Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

START GNIEZNO - sezon 2012 - GKM Grudziądz - Start Gniezno, 02.09.2012r.

ohm - Sro Sie 22, 2012 15:33
Temat postu: GKM Grudziądz - Start Gniezno, 02.09.2012r.
należy jak najszybciej przełknąć smak porażki natomiast nie możemy o niej zapominać, a raczej nasi zawodnicy. to nie koniec sezonu a przed nami kolejny arcyważny mecz, a naszego największego rywala. chodzą różne teorie spiskowe jakoby Fiałek z Rusieckim zrobili to zagranie czysto marketingowo a prezes GTŻ odda nam naszą wygraną u siebie. kolejna plotka to rzekome pojawienie się Alesa Drymla a naszym składzie.
jeśli chodzi o zdobycze punktwe naszego kapitana miał być liderem jest drugą linia do tego nie najlepszą, czas się z tym pogodzić. niekiedy zdobywa więcej punków ale tylko i wyłącznie na naszym torze. może zmiana mechanika przyniesie oczekiwane zmiany? bowiem jego nowym mechanikiem został nie kto inny jak Łukasz Związko. zapraszam do dyskusji.

typuję wynik: 43-47! Pod warnkiem, że będzie Scott.

ugo - Sro Sie 22, 2012 16:20
Temat postu: Re: GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno, 02.09.2012r.
ohm napisał/a:
chodzą różne teorie spiskowe jakoby Fiałek z Rusieckim zrobili to zagranie czysto marketingowo a prezes GTŻ odda nam naszą wygraną u siebie. kolejna plotka to rzekome pojawienie się Alesa Drymla a naszym składzie.
jeśli chodzi o zdobycze punktwe naszego kapitana miał być liderem jest drugą linia do tego nie najlepszą, czas się z tym pogodzić. niekiedy zdobywa więcej punków ale tylko i wyłącznie na naszym torze. może zmiana mechanika przyniesie oczekiwane zmiany? bowiem jego nowym mechanikiem został nie kto inny jak Łukasz Związko. zapraszam do dyskusji.

typuję wynik: 43-47! Pod warnkiem, że będzie Scott.

Czy naprawdę wierzysz w to co piszesz? myślisz, że Fiałkowski powie swoim zawodnikom, że mają jechać dotąd a nie dalej, przecież to są ich pieniądze, więc u siebie tym bardziej będą walczyć i nie wierz w takie bzdury. Inna sprawa to jazda naszych zawodników u nas w najważniejszych spotkaniach przy pełnych trybunach dają d**y i nawet gdyby tu jeździł Gollob i Crump też by pewnie tak było. W Grudziądzu mają szansę i to wielką, ale w rundzie finałowej zawsze szło im już gorzej jak będzie tym razem przekonamy się niebawem. Od początku sezonu jesteśmy na pierwszym miejscu i mam nadzieję, że tak pozostanie do końca, jeśli Zorro zacznie w końcu coś jechać. W przyszłym sezonie trzeba postawić na młodych gniewnych a nie podstarzałych i wypalonych zawodników obojętnie w której lidze, będziemy jeździć.

ohm - Sro Sie 22, 2012 16:23

ugo napisał/a:
Czy naprawdę wierzysz w to co piszesz?

a czy gdziekolwiek napisane jest, że uważam te słowa za czystą prawdę? pojawia sie tam słowo PLOTKA, KOLEJNA PLOTKA? także czytaj ze zrozumieniem.

ugo - Sro Sie 22, 2012 16:28

ohm napisał/a:
ugo napisał/a:
Czy naprawdę wierzysz w to co piszesz?

a czy gdziekolwiek napisane jest, że uważam te słowa za czystą prawdę? pojawia sie tam słowo PLOTKA, KOLEJNA PLOTKA? także czytaj ze zrozumieniem.

Czytam ze zrozumieniem a w plotki nie wierzę.

borek0075 - Sro Sie 22, 2012 19:53

Jak długo można czekać aż pojedzie KAPITAN.Ja już przestałem wierzyć w jego tłumaczenia. Awans się oddalił od wrzesińskiej i trudne będą ostatnie kolejki przed nami.
ugo - Sro Sie 22, 2012 20:46

borek0075 napisał/a:
Jak długo można czekać aż pojedzie KAPITAN.Ja już przestałem wierzyć w jego tłumaczenia. Awans się oddalił od wrzesińskiej i trudne będą ostatnie kolejki przed nami.

Nie wiem i nie rozumię jak on może robić atmosferę skoro jemu nic nie idzie, przecież przegrane biegi podłamują, ale Zorro jest zawsze w humorze. W Grudziądzu wygraliśmy i kto był bohaterem meczu? oczywiście Magnus, bo pojechał dobrze w jednym biegu, ale gdyby inni zawodnicy pojechali tak jak on to ten bieg mógł by sobie wsadzić gdzieś a Damazy Gandurski w wywiadzie z Antoniem wypominał biegi, które mu nie wyszły. Szkoda, że nie mamy zawodnika rezerwowego, bo mógłby jeździć w meczach a Zorro robiłby atmosferę w parkingu a nie padakę na torze.

CzerwonoCzarny - Czw Sie 23, 2012 09:22

czy SGIF czy ktoś organizuje wyjazd na ten mecz?;) myślę że porządny doping będzie potrzebny naszym chłopakom:)
krzysssiek - Czw Sie 23, 2012 11:31

w Lublinie wygrali właściwie bez dopingu, w Gnieźnie przegrali... chyba lepiej im ostatnio idzie bez naszego udziału.
to oczywiście żart, do zobaczenia w Grudziądzu!

radkoski - Czw Sie 23, 2012 12:05

ugo napisał/a:
Szkoda, że nie mamy zawodnika rezerwowego

I tu jest sedno i BŁĄD od początku, inaczej zawsze ktoś musiałby się zastanowić nad swoją postawą i drżeć o skład...

z_trybuny - Pią Sie 24, 2012 18:51

nichols wraca do jazdy, zobaczymy jak mu u wyjdzie GP
Al Bundy - Sob Sie 25, 2012 12:10

Witam, jest zorganizowany autobus na mecz do Grudziądza są jeszcze wolne miejsca. Wszelkie info pod numerem tel. 502 509 354
radkoski - Sob Sie 25, 2012 18:40

Lechma Start Gniezno - 48
1. Antonio Lindbaeck - 14+1 (2*,1,2,3,3,3)
2. Scott Nicholls - zastępstwo zawodnika
3. Adam Skórnicki - 10+1 (1,0,1*,3,2,3)
4. Magnus Zetterstroem - 5+1 (0,2,1,0,0,2*)
5. Bjarne Pedersen - 13 (3,3,2,2,2,1)
6. Maciej Fajfer - 3+1 (2*,1,0,0,0)
7. Oskar Fajfer - 3 (3,-,-)

GTŻ Grudziądz - 41
9. Norbert Kościuch - 11 (1,3,2,3,2)
10. Hans Andersen - 2+1 (0,1,1*,w)
11. Davey Watt - 10+1 (2*,3,3,2,0)
12. Andriej Karpow - 8+1 (3,2*,1,1,1)
13. Peter Ljung - 8 (2,3,3,t,0)
14. Mateusz Rujner - 1+1 (0,0,1*)
15. Łukasz Cyran - 1 (1,w,w,u)

Dla przypomnienia z ostatniego spotkania...

FC Strzała - Sob Sie 25, 2012 20:36

Czy już ktoś wie o której godz. mecz,z góry dziękuję za info.
pocaluj_mnie - Sob Sie 25, 2012 20:37

No i co w związku z tym?
To było i minęło i trzeba jechać dalej. Zupełnie nie rozumiem, po co dokładnie podajesz wyniki ostatniego meczu.
A co do roli rezerwowego, to nie zawsze jest tak, że szeroka kadra pomaga. Bardzo różnie z tym bywa, choćby dlatego, że rodzi niesnaski, jakieś animozje i nie tylko.

wojtas_gkm - Sob Sie 25, 2012 22:24

FC Strzała napisał/a:
Czy już ktoś wie o której godz. mecz,z góry dziękuję za info.

Mecz jest o 17-tej, Zbyszek poskąpił na światełka ;)

radkoski - Sob Sie 25, 2012 22:36

Pyskaty napisał/a:
Zupełnie nie rozumiem, po co dokładnie podajesz wyniki ostatniego meczu.

Info nie dla Ciebie widocznie...
I nie właź w temat bo ktoś Ci zwrócił uwagę w innym temacie :papa:
I trzeba sobie teraz odbić... :jupi:
Pyskaty napisał/a:
A co do roli rezerwowego, to nie zawsze jest tak, że szeroka kadra pomaga.

Szeroka kadra bez ŻADNEJ rezerwy, nie pisz bzdur
Cytat:
dlatego, że rodzi niesnaski, jakieś animozje i nie tylko.

Najlepsze z tego jest "nie tylko" :ok:

marunia - Pon Sie 27, 2012 14:04

Cieżki mecz przed nami trzeba sie spiac na maxa i dac z siebie wszystko bo inaczej zrobi sie naprawde nieciekawie ale to tylko z naszej winy bo nie potrafimy wykorzystac własnego toru...zmian w składzie praktycznie zadnych nie zrobimy bo nie mamy rezerwy.Jak ustawic pary???nie wiadomo bo zaden z zawodników nie jest pewny na 100%

Ja bym nic nie zmienił

1.A.Lindbaeck-licze na powtórke z pierwszego meczu ale w 5 biegach...trzeba od niego wymagac od 12 do 15 pkt w meczu
2.M.Zetterstroem-nasz kapitan jest słaby w tym sezonie bardzo słaby ale na 5-7 pkt chyba go jeszcze stac
3.S.Nicholls-przed kontuzja był najpewnieszym zawodnikiem naszej druzyny teraz trudno cos powiedziec bo jechał tylko raz dla nas w Lublinie.Jednak licze na jego automatyzm i 9pkt w niedziele(moze byc wiecej)
4.A.Skórnicki-mnie osobiscie on nie zawodzi bo nie liczono na to ze bedzie liderem w naszej druzynie a jednak cenne punkty wozi i mam nadzieje ze w Grudziadzu tez przywiezie dobry wynik licze na 7pkt
5.B.Pedersen-lepiej mu idzie na wyjazdach niz u nas na torze.Widac zwyzke formy u niego.Pewnie kazdy marzy zeby powtórzył wynik z Lublina ale jak Zrobi 10-12pkt to tez bedzie dobrze
6.M.Fajfer-najpewniejszy z naszych juniorów wiec jechac musi
7.O.Fajfer-mmoze mu sie uda wygrac start i sie nie wywrócic na pierwszym łuku

Wiec policzmy 12+5+9+7+10 daje nam 43pkt i juniorzy by musieli zdobyc min.3pkt czy to jest mozliwe?jak najbardziej 3:3 w pierwszym biegu bo Cyran sie rozkrecił na torze w grudziadzu jednak przy dobrym starcie naszych to mozemy wygrac ten bieg no i oczywiscie w dalszej fazie zawodów nasi juniorzy musza wygrac wszystko z przynajmniej Osmólskim

Wygrac chociaz za 2pkt zeby nasza sytuacja sie jeszcze bardziej nie skomplikowała...bo jakos mam dziwne pprzeczucie ze Loko z nami wygra bo jeszcze nic nie wygrało w tej rundzie.

Wygrana za 3pkt daje juz nam spokój na Łotwie gdzie jest nam zawsze ciezko.

Jeszcze jedna rzecz...niezapomne tego jak wygralismy w Grudziadzu i cały sektor po meczu spiewał Krzysztof Jabłoński sialalala

z_trybuny - Pon Sie 27, 2012 17:24

mała drobna zmiana za oskara wojtek, oskar niech sobie da już spokój z ligowymi meczami, za bardzo nam potrzebne punkty juniorów aby je głupio tracić...
krychu90 - Pon Sie 27, 2012 19:50

a pamiętasz występ Oskara w pierwszym meczu? Jak nie to przypomnę: Wygrany bieg juniorów a w swoim drugim starcie również prowadził ale został "skasowany" przez Cyrana. Jak dla mnie Oskar jest mimo wszystko pewniejszy niż Lisek.
Ramenedes - Pon Sie 27, 2012 20:05

krychu90 napisał/a:
Jak dla mnie Oskar jest mimo wszystko pewniejszy niż Lisek.

Może i pewniejszy ale Lisek jest w lepszej formie obecnie :)
Kluczem będzie postawa naszego kapitana !! O resztę jestem spokojny.

victorski - Pon Sie 27, 2012 20:29

Ramenedes napisał/a:

Kluczem będzie postawa naszego kapitana !! O resztę jestem spokojny.

Nasz kapitan raczej w Grudziądzu raczej nie pojedzie ....

