Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Speedway Miszkolc - 03.06.20100 godz. 18:30
Autor Wiadomość
Dawcio 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 17:48   

daras30 napisał/a:
Dawcio napisał/a:
Tu akurat Ty nazwałeś Mateja liderem więc sam sobie strzelasz w stopę
Kłania sie czytanie ze zrozumieniem ;]

Nie wiem o co Ci chodzi bo Riggs nazwał liderem Ferjana. Kaspi tylko napisał, że był najlepszy z naszych w Rzeszowie. A, że był najlepszy to nie znaczy, że jest liderem. Lider drużyny nie tylko zdobywa dużo punktów, ale też potrafi pociągnąć za sobą zespół.

daras30 napisał/a:
RoSe napisał/a:
Na tej zasadzie, że Ferjan był naszym najlepszym zawodnikiem w Rzeszowie i teraz było by błędem odsuwać go od składu.
Tłumaczą Tobie jak krowie na rowie a Ty dalej swoje ...
Na kim on zdobył te punkty oprócz tej jednej jedynej trójeczki ?

Przeczytaj jeszcze raz co piszą ludzie którzy byli w Rzeszowie (MarcinP, Kaspi i Rose). Matej jechał najlepiej tylko tracił pozycje na dystansie. Raz Richardson pokonał go dopiero na kresce. Wcześniej prowadził. Więc nie oceniaj tylko według punktów (choć tych i tak zrobił najwięcej u nas w zespole). Jeżeli trzy osoby mówią, że jechał dobrze to znaczy, że tak było.

daras30 napisał/a:
Maena napisał/a:
Z Miszkolcem może pojechać i Mirek - małe ryzyko, a zawsze zobaczymy jak się prezentuje na tle reszty zespołu.

Również skłaniam sie ku temu aby dac szanse Mirkowi niestety jak to sie mówi na uklady nie ma rady i nie sądzę aby dane nam było oglądac Mirka w tym spotkaniu :(

Nie wiem jakie układy i nie wiem dlaczego najsłabszy zawodnik ma jechać.

daras30 
speedway

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 18:01   

Dawcio napisał/a:
Nie wiem o co Ci chodzi bo Riggs nazwał liderem Ferjana.
A znasz znaczenie slowa IRONIA ? :]
Cytat:
Przeczytaj jeszcze raz co piszą ludzie którzy byli w Rzeszowie (MarcinP, Kaspi i Rose).
Jasne ... Trójca święta ...
fantastyczny tercet godny zaufania ...
Choćby i nawet mieli rację (ale 7 punktów mnie kompletnie nie przekonuje a tym bardziej relacja tych trzech kolesi) to poprzednicy wymienili już kilka innych argumentów na "NIE" wobec jazdy Ferjana w pojedynku z Miszkolcem .

Dawcio 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 18:08   

daras30 napisał/a:
Dawcio napisał/a:
Nie wiem o co Ci chodzi bo Riggs nazwał liderem Ferjana.
A znasz znaczenie slowa IRONIA ? :]

Ja wiem, że to była ironia, ale całkowicie nietrafiona.

daras30 napisał/a:
Dawcio napisał/a:
Przeczytaj jeszcze raz co piszą ludzie którzy byli w Rzeszowie (MarcinP, Kaspi i Rose).
Jasne ... Trójca święta ...J... Nie ma co fantastyczny tercet godny zaufania ...
Choćby i nawet mieli rację (ale 7 punktów mnie kompletnie nie przekonuje a tym bardziej relacja tych trzech kolesi) to poprzednicy wymienili już kilka innych argumentów na "NIE" wobec jazdy Ferjana w pojedynku z Miszkolcem .

No pewnie. Główny argument na "Nie" to puścić Mirka. Bardzo lubię Mirka, ale na tą chwile jest za słaby. Niestety niektórzy nie potrafią tego zrozumieć.

Oni przynajmniej byli z klubem i przejechali te kilkaset kilometrów. Wole taki tercet niż wiecznie niezadowolonych kibiców, którzy siedzą z dupami przed komputerem i wylewają swoje żale na forum.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 18:18   

Dawcio napisał/a:
Matej jechał najlepiej tylko tracił pozycje na dystansie. Raz Richardson pokonał go dopiero na kresce. Wcześniej prowadził.

