach miałbyś juz ostrzeżenie.
Zsamot - Pią Lis 11, 2011 13:55

O mój boże, to mi je daj, a nawet więcej zbanuj - stąd post poleciał, tu ponownie napisałem tenże post w innej formie- geniuszu forum ;)
A do rzeczy: pozwole sobie zacytować email:
Cytat:
Zapytaj Zosię w temacie o praniu brudów, w jaki sposób dowiedziała się, że Tomek Holka "poszedł na skargę" do G.B.C.
Czyżby sama buszowała po stronach najgorszej swołoczy w całym Gnieźnie (jak sama opisywała Gniezno Bez Cenzury!)
... Sam jestem ciekaw. ;)
daras30 - Pią Lis 11, 2011 15:18

Zsamot napisał/a:
O mój boże, to mi je daj, a nawet więcej zbanuj - stąd post poleciał, tu ponownie napisałem tenże post w innej formie- geniuszu forum ;)
A do rzeczy: pozwole sobie zacytować email:
Cytat:
Zapytaj Zosię w temacie o praniu brudów, w jaki sposób dowiedziała się, że Tomek Holka "poszedł na skargę" do G.B.C.
Czyżby sama buszowała po stronach najgorszej swołoczy w całym Gnieźnie (jak sama opisywała Gniezno Bez Cenzury!)
... Sam jestem ciekaw. ;)
Napisałeś tenże post w temacie do tego nie przeznaczonym koniec kropka . Można by nazwać Ciebie ignorantem :) A może cwaniakiem ?
Ps: daruj sobie tanie prowokacje :)

Diabel-tasmanski - Pią Lis 11, 2011 15:34

Celnie daras, celnie ;) A teraz już proszę o zakończenie dyskusji na tematy nie związane z wątkiem głownym. Kolejne posty polecą i basta. Mogę być nawet nazwany ignorantem i cwaniakiem bez albo.
tomaszgrzybek - Pią Lis 11, 2011 15:36

Panowie czy nie widzicie tego, że teraz się z Nas śmieją?!
Przecież doprowadzamy do tego, że pisanie na tym forum będzie obciachem!
A jeden Trol ma ubaw...

Idźcie na wódkę, dajcie sobie po mordzie, a to miejsce niech zostanie wolne od infantylnych zabaw ...

...i pamiętajmy, może czasem lepiej pomilczeć?

Diabel-tasmanski - Pią Lis 11, 2011 15:53

Tomasz... Ostrzeżenie :P
Xenna - Pią Lis 11, 2011 16:15

Czy ktoś przeczytał mój post ??
Frank Black - Wto Lut 07, 2012 09:31

Z ciekawości zajrzałem na niejaki portal pulsgniezna.pl i tak sobie patrze na newsy co tam piszą lece, lece, lec i news pt "gnieźnieńskie szambo intelektualne"

zatkało mnie :ups: :ups:

Szymon jest kobietą? :D

Zofiu jak odniesiesz się to tych rzeczy opisanych tam ? To jakaś rywalizacja między gniezno.com.pl a tym drugim portalem, że takie rzeczy wychodzą na światło dzienne... ?

Jeśli dyskusja o tym już trwa tu na forum, to jej nie zauważyłem, więc jakby co proszę o przeniesienie mojego posta do odpowiedniego tematu :)

Zsamot - Wto Lut 07, 2012 09:42

TU cisza, za to na Lecha pewnie radośniej. ;) W końcu mają ujawnionego piewcę zalet. Dotychczas był/ BYŁA/ taki skromny, nareszcie i inni docenią ten talent, móc zadzwonić do URBIS-u, by podziękować. ;)
tomaszgrzybek - Wto Lut 07, 2012 11:30

Frank Black napisał/a:

Zofiu jak odniesiesz się to tych rzeczy opisanych tam ?

