Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kasziego wątpliwości kinowe
Autor Wiadomość
Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 21:44   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Jeśli ma Pan pomysł jak polepszyć funkcjonowanie forum to zapraszamy do merytorycznej dyskusji.

My, czyli kto? To ważne pytanie wbrew pozorom, bo też wiele negatywnych zjawisk na forum w odpowiedzi na nie jest zawartych!
Czy, poza tym, jeżeli dyskusja ma mieć formę listów, nie będzie to pisaniem na Berdyczów?
Kto da gwarancje? Jeżeli będą - zawsze można założyć temat.

Bez zaangażowania w ten przykry dla mnie temat, powiem tak;
- każdy uczestnik forum, jeżeli ma wątpliwości co do zasad tu panujących, ma prawo je wyrazić i poprosić o wyjaśnienia.
- jeżeli tym uczestnikiem jest ktoś zaangażowany w działania forum i z racji pełnionych funkcji lepiej orientujący się w kulisach wydarzeń, to prośba o wyjaśnienia staje się jego obowiązkiem czynionym w imię dobrze pojętej wiarygodności działań administracji forum.
- administracja forum obowiązana jest natomiast wyjaśnić wszelkie wątpliwości uczestnika w sposób na tyle transparentny, by nie pozostawić najmniejszych wątpliwości nawet u najmniej zorientowanych uczestników.

Generalnie - aby forum funkcjonowało nienagannie, należało by przyjąć, że uczestnikowi wolno zdecydowanie najwięcej! Byle tylko działał w obrębie zwyczajowo przyjętej przyzwoitości!

Moderatorzy, jako osoby stanowiące o postrzeganiu forum, powinni dokładać wszelkich starań aby budzić uznanie wśród uczestników wzorową bezstronnością swoich działań!
W tym właśnie znaczeniu, swoboda wypowiedzi osób moderujących jest ograniczona!

Administrator z kolei, to arbiter elegancji i praworządności jednocześnie. W wypowiedziach na forum - jak żona Cezara - poza wszelkimi podejrzeniami + wzór do naśladowania i największy, (własną postawą zdobyty!) autorytet.
Administratorowi zatem wolno zdecydowanie najmniej, choć dzięki temu równocześnie ma największe prawa.

Tylko tak to działa! Większe prawa - za większe obowiązki i ciaśniejsze ramy swobód!
Czy powyższy temat potwierdza tą regułę? Sami osądźcie. A jak bywa w innych tematach?

Dodam na koniec od siebie, że poznałem osobiście kilku uczestników forum, na których poznaniu szczególnie mi zależało!
Lubię poznawać wartościowych ludzi i oby jak największą ich liczbę było mi dane w życiu poznać.
Prosiłem - uzyskiwałem aprobatę - poznawałem. Tak to działało. Miło mi, że nikt nie odmówił.

Kaszi, jest jedną z nielicznych osób piszących na forum, którą zdecydowanie i z wielką przyjemnością chciałbym poznać!

Jeszcze nie poprosiłem - ale niniejszym to czynię.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 22:07   

Tomasz Holka napisał/a:
My, czyli kto?

My czyli administracja

Tomasz Holka napisał/a:
Kto da gwarancje?

Jeśli ktoś ma watpliwości, nie ma przymusu.

Tomasz Holka napisał/a:
każdy uczestnik forum, jeżeli ma wątpliwości co do zasad tu panujących, ma prawo je wyrazić i poprosić o wyjaśnienia.

Tak. Nie dla każdego wyjaśnienia są przekonujące lub wystarczające. Nie każdy się z nimi zgadza i podziela argumentację. I tak dyskusję taka można toczyć bez końca.

Tomasz Holka napisał/a:
administracja forum obowiązana jest natomiast wyjaśnić wszelkie wątpliwości uczestnika w sposób na tyle transparentny, by nie pozostawić najmniejszych wątpliwości nawet u najmniej zorientowanych uczestników.

Co jest w wielu przypadkach niewykonalne.

Tomasz Holka napisał/a:
Czy powyższy temat potwierdza tą regułę?

Powyższy temat nie potwierdza reguły stworzonej przez jej autora, bo niby dlaczego by miał? Autor może sam założyć forum i starać się te wszelkie szlachetne idee wcielić w życie. Będę trzymał kciuki.

Tomasz Holka napisał/a:
Miło mi, że nikt nie odmówił.

Ale nie wszyscy się zjawili...

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:16   

Ale nie wszyscy się zjawili...
Znowu wiesz lepiej!

Zapewniam więc wszystkich, że spotkałem się ze wszystkimi!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:21   

Widocznie mam nieaktualne albo niesprawdzone informacje. Zatem cofam to co napisałem.
Zresza nei moja sprawa i myślę ze reszty forumowiczów także nie.

Xenna 

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 00:16   

O co tu generalnie chodzi? Ja naprawdę nie rozumiem jak komuś forma funkcjonowania tego forum nie odpowiada to po co wdaje się w dyskusje niech je po prostu porzuci!

Panie Holka - Pan akurat to wiele zastrzeżeń miał chyba zawsze...zastanawiam się (zwłaszcza po opinii wyżej) dlaczego Pan jeszcze nie założył swego forum gdzie byłby Pan "arbitrem elegancji i praworządności jednocześnie, a w wypowiedziach na forum - jak żona Cezara - poza wszelkimi podejrzeniami +wzór do naśladowania i największy autorytet"!!!! hmmm...swoją drogą ...jak żona Cezara...ciekawe czy dobrze Panu w spódnicy??! :mruga: :ups: :mruga:

whasuuup 

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 12:24   

Xenna napisał/a:
O co tu generalnie chodzi? Ja naprawdę nie rozumiem jak komuś forma funkcjonowania tego forum nie odpowiada to po co wdaje się w dyskusje niech je po prostu porzuci!

Panie Holka - Pan akurat to wiele zastrzeżeń miał chyba zawsze...zastanawiam się (zwłaszcza po opinii wyżej) dlaczego Pan jeszcze nie założył swego forum gdzie byłby Pan "arbitrem elegancji i praworządności jednocześnie, a w wypowiedziach na forum - jak żona Cezara - poza wszelkimi podejrzeniami +wzór do naśladowania i największy autorytet"!!!! hmmm...swoją drogą ...jak żona Cezara...ciekawe czy dobrze Panu w spódnicy??! :mruga: :ups: :mruga:

a mi się podoba Twój avart :) . To tyle w tym temacie :)

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 13:00   

Xenna napisał/a:
hmmm...swoją drogą ...jak żona Cezara...ciekawe czy dobrze Panu w spódnicy??!
Ostatnio jednemu panu w spódnicy było przykro ;)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 13:13   

whasuuup napisał/a:
a mi się podoba Twój avart

Mi też. I to co pisze wasuuup mi sie w większości podoba też.

emigrant 

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 13:44   

whasuuup napisał/a:
a mi się podoba Twój avart

I mnie :-)
I to co pisze wasuuup mi sie w większości podoba też.

W tym temacie? :D

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 13:50   

emigrant napisał/a:
I to co pisze wasuuup mi sie w większości podoba też.

W tym temacie?

Normalnie w większości :D (w tym też) :D

Xenna 

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 16:27   

hmmm....no tak to i ja się podzielę moją refleksją :mruga: mnie się podoba to co (whasuuup, Diabeł, emigrant) pisze! Zwłaszcza jeśli cytuje lub odnosi się to do moich postów haha =]
aha! a avart to niby mój Wam się tak podoba? =] jesli tak, to miło mi bo ...mnie też się podoba! :yes: :yes: :yes:

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 18:04   

Normalnie kolko wzajemnej adoracji. :D ;)
A mnie tez sie podoba ten avatar. :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 18:46   

I tak dzięki avatarowi Xenny wszyscy czują się dobrze na forum :D No.. prawie wszyscy :D

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 20:30   

I tak dzięki avatarowi Xenny wszyscy czują się dobrze na forum
No właśnie widzę,że panom się avatar Xenny bardzo podoba. Jest taki....artystyczny :mruga:

Xenna 

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 21:43   

Dziękuję, dziękuję!!!
Nie myślałam, że aż tak będzie się podobał...ale przyznaję artystyczna :mruga: kompozycja barw i piękno kształtu piersi przykuwają uwagę! :yes: :yes: :yes:

hmm...nie sądziłam, że na forum jest tylu wrażliwych na piękno mężczyzn ;]
Kto by pomyślał... wstrzeliłam się dość dobrze w (przynajmniej męskie :mruga: ) gusta!