Nie żebym się czepiał, ale czy to nie jest "wasz" koronny argument przeciw Mirkowi? Że co z tego że ładnie jedzie skoro punktów nie ma?
Prośba - mierzcie wszystkich jedną miarą...

Dawcio 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 18:24   

Marcineek napisał/a:
Dawcio napisał/a:
Matej jechał najlepiej tylko tracił pozycje na dystansie. Raz Richardson pokonał go dopiero na kresce. Wcześniej prowadził.

Nie żebym się czepiał, ale czy to nie jest "wasz" koronny argument przeciw Mirkowi? Że co z tego że ładnie jedzie skoro punktów nie ma?

Ja nigdzie nie pisałem, że Mirek ładnie jedzie. Bo jeździ bardzo słabo w tym roku. Choć za Ferjanem nie przepadam to jednak jest pewniejszy od Mirka.

Riggs 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 19:13   

Dawcio napisał/a:
Z tego co pamiętam to według tej trójki to Ferjan odjechał świetny mecz w Grudziądzu i wywalczył niezwykle ważny punkt... na swoim juniorze :ups: .
Cytat:
Właśnie tego brakuje ostatnio na forum.

yahu 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 19:21   

Dawcio napisał/a:

Choć za Ferjanem nie przepadam to jednak jest pewniejszy od Mirka.

Zwłaszcza na twardym, gnieźnieńskim torze ;]

Ja nigdzie nie pisałem że Mirek jest lepszy od Ferjana, ale "dokonania" obu panów są porównywalne w tym sezonie.
Piszecie że Mirek jest słaby na treningu i regularnie przegrywa. Zgoda, jest to jakiś wyznacznik, pod warunkiem że rywalizuje z Adrianem, Ferjanem i Doylem. Czy tak właśnie jest?

Nicky 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 19:34   

skład na oba mecze z Miszkolcem ma być bez zmian( o ile nie będzie kontuzji)
a co do Ferjana to jestem pewny go w 100% z Miszkolcem zarówno u siebie jak i na wyjezdzie!!!

wojtek - remake 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 19:49   

Adrian Gomólski pewnym ogniwem na Miszkolc, statystyka jego wyścigów w 1/4 IMP w Poznaniu (3,2,1,1,1) - 8 punktów:

*wygrał z bratem i drugoligowym Jędrzejewskim
*przegrał ze Stachyrą, a był przed drugoligowym Pytelem i Jankowskim, który zdefektował
*w kolejnym wyścigu był trzeci - za Hlibem i Miśkowiakiem, z tym, że jechali w trójkę.
*następny wyścig to także miejsce trzecie - za Miedzińskim i Balińskim, a przed Skórnickim, który wcześniej dotknął taśmy
*w ostatnim swoim wyścigu - 1 pkt. - przyjechał za Gapińskim i Zengotą, a przed Burzą, którego wykluczono za przekroczenie limitu trzech minut.

Rzeczywiście, imponujące osiągnięcie i wielki, dobry prognostyk przed jutrem :hahaha: .

in_session 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:08   

Nicky napisał/a:

No właśnie.. to jest rzecz o której chciałem już wcześniej napisać... Chyba nie dociera do wszystkich groza sytuacji ;) Z Miszkolcem u siebie punktować będzie każdy, więc po trzech dniach w tym samym składzie zawitamy na Węgry. Tu pojawia się pytanie, czy taki skład nie będzie robieniem sobie „pod górkę”.
Kto poniesie odpowiedzialność za ewentualną "wtopę sezonu"? I czy Rusiecki znowu powie, że nie zabrali Doyla dla jego własnego dobra? ;]

TeTris 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:16   

Nie rozumiem jednego, dlaczego w składzie nie ma Jasona Doyla (nie śledziłem wątku, jestem zawiany, bo dopiero wróciłem od 3 dni do domu), tylko jest Adrian Gomólski. Jedyne co ze Startem może wygrać to pogoda, bo nie sądzę, że jak będzie beton to Ales Dryml, Szatmari czy Magosi sobie poradzą. Z 30 pkt raczej wyjdą, ale tutaj nie można sobie pozwolić na błąd. ;)