Aż się w tej chwili ciśnie samo na usta - że nie może - przecież w Pracy jest....:)

Frank Black - Wto Lut 07, 2012 12:32

któż z nas w pracy nie jest niech pierwszy rzuci kamieniem :-)
Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 14:53

O mamo! Ileż to razy ktoś triumfalnie obwieszczał zdemaskowanie Szymona Sedno :) Doprawdy bardzo zabawne, tęgie mózgi mające wielu podwładnych próbowały to ustalić i im się nie udało, a tutaj proszę; trzech wirtualnych muszkieterów (znaczy o takim wyobrażeniu o sobie) pragnie obwieścić, że dokonało tego sobie tylko znanym sposobem. Jeszcze zabawniejsze jest to, ze niektórzy wzięli to na poważnie :)

Kwestię bycia odpowiedzialnym, robienia komuś (niesłusznie) nieprzyjemności z tego tytułu, ostentacyjne krzyczenie o braku cenzury, wolności i walce z lokalnymi układami i równoczesnym wysyłania pism do urzędów i przełożonych, że oto ich pracownik jest Szymonem Sendo i do tego pisze w godzinach pracy pozostawiam waszej pocenie.

Elvis - pozdrowienia od Szymona! Szukaj dalej :D

Frank Black - Wto Lut 07, 2012 15:16

Dość dziwna sprawa. Może wypowie się osoba, której dane zostały wyciągnięte na publiczny wizerunek. Przyznam się szczerze, że ja ani razu nie czytałem Szymona Sedno widzę tylko baner, że coś takiego jest :D a pisanie do przełożonych itd. kablowanie no cóż najlepiej niech wszystko jeszcze mamie swojej powiedzą :hahaha: żal.pl
Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 15:18

No ja mam nadzieję że się wypowie. Zastanawiam się, co w tej historii jest dziwnego - raczej chyba chamskiego.

Głównie z tego tez powodu pozostawiłem ten wątek tutaj a nie przeniosłem do tematu "Blog roku"

Frank Black - Wto Lut 07, 2012 15:24

No może być chamskiego wręcz perfidnego bym nazwał.
Zsamot - Wto Lut 07, 2012 15:48

Taki argument, ze się ktoś nie przyzna, to zawsze można właśnie podać jako kontrę, iż chybiliśmy. ;) A swoja drogą sam blog mnie nie kręci, bo trzeba być na bieżąco z lokalną polityką, a tego unikam. ;)
Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 16:13

Zsamot napisał/a:
iż chybiliśmy

Chcesz powiedzieć, że bierzesz udział w tym żałosnym procederze?

Zgadywać może każdy, ja mogę mówić, że zgadliście lub nie, zgodnie z prawda lub nie. I możemy się bawić w kotka i myszkę w nieskończoność i jest to etycznie neutralne. A;e pisanie listów do pracodawcy "uprzejmie donoszę iż Pan/Pani xxx pisze pod pseudonimem Szymon Sedno w godzinach pracy" jak nazwiesz?

zofia Nałkowska - Wto Lut 07, 2012 16:16

Szanowni Państwo, ten temat obelg pod moim adresem na portalu wiadomym i na drugim zapasowym, jakby nie wypaliło na pierwszym –osobiście przetrawiłam i zamknęłam. W końcu mam czyste sumienie, czyste ręce, a autorzy newsów wystawili sobie sami cenzurkę.
To, że ktoś ujawnił moje prywatne nazwisko i podał mojego nicka forumowego do publicznej wiadomości okraszając zdjęciem, pokazuje prawdziwe oblicze własne i niskie pobudki. Na dodatek popłynął daleko na fali euforii tworzenia i oskarżył mnie o działania, które są nieprawdziwe. Ocenę pozostawiam Państwu, gdyż wszystkie te artykuły, komentarze pod nimi (moich tendencyjnie nie umieszczono) , naruszają zasady dobrego współżycia społecznego, a także etyki dziennikarskiej. Mogłabym zastosować podobną technikę.
Np. podać treść korespondencji prywatnej na FB, na GFI z zainteresowanymi, podkręcającymi spiralę emocji- nie chcę, nie mam takiej natury. Ja po prostu wybaczam tym panom, bo tak trzeba i tak mi mówi zwykłe poczucie człowieczeństwa. Ci, którzy mnie znają, zdania o mnie nie zmielili, cenią moją pracę i profesjonalizm zawodowy. Co najważniejsze wokół tej sprawy, odebrałam gesty sympatii od wielu, którzy czytali hity stycznia i mnie wspierali, gdyż takiemu działaniu dziennikarskiemu należy powiedzieć jednoznacznie i głośno „nie” .
PS. Chciałabym mieć takie zaparcie pisarskie i lekkie pióro literackie, jak autor Życia w Zoo, ale jak powiedział mi pewien energiczny redaktor portalu wiadomego, jestem cienka, bez wykształcenia i polotu, więc na pewno nie czytaliby ludzie moich wypocin małego Kazia, tak, jak to w przypadku Szymona S. Chyba trzeba będzie iść na studia i wtedy się rozwinąć. Cóż, wszystko przede mną. Są przecież uniwersytety III wieku!
Niniejszym kończę osobistą dyskusję w tym temacie.

Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 16:21

Warto też zauważyć jak chętnie ten temat był podtrzymywany i cóż... podżegany na konkurencyjnym forum - tym niekomercyjnym, niecenzurowanym, obiektywnym i uczciwym.
Zsamot - Wto Lut 07, 2012 16:35

Zsamot napisał/a:
iż chybiliśmy

Chcesz powiedzieć, że bierzesz udział w tym żałosnym procederze?

Zgadywać może każdy,
Zgadywać może każdy. Nie mogę brać, bo nawet tego blogu nie czytuję, nikogo nie chce mi się tropić, ani typować. A szczerze mówiąc dostałem cynk od jednego użytkownika TEGO forum i sprawdziłem link do tamtych informacji. ;)
A kto udostępnił Diable tej Pani moje personalia na FB? :) Ano właśnie, to jest dopiero ch..stwo i złamanie paru regulaminów i przepisów prawnych... Ale co tam prawda? Liczy się przecież krąg wzajemnej adoracji...

Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 16:43

Zsamot napisał/a:
A kto udostępnił Diable tej Pani moje personalia na FB?

Szczerze - nie wiem. Dziękuję że odpowiedziałeś na moje pytanie.

I rozumiem twoje stanowisko, ale zdecydowanie większym chamstwem jest oparty na fałszu donos do pracodawcy...

tomaszgrzybek - Wto Lut 07, 2012 16:46

A;e pisanie listów do pracodawcy "uprzejmie donoszę iż Pan/Pani xxx pisze pod pseudonimem Szymon Sedno w godzinach pracy" jak nazwiesz?

Anonimowych? Czy podpisanych z imienia i nazwiska?

Dla przypomnienia Diable bo chyba doszła Cię amnezja.

Przypomnę:
URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie
Jedynym udziałowcem w Spółce URBIS jest Miasto Gniezno, które na Zgromadzeniu Wspólników reprezentuje Prezydent Miasta Gniezna.

Nie życzę sobie, aby pracownik w godzinach pracy buszował po internecie, bawił się słowem pisanym na forach internetowych jak również grzebał ołówkiem w uchu.

Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 16:53

tomaszgrzybek napisał/a:
Anonimowych? Czy podpisanych z imienia i nazwiska?

W tym przypadku - bez znaczenia.

tomaszgrzybek napisał/a:
Nie życzę sobie,

Ależ nie życz sobie. Twoja wola. Jak dla mnie to pracownicy urzędów i spółek mogą sobie surfować w sieci pod warunkiem, że wykonują powierzoną im pracę należycie. To akurat moje zdanie. I moje i twoje dla oceny tego typu donosów nie ma zdanego znaczenia, jak również fakt czy są anonimowe czy nie. Zapewniam że żadna amnezja mnie nie doszła.

