Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Strefa Metro - Catering dietetyczny zamów teraz !

boddekk - Nie Kwi 24, 2016 18:48
Temat postu: Catering dietetyczny zamów teraz !
Gdzie zamówić w dzisiejszych czasach dobry catering dietetyczny do własnego domu ? No właśnie, jeśli macie mało czasu na zakupy czy gotowanie w domu postawcie na zdrową żywność !
Polajgno - Pon Kwi 25, 2016 08:20

może pomoże na siłowni gdzie uczęszczam tj. Szymański fitnes na raymonta maja lodówkę zaopatrywaną żywnością dietetyczna z White taste z Sobieskiego nad lodówka mikrofalówka wybierasz zestaw bodajże za 15 zł podgrzewka i smacznego
Krynsian - Wto Lip 26, 2016 10:00

Catering jest super, chociaż jedyne co mnie wstrzymuje to zaporowa cena właśnie :/
qlopek999 - Pon Sie 01, 2016 15:41

Ja rozważam catering dietetyczny, ale oprócz tego szukam jakiegoś dobrego preparatu na odchudzanie. Moja siostra mówiła mi o czymś takim: http://zrzuctenbalast.pl/...a-czy-internet/ - czytam o tym i sam nie wiem - czy ktoś z Was tego próbował? :nauka:
piotrek_jj - Pon Paź 17, 2016 12:25

Ja zamawiam warzywa i owoce z dostawa do domu. Niech przykładem będzie pomidor https://www.e-piotripawel...czerwony/208526 Sklep chce zyskać, więc minimalizuje ryzyko zwrotu / odmowy przyjęcia dostawy do minimum, więc przywożą tylko świeże i najlepiej wyglądające. Jeżeli pomidory były by popękane albo zgniłe, klient by ich nie odebrał, a na to sklep nie może sobie pozwolić.
Pewna jakość a nie więcej czasu powoduje, że kupuje online.

Arowana14 - Sro Sty 04, 2017 12:34

Catering dietetyczny to naprawdę fajna sprawa, samemu ciężko gotować tak zbilansowane posiłki. Ja już 3 tydzień jestem na takim cateringu, do tego 2 razy w tyg siłownia i African Mango i już mam -5 kg ;)
Liliana - Wto Sty 02, 2018 21:29

Przetestowałam przez parę dni taki catering. Średnia opcja jak dla mnie. Dania wyglądały apetycznie, jednak np. obiad- zasadniczo nie dało się odgrzać, tzn. tracił na smaku no i oczywiście na walorach odżywczych. Myślę, że po prostu od czasu do czasu można korzystać z cateringu gdy naprawdę nie mamy czasu sami nic przygotować, a na co dzień lepiej poświęcić chwilę na to samodzielnie.