Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

START GNIEZNO - sezon 2014 - [04.05.2014 - III kolejka PLŻ] Motor Lublin - Start Gniezno

RoSe - Wto Kwi 29, 2014 11:06
Temat postu: [04.05.2014 - III kolejka PLŻ] Motor Lublin - Start Gniezno
Witam ! Większość was żyje turniejem rozgrywanym w środę a ważniejsze ściganie czeka nas w najbliższą niedziele na torze w Lublinie. Wyznając zasadę zwycięskiego składu się nie zmienia desygnował bym na ten mecz tą samą paczkę i pewnie tak będzie chociaż.... Patryk Beśko sylwetką przypomina Wawrucha ;) i tutaj ewentualnie dokonałbym zmiany :) Przewidzieć wynik jest mega ciężko jednak uważam, że właśnie wyjazdy do Lublina, Rzeszowa i Bydgoszczy będą najtrudniejsze. Zawodnicy niech walczą o każdy centymetr toru a będę zadowolony :) . Orientuje się może ktoś ilu kibiców z Gno będzie w Lublinie ?
speedhub - Wto Kwi 29, 2014 11:36

Oczywiście zgadzam się z przedmówcą. Składu bym nie zmienił, chociaż gdzieś po głowie chodzi Skóra za Gomólskiego. Liczę jednak, że Adrian odpali tak jak chociażby na sparingu w Lesznie na początku sezonu.

Co do juniora z Gdańska to małe prawdopodobieństwo, że wystąpi, bo do jazdy pali się Piosicki, który wspominał jeszcze przed meczem z Rybnikiem, że na Lublin będzie gotów do walki. Czuję, że może nas pozytywnie zaskoczyć ten junior z Leszna. Dlatego w aspekcie juniorskim dostrzegam przewagę naszych.

Lublin podobnie jak i nasz Start pozytywnie zaskakuje w tym sezonie i niech tu nikogo nie zmyli, że mają na koncie tylko dwa remisu. Dla nich początek sezonu jest bardzo niekorzystny (wyjazd na Łotwę, później u siebie faworyt ligi - Stal Rzeszów). Mimo to wywalczyli w tych meczach po punkcie - choć nikt na nich nie stawiał.

Jeśli miałbym pokusić się o porównanie zawodników to:

Bjarne Pedersen - Robert Miśkowiak (+ dla B.P.)
Jonas Davidsson - Cameron Woodward (remis)
Vadim Tarasenko - Andriej Kurdiaszow (+ dla V.T.)
Adrian Gomólski - Dawid Lampart (+ dla Lamparta)
Damian Adamczak - David Watt (+ dla Watta)
Gała i Piosicki - Juniorzy Motoru (+ dla naszych - jeśli Motor nie weźmie jakiegoś gościa)

4:3 dla naszych - mecz na styku. Super byłoby jakbyśmy do meczu z Łotwą na naszym torze podchodzili jako niepokonana drużyna.

pyskaty2 - Wto Kwi 29, 2014 11:49

Ja jednak nie nastawima się na wygraną w Lublinie, niestety specyfika miejscowego toru może okazać się dla nas poprzeczką nie do pokonania. Pedersen, Wadim i chyba też Adamczak to dla mnie pewniaki. 12, 8-10 i 6-8. Reszta jest dla mnie niewiadomą. Uważam, że niestetyu na torze nie poradzi sobie Davidsson. On lubi jak jest równo. To jest nasz mocny punkt, ale w Gnieźnie. O wyniki zadecyduje postawa Gomóły. Jak odpali, to zakręcimy się kolo 45 pkt, jak zawali, to niestety mecz w plecy. Jakieś 50-40. Pomimo,że jakoś nie uważam, żeby Gomóła tam zapunktował, to uważam, że na to samo stać też Skórę. 2 lata temu 4i 7 punktów.
Do_żylny - Wto Kwi 29, 2014 13:20

patrząc obiektywnie z wyjazdowych meczy - najłatwiejszy w którym powinnismy zdobyć jakieś punkty. Wyjazdy do Bydgoszczy, Rzeszowa czy Rybnika o Dauga nie wspominając będą dużo trudniejsze...
Hyziu - Wto Kwi 29, 2014 14:33

Obiektywnie patrząc, to z Lublina 2 pkt nie wywiózł Rzeszów, a Gnieznu miałoby się to udać ?? Jedziemy tam po jak najlepszy wynik, jak uda się wywieźć jakieś pkt to będzie super. Nie ma co się napalać na zwycięstwa wyjazdowe, wygrywajmy u siebie, a spokojne utrzymanie wywalczymy na luzie.
NiePalJana - Wto Kwi 29, 2014 16:03

Nie można na to tak patrzyć. Gniezno wywiozło 2 punkty z Grudziądza, a jestem praktycznie pewny, że już nikt inny stamtąd punktów nie wywiezie. Więc o tym to będzie świadczyło? Że Start jest najlepszy w lidze?
Hyziu - Wto Kwi 29, 2014 16:28

2 pkt wywiezione z Grudziądza świadczyły o słabej postawie GKM-u i ku zaskoczeniu wszystkich wysokich lotów naszych Orłów. To czy ktoś jeszcze będzie w stanie wywieźć z Grudziądza punkty zależeć będzie od tego czy co niektórzy zawodnicy tamtejszego klubu zabiorą się ostro do roboty. 2 kolejki pokazały że, GKM na tą chwilę był jedną z dwóch najsłabszych drużyn w naszej lidze.
Lublin pokazał się w 2 pierwszych spotkaniach z bardzo dobrej strony i dlatego ich trzeba uważać za faworytów.

maaagic - Wto Kwi 29, 2014 17:08

Z zimną głową - 40:50 dla Lublina. Myślę, że to będzie dobry rezultat :)
Czebyl - Wto Kwi 29, 2014 18:30

Obstawiam, że w Lublinie będzie równiutki beton i tumany kurzu, w końcu komisarzem toru będzie niejaki Gałandziuk. Kluczem do dobrego wyniku będą starty. Obstawiam 47:43 dla Motoru. Mam nadzieję, że trener składu nie zmieni. W ubiegłym roku Skórnicki zrobił na owalu w Lublinie raptem punkt w 5 startach, a tor był twardy.
Szabla - Sro Kwi 30, 2014 08:47

Jeśli tor będzie taki jak piszesz dzięki komisarzowi, to żeby wynik był też taki jak piszesz, to lublinianie musieliby zawczasu zrobić twardo i na treningach już się dogrywać. Bo jak trening swoje, a potem im zrobi komisarz ubijanko to się mogą nie połapać. I ta twardość tylko nam wyjdzie na zdrowie ;P

Przy czym - nie napalam się na żadną wygraną, co będzie to będzie, byleby kosić u siebie.

raiden - Sro Kwi 30, 2014 11:40

Tradycyjnie autopromocja ;-) zainteresowanie transmisją będzie zapewne jeszcze większe niż podczas meczu w Grudziądzu - chociażby ze względu na odległość do Lublina.