zofia Nałkowska - Wto Lut 07, 2012 16:58

tomaszgrzybek napisał/a:
Nie życzę sobie, aby pracownik w godzinach pracy buszował po internecie, bawił się słowem pisanym na forach internetowych jak również grzebał ołówkiem w uchu.
tu mamy podobne życzenia Tomasz. dodałabym jeszcze "dłubanie w nosie". Jest administrator sieci, są połączenia, obecność w pracy- wszystko do sprawdzenia. Myślisz, że pozwoliłabym sobie na to, aby pisać w godzinach pracy i na służbowym komputerze w biurze pełnym petentów? Każdy mierzy swoją miarką.
Frank Black - Wto Lut 07, 2012 17:07

tomaszgrzybek napisał/a:

Wybacz ale takie pierd...nie aż mi ciśnienie podnosi i nóż w kieszeni się otwiera. Sam pracuję w państwówce i uwierz mi, że pracownik szeregowy momentami nie ma czasu się załatwić a co dopiero siedzieć w necie i dłubać w nosie. Szczególnie właśnie Ci co obsługują petentów. Jednak nie ma dnia aby nie przyszła jakaś gnida z ryjem i gnoiła każdego bo jemu się wydaje, że on może. Życzyć sobie to każdy może we własnym domu. Tyle...

Tu mam te same zdanie co Diabeł, a to niecodziennie się zdarza :D

Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 17:13

Frank Black napisał/a:
Tu mam te same zdanie co Diabeł, a to niecodziennie się zdarza

No to ja powiem więcej. URBIS to spółka, która się samofinansuje. Żeby przetrwać musi być efektywna ekonomicznie, więc nikt z prezesów nie pozwoli sobie na to, aby zatrudniać ściemniacza który bryluje w sieci w godzinach pracy. Twoje życzenie Tomaszu ma takie same podstawy jak życzenie dobrego paliwa i obsługi na stacji, oraz świeżego chleba i obsługi w spożywczaku. Nie płacisz na Zofię żadnych podatków, tak jak robisz to w przypadku urzędników a nawet gdyby... to czytaj Franka. Szkoda że tak ewidentne świństwo Cię nie razi a dłubanie w uchu tak.

Zsamot - Wto Lut 07, 2012 17:37

Kwestia netu- to tak samo wyłażenie na papierosa- uświęcony zwyczaj, czy pogaduchy z pracownikami... Tylko zawsze uważam, skoro obowiązki wypełnione, to co za problem?
Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 17:45

A co sądzisz o tego typu donosach, bo, nadal nie wiem
Zsamot - Wto Lut 07, 2012 18:06

Cenię donos obywatelski, a nie porachunki na pograniczu mafijnych rozgrywek. Ale to już nieraz o tym pisałem.
tomaszgrzybek - Wto Lut 07, 2012 18:43

Myślisz, że pozwoliłabym sobie na to, aby pisać w godzinach pracy i na służbowym komputerze w biurze pełnym petentów? Każdy mierzy swoją miarką.

Zdrowo-rozsądkowo - zapewne Nie ( i mam nadzieję, że tak jest ).
Co nie zamienia faktu, że jestem Pani fanem.

Twoje życzenie Tomaszu ma takie same podstawy jak życzenie dobrego paliwa i obsługi na stacji, oraz świeżego chleba i obsługi w spożywczaku.

Czyli co normalności?! Standard dziadostwo, wyjątek - luksus.

Nie płacisz na Zofię żadnych podatków, tak jak robisz to w przypadku urzędników a nawet gdyby... to czytaj Franka. Szkoda że tak ewidentne świństwo Cię nie razi a dłubanie w uchu tak.

Jeśli imiennie podpisane - taka tragedia. Tylko oczyści się atmosfera jeśli wszyscy są "czyści".

Frank Black napisał/a:

Jednak nie ma dnia aby nie przyszła jakaś gnida z ryjem i gnoiła każdego bo jemu się wydaje, że on może. Życzyć sobie to każdy może we własnym domu. Tyle...

Łał i w tym rzecz. Klasa sama w sobie. Słabo opłacani, sfrustrowani urzędnicy. I jak tu coś normalnie załatwić?!

