Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

START GNIEZNO - sezon 2014 - [7.09.2014 - XIV kolejka PLŻ] Start Gniezno - GKM Grudziądz

speedhub - Pon Wrz 01, 2014 13:04
Temat postu: [7.09.2014 - XIV kolejka PLŻ] Start Gniezno - GKM Grudziądz
W niedzielę podejmujemy na własnym torze GKM a na forum cisza! Czyżby wszystkim skrzydełka opadły po meczu w Rybniku? W niedzielę na stadionie zabraknie kibiców sukcesu, dla których doskonałym bodźcem do nie przychodzenia na stadion jest transmisja telewizyjna.

Po tym meczu możemy być na 2 lub 5 miejscu. W przypadku porażki z GKM-em i zwycięstwie ROW-u w Bydgoszczy kończymy sezon. Każda inna ewentualność sprawia, że pojedziemy w play-offach. Przy zwycięstwie i utracie bonusa przez Łódź w meczu Orzeł-Stal Rzeszów (co jest prawdopodobne bo Orzeł ma do odrobienia wynik 55:35) będziemy na 2 miejscu.

Chodzą słuchy, że GKM pewny jazdy w pierwszej 4 odpuści mecz, aby móc jechać w półfinale z nami, a nie z Łodzią, gdyby ta wygrała tylko za 2 punkty z Rzeszowem.

Osobiście uważam, że nikt jednak nie będzie kalkulował. Na własnym torze jesteśmy niezwykle groźni. Pary ustawiłbym identycznie jak na mecz z Lublinem.

tom - Pon Wrz 01, 2014 20:37

A co tu dyskutowac przecież wygramy i jedziemy z 2 miejsca i żaden wynik z łodzi odnośnie vice liderowania nas nie interesuje. 51-39
TeTris - Wto Wrz 02, 2014 08:35

na razie trzeba przepędzić deszcz, bo on chyba najbardziej przeszkadza. ;) druga kwestia jest taka, że nie chcę widzieć już Jonasa ,,boję się startować'' Davidssona. i na koniec taki mały plusik- nie chcieliśmy Piosickiego (a szkoda, bo chłopak chciał tu zostać na następny sezon) GKM się upomniał i teraz dyskutują nad wypożyczeniem Michała. chyba można wypożyczać od 1 września, więc raczej nie widzę przeszkód by Piesek nie wystartował w meczu Start - GKM.

według mnie skład powinien wyglądać tak:

9.Vadim Tarasienko
10.Maciej Fajfer
11.Adrian Gomólski
12.Damian Adamczak
13.Bjarne Pedersen
14.Adrian Gała
15.Dawid Wawrzyniak

wynik obstawiam około 47:43

Szabla - Wto Wrz 02, 2014 09:53

Maćkiem chcesz dziurę po Jonasie łatać? Bo w Gnieźnie ciężko o zastępstwo dla niego. Rozumiem, że strzelasz focha, chociaż WSZYSCY wiedzą jak wyglądają jego wyjazdowe mecze i jak jeździ na przyczepnych - a zwłaszcza dziurawych - torach. Jest szwedzkim Dawidem Cieślewiczem i nic już tego nie zmieni. Ważniejsze jest przyklepanie Play-Off czy obrażanie się na zawodników?
A generalnie nie rozumiem tego całego alarmu. Tak - dostali zdrowy wpier...ol. Nie raz w tym roku na wyjeździe. Ale, przepraszam, od kiedy to przestała obowiązywać zasada, że większość drużyn traci na wyjazdach po wielokroć i tylko nieliczne ekipy nie zaliczają lania na gościnnych występach?

A co do Pieska - może stawiajmy na swoich juniorów, skoro wreszcie są. Na dodatek nadal tak nieliczni.

Hyziu - Wto Wrz 02, 2014 10:19

TeTris napisał/a:
i na koniec taki mały plusik- nie chcieliśmy Piosickiego (a szkoda, bo chłopak chciał tu zostać na następny sezon) GKM się upomniał i teraz dyskutują nad wypożyczeniem Michała. chyba można wypożyczać od 1 września, więc raczej nie widzę przeszkód by Piesek nie wystartował w meczu Start - GKM.

