Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Strefa bezpieczeństwa - W związku z licznymi pytaniami...

anacron - Pon Lis 03, 2014 11:57
Temat postu: W związku z licznymi pytaniami...
"(…) znieważył funkcjonariuszy policji Adama R... i Annę S... podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych oraz stosował groźbę bezprawną w celu zmuszenia wyżej wymienionych funkcjonariuszy publicznych do zaniechania prawnej czynności służbowej w ten sposób, że używał wobec nich słów obelżywych i poniżających oraz groził złożeniem na nich zawiadomienia do Prokuratury, Sądu i spowodowaniem postępowania skargowego… to jest o przestępstwo określone art. 224§2KK i art. 226§1KK w zw. z art. 11§2kk (…)"

Niestety – choć mogłoby się tak zdawać – nie jest to żart, a dosłowny cytat z aktu oskarżenia RSD 1487/11 pod którym podpisała się prokurator Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie p. Agnieszka Karolczak, którą gorąco z tego miejsca pozdrawiam. Od zarzutu gróźb zostałem uniewinniony. Niestety, mimo, że uczono mnie, iż za prawdę się nie obrażamy, ten sam sąd uznał, że słowa "Gdybyś idioto fizyki się uczył, to byś Policjantem nie został" są znieważaniem Policjanta. Niestety także, pomimo tego, że zostałem uniewinniony od zarzutu przekroczenia prędkości, a z uzasadnienia jasno wynika, że warunki atmosferyczne nie pozwalały na dokonywanie jakichkolwiek pomiarów prędkości Iskrą-1, (co potwierdza, że ów funkcjonariusz fizyki się jednak w szkole nie uczył) gnieźnieński policjant nigdy nie poniósł konsekwencji za np. niedopełnienie obowiązków służbowych, choć moim zdaniem zarzutów można by mu postawić kilka...

Osoby chcące się ze mną skontaktować zapraszam https://www.facebook.com/tomek.motylinski