Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Pozostałe - sekcja JUDO Gniezno

GGH - Wto Sie 18, 2015 11:41
Temat postu: sekcja JUDO Gniezno
Witam Wszystkich! Czy w Gnieźnie istnieje sekcja JUDO? Jeżeli nie, to czy znacie osoby z Gniezna, które mają uprawnienia instruktora JUDO. Będę wdzięczny za wszelkie info., jak i kontakt... Pozdrawiamy, GGH - kontakt@ggh.ugu.pl
Damian1204 - Czw Wrz 24, 2015 23:52

Ze sportów chwytanych mamy zapasy i BJJ (Brazylijskie Jiu-jitsu) Różnica między Judo a BJJ polega na tym, że w BJJ jest dużo więcej pracy w parterze. W Judo natomiast jest więcej obaleń, podcięć. W zapasach natomiast królują rzuty wymagające nie tylko techniki ale i siły. To tak po krótce. Dlaczego chcesz wibrać akurat Judo?
GGH - Pią Wrz 25, 2015 13:57

Witam. Temat mnie zainteresował w celu pomocy w utworzenia sekcji w jednej z gnieźnieńskich szkół podstawowych. Jako, że sam kiedyś byłem czynny sportowo w sportach "kontaktowych" pomyślałem, by wzbudzić pasję u tych najmłodszych ;) Pozdrawiam, GGH
Damian1204 - Wto Paź 13, 2015 23:53

Niestety z Judo nikt mi do głowy nie przychodzi, w Karate jest tego dużo. Ze sportów chwytanych, to ktoś z Walki Gniezno może mógłby poprowadzić zajęcia BJJ, ale to trzeba by było bezpośrednio skontaktować się z Przemysławem Gnatem
GGH - Pon Paź 19, 2015 10:23

Witam. Dziękuje za zainteresowanie tematem... Przez ostanie 3 miesiące szukaliśmy kogoś, kto mógłby poprowadzić sekcję judo dla dzieciaków w s.p. nr 12 w Gnieźnie... -niestety bezskutecznie :( Postanowiliśmy, że jeżeli nie judo, to będzie to karate, no i po miesiącu pracy, z dumą możemy ogłosić, że dzięki http://karategniezno.pl/s...-12-w-gnieznie/ mamy nową sekcję. Z pozdrowieniami... GGH PS. Dzieciaki z klas 1 i 2 sp. nr 12 zapraszamy na treningi! :)

Temat zamykam!