Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

START GNIEZNO - sezon 2013 - KARNETY EKSTRALIGA 2013

DarooM - Pią Lis 16, 2012 13:00
Temat postu: KARNETY EKSTRALIGA 2013
Wiadomo coś w temacie karnetów?od kiedy w sprzedaży i jakie ceny??
wiem,ze to wcześnie ale w Rzeszowie już wszystko jasne.podali ceny karnetów i nawet biletow na pojedyńcze spotkania.Normalny-30zl,Ulgowy-20zł.Jestem ciekaw jak to będzie u nas.Takie ceny mieliśmy w 1 lidze... :mruga:

krychu90 - Pią Lis 16, 2012 13:17

Na takie ceny nie masz co liczyć, tak myślę. Wszystko zależy od sponsora, jak będzie bardzo hojny sponsor to ceny nie muszą się zmieniać :) , a jak nie to będzie trzeba za coś utrzymać drużynę więc i ceny pójdą do góry. O ile dobrze pamiętam karnety były zawsze na święta, tak by było można kupić lub dostać całkiem fajny prezent pod choinkę :)
Branch - Pią Lis 16, 2012 17:26

40zł i 30zł a karnety 320zł i 230zł(i wchodzisz na wszystkie młodzieżowe,lige juniorów itp)
takie sobie moje przypuszczenia...extra jednak nie jest(nie bedzie)taka tania

B=hindTh=Wh==l - Pią Lis 16, 2012 17:35

4 dyszki bilet razy 9 spotkań = 360 zł.
Tak więc karnet normalny plus jakieś sparingi, turnieje młodzieżowe (nie mówię tutaj o Turnieju Chrobrego) powinien moim zdaniem kosztować 300 zł - nie więcej...

DarooM - Pią Lis 16, 2012 17:48

Moim zdaniem 40zł to troche jednak dużo jak na Gniezno.tak jak pisałem Rzeszów z całą pewnością będzie miał silniejszy skład od nas a bilety będą mieli po 30zł...
Branch - Pią Lis 16, 2012 18:05

DarooM napisał/a:
Moim zdaniem 40zł to troche jednak dużo jak na Gniezno.tak jak pisałem Rzeszów z całą pewnością będzie miał silniejszy skład od nas a bilety będą mieli po 30zł...

no pewnie że za dużo ale my nie mamy pani Marty(jej pieniędzy) na stanowisku prezesa

z_trybuny - Pią Lis 16, 2012 18:35

40 zł jest do przebolenia, na Lecha bilety kosztują wiecej....
DarooM - Pią Lis 16, 2012 18:41

z_trybuny napisał/a:
40 zł jest do przebolenia, na Lecha bilety kosztują wiecej....

więcej??no nie.na każdy mecz z wyjątkiem Legii bilety są po 25zł na kocioł np.widocznośc elegancka.więc jakie drożej?

CEBUL - Pią Lis 16, 2012 18:45

40 zł to optymalna cena za bilet normalny. Karnet powinien kosztować 300 zł na ligę i 350 zł na ligę + wszystkie inne imprezy organizowane w sezonie 2013.
DarooM - Pią Lis 16, 2012 19:04

CEBUL napisał/a:
40 zł to optymalna cena za bilet normalny. Karnet powinien kosztować 300 zł na ligę i 350 zł na ligę + wszystkie inne imprezy organizowane w sezonie 2013.

jasne.optymalna cena heh.jakoś w Bydgoszczy mogły byc bilety po 25zl,w Toruniu i Rzeszowie po 30zl.więc jakie optymalnie?w Gnieznie jest duze bezrobocie i nie każdego stac na placenie 40zl na mecz.może ty nie masz z tym problemu,inni napewno mają.a nie daj Boże,niech przegrają na początku sezonu z 3-4 mecze i stadion będzie świecił pustkami,nawet w ekstralidze

Nicky - Pią Lis 16, 2012 19:13

Chcieliście Ekstraligi to macie!!
Bilety od dawna są znane 40zl i 30zl.
To i tak bardzo dobra cena.

krychu90 - Pią Lis 16, 2012 19:16

DarooM napisał/a:
jasne.optymalna cena heh.jakoś w Bydgoszczy mogły byc bilety po 25zl,w Toruniu i Rzeszowie po 30zl

Może i masz racje, ale spójrz z innej strony. Tak jak pisałem wcześniej bilety mogą być tanie ok 25zł, ale wtedy musimy mieć sponsora który uciągnie finansowanie drużyny. Podajesz przykład Bydgoszczy że tam takie ceny mogły być, ale popatrz jak oni skończyli z ogromnymi długami. Pokazujesz przykład Torunia i Rzeszowa, ale tam są firmy Unibax i PGE. Jak takich sponsorów nie będzie to musimy się spodziewać karnetów po 320zł,a bilety po 40zł

CEBUL - Pią Lis 16, 2012 19:24

DarooM napisał/a:
w Gnieznie jest duze bezrobocie

Bezrobotny i tak nie przyjdzie na mecz czy bilet będzie po 20 czy po 50 zł.

Nicky napisał/a:
To i tak bardzo dobra cena

Zgadzam się z Nicky'm. Tyle lat czekaliśmy na awans, więc nie narzekajmy.

DarooM napisał/a:
w Toruniu i Rzeszowie po 30zl

Jak będziemy mieli sponsora w osobie Pani Półtorak lub Pana Karkosika to cena może byłaby 30 zł, ale mamy to co mamy i to my jesteśmy głównym sponsorem tego klubu. A gdyby był Kulczyk to wjazd za piątkę.

ubot90 - Pią Lis 16, 2012 19:39

DarooM napisał/a:
na kocioł

Na mecze Lecha to chodzimy DO KOTŁA, na kotle to sobie można co najwyżej pipkę spalić, ale te atrakcje to już nie na Bułgarskiej.

Kaspi - Sob Lis 17, 2012 11:01

co spalić ? pipkę ? :D nie czaje xD
pocaluj_mnie - Wto Lis 27, 2012 10:06

CEBUL napisał/a:

Optymalna? Na malutkie Gniezno 40zł za bilet to bardzo dużo, wręcz za dużo.
Inna sprawa, że nie ma to jak doić kibiców. To nie wina kibiców, że sponsorów brak.
Jak ktoś chce dawać się doić w ten sposób, to proszę bardzo.
Gdybym mógł całą zarobioną kasę mieć tylko dla siebie (nie płacić za mój skromny buduar :-) ) i na inne przyjemności, to pewnie pisałbym inaczej.

Ludziom w naszym kraju żyje się coraz gorzej, forsy starczy na coraz mniej rzeczy, a tu nie brakuje zadowolonych z podwyżki ceny biletu o jedną trzecią. Gniezno.

Postscriptum. Skoro 40zł normalny, to ile na trybunę główną? 60zł?

CEBUL - Wto Lis 27, 2012 10:32

Pyskaty napisał/a:
Ludziom w naszym kraju żyje się coraz gorzej, forsy starczy na coraz mniej rzeczy, a tu nie brakuje zadowolonych z podwyżki ceny biletu o jedną trzecią. Gniezno.

Pyskaty napisał/a:
Optymalna? Na malutkie Gniezno 40zł za bilet to bardzo dużo, wręcz za dużo.

Kolego Pyskaty. Jeśli Kolega nie pamięta, to przypominam, że 16 września uzyskaliśmy awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, do klasy, którą dzieli przepaść od I ligi. Przepaść sportowa, finansowa, marketingowa, infrastrukturalna itd. Za produkt jakim jest Ekstraliga należy zapłacić według mnie więcej niż za mecze z Łodzią czy Ostrowem. Nie twierdzę, że cieszę sięz podwyżki, ale takie są realia rynku. Wymieniamy tu na forum Golloba, Pedersena, Hancocka i innych znakomitych żużlowców, których chcielibyśmy widzieć w naszych barwach. Oni za czapkę śliwek nie jeżdżą, dlatego jeśli chcemy oglądać na W25 zawodników GP i innych klasowych jeźdzców zamiast Barana, Szczepaniaka czy Kościucha to wydaje mi się, że ceny biletów powinny wzrosnąć naturalnie. Nie zapominajmy także o podniesionym standardzie oglądania najlepszych zawodników świata przy sztucznym oświetleniu. Za taki komfort warto zapłacić więcej. Reasumując. Zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo cena biletu będzie za wysoka. Żużel jest drogim sportem i nie wszystkie wydatki da pokryć sięod sponsorów czy praw telewizyjnych. Również my, kibice, powinniśmy wesprzeć klub w tym trudnym sezonie 2013, gdzie jak wiemy spadają 3 drużyny. Łatwo jest napisać skład Startu z Gollobem czy Pedersenem na tym forum. O wiele trudniej jest pozyskać pieniądze na tych zawodników.

pocaluj_mnie - Wto Lis 27, 2012 11:38

Ja to wszystko rozumiem, ale nie podoba mi się przerzucanie wszelkich kosztów na kibica "bo on i tak przyjdzie, i tak zapłaci". Do czasu. Jak taki jeden z drugim dostanie nowy rachunek za gaz, a do tego jego dzieci zaczną dorastać, to zastanowi się trzykrotnie, czy obejrzeć mecz na żywo. Wtedy trzeba będzie ściągać dzieci z powiatu Września, by jakoś frekwencję zawyżyć :-)
Ktoś tam zawsze przyjdzie, kilka tysięcy będzie, ale regres jest widoczny coraz bardziej.
Dodając do tego prawa TVP Sport do transmisji (b. dobrych zresztą), to raz po raz jeden z drugim pomyśli "Cztery Harnasie i paczka Laysów plus kumpel obok w pokoju przed TV"- wyjdzie taniej". :-)

Jeśli już Ekstraliga generuje większe koszty, to od tego są sponsorzy (powinni być), by pokryć niezbyt taniego Herbiego, a nie kibice. Wszystko to potwierdza (póki co) moją myśl, że na Eligę to my kasy nie mamy (stąd tak chętnie popieramy złodziejską instytucję KSM-em zwaną :-) wymyśloną przez absolwentów technikum odzieżowego :-) )

raiden - Wto Lis 27, 2012 15:41

Zaczeło się... Jeszcze nie ma cen biletów, a już stękają.
Koledzy - to przepraszam ile chcieliście płacić za ekstralige? 15 zł? 20 zł?

