Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Album - "Gniezno"
Autor Wiadomość
MichalNowak 

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 10:51   

Chcialbym szczerze pogratulować autorom tego woluminiu. Pozycja ta znakomicie nadała się jako prezent bożonarodzenowy dla mojej łódzkiej rodziny wywodzącej się z Gnienza. Naprawdę dobrze przygotowany souvenir. Liczę, że niewątpliwa jakość przemieni się w sprzedażoway sukcec.

44 

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 11:11   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Spróbuj jednak inaczej - weź album do reki i obejrzyj go powoli od początku do końca. Jełśli wówczas nadal uznasz ze reklamy przeszkadzają to poddaje się :)

Diable - ja nie chciałem już o tym pisać, bo - jak pisałem - gratuluję Wam tego albumu. Wspomniałem jedynie o tym co mnie powstrzymało od zakupu.
A miał to być prezent, stąd jeszcze większe wątpliwości.

Być może to co proponujesz rzeczywiście może zadziałać, ale w taki sposób nie kupuje się zazwyczaj albumów. Zwykle podchodzisz, prosisz o daną pozycję, szybko przeglądasz i w miarę szybko podejmujesz decyzję.

Gdy robiłem drugie podejście pod Waszą książkę, była ze mną moja dziewczyna. I gdy trafiliśmy na jedną reklamę, potem drugą to była już przeciwna. Mimo, że bardzo jej się podobały zdjęcia.

Może jak będę miał kiedyś więcej pieniędzy to kupię album dla siebie i poproszę Was wtedy o autografy. Póki co książki kupuję jedynie na prezenty.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 15:31   

Luz 44 - wiem ze ludzie są uprzedzeni do reklamy. Jednak staram się właśnie to powiedzieć. Jest to uprzedzenie :) Wyobraź sobie ze masz od jutra Polsat bez reklam ale za 50 zał miesięcznie :)

44 

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 16:25   

To jest trochę co innego jednak :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 16:56   

TO jednak jest to samo - tylko inaczej :)

Nie da sie zadowolić wszystkich - to jest prawda niepodważalna :)

Xenna 

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 17:21   

44 napisał/a:
Gdy robiłem drugie podejście pod Waszą książkę, była ze mną moja dziewczyna. I gdy trafiliśmy na jedną reklamę, potem drugą to była już przeciwna.
hmmm...może czas zacząć robić zakupy bez dziewczyny ;) :ups:

Jeśli chodzi o mnie to oglądając album również zwróciłam uwagę na dużą ilość reklam...jednak muszę przyznać, że nie przyćmiły one piękna zdjęć. Żyjemy w czasach, zawładniętych reklamami i własciwie nie sposób się ich pozbyć!Oczywiście można by zrobić w albumie podział na 1 część z fotografiami a 2 na same reklamy...ale wtedy znaleźli by się i tacy co stwierdzili by, że i to rozwiązanie nie jest do końca dobre...no cóż
Nie da sie zadowolić wszystkich
=]

Ja w każdym razie zakupu dokonałam właśnie na prezent i...został bardzo miło przyjęty!!!

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 18:57   

Ja dzis przekazalem ksiazke kolezance w prezencie.
Jest w szoku. :) W pozytywnym szoku.
Po nowym roku ksiazka leci do Londynu. :)
Trzeba sie pochwalic naszym pieknym miastem. :)

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 23:45   

Ja również jestem już szczęśliwą posiadaczką albumu :) Moim zdaniem reklam nie ma aż tak dużo. Oglądam album z przyjemnością i reklamy wcale mi nie przeszkadzają. A najbardziej podoba mi się to, że są tam też zdjęcia miejsc, których do tej pory nie widziałam. Warto to zobaczyć, żeby stwierdzić, że Gniezno jest pięknym miastem. Album jest naprawdę świetny, więc polecam :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Gru 29, 2009 08:40   

Bardzo cieszy mnie fakt, że osób którym przeszkadza to czy tamto jest jednak mniejszość. Pozytywne opinie spływają już do nas z całego kraju co nas niezwykle cieszy. Wiele albumów wyjechało już za granicę co także mnie cieszy i stanowi powód do dumy.

witkacy 

Wysłany: Sob Sty 02, 2010 09:07   

Ja posłałem album do NY. Mnie osobiście reklamy nie przeszkadzają. Oczywiście lepiej gdyby ich nie było. ale wtedy wileu z nas nie było by stac na taki album, bo cena była by za wysoka.
Co do zawartości zdjęć to trochę mało jest zdjęć Rynku, tylko jedno.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Sty 02, 2010 11:19   

witkacy napisał/a:
Co do zawartości zdjęć to trochę mało jest zdjęć Rynku, tylko jedno.

