Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Dział dla kibiców - Spotkanie z Tomaszem Gollobem

Szuler_Start - Pią Mar 23, 2012 19:21
Temat postu: Spotkanie z Tomaszem Gollobem
Jakiś czas temu na UKW w Bydgoszczy odbyło się spotkanie studentów z Tomaszem Gollobem. Padł pomysł, żeby takie spotkanie zorganizować w Gnieźnie. Spotkanie byłoby otwarte dla wszystkich chętnych. Wiem, że opinie na temat Golloba są podzielone, jedni go lubią, inni nie, więc dlatego zakładam ten temat. Znajoma, która może to zorganizować prosiła mnie, żebym się zorientował czy byłoby w ogóle zainteresowanie takim eventem. Na dzisiaj wiem tylko tyle. Proszę się wypowiadać :)
CRC - Pią Mar 23, 2012 19:53

jak dla mnie kapitalny pomysł! Napewno zjawie się na takim spotkaniu
witkacy - Pią Mar 23, 2012 20:02

jak najbardziej za!!!!!
Axe - Sob Mar 24, 2012 09:33

Popieram :)
Szuler_Start - Sob Mar 24, 2012 19:42

zależy mi, żeby wypowiedziało się jak najwięcej osób z żużlowej części forum :)
Bartas0513 - Sob Mar 24, 2012 20:55

Fajna inicjatywa lecz cięższa niz się wydaje do zrealizowania. Sezon za pasem więc na jakieś spotkania już raczej jego management się nie zgodzi. Nie mówiąc o kwestii finansowej (dokładnych realiów nie znam ale napewno taka przyjemność trochę kosztuje). Podsumowując realnym terminem takiego spotkania jest pażdziernik lub listopad.
Szuler_Start - Sob Mar 24, 2012 22:58

sama organizacja nie byłaby problemem, bo znajoma, która chce to zrobić pochodzi z Bydgoszczy, a jej wujkiem jest Andrzej Koselski, który bardzo dobrze zna Golloba :) . Z terminem faktycznie byłoby gorzej, ale podejrzewam, że z tym też by sobie poradziła. Spotkanie mogłoby odbyć się np. w sobotę między turniejami GP