Bartas0513 - Wto Lis 27, 2012 16:05

Normalny po 40, ulgowy po 30, młodzieżowy z 15 (niech młodzi mają). Programy po dychaczu i dziękuje. Ja tam pójde żeby nie wiem co. Wogóle nie powinniśmy być zdziwieni takimi cenami. Ewentualna obniżka po słabych wynikach Dlatego też zrobią pewnie dogodne ceny karnetów żeby jak najwięcej zeszło (z 2000 byłoby sukcesem).
Szabla - Wto Lis 27, 2012 16:14

program po dychaczu? o ładnie. Do tego długopisy za 15 i trybuna za 60 i gra muzyka
znafca1984 - Wto Lis 27, 2012 16:17

raiden napisał/a:
Zaczeło się... Jeszcze nie ma cen biletów, a już stękają.
Koledzy - to przepraszam ile chcieliście płacić za ekstralige? 15 zł? 20 zł?

a kolega płaci czy po znajomości wchodzi?;)

A tak na poważnie to cena biletu powinna być adekwatna do poziomu sportowego drużyny i trzeba się liczyć z tym, że bilety będą droższe. Mnie osobiście nie razi podwyżka, ale pewnie będę w mniejszości.

Niestety po części zgadzam się z kolegą Pyskatym - w naszym klubie najłatwiej jest obrać kierunek że kibic zapłaci, jak nie bezpośrednio, za bilet to pośrednio - prezydent sypnie, czyli ponownie z naszej kieszeni. Profesjonalny dział marketingu działa od kilku lat, ale większego sponsora jak nie było tak nie ma. Zawsze rzekomo problemem był brak Ekstraligi...zobaczymy jak teraz się wykaże ów dział;) jak się nie uda zawsze można zgonić na kryzys;)

PS. a propo kotła na Kolejorzu...od kiedy tam się chodzi oglądać mecze? zawsze myślałem że tam się kibicuje, a sam mecz to taki dodatek.

pocaluj_mnie - Czw Lis 29, 2012 11:11

Hahahahahahahahahaha.
Od razu mam lepszy humor.
Wyobraźmy sobie taką sytuację.
Na mecz z Falubazem postanawia wybrać się cała rodzina. Mama, tata, starszy syn plus kilkuletnia córka :-) co to lubi brum brum" :-) i podoba się jej Greg Hancock :-)
I tak zapłacą: dwa razy 40zł plus 30zł (ulgowy) plus dla małego szkraba bilecik za 10zł. Daje nam to już teraz 120zł. Dodajcie do tego statystycznie jeden program (5zł) plus jakieś jedzenie i picie (jakieś 10zł). Nowa kwota to 135zł. Teraz dodajcie do tego jeszcze paliwo. Ile wyszło? I to wszystko za dwie godziny przyjemności. Pamiętajcie też, ze czasem mecze są dwa razy w miesiącu. Naprawdę uważacie, że te bilety są tanie?

Inne miasta (np. Gorzów, Toruń, Bydgoszcz) z tego co wiem mają niższą cenę biletu normalnego niż 40zł, a tam są sponsorzy itp. To dlaczego w Gnieźnie tak nie jest? Dla statystycznego gnieźnianina 40zł (razy dwa bo mogą być dwa spotkania w miesiącu) daje 80zł czyli przy 1300 zarobku mamy kolejny stały koszt.

Swoją drogą koszt biletu będzie zawsze związany z kosztami imprezy. Jednym z nich jest ochrona. Dla mnie to "zomo XXI", ktorych to szef skończył podstawówkę, a reszta umie czytać i pisać. W miejsce tych "wielce profesjonalnych firm" zatrudnić ekipę z Tajwanu w zamian za "dwa piwka plus hamburger plus mecz za free". Od razu koszt jest niższy :-)
Jak dojdzie do zadymy, to ochrona nic nie zrobi, a jak będzie za spokojnie, to ją sprowokują samym patrzeniem na kibiców. (no bo sobie wyobraźcie, ze ktoś się na was gapi przez bite dwie godziny i nie jest to kobieta o urodzie Cheryl Cole :-) )

Hitem było jak w 1992 roku ochrona w Zielonej Górze nie chciała wpuścić na stadion drużyny Stali, bo zawodnicy nie mieli "identyfikatorów" :-) O mały włos, a byłby walkower. Sam Jarek Szymkowiak musiał sprawę załatwiać. Tamci się chyba "Securitas" zwali.

Problemem są też zbyt wysokie zarobki żużlowców i o dziwo nie tych najlepszych. 2,2 mln dla Nicki Pedersena to niby sporo, ale porównując z 1,2 jakiegoś Woffindena czy 0,6 Kacpra Gomólskiego (takie przykłady) to i tak proporcjonalnie mało. To jednak temat na inną historię (chociaż jak słyszę czasem narzekania na kasę żużlowców to mnie trzęsie)

klejbas - Czw Lis 29, 2012 11:17

Pyskaty napisał/a:
Hahahahahahahahahaha.
Od razu mam lepszy humor.
Wyobraźmy sobie taką sytuację.
Na mecz z Falubazem postanawia wybrać się cała rodzina. Mama, tata, starszy syn plus kilkuletnia córka :-) co to lubi brum brum" :-) i podoba się jej Greg Hancock :-)
I tak zapłacą: dwa razy 40zł plus 30zł (ulgowy) plus dla małego szkraba bilecik za 10zł. Daje nam to już teraz 120zł. Dodajcie do tego statystycznie jeden program (5zł) plus jakieś jedzenie i picie (jakieś 10zł). Nowa kwota to 135zł. Teraz dodajcie do tego jeszcze paliwo. Ile wyszło? I to wszystko za dwie godziny przyjemności. Pamiętajcie też, ze czasem mecze są dwa razy w miesiącu. Naprawdę uważacie, że te bilety są tanie?

A co dopiero jeśli ta rodzina miałaby się wybrać do kina lub teatru... Nie mówiąc o jakimś kabarecie, gdzie bilet kosztuje ok. 80 zł. Dziwne, że jednak i w przypadku teatru i kabaretu, co do zasady też kina - sale nie święcą pustkami... Hmmm, jak to możliwe?

Żużel to kolejna forma rozrywki. Jeden kupi bilet na szlakę, inny do kina, a jeszcze inny wybierze się do teatru lub opery. Nie wspominam o tych, co na jednej imprezie potrafią wydać od 100 zł w górę za kilka godzin pojenia się napojami wyskokowymi.

klejbas - Czw Lis 29, 2012 11:21

Pyskaty napisał/a:
Problemem są też zbyt wysokie zarobki żużlowców i o dziwo nie tych najlepszych. 2,2 mln dla Nicki Pedersena to niby sporo, ale porównując z 1,2 jakiegoś Woffindena czy 0,6 Kacpra Gomólskiego (takie przykłady) to i tak proporcjonalnie mało. To jednak temat na inną historię (chociaż jak słyszę czasem narzekania na kasę żużlowców to mnie trzęsie)

Po prostu przestań opierać się swoją wiedzę na PS. W co najmniej jednym przypadku jest to kwota wybitnie zawyżona, a w jednym - zaniżona.

pocaluj_mnie - Czw Lis 29, 2012 11:31

Obrońca Zarządu się znalazł ;) Hurra ;)
Jakbyś nie wiedział, to ostatni raz "Przegląd Sportowy" miałem w dłoni chyba w 1979r.
Przykład z zarobkami żużlowców to parabola, bo nie mam dokładnych danych. Chodzi o tendencję, główną myśl. Ale tak to jest jak się wspomni niekoniecznie pozytywnie o Kacprze ;) Trzecie prawo dynamiki : akcja daje reakcję :-)
Już nie wspominam o tym, że prawdopodobnie wchodzisz na mecz za darmo, a chcesz się wypowiadać o tym, jak to jest drogo /tanio. I nie porównuj proszę teatru czy kina do żużla, bo speedway to rozrywka numer jeden w mieście i zawsze jest na nią popyt. Zarząd może ustalić nawet na inaugurację bilety po 50zł, a jak widać nie brakuje chętnych by tyle wydać. Nawiązując do pewnego powiedzenia o ludności z czasów Cesarstwa Rzymskiego, to "owce trzeba strzyc" :-)

Ludziom w Polsce żyje się coraz gorzej i wydać 40zł na bilet normalny to coraz większy dylemat, ale co tam. Pouczajmy innych :-)

Kaspi - Czw Lis 29, 2012 11:32

Trudno nie masz kasy to nie będzie Cię na trybunach, na pewno nikt płakać nie będzie :)
klejbas - Czw Lis 29, 2012 11:53

Pyskaty napisał/a:
Obrońca Zarządu się znalazł ;) Hurra ;)
Jakbyś nie wiedział, to ostatni raz "Przegląd Sportowy" miałem w dłoni chyba w 1979r.
Przykład z zarobkami żużlowców to parabola, bo nie mam dokładnych danych. Chodzi o tendencję, główną myśl. Ale tak to jest jak się wspomni niekoniecznie pozytywnie o Kacprze ;) Trzecie prawo dynamiki : akcja daje reakcję :-)
Już nie wspominam o tym, że prawdopodobnie wchodzisz na mecz za darmo, a chcesz się wypowiadać o tym, jak to jest drogo /tanio. I nie porównuj proszę teatru czy kina do żużla, bo speedway to rozrywka numer jeden w mieście i zawsze jest na nią popyt. Zarząd może ustalić nawet na inaugurację bilety po 50zł, a jak widać nie brakuje chętnych by tyle wydać. Nawiązując do pewnego powiedzenia o ludności z czasów Cesarstwa Rzymskiego, to "owce trzeba strzyc" :-)

Ludziom w Polsce żyje się coraz gorzej i wydać 40zł na bilet normalny to coraz większy dylemat, ale co tam. Pouczajmy innych :-)

Przykro to stwierdzić, ale w tej wypowiedzi przeczysz sam sobie.