Wszystkich tych, którzy do Lublina nie jadą, a chcieliby być na bieżąco z tym, co dzieje się na stadionie i jak idzie czerwono czarnym polecam:

Relacja w wysokiej jakości, oczywiście ;-) :ok:
Link do stream'a w necie, bo radiowa strona trochę nam zdefektowała i czekamy na nową: http://nadaje.com/pl/stat...65/stream/1497/

Do usłyszenia ;-) :ok:

Michalfazi - Sro Kwi 30, 2014 14:27

A ja jestem optymistą przed meczem w Lublinie. Po pierwsze jako trenera mamy wychowanka i przez długi czas reprezentanta klubu z Lublina. Po drugie to Lublin musi my możemy i to może być pomocne dla nas. Po trzecie mamy lepszą formacje młodzieżową ( chyba ze wzmocnią się jakimś gościem w co wątpię). Składu bym chyba nie zmieniał, wątpie by Skórnicki pojechał lepiej od Gomólskiego. Chciałbym tutaj przypomnieć występ Adriana w Lublinie w 2007 roku kiedy to bodajże zdobył dla nas 21 punktów. zwiem wtedy był w gazie przed kontuzją w formie. Ale mimo to i tak postawił bym teraz na Adriana. Być może zaskoczy nas tak jak w sparingu w Lesznie :)OBY! Pozdrawiam Michalfazi:)
Robak - Sro Kwi 30, 2014 17:14

Cytat:

Raiden,a czy myślicie coś o audycji ?
Szczerze to Waszej jakoś się słuchało,ta klubowa :no:

raiden - Czw Maj 01, 2014 17:45

Robak napisał/a:
Cytat:

Raiden,a czy myślicie coś o audycji ?
Szczerze to Waszej jakoś się słuchało,ta klubowa :no:

Niestety nie, w tym sezonie nie planujemy robić niezależnego magazynu żużlowego...
Skupiamy się tylko na tym, by relacje były w wysokiej jakości i na odpowiednim poziomie.

Hapayek - Pią Maj 02, 2014 09:17

A lublin transmituje jeszcze mecze ?Pamietam 2 lata temu oglądalem mecze przez neta, nalezalo wykupic tylko transmisje .
Ramenedes - Pią Maj 02, 2014 09:40

Hapayek napisał/a:
A lublin transmituje jeszcze mecze ?Pamietam 2 lata temu oglądalem mecze przez neta, nalezalo wykupic tylko transmisje .

http://www.itvlspeedway.p...n-start-gniezno

Nadrian90 - Pią Maj 02, 2014 09:53

Lepsza marna jakoś niż w ogóle miałoby nie być transmisji
Robak - Pią Maj 02, 2014 11:09

Niestety,poziom komentujących sie nie zmienił i nadal jest żenujący
speedhub - Pią Maj 02, 2014 20:01

Zgadzam się poziom komentowania poniżej wszelkiej krytyki. Ja mecz z Grudziądzem oglądałem na itvl z wyciszonymi głośnikami z włączonym Radiu Gniezno. Było opóźnienie jednak pół okrążenia w stosunku do tego co miałem na ekranie laptopa. Może Raiden wytłumaczyłby z punktu technicznego dlaczego?
raiden - Sob Maj 03, 2014 12:11

speedhub napisał/a:
Zgadzam się poziom komentowania poniżej wszelkiej krytyki. Ja mecz z Grudziądzem oglądałem na itvl z wyciszonymi głośnikami z włączonym Radiu Gniezno. Było opóźnienie jednak pół okrążenia w stosunku do tego co miałem na ekranie laptopa. Może Raiden wytłumaczyłby z punktu technicznego dlaczego?

Zgadza się - mamy kilku sekundowe opóźnienie z tego względu, że w transmisjach od tego sezonu korzystamy z serwera Shoutcast. I tak szczerze powiedziawszy nie za bardzo jest możliwość by to wyeliminować, a nie chciałbym obniżać jakości dźwięku...

speedhub - Sob Maj 03, 2014 19:18

Mecz w Lublinie był przez moment zagrożony ze względu na opady, które cały czas trwają w Lublinie. Ok godziny 19-stej obecny już na torze Motoru komisarz, podjął decyzję, że mecz jednak się odbędzie. Gospodarzom, jeśli opady ustaną (zgodnie z prognozą jutro nie ma padać w Lublinie) uda się przygotować tor do jazdy.

Nie należy spodziewać się jednak betonu tylko lekko przyczepnej po opadach nawierzchni. Ciekawe jak wpłyną te opady na zespół gospodarzy? Tym bardziej, że trenowali w obawie przed komisarzem-betoniarzem, na twardej nawierzchni.

Może powtórka z Grudziądza, gdzie miejscowi zawodnicy na początku po opadach nieco pogubili się w ustawieniach przez co odjechaliśmy z wynikiem?

radkoski - Nie Maj 04, 2014 12:35

Transmisja tv płatna więc...radio ON ;)
PS.
Jakiś stream działa w necie ?

Do_żylny - Nie Maj 04, 2014 14:52

można by powiedzieć, zwycięstwo z palcem w d....
speedhub - Nie Maj 04, 2014 17:12

Do_żylny napisał/a:
można by powiedzieć, zwycięstwo z palcem w d....

Pokazaliśmy siłę i obnażyliśmy słabość Lublina,któremu trochę przeszkodziła pogoda w treningach. Ale jak to się mawia tor równy dla każdego. Widać, że nie trzeba mieć pseudo gwiazd za miliony aby myśleć o awansie. Wystarczy tylko ambitna młoda drużyna z szybkimi motorami i wyplatami na czas.

Szkoda tylko że Łukasik tak otwarcie mówi, ze jedziemy o nic w tym roku. To bez sensu. Zamiast biadolic powinien wziać d....ę w troki i razem z Rusieckim szukać sponsorów dla naszych fighterów! Nawet w przypadku awansu. Moze udałoby zainteresować drużynę sponsorem pokroju Karkosika czy Komarnickiego? Nic straconego. Po co pieprzyć o braki celu? Wziać się za robotę i szukać sponsorow.

Wielkie brawa dla całej drużyny. Juniorzy zwłaszcza Piosicki wykonali dobrą robotę. W zasadzie nie mieliśmy słabych punktów.

pyskaty2 - Nie Maj 04, 2014 17:18

Ma otwarcie mówić, że jedziemy o awans? A jak zaregują na tp wierzyciele? Mamy 2 banki długu, a Łukasik zacznie opowiadać, że Start znowu jedzie o awans. Człowieku. On mówi, że nie awansujemy, w sensie, że nie będziemy jeździć w ekstralidze w sezonie 2015, co nie znaczy, że przestaniemy wygrywać. Można po prostu odpuścić udział w ekstralidze, nawet jak się wygra ligę. Prosta zasada i gra fair w stosunku do wierzycieli. Nie ze będziemy dalej zadłużać klub, ale patrzymy racjonalnie. na ten temat. Moim zdaniem i tak awansuje Stal Rzeszów, a drugie miejsce zajmie GKM. Faknie by bylo jak bymyśmy to my zaj ęli 2 miejsce.
radkoski - Nie Maj 04, 2014 17:42

Zgadzam się z przedmówcą...
Nie jeden raz pamiętam "napompowane balony", a później biadolenie.
Na dziś trzeba odrabiać kasę, i jeszcze coś zarobić - a nie opowiadać o celach skoro wszyscy po sezonie 2013 skazywali nas nie na II ligę ale na brak Startu na mapie żużlowej.
Jest dobrze i trzeba się z tego cieszyć :ok:
PS.
Osobne gratulacje dla internetowej amatorszczyzny Radia G. - a właściwie za jej brak...

Ramenedes - Nie Maj 04, 2014 17:45

radkoski napisał/a:

Osobne gratulacje dla internetowej amatorszczyzny Radia G. - a właściwie za jej brak...

O co kaman ?? ?? ??

speedhub - Nie Maj 04, 2014 17:56

pyskaty2 napisał/a:
Ma otwarcie mówić, że jedziemy o awans? A jak zaregują na tp wierzyciele? Mamy 2 banki długu, a Łukasik zacznie opowiadać, że Start znowu jedzie o awans. Człowieku. On mówi, że nie awansujemy, w sensie, że nie będziemy jeździć w ekstralidze w sezonie 2015, co nie znaczy, że przestaniemy wygrywać. Można po prostu odpuścić udział w ekstralidze, nawet jak się wygra ligę. Prosta zasada i gra fair w stosunku do wierzycieli. Nie ze będziemy dalej zadłużać klub, ale patrzymy racjonalnie. na ten temat. Moim zdaniem i tak awansuje Stal Rzeszów, a drugie miejsce zajmie GKM. Faknie by bylo jak bymyśmy to my zaj ęli 2 miejsce.