Diabel-tasmanski - Wto Lut 07, 2012 18:49

tomaszgrzybek napisał/a:
Czyli co normalności?!

Tak. Tak samo jak ładnej pogody.

tomaszgrzybek napisał/a:
Jeśli imiennie podpisane - taka tragedia. Tylko oczyści się atmosfera jeśli wszyscy są "czyści".

Nie zawsze smród zostanie - taka zasada rzucania błotem przez gnidy.

Frank Black - Wto Lut 07, 2012 21:50

Cytat:

Łał i w tym rzecz. Klasa sama w sobie. Słabo opłacani, sfrustrowani urzędnicy. I jak tu coś normalnie załatwić?!

Klasa w sama sobie? Coś ci się chyba pomyliło... Brak szacunku dla innego człowieka i jego pracy to jest wina sfrustrowanych pracowników urzędów?? Przestań głupoty opowiadać. Jak pracujesz a przychodzi ci typ i Cię ruga od najgorszego bo on ma prawo się na kimś wyżyć. Akurat ja z petentami nie pracuje jednak widzę co się wyprawia i jak ludzie potrafią się zachować... nie wiem skąd w ludziach przekonanie, że pracownika urzędu tego czy owego mogą traktować jak śmieciai pozwalają sobie na wszystko. Śmieszą mnie teksty, że to z jego podatków itd. Tak samo jak i z jego jak każdego pracownika (w tym urzędnika) bo podatki płaci każdy. To, że płacisz podatki ma uprawniać Cię do agresji werbalnej ?

Ja sam nie raz musiałem coś załatwić w innych urzędach i nie miałem z tym nigdy problemu, więc wystarczy normalnie się zachowywać a nie z ryjem bo Tobie się coś należy. Podejrzewam, że w twojej pracy też nie życzyłbyś sobie aby każdy lepszy człowiek mógł przyjść i Ci naubliżać bo jemu wolno, bo on płaci za twoje stanowisko pracy. Szacunek dla ludzi... tyle

Kawki to mogą sobie spijać kierownicy i ludzie na wyższych szczeblach (nie twierdzę, że tak robią). Reszta zasuwa, szczególnie ludzie, którzy obsługują petentów i tak masz rację robią to w większości za śmieszne pieniądze... a wyników ich pracy w większości nikt nie docenia. Zarówno przełożony jak i osoba, którą obsługuje. No ale cóż wiemy lepiej siedzą w necie, piją kawkę za kawką i robią wszystko z wielkiej łachy...

Diabel-tasmanski - Sro Lut 08, 2012 08:53

Dobra Frank.. Już sie nie unoś. Wracamy do tematu prania brudów, jak to okreslił Zsamot,
Zsamot napisał/a:
na pograniczu mafijnych rozgrywek

tomaszgrzybek - Sro Lut 08, 2012 09:12

Zsamot napisał/a:
na pograniczu mafijnych rozgrywek

Etam mafijne, mała społeczność, wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą (lub chcą wiedzieć), chodzili razem do jednej, max dwóch szkół. ... często spokrewnieni. Plus do tego klasyczne ludzkie zawiści i zazdrości.
Diabeł jest chyba najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy.

Jeśli nawet mafijne to wypadał by wskazać Don Corleone rodziny - skusisz się Szamot? :)

Zsamot - Sro Lut 08, 2012 09:53

Wiesz, dopóki to są słowne przepychanki/ obrażania na forum (tym czy innym) to już kwestia pewnej kultury, bądź jej braku. Ale jeżeli to się przenosi poza nie, na realne życie, oddziaływając na pracę- to po prostu jest oznaką miałkości tych ludzi. I tanie tłumaczenia, jak to zdobyto me personalia i pisze się na FB mnie nie przekonują, bo ja bym tego nie uczynił. Raz użyłem prawdziwego imienia Diabła i za przeprosiłem, bo takie są ZASADY forum. Mafijne ale w skali gnojstwa takich zachowań, bez wielkich słów, tym bardziej zwrotów Don.
Diabel-tasmanski - Sro Lut 08, 2012 11:36

tomaszgrzybek napisał/a:

ALe której? :D

tomaszgrzybek - Sro Lut 08, 2012 13:09

tomaszgrzybek napisał/a:

ALe której? :D

No przecież nie Don Diabeł ;)

Diabel-tasmanski - Sro Lut 08, 2012 13:15

No wiesz dla wielu jestem ucieleśnieniem zła, wiec pytam.
tomaszgrzybek - Sro Lut 08, 2012 21:28

/OT/
No wiesz dla wielu jestem ucieleśnieniem zła, wiec pytam.

Ehh to wina Nicka - jakiż on diabelski.
Mogłeś przybrać Nick - Renifer Rudolf :) , brzmi bardziej delikatnie, chociaż ryzykownie.

tomaszgrzybek - Czw Lut 09, 2012 08:08

Zsamot napisał/a:
Wiesz, dopóki to są słowne przepychanki/ obrażania na forum (tym czy innym) to już kwestia pewnej kultury, bądź jej braku. Ale jeżeli to się przenosi poza nie, na realne życie, oddziaływając na pracę- to po prostu jest oznaką miałkości tych ludzi. I tanie tłumaczenia, jak to zdobyto me personalia i pisze się na FB mnie nie przekonują, bo ja bym tego nie uczynił. Raz użyłem prawdziwego imienia Diabła i za przeprosiłem, bo takie są ZASADY forum. Mafijne ale w skali gnojstwa takich zachowań, bez wielkich słów, tym bardziej zwrotów Don.

Słuchaj Szamot, zapewne dość naiwnie, ale ja to interpretuje w ten sposób: globalna wioska dotarła pod strzechy ( rozumiane dosłownie ).
Gdzie Ci ludzie mieli nabrać maniery posługiwania się internetem? Czy ktoś z nich zdobywał szlify na IRC, listacj mailingowych czy USENECie?! Takie zachowania były tam piętnowane przez ogół userów w sposób brutalny.
Środowisko użytkownaików zamykało się do ośrodków uczelnianych oraz ludzi których stać było lub którym naprawdę zależało na korzystaniu z internetu. Wydawali 1500 PLN na puszkę SDI i abonament 120 zł za 115kbps.
I nastała era neo.
Miałkość jak piszesz, weszła do WWW za 2 zł przez pierwsze dwa miesiące.
Teraz to tylko napalm.

Diabel-tasmanski - Czw Lut 09, 2012 08:38

Trochę przerysowane ale trafne.

Ale skoro już ta era nastała i tylko może pomóc napalm to nie pozostaje nic innego jak wytyczać standardy, które nam odpowiadają. Rozumiem jednak, że wytyczanie takich standardów powinno mieć charakter uniwersalny a nie selektywny. Tymczasem mam wrażenie, że oburzenie dopada użytkowników forum wyłącznie gdy sytuacja ich dotyczy. Opluwanie innych ma mniejszą wagę i nieczęsto ktoś się nad tym pochyla prawda?

Patryk - Czw Mar 15, 2012 14:42

Frank Black napisał/a:
Cytat:

Klasa w sama sobie? Coś ci się chyba pomyliło... Brak szacunku dla innego człowieka i jego pracy to jest wina sfrustrowanych pracowników urzędów?? Przestań głupoty opowiadać. Jak pracujesz a przychodzi ci typ i Cię ruga od najgorszego bo on ma prawo się na kimś wyżyć. Akurat ja z petentami nie pracuje jednak widzę co się wyprawia i jak ludzie potrafią się zachować... nie wiem skąd w ludziach przekonanie, że pracownika urzędu tego czy owego mogą traktować jak śmieciai pozwalają sobie na wszystko. Śmieszą mnie teksty, że to z jego podatków itd. Tak samo jak i z jego jak każdego pracownika (w tym urzędnika) bo podatki płaci każdy. To, że płacisz podatki ma uprawniać Cię do agresji werbalnej ?