Co do zasady zgadzam się z tym, że w wielu przypadkach żużlowcy są przepłacani, problem w tym, że niejednokrotnie jest tak, że kwoty pojawiające się w mediach nie mają nic wspólnego z faktycznymi danymi. M.in. w 2 na 3 przykłady, które podałeś.

Robisz ze mnie obrońcę zarządu? Ja bym to nazwał myśleniem zdroworozsądkowym.

Bartas0513 - Czw Lis 29, 2012 15:35

Pyskaty napisał/a:

No niestety. Moim zdaniem to szkoda czasu na lamentowanie. Mamy słabego jak na ekstraligę sponsora (oczywiście fajnie że chociaż coś załatwili), a koszty wzrastają m. in. kontrakt Pedersena (sam Arczi mówił że on dostał podwyżkę). Do tego kilka innych kosztów i trzeba to jakoś opłacić. Oczywiście są to tylko ceny PRZYPUSZCZALNE. Co do twojego przykładu to napewno w ofercie pojawi się jakiś bilet rodzinny więć nie ma co dramatyzować.

Pyskaty napisał/a:
Już nie wspominam o tym, że prawdopodobnie wchodzisz na mecz za darmo, a chcesz się wypowiadać o tym, jak to jest drogo /tanio.

Tutaj jednak się z Tobą zgodzę. Wiadomo troche kolesiostwa jest też w Starcie ale to wszędzie tak jest.

pocaluj_mnie - Czw Lis 29, 2012 16:40

@klejbas
Kwoty jakie podałem są oczywiście niezgodne z prawdą - moim celem było pokazanie tendencji. Media niestety wiedzą o nich często dokładnie tyle, co ja o historii Laosu. :-)
@Bartas
Na bilety rodzinne bym mimo wszystko nie liczył. Od lat raz po raz wspomina o tym ktoś na forum i jakoś cisza jak po bitwie lub stosunku seksualnym :-)

Co do cen: ode mnie następująca wartość dodana :-)
Wyobraźcie sobie, że macie płacić taką samą kwotę - 40zł za normalny, w sytuacji, gdy:
- nie ma "magii inauguracji" czyli "pójdę na mecz, niezależnie od ceny"
-Start dostanie z pięć razy z rzędu w palnik (z czego trzy razy w Gnieźnie)
-zacznie się sezon urlopowy tudzież wakacje :-)
a na was będzie czekał mecz z Betardem Spartą :-)

Dalej to jest tanio? Hmmm...A koszty (czyt. punktówki żużlowców) nie zmaleją :-)

Postscriptum

Gollob w Toruniu to dla mnie symbol końca jakiejkolwiek tradycji. Jeszcze tylko Holta w Lesznie, w Toruniu trafi Bally i będzie gicio :-)

Wojtek Wlkp - Nie Gru 02, 2012 09:30

Za ile będzie bilet to i tak pójdę :) Choć myślę intensywnie nad karnetem ;)
Branch - Sob Gru 15, 2012 01:26

Stadion Miejski w Gnieźnie został podzielony na trzy strefy - A, B oraz C.
Strefa A obejmuje pierwszy łuk, strefa B - wyjście z pierwszego łuku oraz prostą przeciwległą, strefa C - drugi łuk.

Wstępne ceny biletów na mecze Lechmy Startu Gniezno w sezonie 2013:
- Trybuna Główna: 50 zł
- normalny:
strefa „A”: 40 zł
strefy „B” i „C”: 35 zł
- ulgowy (kobiety, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy, czyli kibice którzy ukończyli 65. rok życia):
strefa „A”: 30 zł
strefa „B” i „C”: 25 zł
- dziecięcy (uczniowie szkół podstawowych i dzieci poniżej 7. roku życia) – strefy „A”, „B” i „C”: 10 zł

Jednocześnie Zarząd klubu informuje, że w zależności od atrakcyjności spotkania, ceny biletów mogą ulec nieznacznej zmianie.

Ceny karnetów na mecze Lechmy Startu Gniezno w sezonie 2013:
- Trybuna Główna: 400 zł
- normalny:
strefa „A”: 320 zł
strefy „B” i „C”: 280 zł
- ulgowy (kobiety, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy, czyli kibice którzy ukończyli 65. rok życia):
strefa „A”: 240 zł
strefa „B” i „C”: 200 zł
- dziecięcy (uczniowie szkół podstawowych i dzieci poniżej 7. roku życia) – strefy „A”, „B” i „C”: 80 zł.

Karnet obejmuje 9 spotkań rundy zasadniczej na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25.

Szkoda że przy karnetach nie ma opcji 9 meczy plus wszystko co na Wrzesińskiej nie licząc Chrobrego...w tej chwili wychodzi 35zł na plusie przy zakupie karnetu..dla mnie żadna rewelacja.A zakładając czarny scenariusz i że latem bedziemy miec pod górke i ceny wejściówek spadną to praktycznie nie bedzie żadnej różnicy.
Chyba że bedzie jakies promo może jeszcze na gwiazdora ;]

Jedno mnie jeszcze zastanawia...czy beda w sprzedaży miejsca stojące bo chyba na GP w Toruniu była taka opcja...u nas duuuzo ludzi lubi sobie postac na koronie stadioniu.

ka-rat - Sob Gru 15, 2012 18:07

(ulgowy (kobiety, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy, czyli kibice którzy ukończyli 65. rok życia):

Dziwi mnie pominięcie w tej grupie rencistów I grupy /ludzie z trwałym kalectwem/. Nie jest ich wielu a swoje i tak już w d..pę od życia, z tych czy innych powodów, dostali. Jest chyba jeszcze czas by to naprawić. Apeluję o to gorąco.

robciogobcio - Sob Gru 15, 2012 22:00

Mam nadzieje że ta dziura w płocie nadal będzie przez co będzie można oglądac mecze za darmo

/prowokacja się "udała". pkt 13 regulaminu Forum.

Szabla - Sob Gru 15, 2012 22:19

Jasne, że tak. I jeszcze będzie można kur..wać, że takich słabiaków zakontraktowano. Oczywiście mając do tego moralne prawo - przecież kibic płaci to i wymaga. Jeśli Twój wpis to żart albo prowokacja (na cholerę!?!?) to wybitnie udana.
kapusta - Pon Gru 17, 2012 21:19

czyli za 2 letnie dziecko trzeba zapłacić 10? trudno będzie namówić, aby rodzice mając np 2 małych dzieci zabrali swoje pociech na żużel.
pocaluj_mnie - Wto Gru 18, 2012 14:53

kapusta napisał/a:
czyli za 2 letnie dziecko trzeba zapłacić 10? trudno będzie namówić, aby rodzice mając np 2 małych dzieci zabrali swoje pociech na żużel.

Dwa normalne bilety plus dwa za 10zł=100zł.

Inna sprawa, że kasowanie 10zł za obecność na stadionie takiego dwuletniego "bąka" to czyste s#$@@$two i polowanie na ludzkie portfele. Jak Klub nie ma kasy, to niech przyciąga sponsorów, a nie drenuje kibicowskie kieszenie.

Marcineek - Wto Gru 18, 2012 14:58

Przychodzenie na stadion z "dwuletnim bąkiem" generuje takie same koszty jak przychodzenie z ośmioletnim czy dwunastoletnim.
Zresztą jaki jest sens przychodzenia z takim "dwuletnim bąkiem"? "Bąk" raczej nie zapamięta niczego poza tłumem i hałasem wokół.

pocaluj_mnie - Wto Gru 18, 2012 15:05

Marcineek napisał/a:
Przychodzenie na stadion z "dwuletnim bąkiem" generuje takie same koszty jak przychodzenie z ośmioletnim czy dwunastoletnim.
Zresztą jaki jest sens przychodzenia z takim "dwuletnim bąkiem"? "Bąk" raczej nie zapamięta niczego poza tłumem i hałasem wokół.

A ja bym powiedział, że dużo mniejsze, ale nie będę w księgowego się bawił.

Często kluby wprowadzają zapis "dzieci do lat 5 -wstęp wolny, pod warunkiem, że idą na mecz z rodzicem/opiekunem". U nas też mogliby o tym pomyśleć.

Branch - Wto Gru 18, 2012 15:10

Marcineek napisał/a:

co do pierwszego zdania to sie zgodzę ale co do drugiego..to przypuszczam że nie masz jeszcze dzieci...bedziesz miał... to zmienisz zdanie

mirekmaj - Wto Gru 18, 2012 15:50

Marcineek napisał/a:

Oj Marcinku, Marcinku ....zmienisz kiedys zdanie - zobaczysz. Mój "bąk" rok temu miał 2 latka i powiem Ci ze gnał na zuzel az miło. Teraz tatus bedzie musiał głebiej sięgnąc do kieszeni aby zaszczepiać w tym małym "bąku" miłość do NASZEGO STARTU.....

kapusta - Wto Gru 18, 2012 23:15

różnicy nie sposób nie zauważyć
Lech rodzic + 2 dzieci =256
Start rodzic + dzieci = 440
my mamy 9 spotkań, Lech 8.

krychu90 - Sro Gru 19, 2012 00:08

może i tak, ale za Lechem idzie wuchta sponsorów, i jest to stolica Wielkopolski, przez co mają większe możliwości, no i też niestety kopana jest bardziej medialna w Polsce.
Dlatego to tak wychodzi. Takie jest moje zdanie.

klejbas - Sro Gru 19, 2012 08:05

No i pojemność stadionu.

