Forum.Gniezno.com.pl
Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego

Strefa Metro - Dobry kantor internetowy - gdzie?

pawel34 - Nie Sie 14, 2016 11:42
Temat postu: Re: Dobry kantor internetowy - gdzie?
szczurek fajnym kantorem jest ten kantor internetowy jego główne przewagi to niższy spread punkty na wymianę po kursie średnim międzybankowym wypłaty w bankomatach i oddziałach. Mają mega fajną obsługę w BOK dziewczyny dają radę :) No i jest nadzór KNF a lepiej nie wspominac o kantorach które tego nie mają ...

szczurek napisał/a:
Hej! Szukam firmy internetowej, która zajmuje się wymianą walut. Słyszałam już o http://ergokantor.pl/ . Koleżanka korzystała i była zadowolona. Głównie dlatego, ponieważ patrzą na potrzeby klienta, starają się wybrać jak najbardziej korzystne rozwiązanie. M.in. nie pobierają prowizji i jest opcja założenia sobie u nich konta! Może ktoś z Was korzystał i doradzi? :) Sama z ciekawości weszłam na stronkę i robią pozytywne wrażenie.

Liliana - Wto Paź 11, 2016 00:36

Wymiana waluty przez Internet znacznie ułatwia mi transakcje firmowe. Wybrałam kantor online , który przede wszystkim ekspresowo realizuje transakcje i przelewy i poza prowizją 0.2% nie pobiera żadnych innych opłat.
piotrek_jj - Pon Paź 17, 2016 12:26

ja korzystam od lat z internetowego kantoru. Nigdy nie miałem problem=ów z zakupem lub sprzedażą waluty.
hubercik23 - Sob Wrz 30, 2017 21:44

Ja korzystam z usług Gieldawalut.com, który jest świetnym kantorem internetowym. Polecam serdecznie do niego zajrzeć - z pewnością nie pożałujecie :)
Liliana - Wto Sty 02, 2018 21:23

Warto, całkiem fajna platforma. Gieldawalut mile mnie zaskoczyła całodobową funkcjonalnością, automatycznie można o każdej porze zawierać transakcje:)