Ja sam nie raz musiałem coś załatwić w innych urzędach i nie miałem z tym nigdy problemu, więc wystarczy normalnie się zachowywać a nie z ryjem bo Tobie się coś należy. Podejrzewam, że w twojej pracy też nie życzyłbyś sobie aby każdy lepszy człowiek mógł przyjść i Ci naubliżać bo jemu wolno, bo on płaci za twoje stanowisko pracy. Szacunek dla ludzi... tyle

Kawki to mogą sobie spijać kierownicy i ludzie na wyższych szczeblach (nie twierdzę, że tak robią). Reszta zasuwa, szczególnie ludzie, którzy obsługują petentów i tak masz rację robią to w większości za śmieszne pieniądze... a wyników ich pracy w większości nikt nie docenia. Zarówno przełożony jak i osoba, którą obsługuje. No ale cóż wiemy lepiej siedzą w necie, piją kawkę za kawką i robią wszystko z wielkiej łachy...

To pewnie dlatego urzędnicy mają taką dobrą opinie w Gnieźnie, Polsce i innych krajach. Z niczego nie biorą się takie negatywne opinie.

Poszukuje swojej córki już od ponad 3 lat, sam doświadczyłem jak działają urzędnicy. Jeden z przykładów: żaden urzędnik dziecka nie widział nigdy, ale to nie przeszkodziło im aby pozytywne opinie wystawić... ręce opadają a przykładów nie trzeba ze świeczką szukać. To najpierw środowisko "urzędnicze" powinno załatwić to między sobą i takie czarne owce zwolnić, skoro jak twierdzisz są tam jeszcze urzędnicy pracujący normalnie.

Więcej w materiale:
http://gniezno.com.pl/wia...prawa_ojca.html

Frank Black - Czw Mar 15, 2012 18:35

Urzędnicy to pracownicy różnych instytucji więc nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka zwanym "KAŻDY URZĄD CZY URZĘDNIK JEST ZŁY etc."

W instytucjach w których ja pracowałem/pracuję znajdą się osoby, które nie powinny bądź nie nadają się na dane stanowisko. Jednak czy tak też nie jest w prywatnych firmach? Znam wielu świetnych specjalistów na danych stanowiskach pracujących dla idei bo na pewno nie dla $, która jest bardzo kiepska. W większości nikt ich pracy nie doceni nigdy.

szkoda, że twoje problemy nie zostały rozwiązane tak jak być powinny...zgodzę się, że jest to kpina z praw ojca i prawo powinno być po twojej stronie a nie przeciwko tobie :smuteczek:

Patryk - Pon Mar 19, 2012 22:57

Frank Black napisał/a:
Urzędnicy to pracownicy różnych instytucji więc nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka zwanym "KAŻDY URZĄD CZY URZĘDNIK JEST ZŁY etc."

W instytucjach w których ja pracowałem/pracuję znajdą się osoby, które nie powinny bądź nie nadają się na dane stanowisko.

Nigdy nie powiedziałem, że każdy jest zły. Były osoby, które starały się pomóc.
A jeśli jest jakaś czarna owca to powtórze to co już wyżej napisałem, urzędnicy powinni sami zareagować. Ale kiedy mówiłem to w urzędzie kiedy jeden z urzędników krytykował innego za postępowanie to chowali głowe w piasek.

ciekawy artykuł http://biznes.onet.pl/urz...15,1,news-detal
Cytat:
Polska stała się państwem biurokratycznym i tak widzą nas inni. W raporcie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców nasza biurokracja została oceniona jako najgorsza w całej wspólnocie. Zajmujemy odległe, 62. miejsce w prestiżowym rankingu Banku Światowego „Doing Business”, który mierzy biurokratyczne bariery w prowadzeniu biznesu. Przed nami są państwa afrykańskie jak Rwanda, egzotyczne kraje Oceanii jak Samoa.

