Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
www.mieszkogniezno.pl oficjalna strona klubu Mieszko Gniezno
Autor Wiadomość
billywingrove 

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 11:52   

Zacięcie to ja mogę mieć przy goleniu a nie przy bronieniu zarządu. Ja nie bronie zarządu tylko atakuje wszechwiedzących krytyków którzy mało wiedzą a dużo gadają... I nie po 9 postach bo wydaje mi się że masz ich jedenaście koła i jakbyś nie zauważył to to jest moja opinia o Tobie a nie twoja o mnie. Ot taki mały problemik z czytaniem ze zrozumieniem...

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 19:40   

billywingrove napisał/a:
Ot taki mały problemik z czytaniem ze zrozumieniem...

W istocie kolego - twoja historia na tym forum liczy 10 postów (no teraz 13)

billywingrove napisał/a:
Zacięcie to ja mogę mieć przy goleniu

billywingrove napisał/a:
Ja nie bronie zarządu

billywingrove napisał/a:
Ja (...) tylko atakuje wszechwiedzących krytyków

billywingrove napisał/a:
mało wiedzą a dużo gadają...

To są wypowiedzi pełne głębokiego, merytorycznego przesłania... BTW - wiem więcej niż Ci się zdaje :)

billywingrove 

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 20:39   

Po pierwsze PANIE Ramzes.
Pewnie PAN wie, ale prawdopodobnie PAN na to nie wpadł, że gość na forum ma uprawnienia do jego czytania. Zapewne skoro jest PAN adminem, sam PAN o tym decyduje (Przykładem odmiennym od tego forum, dla PANA i mało pojętnych, może być forum Nielby Wągrowiec gdzie gość czytać nie może). Chociaż czytając PANA posty już od roku, nie jestem przekonany czy jest to dla PANA takie oczywiste. Tak więc jak PAN zauważył (a raczej nie) moja historia ni jak ma się do PANA przypuszczeń i założeń.

Po drugie PANIE Ramzes.
Nie jestem PANA kolegą i prawdopodobnie nigdy nim nie będę.

Po trzecie PANIE Ramzes.
Aby wyrobić sobie o kimś opinie, nie trzeba mieć z nim tak długiej (rocznej) styczności. Przykład?? Spotkałem kiedyś pijaka na jednej z ullic Gniezna. Zaczepił mnie o pieniądze na alkohol. Jego dwa zdania mi wystarczyły do wyrobienia opinii na jego temat. Ale widocznie do wyrobienia sobie opinii na temat PANA admina potrzeba co najmniej liczy jego postów na tym forum.

Po czwarte PANIE Ramzes.
Być może wie PAN więcej niż mi się wydaje, ale z pewnością wie PAN mniej niż PANU się wydaję.

Po piąte PANIE Ramzes.
Nie przypominam sobie abyśmy znali się prywatnie, więc nie powinien PAN zwracać się do mnie per "Ci". Istnieje takie słowo w języku polskim jak "Tobie". Jest ono poprawne i lepiej współgra z PANA "merytorycznymi" wypowiedziami.

Po szóste PANIE RAMZES.
Ot tyle pozostało z PAŃSKIEJ "merytoryki".

PS. "Merytorycznego" to teraz takie modne słowo w kręgu pseudointeligentów np. polityków. Ja tam wole określenie "Sensownego"

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 20:51   

billywingrove napisał/a:
Pewnie PAN wie, ale prawdopodobnie PAN na to nie wpadł

Wyobraź sobie ze wpadłem .Problem polega na tym, że nijak nie możesz tego udowodnić. A jedyny ślad jaki jest to to, że twoja aktywność na forum to cztery miesiące i obecnie 14 postów. Na twoim miejscu na tyle bym się powoływał :)

billywingrove napisał/a:
Nie jestem PANA kolegą i prawdopodobnie nigdy nim nie będę.

No to nie pierwsza oznaka agresji z twojej strony :)

billywingrove napisał/a:
Spotkałem kiedyś pijaka na ulicy Gniezna.

Super porównanie - kolejny przykład bardzo SENSOWNEJ dyskusji

billywingrove napisał/a:
Nie przypominam sobie abyśmy znali się prywatnie, więc nie powinien PAN zwracać się do mnie per "Ci"

billywingrove napisał/a:
Być może wie PAN więcej niż mi się wydaje, ale z pewnością wie PAN mniej niż PANU się wydaję.

Nawet gdyby to skąd Ty możesz o tym wiedzieć.

billywingrove napisał/a:
Ot tyle pozostało z PAŃSKIEJ "merytoryki".