Regulamin się kłania ;) Piosicki może iść tylko do Gniezna na wypożyczenie z pośród klubów I ligowych, lub do każdego dowolnego z II ligi.

Poza tym zgadzam się z Szablą. Stawiajmy na swoich, skoro ich posiadamy. Tym bardziej, że cel na ten sezon został już zrealizowany i o wynik drżeć już nie musimy.

godziu - Wto Wrz 02, 2014 10:25

Witam! Od środy ma być bezdeszczowo, wiec Nasi panowie powinni "betonik " spokojne przygotować....
co do składu (jeśli finanse pozwalają) to pojedziemy pewnie z Jonasem ....
Na ewentualne rozliczenia bonusów, nie ma co patrzeć ...
Dla nas Ważne są "2 punkty" i tyle...
a co ważne zobaczymy ponownie Sebe który mam nadzieje po raz kolejny zrobi dla Nas wynik.... ;]

TeTris - Wto Wrz 02, 2014 10:35

Hyziu napisał/a:
TeTris napisał/a:
i na koniec taki mały plusik- nie chcieliśmy Piosickiego (a szkoda, bo chłopak chciał tu zostać na następny sezon) GKM się upomniał i teraz dyskutują nad wypożyczeniem Michała. chyba można wypożyczać od 1 września, więc raczej nie widzę przeszkód by Piesek nie wystartował w meczu Start - GKM.

Regulamin się kłania ;) Piosicki może iść tylko do Gniezna na wypożyczenie z pośród klubów I ligowych, lub do każdego dowolnego z II ligi.

Poza tym zgadzam się z Szablą. Stawiajmy na swoich, skoro ich posiadamy. Tym bardziej, że cel na ten sezon został już zrealizowany i o wynik drżeć już nie musimy.

http://www.sportowefakty....bu-na-play-offy

z moich informacji wynika, że był tylko ,gościem', więc nie musi. :)

oczywiście chodziło mi o mecze Start - GKM w play-offach by było jasne. ;)

W środowisku żużlowym coraz głośniej mówi się o możliwym, niekorzystnym dla Rafała Okoniewskiego, wyroku Trybunału PZM w sprawie rozwiązania jego kontraktu z Marmą Rzeszów...

Taki wyrok Trybunału to również wyrok dla GKM Grudziądz. Po możliwym anulowaniu punktów Okoniewskiego z tego sezonu, ekipa z Grudziądza spada na ostatnie miejsce w lidze! Decyzję powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dni, a wyrok podobno zapadł już kilkanaście dni wcześniej.

http://orzel.lodz.pl/news/1387

speedhub - Wto Wrz 02, 2014 10:40

godziu napisał/a:
a co ważne zobaczymy ponownie Sebe który mam nadzieje po raz kolejny zrobi dla Nas wynik.... ;]

Odnoszę wrażenie, że Seba zepnie się na niedzielę. No chyba, że w ramach wdzięczności za przelaną pierwszą ratę zaległości będzie łaskawy dla nas :) Tak czy owak, jeśli nie zaliczy dzwona w pierwszym lub drugim swoim biegu (tak jak rok temu w meczach z Apatorem i Włókniarzem) to będzie na betonie silnym punktem GKM-u.

Grudziądz cierpi na brak młodzieżowców. Nowak, który zapowiadał się dobrze, jest słabym średniakiem w I lidze. Piesek by im się przydał, szczególnie na nasz owal.

Bardzo obawiam się, że Seba, Okoń i Kościuch będą śmiagać, że aż miło. Do tego lubiący nasz tor Karpov.
Mecz będzie przedni. Liczę na wygraną 48:42

Hyziu - Wto Wrz 02, 2014 11:57

Tetris owszem był tylko "gościem" i to już go eliminuje do wypożyczenia do innej drużyny w tej samej lidze.