Maena 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:20   

Tak dla zasady, bo zdaję sobie sprawę, że nie przekonam kibiców, którzy ciągle powtarzają "co z tego że Mirek walczy, za styl punktów nie przyznają", żeby zaraz napisać "co z tego, że Ferjan nie zdobył dużo punktów, ale był najlepszym zawodnikiem, bo ładnie walczył"....I tych, którzy wierzą Marcinowi P., który upierał się tu, na tym forum, że Adrian walczył w Poznaniu...
W 2008 roku Mirek nie pojechał dobrze w 2 meczach - jechał dobrze zawsze, gdy inni zawodzili - był jedynym zawodnikiem, który nie zawodził. To w dużej mierze dzięki jego postawie padły takie a nie inne wyniki w Miszkolcu, na Ukrainie, w Opolu i Łodzi. Tylko on nawiązywał walkę w przegranym u siebie meczu z Węgrami.
Rozumiem, że dla niektórych rok 2006 to jeszcze za wcześnie na zainteresowanie żużlem. Uświadomię więc was, że Mirek nie wygrywał tylko w 1 wyścigu. Pierwszą połowę sezonu miał kapitalną, jechał w meczu po 3 biegi i robił naprawdę dobre wyniki. Dostawał jednak mało szans, bo w przeciwieństwie do Adriana nie miał w klubie taty, wpływowych sponsorów itp. I jakby niewiele sie w tej kwestii zmieniło. Piszecie, że trener musi na jakieś podstawie stawiać na Adriana? Przecież to żadna tajemnica na jakiej i że musi...

I totalnie nadal nie mogę pojąć dlaczego tak wszyscy kochają tego Ferjana...Za nazwisko? Za dawne wyniki (które robił dla innych)? Za to niezorganizowane miotanie się po torze, które wg większości jest walką? ( z czym/z kim on walczy?)

Gibbs 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:21   

Taka drobna sugestia odnośnie rewanżu, który we mnie budzi większe emocje. Otóż zwracam uwagę na to, że Matej Ferjan ma licencję węgierską, a co za tym idzie można zakładać, ze ten tor ma obcykany, zwłaszcza że torów na Węgrzech nie ma zbyt dużo. To na pewno pewien plus dla niego.
Maena-to co piszesz, to prawda, ale to już przeszłość! Liczy się tu i teraz! A za zasługi to można pomniki stawiać, ale to dopiero za jakiś czas.

abraxas 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:23   

Gibbs napisał/a:
Otóż zwracam uwagę na to, że Matej Ferjan ma licencję węgierską, a co za tym idzie można zakładać, ze ten tor ma obcykany,

Tor w Grudziądzu też miał "obcykany". Tyle tylko, że chyba mapy pomylił ...

Funias 
Życie to jazda :)

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:25   

Cytat:
Przecież to żadna tajemnica na jakiej i że musi...

Co masz na myśli?
Znowu jakieś oszczerstwa? Adrian jedzie bo ma plecy? Ludzie opamiętajcie się...

Gibbs 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:27   

abraxas napisał/a:
Gibbs napisał/a:
Otóż zwracam uwagę na to, że Matej Ferjan ma licencję węgierską, a co za tym idzie można zakładać, ze ten tor ma obcykany,

Tor w Grudziądzu też miał "obcykany". Tyle tylko, że chyba mapy pomylił ...

Jasne. Liczę się, że to słaby argument, bo jak będzie cienki jak kuroniówka, to nigdzie punktów nie przywiezie, ale trudno uznać to za minus, prawda.?Myślę, że wiele dowiemy się już za 24h, gdy będziemy po pierwszym spotkaniu obu drużyn.

Funias 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:28   

A ja proponuję skończyć kłótnie kto jak i dlaczego i wszyscy pomódlmy się o pogodę :D

wojtek - remake 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:31   

Funias napisał/a:
A ja proponuję skończyć kłótnie kto jak i dlaczego i wszyscy pomódlmy się o pogodę :D

I za 7 - słownie: siedem - punktów Adriana Gomólskiego ;-) .

Funias 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:34   

wojtek - remake napisał/a:
I za 7 - słownie: siedem - punktów Adriana Gomólskiego
Będzie więcej :P

in_session 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:35   

Co prawda dyskusja staje się jeszcze bardziej absurdalna, ale ręce mnie świerzbią więc jednak odpiszę ;)

Funias napisał/a:
in_session napisał/a:
to jak w takim razie nazwać sytuacje z dwiema zmianami w składzie po meczach na Łotwie i w Poznaniu? ;]

Co to ma do rzeczy? Ferjan pojechał, bo wrócił po kontuzji. Zmieniono Adika, bo mu nie szło.