Nie chodzi o pompowaniu balona o e-lidze. Chodzi o sport. Mnie najbardziej uderzają słowa że Łukasik nie wie co będzie robił gdy drużyna będzie nadal tak wygrywać. Można to zrozumieć dwuznacznie. Sprzedawał mecze? Czy może szukał sponsora dla rewelacyjnego zespołu.

Niech zespół wygrywa nawet wRzeszowie czy Bydgoszczy, ale niech nie kalkuluje co zrobić aby nie wejść. Na dzień dzisiejszy po obejrzeniu meczu Grudziądz - Bydgoszcz uważam że My Rzeszów i Grudziądz jestesmy najsilniejsi w lidze.

Do_żylny - Nie Maj 04, 2014 18:12

ale można zająć I miejsce i zrezygować z awansu, wiec w czym problem?
wygrywamy ligę, pokazujemy wszystkim figla a nie awansujemy bo mamy długi i brak kasy i tyle..

unreal86 - Nie Maj 04, 2014 18:15

Chore wypowiedzi Łukasika i Rusieckiego. Ja można głośno o takich sprawach mówić? Będą odpuszczać mecze? Sprzedawać? Nikt normalny nie chce i nie pompuje balonika. To tylko "gimbaza" się podnieca i nic więcej. Studzą zapały gimbazy i potencjalnych sponsorów takimi wypowiedziami! Powinni siedzieć cicho a nie publicznie udzielać takich wywiadów!
godziu - Nie Maj 04, 2014 18:50

Do_żylny napisał/a:
ale można zająć I miejsce i zrezygować z awansu, wiec w czym problem?
wygrywamy ligę, pokazujemy wszystkim figla a nie awansujemy bo mamy długi i brak kasy i tyle..

Problem w tym ze długi trzeba na bieżąco..... ;/ A każdy mecz kolejny ponosi za sobą koszty....
Wygrane mecze wiążą za sobą niezwykłe emocje ale też premie punktowe.... , oby za dobrymi wynikami przybyli sponsorowie i kibice na owalu przy Wrzesińskiej którzy też są sponsorami.... :yes:
Tak czy tak, jestem dumny z Naszej drużyny!!!!!!!!!!!!! ;] ;]
Hej start!!!!

pyskaty2 - Nie Maj 04, 2014 19:06

unreal86 napisał/a:
Chore wypowiedzi Łukasika i Rusieckiego. Ja można głośno o takich sprawach mówić? Będą odpuszczać mecze? Sprzedawać? Nikt normalny nie chce i nie pompuje balonika. To tylko "gimbaza" się podnieca i nic więcej. Studzą zapały gimbazy i potencjalnych sponsorów takimi wypowiedziami! Powinni siedzieć cicho a nie publicznie udzielać takich wywiadów!

Bzdura, to jest koniecznosc, zeby nik nie posadzil klubu o oszustwa! mam na mysli wierzycieli i sad.

speedhub - Nie Maj 04, 2014 19:30

pyskaty2 napisał/a:
unreal86 napisał/a:

Bzdura, to jest koniecznosc, zeby nik nie posadzil klubu o oszustwa! mam na mysli wierzycieli i sad.

Czy możesz wytłumaczyć o jaki oszustwa chodzi? Czy my coś podpisywaliśmy, że nie możemy wchodzić do e-ligi?

Odpuszczać nic nie możemy po patrząc na tabelę po tej kolejce to widać jak wyrównana jest liga. Te trzy zwycięstwa chronią nas od ostatnich miejsc tabeli. Bez dzisiejszego zwycięstwa różowo by nie było

zandir - Nie Maj 04, 2014 20:04

Przestańcie już wypisywać te wasze idiotyzmy, czytając was wszystko można zabić, chłopaki ciesza się z super atmosfery której dawno bnie było w parkingu, chą się bawić w dobry zużel , tworzyć widowisko, a wy tym swoim pisaniem zabijecie wszystko!!!!! Ciszcie sie tym co jest i nie zajmujcie sie przyszłością, sponsorami czy wejda czy nie i tym podobnymi rzeczami które sa poza wami!!!!!
unreal86 - Nie Maj 04, 2014 20:12

pyskaty2 jakie oszustwa? Co ty bredzisz? Że niby jak mają oszukiwać? Oszukiwać to zaczną dopiero wtedy kiedy zaczną odpuszczać mecze! Wtedy to będzie prawdziwe oszustwo! Dopóki będą uczciwie jechać swoje w takiej atmosferze jaka jest teraz a Łukasik, Rusiecki czy tam inny Imboierowicz nie będą wypisywać publicznie takich bzdur które tylko zniechęcają kibiców, sponsorów a i pewnie też samych zawodników to wszystko będzie dobrze! Nikt nie będzie miał pretensji o to że coś zarząd kombinuje!
macmax - Nie Maj 04, 2014 20:14

Może i mamy problemy finansowe, może i jest z nami nienajlepiej organizacyjnie, ale za to sportowo rozwalamy póki co wszystkich możnych I ligi.
Ja jestem bardzo szczęśliwy, piękny turniej w środę, dzisiaj również świetny mecz, niech ten nasz piękny świat żużlowy w Gnieźnie trwa jak najdłużej (dla mnie już jakieś 30 lat czynnego uczestnictwa)

ugo - Nie Maj 04, 2014 20:15

zandir napisał/a:
Przestańcie już wypisywać te wasze idiotyzmy, czytając was wszystko można zabić, chłopaki ciesza się z super atmosfery której dawno bnie było w parkingu, chą się bawić w dobry zużel , tworzyć widowisko, a wy tym swoim pisaniem zabijecie wszystko!!!!! Ciszcie sie tym co jest i nie zajmujcie sie przyszłością, sponsorami czy wejda czy nie i tym podobnymi rzeczami które sa poza wami!!!!!

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :start_2: :start_2: :start_2:

Cieszmy się, bo naprawdę jest pięknie i licznie stawiajmy się na stadionie by podziękować im za wspaniałą walkę.

unreal86 - Nie Maj 04, 2014 20:15

zandir napisał/a:

Tak "my" pisaniem zabijamy wszystko... Ale już Łukasik & ferajna swoimi wypowiedziami rozpalają tylko nadzieję w sercach kibiców i roztaczają wizerunek świetlanej przyszłości przed klubem... :glupek2:

unreal86 - Nie Maj 04, 2014 20:17

ugo napisał/a:

Cieszmy się, bo naprawdę jest pięknie i licznie stawiajmy się na stadionie by podziękować im za wspaniałą walkę.

A tu to jestem jak najbardziej za :D

radkoski - Nie Maj 04, 2014 20:46

Proponuję nie zachowywać się tak źeby "szukać dziury w całym"...tutaj się bardzo delikatnie wyrażę; tylko wspierać.
PS.
Rozliczenia po sezonie.
Please...

