Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Strefa bezpieczeństwa - Może małe polowanko?

anacron - Sro Lut 12, 2014 13:30
Temat postu: Może małe polowanko?
Witam,

Z pewnością wielu z Was drażni arogancja, ignorancja policji w Gnieźnie. Składam propozycję. Każdy ma telefon w komórce praktycznie. Poproszę o przesyłanie do mnie zdjęć policjantów popełniających wykroczenie np. stojących w obrębie skrzyżowania lub w innych miejscach objętych zakazem zatrzymywania bez włączonych niebieskich świateł błyskowych. Ja będę składał na ich podstawie zawiadomienia o popełnieniu wykroczenia i gwarantuję pełną anonimowość ludziom przesyłającym mi takie fotografie/filmy. Zostaną one oczywiście opublikowane na https://www.facebook.com/UstrzelMisia

Jeśli ktoś ma ochotę i 100 zł w kieszeni zachęcam także do zamontowania rejestratora video. Naprawdę zapis z takiego najtańszego wystarczy, aby utrzeć nosa panom z drogówki.

Materiały proszę przesyłać na anacron@anacron.pl, jak się tego trochę uzbiera dogadam się np. z TVN i zrobi się materiał o Gnieźnieńskich kowbojach w radiowozach.

Pozdrawiam

Marcineek - Sro Lut 12, 2014 14:52

Latem było głośno o tych panach:

http://www.youtube.com/watch?v=RcC572u1Fp0

:)

Robak - Sro Lut 12, 2014 19:59

Ja rozumiem,że anacron miał przykre wspomnienia z przejazdu przez Gniezno ale Gniezno to nie jedyne miasto gdzie ci,którzy mają strzec Prawa sami nie potrafią sprostać tak prostemu zadaniu.Tak po prostu jest wszędzie i żaden program czy artykuł tego nie zmieni. Można mieć tylko nadzieję,że nowe,świeże pokolenie policjantów,będzie umiało godnie reprezentować ten zawód.
anacron - Sro Lut 12, 2014 22:06

Robak napisał/a:
Ja rozumiem,że anacron miał przykre wspomnienia z przejazdu przez Gniezno ale Gniezno to nie jedyne miasto gdzie ci,którzy mają strzec Prawa sami nie potrafią sprostać tak prostemu zadaniu.Tak po prostu jest wszędzie i żaden program czy artykuł tego nie zmieni. Można mieć tylko nadzieję,że nowe,świeże pokolenie policjantów,będzie umiało godnie reprezentować ten zawód.

Z przejazdu? Ja tam od ponad 2 lat bywam regularnie za sprawą tych osobników na pograniczu upośledzenia umysłowego z KMP. U mnie w mieście wychowałem sobie policjantów. W końcu nauczyli się, że ich też przepisy obowiązują, a obywatela mają chronić i mu służyć, a nie traktować go jak potencjalnego bandytę. Teraz czas na Gniezno. Na pohybel temu burdelowi zwanemu Komendą Miejską. :)