Ramenedes - Pon Sie 27, 2012 20:54

A kto za niego? :whoeva:
Bartas0513 - Pon Sie 27, 2012 21:24

krychu90 napisał/a:
Jak dla mnie Oskar jest mimo wszystko pewniejszy niż Lise

Maciej został odstawiony na 1 mecz i pomogło więc może Oskarowi też potrzeba lekkiego kopniaka. Mniej wożenia się Meganką a więcej treningu.

radkoski - Pon Sie 27, 2012 22:04

Myślę że spokojnie mogą powtorzyć mecz z czerwca w Grudziądzu...
Zależy jak do tego spotkania podejdą, mam nadzieję że ręce nie opadły po "batach" u siebie i nie jadą meczu odjechać tylko WIEDZĄ o co jadą...i wiedzą jak ten sezon jest ważny dla klubu i kibiców...
Mam nadzieję.

Hapayek - Pon Sie 27, 2012 23:46

A K.Gomólski może jechać jako gość?.KSM by pasował?
raiden - Wto Sie 28, 2012 00:27

Kacper jechał jako gość w Łodzi. To wyklucza możliwość jego startu w barwach Gniezna.
Kto powiedział, że Zorro nie pojedzie? Przecież żadne w 100% wiążące decyzje jeszcze nie zapadły.

Ramenedes - Wto Sie 28, 2012 08:38

Ależ nikt nie powiedział, że Zorro nie pojedzie. To były czysto hipotetyczne stwierdzenia i pytania :)
arkadiusz - Wto Sie 28, 2012 10:01

Hapayek napisał/a:
A K.Gomólski może jechać jako gość?.KSM by pasował?

W rundzie finałowej niema instytucji gościa w 1 jak i 2 lidze

pocaluj_mnie - Wto Sie 28, 2012 15:47

Mam tylko nadzieję, że nasi pokażą tyle samo werwy i determinacji, co zespół Startu Gniezno w czterech ostatnich biegach meczu w Grudziądzu w pewnym sezonie (tu zagadka- w którym? ) kiedy to mając 12 punktów straty zremisowali, i to mijając na dystansie rywali w ostatniej odsłonie.
Zakładam, że pewna osoba tutaj (R jak rzodkiewka) doskonale kojarzy o jakie spotkanie chodzi i z łatwością przypomni nam wszystkim rok odbycia tamtego meczu ;)
Trzeba wierzyć, bo tak serio, POrażka=POzamiatane ;-)

raiden - Wto Sie 28, 2012 16:31

Pyskaty napisał/a:
Mam tylko nadzieję, że nasi pokażą tyle samo werwy i determinacji, co zespół Startu Gniezno w czterech ostatnich biegach meczu w Grudziądzu w pewnym sezonie (tu zagadka- w którym? ) kiedy to mając 12 punktów straty zremisowali, i to mijając na dystansie rywali w ostatniej odsłonie.
Zakładam, że pewna osoba tutaj (R jak rzodkiewka) doskonale kojarzy o jakie spotkanie chodzi i z łatwością przypomni nam wszystkim rok odbycia tamtego meczu ;)

Nie wiem czy pijesz do mnie, ale mogę przypomnieć. Rok 2000.
http://www.startgniezno.c...article&sid=420 - tu bieg po biegu. Punktacja:
START Gniezno 45:
1. Krzysztof Jabłoński (2,2,0,3,3,2) 12
2. Mariusz Lisiak (w,1,-,1,1) 3
3. Tomasz Fajfer (0,-,0,-,2) 2
4. Bartłomiej Bardecki (1,3,1,3,0,3) 11
5. Tony Kasper (2,1,3,2,3,3) 14
6. Łukasz Związko (-,-,-,0,-) 0
7. Dawid Cieślewicz (0,0,d,-,3) 3
Kuntersztyn Quick-Mix Grudziądz 45:
9. Rafał Osumek (1,1,2,0,0) 4
10. Paweł Staszek (3,2,1,2,0) 8
11. Piotr Markuszewski (3,3,3,2,1) 12
12. Piotr Baron (2,w,1,2,1) 6
13. Nicki Pedersen (1,2,3,1,2) 9
14. Grzegorz Knapp (3,0,2,1,0) 6
15. Marcin Kryśkiewicz NS

To był jednak zupełnie inny speedway, inne czasy. Z tamtego składu dwie postacie z pewnością będą w parkingu podczas niedzielnego spotkania. A może i trzecia.... No i znając życie to Grzechu Knapp i Staszek też będą tyle że w roli kibiców :) Tyle tu widze odwołań historycznych a propo niedzieli.

szpadyzornia - Wto Sie 28, 2012 16:53

Co do meczu mam pytanie czy ktoś się puścił na mecz w czerwcu na własna rękę??bez tej śmiesznej listy ?? w łodzi nie było problemu,w gruzji tez te listy były h... warte tylko ochrona dla ściemy spoglądała w kartki ale jak pamiętam w Grudziądzu były bilety imienne,a w kasie będzie pewnie normalny h...wie jak ochrona na to zareaguje?? był ktoś??
pocaluj_mnie - Wto Sie 28, 2012 17:16

@raiden

Przepraszam,
nie o Ciebie mi chodziło :) Mam nadzieję, że nie obraziłeś się o to.

Tamten mecz to były piękne czasy.... 2:4, 1:5, 2:4, 1:5 i mamy remis ;)
Swoją drogą, dla kolegów z Grudziądza wtedy zaczęła się smutna karta, ponieważ wtedy jakoś poważny wypadek motocyklowy zaliczył Robert Dados i był to punkt zwrotny dla nie tylko kariery, ale i życia tego chłopaka, bo to, co się działo później, wszyscy niestety pamiętamy. :no:
Mecze z Grudziądzem to było, jest i będzie coś!!! :ok:
Tak na serio, jednak, to ciężko mi wierzyć w zwycięstwo w tym meczu...Niby możemy, niby potrafimy, ale gdzieś mój optymizm zniknął. Obym się mylił.

BGDZ - Wto Sie 28, 2012 18:02

raiden napisał/a:

To był jednak zupełnie inny speedway, inne czasy. Z tamtego składu dwie postacie z pewnością będą w parkingu podczas niedzielnego spotkania. A może i trzecia.... No i znając życie to Grzechu Knapp i Staszek też będą tyle że w roli kibiców :) Tyle tu widze odwołań historycznych a propo niedzieli.

Staszek być może będzie w parkingu, pomaga grudziądzkim juniorom przy sprzęcie.

szpadyzornia napisał/a:
warte tylko ochrona dla ściemy spoglądała w kartki ale jak pamiętam w Grudziądzu były bilety imienne,a w kasie będzie pewnie normalny h...wie jak ochrona na to zareaguje??

Ochrona nie powinna robić problemów z wejściem, jesli nie będzie Cię na liście. Najwyżej zostaniesz dopisany.

Pyskaty napisał/a:
Swoją drogą, dla kolegów z Grudziądza wtedy zaczęła się smutna karta, ponieważ wtedy jakoś poważny wypadek motocyklowy zaliczył Robert Dados i był to punkt zwrotny dla nie tylko kariery, ale i życia tego chłopaka, bo to, co się działo później, wszyscy niestety pamiętamy.

Zgadza się, ten wypadek zdarzył się dzień wcześniej, gdy Robert jechał na trening, cudem uratowano mu życie, nie było wówczas czasu by szukać wypożyczeń, więc jechaliśmy" tym co mieliśmy na miejscu". Dość szybko Dadi wrócił na tor , ale to już nie był ten sam człowiek i zawodnik. Datę 2 maja 2000 mozna uznać za punkt zwrotny w historii Roberta i klubu.

Pyskaty napisał/a:
Mecze z Grudziądzem to było, jest i będzie coś!!

Fakt,taka trochę "święta wojna" I ligowa. Życzę sobie i Wam abyśmy w niedzielę byli świadkami dużych emocji, oby tylko czysto sportowych.

Millanello - Wto Sie 28, 2012 19:32

Ja chcę widzieć tego zawodnika w niedzielę, byłby to strzał w 10!!!
http://www.sportowefakty....olacy-na-podium :mruga:

Nicky - Wto Sie 28, 2012 20:38

http://www.sportowefakty....tow-okoniewskie
a dziś padaka. Dla mnie to jest zły wybór. Wezmie kase za podpisanie kontraktu zrobi tyle co Zorro i tyle będzie z niego pożytku.

simongno - Wto Sie 28, 2012 21:16

Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę obejrzeć zmagania Orłów w gruzji to mam jeszcze kilka wolnych miejsc w busie. Info pod nr tel 530 457 145
szpadyzornia - Wto Sie 28, 2012 21:50

Ramenedes napisał/a:
krychu90 napisał/a:
Jak dla mnie Oskar jest mimo wszystko pewniejszy niż Lisek.

Może i pewniejszy ale Lisek jest w lepszej formie obecnie :)

http://www.sportowefakty....pszy-w-gnieznie

tez myślę ze Wojtek i maciek do boju na Grudziądz!! :nonono:

:nonono: :nonono:

Rok temu jednego wychowanka po jednym słabym meczu co nie którzy wywalili z drużyny !! !to co Oskar będzie kolejnym???????????????

raiden - Wto Sie 28, 2012 22:04

Pyskaty - luzik, nic się nie stało.

A co do Alesa... Na chwilę obecną także zaliczam się do przeciwników jego występu w Grudziądzu. To zawodnik, który nic nam nie gwarantuje i wydaje mi się, że jest nawet mniej pewny niż Zorro. To jednak tylko moje zdanie. W klubie są ludzie, którzy odpowiadają za wynik i oni wiedzą, co robią. W końcu będą z tego rozliczani na koniec sezonu.

znafca1984 - Wto Sie 28, 2012 22:16

raiden napisał/a:
Pyskaty - luzik, nic się nie stało.

A co do Alesa... Na chwilę obecną także zaliczam się do przeciwników jego występu w Grudziądzu. To zawodnik, który nic nam nie gwarantuje i wydaje mi się, że jest nawet mniej pewny niż Zorro. To jednak tylko moje zdanie. W klubie są ludzie, którzy odpowiadają za wynik i oni wiedzą, co robią. W końcu będą z tego rozliczani na koniec sezonu.

Raiden a jaki zawodnik gwarantuje wynik - Gollob, Crump czy Holder?;) nawet oni mają wtopy...a to ma być gość na 5-7pkt. Zorro gwarantuje nam tylko podniesienie ciśnienia i kilka więcej przekleństw wylatujących z naszych ust. Będzie 0,0,3,0,2 z czego dwa na trupach i fuksiarska trójka.
Moja opinia jest taka, że zmiana powinna być już dawno zrobiona - słychać to z wypowiedzi Zorro, że lepiej nie będzie. Jak słysze od zawodowca, że on nie musi zdobywać punktów bo są inni w drużynie od tego to mnie krew zalewa. Ale najważniejsze jest, że robi dobrą atmosfere...;)

radkoski - Wto Sie 28, 2012 22:40

znafca1984 napisał/a:
Raiden a jaki zawodnik gwarantuje wynik - Gollob, Crump czy Holder?;) nawet oni mają wtopy...a to ma być gość na 5-7pkt.

znafca1984 napisał/a:
Będzie 0,0,3,0,2 z czego dwa na trupach i fuksiarska trójka.

Niby tak.Ale.No właśnie...A co będzie jesli zakładamy że zrobi "marne" 5 pkt a Ales mniej lub wcale???
Chyba nie ma złotego środka...Ryzyk-fizyk.
znafca1984 napisał/a:
Jak słysze od zawodowca, że on nie musi zdobywać punktów bo są inni w drużynie od tego to mnie krew zalewa

Fakt jest taki że...mnie też :mruga: .
A jeszcze bardziej mnie wk... że mówi np. o juniorach i innych zawodnikach że pogubili punkty ale...o sobie jakoś nie wspomina. :no:

znafca1984 - Wto Sie 28, 2012 23:40

znafca1984 napisał/a:
Będzie 0,0,3,0,2 z czego dwa na trupach i fuksiarska trójka.
Niby tak.Ale.No właśnie...A co będzie jesli zakładamy że zrobi "marne" 5 pkt a Ales mniej lub wcale???
Chyba nie ma złotego środka...Ryzyk-fizyk.