Cytat:
Wyciąg z Regulaminu Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym
Rozdział 9 Art. 246. ust. 9 pkt. 3
3) jeżeli w danym sezonie zawodnik reprezentował jako „gość” barwy
danego klubu, może on zmienić barwy klubowe na zasadzie wypożyczenia
do klubu innej ligi niż dany klub lub wyłącznie do tego klubu w danej
klasie rozgrywkowej, którego reprezentował jako „gość”,

Edit:
Odniosę się jeszcze do tych rewelacji na temat GKM. Otóż jeżeli faktycznie by się tak stało to wg moich obliczeń tabela na chwilę obecną po odjęciu punktów GKM-owi i dodaniu poszczególnym zespołom wyglądałaby tak:

1. PGE 25 pkt
2. Orzeł 19 pkt
3. ROW 18 pkt
4. Start 17 pkt
5. Lokomotiv 15 pkt
6. Polonia 14 pkt
7. KMŻ 10 pkt
8. GKM 9 pkt

wówczas mecz w Gnieźnie dla GKM-u byłby meczem o życie. Więc jeśli oni mają jakieś przecieki, że coś takiego może się wydarzyć to będą za wszelką cenę chcieli u nas wygrać jak najwyżej bo to ich być albo nie być :D

P.s. nie daję sobie nic obciąć za te punktację bo robiłem to "na kolanie" ;) więc mogą gdzieś być błędy

pocaluj_mnie - Wto Wrz 02, 2014 12:36

Nasi powinni wyjść z takiego samego założenia co Edward Mazur na temat Ułamka:

Cytat:
Taki światowy zawodnik, a zamykał "klapę" do połowy. Ja wiem, że było ślisko, ale to jest żużel. Trzeba trzymać gaz i jechać, a nie kombinować. Wstyd było z nim przegrać jak tak jechał

TeTris - Wto Wrz 02, 2014 14:20

akurat w PO Piesek może zostać wypożyczony do innego klubu I ligi przez Unię Leszno. tak samo Dąbrowski, który był gościem w Lublinie może startować teraz w Unii Tarnów.

bilety po 25 złotych, bo to przecież taki hit. ;] kto tam siedzi w tym zarządzie?! :|
zamknąć dwa razy bandę przed Ułamkiem i będzie git.

Hyziu - Wto Wrz 02, 2014 14:28

Tyle, że Dąbrowski jest zawodnikiem Unii Tarnów i z niej był użyczany do Lublina na zasadach gościach. To tak samo Piosicki może teraz jechać w Unii Leszno, nikt mu tego nie zabroni, ale nie może być wypożyczony do innego klubu poza Startem w którym startował jako "gość" w I lidze.
Czebyl - Wto Wrz 02, 2014 14:34

Hyziu napisał/a:

Edit:
Odniosę się jeszcze do tych rewelacji na temat GKM. Otóż jeżeli faktycznie by się tak stało to wg moich obliczeń tabela na chwilę obecną po odjęciu punktów GKM-owi i dodaniu poszczególnym zespołom wyglądałaby tak:

1. PGE 25 pkt
2. Orzeł 19 pkt
3. ROW 18 pkt
4. Start 17 pkt
5. Lokomotiv 15 pkt
6. Polonia 14 pkt
7. KMŻ 10 pkt
8. GKM 9 pkt

Są błędy. Polonia powinna mieć 16 punktów (Grudziądz po weryfikacji 2 pkt u siebie, 0 z wyjazdu) i Lublin 12 (2 punkty z wyjazdu, 0 u siebie + bonus dla KMŻ).
Tabela:
1. Rzeszów 25
2. Orzeł 19
3. ROW 18
4. Start 17
5. Polonia 16
6. Loko 15
7. Lublin 12
8. Grudziądz 9

W skrócie- Grudziądz leci niezależnie od wyniku meczu w Gnieźnie, a Lublin wygrywając z Loko może się utrzymać bez konieczności odjechania barażu. To jest jednak science fiction w najczystszej postaci, już to widzę jak Grudziądzowi zabierają punkty ;)

TeTris - Wto Wrz 02, 2014 14:41

Hyziu napisał/a:
Tyle, że Dąbrowski jest zawodnikiem Unii Tarnów i z niej był użyczany do Lublina na zasadach gościach. To tak samo Piosicki może teraz jechać w Unii Leszno, nikt mu tego nie zabroni, ale nie może być wypożyczony do innego klubu poza Startem w którym startował jako "gość" w I lidze.

tak Dąbrowski jest zawodnikiem Tarnowa i jeździł jako gość w Lublinie. tak samo Piosicki zawodnik Unii Leszno był gościem u nas, więc Leszno od dziś może go wypożyczyć, bo to tylko GOŚĆ. tak samo mogłaby Unia wypożyczyć Damiana... od PO może zacząć od nowa startować w I lidze, np. w GKMie. tak tłumaczył to sam zainteresowany, czyli MICHAŁ.