Lech - 40000
Start - 10000

Marcineek - Sro Gru 19, 2012 09:56

No i pozycja przez ostatnie lata...

Lech - od lat walczy o "majstra" ale ostatnio coś mu nie idzie...
Start - wraca po dłuuuuugim okresie do ścigania się z najlepszymi.

Robak - Sro Gru 19, 2012 10:34

Ja w ogóle nie rozumiem tego porównania. Dwie różne dyscypliny, dwa różne miasta dwa różne budżety i możliwości finansowe. Wszystkie różnice są tak skrajne,ze nijak ma się to porównanie
waleczny - Sro Sty 02, 2013 18:02

do kiedy są w sprzedaży karnety?
ubot90 - Sro Sty 02, 2013 19:30

Cytat:
No i pojemność stadionu.

Lech - 40000
Start - 10000

Dobra, dobra to żaden argument...jeszcze nie tak dawno płakaliście, że kibic nie chce ekstraligi bo nie przychodzi na mecze. A jak nie będzie wyników, co całkiem możliwe, to jeszcze będziecie latać za kibicem, bo wam nie będą się cyferki w excelu zgadzały.

maksior - Pią Sty 04, 2013 18:01

Witam Wrocław pomyślał i zrobił wstęp do dzieci do 7 lat za free,tylko żeby był opiekun. W Gnieżnie myślą tylko o złotówkach nawet od małych bąbli-WSTYD !! !
krychu90 - Pią Sty 04, 2013 18:12

Ale Wrocław od kilku lat boryka się z problemami związanymi z frekwencją. Na mecze Ekstraligi chodziło po 2-3tys ludzi, nie uważasz że to problem by z taką frekwencją utrzymać drużynę na dobrym poziomie? Myślę że gdyby w Gnieźnie były podobne problemy to i nasi marketingowy w ten sposób chcieli by przyciągnąć kibica na stadion.
pocaluj_mnie - Sob Sty 05, 2013 14:01

maksior napisał/a:
Witam Wrocław pomyślał i zrobił wstęp do dzieci do 7 lat za free,tylko żeby był opiekun. W Gnieżnie myślą tylko o złotówkach nawet od małych bąbli-WSTYD !! !

Zgadzam się. To się nazywa zdrowy rozsądek, a nie gadki - szmatki.
Cytat:

Ale Wrocław od kilku lat boryka się z problemami związanymi z frekwencją. Na mecze Ekstraligi chodziło po 2-3tys ludzi, nie uważasz że to problem by z taką frekwencją utrzymać drużynę na dobrym poziomie? Myślę że gdyby w Gnieźnie były podobne problemy to i nasi marketingowy w ten sposób chcieli by przyciągnąć kibica na stadion.

Jeśli chcesz łatać frekwencję, żerując na dzieciach i ich rodzicach to słabo to widzę.

yahu - Wto Sty 08, 2013 09:13

Mimo że zdarza mi się krytykować klub, to akurat w temacie karnetów i biletów tego nie zrobię. Wymogi ekstraligowe są jakie są, więc biletów będzie raczej tyle, ile miejsc siedzących. Nie wiem jak z miejscami stojącymi, ale na pewno skończy się przesiadywanie na schodach. W tym momencie policzcie sobie ile jest miejsc siedzących na stadionie - coś około 8 tysięcy wg mnie. Bardzo mało jak na zapotrzebowanie w Gnieźnie. Tutaj ekstraligi dawno nie było i ludzie są wyposzczeni. Gdyby klub dawał darmowe miejscówki dla dzieci, to sporo by stracił, bo miejsce jest bardzo cenne. Nie od dziś wiadomo że budżet Startu mocno opiera się na kibicach, więc nie ma się co dziwić że zarząd niechętny jest większym promocjom. Gdyby stadion mógł pomieścić 15-20 tysięcy widzów to jestem pewien, że oferta wejściówek by była bardziej prorodzinna. W obecnej sytuacji klubu na to zwyczajnie nie stać.

p.s
Kupiłem już karnet do strefy A. Miejsce jest numerowane więc jest to spory atut dla mnie, bo nie trzeba już przychodzić 2h przed meczem! Poza tym może się okazać że będzie bardzo ciężko o bilet, zwłaszcza na początku sezonu. Pamiętajmy też o tym że do Gniezna jest blisko z Leszna, Torunia, Bydgoszczy i kibice z tych miast (z innych raczej też) zapewne do nas przyjadą. I nie mówię tutaj o wyjazdach zorganizowanych, bo dla takich grup będzie klatka.

Branch - Wto Sty 08, 2013 13:14

tylko dlaczego juz od ładnych paru lat własnie ten budżet opiera się na kibicach...miał byc awans i miało być już inaczej a w tej chwili o sponsorach cisza...dla mnie bilet na 4-5-latka w cenie 10zł to porażka ;]
yahu - Sro Sty 09, 2013 10:25

Branch, widzę że padłeś ofiarą chciejstwa i pobożnych życzeń. Wielu kibicom wydawało się że po awansie do ekstraligi sponsorzy będą walić do klubu drzwiami i oknami, ale rzeczywistość jest bardzo przyziemna. Nie wiem jak jest dokładnie i nie zamierzam zgadywać, ale mogę się tylko domyślać że "szału" nie ma. Czy Lechma da znacznie większe pieniądze niż w zeszłym roku? Nie jest to potentat finansowy, ale lepsze to niż nic.
Ceny biletów nie są małe, ale takie są obecnie realia w Gnieźnie. Można się obrażać i denerwować, każdy inaczej do tego podchodzi. Ja postanowiłem zapłacić z góry za cały sezon, bo jest spore prawdopodobieństwo że pobyt Startu w elicie może potrwać tylko jeden rok. Chcę się naoglądać luksusu na żywo a nie przed tv.

maniak - Sro Sty 09, 2013 17:38

We wszystkich strefach miejsca są numerowane i przypisane odpowiedniemu karnetowi czy tylko w strefie A?
krychu90 - Sro Sty 09, 2013 17:43

Tylko pierwszy łuk jest numerowany...
maniak - Sro Sty 09, 2013 18:49

Cały pierwszy (cała strefa A)? Bo kiedyś wiem że był wydzielony jeden sektor.
krychu90 - Sro Sty 09, 2013 19:06

kiedyś były wydzielone dwa rzędy na pierwszym łuku, a teraz cały pierwszy łuk jest numerowany (cała Strefa A)
luk - Sro Sty 09, 2013 23:09

Ceny karnetów i biletów pokazują jak daleko jest klub pod względem przyciągania sponsorów ( Zielona Góra karnety po 300 ) proszę porównać składy i ich koszty jest różnica.
yahu - Czw Sty 10, 2013 08:53

luk napisał/a:
Ceny karnetów i biletów pokazują jak daleko jest klub pod względem przyciągania sponsorów ( Zielona Góra karnety po 300 ) proszę porównać składy i ich koszty jest różnica.

Tu nie ma czego porównywać, zupełnie inne realia. W ZG wiele lat budowano magię Falubazu, w Gnieźnie dopiero raczkujemy, ale idzie to w dobrym kierunku.

Antek - Sro Sty 23, 2013 17:59

W Zielonej poza Falubazem nie ma innej rozrywki na poziomie. ;) No może Zastal. Ale to jak w Polsce koszykówka jest popularna to każdy wie. ;)
Ceny karnetów nie są zbyt wygórowane. Są normalne jak dla mnie. Co do wejść dzieci do lat 7 to uważam że program by wystarczył. ;) Sami chyba wszyscy wiedzą że dzieci raczej nie usiedzą 2 godziny na miejscu. A w nich trzeba upatrywać przyszłych klientów. I jedno mnie jeszcze zastanawia... Są jeszcze jakieś ulgi dla karnetowców ? Jakiś rabat na zakupy w sklepie klubowym czy wstęp na jakieś dodatkowe zawody chociażby juniorskie?

r1 - Sro Sty 23, 2013 20:23

A Mnie zastanawia jeszcze jedno. Pamiętam jak kupowałem karnet w zeszłym roku to bardzo usilnie Mnie proszono o podanie nr pesel i maila. Tylko po co? Bo tak naprawdę to nawet jednego maila nie dostałem z klub niewie choćby z podziękowaniem za obecność w sezonie czy coś takiego. Nie żeby Mnie to bolało ale jak się powiedziało A to może warto powiedzieć B.
yahu - Sro Sty 23, 2013 22:40

Antek napisał/a:
jedno mnie jeszcze zastanawia... Są jeszcze jakieś ulgi dla karnetowców ? Jakiś rabat na zakupy w sklepie klubowym czy wstęp na jakieś dodatkowe zawody chociażby juniorskie?
No właśnie nie ma nic i to budzi lekki niedosyt. Tutaj klub ma jeszcze sporo do zrobienia, bo o karnetowców warto zabiegać wykorzystując chociażby typowo marketingowe sztuczki, np. dokładamy do karnetu szalik czy inny gadżet, a cena odpowiednio wzrasta. Kibic jest przekonany że dostał coś za darmo, ale to oczywiście nie ma miejsca. Wszyscy są zadowoleni.
yahu - Pon Sty 28, 2013 10:48

Coś mało sprzedano karnetów jak do tej pory. Chyba cena jest trochę zbyt wysoka jak na warunki gnieźnieńskie. Poza tym numerowanie miejsc na pierwszym łuku też nie zawsze musi być korzystne. Dla stałych bywalców jest to ogromna zaleta, ale chyba większość osób pojawia się na stadionie w różnych konfiguracjach grupowych. I wtedy jest problem, bo gdy my mamy zarezerwowany numer, a chcemy zabrać na mecz kogoś bez karnetu, to wtedy raczej nie ma szans żebyśmy mogli siedzieć koło siebie.
victorski - Pon Sty 28, 2013 10:55

yahu napisał/a:
Coś mało sprzedano karnetów jak do tej pory. Chyba cena jest trochę zbyt wysoka jak na warunki gnieźnieńskie. Poza tym numerowanie miejsc na pierwszym łuku też nie zawsze musi być korzystne. Dla stałych bywalców jest to ogromna zaleta, ale chyba większość osób pojawia się na stadionie w różnych konfiguracjach grupowych. I wtedy jest problem, bo gdy my mamy zarezerwowany numer, a chcemy zabrać na mecz kogoś bez karnetu, to wtedy raczej nie ma szans żebyśmy mogli siedzieć koło siebie.