A wierzysz w to, że ukula te 5? Patrze na seniorów obu drużyn i widzę 8 na równym poziomie, gdzie każdy z każdym może wygrać...jest Skóra i na samym końcu nasz el capitano:D

Szabla - Sro Sie 29, 2012 09:23

raiden napisał/a:
W klubie są ludzie, którzy odpowiadają za wynik i oni wiedzą, co robią. W końcu będą z tego rozliczani na koniec sezonu.

po zeszłym sezonie nie widzę tam za bardzo takich, co to wiedza co robią. A takich, którzy będą rozliczani, to już W OGÓLE :no:
łączę pozdrowienia dla trenera...yyy, traktorzysty znaczy sie...

szyna6 - Sro Sie 29, 2012 10:26

mam takie pytanko.....bo czytając wieści na forum opinię o zbliżającym się meczu często przewija się nazwisko zawodnika A.Dryml - czy ten zawodnik podpisał jakiś kontrakt ze startem???... .proszę o informację...

odnośnie meczu w Grudziądzu...będzie bardzo ciężko.... grudziądzanie są w gazie wygrali 5-6 meczy z rzędu...a nasi...niestety pokazali w ostatnim meczu że niestety nie jesteśmy takim pewniakiem jak zakładali wszyscy przed rozpoczęciem ligi...zorro jedzie padakę.....a Antonio zawsze jakieś wpadki zaliczy.......

jestem optymistą a zarazem realistą...marzy mi się wygrana w grudziądzu .... ale niestety przewiduje wynik: 51:39 dla grudziądza........ niestety dla mnie nasz zespół to zagadka mogą zaskoczyć wszyscy albo jak zwykle zawali 2-3 i będzie po ptakach......

ps. odnośnie Drymla...... w ostatnim czasie jest w świetnej formie i wszędzie to potwierdza...w ligach w turniejach...

radkoski - Sro Sie 29, 2012 10:30

Nie wiem ilu z Was wczoraj oglądało na Orange Sport ligę szwedzką ale jesli rzeczywiście mamy pojechać do Grudziądza po zwycięstwo to jęsli Antonio pojedzie tak jak wczoraj to byłbym o jego wynik spokojny...To co wyczyniał na torze - przypomniał mi się Ostrów. :ok:
Natomiast jazdę naszego kapitana skutecznie podsumowali komentatorzy : jedyne co mogli o nim powiedzieć to, że jest "sympatyczny" - jedyne 2pkt przywiezione na defekcie rywala, a później był już zastępowany ;/
Mówiąc także bez owiajania w bawełnę że jest po prostu słaby, szczególnie w Gnieźnie.
Dlatego myslę że klub ma niezłą łamigłówkę na niedzielę i Dryml chyba gorzej już pojechać nie może :no:
Osobna kwestia to atmosfera w klubie, ale w tym temacie cisza...

kujon - Sro Sie 29, 2012 10:44

…a dla mnie pewniejsze by było…

gdyby po razie za Zorra jechali Antonio, Bjarne, Scotty i kominek-Adaś lub psychicznie mocny na ten dzień Oskar.

Kombinowanie z Alesami i innymi asami nie ma sensu, bo do kombinowania szczęścia Gniezno przeważnie nie miało. Młodzieżówka do Grudziądza bracia, na Łotwę zamiast Macieja – Lisek i walczyć do upadłego, bo takiej frekwencji jak ostatnio widzieliśmy z GTŻem na długo możemy nie pooglądać…granice „kibicowskiej cierpliwości” i „absurdu play-offów” zostały przekroczone.

szpadyzornia - Sro Sie 29, 2012 10:52

http://www.youtube.com/wa...feature=related

niech to Leszek.K ,i reszta menago,kierowniku,itp.bardzo potrzebnych stanowi-skowo osób w naszym klubie nauczy mobilizować zawodników,a jak nie to tego pana z filmiku i nawet zorro by po 15pkt. robił!!!!!

Magik - Sro Sie 29, 2012 11:55

Przytoczę wypowiedz jednego z członków zarządu odnośnie przyszłości klubu

Jesteśmy w trakcie sezonu ligowego, a więc w bardzo trudnym momencie, i tak naprawdę nasza uwaga koncentruje się na wywalczeniu awansu do ekstraligi. Poza tym dzisiaj nie wiemy, kto będzie decydował o dalszych losach klubu. Jesienią tego roku zarząd, którym kieruję, kończy swoją działalność, i nie wiemy, jaka będzie formuła funkcjonowania klubu, a tym bardziej – kto będzie za to odpowiadał i jakie będzie miał plany.

z_trybuny - Sro Sie 29, 2012 14:54

nie rozumie dlaczego nasz trener pozmieniał pary, było to najlepsze ustawienie z mozliwych a ten znowu kombinuje... skóre który dobrze jeździ dał z antonem...
szyna6 - Sro Sie 29, 2012 15:11

no jest to trochę dziwne...szczególnie że scott po kontuzji...ale od tego mamy trenera a w Grudziądzu pewnie zz-tka za Norberta Kościucha...dlatego w parze jest Ljung. Poobijał się w lidze angielskiej i już tam nie jechał w tygodniu....no chyba że jakiś mój błąd to poprawiać.......
z_trybuny - Sro Sie 29, 2012 16:12

i ruud jedzie za karpova, ponoć kempes juz oficjalnie mówił...
Ramenedes - Sro Sie 29, 2012 19:10

A u nas ponoć Zorro nie jedzie :)
mr. ktoś - Sro Sie 29, 2012 20:36

Ramenedes napisał/a:

Może być Z/Z za niego czy jakaś nowa twarz?

maksior - Sro Sie 29, 2012 20:46

Dryml odpada bo ma mecz w Angli w niedziele,chyba że Lukas?
Wąglas - Sro Sie 29, 2012 20:51

Jeżeli nie zakontraktujemy nikogo, to może opcja, że Oskar jako senior, a w juniorce Wojtek i Maciej, hmmm....
RoSe - Sro Sie 29, 2012 20:54

mr. ktoś napisał/a:
Ramenedes napisał/a:

Może być Z/Z za niego czy jakaś nowa twarz?

"....Otóż, zgłoszony w składzie meczowym kontuzjowany zawodnik otrzymuje status zawodnika zastępowanego, który jest liczony do składu drużyny, co wypełnia wymogi art. 763 Regulaminu sportu żużlowego. Zawodnikiem takim może być jednak wyłącznie zawodnik spełniający następujące warunki: mający prawo być zgłoszonym do zawodów; posiadający pierwszą, drugą lub trzecią średnią indywidualną (średnią punktową z zawodów ligowych, która obliczana jest na podstawie przepisów Regulaminu sportu żużlowego) w składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu; nie zgłoszony w składzie pod numerem 6 i 7 lub 14 i 15 (są to tzw. zawodnicy młodzieżowi) oraz posiadający zwolnienie lekarskie na okres co najmniej 9 dni zawierający datę zawodów (art. 766 Regulaminu sportu żużlowego)....."

Ramenedes - Sro Sie 29, 2012 21:03

RoSe napisał/a:
posiadający pierwszą, drugą lub trzecią średnią indywidualną

Zorro nie ma pierwszej,drugiej,trzeciej ani nawet czwartej więc ZZ odpada :) Więc albo pojedzie Zorro albo Dryml albo junior :)

Millanello - Sro Sie 29, 2012 22:42

maksior napisał/a:
Dryml odpada bo ma mecz w Angli w niedziele,chyba że Lukas?

Ales ma mecz w poniedziałek więc bez obaw:)
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/7151
Raiden, nie wiem czemu tak sceptycznie podchodzisz do tego transferu?
W Czechach zrobił 4 pkt. w 4 startach....ale z 4 bonusami.
Poza tym przypomnę wszystkim sceptykom Pana Alesa wynik z el do GP Divisov:
http://nicesport.pl/zuzel...wski-rezerwowym
Śmiem twierdzić, że od Zorro Ales gorzej już nie może pojechać.
Poza tym starszy z braci Dryml jest głodny jazdy w naszej lidze i będzie chciał się pokazać :yes:

raiden - Sro Sie 29, 2012 22:56

Sceptycznie. Kombinujemy w najważniejszym meczu sezonu.
Jeśli mimo wszystko na skutek splotu wydarzeń itd itp i podjętych decyzji pojedzie, zrobi dobry wynik to pogratuluję szczęścia i nosa do kontraktu :)

luki1luki - Czw Sie 30, 2012 10:42
Temat postu: Relacja na żywo
Wie ktoś czy będzie relacja w na żywo,coś takiego jak robi Lublin?
marunia - Czw Sie 30, 2012 12:35

Dochodza informacje o tym ze A.Dryml pojedzie w Grudziadzu jak dla mnie jest to zagadka bo moze byc tak ze bedzie chciał sie pokazac i zakreci sie koło 10 pkt a moze byc tak ze zrobi 4x0 i bedzie lipa.On tak samo jak nasz kapitan jest wielka niewiadoma.Nie wazne który pojedzie wazne zeby zrobił to skutecznie.Zreszta nasz cały zespół to jest wielka niewiadoma.Anton moze zrobic 14 ale tez moze zrobic 8,Scott po kontuzji tez nie wiadomo co zrobi jednak startuje u nas 2 sezon i widac po nim ze jedzie dla Startu zawsze walczy.Najbardziej jestem spokojny o Bjarne bo widac ze sie rozkrecił.

W Gruzji cos sie mówi ze nie pojedzie Kosciuch bo kontuzja ze nie pojedzie Ljung bo kase mu wisza ze pojedzie Ruud za Karpowa.Nie wazne kto by u nich nie jechał czy jechał my to musimy wygrac.

z_trybuny - Czw Sie 30, 2012 12:45

no i pytanie jak zareaguje drużyna na Alesa, w końcu wywalają kapitana ktory chcąc nie chcąc budował dobra atmosferę w drużynie...
sam niewiem co otym mysleć, puszczając zorro mam wrażenie ze zawali nam kolejny mecz a nie puszczając tez sie boje że wyjdzie lipa....

wojtek - remake - Czw Sie 30, 2012 13:25

z_trybuny napisał/a:
no i pytanie jak zareaguje drużyna na Alesa, w końcu wywalają kapitana ktory chcąc nie chcąc budował dobra atmosferę w drużynie...

Akurat kapitana, po jego wszystkich perypetiach, drużyna miała już naprawdę w dupie. :ups:

Marcineek - Czw Sie 30, 2012 13:26

z_trybuny napisał/a:
no i pytanie jak zareaguje drużyna na Alesa

A jak ma zareagować? Pojadą swoje, choćby dla $. To nie piłka nożna gdzie mogliby mu nie podawać nawet jeśli byłby na lepszej pozycji.

Ramenedes - Czw Sie 30, 2012 13:44

Wiadomo że każdy patrzy na siebie i swoje konto a nie na to czy kolega jedzie :-)
Nicky - Czw Sie 30, 2012 16:14

Patrick Hougaard to już lepiej było by go wypożyczyć z Łodzi zna tor w Grudziądzu rok temu tam jezdził. albo A. Mroczka.
A Dryml on w ogóle kiedyś jezdził na torze w Gruzji? Pomijam już fakt czy on w ogóle jest przygotowany na lige Polską sprzętowo....
JA ciagle i tak jestem za nie zmienianiem składu, nie wydawał bym na nowe koty w worku nie potrzebnie kase.

Magik - Czw Sie 30, 2012 23:01

wiadomo jaka ilość kibiców wybiera się na ten mecz?
CzerwonoCzarny - Pią Sie 31, 2012 07:28

miałem proroczy sen że Ales zrobił 8 pkt. w 4 startach...bardzo chciałbym aby to się sprawdziło :yes: a ze swojego źródła wiem, że jeżeli odbędą się te zawody w Daugavpils to Dryml jedzie u nas w meczu ale jeśli nie to pozostaje mieć wiarę w naszego El Capitano :papa2:
tomala - Pią Sie 31, 2012 08:06

Emocji w niedzielę nie zabraknie, to fakt.
Ramenedes - Pią Sie 31, 2012 08:20

Scott wykręcił wczoraj 10 pkt w Anglii więc forma raczej u niego jest :)
z_trybuny - Pią Sie 31, 2012 08:56

jakoś jestem spokojny o ten mecz moze przez to że jedziemy w pełnym składzie?
Antonio 9, Scott 9, bjarne 11, ales/zorro 4, skóra 7, juniorzy 6 i mecz wygrany, nic specjalnego...

raiden - Pią Sie 31, 2012 10:32

Takie wyliczenia punktów to sobie można.... Na papierze wszystko mieliśmy wygrywać. Rywali gromić i w cuglach wejść do ekstraligi. Dziś drżymy o to niesamowicie, bo jak w piosence Lipnickiej "Wszystko się może zdarzyć"...
Szabla - Pią Sie 31, 2012 11:03

Równie dobrze, bo i takie rzeczy już oglądaliśmy w tym roku, Antonio 8, Scott 7, Bjarne 10, Ales/Zorro 1, Skóra 4, juniorzy 3 i mecz przeje.any,
eskaes1952 - Pią Sie 31, 2012 13:22

Może ten CZECH przyniesię nam szczęście..i zastąpi naszego obecnego kapitana... Toniczek nam zesłał brata..START GNIEZNO NIE MA BATA!
z_trybuny - Pią Sie 31, 2012 13:28

to chyba jednak plotka z tym alesem drymlem, przecież nie ma żadnej informacji że start zakontraktowal zawodnika przecież to by było jawne, nie może tak być że zawodnik sobie przyjedzie i jedzie w meczu. Przecież PZM lub GKSŻ już by to otrąbił...
nicolov - Pią Sie 31, 2012 13:55

Nie będzie żadnego Drymla. Nie szerzmy herezji.