FC Strzała - Nie Maj 04, 2014 20:54

Te pomeczowe wypowiedzi Łukasika to nic innego jak działanie na szkodę spółki,dla mnie dymisjia i(wypad)z klubu.p Łukasik to co pan mówi to żenada i kpina z kibiców
speedhub - Pon Maj 05, 2014 06:31

ugo napisał/a:
zandir napisał/a:

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :start_2: :start_2: :start_2:

Wiadomo. Popieram drużyna pięknie walczy, dawno nie było takiego klimatu w zespole - trzeba ich wspierać na trybunach. Liczę że na Dauga przyjdzie podobnie jak na Turniej Chrobrego z 8tys kibiców (chociaż w ostatnich sezonach mecze z Łotwą nie cieszyły się dużym zainteresowaniem).
Ale przecież wiecie, że w Gnieźnie jest z 4 tys kibiców "stałych" którzy przyjdą zawsze, a reszta jak wiatr zwieje - coś mi się wydaje że wypowiedź Łukasika uświadomiła tym którzy chcieli przyjść, że drużyna jedzie o czapkę śliwek więc po co w ogóle przychodzić.

nicolov - Pon Maj 05, 2014 12:09

Wszyscy wiedzą, że Start nie walczy w tym sezonie o awans do EE. Jednakże ciągłe i głośne afiszowanie tego na pewno nie sprzyja zachęcaniu ludzi do przyjścia na stadion. Mam nadzieję, iż nowy prezes to zrozumie.

Przypominam, że przed nami mało atrakcyjny mecz z Łotyszami, później z przeciętną Łodzią i na dodatek jeszcze spotkanie z Marmą transmitowane w ogólnodostępnej tv... Nie spodziewałbym się takich frekwencji jak z Rybnikiem na inaugurację. ;/

Szabla - Pon Maj 05, 2014 13:35

No cóż, Łotyszy opuścili Łagutowie i to już nie ta sama ekipa dla wybrednego kibica. Oby kolejna świetna postawa na wyjeździe ściągnęła ludzi, tak, jak było pełniutko na Rybniku.
A co do Łodzi - myślę, że wielu przyjdzie chętnie zobaczyć Antona...i pogwizdać ;P

walekgno - Pon Maj 05, 2014 16:03

można gdzieś w necie obejrzeć loty naszych orłów?
speedhub - Pon Maj 05, 2014 16:22

walekgno napisał/a:
można gdzieś w necie obejrzeć loty naszych orłów?

Tutaj jest cały mecz

http://www.itvlspeedway.p...ezno-04-05-2014

Niestety dostęp płatny. 14,99 na miesiąc. Jeśli nie jeździsz na wyjazdy to można przez 1 miesiąc zobaczyć na żywo mecze naszych.

Na youtube widziałem pod hasłem "Lublin Start Gniezno 2014" tylko wyścig 3 z upadkiem Frankowa z dwóch ujęć kamery.

Baju - Pon Maj 05, 2014 17:52

Login: GnieznoTeam
Hasło: forumgniezno

daje dostęp do swojego konta jak by ktoś chciał sobie pooglądać ;)

Maniek1988 - Pon Maj 05, 2014 22:17

Niestety Wadim ma złamany kręg piersiowy kręgosłupa. Minimum 7-8 tygodni przerwy...
Do_żylny - Wto Maj 06, 2014 07:12

a taki juz prezes miał problem z wygrywanymi meczami, teraz punkty w lublinie moga sie okazać na wagę złota.
CEBUL - Wto Maj 06, 2014 08:06

Spokojnie. Teraz mamy 2 mecze u siebie, które powinniśmy wygrać bez problemu. Później planowa porażka w Bydgoszczy. Wadim będzie potrzebny na Rzeszów, 8 czerwca. Rosjanie to twarde charaktery. Być może będzie w stanie za miesiąc już pojechać. Jeśli nie, zawsze jest jeszcze Skóra. który u siebie te 6-7 pkt. powinien zrobić.
Baju - Wto Maj 06, 2014 11:51

http://www.przegladsporto...80,1,12407.html

Gnieźnianie pewnie zmierzają do celu, jakim jest osiągnięcie upragnionego awansu do Enea Ekstraligi.

:glupek2: :glupek2: :glupek2: Widać że pisała to kobieta nie mająca pojęcia o żużlu.

Marcineek - Wto Maj 06, 2014 13:08

http://www.sgif.pl/2014/0...p-kibicowskich/

Stanowisko kibiców wobec słów p. Łukasika.

Szabla - Wto Maj 06, 2014 16:02

Baju napisał/a:
http://www.przegladsportowy.pl/kmz-lublin-carbon-start-gniezno-41-49,artykul,465380,1,12407.html

Gnieźnianie pewnie zmierzają do celu, jakim jest osiągnięcie upragnionego awansu do Enea Ekstraligi.

:glupek2: :glupek2: :glupek2: Widać że pisała to kobieta nie mająca pojęcia o żużlu.

W ogóle treściwy ten artykuł. pięć zdań na krzyż. Ale z nutką sensacji - w kuluarach mówi się, że Franków mógł złamać rękę. :glaszcze:

Marcineek - bardzo dobry list. Przesłany faktycznie do Klubu? czy opublikowany jako list otwarty?

zandir - Wto Maj 06, 2014 16:46

Marcineek napisał/a:
http://www.sgif.pl/2014/05/06/start-a-e-liga-oswiadczenie-grup-kibicowskich/

Przestań się człowieku wydurniać. Łukasik powiedział prawde o której wszyscy wiedzą tylko ona jakoś nie dociera do Ciebie. Specjalnie dla Twej wiadomości Startu Gniezno nie stać na ekstralige przez najbliższe 3 lata i taki sens jest wypowiedzi Łukasika- zrozumiałeś to?????? Lepiej usłyszeć to niż żyć bajką w stylu - walczymy o ekstralige i mieć to co jest teraz udziałem Wybrzeża, w końcu mówi się prawde kibicowi, a nie karmi bajeczkami, choć jak widać Ty bajeczki bardzo lubisz. Pytasz czy zespół odpuści walke, a pamietasz jakiś sezon wstecz rezygnacje Poloni Piła z jazdy w 1szej lidze po wywalczeniu awansu, tak samo może być tutaj, awans sportowy może być jednak nie muszą być spełnione wymogi ektraligi. Marke klubu Ty akurat psujesz pisząc o jakiś sprzedażach meczu - Łukasik powiedział coś takiego???? nie wydaje mi się - wiec nie pisz takich bredni!!!!!

radkoski - Wto Maj 06, 2014 17:30

Gość mówi że nie ma kasy a "wiara" swoje...
Więcej tym listem zrobiono złego niż dobrego.
Pewnie.
Niech od razu zadzwoni do Zagara, Ułamka, Świderskiego że kasa czeka niech przyjadą z reklamówkami tak jest *** w Starcie z finansami.
A bieżące rozliczenia za wyniki i punkty z nieba ??
Niech wyjdzie i powie mamy gó...o poniżej nosa, długi do spłacenia, problemów co nie miara ale: Jedziemy po Ekstraligę !! !
Ok ?
Zacznijcie myśleć bo jakoś nie przeczytałem że odpuszczamy resztę meczy bo nas nie stać...

Robak - Wto Maj 06, 2014 17:37

zandir napisał/a:
Przestań się człowieku wydurniać

Pod tym tekstem podpisały się 3 różne grupy z Gniezna wiec to nie jest,jak ty to ująłeś teks Marcinka i tylko Marcinka.Akurat większość ludzi,których ja znam a nie należą ( tak jak ja ) do żadnej z tych grup, ma podobne zdanie i tylko ktoś tak ograniczony może postrzegać to inaczej.