1 liga 

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 12:47   

Gdybym był adminem to bym wam wystawił wszystkim ostrzeżenia za pisanie nie na temat =] :D

MJ 
BMW ///M5 e39

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 13:08   

Administracja działa na forum jak jej się żywnie podoba. Wydziela tematy, łączy wątki, manipuluje treścią, bez jakiejkolwiek informacji, skąd się wzięły tematy. Obrócenie tematu w żart też temu służy, szkoda, że użytkownicy piszący tutaj nie zdają sobie z tego sprawy.

Dzięki uprzejmości MJ-a piszę tutaj na forum po raz ostatni. Swoje konto deaktywowałem, wpisując maila w profilu użytkownika, do którego nie mam dostępu.

Na koniec chciałbym jeszcze prosić, żeby naczelny admininstrator nie tłamsił płonącego uczucia jednej z użytkowniczek i nie usuwał jej jakże gorących myśli do niego adresowanych za pośrednictwem forum. Flirtowało się na forum, to teraz trzeba wypić nawarzone piwo ;] Aha, myślę, że zasłużyła też na to, by zostać moderatorką działu technicznego. A jakie imprezy integracyjne by były...

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 18:22   

1 liga napisał/a:
wystawił wszystkim ostrzeżenia
Wszystkim? Ja się nie poczuwam do winy.
MJ napisał/a:
Obrócenie tematu w żart też temu służy
Dzięki, że wyjaśniłeś, że to żart!
Prawdę powiedziawszy, domyślałem się, że ten avatar to jakaś forumowa reklama (kryptoreklama?) - i wszyscy suną na temat :-)
MJ napisał/a:
szkoda, że użytkownicy piszący tutaj nie zdają sobie z tego sprawy.
Ależ to nieprawda, Kaszi! Ludzie są mądrzejsi niż nam się wydaje.
Tylko z różnych względów nie chcą zabierać głosu. Nie chcą się wychylać, jak to potocznie się mówi.

Szkoda, że postanowiłeś odejść! Dla mnie, to wielka szkoda a dla forum bardzo poważne osłabienie potencjału.

Zatem powodzenia Kaszi! Wesołych Świąt.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 23:15   

MJ napisał/a:
Administracja działa na forum jak jej się żywnie podoba. Wydziela tematy, łączy wątki, manipuluje treścią, bez jakiejkolwiek informacji, skąd się wzięły tematy.

Początkowo myśłałem że to żart, ale to chyba na serio... Ogólnie jesteśmy członkami oświeconej loży masońskiej i uczestniczymy w globalnym spisku.

MJ napisał/a:
Obrócenie tematu w żart też temu służy, szkoda, że użytkownicy piszący tutaj nie zdają sobie z tego sprawy.

Na tym polega ten spisek ;]

MJ napisał/a:
chciałbym jeszcze prosić, żeby naczelny admininstrator nie tłamsił płonącego uczucia jednej z użytkowniczek i nie usuwał jej jakże gorących myśli do niego adresowanych za pośrednictwem forum.

Zazdrość kaszi? Kobiety też są piękne ;]

MJ napisał/a:
Flirtowało się na forum, to teraz trzeba wypić nawarzone piwo

Ja piję nawarzone piwo - taką mam zasadę. Nie każdy na forum (licząc obecnych i byłych użytkowników) ma tyle ikry. Prawda kaszi?

Tomasz Holka napisał/a:
z różnych względów nie chcą zabierać głosu.

Prawdopodobne boją się prześladowania, uprowadzenia, więzienia lub zwolnienia z pracy bądź uczelni. Ale brną dalej. Straszny masochizm tu panuje.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 23:47   

Zazdrość kaszi? Kobiety też są piękne
No nie!
To już przechodzi wszelkie wyobrażenia!
Gdyby ktoś nie zauważył sugestii, to wyjaśnę, że powyższe słowa są ohydnym publicznym pomówieniem!