Po raz kolejny robi się nadzieję kibicom na cudowne odrodzenie. :ups:
Albo Zorro, albo 1 liga.

speedhub - Pią Sie 31, 2012 14:14

Potwierzam Drymla w Grudziądzu nie zobaczymy. Pozostaje nam liczyć na to, że nasi zmobilizują się i wygrają na torze GKM-u.

Dla nas atut własnego toru nie istnieje. Mamy w składzie najemników i tzw. "domokrążców", dla których nie ma znaczenia gdzie jadą. Dlatego porażka w Gnieźnie nie powinna nikogo dziwić, tak samo jak ewentualna wygrana w Grudziądzu.

z_trybuny - Pią Sie 31, 2012 14:22

masz racje speedhub, tym bardziej że badźmy szczerzy wygrali przy naszym osłabieniu i fatalnych błędach oskara gdyby nieto nikt by nie mówił o "odrodzeniu grudziądza", wcale nie są tacy silni, tym bardziej że naszym lepiej idzie na ich torze.
radkoski - Pią Sie 31, 2012 15:56

speedhub napisał/a:
Dla nas atut własnego toru nie istnieje.

Fakt...
speedhub napisał/a:
dla których nie ma znaczenia gdzie jadą

Też mi się wydaje że niestety ale tak jest.Podobno w G...dzu lekki betonik ma być tym bardziej po karze za tor...

Piechu - Pią Sie 31, 2012 16:20

Na Betonie hans nie jedzie
Ziom15 - Pią Sie 31, 2012 18:15

Piechu napisał/a:
Na Betonie hans nie jedzie

Za to Ljung wymiata , a hans w obecnej formie pojedzie i na betonie.

godziu - Pią Sie 31, 2012 18:21

Niech każdy pojedzie swoje...
Tylko Zorro i juniorka muszą pokazać "pazur"...
Tylko czy nie lepiej wstawić Liska.... =]
Bo co z tego ze "Faja" wygra start jak będzie leżał na pierwszym łuku... ;/
Ale zobaczymy.........
Najważniejszwe ze SCOTTY wraca....... :mruga:

adek1479 - Pią Sie 31, 2012 18:31

Mam nadzieje że nasi wygrają...

A tak wogóle ile osób jedzie na mecz? (Ilu jest zapisanych). Muszę się pochwalić że ja pierwszy raz pojadę własnie na wyjazd.

krav11 - Pią Sie 31, 2012 19:06

Inwazja na Grudziadz i jedziemy po extralige!

Mam nadzieje, ze to juz ostatni raz:)

Z tego co widze na forum Grudziadzkim kazdy jest przekonany ze to Oni wejda do extraligi, nie wiem skad u nich ten optmizm:)

Nicky - Pią Sie 31, 2012 20:35

Niech się napinają w Gruzji! ;]
Ale to My pokażemy im na trybunach Ekstralige! Oby zawodnicy dotrzymali nam kroku.

Johny - Pią Sie 31, 2012 21:31

adek1479 napisał/a:
A tak wogóle ile osób jedzie na mecz? (Ilu jest zapisanych).

Biletów było około 500.
A ilu jeszcze kupi na miejscu?

Bartas0513 - Pią Sie 31, 2012 21:32

Jeżeli Zorro nie zawiedzie to wygramy, o reztę ekipy jestem spokojny. Rywale też mają swoje kłopoty więc powinno być łatwiej niż w czerwcu. Muszą wygrać ten mecz bo inaczej nasza sytuacja znacznie się pogorszy...
catharsis - Pią Sie 31, 2012 22:15

Biletów poszło ok. 600 !
kibicGKM - Sob Wrz 01, 2012 00:23

W tej chwili sprzedano około 530 biletów. Maksymalna liczba jaką nasz klub przeznaczył na kibiców gości to 600 bilecików. Info pewne :ok: :yes:
CzerwonoCzarny - Sob Wrz 01, 2012 07:46

a jak przyjedzie jeszcze 500 osób którzy jeszcze nie zakupili biletów tylko dopiero na miejscu to gdzie ich wcisniecię? ;]
krav11 - Sob Wrz 01, 2012 12:32

Ja zawsze siedze a w zasadzie stoje na pierwszym łuku w Grudziadzu i widok jest bardzo dobry, a że stoimy w grupie 7 osobowej to żaden szczyl z Grudziądza się nie rzuca:)
chicony83 - Sob Wrz 01, 2012 14:22

krav11 napisał/a:
Ja zawsze siedze a w zasadzie stoje na pierwszym łuku w Grudziadzu i widok jest bardzo dobry, a że stoimy w grupie 7 osobowej to żaden szczyl z Grudziądza się nie rzuca:)

Szczyl z Grudziądza ?? ?? Radze Ci chłopcze kontrolować bajere.

Szabla - Sob Wrz 01, 2012 21:16

speedhub napisał/a:
Potwierzam Drymla w Grudziądzu nie zobaczymy. Pozostaje nam liczyć na to, że nasi zmobilizują się i wygrają na torze GKM-u.

info było - zwyczajowo - 100%?

ginodevango - Sob Wrz 01, 2012 21:29

to ja napisze na 100 procentj nr 4 a dryml,a mecz i tak wygrany
speedhub - Sob Wrz 01, 2012 22:25

Na tamtą chwilę Drymlowi było dalej do meczu w Grudziądzu niż bliżej (niekoniecznie dalej do kadry Startu Gniezno). Jego dzisiejszy pozytywny występ w Daugavpils sprawia, że jutro powinniśmy go zobaczyć na ruinarenie w gruzji.

MEcz będzie piekielnie trudny. Formą błysnął Watt (memoriał Lee w Rzeszowie), a także Karpov, który odjechał podobnie dobre zawody w Loko jak i nasz Dryml.

Wąglas - Sob Wrz 01, 2012 22:38

Watt pojechał na swoim normalnym poziomie. W pierwszym biegu zgodnie z oczekiwaniami, w drugim nie miał wielkich nazwisk, w trzecim lepszy od Sajfutdinowa, który jechał z grypą, w czwartym lepszy od Sówki i Kuciapy, a piąty bieg wygrany przez problemy sprzętowe Walaska. To samo Ales. Owszem 13pkt wrażenie robi, ale to są tylko IME. Na pewno forma u Czecha jest, ale jej prawdziwy wykładnik zobaczymy daj Boże jutro.
NiePalJana - Sob Wrz 01, 2012 22:38

Tylko, że Karpov w jutrzejszym spotkaniu nie wystąpi. Z numerem 10 pojedzie jutro David Ruud.
z_trybuny - Sob Wrz 01, 2012 22:52

Ales ma zrobić 6-7 pktów o nic wiecej go nikt nie prosi,reszta ma zrobić nasza komanda, a jak zrobi 10-12 to każdy przecież bedzie sie cieszył...
radkoski - Nie Wrz 02, 2012 11:42

Koledzy...
Nie ważne jak i co, ważne żeby wygrać!!!
Inaczej lipa.

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 15:06

buahahahaha!!!

http://www.grapheine.com/...b2ac856128.html

godziu - Nie Wrz 02, 2012 17:42

Jest gdzieś transmisja LIVE w necie....??
Chłopaki rzuccie linka...
=] =] =]
Hej START...!!!!!

Millanello - Nie Wrz 02, 2012 17:48

http://www.radioplus.pl/e...us-Gniezno.html
Brawo Oski, Ales,Lindback,Nicholls,Bjarne - oby tak do końca!!!

Ramenedes - Nie Wrz 02, 2012 18:15

A Skóra to co naklejka na wino? :) Też swoje jedzie !!
godziu - Nie Wrz 02, 2012 18:29

No dobrze że 27-20 dla nas....
Ale nerwówka na maksa........
:start_2: :start_2: :hmmm:

Koniu - Nie Wrz 02, 2012 18:47

Maciej ze wstrząśnięciem mózgu. Kurde ale nerwy....
SPB - Nie Wrz 02, 2012 19:03

http://www.pomorska.pl/ap...ZEL93/120909939
mr. ktoś - Nie Wrz 02, 2012 19:09

Powoli robi się nieciekawie. Nasi zawodnicy troszkę się pogubili w tej serii startów. Liczę, że jednak Scott się teraz obudzi i przywiozą ze Skórą w kolejnym biegu przynajmniej 4 pkt. Jak zwykle nie punktuje nam jeden zawodnik co przy tak wyrównanym meczu może okazać się gwoździem do trumny w 14 biegu.
Ramenedes - Nie Wrz 02, 2012 19:35

Ale nerwówka przed nominowanymi :olaboga:
Millanello - Nie Wrz 02, 2012 19:40

W 14 powinni jechać Bjarne ze Scottem na 5:1
z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 19:47

po extralidze i tyle w temacie...
Ramenedes - Nie Wrz 02, 2012 19:49

Cóż, mamy 1 pkt przewagi, oba mecze trzeba wygrać i na Łotwie i u siebie z Lublinem.........
Robak - Nie Wrz 02, 2012 19:52

Niestety,jesli gromimy 11 punktową przewagę to się tak zastanawiam czy aby na pewno Start zasługuje na E-Ligę.W moim odczuciu NIE.

I z relacji z radia to jednak za małe kary się posypały w tym Grudziądzu.

mr. ktoś - Nie Wrz 02, 2012 19:52

Skoro Lublin wygrał na Łotwie to Start jeśli chce awansować to też musi wygrać! Dziś zabrakło 2-3 pkt więcej ze strony Bjarne i Scotta ale nie jest źle. Do Dauga w takim samym składzie lub za Macieja Wojtek.
Millanello - Nie Wrz 02, 2012 19:53

Wszystko w motorach naszych żużlowców!
Zwycięski remis,mamy punkt przewagi, teraz wygrana w Daudze(oni o nic tam nie walczą)
GTŻ torba w Lublinie i mamy ekstra!!!

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 19:54

chwile przeanalizowałem ,fakt my rozdajemy akrty, musimy wygrać i nie patrzeć na nikogo, a jak lublin wygra z gtż to już bedzie łatwiej...
Szabla - Nie Wrz 02, 2012 19:56

powiem krótko - mieć jedenaście punktów przewagi, dostać prezent 5:0 i kur.wa zremisować ?!?!?!?! ciężkie sieroty.Bjarne popis dziś. Za to Konieczny w radiu ojcem porażki widzi Drymla, który nie był naszym handicapem i nie wiadomo czy Zorro by lepiej nie pojechał.no śmiech!!tego ze przyjechał trzy razy przed Scotem i raz przed Bjarne to nie widział
Ramenedes - Nie Wrz 02, 2012 19:57

Na Łotwie lekko nie będzie tym bardziej, że tamten tor naszym nie leży, ale skoro Lublin i Grudziądz tam wygrali to i my możemy !!

Szabla napisał/a:
Za to Konieczny w radiu ojcem porażki widzi Drymla, który nie był naszym handicapem i nie wiadomo czy Zorro by lepiej nie pojechał.no śmiech!!tego ze przyjechał trzy razy przed Scotem i raz przed Bjarne to nie widział

Ja wam powiem czyich punktów zabrakło: Zorra :hahaha:

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 19:58

Szabla napisał/a:
powiem krótko - mieć jedenaście punktów przewagi, dostać prezent 5:0 i kur.wa zremisować ?!?!?!?! ciężkie sieroty.Bjarne popis dziś. Za to Konieczny w radiu ojcem porażki widzi Drymla, który nie był naszym handicapem i nie wiadomo czy Zorro by lepiej nie pojechał.no śmiech!!tego ze przyjechał trzy razy przed Scotem i raz przed Bjarne to nie widział

masz rację roztwonić taką przewagę to jest jakiś skandal i cyrk na kółkach..

ponk - Nie Wrz 02, 2012 20:10

chłopaki- przestańcie płakać... dzisiejszy remis powoduje, ze wszystko nadal jest w naszych rękach.... nie musimy na nikogo się oglądać- wystarczy jechać swoje i to jest najważniejsza informacja dzisiejszego dnia... a remis- czy jednopunktowa wygrana- nie ma znaczenia- i tak musimy wygrać na Łotwie!!!
Millanello - Nie Wrz 02, 2012 20:10

Ogranijcie się Panowie!!!!!To był wyjazd, a ten remis sprawia,że wszystko zależy tylko od naszych asów!!!Jeśli w Gruzji osiągneliśmy remis w 6 zawodników, z dwoma czapami Oskara i życiówką Cyrana to ja twierdze, że łotewską młodzież powinni pokulać...zaryzykowałbym Alesa na Daugę, a na ostatni mecz z LBL mimo wszystko Zorro.
Wygrywając na Łotwie wsytarczy nam jeden punkt z Lublinem!!!! :yes:

Koniu - Nie Wrz 02, 2012 20:11

Jaki cyrk? Powaliło was?
Mamy remis i cieszmy się nim. Jedziemy teraz do Dauga i trzeba tam powalczyć o zwycięstwo.
Cel jest ekstraliga i guzik mnie obchodzi, czy nasi tam wjadą na motocyklu czy je prowadząc.