Cytat:

Chłopaki,choć tak jak powiedziałem na koniec sezonu,nie pojawię się na wrzesińskiej dopóki nie zmieni się polityka klubu,nie zajdą zmiany w Zarządzie lub zadłużenie zostanie w pełni spłacone,podpisuję się pod Waszym pismem.I choć wiadomo jaki jest cel,można było dobrać inne słowa a powiedzieć/ przekazać dokładnie to samo.

szpadyzornia - Wto Maj 06, 2014 18:17

zandir napisał/a:
Marcineek napisał/a:
http://www.sgif.pl/2014/05/06/start-a-e-liga-oswiadczenie-grup-kibicowskich/

Przestań się człowieku wydurniać. Łukasik powiedział prawde o której wszyscy wiedzą tylko ona jakoś nie dociera do Ciebie. Specjalnie dla Twej wiadomości Startu Gniezno nie stać na ekstralige przez najbliższe 3 lata i taki sens jest wypowiedzi Łukasika- zrozumiałeś to?????? Lepiej usłyszeć to niż żyć bajką w stylu - walczymy o ekstralige i mieć to co jest teraz udziałem Wybrzeża, w końcu mówi się prawde kibicowi, a nie karmi bajeczkami, choć jak widać Ty bajeczki bardzo lubisz. Pytasz czy zespół odpuści walke, a pamietasz jakiś sezon wstecz rezygnacje Poloni Piła z jazdy w 1szej lidze po wywalczeniu awansu, tak samo może być tutaj, awans sportowy może być jednak nie muszą być spełnione wymogi ektraligi. Marke klubu Ty akurat psujesz pisząc o jakiś sprzedażach meczu - Łukasik powiedział coś takiego???? nie wydaje mi się - wiec nie pisz takich bredni!!!!!

A czy skład bjarne,Jonas,Wadim,Adamczak,Adrian,Gała jest tańszym składem od składu ekstraligowego- bjarne,Jonas,Wadim,Adamczak,Adrian,Gała ??

Udziałem Wybrzeża...??Klub zły bo jako jedyny stworzył drużynę zgodnie z regulaminem finansowym??

"nie stać nas na ekstraligę.." a przez kogo nas nie stać??

"przez najbliższe 3 lata.." to po co jeździmy w 1 lidze? nie lepiej odjechać 15 biegów w drugiej lidze ,pewnie będzie ze 2 razy taniej niż jest teraz??

Elegancko teraz przez 3 lata po 25 zł wejście żeby oglądać przedstawienie pt."15 biegów na W25"

19SKS52 - Wto Maj 06, 2014 18:46

Rozumiecie przesłanie tego listu? Tu nawet nie chodzi o samo wejście do ekstraligi, ale o walkę do końca. Chłopaki jadą dobry żużel, a teraz chcecie to sztucznie tłumić? Zandir, chodziłeś do szkoły? Umiesz wyciągnąć jakieś wnioski, które wynikają z innego czynu? To chyba logiczne, że brak wyników= brak kibiców/sponsorów, mimo, ze nie powiedziane przez pana Ł. Jeździ się po to na mecze, aby dopingować zawodników i pokazać im, ze zawsze staniemy murem mimo kilometrów. I tej walki również oczekują kibice. Ty tego nigdy nie zrozumiesz, widocznie sezon sie kończy na meczu domowym z kiełbaską w łapie.
Do_żylny - Wto Maj 06, 2014 19:05

list napisany przez dzieci i to pod wpływem chyba kilku browarów.
Takiej głupoty dawno nie czytałem.
czy zawodnicy nie walczą o każdy centymetr toru?
Wszyscy są zadowoleni, w klubie i zespole świetna atmosfera, pełen luz, super wyniki ale oczywiście dzieciarnia z dziesiątki już węszy spisek i psuje wszystko
Aż strach pomyśleć co jeśli zespół przegra mecz, jak ich nazwiecie - sprzedawczyki?
byliśmy na ostatnim miejscu nie pasowało - jesteśmy na pierwszym też źle...
"nie pojawie się przy wrzesinskiej dopóki nie zmieni się polityka klubu"
weź sie jeden z drugim puknij w czache.
żenada.

Koniu - Wto Maj 06, 2014 19:12

Generalnie to pier...cie.

Dlaczego? Bo się wszyscy podpalili tymi zwycięstwami. Prawda jest taka, że:

1. Ze Ci, którzy podpisywali w zeszłym roku kontrakty, wzięli to na klatę i chcą spłacić to wszystko. Więc nikt nie uciekł, ale godnie się zachowali. Ci co mówią o odejściu zarządu pier... farmazony, ze aż mi się tego słuchać i czytać nie chce.

2. Skombinowano fajny skład, który odpalił nadspodziewanie dobrze, ale jednocześnie ma swoje ograniczenia.

3. Wygraliśmy 3 mecze bo trafiliśmy ze składem i na słabość przeciwników.

4. Tak jak pierwsze 5 meczy możemy mieć do przodu tak następne 5 możemy mieć w torbę. Spójrzcie tylko w terminarz.

5. Łukasik mówi od początku sezonu jedziemy o utrzymanie, Rusiecki mówi jedziemy o utrzymanie. A kibice co?! hajda na Ekstraligę! bo wygraliśmy fuksem z GKMem do tego kolejna niespodzianka w lublinie. A ROW jest cieńki że aż strach.

Ludzie ogarnijcie się. Łukasik może przesadził, ale też on podpisywał porozumienia w sprawie spłaty więc wie odpowiada za to. Kubeł wody na rozgrzane głowy. Mogę się zgodzić, ze sowa moze były niefortunne, ale prawdziwe. Nikt was nie oszukuje! - a wy chcecie się oszukiwać. Rozumiem ambicje, ale spójrzcie na tabelę, terminarz i składy. Potem wypijcie chłodne pifko to wam przejdzie megalomania.

Przez ostatnie lata był tekst o "dmuchaniu balona", teraz znowu źle o włodarze hamują zapędy i mówią o faktycznej sile zespołu.

Nikt meczy nie będzie odpuszczał, ale zobaczycie, że już niedługo przyjdą pierwsze porażki bo przyjedzie STAL i POLONIA i GKM. Nasze miejsce w tabeli jest zasługą dobrego składu ale przede wszystkim słabością innych drużyn!

PS. Spójrzcie sobie na ROW gdzie prezes przed sezonem ze jadą o ekstaligę!

zandir - Wto Maj 06, 2014 21:04

szpadyzornia napisał/a:
A czy skład bjarne,Jonas,Wadim,Adamczak,Adrian,Gała jest tańszym składem od składu ekstraligowego- bjarne,Jonas,Wadim,Adamczak,Adrian,Gała ??

Nijak nie moge zrozumieć o co Tobie chodzi

szpadyzornia napisał/a:
Udziałem Wybrzeża...??Klub zły bo jako jedyny stworzył drużynę zgodnie z regulaminem finansowym??

o jakim regulaminie finansowym w ekstra piszesz bo jakoś żadnego sobie nie przypominam

szpadyzornia napisał/a:
"nie stać nas na ekstraligę.." a przez kogo nas nie stać??

z kazdej strony źle, wtedy działacze wiedzieli że nie stac Startu na ekstra jednak wpadli w dmuchanie balonu, wchodząc juz do ekstra były długi, żaden wielki sponsor sie nie zjawił i zakończyło katastrofą, teraz kiedy mówią że nas nie stać też źle

szpadyzornia napisał/a:
"przez najbliższe 3 lata.." to po co jeździmy w 1 lidze? nie lepiej odjechać 15 biegów w drugiej lidze ,pewnie będzie ze 2 razy taniej niż jest teraz??

Jedziemy tam gdzie pozwalają nam pieniądze, nie mamy kase na ekstra ale na 1sza widocznie starcza, a zawodnicy maja pokazać dobry żużel, bez cisnienia i presji

19SKS52 - Wto Maj 06, 2014 21:05

Ludzie! Jak na moje to najpierw zrozumcie sens tego listu, a potem komentujcie...
radkoski - Wto Maj 06, 2014 21:29

Raczej bez...sens :ups:
PS
Robak napisał/a:
Akurat większość ludzi,których ja znam a nie należą ( tak jak ja ) do żadnej z tych grup, ma podobne zdanie i tylko ktoś tak ograniczony może postrzegać to inaczej.

