Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer 2010 - sprawy organizacyjne
Autor Wiadomość
abraxas 

Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 18:57   

Zaraz tam malkontentów. A co za problem dogadać się z kimś, by w razie czego założył temat lub też go zamknął??
Jak widać pomoc jest potrzebna, nie da się tego "ogarnąć" jednoosobowo.

Maena 

Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 21:04   

Ale za to teraz jest zabawa na całego...doszły nowe atrakcje - najwieksze wyzwanie to teraz "trafić" na odpowiedni temat i w ogóle wytypować, reszta jest sprawą drugorzędną....

Aaaa i nie uważam wyznawania zasady "jak coś robisz rób porządnie" za malkontenctwo... :ups:

gnieźnianin1 

Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 22:38   

Riggs napisał/a:
Tak, typer jest tylko dla wybranych dlatego wczoraj celowo popsułem sobie komputer żeby wczoraj nie wrzucić tego meczu i od czwartku siedziałem w pracy nie mając dostępu do sieci. Zobacz jaki złośliwy jestem.

żenada... może umówmy się że zaczynamy typować 5 min przed rozpoczęciem meczów. Po co sprawdzać wcześniej 500 razy czy jest założony temat.... a może nie wszyscy "wiszą" cały czas na forum, albo nie wszyscy mają bezproblemowy dostęp do internetu przez 24h....? faktycznie typer robi się zabawą dla wybraych...
P.S. A może anulować ten typ? Nie no przecież wszyscy mieli MNÓSTWO czasu żeby zatypować i wszystkim się udało!!!

krychu90 

Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 15:07   

gnieźnianin1 napisał/a:
żenada... może umówmy się że zaczynamy typować 5 min przed rozpoczęciem meczów. Po co sprawdzać wcześniej 500 razy czy jest założony temat.... a może nie wszyscy "wiszą" cały czas na forum, albo nie wszyscy mają bezproblemowy dostęp do internetu przez 24h....? faktycznie typer robi się zabawą dla wybraych...
P.S. A może anulować ten typ? Nie no przecież wszyscy mieli MNÓSTWO czasu żeby zatypować i wszystkim się udało!!!

ale się czepiasz. Nie masz lepszych rzeczy do robienia. Mówi chłopak ze mu się popsół komuter i nie mógł wcześniej tego zrobic. A ty swoje. Co Riggs miał zrobic w takim wypadku..? Jak coś się nie podoba to nie musisz się bawic, nikt cię nie zmusza. Ja się ciesze ze wogóle ten typer jest i ktoś swój cenny czas 'martuje' na prace by usłyszec od paru takich jak ty ze się nie podoba.

Maena 

Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 18:37   

krychu90 napisał/a:

ale się czepiasz. Nie masz lepszych rzeczy do robienia. Mówi chłopak ze mu się popsół komuter i nie mógł wcześniej tego zrobic. A ty swoje. Co Riggs miał zrobic w takim wypadku..?

Mógł pomysleć...i na przykład poprosic kogoś o założenie tematu. To naprawdę cholernie proste. Natalia sobie radziła przez kilka lat, a nie jest cyborgiem.
A co miały zrobić osoby, które nie miały dostępu do neta przez te kilka godzin, kiedy można było wytypować?

To oczywiście jest zabawa, ale przy takich akcjach trudno się dobrze bawić.

A tak na marginesie zupełnie - co oznacza że komputer się "popsół"? :ups: :ups: :ups:

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 18:51   

1. Dyskusja zupełnie nie pasuje do tematu.
2. Jak komuś nie pasuje to co robi Riggs to:
a) niech się nie bawi w typera
b) niech zaproponuje pomoc (tylu krytykujących, tylu ze "świetnymi" pomysłami, a ŻADEN/ŻADNA się nie zaoferował(a) z pomocą.. smutne)
3. Poziom sięgnął dna co widać po ostatnim zdaniu powyższego posta - dlatego apeluję o zamknięcie tematu.

Riggs 

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 10:31   

Marcin, przenieś te posty do jakiegoś nowego tematu typu "Dyskusja o typerze" bo tutaj nie pasują a tam będzie to zebrane w odpowiednim miejscu.
Co do tego nieszczęsnego meczu - mam pracę taką, która czasami przez całą dobę nie pozwoli mi zajrzeć do komputera. Terminarz miałem sprowadzony ze sportowych faktów i nie było jeszcze terminu tego meczu. Dowiedziałem się o nim od znajomego przez sms. Staram się pilnować terminów ale nie zawsze się da. Ale nie będę się tłumaczył.
Maena napisał/a:
Natalia sobie radziła przez kilka lat, a nie jest cyborgiem.
A czy Natalii od początku też wszystko idealnie wychodziło? Dla mnie prowadzenie tego typera to nowe zajęcie i wpadki powiedzmy sobie szczerze są wkalkulowane.
Nikt nie podjął się prowadzenia typera więc wziąłem się za to. Ale nie wszystkim to widać odpowiada. Pewnie już dawno odpuściłbym ale sporo osób chce się bawić i jakoś przeżyło ten jeden mecz.

