Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Pozostałe - prezent ślubny

kaczka789 - Pon Lut 29, 2016 20:40
Temat postu: prezent ślubny
Osobiście polecam na prezent ślubny bon podarunkowy na zabieg lub masaż w gabinecie kosmetycznym, ja dostałam taki prezent od koleżanki i bardzo byłam zadowolona. Swój bon realizowałam w salonie kosmeon który mieści się w Krakowie miałam robiony zabieg oczyszczająco-rewitalizujący i efekt był niesamowity;)
krystyna123 - Pią Kwi 22, 2016 09:40

Ja w prezencie dostałam prawie całe wyposażenie kuchni - kuchenkę, garnki, ekspres do kawy, blender, talerze :) i to były świetne prezenty - potrzebne, funkcjonalne i piękne. I takie prezenty mnie osobiście cieszą. Choć oczywiście nie każdy takie praktyczne prezenty lubi - choć na ślub się sprawdzają.
asian - Pią Maj 20, 2016 15:07

Moim zdaniem najlepiej to dać kasę, kupią sobie co będą chcieli, ewentualnie jakieś wyposażenie do kuchni.
asian - Pią Maj 20, 2016 15:07

Moim zdaniem najlepiej to dać kasę, kupią sobie co będą chcieli, ewentualnie jakieś wyposażenie do kuchni.
natulka123 - Sob Lip 23, 2016 18:40

Ja także dostałam podobny prezent :) Moja przyjaciółka ufundowała mi wizytę w salonie kosmetycznym w Poznaniu http://miastokobietpoznan.pl/studio-kosmetyki/ . Jest bardzo znany i prestiżowy, także się bardzo cieszę na myśl o wizycie tam :)
gawisak - Pią Gru 16, 2016 08:48

Ja polecam jakiś weekendowy wyjazd:)