Przy zakupie karnetu nie musuimy rezerwowac miejsca. Jest to tylko dogodnienie dla chętnych.
Z drugiej strony w moim przypadku wszyscy z naszej grupy posiadamy karnety na sezon bo i tak bedziemy chodzić żebym nie wiem co sie działo:)
ps. Fakyt faktem ilość sprzedanych kart daje do myslenia co do ceny. Brak tutaj zniżki dla stałych karnetowiczów (powiedzmy za zakup w poprzednich sezonach karnetu 5% za dwa 10 itp do 20%?) Mogło by to zwiekszyć ilość sprzedanych karnetów bo zaszkodzić by nie zaszkodziło.

yahu - Pon Sty 28, 2013 11:29

victorski napisał/a:

Przy zakupie karnetu nie musuimy rezerwowac miejsca. Jest to tylko dogodnienie dla chętnych.

Tylko że nie ma sensu płacić więcej za karnet bez rezerwacji.

victorski napisał/a:

Z drugiej strony w moim przypadku wszyscy z naszej grupy posiadamy karnety na sezon bo i tak bedziemy chodzić żebym nie wiem co sie działo:)

My również! Taki sezon (ekstraligowy) może się już nie powtórzyć.

victorski napisał/a:

ps. Fakyt faktem ilość sprzedanych kart daje do myslenia co do ceny.

Trochę to wygląda tak, jakby klubowi nie bardzo zależało na sprzedaży karnetów - ot, takie "zło konieczne".

Marcineek - Pon Sty 28, 2013 12:12

Cytat:
Brak tutaj zniżki dla stałych karnetowiczów (powiedzmy za zakup w poprzednich sezonach karnetu 5% za dwa 10 itp do 20%?) Mogło by to zwiekszyć ilość sprzedanych karnetów bo zaszkodzić by nie zaszkodziło.

Naprawdę wierzysz że skoro kogoś nie zmotywuje do zakupu pierwszy od lat sezon wśród najlepszych, to zmotywuje go 16/14zł rabatu?
Moim zdaniem, jedynym powodem dla którego takiej a nie innej ilości sprzedanych karnetów jest to, że w Gnieźnie mamy głównie kibiców sukcesu którzy nie wiedzą na co stać nasz zespół. Boją się, że kupią karnet a będziemy przegrywać mecz za meczem i wtedy "będą stratni". Przecież za te pieniądze mogli kupić sobie czteropak i na NC+ obejrzeć "prawdziwe ściganie i walkę"....
Smutne ale prawdziwe.

maniak - Pon Sty 28, 2013 14:57

A mnie się wydaje iż znaczący wpływ na słabą sprzedaż ma wpływ brak sprzedaży internetowej i godziny w których można nabyć karnet tylko w sekretariacie klubu. Od pn do pt od 9 do 16. Dużo osób pracuje w tych godzinach, sam nie kupiłem karnetu właśnie z tego powodu. Poprzednie 2 sezony karnety nabywałem w punktach partnerskich, co było super sprawą. Zaraz ktoś powie to weź sobie wolne w pracy. Ale to chyba ten kto nie pracuje albo udaje iż jest w pracy :ups:
pocaluj_mnie - Pon Sty 28, 2013 15:05

Marcineek napisał/a:
Cytat:
Brak tutaj zniżki dla stałych karnetowiczów (powiedzmy za zakup w poprzednich sezonach karnetu 5% za dwa 10 itp do 20%?) Mogło by to zwiekszyć ilość sprzedanych karnetów bo zaszkodzić by nie zaszkodziło.

Naprawdę wierzysz że skoro kogoś nie zmotywuje do zakupu pierwszy od lat sezon wśród najlepszych, to zmotywuje go 16/14zł rabatu?
Moim zdaniem, jedynym powodem dla którego takiej a nie innej ilości sprzedanych karnetów jest to, że w Gnieźnie mamy głównie kibiców sukcesu którzy nie wiedzą na co stać nasz zespół. Boją się, że kupią karnet a będziemy przegrywać mecz za meczem i wtedy "będą stratni". Przecież za te pieniądze mogli kupić sobie czteropak i na NC+ obejrzeć "prawdziwe ściganie i walkę"....
Smutne ale prawdziwe...

A skąd wiesz, ze akurat na to pójdzie zaoszczędzona kasa? Powodów może być tysiąc, ale co tam...

Hyziu - Pon Sty 28, 2013 16:23

maniak napisał/a:
A mnie się wydaje iż znaczący wpływ na słabą sprzedaż ma wpływ brak sprzedaży internetowej i godziny w których można nabyć karnet tylko w sekretariacie klubu. Od pn do pt od 9 do 16. Dużo osób pracuje w tych godzinach, sam nie kupiłem karnetu właśnie z tego powodu. Poprzednie 2 sezony karnety nabywałem w punktach partnerskich, co było super sprawą. Zaraz ktoś powie to weź sobie wolne w pracy. Ale to chyba ten kto nie pracuje albo udaje iż jest w pracy :ups:

Święte słowa, u mnie ten sam problem. Jedynym dniem w jaki byłem w stanie podjechać do klubu był 31 grudnia ub. roku no ale niestety Pan Prezes i spółka nie byli władni sprzedać karnetu bez Pani z Sekretariatu.

krychu90 - Pon Sty 28, 2013 16:34

o czym wy tu mówicie. Mówicie, że godziny nie dogodne i nie pasuje podjechać do klubu. W takiej sytuacji prosisz kogoś by mógł tobie zakupić, proste. A co do ceny wydaje mi się adekwatna do rozgrywek w jakich będziemy jeździć. Przypominam jesteśmy w Ekstralidze.
antyjagus - Pon Sty 28, 2013 17:38

Marcineek napisał/a:

Smutne ale prawdziwe.

Kilkanascie osob, ktorych znam na sezon zaopatruje sie w nastepujacy sposob:

Zamierzaja obejrzec mecze w Gnieznie, kiedy przyjedzie Leszno, Zielona, Torun, Bydgoszcz.
Zamierzaja pojechac na mecze Startu do Leszna, Gorzowa i Bydgoszczy.

Licza, ze uda sie zobaczyc w NC+ kilka meczy, na ktore sie nie wybieraja ... przy zalozeniu, ze np mecz z Gorzowem czy we Wroclawiu nie bedzie decydowal o pozostaniu, wowczas bankowo pojada.

Jak ich nazwiesz?

antyjagus - Pon Sty 28, 2013 17:45

krychu90 napisał/a:
o czym wy tu mówicie. Mówicie, że godziny nie dogodne i nie pasuje podjechać do klubu. W takiej sytuacji prosisz kogoś by mógł tobie zakupić, proste. A co do ceny wydaje mi się adekwatna do rozgrywek w jakich będziemy jeździć. Przypominam jesteśmy w Ekstralidze.

Dzieki za pamiec a ja polecam uruchomic mozg ... cena karnetu w Gnieznie jest wynikiem apetytu na zuzel w naszym miescie i juz widac, ze raczej strzalem w stope, bo Torun, Bydgoszcz, Leszno czy Czewa sa juz madrzejsi niz pazerni i wychodza do kibicow z cenami budzacymi apetyt.

Nie ma wytlumaczenia, ze kino i teatr kosztuja tyle, ze to e-liga, ze za rok juz moze nie byc takiej szansy ogladania gwiazd ... rynek dyktuje warunki i skoro zespoly na naszym poziomie maja taniej a Torun na tym samym poziomie to cos to znaczy, bo mozna bylo sie wysilic i karnetowiczom dac mozliwosc rezerwacji stalej miescowki na calym stadionie, skoro msc w Gnieznie jest stosunkowo malo a nie kazdy kocha pierwszy luk.

przemko830 - Pon Sty 28, 2013 18:07

Cytat:

a może poprostu biedne społeczeństwo i wciaż rosnace bezrobocie jest powodem na brak zainteresowania karnetami. myśle ze wielu ludzi poprostu nie stać a nie że są kibicami sukcesu bo przeciez awans po tylu latach do exta to chyba sukces...

DarooM - Pon Sty 28, 2013 18:09

Ja osobiście już dawno zakupiłem sobie karnet dla siebie i dziewczyny :mruga:
Ale fakt jest faktem,że...mamy najdroższe bilety w ekstralidze.Nawet Falubaz ma minimalnie tansze-porównywalne.
Ja rozumiem,że jesteśmy beniaminkiem itd,ale niestety jest drogo,nie da się ukryc.W Gnieznie nie każdego stac na taki wydatek.

r1 - Pon Sty 28, 2013 19:11

Ja powiem tak:
1. Nie ma bonusów dla karnetowiczów. Już raz pisałem po co klub zbierał maila i pesele?
2. Nie ma bonusów dla tych którzy kupują kolejny raz karnet.
3. Ceny karnetów to masakra. Co nie oznacza że nie kupiłem ale Mnie stać. Ale mam kilku znajomych których też stać a nie kupują bo drogo zobaczą w sezonie.
4. Nikt nie wie jak będzie wyglądał ten sezon i wielu pewnie mysli że będzie kiepsko. Dlatego nie kupują karnetów.

