Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII kolejka: Start - ROW Rybnik
Autor Wiadomość
catharsis 

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 21:33   

Marcineek napisał/a:
Koniu napisał/a:
Michalina - szkoda mi chłopaka, bo wszyscy po nim jada, a widac, ze chłopak ma doła i niestety jedzie piach. Ale zamist go szmacic to go trzebe wesprzec jakoś.

Koniu... Ty, internauta (internista ;) ) z takim doświadczeniem, uważasz że to co się aktualnie dzieje do "szmacenie" Michaliny? Oj jestem pewien, że gdyby to KJ tak jechał albo Nicholls, to dopiero byłoby rzucanie "qpą"... Michał ma dużą granicę tolerancji i sympatii u gnieźnieńskich kibiców. Może nie tak dużą jak Miras no ale wychowanek to wychowanek ;)

dokładnie to samo chciałam napisać o KJ :)

yahu 

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 12:31   

witkacy napisał/a:
Dobrze, że nie pojechał Antonio bo wynik mógłby być na styku.

No i pewnie taki by właśnie był.

Zaskoczył mnie Pytel, który w przeszłości kiepsko sobie radził w Gnieźnie. Drabik w pierwszym starcie pojechał fatalnie, ale później się dopasował i zdobył kilka ważnych punktów. Jamroży kompletnie bez sprzętu, stanowił największą lukę rybniczan. Do tego dołóżmy "zerowego" Flegera. Jak na tym tle zaprezentowali się gnieźnianie? Bez rewelacji, ale taki właśnie jest aktualny potencjał Startu.
Z Michała się trochę śmiejemy, przezywamy "Michaliną" ale myślę że ciężko nie lubić tego zawodnika. Ma swój delikatny styl jazdy i nic na to nie poradzimy. Liczę na to że zacznie skuteczniej punktować bo potrafi to robić.

Maena 

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 19:21   

Ten mecz pokazał, że jeśli będziemy w czwórce, to tylko dlatego, że jesteśmy najsilniejsi ze słabeuszy...Myślę też, że Rybnik spokojnie by nas wygryzł z tej czwórki, gdyby tylko mieli za co jechać. Mamy bardzo średni skład, dużo w nim dziur i kilku zawodników jedzie z zawodów na zawody gorzej. Cóż, mówi się trudno, jak na nasze warunki i tak nie jest najgorzej. Poza tym mamy drużynę złożoną w większości z wychowanków i przyjemnie się jej kibicuje. Podziwiam jednak tych co wciąż śnią o elidze... Doceńmy może, że w końcu doczekaliśmy się zmiany nawierzchni na naszym torze, zdolnej młodzieży (tylko stawiać na nich cały czas!), ładnego stadionu, a i emocji do końca nie powinno wcale brakować.

Co do jazdy zawodników - nie wiem co bierze Krzysztof, ale ja też tego chcę. Drugi mecz z rzędu nie idzie gościa poznać, nie sądziłam że jeszcze kiedyś doczekamy się takich akcji w jego wykonaniu.
Scott - niby punktuje solidnie. Niby coś tam walczy. Ale za każdym razem jak wyjeżdża do biegu ja nie umiem wyzwolić w sobie tego spokoju, który miałam, jak wyjeżdżał na naszym torze Ljung. Wtedy czułam że do walki staje jeden z naszych najsilniejszych punktów, teraz - że pod taśmę podjeżdża największa niewiadoma. No i te nerwy przez cały wyścig - dowiezie te punkty czy nie...
Kacper - chyba na to liczyliśmy od początku tego sezonu. Jedna z czołowych postaci i jakby nawet pewniejszy od Nichollsa. Sędziowie też mu wreszcie odpuścili.
Oskar - niech jeździ, jeździ i jeździ. Jak dla mnie mało który junior by sobie tak poradził w tej sytuacji. Gdzieś tam zabrakło doświadczenia, trochę szybkości, a może zdrowia, ale bardzo obiecujący występ.
Simon - widać że chce, że ma na czym i że czasem pomyśli...ale i tak uważam, że jak na zawodnika, który zajmuje miejsce naszym utalentowanym wychowankom, to ciągle duuużo za mało.
Mirek - no ciągle jedzie, ale to już nie to. Kłopoty sprzętowe, tyle że jak wcześniej nie szło, to też głównie przez sprzęt, więc się trochę niepokoję. Istnieją jednak przesłanki, że jeśli nawet nie będzie już tak fruwał jak niedawno, to poniżej pewnego solidnego poziomu nie zejdzie :mruga:
I Michał - tez jestem za tym, żeby zostawić go już w spokoju. Pewnie zasłużył na całą tą krytykę którą zbiera, bo co wyczynia na torze, to każdy widzi. Ale mam wrażenie, że jemu ta presja totalnie szkodzi, bo zaczyna jechać gorzej niż nieopierzony junior. Bardzo chce, ale ciągle robi nie to co powinien. Trochę miałam żal do sztabu, że mu dali pojechać 4 biegi, ale z drugiej strony - cóż nam pozostało, jeśli nie wiara w poprawę wyników u Szczepaniaka? Przyjmijmy do wiadomości, że zawsze może zdarzyć się spadek formy i pogódźmy z faktem, że lidera to z niego już w tym roku nie będzie. Może wtedy będziemy się mogli cieszyć za każdym razem jak mu wyjdzie choć jeden bieg. I może tak na spokojnie Michał gdzieś tam odnajdzie choćby tą część siebie sprzed roku.

emil1702 

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 21:58   

Maena napisał/a:
Mirek - no ciągle jedzie, ale to już nie to. Kłopoty sprzętowe, tyle że jak wcześniej nie szło, to też głównie przez sprzęt, więc się trochę niepokoję. Istnieją jednak przesłanki, że jeśli nawet nie będzie już tak fruwał jak niedawno, to poniżej pewnego solidnego poziomu nie zejdzie
właśnie przez sprzęt ma kolejny raz problemy, jak mówił po meczu z Rybnikiem. Posypał mu się sprzęt, jak się nie mylę to cztery silniki..

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Sro Cze 01, 2011 17:27   

hmmm ciekawe kto mu te silniki robi...czyżby brat? a jeśi tak to czemu bratu nie padają a Mirkowi tak? trochę to dziwne jak dla mnie. Z tego co wiem, są robione niby tak samo ale to niby widać na torze...KJ śmiga a MJ ma defekty i ciągłe problemy. Chłopak ma formę, ładuje całą ( wiem co mówię ) kasę w sprzęt a on mu nie służy. Ja bym chyba oszalał....gdyby nie inwestowal to rozumiem ale jest całowicie odwrotnie...

CRC 

Wysłany: Sro Cze 01, 2011 19:09   

diablo to co piszesz moze to i prawda tylko ze Krzysiek jezdzi tylko w polskiej lidze a mirek w 3 moze tu jest przyczyna padania silnikow?

Crank 

Wysłany: Sro Cze 01, 2011 20:18   

Krzychu nie robi motorów Mirkowi. Za czasów gdy tak było Mirek nic nie jechał.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Sro Cze 01, 2011 20:21   

może i tak, ja zadałem tylko pytanie :)

ale też wiadomo, że na inne ligi ma się zazwyczaj inne silnik/ki niż na PL ale spierać się nie będę :)

niepokoi mnie tylko fakt, że mu sprzęt ciągle się sypie...i to u nas zazwyczaj

Mam nadzieję, że ten pech go opuści

Odpowiedz do tematu