To nie znaczy że większość ludzi których Ty znasz i ma "podobne zdanie" ma rację - a może właśnie ta Twoja część jest ograniczona ??

ugo - Wto Maj 06, 2014 22:19

Koniu napisał/a:
Generalnie to pier...cie.

Dlaczego? Bo się wszyscy podpalili tymi zwycięstwami. Prawda jest taka, że:

1. Ze Ci, którzy podpisywali w zeszłym roku kontrakty, wzięli to na klatę i chcą spłacić to wszystko. Więc nikt nie uciekł, ale godnie się zachowali. Ci co mówią o odejściu zarządu pier... farmazony, ze aż mi się tego słuchać i czytać nie chce.

2. Skombinowano fajny skład, który odpalił nadspodziewanie dobrze, ale jednocześnie ma swoje ograniczenia.

3. Wygraliśmy 3 mecze bo trafiliśmy ze składem i na słabość przeciwników.

4. Tak jak pierwsze 5 meczy możemy mieć do przodu tak następne 5 możemy mieć w torbę. Spójrzcie tylko w terminarz.

5. Łukasik mówi od początku sezonu jedziemy o utrzymanie, Rusiecki mówi jedziemy o utrzymanie. A kibice co?! hajda na Ekstraligę! bo wygraliśmy fuksem z GKMem do tego kolejna niespodzianka w lublinie. A ROW jest cieńki że aż strach.

Ludzie ogarnijcie się. Łukasik może przesadził, ale też on podpisywał porozumienia w sprawie spłaty więc wie odpowiada za to. Kubeł wody na rozgrzane głowy. Mogę się zgodzić, ze sowa moze były niefortunne, ale prawdziwe. Nikt was nie oszukuje! - a wy chcecie się oszukiwać. Rozumiem ambicje, ale spójrzcie na tabelę, terminarz i składy. Potem wypijcie chłodne pifko to wam przejdzie megalomania.

Przez ostatnie lata był tekst o "dmuchaniu balona", teraz znowu źle o włodarze hamują zapędy i mówią o faktycznej sile zespołu.

Nikt meczy nie będzie odpuszczał, ale zobaczycie, że już niedługo przyjdą pierwsze porażki bo przyjedzie STAL i POLONIA i GKM. Nasze miejsce w tabeli jest zasługą dobrego składu ale przede wszystkim słabością innych drużyn!

PS. Spójrzcie sobie na ROW gdzie prezes przed sezonem ze jadą o ekstaligę!

:brawo: :brawo: :brawo: Najbardziej mądrze napisany post i najbardziej realny a tak na prawdę to powinniśmy się cieszyć, że w ogóle możemy chodzić w Gnieźnie na żużel.

Piechu - Wto Maj 06, 2014 22:50

Kto tu mówi o odpuszczaniu ? Czy Ktoś z klubu powiedział że w ostatnim meczu ktoś specjalnie zdefektuje albo albo wystawią rezerwę ? Skład jest super którego utrzymanie kosztuje klub koło 1,5 mln do 2 maks, nawet jak wygrają wszystkie mecze i zajmiemy 1 miejsce zarząd klubu nie korzysta z przywileju awansowania i zostajemy w 1 lidze. Jeżeli drużyna bd wygrywać większość meczy to na każdy mecz mamy po 8 tyś kibiców co w znacznym stopniu przyczyni się do szybszej spłaty zobowiązań.
kapusta - Sro Maj 07, 2014 04:31

Nie mieszkam w Gnieźnie i mogę z dystansem podejść do tej sytuacji. Nikt normalny nie nastawia się na awans, ale wypowiedź prezesa to marketingowe samobójstwo. W obecnej sytuacji mowienie, że coś odpuszczamy zabija cały entuzjazm wywołany jazdą naszych żużlowców. Sukces spowoduje, że będzie wysoka frekwencja co przekłada się na większy dochód i szybszą spłatę zadłużenia. A co zrobić gdy zajmiemy miejsce premiowane awansem należy się martwić gdy to nastąpi. A na chwilę obecną to 3 miejsce jest maksimum naszych możliwości.
Nie zwróciłem uwagi na post powyżej, a zasadniczo treść jest podobna.

zandir - Sro Maj 07, 2014 06:32

Piechu napisał/a:
Kto tu mówi o odpuszczaniu ? Czy Ktoś z klubu powiedział że w ostatnim meczu ktoś specjalnie zdefektuje albo albo wystawią rezerwę ? Skład jest super którego utrzymanie kosztuje klub koło 1,5 mln do 2 maks, nawet jak wygrają wszystkie mecze i zajmiemy 1 miejsce zarząd klubu nie korzysta z przywileju awansowania i zostajemy w 1 lidze. Jeżeli drużyna bd wygrywać większość meczy to na każdy mecz mamy po 8 tyś kibiców co w znacznym stopniu przyczyni się do szybszej spłaty zobowiązań.

:ok: :brawo: Piechu. Nikt jednak w tych naszych fanklubach nie potrafi tego zrozumieć a tylko tworzą chore teorie sprzedaży meczy które niczmu w ogóle nie służą poza fermentem. Łukasik powiedział to o czym wiekszość kibiców bardzo dobrze wie - wiekszość jak widać poza trzema ( skąd ich aż tyle się wzieło) "fanklubami"

speedhub - Sro Maj 07, 2014 07:16

kapusta napisał/a:
Nie mieszkam w Gnieźnie i mogę z dystansem podejść do tej sytuacji. Nikt normalny nie nastawia się na awans, ale wypowiedź prezesa to marketingowe samobójstwo. W obecnej sytuacji mowienie, że coś odpuszczamy zabija cały entuzjazm wywołany jazdą naszych żużlowców. Sukces spowoduje, że będzie wysoka frekwencja co przekłada się na większy dochód i szybszą spłatę zadłużenia. A co zrobić gdy zajmiemy miejsce premiowane awansem należy się martwić gdy to nastąpi. A na chwilę obecną to 3 miejsce jest maksimum naszych możliwości.
Nie zwróciłem uwagi na post powyżej, a zasadniczo treść jest podobna.

Dokładnie ---- samobójstwo marketingowe ---- Naprawdę bardziej trafnie nie można było tego ująć. Widać, że Pan Łukasik może jest i dobrym przedsiębiorcą ale do maretingu swojej firmy ma zatrudnionych ludzi inaczej poszedłby z torbami.

Marcineek - Sro Maj 07, 2014 07:19

Jak widać czytanie ze zrozumieniem wśród wielu forumowiczów kuleje.. no ale nie moim zadaniem jest uzupełnianie braków z podstawówki.

Jeśli ktoś nie rozumie różnicy między teoretyczną wypowiedzią:

"Cieszymy się z wyników, jednak nie podpalamy się na awans gdyż na razie mamy na głowie plan naprawczy i spłatę zobowiązań. Oczywiście będziemy walczyć o jak najlepszy wynik w każdym meczu. Co w przypadku zajęcia pierwszego miejsca w lidze? Prawdopodobnie oddamy miejsce w E-lidze ale na razie jest za wcześnie na takie rozważania. Jedziemy swoje i cieszymy się, że zawodnicy dają naszym kibicom tyle radości"

a faktyczną:

"Chciałbym jednak zaznaczyć, że nie interesuje nas awans do Ekstraligi. Mamy bardzo duże zobowiązania do spłacenia i musimy to zrobić przed najbliższe trzy lata. Zawodnicy muszą na bieżąco otrzymywać pieniądze. W związku z tym nikt nie ma apetytu na Ekstraligę. Nie będziemy chcieli do niej awansować. […]Mogę jednak podkreślić, że nie zmienimy zdania i na pewno nie będziemy chcieli awansować do Ekstraligi."

to jest PR-wym i marketingowym idiotą.