Moim zdaniem to są powody dla których karnety kiepsko się sprzedają.

luk - Pon Sty 28, 2013 22:01

Można zrozumieć tych którzy piszą że jesteśmy w ekstra to trzeba płacić itp. Ale jest pytanie co zrobił teraz klub żeby tych kibiców przyciągnąć jak dla mnie zupełnym nie porozumieniem jest ten bilet na dziecko o cenie 10 zł, oraz ceny biletów i karnetów praktycznie cala ekstra ma taniej a u nas jak zawsze żerowanie na kibicach.
mr. ktoś - Pon Sty 28, 2013 22:43

Ceny karnetów to jedno... mnie bardziej ciekawi jak idzie działaczom pozyskiwanie sponsorów. Jest ekstraliga, niby były (są) firmy chętne wesprzeć klub w przypadku awansu a jak jest w rzeczywistości?
CEBUL - Wto Sty 29, 2013 07:48

Nie zapominajmy, że od 15 lutego będą sprzedawane karnety dla zakładów pracy. Wtedy sprzedaż może podskoczyć. U mnie w firmie karnety bierze 18 osób. Mniej więcej po połowie na sektory A i B. Takich zakładów w Gnieźnie trochę jest, więc spokojnie.
ponk - Wto Sty 29, 2013 11:25

CEBUL napisał/a:
Nie zapominajmy, że od 15 lutego będą sprzedawane karnety dla zakładów pracy. Wtedy sprzedaż może podskoczyć. U mnie w firmie karnety bierze 18 osób. Mniej więcej po połowie na sektory A i B. Takich zakładów w Gnieźnie trochę jest, więc spokojnie.

no i właśnie o tym chciałem napisać... płaczecie jak stare baby a nikt nie pomyślał, że jeszcze nie ruszyła sprzedaż dla firm... zaraz zgłosi się Velux, Trepko, słyszałem o Castoramie, pewnie UM i Starostwo, w zeszłym roku także Szpital z funduszu socjalnego dorzucał połowę ceny itd, itd... także moim zdaniem liczba 1000 sztuk zostanie spokojnie przekroczona.... co do samych cen... są jakie są i nic na tem temat nie poradzimy- chciałbym jednak przypomnieć czasy w których balansowaliśmy na krawędzi 1szej i 2giej ligi- wtedy każdy z Was dałby i 500 złotych byle być w miejscu w którym jesteśmy dzisiaj... no ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

yahu - Wto Sty 29, 2013 12:37

r1 napisał/a:

3. Ceny karnetów to masakra. Co nie oznacza że nie kupiłem ale Mnie stać. Ale mam kilku znajomych których też stać a nie kupują bo drogo zobaczą w sezonie.
4. Nikt nie wie jak będzie wyglądał ten sezon i wielu pewnie mysli że będzie kiepsko. Dlatego nie kupują karnetów.

To są dwa najpoważniejsze powody. Po euforii związanej z awansem, z każdym dniem rośnie niepewność. Czy skład pozwoli na skuteczną walkę o utrzymanie? Czy klub jest gotowy organizacyjnie i finansowo? Dla mnie argumentem na "tak dla karnetu", jest przede wszystkim możliwość uczestniczenia w wydarzeniu o wysokim poziomie sportowym, bo eliga to jest coś o czym każdy kibic żużla marzy. Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu jest rywalizacja ligowa, pozostałe rozgrywki to dodatek. Mimo że jest wiele zagadek, to jednocześnie pewne jest że do Gniezna zawita cała światowa elita czarnego sportu. Pozostaje tylko mieć nadzieję że Start będzie walczył do ostatnich metrów, w każdym spotkaniu. Niczego więcej nie oczekuję.

maniak - Wto Sty 29, 2013 14:56

krychu90 napisał/a:
Mówicie, że godziny nie dogodne i nie pasuje podjechać do klubu. W takiej sytuacji prosisz kogoś by mógł tobie zakupić, proste.

Skoro to takie proste to proszę Ciebie. Jakoś wszyscy których znam też pracują, a ci co nie to problemy zdrowotne. Na "chodzie" mam 80 letnią babcię. To może ją podeśle?

yahu - Wto Sty 29, 2013 15:05

Niestety, nie ma możliwości zakupu karnetu poza klubem z prostej przyczyny - rezerwacja miejsc musi znajdować się w jednym miejscu, bo inaczej zrobi się bajzel. Najlepszym rozwiązaniem byłby system sprzedaży wzorowany na tym co mamy w chociażby w kinie Helios.
krychu90 - Wto Sty 29, 2013 19:01

maniak napisał/a:
krychu90 napisał/a:
Mówicie, że godziny nie dogodne i nie pasuje podjechać do klubu. W takiej sytuacji prosisz kogoś by mógł tobie zakupić, proste.

Skoro to takie proste to proszę Ciebie. Jakoś wszyscy których znam też pracują, a ci co nie to problemy zdrowotne. Na "chodzie" mam 80 letnią babcię. To może ją podeśle?

Gdybym tylko mieszkał w Gnieźnie, a nie w Poznaniu to nie było by z tym problemu by komuś podskoczyć po karnet.

Sebastiano - Wto Sty 29, 2013 20:45

Ceny nie grają roli , musimy pokazać ekipom z innych miast że mimo świeżego wbicia się w ekstralige potrafimy dopingować :)
CEBUL - Pon Lut 11, 2013 12:03

Witam. Pytanie: Czy karnet uprawnia do 9 wejść na każdy mecz czy mogą na jeden mecz wejść 2 osoby i wtedy zostanie 7 spotkań??
yahu - Pią Lut 15, 2013 11:24

CEBUL napisał/a:
Witam. Pytanie: Czy karnet uprawnia do 9 wejść na każdy mecz czy mogą na jeden mecz wejść 2 osoby i wtedy zostanie 7 spotkań??
Chyba nie ma takiej możliwości, ale najlepiej zadzwonić do klubu i się upewnić.

Ciekawe kiedy będzie można wymieniać vouchery na karnety? Dzwoniłem jakiś czas temu, to nie udzielono mi konkretnej informacji.

krychu90 - Pią Lut 15, 2013 11:32

Ja uzyskałem informację że po 15 lutego tak więc od dzisiaj :) , ale dla pewności poczekał bym do informacji którą na pewno zamieszczą.
Ramenedes - Nie Lut 17, 2013 12:10

Mam pytanie odnośnie ulgi dla karnetów :)
Otóż jak informuje klub "na karnet ulgowy zniżkę mają (kobiety, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy, czyli kibice którzy ukończyli 65. rok życia)"
Moje pytanie brzmi czy w gronie uczniów szkół ponadgimnazjalnych mogą być uczniowie szkół typu Cosinus albo AP Edukacja ?? Chodzi mi o szkoły licealne i policealne dla dorosłych. Oczywiście taka osoba posiada ważną legitymację.

z_trybuny - Nie Lut 17, 2013 13:36

Ramenedes napisał/a:
Mam pytanie odnośnie ulgi dla karnetów :)
Otóż jak informuje klub "na karnet ulgowy zniżkę mają (kobiety, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy, czyli kibice którzy ukończyli 65. rok życia)"
Moje pytanie brzmi czy w gronie uczniów szkół ponadgimnazjalnych mogą być uczniowie szkół typu Cosinus albo AP Edukacja ?? Chodzi mi o szkoły licealne i policealne dla dorosłych. Oczywiście taka osoba posiada ważną legitymację.

sam sobie odpowiedziałeś :) jeżeli posiadasz ważną legitymację to uprawnia cie do zniżek.
oczywiście jeżeli masz < 26 lat.

Ramenedes - Nie Lut 17, 2013 13:41

Z tego co wiem ta osoba nie ma jeszcze 26 więc się łapie :) dzięki :ok:
Polajgno - Sro Lut 20, 2013 21:14

Sama firma TREPKO sprzedała 160 karnetów wiec jak inne pójdą w te ślady to nie będzie najgorzej a info pewne bo byłem ostatnią osobą na liście
antyjagus - Czw Lut 21, 2013 17:16

Polajgno napisał/a:
Sama firma TREPKO sprzedała 160 karnetów wiec jak inne pójdą w te ślady to nie będzie najgorzej a info pewne bo byłem ostatnią osobą na liście

a ile % dofinansowania dala frima?

victorski - Czw Lut 21, 2013 17:39

antyjagus napisał/a:
Polajgno napisał/a:

a ile % dofinansowania dala frima?

sporo . 150 zł do karnetu bez znaczenia jakiego.

antyjagus - Czw Lut 21, 2013 18:05

a ZOZ daje 70zl, wiec nie mozna spodziewac wielu sprzedanych
tony187 - Czw Lut 21, 2013 18:29

antyjagus napisał/a:

A Społem daje aż 30 zł, więc tam dopiero będzie szał ;)

Ramenedes - Czw Lut 21, 2013 18:31

a URBIS też "tylko" 60 czy 70 zł :)
andzinsan - Pią Lut 22, 2013 10:10

PEC kupił w tym roku tylko 19, z tego 7 na A i reszta na B..oczywiście normalne. Dopłacali 80 lub 100zł w zależności od zarobków, niezależnie od rodzaju karnetu.
ponk - Sob Lut 23, 2013 22:23

antyjagus napisał/a:

a ja dostalem "cynka, że w ZOZie karnety będa za 200 pln więc chyba dorzucają 80?? zresztą nie chodzi o 10 "zyli"- dla mnie karnet na eligowy sezon w cenie 200 PLN to super okazja- więc nie wiem dlaczego "nie można się spodziewać wielu sprzedanych"... wiem, wiem- wszyscy by chcieli dostać karnety w prezencie lub maksymalnie za 50 złotych- ale nie popadajcie w skrajności....