Hyziu - Wto Wrz 02, 2014 15:18

Czebyl, przecież Lublin wygrał w Grudziądzu to za co im jeszcze raz dałeś 2 pkt ?? :d
Co do Polonii to w Grudziądzu przegrali 53:37 - 12 pkt Okonia czyli 41:37, w Bydgoszczy Polonia wygrała więc tylko + 1 pkt za bonus odjęty GKM i dodany Polonii, wg mnie powinni mieć 14 pkt (obecnie 13)

Tetris to Michał(lub jego doradcy) kiepsko zna regulamin, bądź go źle interpretuje. Play-Offy to jest ciąg dalszy tego sezonu i obowiązują cały czas te same zasady. Jechał jako gość w klubie A z I ligi do do tej ligi może być już tylko wypożyczony do klubu A, lub do każdego innego klubu z II ligi.
Wszystko jest napisane w punkcie który przytoczyłem wyżej i żadnej filozofii tutaj nie ma.

NiePalJana - Wto Wrz 02, 2014 16:04

Nie odejmą żadnych punktów GKMowi.
Te plotki rozsiewa Skrzydlewski, bo to przeciez na jego stronie pojawila sie ta informacja. Nie wiem jaki on ma w tym cel.
Po za tym odjecie tych punktow wcale by tej sprawy nie zakonczylo, przeciez Grudziadz by tak tego nie zostawil i ta sprawa ciagnela by sie do polowy 2015 roku.

Czebyl - Wto Wrz 02, 2014 16:29

NiePalJana napisał/a:
Nie odejmą żadnych punktów GKMowi.
Te plotki rozsiewa Skrzydlewski, bo to przeciez na jego stronie pojawila sie ta informacja. Nie wiem jaki on ma w tym cel.
Po za tym odjecie tych punktow wcale by tej sprawy nie zakonczylo, przeciez Grudziadz by tak tego nie zostawil i ta sprawa ciagnela by sie do polowy 2015 roku.

Przecież Grudziądz był ostrzegany, że kontraktują Okonia na własną odpowiedzialność więc Fiałek będzie miał ograniczone pole manewru w przypadku przegranej Rafała.
Co do moich obliczeń, to okazały się błędne. Zwracam honor Hyziu :)

Hyziu - Wto Wrz 02, 2014 16:47

Fiałek już się pewnie postara o to żeby wszystko było po myśli GKM-u. Swoją drogą znajomy z Grudziądza wysunął taką teorię (sprawdziłem i faktycznie tak jest), że GKM już ma linię obrony że Okoniewski nie jest ich zawodnikiem tylko GTŻ-u, a do GKM jest tylko wypożyczony i nie mogą mu punktów odebrać. Wiem, wiem absurd :D ale w końcu żyjemy w kraju absurdu :ups:
NiePalJana - Wto Wrz 02, 2014 16:48

Takie ostrzeżenie ma zerową moc prawną. A pokazuje tylko jak żenującą organizacją jest PZM/GKSŻ.
TeTris - Sro Wrz 03, 2014 08:32

żenującą? GKM wiedział co brał i jak może się stać, przecież w pierwszych meczach Okoniewski na linii mety przepuszczał swoich kolegów z drużyny, co pokazuje, że byli świadomi wszystkiego.
Szabla - Sro Wrz 03, 2014 14:37

No to awizowane zgodne z przewidywaniami:

Carbon Start:
9. Adrian Gomólski
10. Wadim Tarasienko
11. Jonas Davidsson
12. Damian Adamczak
13. Bjarne Pedersen
14. Dawid Wawrzyniak
GKM:
1. Rafał Okoniewski
2. Norbert Kościuch
3. Sebastian Ułamek
4. Daniel Jeleniewski
5. Andriej Karpow
6. Marcin Nowak

Jeśli Wadim wreszcie faktycznie odjedzie 5 biegów i zrobi w każdym więcej niż jedynkę, Damian zaprezentuje się jak na Lublinie i Gomóła pojedzie "gnieźnieńskie" swoje to myślę, że wreszcie odczarujemy grudziądzko-gnieźnieńską tradycję i wygramy.