Dla mnie ten remis to zwycięstwo. U siebie z GKM przegraliśmy bo brakowało nam Scotta. Nawet zwycięstwo nam o wiele więcej nie dawało niż ten remis. Dobrze, że nadal jesteśmy na czele tabeli.

Ramenedes - Nie Wrz 02, 2012 20:15

Prawda jest taka, że w czwórmeczu z GTŻ wyszliśmy na remis. Dwa razy remisy i po jednej wygranej każdej z drużyn.
Za tydzień wiele się wyjaśni, oby Lublin pokonał GTŻ.

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 20:15

Millanello napisał/a:
Ogranijcie się Panowie!!!!!To był wyjazd, a ten remis sprawia,że wszystko zależy tylko od naszych asów!!!Jeśli w Gruzji osiągneliśmy remis w 6 zawodników, z dwoma czapami Oskara i życiówką Cyrana to ja twierdze, że łotewską młodzież powinni pokulać...zaryzykowałbym Alesa na Daugę, a na ostatni mecz z LBL mimo wszystko Zorro.

co był wyjazd?? a czy nasi u siebie jeżdzą dobrze? śmiem twierdzić że gorzej niż na wyjazdach, nie ma czegoś takiego w przypadku anszej drużyny jak atut własnego toru...
z dwóch meczy jktóre zostąły ten z lublinem będzie trudniejszy...

tony187 - Nie Wrz 02, 2012 20:16

Millanello napisał/a:

No akurat nie wystarcza, bo nadal musimy liczyć na to, iż Grudziądz przegra w Lublinie i to najlepiej za 3 punkty.

agwit - Nie Wrz 02, 2012 20:23

Wystarczyło posłuchać tej amatorszczyzny w Radio Gniezno i człowiek głupieje- komentatorzy mówią że teraz nie wszystko zależy od nas i trzeba liczyc na dobry uklad... brawo.Poza tym panowie z radio zauważyli że przy takim składzie to powinniśmy każdego rywala rozjeżdżać. Super, tylko jaka wtedy byłaby frekwencja u nas, byłyby te same komentarze- mecz bez historii itp. Tego chcielibyście radiowi ''fachowcy''? A już wypowiedź Radzia o pani z ekipy medycznej- bez komentarza...
Troche brakowalo pkt BP i SN ale to samo może powiedziec GTŻ. Jedziemy na Łotwe po kolejny mecz o wszystko. Liczył ktoś który to już taki mecz...

Koniu - Nie Wrz 02, 2012 20:26

tony187 napisał/a:
Millanello napisał/a:

No akurat nie wystarcza, bo nadal musimy liczyć na to, iż Grudziądz przegra w Lublinie i to najlepiej za 3 punkty.

A przepraszam jak ten jeden pkt mamy zdobyć? Jeśli wygraliśmy 1 małym punktem? nie ma takiej fizycznej możliwości. Trzeba jechać i nie patrzeć na innych.

Millanello - Nie Wrz 02, 2012 20:27

Z moich wyliczeń wynika, że:
My wygrywamy za 3 na Łotwie, Gruzja przegrywa z Lublinem, ale zgarnia bonus.\Przed ostatnią kolejką mamy 3punkty przewagi nad Gruzją i Lublinem!!!!!
Ostatni mecz wystarczy nam zremisować i mamy ekstraligę :ok:
ps. atut własnego toru widziałem w dwumeczu z Daugą - proszę o powtórkę 16.09:)

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 20:28

wynik jest masakrycznie zawalony, tyle wpadek żeby taką przewage roztwonić to skandal, z czym my mamy sie pchać do eligi? nikt nie gwarantuje punktów, to co zrobił dzisiaj nichols to jakaś porażka sezonu a bjarne? przecież jeżeli oni wywalczą awans to i tak wszyscy do wymiany bo nikt e lidze nie podoła...
niewiem tez co myśleć o oskarze, ten chłopak naprawde powinien zastanowić sie nad dalszą jazdą, jeżeli nie wyjdzie z pod taśmy pierwszy to nie ma szans zawsze jest gleba...

Szabla - Nie Wrz 02, 2012 20:31

no nie wiem czy remis a wygrana dzis bez bonusu to bez różnicy. Przy wgranej i trzech punktach przewagi wystarczyłyby nam 4pkt, a nie cała pula. A sukcesu na Łotwie nie widzę wcale oczywistym...
z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 20:35

dokładnie nie rozumie dlaczego wszyscy są tacy pewni wygranej na łotwie? no chyba że czarny neseser to załatwi... chyba że wstawią drymla ale wątpie, to była raczej jednoepizodowa przygoda startu z tym zawodnikiem...
to co nas czeka to chyba coś cięższego niż dzisiejszy mecz...

Millanello - Nie Wrz 02, 2012 20:35

Nichols zawalił? Każdy z zawodników miał dzisiaj wpadkę po obu stronach!
Zamiast płakać na forum zdopingujmy naszych chłopaków do tego by gryźli tor na Łotwie a później niech płyną po torze w meczu z koziołkami!

Koniu - Nie Wrz 02, 2012 20:36

z_trybuny napisał/a:
wynik jest masakrycznie zawalony, tyle wpadek żeby taką przewage roztwonić to skandal, z czym my mamy sie pchać do eligi? nikt nie gwarantuje punktów, to co zrobił dzisiaj nichols to jakaś porażka sezonu a bjarne? przecież jeżeli oni wywalczą awans to i tak wszyscy do wymiany bo nikt e lidze nie podoła...
niewiem tez co myśleć o oskarze, ten chłopak naprawde powinien zastanowić sie nad dalszą jazdą, jeżeli nie wyjdzie z pod taśmy pierwszy to nie ma szans zawsze jest gleba...

O co Ci chodzi? Coś Ci nie pasuje?

marcinja - Nie Wrz 02, 2012 20:37

z_trybuny napisał/a:

Przecież wiadomo że w tym sezonie liczy się tylko awans, nie jest powiedziane że zawodnicy którzy go mam nadzieję zrealizują będą w Starcie w Enea. Więc liczy się tylko co tu i teraz. Remis dzisiejszy daję na to, że nie musimy na nikogo sie ogladać. Sadzę że awans bedzie już za tydzień, a że mieszkam w Białymstoku to wybiorę się świętować go do Daugy. Start Gniezno Pany Czerwono Czarne Szatany

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 20:40

chyba nie wiecie co mówicie, wygrac na lotwie takie proste, jak sie podłożą to może tak inaczej gorzej niż w grudziądzu...
marcinja - Nie Wrz 02, 2012 20:44

Chodż się założymy o Jacka Danielsa że Start wygra na Łotwie:)
Koniu - Nie Wrz 02, 2012 20:48

z_trybuny napisał/a:
chyba nie wiecie co mówicie, wygrac na lotwie takie proste, jak sie podłożą to może tak inaczej gorzej niż w grudziądzu...

Ja nie o to pytam.
Dlaczego narzekasz? O co Ci chodzi? Prowadzimy w tabeli. Nikt nie mówi, że będzie łatwo na wyjezdzie i u siebie. Tylko jest duża różnica gdy wszystko zależy od Ciebie a nie od innych.

W tej chwili wszystko zależy od nas. Jesli przegramy w Dauga to wtedy będziemy się zastawiać znajc wynik z Lublina.

Nie narzekaj, bo jeśli awansujemy to wierz mi, że dopiero będziesz narzekał jak to nasi u sibie będą przegrywać z wielkimi ekipami. To nie sa już czasy 98' kiedy wszystkich sie lało na własnym torze bo tor to był atut.

Millanello - Nie Wrz 02, 2012 20:49

dokładam drugiego Jacka do puli.Who`s next
:yes:

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 20:49

Koniu napisał/a:
z_trybuny napisał/a:

Ja nie o to pytam.
Dlaczego narzekasz? O co Ci chodzi? Prowadzimy w tabeli. Nikt nie mówi, że będzie łatwo na wyjezdzie i u siebie. Tylko jest duża różnica gdy wszystko zależy od Ciebie a nie od innych.

W tej chwili wszystko zależy od nas. Jesli przegramy w Dauga to wtedy będziemy się zastawiać znajc wynik z Lublina.

Nie narzekaj, bo jeśli awansujemy to wierz mi, że dopiero będziesz narzekał jak to nasi u sibie będą przegrywać z wielkimi ekipami. To nie sa już czasy 98' kiedy wszystkich sie lało na własnym torze bo tor to był atut.

sam niewiem może przemawia przeze mnie ta złość że od tylu lat walczymy o ta extra i może sie skończyć jak zawsze? już sie tyle naoglądałem meczy o wszystko że mi sie zbiera na wymioty, a widać czekają nas kolejne dwa mecze o wszystko ;)

Koniu - Nie Wrz 02, 2012 20:59

z_trybuny napisał/a:

sam niewiem może przemawia przeze mnie ta złość że od tylu lat walczymy o ta extra i może sie skończyć jak zawsze? już sie tyle naoglądałem meczy o wszystko że mi sie zbiera na wymioty, a widać czekają nas kolejne dwa mecze o wszystko ;)

Wszyscy to mamy i niech to nas uczy pokory. Ze wszystkiego sie wygrac nie da.
Ja w 2002 miałem przemyconego szampana na trybynach na meczu z Falubazami i co? ...no i otwierali szampany tamci.

Końcówka sezonu to niezły horror. Tak czy siak z Lublinem u nas będzie pełny stadion.

ponk - Nie Wrz 02, 2012 20:59

panie i pany... nie ma co się unosić... ja przed meczem remis brałbym w ciemno bo jest on dla nas niczym remis "Orłów Górskiego" na Wembley... oczywiście znając przebiegu meczu możemy odczuwać pewien niedosyt- ale co mają powiedzieć w Grudziądzu na postawę Kościucha czy Ruuda (u nas obaj mieliby już pourywane głowy i wybite szyby w domach)...
zresztą... mimo, że nie lubię Grudziądza to muszę przynać jedno (i tutaj chyba będziemy wszyscy zgodni) w przyszłym roku będzie brakowało tych pojedynków... i to nie tylko nam.... cała pierwsza liga straci troche kolorytu.... no chyba, że awansuje Lublin :mruga:

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 21:03

i ja coś czuje że tak będzie że ostatni bieg w meczu z lublinem będzie ostatnim biegiem decydującym o elidze zobaczycie, jeden jedyny 15 bieg, przecież zawał murowany...
nicolov - Nie Wrz 02, 2012 21:10

z_trybuny napisał/a:
i ja coś czuje że tak będzie że ostatni bieg w meczu z lublinem będzie ostatnim biegiem decydującym o elidze zobaczycie, jeden jedyny 15 bieg, przecież zawał murowany...

I akcja Lindbacka na ostatniej prostej. Chwile grozy na stadionie, sędzia sprawdza powtórkę zapisu video i...

Wróćmy na ziemię ;/

Remis dosłownie nic nie zmienił. Takie jest moje zdanie. Ja mam nastroje takie jakie miałem dzisiaj rano, wczoraj i przez ostatnie dwa tygodnie.

Sowa - Nie Wrz 02, 2012 21:15

Dokładnie - my się na innych oglądać się nie musimy, jeżeli pojedziemy swoje, a Grudziądz może wygrać oba mecze i pozostać na drugim miejscu. Nie sposób nie dostrzec różnicy, a łatwiej chyba wygrać na Łotwie, niż w Lublinie.

No a nawet jeśli nie będzie wygranej na Łotwie, a tylko punkt to, jeżeli Grudziądz nie zremisuje w Lublinie (najprawdopodobniej zgarną tylko bonus), o wszystkim zadecyduje nasz pojedynek z Koziołkami. Krótko mówiąc emocje powinny być do końca.

