Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Strefa Metro - ośrodek leczenia alkoholizmu

ania222 - Sob Gru 15, 2012 12:59
Temat postu: ośrodek leczenia alkoholizmu
Witam, tak jak w temacie problem dotyczy alkoholizmu, a dokładnie alkoholizmu mojego ojca. Znacie jakiś dobry ośrodek zajmujący się leczeniem uzależnień? Ojciec był już w jednym państwowym, ale wyszedł na własne żądanie. Problem w tym, że on cały czas pije, nie trzeźwieje, nie wiem już co mam robić, tyle złego wyrządził rodzinie a gdziekolwiek dzwonie zawsze chcą pacjenta trzeźwego (po detoxie). Może wiecie gdzie można zrobić taki detox? Albo gdzie mogą przyjąć go nietrzeźwego?
Robak - Sob Gru 15, 2012 17:34

Aniu,jeśli chodzi o detox to wiem,że taki czyszczenie organizmu można zrobić na dziekance.Dla wiadomość to taka,że pacjent musi być trzeźwy. Jeszcze gorzej bo musi przystąpić do leczenia z wlasnej woli. Po detoxie można się leczyć na podziale zamkniętym, jednak,jeśli Twojemu ojcu brakuje chęci,obawiam się,że niewiele możesz zrobić i tylko sądownie możesz go zmusić do leczenia.
Niestety jest to jedna z gorszych chorób, bo jak sama zaznaczylas,cierpią najbardziej najbliżsi. Życzę powodzenia i nie poddawaj się.

bobcio - Pon Sie 20, 2018 11:03

Ja mogę zaproponować ośrodek Oaza, nie jest co prawda położony w Gnieźnie, ale według mnie przebywanie w sporym oddaleniu od środowiska może wpływać pozytywnie na wyniki leczenia. W ciszy i oddaleniu od pokus (kolegów od kieliszka) mamy tam możliwość współpracy z terapeutami od uzależnień czy detoksu.