19SKS52 - Sro Wrz 03, 2014 18:50

Mam wrażenie, że mimo tej całej napinającej otoczki będzie spokojny mecz, coś w stylu z Rzeszowem. Chęć zamazania blamażu i wyjątkowa skuteczność w Gnieźnie zrobi swoje i obym się nie mylił.
Czebyl - Sro Wrz 03, 2014 20:55

https://twitter.com/FilipCzyszanows/status/507189021928591361
Ciekawe czy Okoń pojedzie w ewentualnych meczach Marma - GKM.

NiePalJana - Sro Wrz 03, 2014 21:07

Czebyl napisał/a:
https://twitter.com/FilipCzyszanows/status/507189021928591361
Ciekawe czy Okoń pojedzie w ewentualnych meczach Marma - GKM.

Jechał już w dwóch takich, dlaczego miał by nie pojechać w ewentualnym trzecim i czwartym.
GKMowi nie grozi żadne odjęcie punktów.

TeTris - Czw Wrz 04, 2014 06:49

no i znów nie wiadomo czy Vadim zdoła się uwolnić z Rosji... kolejne kłopoty wizowe.
Bjarne w EL najpierw 0, a wczoraj 4+1...

speedhub - Czw Wrz 04, 2014 10:43

TeTris napisał/a:
no i znów nie wiadomo czy Vadim zdoła się uwolnić z Rosji... kolejne kłopoty wizowe.

To oficjalna wersja. Nieoficjalna i rzeczywista to innej natury kłopoty Vadima. Niestety nasz zawodnik został okradziony z dokumentów i pieniędzy w Rosji. Pozostaje powołać Nilssona, który jechałby na maszynach Vadima lub Macieja Fajfera. Jestem za tym drugim wariantem. Grudziądz już wie bowiem z kim pojadą w półfinale :)

http://www.sportowefakty....-sie-ze-startem

Aby rzeczywiście jechać z nami w półfinale nie mogą sobie pozwolić na... wygraną u nas ;)

TeTris - Czw Wrz 04, 2014 22:59

Vadima nie będzie, a w jego miejsce ktoś wie kogo powoła Śledź?

z takich dziwnych informacji, wiem, że na to za szybko, ale dochodzą mnie słuchy, że Gniezno w przyszłym sezonie chciałoby zakontraktować FL.

Hyziu - Pią Wrz 05, 2014 15:15

TeTris napisał/a:

z takich dziwnych informacji, wiem, że na to za szybko, ale dochodzą mnie słuchy, że Gniezno w przyszłym sezonie chciałoby zakontraktować FL.

Ciekawe co napiszesz jak jednak się w niedziele Vadim pojawi. Zakończ to wróżenie z fusów już ;)

arkadiusz - Pią Wrz 05, 2014 16:29

Kto to taki FL ?

TeTris napisał/a:

diabolo - Pią Wrz 05, 2014 16:39

Fredrik Lindgren. Chyba... ;]
Do_żylny - Pią Wrz 05, 2014 17:54

arkadiusz napisał/a:
Kto to taki FL ?

TeTris napisał/a:

FL - Ferdynand Lipski :D

TeTris - Pią Wrz 05, 2014 18:05

najwidoczniej ten sezon dla działaczy się już skończył. :)
znafca1984 - Sob Wrz 06, 2014 15:45

Wadim jest juz w Gnieźnie także nie ma przeszkód żeby jutro pojechal.
Piechu - Sob Wrz 06, 2014 16:29

Potwierdzam dziś był o 16 w Galerii. Tetriss przemyśl swoje informacje zanim coś napiszesz ;] Bo jeszcze nic mądrego od siebie na tym forum nie dodałeś :hahaha:
diabolo - Nie Wrz 07, 2014 11:32