Pocieszający może być jeszcze fakt, że Lublin na wyjeździe wygrał tylko ostatnio w Dauga - wcześniej wszędzie plecy. Z kolei z Lublina tylko my wywieźliśmy punkty, ba tylko my dwukrotnie robiliśmy 40 oczek, więc chyba nie taka zła sytuacja, czyż nie? ;)

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 21:16

ale co myslicie o drymlu? chyba na łotwe powinien jechać a na lublin zorro... bo zorro na lowie nic nie zrobi..
ponk - Nie Wrz 02, 2012 21:22

z_trybuny napisał/a:
ale co myslicie o drymlu? chyba na łotwe powinien jechać a na lublin zorro... bo zorro na lowie nic nie zrobi..

na Łotwę Dryml- sam Zorro płakał już przed pierwszym meczem w Dauga, że tamten tor nigdy mu nie leżał... a z "Koziołakmi"?? w piatek lub sobotę trening i jadą najlepsi :)

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 21:25

nerwicy żołądka można dostać przez to wszystko i jak ja mam wstać jutro rano do pracy??dwa tygodnie prawdy...
fakt przecież kokin bardzo lubi gniezno, my lubimi lokomotive, my ich wpuścilismy do PO to może nam sie odwdzięczą, nie muszą sie błaźnić wystarczy 44:46 :)

Sowa - Nie Wrz 02, 2012 21:28

No raczej nadal Ales, zwłaszcza iż wczoraj miał okazję parę kółek tam wykręcić. No a przed Lublinem, to nie widzę innej opcji, jak konkretny trening całej drużyny - GP nie będzie, więc żadnych wymówek. Porażka u siebie z Motorem, który wygrał tylko jeden wyjazd, jeżeli będziemy jechać o awans, to byłby szczyt frajerstwa. Ja tam jestem dobrej myśli, ale już nie takie cuda widzieliśmy w tym sezonie. No a ten dzisiejszy remis zmienia sytuację o tyle, że Grudziądz ma już jeden mecz mniej, gdzie może odrobić straty. ;)
ugo - Nie Wrz 02, 2012 21:32

Nie wiem czy tak łatwo będzie wygrać z łotyszami jak nam się wydaje, bo mieli problemy z zanieczyszczonym metanolem i przez min defekty ich zawodników wygrał tam Grudziądz i Lublin. Metanol mieli dać do zbadania i jeżeli pojadą bez problemów to naszym tam będzie ciężko wygrać, bo ostatni mecz i po dwóch porażkach na własnym torze będą chcieli się zrehabilitować przed własnymi kibicami.
z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 21:34

ugo napisał/a:
Nie wiem czy tak łatwo będzie wygrać z łotyszami jak nam się wydaje, bo mieli problemy z zanieczyszczonym metanolem i przez min defekty ich zawodników wygrał tam Grudziądz i Lublin. Metanol mieli dać do zbadania i jeżeli pojadą bez problemów to naszym tam będzie ciężko wygrać, bo ostatni mecz i po dwóch porażkach na własnym torze będą chcieli się zrehabilitować przed własnymi kibicami.

czarny neseser załatwi sprawę a kokin lubi gniezno, oo... ;)
a założe sie że bedzie tak my damy ciała wywiezeimy jeden punkt, gtż przegra w lublinie i w ostatnim meczu ostatni bieg bedzie decydował o elidze tak jak już pisałem..

ugo - Nie Wrz 02, 2012 21:46

z_trybuny napisał/a:

czarny neseser załatwi sprawę a kokin lubi gniezno, oo... ;)
a założe sie że bedzie tak my damy ciała wywiezeimy jeden punkt, gtż przegra w lublinie i w ostatnim meczu ostatni bieg bedzie decydował o elidze tak jak już pisałem..

Na taki horror to ja się nie pisze, bo teraz już serce wali jak młotem w tak ważnym meczu ma decydować ostatni bieg to na stadionie musiało by być z pięć karetek.

radkoski - Nie Wrz 02, 2012 21:51

ponk napisał/a:
na Łotwę Dryml

Tylko :ok:
ugo napisał/a:
Nie wiem czy tak łatwo będzie wygrać z łotyszami jak nam się wydaje

Łotysze moim zdaniem przegrali co mieli przegrać i żeby nam miny nie zrzedły po tym wyjeździe...
Choć z drugiej strony nie powinno być usprawiedliwienia ŻADNEGO skoro wygrał tam Lublin i Grudziądz.
z_trybuny napisał/a:
a założe sie że bedzie tak my damy ciała wywiezeimy jeden punkt

Bardzo prawdopodobne.

z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 21:59

a wiecie co jest fajne że nastepne dwa mecze oglądamy, bo z łotwy zawsze leci tv a na lublinie sie widzimy :)
Ramenedes - Nie Wrz 02, 2012 22:17

Pyskaty pożyczam pomysł :)

Z cyklu wypowiedzi pomeczowe:

Małgorzata Foremniak (o upadku M.Fajfera): Nie no ten występ mnie rozczarował, chciałam zobaczyć krew a jej nie było.....

Michał Figurski (o braku A.Karpova w składzie GTŻ): Pewnie musiał pilnować swojej Ukrainki............

Hanna Gronkiewicz-Waltz (o remisie): To wszystko przez PisioŁy............

Magnus Zetterstreom (o swoim występie widząc w parkingu Lecha K. i Dariusza I.): Oszukali mnie banda złodziei decydentów polskich takich jak tu chodzą nie............

Kuba Wojewódzki (do swojego ochroniarza po zobaczeniu kibiców z Grudziądza): Wojtek, sprawdź czy moje Porsche jeszcze stoi............

Lukas Podolski (o zdobyciu pamiątek klubowych): No jo mom dużom rodzine w Polsce i Nimcach i chcieli koszulki i załatwiłym i do siebie jednom tyż.......

Pani Basia z klatki B (o meczu i o sędziu): Nie no git majonez, nie było lelum polelum, tylko ten sędzia jakiś taki, wyglądał jak kij od kaszanki..........

Ferdynand Kiepski (o słabej postawie N.Kościucha): Nie no jeździć na ostatnim miejscu i się wydurniać to każden jeden potrafi, a robić trójki to nie ma komu ............

Garou (o Panu z GTŻ który tłumaczy słowa zawodników na konferencji prasowej po meczu): I really really hope, this guy is a really good translator.................

Bogusław Linda (o tym kto awansuje a kto pojedzie w barażu): Nie chce mi sie o tym gadać....................

krav11 - Nie Wrz 02, 2012 22:38

Właśnie wracam z Grudziadza i atmosfera była świetna, tak jak pisal Koniu ten remis jest dla nas zwyciestwem!

Jesli nie wygramy na Łotwie to Lublin wygrywa z GTZ i wciaz jestesmy w grze, wiec nie jest tak zle

Czzuje po kosciach, ze Lublin przyjedzie do Nas bic sie o awans do extraligi, ale to bylyby emocje! Juz sie nie moge doczekac

krav11 - Nie Wrz 02, 2012 22:42

Jedno jest pewne, nasza druzyna zdecydowanie dodaje emocji!

Chyba nikt przed sezonem nie myslal nawet, ze zeszłoroczny sezon bedzie gorszy od tego!
Mecz za meczem a emocje gwarantowane i same dreszczowce

Mamy druzyne z zebem, przegrac u siebie i jechac do Grudziadza i zremisowac, jeszcze raz brawo chlopaki!

PS nie wiem z czego sie tak cieszyli kibice z Grudziadza? Oni chyba mysleli ze weszli do extraligi hehehhe

Hapayek - Nie Wrz 02, 2012 22:43

Mecz dość ciekawy,super doping panowie.Dryml raczej niewypał pierwszy bieg niezły ,w kolejnych przeszkadzać nicholsowi .Dobrze pojechał Oski ,skora tez niezle.Antonio bardzo dobry wystep i 15 wyscig ,coz za walka przegral o pół koła .To teraz wygrywamy 2 mecze i elita Gniezno wita.:)
z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 22:50

scenariusz jest bardzo prosty, nie ma sie co łudzić ze wygramy na łotwie, gtż przegra w lublinie i mamy mecz ostatni o elige w gnieźnie i ostatni 15 biega, mowie wam ;)
z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 23:15

jak dobrze że wszystkie nadchodzące mecze bedzie można obejżeć. Z chęcią wykupię transmisje meczu lublin-gtż
z_trybuny - Nie Wrz 02, 2012 23:17

czy bedzie organiozwany jakiś wyjazd do daugavpils? w obecnej sytuacji ... no i ostatnia szansa aby tam sie wybrać ;)
arkadiusz - Pon Wrz 03, 2012 00:15

Ufff i po meczu unas Anton , Skóra i Oskar pojechali *** zawody.Scott rozkrecił sie w połowie zawodów a Bjarne odwrotnie :olaboga: troszke szkoda. hmm po Drymlu spodziewałem sie więcej jechał wszystkie biegi w kontakcie ale bez zęba nie potrafił wyprzedzić i twierdze że Zorro zrobiłby to samo ogólnie Dryml przegrał trzy biegi 1:5 poza pierwszym w którym prowadził przed Ljungiem 2,5 kółka i po błędzie dał sie wyprzedzić...
Co do Oskara pierwsze dwa starty atomowe 3 metry przed wszystkimi w trzecim próbował wcisnąć sie z krawężnika Wattowi i go postawiło.Co do ostatniego startu Oskara i wykluczeniu Cyrana - ten gość powinien sie leczyc , w pierwszej odsłonie biegu przedłuża prostą Oskarowi po starcie choć jest styłu i Oskar ląduję z Norbim na płocie , a w drugiej Oskar wygrywa start i zamyka już go na prostej a cyran wjeżdza w motor Oskara i ma pretensje do całego świata.. Nastepny cyrk to z słupkiem od taśmy startowej :ups: nie było zastępczego musieli narrawić :ups: a Grudziądz w tym czasie sie przepasowywał.

Mecz palce lizać

number5 - Pon Wrz 03, 2012 00:44

Wygrać oba mecze i zakończymy tą bezsensowną dyskusję :)
krychu90 - Pon Wrz 03, 2012 03:19

widzę najwięcej do powiedzenia mają osoby które na meczu nie były ;/
Jakiś już czas temu wróciłem do domu i spac nie mogę. Cały czas myślę i analizuję. Pierwsza część zawodów w naszym wykonaniu rewelacyjna, i tak mi się wydaje że cała akcja z taśmą i ok godzinna naprawa była wynikiem "taktyki" GKMu. Jak sobie przypomnicie pierwszy mecz w Grudziądzu to podobnie my się zachowaliśmy biorąc do sprawdzenia motory Watta. Tak a przerwa zawsze rozproszy, nie ma innej opcji. Jak ktoś powiedział remis jest dla nas bardzo korzystny, od nas wszystko zależy. Wiadomo po wygranej było by zgoła inaczej, ale tak to jest gdy w zawodach jest długa przerwa, a zawodnik który nie spełnia pokładanych w nim nadziei (Cyran), jedzie życiówkę.A dla tych co mówią że transfer Drymla to klapa to chyba byli na innym meczu. Ales waleczny, trzymał się blisko koła zawodników, i to Scott go hamował a nie na odwrót, a najlepszym komentarzem może być jego wypowiedź po zawodach:
Ales Dryml (Lechma Start Gniezno): Mecz był bardzo ciężki. Spotkały się dwie bardzo dobre drużyny. Ten mecz był dla mnie pierwszym w karierze na tutejszym torze. Pierwszy bieg super, ale później ten tor się zmienił, szczególnie na starcie. Było tam trochę materiału, a później zrobiło się twardo. Zmieniałem motocykle, próbowałem, ale było ciężko.
Fajna zabawa na trybunach, poza paroma wyjątkami. Dzięki wszystkim za ten wyjazd.

a co do meczu w Dauga to również uważam że wygramy tam, a w składzie puścić Drymla który w sobote zrobił fajny wynik.
Aha i zapomniałem dodać, co było na prawdę zaje**** to to że kapitan był razem z zespołem w parkingu! Gdy był upadek naszego to pobiegł od razu, po biegach wychodził na tor poklepywał i nawet doradzał Oskarowi (powtórzony bieg, po lotnym starcie). Takiej osoby brakowało w poprzednich latach w naszym zespole, brawo!!

