Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Dział dla kibiców - Spodnie dresowe

adrenalina - Pią Maj 10, 2013 09:19
Temat postu: Spodnie dresowe
Podczas wyjazdu do Gorzowa pojawiło się wiele pytań o nowe gadżety. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom rozpoczynamy zapisy na SPODNIE DRESOWE. Spodnie będą dostępne w dwóch kolorach - szarym i czarnym. Wszystkie osoby, które chcą nabyć nowy gadżet mogą zapisywać się poprzez Facebooka - profil SGIF (należy podać imię i nazwisko, kolor i rozmiar, we wiadomości zwrotnej dostaniecie dane do przelewu), podczas niedzielnego meczu z Unią Tarnów (na dole przy gnieździe) oraz poprzez PW na forum.gniezno.com.pl. Na początek należy zapłacić kwotę 50 złotych, żebyśmy mieli pewność, że nie zostaniemy ze spodniami "na lodzie". Całkowity koszt spodni to ok 90 złotych, wszystko zależy od ilości chętnych.
Dawcio - Pią Maj 10, 2013 09:25

Jest już jakiś projekt? Spodnie będą zwężane na dole czy będą to raczej szerokie "hooligany"?
adrenalina - Pią Maj 10, 2013 10:56

Spodnie na pewno będą zwężane na dole.

Dorzucamy wstępny projekt:

CZARNE: http://zapodaj.net/images/c9751a86a30dd.jpg

SZARE: http://zapodaj.net/images/b62daa196178c.jpg

RoSe - Pią Maj 10, 2013 11:54

To już jest ostateczny projekt ? Nie ma opcji żeby były z materiału "bardziej sportowego" ?
Marcineek - Pią Maj 10, 2013 11:55

Zależy co kto rozumie przez "zwężane na dole". Dawcio nie zrobimy dla Ciebie dresów-rurek jeśli o to Ci chodzi ;) ;) ;)

Rose: Z kreszu spodni też nie będziemy robić ;) Ciężko się w takich skrada ;)

Jako ciekawostkę mogę podać, że takie same materiałowo i "krojowo" spodnie były robione do TIFO dla kibiców Kolejorza. Zatem sprawdzona marka.

Dawcio - Pią Maj 10, 2013 12:03

Marcineek napisał/a:
Zależy co kto rozumie przez "zwężane na dole". Dawcio nie zrobimy dla Ciebie dresów-rurek jeśli o to Ci chodzi ;) ;) ;)

No właśnie o takie mi bardziej chodziło ;] Dla mnie nie zrobicie? ;] szkoda :PPP

Ale te też niczego sobie ;)

Antek - Pią Maj 10, 2013 16:39

Materiałowe są lepsze RoSe. Wygodniejsze. ;) I to jest materiał właśnie bardziej sportowy. :)