B=hindTh=Wh==l - Nie Lut 24, 2013 12:40

A czy już wiadomo kiedy będzie można wymienić, jak to klub w grudniu nazywał "vouchery", czyli dowody wpłaty/pokwitowania KP na "prawdziwe" karnety bo raczej już to powinno mieć miejsce wg pierwszych zapewnień.
victorski - Nie Lut 24, 2013 13:47

Drukarnia daje ciała. Nie ma wini ze strony klubu !
krychu90 - Nie Lut 24, 2013 17:16

Jak się pytałem miało być na przełomie stycznia i lutego, później że ok 15lutego, a jak wczoraj się dowiedziałem jeszcze karnetów nie ma i klub poinformuje o wymiane.
Widać, drukarnia się nie popisuje, albo tyle tych karnetów jest że cały czas domawiają w drukarni :)

CEBUL - Pon Lut 25, 2013 07:11

ponk napisał/a:
dla mnie karnet na eligowy sezon w cenie 200 PLN to super okazja

Nie zapominajmy o podatku, który trzeba odprowadzić od kwoty dofinansowania. Mimo wszystko jest to bardzo dobra okazja.

antyjagus - Pon Lut 25, 2013 07:33

ponk napisał/a:
antyjagus napisał/a:

a ja dostalem "cynka, że w ZOZie karnety będa za 200 pln więc chyba dorzucają 80?? zresztą nie chodzi o 10 "zyli"- dla mnie karnet na eligowy sezon w cenie 200 PLN to super okazja- więc nie wiem dlaczego "nie można się spodziewać wielu sprzedanych"... wiem, wiem- wszyscy by chcieli dostać karnety w prezencie lub maksymalnie za 50 złotych- ale nie popadajcie w skrajności....

Kolega powyzej wytlumaczyl, dofinansowanie po opodatkowaniu wyniesie jeszcze mniej niz podalem.

Alex - Czw Lut 28, 2013 20:26

W Społem karnety po 200 zł. Ilośc sprzedanych sztuk między 10 a 20 :/ Mało.
B=hindTh=Wh==l - Nie Mar 17, 2013 20:42

Czy jest ustalony jakiś termin do którego można vouchery wymienić na karnety?
daniel02 - Sro Mar 20, 2013 08:35

Mam pytanie bo mam zamiar isc dzis po karnet ,ale zastanawia mnie czy sprzedaz tylko w sekretariacie klubu czy w punkcie na ul.Chrobrego rowniez uda mi sie zakupic?
Hyziu - Sro Mar 20, 2013 12:28

Karnety na 100% tylko w klubie, punkt na Chrobrego chyba już nawet nie współpracuje z klubem, choć pewności nie mam.
yahu - Sro Mar 20, 2013 12:39

Karnety na sektor A i trybunę główną są numerowane, dlatego cała ewidencja sprzedaży musi być ulokowana w jednym miejscu (najlepiej w programie sprzedaży on-line, ale Start czegoś takiego nie prowadzi póki co).
W punktach partnerskich można sprzedawać karnety bez miejscówek ale czy tak jest faktycznie, tego nie wiem.

Ramenedes - Sob Mar 23, 2013 13:26

Odebrałem karnet i jestem w ciężkim szoku....
Giętki jak darmowy kalendarzyk który można sobie kupić za 1 zł.....
Spodziewałem się, że na tak długi czas oczekiwania karnety będą podobne do tamtych z zeszłego roku, czyli "twardych" plastików.
Widać tniemy koszty gdzie się da i szukamy oszczędności :D

zapatista - Sob Mar 23, 2013 15:23

Witam, bardzo przepraszam że w tym miejscu ale nie bardzo wiedziałem gdzie przykleić moje pytanie:). Mam pytanie czy istnieje u was coś takiego jak sektor kibica gości przyjezdnych, w jakiej cenie są bilety dla gości pozdrawiam i proszę o nielinczowanie:P
tom - Sob Mar 23, 2013 15:43
Temat postu: bilety
Odpowiadam koledze z Rzeszy sektor gości oczywiście jest ceny biletów jak na sektor C
zapatista - Sob Mar 23, 2013 16:36

Bardzo dziękuje za info pozdrawiam
B=hindTh=Wh==l - Sob Mar 23, 2013 19:38

Ramenedes napisał/a:
Odebrałem karnet i jestem w ciężkim szoku....
Giętki jak darmowy kalendarzyk który można sobie kupić za 1 zł.....
Spodziewałem się, że na tak długi czas oczekiwania karnety będą podobne do tamtych z zeszłego roku, czyli "twardych" plastików.
Widać tniemy koszty gdzie się da i szukamy oszczędności :D

Dokładnie. Opóźnienia w odbiorze karnetów z winy drukarni, która rzekomo nawaliła, ale chyba nie napracowali się za bardzo. Nie liczyłem na to, że całoroczne karty na sezon 2013 będą ze złota albo z czegoś cennego ale te karnety bardziej przypominają kalendarzyki, ulotki i inne rozdawane śmieci na ulicach lub wejściówki na II ligę a nie na extra. Nie wiem czym się klub sugerował, bo wyprodukowanie jednej porządnej sztywnej karty/wizytówki nie jest praktycznie żadnym wydatkiem...
A poza tym to jakiś sporych zabezpieczeń co do ich podrobienia to raczej tam nie widzę, no chyba że się nie znam....Jest niby numer karnetu, ale co tam numer daje.....

Magik - Pią Mar 29, 2013 18:34

witam!
Mam pytanko czy karnet upoważnia mnie do wejścia na treningi punktowane?
karnet mam normalny na sektor b/c.

DarooM - Pią Mar 29, 2013 19:21

Magik napisał/a:
witam!
Mam pytanko czy karnet upoważnia mnie do wejścia na treningi punktowane?
karnet mam normalny na sektor b/c.

Niestety nie ;/ .Karnet jest na 9 meczy ligowych oraz na imprezy młodzieżowe. :mruga:

CEBUL - Czw Kwi 04, 2013 07:15

Witam. Jestem pracownikiem jednej z gnieźnieńskich firm. Złożone zostało zamówienie grupowe na karnety w dniu 15 lutego 2013 r. Dzisiaj mamy 4 kwietnia, a my nadal nie mamy karnetów! W klubie tłumaczą, że to wina drukarni. Tą śpiewkę z drukarnią słyszymy już od prawie 2 miesięcy. Gdyby nie pogoda inauguracja już by się odbyła, a my jesteśmy cały czas zbywani. Osoby indywidualne z tego co wiem kupują karnety normalnie w sekretariacie. Czy Wy też macie jeszcze kłopoty z nabyciem karnetów? Już niedługo mecz z ZG. Jeśli do tego czasu nie dostaniemy karnetów olewamy cały ten Start. Wolimy przeznaczyć te 200 zł na nSport. Jeżeli klub nas ma gdzieś to my mamy gdzieś klub.
Szabla - Czw Kwi 04, 2013 09:58

chcesz odzewu - wrzuć to na Face(Z)book'a, toż to jedyna i oficjalna platforma kontaktu z Klubem :lol:
andzinsan - Czw Kwi 04, 2013 10:05

Witam. Potwierdzam. Jestem w podobnej sytuacji. Termin odbioru karnetow byl juz kilka razy przekladany..od ponad miesiaca slyszymy tylko, ze "karnety po niedzieli"...

Pozdro

z_trybuny - Czw Kwi 04, 2013 10:08

karnetów na sektor B/C już niema, z tego co wiem mają być dzisiaj. ale mówicie o terminach lutowych wiec przecież wczesniej były.
Zapewne ktoś chce sprzedać jak najwiecej dla osób indywidualnych a potem dla firm.
Karnety pewnie będą przed meczem z falubazem ale sytuacja poniekąd dziwna...

Rafi - Pon Kwi 08, 2013 13:50

Witam wszystkich. Nie wiedziałem w jakim dziale zadać pytanie więc sory jeśli zrobiłem bałagan. Moje pytanie dotyczy ulgowych biletów. Czy na ulgowy bilet wejdą również osoby uczęszczające do liceum zaocznego dla dorosłych ( wiek poniżej 26 ) ?
Szabla - Pon Kwi 08, 2013 14:30

jak znam życie to nie bardzo, ale o wykładnię - jedyną i słuszną - pytaj w klubie
Basniowy - Pon Kwi 08, 2013 19:55

Odpowiedzią na to pytanie jest to czy posiadasz ligitymacje :)
Jak mówi punkt na temat wstępu z biletem ulgowym jest on możliwy po okazaniu ważnej legitymacji.

Adigno - Sob Kwi 13, 2013 11:33

Czy posiadając karnet na strefe A , mogę bez problemu dostać się na strefę B wolną od karnetów ? Orientuj się ktoś ? W klubie wczoraj nikt nie odbierał telefonu.
Szabla - Sob Kwi 13, 2013 19:47

Teoretycznie nie, ale w jaki sposób mogą Cię zmusić do wejścia na Sektor A, skoro na Sektor B jest ta sama droga, przez tę samą bramkę, te same schody, tą samą częścią korony.
daras30 - Sob Kwi 13, 2013 20:32

Adigno napisał/a:
Czy posiadając karnet na strefe A , mogę bez problemu dostać się na strefę B wolną od karnetów ? Orientuj się ktoś ? W klubie wczoraj nikt nie odbierał telefonu.

Z tego co pamiętam to posiadając taki karnet usiądziesz tylko w strefie A .

Ramenedes - Nie Kwi 14, 2013 08:20

Wejść wejdziesz razem z B i C natomiast karnetowicze A będą wchodzić po schodach na swój sektor a BC pójdą dołem do wysokości wyjścia na prostą do tego wjazdu, zjazdu dla aut dostarczających zaopatrzenie i tymże właśnie zjazdem dostaniesz sie na strefe BC.
Olgierd - Nie Kwi 14, 2013 08:56

Adigno napisał/a:

Nie, w ekstralidze jest jak w piłkarskiej ekstraklasie, czyli dana wejściówka/karnet są przeznaczone dla określonego sektora. Tak jak na Lechu, jak kupisz na jakiś sektor, to nie możesz w czasie meczu go zmieniać.

Adigno - Nie Kwi 14, 2013 09:26

Dzięki za odpowiedzi.