Hapayek - Pon Wrz 03, 2012 07:57

krychu90 napisał/a:
.A dla tych co mówią że transfer Drymla to klapa to chyba byli na innym meczu. Ales waleczny, trzymał się blisko koła zawodników, i to Scott go hamował a nie na odwrót,

To chyba Ty byłeś na innym meczu po za pierwszym wyscigiem nic dla mnie nie pokazał,w pierwszym starcie wyszedł na prowadzenie walczył z ljungiem ale go ograł. Kolejne starty słabe na wyjsciu z łuku zostawał juz w tyle ,próbował dochodzić atakować ale to były raczej ataki rozpaczliwe ,więc co pokazał?pierwszy wyscig niezly ,reszta 5;1 w plecy,Zorro tez by tak potrafił ale nie ma co narzekać ,jestesmy liderem ,co wazne wszystko zalezy od nas;)

szczypi - Pon Wrz 03, 2012 08:30

z_trybuny napisał/a:
czy bedzie organiozwany jakiś wyjazd do daugavpils? w obecnej sytuacji ... no i ostatnia szansa aby tam sie wybrać ;)

wyjazdu autobusowego nie będzie.

szyna6 - Pon Wrz 03, 2012 08:31

dla mnie porażka...tak wysoko prowadząc dać się tak dogonić!.... to co zaprezentował Bjarne (bez komentarza). Coraz częściej słyszę...wystarczy wygrać na Łotwie i z Lublinem.... - jak u siebie jestem spokojny...to patrząc na to co nasi reprezentują ( w żadnym biegu nie ma pewniaka) uważam że wygrana na łotwie będzie cudem!!!!!

nie ma co się oszukiwać....liczymy że Lublin pokona GKM u siebie i że my w ostatniej kolejce pokonamy Lublin. Nie wierzę w cuda a takim była by dla mnie wygrana Gnieźnian na Łotwie.....

arkadiusz - Pon Wrz 03, 2012 09:12

Apropo kibiców byłem w Grudziądzu kilkakrotnie i jeszcze tylu co wczoraj nas nie było :peace: W klubie mieliśmy do dyspozycji 600 biletów, ale było nas minimum 800 wiary :peace: Tak jak Imbirowicz powiedział my już jesteśmy w extralidze terza czekamy na zawodników...
Kaspi - Pon Wrz 03, 2012 09:24

i jak zwykle najwięcej do powiedzenia "oczerniania" zawodników mają Ci których tam nie było co za pajace !!
pocaluj_mnie - Pon Wrz 03, 2012 09:45

JESTEM DUMNY Z TEJ DRUŻYNY

Pojechali fantastyczne zawody i uważam, że ten remis to dla nas sukces. Prowadzimy na dwie kolejki przed końcem i mamy niezłą drogę po dwa zwycięstwa. Mimo to żaden z tych meczów nie będzie łatwy, a paradoksalnie trudniejszy może być mecz w Gnieźnie, gdy zjawi się 12 tys. ludzi i innego wyniku niż zwycięstwa nie oczekuje.
Obie drużyny stworzyły fantastyczne widowisko, za które należą się brawa i grudziądzanom i naszym.
Mam nadzieję, że z Maciejem jest wszystko ok, a Oskara pokazał "grande cojones" :-)
Swoją drogą, te mecze były idealnie symetryczne: remis, zwycięstwo wyjazdowe w Grudziądzu 41:48, zwycięstwo wyjazdowe w Gnieźnie 41:48 i znów remis. To świadczy, jak znakomite drużyny miały okazję ze sobą rywalizować.

BTW Mój post i post Ramenedesa z cyklu "wypowiedzi pomeczowe" (mecz wczorajszy i pierwsze spotkanie w Gnieźnie) przypasował kibicom GKM-u, co widać na ich forum :D

arkadiusz - Pon Wrz 03, 2012 09:55

Gniezno - Grudziądz to takie małe Grand Derbi :ups:

Zobaczyć doradzającego Magnusa w parkingu bezcenne :ok:

godziu - Pon Wrz 03, 2012 10:35

Są emocje jest zabawa... :mruga:
Jak co roku.... na końcówce...
Nic dodać nic ująć .... mecze Gniezno-Grudziąc można uzać:
"mecze o podwyższonym ryzyku"... ;/
No nic jedziemy do Dałga..... po punkty...

:peace: :peace: :peace:

RoSe - Pon Wrz 03, 2012 11:00

Połowa forumowiczów powinna udać się do lekarza ! Poważnie. Remisujemy w Grudziądzu, jesteśmy liderami, wszystko w naszych rękach a tu jakiś lament i płacz ? Czy ja coś przegapiłem ? Pozdro dla internetowych napinaczy i znafffców szlaki :glaszcze:
z_trybuny - Pon Wrz 03, 2012 11:10

RoSe napisał/a:
Połowa forumowiczów powinna udać się do lekarza ! Poważnie. Remisujemy w Grudziądzu, jesteśmy liderami, wszystko w naszych rękach a tu jakiś lament i płacz ? Czy ja coś przegapiłem ? Pozdro dla internetowych napinaczy i znafffców szlaki :glaszcze:

tak chyba przegapiłeś 11-sto punktową przewagę i prezent w postaci 0:5, to tylko wskazuje jak przypadkową drużyną jesteśmy i ile mamy szczęścia i nie szczęścia w jednym, taki dream team lider ja koziej dupy trąba...

RoSe - Pon Wrz 03, 2012 11:14

z_trybuny napisał/a:
RoSe napisał/a:
Połowa forumowiczów powinna udać się do lekarza ! Poważnie. Remisujemy w Grudziądzu, jesteśmy liderami, wszystko w naszych rękach a tu jakiś lament i płacz ? Czy ja coś przegapiłem ? Pozdro dla internetowych napinaczy i znafffców szlaki

tak chyba przegapiłeś 11-sto punktową przewagę i prezent w postaci 0:5, to tylko wskazuje jak przypadkową drużyną jesteśmy i ile mamy szczęścia i nie szczęścia w jednym, taki dream team lider ja koziej dupy trąba...

Prezent ? To Oski zrobił robotę zamykając cyrana na dojeździe do łuku ale skąd możesz to wiedzieć nie ? pewnie siedziałeś na sportowych. Po drugie jechał lider z v-ice liderem więc czego się spodziewałeś, że będziemy wygrywać każdy bieg ? a przypadkowy to jesteś TY ! Kibic jak z koziej dupy trąbka !

adek1479 - Pon Wrz 03, 2012 11:28

Dziękuje za wspaniały wyjazd :-) .
ugo - Pon Wrz 03, 2012 11:34

Szkoda, że nie udało się wygrać mając w pewnym momencie nawet jedenastopunktową przewagę, ale jechaliśmy z bardzo dobrym zespołem w dodatku na jego torze gdzie występują równierz klasowi zawodnicy. Te mecze są niesamowite to takie małe derby,spotkały się dwa świetne zespoły gdzie każdy wynik był możliwy. Brawa dla całej drużyny za ten jeden punkt który daje nam pierwsze miejsce w drodze po extraligę teraz wszystko w naszych rękach nie mozna tego zmarnować a 16 będzie wielkie święto na W25.
Rory - Pon Wrz 03, 2012 11:57

Wczorajszy mecz był super ! U nas w Grudziądzu ostatnio takie tłumy widziane były 3 czerwca :P Te mecze to są po prostu klasyki. Od 2010 roku rozegraliśmy 10 meczów. I tylko jeden (55:35 dla Startu) był "nudny". Reszta na styku z super atmosferą na trybunach.
Zastanówcie się. Czy chcielibyście dalej oglądać pojedynki między naszymi zespołami? Spotkania te powoli wyrastają do miana niczym derbowych. Komplety ludzi na stadionach, doping gości. Życzyłbym sobie, abyśmy razem spotkali się za rok w Ekstralidze. I proszę, nie mówcie o stadionie. Jest jaki jest. Będąc w Ekstralidze na pewno poddał by się remontowi, żeby spełnić wymagania.
Pozdrawiam normalnych kibiców OBU drużyn ; ) Tworzymy po prostu *** mecze!
Do zobaczenia(oby) w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej!

z_trybuny - Pon Wrz 03, 2012 12:37

ja bym sie cieszył jak by do eligi wszedł gniezno z grudziądzem a nie lublin, te mecze są niesamowite ;)
Bartas0513 - Pon Wrz 03, 2012 13:31

Mecz świetny, wogóle cały wyjazd bardzo udany. Duża dramaturgia, determinacja obydwu zespołów i walka do ostatnich metrów w 15 biegu - Niech żałują Ci co nie byli. Na minus wiocha z maszyną startową ale co zrobic to tylko maszyna... Pozdro dla gości którzy prowadzili przez okno z busa :ok:
Zaskoczyła mnie obecność p. Związko na trybunach - tak pan psioczy czasami na tę drużynę ale widać że jednak pana interesuje los Startu:d

Wąglas - Pon Wrz 03, 2012 13:32

Jak czytam żale i lamenty niektórych użytkowników tego forum, to nóż w kieszeni mi się otwiera. Ludzie w jakim świecie Wy żyjecie? Przywieźliśmy z Grudziądza bardzo dobry wynik, minimum które było konieczne, by nadal mieć wszystko w swoich rękach. Na co Wy liczyliście? Na bonus? Otrząśnijcie się :nonono: Nie jechaliśmy do jakiegoś średniaka, tylko do ekipy, która bije się o awans i ma najbardziej wyrównany skład w całej 1 lidze. Wywieźlśmy 1 punkt, który daje nam cały czas pozycję lidera. To, że jest jeden punkt, a nie dwa, może mieć znaczenie tylko w jednym przypdaku, kiedy my przegrywamy w Dauga, a GKM remisuje w Lublinie. Wtedy mamy po równo i to GKM jest przed nami. To, że w pewnym momencie było 11 punktów przewagi nic nie znaczy. Chyba nie od dziś interesujecie się czarnym sportem i dobrze wiecie, że w przypadku starty punktowej od 6 punktów wzwyż do rywala, można skorzystać z rezerwy taktycznej i tak gospodarze postąpili. Wiadomo, że wtedy trudniej obronić przewagę, którą się wypracowało. GKM wykorzystał na maksa co miał. Ljung i Cyran przyjeżdżali z rezerw taktycznych na 5-1. Ten pierwszy był nieziemsko spasowany z torem, a drugi miał mecz życia. I trzeba się z tym pogodzić. Cyran cały sezon jedzie kaszankę, a w meczu z nami proszę... Taki jest sport. Co do oceny zawodników, też uważam że z lekka przeginacie. Chwała Scottowi, że potrafił się obudzić, może miał problem ze spasowaniem do toru nie wnikam. Zauważcie tylko, że ten sezon ma bardzo ciężki, przeplatany kontuzjami, a wczoraj jechał czwarty mecz w tygodniu po przerwie spowodowanej kolejnym urazem. Reszta zawodników pojechała swoje, może troszkę zawiódł Bjarne, ale gdyby nie on bylibyśmy w czarnej du... Co jeden "lepszy" już zdążył napisać, że Bajrne to i tamto, nie pamiętając już jak ten zawodnik poprowadził nas do zwycięstwa w Lublinie!!! To są ludzie, a nie maszynki do zdobywania punktów, każdy może mieć słabszy dzień i moment. Nie mamy w drużynie nazwisk pokroju Nickiego Pedersena, Jasona Crumpa, Emila Sajfutdinowa, Grega Hancocka, więc nie wymagajmy samych dwucyfrówek. A i tym wielkim nazwiskom zdażają się wpadki. Ludzie ochłońcie trochę i trzymajcie kciuki za naszą drużynę w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych, a będzie dobrze :)

Co do samego wyjazdu do Grudziądza, to był on mega-udany. Wspaniała atmosfera i doping w naszych sektorach, świetne widowisko, huśtawka nastrojów i emocje jakich dawno nie przeżyłem. Kto nie był niech żałuje.

Bartas0513 - Pon Wrz 03, 2012 13:36

A i zapomniałem o ułomności służb porządkowych. Coś za bardzo się chyba na nas skupili bo jak można pozwolić na to aby kibice wbiegli na tor... Powinni im jeszcze jakąś kare dowalić...
Ramenedes - Pon Wrz 03, 2012 13:44

Dowalą spokojnie :-)
marunia - Pon Wrz 03, 2012 14:02

Mecz był do wygrania i powinnismy to wygrac bo było juz 11pkt do przodu i nie zgadzam sie z Wąglas, ze mozna skorzystac z rezerwy taktycznej i odrobic...ale te 11pkt było wypracowane tez na Ljungu który dostał 5:1 od Antona i Skóry a w dalszej czesci zawodów był nie do ugryzienia moze poza ostatnim biegiem.Jednak majac ta przewage i takich zawodników to trzeba to utrzymac i wygrac a tak sie nie stało.

Antonio Lindbaeck-dzisiaj super był naszym liderem bardzo szybki szkoda przegranej z Cyranem i niewiele zabrakło w 15biegu
Adam Skórnicki-w kazdym biegu pkt robił na rywalach szkkoda 14 biegu bo start miał dobry zadnego biegu nie przegralismy jak jechał Skóra
Scott Nicholls-poczatek słaby w sumie nie wiadomo było jak pojedzie koncówka jak zawsze dobra
Ales Dryml-debiut srednio udany słaby na starcie na trasie niby szybki ale czegos brakowało
Bjarne Pedersen-poczatek super pozniej coraz słabiej gdyby pojechal lepiej bysmy wygrali ale nie kazdy jest maszyna moze to nie był jego dzien
Oskar Fajfer-jak wyszedł dobrze ze startu to był dobrze ale jak słabiej i była walka to juz lezał na torze jednak dobry mecz pojechał
Maciej Fajfer-gdyby nie Osmólski to bysmy wygrali pierwszy bied 5:1 takie jest moje zdanie

Gospodarze z problemami,a my nie potrafilismy tego wykorzystac.
Ljung wczoraj był jak torpeda no i temu Cyranowi sie udało chociaz tez w miare szybki dobrze ze Kosciuch i Ruud wczoraj słabo.