Tetris- zobacz, nawet klub docenił m.in. Ciebie na FB :peace:

Cytuję:
Cytat:
Wadim jest już na stadionie i pozdrawia wszystkich wielbicieli teorii spiskowych

Ramenedes - Nie Wrz 07, 2014 13:13

*** z 10 którzy rzucali serpentyny żeby opóźnić start meczu powinni zapłacić karę finansową jeśli klub taką dostanie.
kapusta - Nie Wrz 07, 2014 13:39

Akurat klub nie ma nic przeciwko tym serpentynom. Bo jak nie lubię Davidssona to bez niego będą baty
Ramenedes - Nie Wrz 07, 2014 13:48

Jesteś na meczu? Słyszałeś Trąpczyńskiego?

Jak zwykle Gniezno musi się popisać w tv i to w tym najgorszym znaczeniu.

kapusta - Nie Wrz 07, 2014 14:13

a co ma powiedzieć klub? róbcie ta dalej, bo nie ma Jonasa i opóźnienie się przyda. a sam mecz całkiem niezły
radkoski - Nie Wrz 07, 2014 15:02

W radio słyszałem że Start spłacił 90% zadłużenia...
W nagrodę o spokojną przyszłość zawodnicy podziękowali klubowi :yes: :ok:

maksior - Nie Wrz 07, 2014 15:17

90% na ten rok kolego.
Szabla - Nie Wrz 07, 2014 15:45

To kto przyklepal z Grudziądzem te naszą wygraną? I Wadima miało nie być. Coś nietrzeźwe te wrobelki były tym razem.
A Trapczynski nieźle się wczuł w rolę strażnika porządku.A sami później strzelili ścieme z prądem.

Ramenedes - Nie Wrz 07, 2014 16:04

Kolejna kompromitacja pokazana w tv...
A panowie z 10 myślą, że są panami stadionu i mogą robić co im się żywnie podoba ?? Mam nadzieję, że zarząd jakoś zareaguje i zrobi z nimi porządek !!

19SKS52 - Nie Wrz 07, 2014 16:06

Pan Jarek Trąpczyński dziś popłynął. No rozumiem, ale mówienie, ze ktos nie jest kibicem Startu bo rzuca serpentynty to przesada. Chłopaki robili co mogli na trybunach, a żużlowcy na torze mieli dopełnić dzieła. Nie udało się, co zrobimy? Mecz z Rzeszowem na pożegnanie i tyle.
victorski - Nie Wrz 07, 2014 16:21

Szabla napisał/a:
To kto przyklepal z Grudziądzem te naszą wygraną? I Wadima miało nie być. Coś nietrzeźwe te wrobelki były tym razem.
A Trapczynski nieźle się wczuł w rolę strażnika porządku.A sami później strzelili ścieme z prądem.

Wiadomo że pan Jarek w obecności sędziego nie powie ...więcej serpentyn, więcej bo Jonasa jeszcze niema. zapewne sędzia naciskał co sie dzieje i ze jedziemy ...co do meczu...przegralismy i ...szkoda ze z GKm-em. Moje życzenie jest takie żeby mimo wszystko Łódz wybiła im e-lige...z reszta z Rzeszą i tak nie maja szans...
Dzisiaj tak szczerze na pochwałę nie zasłuzył nikt...no zapomniałem o Gale który w poczatkowej fazie zawodów ciąbną wynik...brawo Adrian.....

adrenalina - Nie Wrz 07, 2014 23:28

Ramenedes napisał/a:
Kolejna kompromitacja pokazana w tv...
A panowie z 10 myślą, że są panami stadionu i mogą robić co im się żywnie podoba ?? Mam nadzieję, że zarząd jakoś zareaguje i zrobi z nimi porządek !!

Jeśli nie masz do końca sprawdzonych, potwierdzonych i wiarygodnych informacji to po prostu przestań się wypowiadać w sprawach, o których nie masz bladego pojęcia. I nie siej fermentu, jeśli nie wiesz o co chodziło. Dziwnym trafem praktycznie cały stadion zdawał sobie sprawę z tego o co chodzi, a Ty nie... Zastanawiające.