Widać pasuje wszystkim wersja "Jedziemy trzy lata, spłacamy długi i wtedy heja!"... tylko skąd te pieniądze przez trzy lata mają się znaleźć? Pan Sochacki i jego Carbon ma wszystko dać? Proszę Was...
Wygląda na to że wielu z Was bardzo podobają się dotychczasowe (prowadzone przez ostatnie 2-3 lata) działania marketingowców, którzy wprowadzili do klubu tylu poważnych sponsorów że łohohohohoooo....
Zacytuję z oświadczenia: "żadna firma nie chce być kojarzona z odpuszczaniem, minimalizmem i kalkulacjami". Słowa p. Łukasika niestety z odpuszczaniem, minimalizmem i kalkulacjami się jednoznacznie kojarzą.

Każdy z nas, członków grup które podpisały się pod oświadczeniem, doskonale wie jaka jest sytuacja klubu i że nie stać Gniezna na awans. Nikt nie wymaga pompowania balonika i działań "na siłę". Kiedy jednak prezes rady nadzorczej swoją wypowiedzią działa na szkodę klubu, musieliśmy zareagować. Przykre, że niektórzy odbierają to jako czepianie się i węszenie spisku. No ale tak jak napisałem na początku, nie moim zadaniem jest udzielanie korepetycji z języka polskiego na poziomie podstawowym.

ps. Teksty o "dzieciakach z 10tki", "pod wpływem kilku browarów"... :lol: :ok:

ps2. Jakoś rzadko zgadzam się z Kapustą ale tym razem napisał dokładnie to, o co chodzi:
kapusta napisał/a:
Nikt normalny nie nastawia się na awans, ale wypowiedź prezesa to marketingowe samobójstwo.

zandir - Sro Maj 07, 2014 17:11

Marcineek napisał/a:
Jak widać czytanie ze zrozumieniem wśród wielu forumowiczów kuleje.. no ale nie moim zadaniem jest uzupełnianie braków z podstawówki.

No prosze jedyna z nielicznych osób która zdobyła większe wyksztacenie niż podstawowe i umie czytać ze zrozumieniem to nijaki Marcineek i jakieś jego przydupasy, inni którzy maja calkowicie inne zdanie od jego opini to poprostu czyste matoły które nie skończyły jeszcze podstawówki. Brawo dla Ciebie !! A pomyslałeś przez chwile że może to ty masz te braki, że może ty masz problem ze zrozumienim czegokolwiek??

Marcineek napisał/a:
JJeśli ktoś nie rozumie różnicy między teoretyczną wypowiedzią:

"Cieszymy się z wyników, jednak nie podpalamy się na awans gdyż na razie mamy na głowie plan naprawczy i spłatę zobowiązań. Oczywiście będziemy walczyć o jak najlepszy wynik w każdym meczu. Co w przypadku zajęcia pierwszego miejsca w lidze? Prawdopodobnie oddamy miejsce w E-lidze ale na razie jest za wcześnie na takie rozważania. Jedziemy swoje i cieszymy się, że zawodnicy dają naszym kibicom tyle radości"

a faktyczną:

"Chciałbym jednak zaznaczyć, że nie interesuje nas awans do Ekstraligi. Mamy bardzo duże zobowiązania do spłacenia i musimy to zrobić przed najbliższe trzy lata. Zawodnicy muszą na bieżąco otrzymywać pieniądze. W związku z tym nikt nie ma apetytu na Ekstraligę. Nie będziemy chcieli do niej awansować. […]Mogę jednak podkreślić, że nie zmienimy zdania i na pewno nie będziemy chcieli awansować do Ekstraligi."

to jest PR-wym i marketingowym idiotą.
I jak ja jak niewykształcony matoł bez podstawówki, nie mogący sie równać intelektualnie z Marcinkiem rozumie te dwie wypowiedzi:
wypowiedź A - zadowolenie z tego co sie obecnie dzieje, zapowiedż walki w każdym następnym meczu, pamietanie o sytuacji finansowej, zadowolenie że fani Startu są dumni z zespołu i jego jazdy.
wypowiedź B - wypowiedż bardziej dotyczaca finansów klubu i realne podejście do spraw finansowych obecnie i w przyszlości

Marcineek napisał/a:
Widać pasuje wszystkim wersja "Jedziemy trzy lata, spłacamy długi i wtedy heja!"... tylko skąd te pieniądze przez trzy lata mają się znaleźć? Pan Sochacki i jego Carbon ma wszystko dać? Proszę Was...

Może się myle lub znowu czegoś nie rozumie, ale program naprawczy został rozpisany na 3 lata, program został zaakceptowany przez większośc która czeka na pieniążki, nawet taka instytucja jak sąd przyklepał ten program, miasto złożyło swoje gwarancje bo takowych domagali się niektórzy uczestniczący w postępowaniu układowym przed sądem, ale pewnie znowu sie myle bo Marcineek wie lepiej.

Marcineek napisał/a:
Wygląda na to że wielu z Was bardzo podobają się dotychczasowe (prowadzone przez ostatnie 2-3 lata) działania marketingowców, którzy wprowadzili do klubu tylu poważnych sponsorów że łohohohohoooo....
Zacytuję z oświadczenia: "żadna firma nie chce być kojarzona z odpuszczaniem, minimalizmem i kalkulacjami". Słowa p. Łukasika niestety z odpuszczaniem, minimalizmem i kalkulacjami się jednoznacznie kojarzą.

Nie wiem , ale nigdzie nie przeczytałem, w żadnej wypowiedzi nikogo z klubu że mecze będą odpuszczane, nie znalazem też wypowiedzi o oszczędnościach. Ale ty masz człowieku bujną fantazje. Daj konkretny cytat kogoś z klubu że mecze będą odpuszczane, że zaczynaja sie oszczędności w temacie skład meczowy, jeżeli nie masz takich to bredisz i to ty robisz ferment, to ty przyczyniasz sie że może jakiś sponsor się nie pojawi jak przeczyta że ci WIELCY sektorowi kibice piszą że klub odpuszcza, oszczędza na składzie

Marcineek napisał/a:
Każdy z nas, członków grup które podpisały się pod oświadczeniem, doskonale wie jaka jest sytuacja klubu i że nie stać Gniezna na awans. Nikt nie wymaga pompowania balonika i działań "na siłę". Kiedy jednak prezes rady nadzorczej swoją wypowiedzią działa na szkodę klubu, musieliśmy zareagować. Przykre, że niektórzy odbierają to jako czepianie się i węszenie spisku. No ale tak jak napisałem na początku, nie moim zadaniem jest udzielanie korepetycji z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Brawo, tyś alfa i omega reszta to deb*** bez podstawowego!!Do głowy Tobie nie wpadło że większośc kibiców pisząca na forum zareagowała negatywnie na wasze oświadczenie i potraktowała je jako działanie na szkode klubu i postanowiła zareagować, ale lepiej nazwać takich poprostu niewykształconymi którzy o podstawowym marzą.