Jestesmy liderami i rozdajemy karty jednak nie momzna liczyc na nikogo tylko na siebie i wygrac pozsta łe 2 mecze

speedhub - Pon Wrz 03, 2012 14:22

Wąglas napisał/a:
Co jeden "lepszy" już zdążył napisać, że Bajrne to i tamto, nie pamiętając już jak ten zawodnik poprowadził nas do zwycięstwa w Lublinie!!! To są ludzie, a nie maszynki do zdobywania punktów, każdy może mieć słabszy dzień i moment. Nie mamy w drużynie nazwisk pokroju Nickiego Pedersena, Jasona Crumpa, Emila Sajfutdinowa, Grega Hancocka, więc nie wymagajmy samych dwucyfrówek. A i tym wielkim nazwiskom zdażają się wpadki. Ludzie ochłońcie trochę i trzymajcie kciuki za naszą drużynę w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych, a będzie dobrze :)
.

Przepięknie napisane, sama kwintesencja. I pomyśleć, jakby tak postępował Zarząd Startu jak Ty myślisz i piszesz, to w E-lidze byśmy startowali w tym roku.... a tak to "MIELIŚMY SPOKÓJ NA TRYBUNACH" :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Kosztem tego spokoju (Krzychu Jabłoński) mielibyśmy wygraną u siebie w barażach z Włókniarzem, a w Czewie wiemy jak się skończyło.
Kompletny brak profesjonalizmu sztabu na czele z panami Rusieckim i Kędziorą. W zarządzaniu drużyną nie ma być prawa emocji. Emocje są przypisane nam kibicom, a zimna kalkulacja szefostwu. W tym sezonie mam nadzieje, takich błędów nie będzie.

Aby było na temat, nasi domokrążcy wzięli się w garść, szczególnie Anton i stanęli na wysokości zadania. Bohaterem drużyny powoli staje się Skóra, który jedzie powyżej zakładanej normy.

Najbliższa niedziela pokaże kto: My czy GKM zostaniemy w grze przed ostatnią kolejką I ligi.

nicolov - Pon Wrz 03, 2012 14:24

Wydaję mi się, że ten lament spowodowany jest napompowanym nadziejami naszych kibiców. Za to powiększanie apetytów winni są działacze i klub. Ale czemu się mamy temu dziwić? Przed sezonem: ekstra skład, ekstra cele, ekstraliga. Tylko życie niektóre założenia weryfikuje.

Wąglas napisał/a:
(...) To są ludzie, a nie maszynki do zdobywania punktów, każdy może mieć słabszy dzień i moment. Nie mamy w drużynie nazwisk pokroju Nickiego Pedersena, Jasona Crumpa, Emila Sajfutdinowa, Grega Hancocka, więc nie wymagajmy samych dwucyfrówek. A i tym wielkim nazwiskom zdażają się wpadki. Ludzie ochłońcie trochę i trzymajcie kciuki za naszą drużynę w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych, a będzie dobrze :) (...)

Te nazwiska także nie gwarantują dwucyfrówek! =]
Czasy Kaspera niestety minęły...
Dla przypomnienia:
1992 13,667
1993 12,000
1994 13,933
1995 14,056
1996 11,600
2000 13,733
2001 11,500
2002 8,250

(średnie meczowe)[/b]

speedhub - Pon Wrz 03, 2012 14:30

nicolov napisał/a:
Wydaję mi się, że ten lament spowodowany jest napompowanym nadziejami naszych kibiców. Za to powiększanie apetytów winni są działacze i klub. Ale czemu się mamy temu dziwić? Przed sezonem: ekstra skład, ekstra cele, ekstraliga. Tylko życie niektóre założenia weryfikuje.

Wąglas napisał/a:
(...) To są ludzie, a nie maszynki do zdobywania punktów, każdy może mieć słabszy dzień i moment. Nie mamy w drużynie nazwisk pokroju Nickiego Pedersena, Jasona Crumpa, Emila Sajfutdinowa, Grega Hancocka, więc nie wymagajmy samych dwucyfrówek. A i tym wielkim nazwiskom zdażają się wpadki. Ludzie ochłońcie trochę i trzymajcie kciuki za naszą drużynę w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych, a będzie dobrze :) (...)

Te nazwiska także nie gwarantują dwucyfrówek! =]
Czasy Kaspera niestety minęły...
Dla przypomnienia:
1992 13,667
1993 12,000
1994 13,933
1995 14,056
1996 11,600
2000 13,733
2001 11,500
2002 8,250

(średnie meczowe)[/b]

Porównywanie któregoś z zawodników obecnych w kadrze Startu do Kaspera wydaje się być co najmniej niestosowne. Ani jeden nie ma tyle polotu co Czech.

nicolov - Pon Wrz 03, 2012 14:40

Niestety wielu kibiców z naszego miasta dalej wierzy w to, że będziemy mieli takich 3 Kasperów skoro jest Lindback, Pedersen, Zorro. Dlatego napisałem, że takie czasy minęły!

Teraz liczy się równa, solidna drużyna. Uważam (również po tym meczu), że najlepszym takim przykładem jest jednak minimalnie GTŻ (z wyjątkiem Osmólskiego oczywiście). Mimo to liczę na START =]

radkoski - Pon Wrz 03, 2012 15:13

nicolov napisał/a:
Teraz liczy się równa, solidna drużyna

I jak pokazuje ten sezon nazwiska nie jeżdzą podobnie jak wyniki danego zawodnika z poprzedniego sezonu.
Klub musi być jak mała firma. Jest dyrektor, kierownik i jego pracownicy...
Prezes decyduje o kasie i na kogo nas stać...
Trener/menago - niestety nie znam osobiście L.K ma decydować kto w drużynie ma jechać/kto nie pojedzie/kto jest w słabej formie. Raczej L.K na to papierów nie ma.
Sezon 2012 w Gnieźnie także pokazał że drużyna MUSI mieć KAPITANA z "jajami" na dłużej -nie na sezon oraz nie z nominacji...(tutaj nic nie mam do Zorra bo szczerze mówiąc myślałem że "zafochuje" ale tak się nie stało).
Obyśmy taką mieli.
W Ekstralidze :yes: :yes: :yes:
PS.
Lech Kędziora: Nie przystoi nam przegrać w Daugavpils

RoSe - Pon Wrz 03, 2012 19:36

radkoski napisał/a:
Sezon 2012 w Gnieźnie także pokazał że drużyna MUSI mieć KAPITANA z "jajami" na dłużej -nie na sezon oraz nie z nominacji...(tutaj nic nie mam do Zorra bo szczerze mówiąc myślałem że "zafochuje" ale tak się nie stało).

Szczerz powiem, że Zorro zaskoczył mnie bardzo. Nie przypominam sobie aby jakiś stranieri pojechał na mecz aby być razem z drużyną nie będąc w składzie. Duży plus ! Tak się zdobywa szacunek wśród kibiców ( kwestią osobną jest jego fatalna forma.)

z_trybuny - Pon Wrz 03, 2012 20:06

to sie teraz porobiło, kopa w daugavpilsie, to juz wiem dlaczego lublin i gtż tam wygrali...
marunia - Pon Wrz 03, 2012 20:38

Jeszcze słowo na temat kibiców.Bardzo dobry doping ale najbardziej podobało mi sie Farbowany *****.No i nie mozna zapomniec tego jak cały stadion w Grudziadzu zaspiewał "na żółto i na niebiesko" to akurat im wyszło trzeba to przyznac
z_trybuny - Pon Wrz 03, 2012 21:29

marunia napisał/a:
Jeszcze słowo na temat kibiców.Bardzo dobry doping ale najbardziej podobało mi sie Farbowany *****.No i nie mozna zapomniec tego jak cały stadion w Grudziadzu zaspiewał "na żółto i na niebiesko" to akurat im wyszło trzeba to przyznac

ale kto śpiewał "farbowany pedał"? my czy gtż? bo jeżeli my to niewiem z czego powód do dumy...

radkoski - Pon Wrz 03, 2012 21:35

z_trybuny napisał/a:
ale kto śpiewał "farbowany pedał"?

Wiesz...
Nie chciałbym przypominać okrzyków skierowanych do K.J od naszych "kibiców".
Powód do dumy też to nie był...

z_trybuny - Pon Wrz 03, 2012 21:53

http://www.youtube.com/watch?v=MdVbGVhddRs
Ramenedes - Wto Wrz 04, 2012 07:01

Ten drugi spiker który przedstawia GTŻ-tów przy czytaniu każdego nazwiska ma chyba orgazm :D
kujon - Wto Wrz 04, 2012 10:07

Trudno ochłonąć…

…emocjami takiego meczu moglibyśmy obdarować co najmniej dwa inne mecze ligowe i jeden Turniej SGP – współczuje tym, co siedzieli przed odbiornikiem radiowym, bo ja bym chyba z nerwów zjadł antenkę i wszystkie pokrętła :mruga:

Na stadionie wyglądaliśmy i dopingowaliśmy ZACNIE, aż łezka w oku się kręci.
Niestety organizator zawodów dał ciała na całej linii, aż same „rynce opadowywują” – po prostu nie zmieściliśmy się tak nas było dużo, mogli to spokojnie inaczej rozegrać. Poza tym był problem z wodą do picia na stadionie (bynajmniej w naszym sektorze), a jakby przy ponad +20 stopniach i tych emocjach było kilka omdleń…???...Za 30złotych organizator mógł, chociaż miejsce stojące z widokiem na tor KAŻDEMU załatwić. Nieprzygotowany Grudziądz do organizacji zawodów dla dużej liczby kibiców (awarii taśmy startowej też) zawsze był, ale do tego NIESTETY zdążyliśmy przywyknąć.

Wracając do meczu Ales Dryml nic ciekawego niestety nie pokazał. Zaskoczył go pierwszy bieg, gdzie pewnie sam się zdziwił, że wyskoczył jak diabeł z pudełka i był pierwszy na linii 30m, aczkolwiek potem i tak dał się objechać. W następnych biegach niestety skutecznie blokował naszych, a w szczególności „śpiącego” niemiłosiernie na startach Scotta. Jednakże na Łotwę niech Dryml pojedzie, może coś więcej tam uskrobie niż Zorro.

Kluczowym miejscem na torze było wyjście z pierwszego łuku, tam każdy jechał w poprzek, wzdłuż, na skos, Oski wszedł w zakręt raz jak na lodzie…niestety upadł.
...no i Ljung, znał tą ścieżkę przy wyjściu z II łuku, głęboko pod bandą i jak tam nabierał prędkości…masacra.

Na szczęście teraz wszystko w naszych rękach: wygrajmy ostatnie, dwa mecze i innymi wynikami się nie interesujmy…szkoda zdrówka :)

Koniu - Wto Wrz 04, 2012 11:18

Tak jeszcze na marginesie walki o awans to wszyscy tutaj chcą aby lublin wygrał... ale w przypadku gdybyśmy wygrali na Łotwie to wolałbym, aby to GKM wywiózł komplet pkt stamtąd, bo wtedy Lublin przyjechałby już do nas zbijać KSM, bo Dauga w z GKMem nie wygra.

Dauga - Start (wygrana Startu +3)
KMZ - GKM (KMZ 0, GKM bonus +3)

Tabela przed ostatnią kolejką
Start 25
GKM 24
KMŻ 20

Jest jednak jeszcze ciekawsza opcja
Dauga - Start (wygrana Startu +3)
KMZ - GKM (wygrana KMZ +2, GKM bonus)

Tabela przed ostatnią kolejką
Start 25
GKM 22
KMŻ 22

W ostatniej kolejce GKM +3, i KMŻ +3, Start 0 (tfu, tfu)
Wszyscy mają po 25 pkt i kto awansuje?
KMŻ bezpośrednio, GKM baraże...

Dlatego Musimy wygrać w Dauga, i jednocześnie czekać aby KMŻ wygrał za trzy lub przegrał mecz z GKM. Na szczęście to od nas wszystko zależy :)

aneczka - Wto Wrz 04, 2012 13:52

marunia napisał/a:

Mi akurat okrzyki naszych, typu "farbowany pedał", "gdzie leziesz łysolu", czy "pokasz cycki" podobały się średnio. Wyszło buractwo osób, które to wykrzykiwały. :no:

Poza tym było :ok: Emocje niezapomniane.

z_trybuny - Wto Wrz 04, 2012 14:09

ale cały czas nie mam informacji kto krzyczał "farbowany pedał" nasi do norbiego? czy kibice gtż do norbiego??
Bartas0513 - Wto Wrz 04, 2012 14:30

z_trybuny napisał/a:
nasi do norbiego
:ups:
z_trybuny - Wto Wrz 04, 2012 15:54

Bartas0513 napisał/a:
z_trybuny napisał/a:
nasi do norbiego
:ups:

to nie rozumie , *** i tyle, powinni mu jeszcze podziekować że robił po 0

z_trybuny - Sob Wrz 08, 2012 15:33

brawa dla zorro