Nadal nie rozumiem dlaczego wymiana jednego zawodnika oznacza rewolucję.. Omijasz temat szerokim łukiem i piszesz o czymś o czym nie rozmawiamy.

Funias napisał/a:
Cytat:
Krytykanctwem jest domaganie się jazdy tych, którzy na nią zasługują?

O czym Ty piszesz? Może mamy już podpisać z Jasonem kontrakt 2011 bo przecież zasłużył... Jednym meczem w Grudziądzu... śmieszne. Na Chrobrym pokazał, że mu nie idzie w Gnieźnie. I nie pisz znowu, że to turniej indywidualny, bo na bank Jason jechał na 100 % żeby się pokazać. Miał fatalne starty... Na trasie coś walczył ale nie wychodziło.

O czym Ty piszesz, a o czym ja piszę? Może tak pora odnieść się do tego co napisałem zamiast powtarzać w kółko te same nie mające uzasadnienia opinie lub wymyślać coraz bzdurniejsze zdania nijak mające się do tematu dyskusji?

Funias napisał/a:
in_session napisał/a:
"święta krowa" Startu Gniezno.

Gdyby był tą świętą krową to myślisz, że zostałby odstawiony od składu? Nie możesz zrozumieć, że Adik jest lepszy niż Jason na naszym torze?

Odstawili bo już nie mieli innego wyjścia. I dzięki temu, że go odstawili wygraliśmy w Grudziądzu. Jak widać to zwycięstwo jest tak satysfakcjonujące, że możemy powrócić do wystawiania słabeuszy. Pisałem już wcześniej – Rusiecki po jednym słabym meczu byłby gotów zrezygnować z Jasona na cały sezon, a AG mimo trzech słabych meczy nadal jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Może wreszcie Ty zrozumiesz, że Jason sam mógłby pokazać po raz kolejny czy jest lepszy gdyby tylko dostał szansę? Na razie bije na głowę AG, a jednak nie jedzie – chora sytuacja. Już się nie dziwię, że nie rozumiesz różnic między sobotnim turniejem, a ligą ;)

Funias napisał/a:
in_session napisał/a:
Funias, na kolejne absurdalne posty odpisywać już nie będę

Nikt Tobie nie każe :)

Funias napisał/a:
Cytat:
Przecież to żadna tajemnica na jakiej i że musi...

Co masz na myśli?
Znowu jakieś oszczerstwa? Adrian jedzie bo ma plecy? Ludzie opamiętajcie się...

No to chyba koniec tej bezowocnej pisaniny z Tobą ;) Nie ma sensu dalej się męczyć ;) Pora powrócić do starych dobrych zwyczajów i ignorowania niektórych użytkowników ;)

Funias 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:44   

Cytat:
No to chyba koniec tej bezowocnej pisaniny z Tobą

Pierwszy raz się z Tobą zgodzę. Nie ma sensu dłużej dyskutować. Mam tylko nadzieję, że Adrian jutro udowodni, że zasłużył na miejsce w składzie. Jeśli nie - przyznam Ci rację.

RoSe 
Songoku

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 21:24   

Riggs napisał/a:
Z tego co pamiętam to według tej trójki to Ferjan odjechał świetny mecz w Grudziądzu i wywalczył niezwykle ważny punkt... na swoim juniorze :ups: .

Jeśli nie masz argumentów na dyskusje to nie musisz wkładać mi słów do ust :) nic takiego nie napisałem ani powiedziałem :nonono:

daras30 napisał/a:
Jasne ... Trójca święta ...
fantastyczny tercet godny zaufania ...

Trójca święta ? nie no aż taki święty nie jestem :) ale to, że nie jestem godny zaufania już mnie wkurzyło. Nie znasz mnie więc hamuj drogi nasz moderatorze :mruga:

yahu 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 21:50   

Maena napisał/a:

I totalnie nadal nie mogę pojąć dlaczego tak wszyscy kochają tego Ferjana...Za nazwisko? Za dawne wyniki (które robił dla innych)? Za to niezorganizowane miotanie się po torze, które wg większości jest walką? ( z czym/z kim on walczy?)

Też mam takie odczucia, napiszę nawet że obawiam się o pozostałych zawodników gdy na torze jest Ferjan. Chaos to odpowiednie określenie dla jego jazdy.