Oj policz dobrze :)

witkacy napisał/a:
Ja posłałem album do NY

Super

WIemy już że albumy są w Angli, Francji, Litwie i USA ;)

Dzięki :)

MichalNowak 

Wysłany: Sob Sty 02, 2010 20:45   

Super

WIemy już że albumy są w Angli, Francji, Litwie i USA

w Czechach i w Łodzi też:)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Sty 06, 2010 17:04   

Dziś podziękowania z Warszawy :)

abraxas 

Wysłany: Sro Sty 06, 2010 21:16   

Jeśli to istotne to w Gorzowie Wielkopolskim też się podoba.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Sty 06, 2010 21:27   

BArdzo iistotne :)

DonJuanMiguel 

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 10:52   Moje zdanie na temat albumu

Witam.
Sam nie wiem co myśleć o tym albumie. Kupiłem i posiadam. Zdjęcia bardzo ładne natomiast rozczarowany jestem tymi reklamami. Gdziekolwiek się wybieram czy to w kraju bądź za granicą kupuje często albumy z tamtejszych miejsc i jeszcze nie spotkałem się z sytuacją aby zdjęcia w nich były pomieszane z reklamami. Jedynie w bezpłatnych albumach przygotowanych na jakieś targi,ale to chyba inna półka.I myślę,że jeśli chce się stworzyć naprawdę album dla konesera należałoby jednak reklamy nie zamieszczać lub przenieść na koniec albumu. To takie moje skromne zdanie... Pozdrawiam

remikk 

Wysłany: Nie Sty 24, 2010 17:33   

Dopiero dzisiaj odebrałem album i mogę go skomentować. Obejrzałem z uwagą od deski do deski.
Zacznę od reklam. Tak właściwie poza tymi, pod którymi nic się nie kryje i o niczym nie świadczą, to pozostałe nie przeszkadzają mi. Głównie dotyczy to reklam spod znaku kropkowych :) Zainteresował mnie szczególnie link www.obrazy.gniezno.com.pl, który to prowadzi do jakże już dobrze wszystkim znanej deszczowej lednickiej nocy. :)
Reklamy prezentują się na szczeście nie w stylu Mebli Bodzio, lecz są dość ładnie wkomponowane.
Jeśli chodzi o zdjęcia i ich prezentacje to niestety ale bardzo denerwują te, które są rozmieszczone na dwóch stronach. Niestety, gdy tylko trafiłem na takie szybko przewracałem kartkę. Poza tym wykonanie pozytywne. Znalazło by się pewnie kilka drobnych uwag, ale na szczęście giną one wśród całości.
Interesuje mnie jakim aparatem i szkłem były robione zdjęcia.

Jakość papieru i wykonania oceniam pozytywnie i na szczęście kartki nie brudzą rąk. Ostatnio oglądałem jeden album, po którego przejrzeniu musiałem szorować palce.

W 5 punktowej skali daję ocenę 4. Dlaczego nie 5 ? Powodem są zdjęcia przełamane przez środek i reklamy, które nie prowadzą do żadnych produktów :)

Mam nadzieję i życzę tego, żeby następne wydawnictwa były tylko lepsze.
To teraz Powiat Gnieźnieński ?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Sty 24, 2010 18:51   

remikk napisał/a:
Interesuje mnie jakim aparatem i szkłem były robione zdjęcia.