- Polska nadal pozostaje państwem urzędniczym. Niestety wejście do Unii, wbrew licznym nadziejom euroentuzjastów, nie poprawiło sytuacji. Jest więcej pieniędzy do rozdania przez urzędników, czyli więcej uznaniowości – komentuje ranking Mateusz Kędzierski z Fundacji Instytut Aurea Libertas.

- Należy wreszcie zdecydowanie pójść w stronę indywidualnej odpowiedzialności urzędników, z utratą prawa do emerytury włącznie. System ten został wprowadzony w Szwecji i świetnie spełnił swoje zadanie. Uposażenia urzędnicze w krajach skandynawskich są wysokie, ale powiązane z surowymi karami za błędy i korupcję. Trudno jednak oddzielić odpowiedzialność urzędników od świata polityki i systemu sądownictwa. Podstawą zmiany jest uzdrowienie wymiaru sprawiedliwości – puentuje zachowanie urzędników i roli państwa Kędzierski.

Joker - Sro Mar 21, 2012 10:18

A co to ma wspólnego z tematem? :) Ej ziomki! TO ogólnie o wszystkich brudach tu można dyskutować?
Tomek Holka - Czw Maj 24, 2018 14:42

wuja napisał/a:
Jeżeli prawdą jest ..........

Fajnie to się czyta po tylu latach. :czytaj:
Główna fajność polega na tym, że poza jednokrotną próbą wyjaśnienia całej tej sytuacji, nie miałem już możliwości zabrania głosu.
Za to inni użytkownicy prezentowali tu swoje przypuszczenia i to właśnie był dla mnie ten krem de la krem.

Przeczytać, co inni pisali o mnie bez większych obaw i zahamowań, poza automoderacją zapewniającą pozostawienie napisanego postu w spokoju, to było coś! :)

Wiecie co? Mam nieodparte wrażenie, że ostatecznie jednak wygrałem! :czarodziej:
PS: taka tam ciekawostka przyrodnicza - do dziś nie umiem robić zrzutów z ekranu. :D

luj z grzybowa - Sob Cze 09, 2018 13:57

Tomek Holka napisał/a:
wuja napisał/a:
Jeżeli prawdą jest ..........

Fajnie to się czyta po tylu latach. :czytaj:
Główna fajność polega na tym, że poza jednokrotną próbą wyjaśnienia całej tej sytuacji, nie miałem już możliwości zabrania głosu.
Za to inni użytkownicy prezentowali tu swoje przypuszczenia i to właśnie był dla mnie ten krem de la krem.

Przeczytać, co inni pisali o mnie bez większych obaw i zahamowań, poza automoderacją zapewniającą pozostawienie napisanego postu w spokoju, to było coś! :)

Wiecie co? Mam nieodparte wrażenie, że ostatecznie jednak wygrałem! :czarodziej:
PS: taka tam ciekawostka przyrodnicza - do dziś nie umiem robić zrzutów z ekranu. :D

To jesteś ty, tomanek53 z GFI? :yes:

Tomek Holka - Sob Cze 09, 2018 16:46

luj z grzybowa napisał/a:
To jesteś ty, tomanek53 z GFI? :yes:
Z taką pewną nieśmiałością, przyznaję, że tak. To ja. :czarodziej:

luj z grzybowa - Sob Cze 09, 2018 19:07

Tomek Holka napisał/a:
Z taką pewną nieśmiałością, przyznaję, że tak. To ja. :czarodziej:

Kiedyś się chciałem tam zarejestrować, ale czułem lęk przed tobą; ostry jesteś.
Co się stało z GFI bo nie mogę otworzyć?

Tomek Holka - Sob Cze 09, 2018 20:12

Kiedyś się chciałem tam zarejestrować, ale czułem lęk ...
Przesadzasz! Jestem przyjazny wszelkiemu stworzeniu. :wink:
Co się stało z GFI bo nie mogę otworzyć?
GFI na razie nie działa, ale administrator Raf obiecał, że jeszcze się pojawi. Mało ludzi tam pisało ostatnio. Widocznie takie fora wyszły już z mody.
Szkoda! Facebook, to już nie to. :(