TeTris - Pon Wrz 08, 2014 08:05

miałem nie podejmować dyskusji, a jednak chcę wyrazić swoją opinię na temat tego meczu. przygotowanie toru? duża na 2 łuku nie szła tak samo jak zawsze,a przyczynił się do tego brak treningu (oprócz Gomóły i juniorów). kolejna kwestia fatalny Adamczak, atakuje na 1 łuku, a za moment wyhamowuje prędkość zjeżdżając do krawężnika. jedynymi, którzy potrafią jechać z jajem to był Gomóła, Gała i Wawrzyniak, reszta zupełnie bez ikry. kolejnym aspektem jest podniecanie się przez ,,naszych'' kibiców ostrą jazdą GKMowców. Kościuch to rozumiem, zawsze jeździ bardzo ostro, na granicy faulu, mnie się to podobało oprócz ostatniego ataku w biegu 14, odnośnie Nowaka to trzeba przyznać, że to zwykły ,,szczeniak''.

od następnego meczu powinniśmy jechać w składzie bez Davidssona. proponuję Kusa. (mało kto wie, ale w tej samej lidze co Rohan osiąga lepsze wyniki)

speedhub - Pon Wrz 08, 2014 08:40

Na początku brawa za oprawę meczu dla "10". Osobiście nie potępiam rzucania serpentyn na tor. Opóźniło to mecz i przynajmniej Jonas mógł się zaprezentować. Nie pamiętacie cwaniactwa innych drużyn i ich kierownictwa? W żużlu nie ma miejsca dla ministrantów! Już nie raz widzieliśmy w Gnieźnie serpentyny rzucane przez kibiców przyjezdnych a nawet ich podpalanie w pasie bezpieczeństwa!
Nie raz też byliśmy świadkami cwaniactwa trenerów (Cieślach, Chomski). Taki to sport.

Co do drużyny to widać, że zeszło z nich powietrze bo awansie do czwórki (zawodnicy na bieżąco mieli dostęp do wyników meczu Polonia - ROW).

Jestem dumny ze STARTU! Jako bankrut jedziemy w rundzie finałowej. Teoretycznie najsłabsza drużyna ligi przegrała tylko raz na swoim torze, przy dwóch zwycięstwach wyjazdowych. Przed sezonem każdy wziąłby ten wynik w ciemno.

pocaluj_mnie - Pon Wrz 08, 2014 14:20

W tej drużynie poza Biedronką zniosę każdego. Bardzo ładnie mu się Norbi odegrał za cwaniactwo. Powiem jedno- Kościuch na tym torze potrafi jeździć o wiele mądrzej i lepiej wybierać ścieżki niż obaj J. razem wzięci, którzy to bardzo frajersko tracili punkty, zwłaszcza na drugim łuku. Aż dziwne, że Norbert nigdy nie trafił do Startu.
Ogólnie brawa dla Grudziądzan- przyjemnie się ich ogladało.
Nie wiem, czego niektórzy chcą od Nowaka. Wykorzystał to, że Wawrzyniak zbyt szeroko pokonuje drugi łuk, wypchnął go na wyjściu z łuku i tyle.

Co do Jonasa, to myślę, że sami grudziądzanie też nie robili problemu, że czekamy na niego, więc dla mnie tematu serpentyn w pewnym sensie nie ma.

Fajnie Kempes powiedział o pewnej kobiecie w wywiadzie przed meczem :D

Szabla - Czw Wrz 11, 2014 11:21

Jeśli -->
Cytat:
Startowano: według II zestawu
Sędziował: Zdzisław Fyda (Kraków)
NCD: Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – 65,98 sek. (w 2. wyścigu)
Widzów: 3512 sprzedanych biletów

to kim było drugie 3-3,5 tyś . ludzi??

Hyziu - Czw Wrz 11, 2014 11:24

2,5 tys to było pewnie tych co za bilety nie płacą z tytułu wieku, a z 500 osób wchodzi za free na listy ;)
Kaspi - Czw Wrz 11, 2014 11:27

Jeszcze dochodzą zaproszenia która dostały firmy takie jak np. Trepko.