Cytat:
Wejść wejdziesz razem z B i C natomiast karnetowicze A będą wchodzić po schodach na swój sektor a BC pójdą dołem

Właśnie też z takiego założenia wychodzę, nawet na planie stadionu jest tak rozrysowane, że A i B wchodzą wspólnym wejściem i pasowałoby, żeby to na schodach stali i sprawdzali karnety. Ale widzę, że tu też zdania podzielone. Dostałem w prezencie karnet na A, a, że od zawsze w B siedzę pojawił się taki problem, jakby ktoś był zainteresowany kupnem tego karnetu można pisać na pw to się dogadamy, a ja będę wchodził po prostu na bilety.

pzdr

Szabla - Nie Kwi 14, 2013 09:43

Ramenedes napisał/a:
Wejść wejdziesz razem z B i C natomiast karnetowicze A będą wchodzić po schodach na swój sektor a BC pójdą dołem do wysokości wyjścia na prostą do tego wjazdu, zjazdu dla aut dostarczających zaopatrzenie i tymże właśnie zjazdem dostaniesz sie na strefe BC.

Była mowa, że strefa stojąca bedzie też wydzielona wzdłuż sektora A - a ma ona być w cenie B/C - to jeśli ktoś z góry zakłada, że chce stać na pierwszym łuku, nie może się wdrapać po schodach i stanąc za płotem?

fitnes - Nie Kwi 14, 2013 10:49

a czy ktoś się orientuje, czy jak mam wejście na trybunę, a chciałbym iść z dzieckiem 3-letnim, to muszę kupić bilet? I czy może być to bilet dziecięcy za 10 zł czy normalny na trybunę? Bo gdzieś mi sie obiło o uszy, że każde dziecko musi mieć bilet, ale bilety dziecięce obowiązują tylko na sektory.
yahu - Czw Sie 08, 2013 08:21

"Fajna" promocja dla karnetowiczów: "Dodatkowo w przedsprzedaży, posiadacze karnetów będą mogli zakupić po dwa bilety w specjalnej cenie 5 złotych za sztukę (za okazaniem karnetu). Ma to choć w części zrekompensować karnetowiczom „straty” poniesione z tytułu wszystkich promocji biletowych, które miały miejsce w ciągu sezonu."
Nie wiem na czym ma polegać taka promocja? Jaka to jest rekompensata zwłaszcza dla posiadacza karnetu na strefę A? Nawet jeśli bym znalazł 2 chętnych kumpli do pójścia na mecz, to i tak nie usiądą koło mnie bo miejsca są numerowane. I to ma być dla mnie atrakcja? W klubie to jednak lubią sobie pożartować z ludzi :D Chociaż chwilka... kupię 2 bilety za 5zł sztuka, a następnie sprzedam je z lekkim zyskiem pod stadionem! Czysty interes! ;]

Branch - Nie Sie 11, 2013 10:59

Przed sezonem karnet na sektor b/c na wszystkie mecze ligowe koszt 280zł
W trakcie sezonu kupując pojedyncze bilety w przedsprzedaży na sektor b/c koszt 256zł
Karnet dziecięcy przed sezonem 80zł...w trakcie 36zł.Bez komentarza.

yahu - Wto Sie 27, 2013 10:08

Uważam że posiadacze karnetów powinni dostać wejście na Koronę w gratisie po takim sezonie. Zresztą o ile ten turniej dojdzie do skutku, bo nikt nie pojedzie za przysłowiową czapkę śliwek.
FC Strzała - Wto Sie 27, 2013 22:44

[quote="yahu"]Uważam że posiadacze karnetów powinni dostać wejście na Koronę w gratisie po takim sezonie

Podejrzewam że masz ten karnet a co z innymi kibicami, miej więcej szacunku też dla kibiców którzy wydali nie małe pieniądze a nie mieli zł w danej chwili na karnet.

Marcineek - Sro Sie 28, 2013 07:18

FC Strzała napisał/a:
nie mieli zł w danej chwili na karnet

Co znaczy "nie mieli zł w danej chwili na karnet"? Już kiedyś napisałem, że jak ktoś chce kupić karnet to kupi. Zacznie odkładać tuż po zakończeniu poprzedniego sezonu i kupi. Karnety to nie promocje last minute które pojawiają się nagle znikąd.

Hyziu - Sro Sie 28, 2013 09:12

To co Marcinek uważasz że kibic który kupi karnet przed sezonem jest lepszy, ważniejszy od tego który stawił się na każdym z 9 pojedynków i zakupił bilet bezpośrednio przed meczem ??
yahu - Sro Sie 28, 2013 10:08

FC Strzała napisał/a:
yahu napisał/a:
Uważam że posiadacze karnetów powinni dostać wejście na Koronę w gratisie po takim sezonie

Podejrzewam że masz ten karnet a co z innymi kibicami, miej więcej szacunku też dla kibiców którzy wydali nie małe pieniądze a nie mieli zł w danej chwili na karnet.
Gdzie tu widzisz brak szacunku dla kibiców? Kupiłem karnet dopiero drugi raz w życiu i wcale się nie wywyższam. Jestem tylko stratny w stosunku do pojedynczych wejściówek, a tak chyba nie powinno być.
Marcineek - Sro Sie 28, 2013 11:22

Hyziu napisał/a:
To co Marcinek uważasz że kibic który kupi karnet przed sezonem jest lepszy, ważniejszy od tego który stawił się na każdym z 9 pojedynków i zakupił bilet bezpośrednio przed meczem ??

Nic takiego nie napisałem. Ogólnie przyjętym sensem kupowania karnetów na cały sezon (rundę) z góry jest oszczędność pieniędzy względem kupowania biletów na poszczególne mecze. Jeśli w tym sezonie kupujący karnet był stratny w stosunku do kupującego bilety jednorazowe, to powinno mu to być w jakiś sensowny sposób zrekompensowane. Ja widzę tylko dwa rozsądne wyjścia:
- wejście na Turniej Chrobrego za symboliczną złotówkę.
- zniżka przy kupnie karnetu na sezon 2014.

Do_żylny - Sro Sie 28, 2013 11:39

Marcineek napisał/a:
Hyziu napisał/a:

Nic takiego nie napisałem. Ogólnie przyjętym sensem kupowania karnetów na cały sezon (rundę) z góry jest oszczędność pieniędzy względem kupowania biletów na poszczególne mecze. Jeśli w tym sezonie kupujący karnet był stratny w stosunku do kupującego bilety jednorazowe, to powinno mu to być w jakiś sensowny sposób zrekompensowane. Ja widzę tylko dwa rozsądne wyjścia:
- wejście na Turniej Chrobrego za symboliczną złotówkę.
- zniżka przy kupnie karnetu na sezon 2014.

tak powinno być, a że klub ma mega długi i bedzie chciał jak najwiecej zarobić to punkt 1 odpada na wejściu ;)

yahu - Sro Sie 28, 2013 13:37

Jeśli klub nie ma środków na turniej to nie powinien go organizować.
Po pierwsze: obsada. "Wróbelki ćwierkają" że nie będzie w tym sezonie złożona z zawodników wiodących w świecie żużla.
Po drugie: spadek drużyny i ogólnie fatalna atmosfera wokół gnieźnieńskiego klubu. To na pewno odstraszy sporą grupę ewentualnych widzów. Wiele osób wyleczyło się z żużla po tym sezonie.
Po trzecie: paradoksalnie nawet silna obsada nie gwarantuje dobrej frekwencji, bo przecież całą światową czołówkę widzieliśmy już w tym roku na W25. I może nie być to już takim magnesem jak w poprzednich latach.

Karnet w tym sezonie był dla mnie obowiązkowym zakupem bo bardzo odpowiadała mi rezerwacja miejsc na ulubionym sektorze i mimo wszystko nie żałuję zakupu. Oczywiście, straciłem trochę kasy na karnecie ale i tak warto było. Od kilku lat mam jednak wrażenie że w klubie karnetowicze są traktowani trochę jako takie zło konieczne. I najchętniej klub by takich wejściówek nie sprzedawał. Od dawna powtarzam że lepiej mieć połowę zysków niż nic, ale za to przed sezonem, kiedy pieniądze pozwalają na dobry start w lidze. Nie wiem ile sprzedano karnetów, ale zapewne nie więcej niż 1000 sztuk, czyli podobną ilość jak w poprzednich latach. Jak dla mnie świadczy to o małej atrakcyjności oferty, skoro nawet magia ekstraligi nie zadziałała.

diabolo - Sro Sie 28, 2013 14:03

Cytat:
- zadam pytanie teoretyczne nie podparte żadnymi dowodami ( bo wtedy będzie pytanie o źródło )- a co jeśli klub przejadł już te pieniążki, które otrzymał na turniej z np. urzędu miasta? :) Jeśli to jest fakt, że takowe otrzymał ciężko mi uwierzyć, że zostały odłożone :PPP ma ktoś możliwość sprawdzenia takiej tezy, że kasa już poszła/lub jest zarezerwowana? ( budżet miasta )

Cytat:
Wróbelki ćwierkają" że nie będzie w tym sezonie złożona z zawodników wiodących w świecie żużla.
nie muszą ćwierkać, ja Ci daje 100% pewności, że tak będzie :)
yahu - Czw Sie 29, 2013 08:38

diabolo napisał/a:
Cytat:
- zadam pytanie teoretyczne nie podparte żadnymi dowodami ( bo wtedy będzie pytanie o źródło )- a co jeśli klub przejadł już te pieniążki, które otrzymał na turniej z np. urzędu miasta? :)
Jeśli tak by się stało, to byłby to ostateczny gwóźdź do trumny klubu, bo miasto zerwałoby dobrą współpracę. Współpracę która i tak budzi spory sprzeciw nie tylko wśród nie-kibiców żużla w Gnieźnie, ale ten temat był już wałkowany wielokrotnie.