Moim zdaniem karalnym !!

Brak słów!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 00:09   

Tomasz Holka napisał/a:
Gdyby ktoś nie zauważył sugestii, to wyjaśnę, że powyższe słowa są ohydnym publicznym pomówieniem!

Otóż nie. Powyższe słowa są ohydnym publicznym pomówieniem ;]

Nie wiem czy karalnym. Wystarczy ze beznadziejnym.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 19:25   

Nie sądzę, aby to co się napisało czarno na białym, można było obrócić w żart albo zlekceważyć.
To nie jest naiwna-niewinna niezręczność, która niegdyś mi się przdarzyła i wywołała tyle udawanego oburzenia.

To cyniczna uwaga, napisana z premerytacją aby dołożyć do żywego!

Nie spodziewałem się, że ktokolwiek tutaj, mógłby sobie pozwolić na coś takiego i powiem zwyczajnie, po ludzku, że jest mi przykro.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 19:33   

No w istocie - pan Holka zawsze wie co myślą inni. I nigdy nie popełnia wpadek nawet jeśłi je popełnia.

Xenna 

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 21:36   

Hahaha nie było mnie kilka dni i przyznaję, że po zawitaniu na forum.... dawno już się tak nie uśmiałam! :hahaha:
Podejrzewam, że niby tekst o tłamszeniu płonącego uczucia jednej z użytkowniczek – miał się tyczyć mnie :hahaha: , a to dobre – hmmm...myślę, że gdybym popierała i przychylała się do postów Kasziego, pewnie posądzono by mnie o... – no w sumie to ciekawe???może jakiś żar uczuć do Niego!
Zaczynam podejrzewać, że Pan kaszi zdaję się ma pewne braki i wszelkie teksty odbiera dość dwuznacznie! – Żal biedaczka!
W każym razie dzięki za propozycję, czy wręcz złożenie mojej kandydatury na mderatorkę, ale absolutnie mnie się to nie marzy! Pozdrawiam i życzę znalezienia odpowiedniego dla siebie forum.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 21:44   

No w istocie - pan Holka zawsze wie co myślą inni.
W istocie, to pan Holka nie wie o czym myślą inni. Ale widzi co zostało napisane i potrafi zrozumieć intencje.

Pan Holka, poza tym, ma już prawie 57 lat i pewnie niewiele się zmieni. Pozostanie takim, jakim ukształtowali go Rodzice
i środowiska w których się obracał.

Pan Holka świętym nie jest i raczej nie ma szans na takie wyróżnienia. Ale za to, stara się być przyzwoitym człowiekiem.
To dość zastanawiające, ale stara się tym bardziej im jest starszy.

Pan Holka wymaga od siebie nienagannego zachowania. Nic nie sprawia mu większej przykrości niż świadomość,
że w tej czy innej sprawie zachował się gorzej niż mógł.

Dlaczego pan Holka taki wymagający? A, - przyjemność mu to sprawia - i to w zasadzie powód podstawowy, bez roztrząsania konieczności i innych zalet stosowania takich postaw.
Pan Holka popełnia także rozmaite faux pas - ale niewiele i rzadko. Niemniej jednak stara się jak może, aby uczynione niezręczności naprawić w najlepszy z dostępnych mu sposobów.
Pan Holka, choć nie lubi - nauczył się chować swój honor do kieszeni. Nawet wtedy, jeśli chodzi o prawdziwy honor
a nie iluzoryczne ubytki w źle pojmowanej godności.

Pan Holka, nigdy długo nie żywi do nikogo uraz i nie działa w zaciętej zapiekłości. To chyba najbardziej podoba się panu Holka
w panu Holka.

No i wreszcie, jeżeli pan Holka zdecydował się był napisać, to co napisał wyżej, to tylko po to, by dać innym - przede wszystkim -
i także sobie (za jednym zamachem), jakieś szanse jeszcze.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 21:51   

Przypominam tylko że temat jest o kaszim a ściślej o jego wątpliwościach, a nie o Tomaszu Holce ;]

Odpowiedz do tematu