Jeszcze co do zachowanie pana Jarka spikera Trąpczyńskiego takie teksty może sobie pan podarować ja bym go od razu wywalił za to co powiedział, że Ci którzy rzucają serpentynami nie są kibicami Startu. Widocznie Pan nim nie jest ;]

Hyziu - Czw Wrz 11, 2014 11:32

Tak jak wyżej wspomniałem że z 500 osób wchodzi na listę na której znajdują się zwycięzcy różnych konkursów, pracownicy sponsorów oraz inne osoby zaproszone. W ubiegłym sezonie te listy miały czasami pojemność nawet z 1000 osób ;)
victorski - Czw Wrz 11, 2014 11:38

Kaspi napisał/a:

Firma Trepko nie dostała żadnych zaproszeń. Te "zaproszenia" to po prostu karnety w innej postaci za które była uiszczona oczywiście zapłata przed sezonem.

Kaspi - Czw Wrz 11, 2014 11:54

Jeden pies jak zwał tak zwał ;)
Marcineek - Pią Wrz 12, 2014 06:41

Kaspi napisał/a:

Jeszcze co do zachowanie pana Jarka spikera Trąpczyńskiego takie teksty może sobie pan podarować ja bym go od razu wywalił za to co powiedział, że Ci którzy rzucają serpentynami nie są kibicami Startu. Widocznie Pan nim nie jest ;]

Nie bierz(cie) tego co mówił p. Trąpczyński na serio. On MUSIAŁ tak mówić żeby wyraźnie podkreślić, że cała sytuacja nie jest ;-) popierana ;-) przez ;-) klub ;-)
Naprawdę nie trzeba wiele myśleć żeby zrozumieć o co chodziło.

Szabla - Pią Wrz 12, 2014 07:10

Rozumiem, że wszystko sobie wyjaśniliście przy piwku, jak nie-kibice z kibicem ;P
A na poważnie - on musiał TO powiedzieć, ale nie TAK powiedzieć. Za bardzo wczuł się w rolę.

Hyziu - Pią Wrz 12, 2014 07:41

Szabla, rzucałeś te serpentyny, że czujesz się urażony ?? Bo jak widać chłopaki z 10 nie są, a to głównie do nich były kierowane słowa. Kto mądry to zrozumiał. Pan Jarek jest na wieżyczce obok sędziego i pracuje jako spiker zawodów. Musi być osobą neutralną, a nie poklepywać po plecach.
Co niektórzy szukają dziury w całym ;)

Kaspi - Pią Wrz 12, 2014 10:18

Marcineek napisał/a:

Nie bierz(cie) tego co mówił p. Trąpczyński na serio. On MUSIAŁ tak mówić żeby wyraźnie podkreślić, że cała sytuacja nie jest ;-) popierana ;-) przez ;-) klub ;-)

Ja doskonale rozumiem, że był naciskany przez sędziego ale tak jak Szabla napisał nie musiał tego powiedzieć w ten sposób jaki to zrobił.

wojtek - remake - Pią Wrz 12, 2014 10:52

Kaspi napisał/a:

Marcineek napisał/a:

Nie bierz(cie) tego co mówił p. Trąpczyński na serio. On MUSIAŁ tak mówić żeby wyraźnie podkreślić, że cała sytuacja nie jest popierana przez klub

Ja doskonale rozumiem, że był naciskany przez sędziego ale tak jak Szabla napisał nie musiał tego powiedzieć w ten sposób jaki to zrobił.

Tak, przewodniczący GKSŻ, telewizja na karku, mecz na żywo ponad 15 minutowy poślizg od zielonego światła w parkingu tylko dlatego, że w jawnie bezczelny sposób leciały serpentyny. Ciesz się, że nie było Wojaczka albo innego Kuśmierza oraz że GKM miał na to wyrąbane. Trąpczyński nie miał innego wyjścia (jest spikerem, a nie klubową tubą podczas zawodów). Skoro wiesz, dlaczego to powiedział, to po co to idiotyczne roztrząsanie problemu, którego nie ma. Wystarczyło trochę przesadzić i posypałyby się kary, które - jak rozumiem - Ty byś zapłacił. Wystarczy już, że Biedronka ma nierówno.