Nie jednym od razu odpowiem. CO do szczegółó to kiedyś przy piwie ;)

remikk napisał/a:
bardzo denerwują te, które są rozmieszczone na dwóch stronach

TO ciekawer. Pierwszy raz spotykam takaa opinie. Mógłbyś rowinąć dlaczego?

remikk napisał/a:
poza tymi, pod którymi nic się nie kryje i o niczym nie świadczą

Dziś. Album jest na lata :)

Cytat:
To teraz Powiat Gnieźnieński ?

O dalszych planach wydawniczych informowaliśmy już na konferencjach prasowych.

remikk 

Wysłany: Nie Sty 24, 2010 19:29   

remikk napisał/a:
bardzo denerwują te, które są rozmieszczone na dwóch stronach

TO ciekawer. Pierwszy raz spotykam takaa opinie. Mógłbyś rowinąć dlaczego?

Ah, no tak, nie wyjaśniłem. Chodzi mi o to, że tak na prawdę musiałbym mocno przycisnąć środek, żeby zobaczyć zdjęcie w całości :) Gdzieś tam po środku ucieka kawałek zdjęcia. Tak, jak w przypadku panoram niestety wiem, że jest tutaj ciężko tego uniknąć tak np. strona 82 i 83 już niekoniecznie. Nie mniej jednak to przeszkadza.

Nie jednym od razu odpowiem. CO do szczegółó to kiedyś przy piwie

Czekam na propozycję :)

Bym zapomniał, jeszcze raz dzięki za nagrodę. :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Sty 24, 2010 19:34   

remikk napisał/a:
Ah, no tak, nie wyjaśniłem. Chodzi mi o to, że tak na prawdę musiałbym mocno przycisnąć środek, żeby zobaczyć zdjęcie w całości Gdzieś tam po środku ucieka kawałek zdjęcia. Tak, jak w przypadku panoram niestety wiem, że jest tutaj ciężko tego uniknąć tak np. strona 82 i 83 już niekoniecznie. Nie mniej jednak to przeszkadza.

Myślę że to taka maniera fotograficzna, bo my też mieliśmy takowe wątpliwości. Zaryzykowaliśmy i muszę powiedzieć ze wbrew początkowym obawom odbiór tych panoram jest nadzwyczaj pozytywny.

Bookworm 

Wysłany: Pią Mar 12, 2010 23:20   

Jako lokalna, a jednocześnie ogólnopolska księgarnia chętnie wprowadzimy Wasz Album do swojej oferty.

Jeśli twórcy wyrażaliby zainteresowanie tematem, prosimy o sugestie współpracy: sugestie@podreczna.pl

alienek 

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:17   

Gdyby ktoś chciał kupić, zapraszamy tutaj: http://godi.pl/ksiazka/album-gniezno/272386/

Bookworm 

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:51   

Bardzo dziękujemy Twórcom albumu za kontakt i odzew na nasz post.
Uprzejmie informujemy, iż dzięki temu można dokonać zakupu tegoż pieknego albumu w naszej księgarni:

http://podreczna.pl/Gniezno_Album-181244.html

oczywiście można też, jak sądzę bezpośrednio o twórców;-)

Jako osoba, która zakupiła album też osobiście, mogę naprawdę polecić ten zbiór fotografii. Nie tylko dokumentują Gniezno w sensie materialnym, ale też w sensie osobowym..

alienek 

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 12:26   

Gdyby ktoś chciał dotknąć książki przed zakupem, sprawdzić jak pachnie, jaki papier został użyty do druku, zapraszamy do naszej księgarni na winiarach:

http://godi.pl/ksiegarnia-gniezno/

Już otwarte, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00.

44 

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 23:18   

Nie rozumiem dlaczego powyższy post znalazł się w tym temacie? Przecież to najzwyklejsza reklama...

alienek 

Wysłany: Pią Cze 04, 2010 13:14   

Ano jest reklama... Albumu Gniezno w księgarni.

44 

Wysłany: Pią Cze 04, 2010 14:52   

Jeśli moderatorom i administracji to pasuje...

Czarna Mamba 
Alicja Tylkowska

Wysłany: Sro Lip 14, 2010 20:04   

44, Ty masz reklamofobię, z tego co widzę :mruga:

44 

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 22:43   

Tak? Nie wiem, możliwe. Wyraziłem swój pogląd i tyle :)

Odpowiedz do tematu