kapusta - Sro Maj 07, 2014 17:31

A jak niby mogą działać na szkodę klubu? Zniechęca sponsorów, kibiców? Czytając Twoje wypowiedzi można dojść do wniosku, że mamy świetny zarząd, profesjonalną kadrę zarządzającą która w wzorcowy sposób zarządza klubem. Łukasik dobrze myśli tylko dobór słów ma fatalny. Nie mówi wprost o odpuszczaniu meczów. Tyle ze skoro interesuje nas tylko utrzymanie to co będzie jak je sobie zapewnimy? Wdroży się program oszczędnościowy? Na wyjazdy skład który zrobi 30 pkt (malo trzeba będzie zapłacić zawodnikom) a u siebie drużynę która będzie walczyć ale też nie zrobi 60 pkt (kolosalne wypłaty) Nie obiecujmy gruszek na wierzbie, ale nie wysyłajmy w świat sygnału, że nie chcemy awansu i nie podejmiemy walki. Ostatni mecz mamy z GKM.
unreal86 - Sro Maj 07, 2014 17:56

Ludzie o co wy się kłócicie? Zrozumcie że taka wypowiedź Łukasika to typowa wypowiedź którą można odbierać w dwojaki sposób. Bez problemu można w niej doszukiwać się drugiego dna. I najgorsze w niej jest to że właśnie tak została odebrana. Nie tylko w Gnieźnie ale i w całej żużlowej Polsce! Tu już nie chodzi o to czy nas stać na ekstraligę czy nie (wiadomo że nie) Po prostu nie można wypowiadać się w taki sposób bo to na prawdę szkodzi klubowi. Zobaczycie że teraz każda nasza przegrana będzie odbierana w bardzo negatywny sposób. Nie przez Gnieźnian (chociaż też) ale przez inne drużyny w lidze! Będą nam zarzucać odpuszczanie i kombinatorstwo. A taka reputacja nie sprzyja odbudowie klubu! Kibice się odwrócą i sponsorzy też! Tu nie ma o czym dyskutować! To są fakty panowie!
Nicky - Sro Maj 07, 2014 18:58

W dzisiejszej audycji klubowej , rzecznik klubu odniósł się do tego. I myśle że na tym można zakończyć te wasze spory. Drużyna będzie walczyć do końca u siebie i na wyjazdach nawet gdyby miała zająć 1 miejsca w lidze ( nic nie stoi na przeszkodzie ). Ale realnie patrząc według mnie to będziemy na 3-4miejscu to max możliwości tej drużyny. Skupmy się lepiej na jeszcze lepszym dopingu wszystkich sektorów i jak najlepszej frekwencji.
Hapayek - Sro Maj 07, 2014 19:08

Zandir jesteś zbyt nadpobudliwy a ludzi ,którzy reagują bardziej emocjami nie są postrzegani wiarygodnie .

Niektórzy krytykują chłopaków za ten list, ja jestem odmiennego zdania .Pan Łukasik zachował się nieodpowiedzialnie , nawet jeśli plan to utrzymanie ,a naszej drużynie idzie świetnie to głupotą są takie publiczne komentarze , przecież to może być różnie odebrane ,niektórzy uznają to za nic a niektórzy mogą zaraz pomyśleć o jakiś nieczystych zagraniach.To jest profesjonalnie prowadzony klub i na dodatek w trudnej sytuacji finansowej .Co ma pomyslec sponsor ?A może tak jak my powiedziec "nie ma nic strasznego w tej wypowiedzi" ale i moze " odpuszczanie w przypadku zagrozeniu awansu"?

Zamiast krytykować chłopaków ,powinniscie im dziekować ,że są ludzie którzy znajdują na takie rzeczy czas, smieszne troche kibic dba bardziej o prestiz i interesy klubu niz zarząd ..

PS:
Koniu chyba byłeś na innym meczu ,może to był mecz w tamtym sezonie bo z GKM wygraliśmy zasłużenie .Nie rozumiem, cięzko Ci pogodzić sie z wygrana? Każdą wygraną tłumaczysz sobie w jakis inny sposob LOL. Nie ma to jak optymizm .

unreal86 - Sro Maj 07, 2014 19:23

Nicky napisał/a:
W dzisiejszej audycji klubowej , rzecznik klubu odniósł się do tego. I myśle że na tym można zakończyć te wasze spory. Drużyna będzie walczyć do końca u siebie i na wyjazdach nawet gdyby miała zająć 1 miejsca w lidze ( nic nie stoi na przeszkodzie ). Ale realnie patrząc według mnie to będziemy na 3-4miejscu to max możliwości tej drużyny. Skupmy się lepiej na jeszcze lepszym dopingu wszystkich sektorów i jak najlepszej frekwencji.

Przydało by się jeszcze sprostowanie w bardziej ogólnopolskich mediach. Choćby na Sportowych Faktach. Żeby potem nikt w Polsce nie doszukiwał się drugiego dna.

Koniu - Sro Maj 07, 2014 19:37

Drogi kolego chodzę na zuzel i żyje żużlem niemal tyle ile ty masz wiosen - żaden przytyk - i patrzę na to bardziej ogólnie. Z GKM wygraliśmy fuksem bo GKM był pogubiony, tor po opadach ( ten sam przypadek jak u nas ww 2012 z GKM), bez okonia, taśmy, upadki, defekty. GKM to frajersko jechał a nasi to z premedytacja wykorzystali. Potwierdził to ich drugi mecz w Łodzi. ROW to najsłabsza drużyna ligii a w Lublinie napisałem ze niespodzianka.

A wracając do meritum to Łukasik odpowiedział już wiec dla mnie temat zakończony. Burza w szklance wody!

Do_żylny - Sro Maj 07, 2014 20:45

prezio w odpowiedzi wyjaśnił chyba wszystko czarno na białym.
ale dzieciarnia za chwile pewnie znowu będzie i tak sie burzyć..

znafca1984 - Sro Maj 07, 2014 22:25

Do_żylny napisał/a:

Nie żebym się czepiał, ale od kiedy pan Łukasik jest prezesem? Ktoś go wybrał czy mianował się sam i mamy teraz już dwóch prezesów, bo chyba jeszcze starego nie odwołali...

Marcineek - Czw Maj 08, 2014 07:04

http://www.start.gniezno....y-rn-odpowiada/

Dla mnie taka odpowiedź załatwia sprawę. Takich właśnie słów należało użyć od razu i sprawy by nie było.

Koniu napisał/a:
Burza w szklance wody!

Nie uważam tak. Przewodniczący Rady Nadzorczej publicznie wypowiedział się w sposób, który mógł wzbudzać wątpliwości co do postawy fair play w drugiej części sezonu a co za tym idzie narazić klub na pogorszenie (nie najlepszego, umówmy się) wizerunku. Kibice (również publicznie) wyrazili zaniepokojenie, zadali kilka pytań na które otrzymali odpowiedź, która w/w wątpliwości rozwiewa. Moim zdaniem takie wyjaśnienie sprawy było jak najbardziej potrzebne i na pewno "burzą" bym tego nie nazwał.

Do_żylny - Czw Maj 08, 2014 07:27

znafca1984 napisał/a:
Do_żylny napisał/a:

Nie żebym się czepiał, ale od kiedy pan Łukasik jest prezesem? Ktoś go wybrał czy mianował się sam i mamy teraz już dwóch prezesów, bo chyba jeszcze starego nie odwołali...

masz rację, wkradł się błąd w moją wypowiedź, oczywiście Pan Łukasik jest przewodniczącym rady nadzorczej a prezesem jest nadal Arkadiusz Rusiecki.

CEBUL - Czw Maj 08, 2014 08:18

Bardzo dobra, aczkolwiek spóźniona wypowiedź Pana Łukasika. Sportowiec zawsze powinien dążyć do najwyższych celów. Należy tak motywować drużynę, aby morale było cały czas wysokie. Należy jechać swoje i nie oglądać się do tyłu, a jaki wynik będzie na końcu zobaczymy.