Ferjan omal nie zawalił nam meczu na dobrze mu znanym torze w Grudziądzu. Czym więc sobie zasłużył na udział w meczu z Węgrami?? Tym jednym wyścigiem w Rzeszowie zapewne, bo innego uzasadnienia nie znajduję. Wygląda na to że Doyle padł ofiarą Korony. Bo gdyby nie miał okazji zanotować słabego występu w tych zawodach, to prawdopodobnie byłby brany pod uwagę w meczu z Miskolcem. To nic że w turnieju musiał rywalizować z dużo lepszymi zawodnikami. To nic że prawdopodobnie na tak przygotowanym torze nie trenował wcześniej. Wyniku nie zrobił więc temu panu na razie dziękujemy. I teraz zamiast się "oswoić" z torem przy słabszym rywalu... Jason nie dostanie szansy.

arkadiusz 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 22:07   

Funias napisał/a:
Cytat:
No to chyba koniec tej bezowocnej pisaniny z Tobą

Pierwszy raz się z Tobą zgodzę. Nie ma sensu dłużej dyskutować. Mam tylko nadzieję, że Adrian jutro udowodni, że zasłużył na miejsce w składzie. Jeśli nie - przyznam Ci rację.

Jutro!! u siebie na torze z słabym przeciwnikiem ,On udowodnił swoją przydatność w Poznaniu dzisiaj i na meczu ligowym...Brak mi słów czego tak bronicie Adriana.Ewidentnie brak formy...

Nicky 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 22:22   

Cytat:
arkadiuszJutro!! u siebie na torze z słabym przeciwnikiem ,On udowodnił swoją przydatność w Poznaniu dzisiaj i na meczu ligowym...Brak mi słów czego tak bronicie Adriana.Ewidentnie brak formy...[/

za to Mirosław Jabłoński ma forme zycia!!!
Adrian musi jechać bo jest lepszy(w Gnieznie) niż jego konkurenci!
ewentualnie jak zawiedzie to na wyjazd J.Doyla za niego
stanowcze nie dla Mirka Jabłońskiego( Piła za rok wita)!

Edddddd 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 22:34   

Jeśli pogoda pozwoli, wybiorę się jutro na mecz z Miszkolcem. Mam nadzieję, że Krzysiu i Michał zdążą wrócić z Torunia. Co do składu awizowanego - ja bym zamiast AG wstawił Mirka, tudzież zostawił Jasona. W końcu każdy miał mieć równe szanse. Mateja głupio było by ściągać po meczu z Rzeszowem. Z Miszkolcem najpewniej tak, czy siak wygramy wysoko - bo każdy wynik przyjezdnych powyżej 35 punktów to dla mnie porażka Startu.

arkadiusz 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 22:44   

Nicky napisał/a:
Cytat:
arkadiuszJutro!! u siebie na torze z słabym przeciwnikiem ,On udowodnił swoją przydatność w Poznaniu dzisiaj i na meczu ligowym...Brak mi słów czego tak bronicie Adriana.Ewidentnie brak formy...[/

za to Mirosław Jabłoński ma forme zycia!!!
Adrian musi jechać bo jest lepszy(w Gnieznie) niż jego konkurenci!
ewentualnie jak zawiedzie to na wyjazd J.Doyla za niego
stanowcze nie dla Mirka Jabłońskiego( Piła za rok wita)!

Napisałem, że Miras jest w lepszej formie??Na moje jest owiele mniej faworyzowany od Adriana.

Ona19 
ona21

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 08:12   

Nicky napisał/a:
a co do Ferjana to jestem pewny go w 100% z Miszkolcem zarówno u siebie jak i na wyjezdzie!!!

Jesteś go pewien z Miszkolcem? hehe Miszkolc to słaba ekipa, nawet Mirek punkty na nich by zrobił. A Matej zawiódl nawet na torze w Grudziądzu, gdzie w poprzednim sezonie był mocnym zawodnikiem, a tu lipa.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 09:34   

widziałem dziś rano bus Linusa tak wiec zobaczymy go pod nr 7 w dzisiejszych zawodach :)

Dawcio 

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 09:42   

Largo Winch napisał/a:
widziałem dziś rano bus Linusa tak wiec zobaczymy go pod nr 7 w dzisiejszych zawodach :)

Wystarczyło spojrzeć wcześniej na strone Linus by wiedzieć, że jedzie w tym meczu. Martwi mnie troche fakt, że w niedziele nie ma wpisanego meczu ;/ Chyba, że to przeoczenie.

Odpowiedz do tematu