Te post jest w ogóle niemerytoryczny więc nie może dodawać ani pozbawiać merytoryki :) Radziłbym się wstrzymać z sądami we własnej sprawie.

billywingrove napisał/a:
PANIE RAMZES.

Na tym forum używa się nicków. Na każdym się używa. Ale jak widać w Mieszku o Internecie pojęcie marne :)

billywingrove 

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 21:02   

Niczego nie muszę udowadniać, a tym bardziej nie PANU. Bardzo mi przykro że znowu PAN ma problemy z czytaniem gdyż napisałem ze prawdopodobnie nigdy nim nie będę. Biorę tu pod uwagę wszelkie różnice i przeszkody jakie udało mi się miedzy nami zauważyć. Gdzie tu agresja?? Nie mam pojęcia. Opis sytuacji z pijakiem to przykład, co wyraźnie zaznaczyłem przed całą historią. Pewnie PAN wie ale PAN zapomniał że przykład to nie to samo co porównanie, ale dla pewności polecam PANU definicje słownikowe.
Cytat:
Nawet gdyby to skąd Ty możesz o tym wiedzieć.

Wiem to tak samo jak PAN wie:
Cytat:
To są wypowiedzi pełne głębokiego, merytorycznego przesłania... BTW - wiem więcej niż Ci się zdaje :)

Widzi PAN tę zależność??
Jest PAN osobą powszechnie znana na tym forum. Więc w czym problem??

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 21:34   

billywingrove napisał/a:
Widzi PAN tę zależność??

Widzę to, że ja pisze o sobie. Taki stan wiedzy posiadam. Ty piszesz o mnie. Ciekawe prawda?
billywingrove napisał/a:
Jest PAN osobą powszechnie znana na tym forum.

Echhh tylkoan tym forum? ;]

A teraz moze podyskutujmy o stronie Mieszka ;]

billywingrove 

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 21:40   

Cytat:
wiem więcej niż Ci się zdaje :)

Cytat:
Widzę to, że ja pisze o sobie. Taki stan wiedzy posiadam. Ty piszesz o mnie. Ciekawe prawda?

Jak PAN to napisał o sobie to faktycznie jest to bardzo ciekawe :yes:
Pisząc że wie PAN co mi się zdaje wcale PAN nie wie, bo nie moze PAN tego wiedzieć. Stąd moja analogiczna wypowiedź
"Być może wie PAN więcej niż mi się wydaje, ale z pewnością wie PAN mniej niż PANU się wydaję."
Czas najwyższy PANIE Diable-tasmański bo ewidentnie PAN sobie nie radził w konfrontacji poglądów a przede wszystkim w konfrontacji wypowiedzi. Zatem od siebie dodam że dowiedziałem się dzisiaj ze oprócz forum w najbliższym czasie ma pojawić się coś w rodzaju TV w nowej odsłonie i w formie. Info nie potwierdzone.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 22:50   

billywingrove napisał/a:
Pisząc że wie PAN co mi się zdaje wcale PAN nie wie, bo nie moze PAN tego wiedzieć.

Ależ wiem :) Napisałeś to :) Prosże bardzo:

billywingrove napisał/a:
którzy mało wiedzą a dużo gadają...

DO tego się odniosłem :)

I od początku do końca piszę o sobie. Nie o Tobie. Twojego stanu wiedzy nie znam. Mogę w przybliżeniu ocenić stan wiary w obecny zarząd klubu :) Tyle w temacie radzeni sobie mojego w konfrontacjach :) A jeśłi chodzi o rozumienie to przede wszytkim należy rozumieć to co pisze się samemu :)

Co do tego czy wydaje mi się mniej czy więcej - to nie martw się :) Daję radę :)

billywingrove napisał/a:
oprócz forum w najbliższym czasie ma pojawić się coś w rodzaju TV w nowej odsłonie i w formie. Info nie potwierdzone.

To ja zapytam czy w klubie jest jakaś nowa osoba, która się tym zajmuje, czy też może robią to te same osoby co zawsze?

billywingrove 

Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 08:01   

Nie wiem, chyba tak. Spytam ie znajomego.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 08:20   

Jełśi są to nowi ludzie to jest szansa na to ze faktycznie nowa jakość znajdzie sie na stronie Mieszka. Niestety obawiam się, że tylko na pewien czas.

[ Dodano: Sob Cze 04, 2011 15:41 ]
Jakiegokolwiek nowa strona nie posiada adresu to zaraz znika... Niedługo to jeśli idzie o ilość zmienianych stron i domen to Mieszko będzie w I Lidze.

Odpowiedz do tematu