daras30 
speedway

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 13:31   

Myślę, iż musimy nieco wyluzować i obdarować Riggsa kredytem zaufania . Prowadzenie typera to wbrew pozorom niełatwe zajęcie i początki zdecydowanie są trudne .
Biorąc pod uwagę fakt ,iż nie było nikogo innego chętnego do poprowadzenia tej zabawy powinniśmy dziękować chłopakowi ,że w ogóle spróbował się tego podjąć a nie zniechęcać tylko dlatego ,że się z czymś spóźnił w dodatku usprawiedliwiając to w sensowny sposób.
Także Abraxasie ,Maenko i Gnieźnianinie .... proponuje wrzucić na luz, już niebawem Riggs wyprostuje wszelkie niedociągnięcia i bedzie ok .

Wątek "Riggsa" uważam za wyczerpany i proszę więcej w tym temacie nie śmiecić ... Dziękuję.

Maena 

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 19:41   

Riggs
Cytat:
Co do tego nieszczęsnego meczu - mam pracę taką, która czasami przez całą dobę nie pozwoli mi zajrzeć do komputera. Terminarz miałem sprowadzony ze sportowych faktów i nie było jeszcze terminu tego meczu. Dowiedziałem się o nim od znajomego przez sms. Staram się pilnować terminów ale nie zawsze się da.

I nie można było tak zwyczajnie napisać w ten sposób na początku, a nie od razu mieć pretensje, że ktoś (słusznie) zwrócił uwagę, że trochę nie wyszło...
Postawa "zdecydowałem sie tego podjąć i teraz jedyne co możecie zrobić to paść na kolana i dziękować" do mnie nie przemawia. Jak się coś postanawia robić to się bierze za to odpowiedzialność - tak to widzę.
I niektórzy też mają taką pracę, która nie pozwala im zajrzeć i stąd te pretensje o termin...

Cytat:
Maena napisał/a:
Natalia sobie radziła przez kilka lat, a nie jest cyborgiem.
A czy Natalii od początku też wszystko idealnie wychodziło?

Szczerze, to o ile pamiętam - tak. To dobrze zorganizowana dziewczyna jest :mruga:

Aaa...może w przyszłości, gdyby pojawiły się podobne problemy szanowni Moderatorzy mogliby zareagować? Byłoby mniej tematów do zamykania i fajnie by było się do czegoś w końcu przydać.. :PPP Prawda "Darasku"?

daras30 
speedway

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:40   

Maena napisał/a:
Prawda "Darasku"?
Szanowny darasek nie ma możliwości (jeszcze) moderowania tego działu... Tak więc aluzja nie trafiona :P ;)

Kaspi 

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 09:41   

Według mnie to nie powinno się obstawiać 2 ligi xD trochę lipa ta liga i mało się nią interesuje.

daras30 
speedway

Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 09:09   

Kaspi napisał/a:
Według mnie to nie powinno się obstawiać 2 ligi xD trochę lipa ta liga i mało się nią interesuje.
No faktycznie ... to bardzo poważny argument ...
Może czasem zastanówcie się nad tym co zamierzacie nabazgrać żeby się później nie ośmieszać ...

Dawcio 

Wysłany: Sro Maj 12, 2010 08:37   

Będą jakieś wyniki?

Riggs 

Wysłany: Sro Maj 12, 2010 09:42   

Dopiero ostatnia kolejka była w pełni rozegrana. Mam ją podliczoną ale muszę się dostać do drugiego komputera. Po zalaniu laptopa mam trochę problemów technicznych.

Dawcio 

Wysłany: Sro Maj 12, 2010 11:13   

Ok, tylko zapytałem ;) Wiem właśnie, że tylko ostatnia i dlatego pisze teraz, a nie pisałem wcześniej ;)

Dawcio 

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 15:13   

No teraz już na prawdę nie wiem po co jest ten typer jak jeszcze nie było żadnych wyników, a jesteśmy już za półmetkiem rundy zasadniczej. Rozumiem problemy i w ogóle, ale ponad pół miesiąca?

arturo 

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 18:13   

Wyniki będą ogłoszone po zakończeniu sezonu... troszkę cierpliwości... :ups:

Riggs 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 10:02   

Wyniki i aktualny stan typera zostanie ogłoszony po tym weekendzie, myślę że najpóźniej w środę. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi