Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do gnieźnieńskich parlamentarzystów
Autor Wiadomość
Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Sro Maj 11, 2011 10:33   Pytanie do gnieźnieńskich parlamentarzystów

Cytat:
W związku z licznymi pytaniami dziś wysłałem do gnieźnieńskich parlamentarzystów następujący E-MAIL:

Witam serdecznie.

Z tej strony Łukasz Naczas, radny Miasta Gniezna. Za pośrednictwem Internetu chciałbym zadać Państwu publiczne pytanie dotyczące Państwa działalności. Gniezno jako jedno z nielicznych miast tej wielkości w Polsce, może poszczycić się aż czterema członkami polskiego parlamentu. Nie wszyscy mieszkańcy w rozmowach ze mną potrafią określić zakres działań posłów czy senatora. Wielokrotnie słyszę pytanie: Co oni zrobili dla Gniezna?

W związku z tym pragnę zadać właśnie podobne pytanie:

Co Pan zrobił dla Gniezna w mijającej kadencji Parlamentu? Precyzując chodzi o konkretne sprawy dla Gniezna czy Powiatu Gnieźnieńskiego. Od infrastruktury po sprawy indywidualne. Każda forma odpowiedzi mile widziana.

Z pewnością mogą się Państwo pochwalić takimi właśnie osiągnięciami. Obiecuję, że zaprezentuję mieszkańcom za pośrednictwem Internetu i gnieźnieńskich środków masowego przekazu Państwa odpowiedzi.

Liczę na Państwa odpowiedź. Mam nadzieję, że do końca maja 2011 roku uzyskam odpowiedzi, które będą mogły być mieszkańcom przedstawione i które pokażą Państwa działalność w pozytywnym świetle.

Jednocześnie informuję, że podobne pytanie zostało skierowane do następujących osób: poseł Paweł Arndt, poseł Zbigniew Dolata, senator Piotr Gruszczyński, poseł Tadeusz Tomaszewski.

Mój e-maile biuro@naczas.pl

Z pozdrowieniami
Łukasz Naczas

Cytat:
W tym temacie zamieszczę odpowiedzi po ich zabraniu.

elvis 

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 11:13   

Nie ma odpowiedzi , czy tak wolno działa internet????

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 12:42   

Na razie uzyskałem jedną odpowiedź (od Pawła Arndta), ale czas jest do końca maja, a potem mam niespodziankę dla tych, którzy nie czytają e-maili...

jackthenipper 
Jack the nipper

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 20:12   Krytyka

Widzę że łatwo Pan krytykuje konkurencję ale sam krytyki nie lubi. Proszę mi odpowiedzieć dlaczego Pan kasuje na Facebooku wpisy ludzi którzy napisali słowa krytyki a potem zostali usunięci ze znajomych? Co Pan zrobił konkretnego dla Gniezna oprócz lansu swojej osoby?

spokojny 

Wysłany: Pon Maj 30, 2011 22:39   

Łukasz Naczas napisał/a:
a potem mam niespodziankę

A dla nas jakąś masz? Np. żeby Grzegorz takiej siary nie robił. Dało by radę?

elvis 

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 08:41   

Wracając do tematu , Poseł Tomaszewski też nie odpisał????

tomaszgrzybek 
Tomasz Grzybek

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 20:56   

spokojny napisał/a:
Łukasz Naczas napisał/a:
a potem mam niespodziankę

A dla nas jakąś masz? Np. żeby Grzegorz takiej siary nie robił. Dało by radę?

Jak zrobi siarę to...TAP MADL

No i może zanim będzie Grześ nauczał ekonomii i jakie to prosperity osiągają miasta pod ich rządami < słowa jednego z forumowiczów > uporają się z DŁUGI

elvis 

Wysłany: Sro Cze 01, 2011 15:08   

jaki to ma związek z topicem? Zwyczajna zawiść po wizycie Łukasza w Chinach?
Przypominam tematem jest pytanie , które wzbudziło duże zainteresowanie.....

jackthenipper 
Jack the nipper

Wysłany: Nie Cze 12, 2011 10:20   Naczas myli pojęcia

Pan Naczas myli pojęcia bo pracę na rzecz Gniezna to On wykonuje jako radny i władze miasta. Wszyscy Ci ludzie do których skierował pytanie nic nie zrobią bez współpracy władz lokalnych. Ciekaw jestem czy pan Naczas wystąpił do tych ludzi z jakąś inicjatywą współpracy?
Pytanie powinien skierować do całej grupy czyli: Tomasz Nowak (PO), Paweł Arndt (PO), Irena Tomaszak-Zesiuk (PO),Witold Czarnecki (PIS), Adam Hofman (PIS), Zbigniew Dolata (PIS), Tadeusz Tomaszewski (SLD), Elżbieta Streker-Dembińska (SLD),Eugeniusz Grzeszczak (PSL).
Ci posłowie reprezentują cały okręg 37 więc jak się panie Naczas układa współpraca ze wszystkimi? Z kim się Pan próbował kontaktować? Co Pan zrobił dla swojego miasta? Proszę tylko nie pisać o wyjazdach do Chin i podpisaniu listów współpracy bo jak wiadomo do realnych czynów daleka jeszcze droga. Rozumiem że chce Pan lansować siebie i SLD ale Wasze ugrupowanie niestety co innego mówi a Co innego robi. To ludzie Waszego ugrupowania kupują po cichu kościelne kaplice. Więc skończmy z tą obłudą.

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 08:08   

Aktywista Ruchu Poparcia Palikota myli niektóre pojęcia i kompetencje. Jedak kilka spraw dla Gniezna wymienionych jest tutaj. http://gniezno.com.pl/wia..._te_numery.html Przyjdzie czas na sprawozdanie pełne w kampanii.

Konferecja podsumowująca już w środę. Nie będę szczędził słów krytyki w związku z niektórymi odpowiedziami...

elvis 

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 10:06   

@jackthenipper Niepotrzebny atak na Łukasza Naczasa. Argumenty ad personam świadczą o słabości.
Łukasz Naczas jest aktywnym członkiem społeczności lokalnej i ma prawo zadawać pytania.
To nie jest już "harcerz" , to już polityk .
Czekam na konferencję.
Szanowni Państwo . Mniej zawiści proszę.

jackthenipper 
Jack the nipper

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 21:55   

@elvis to nie atak tylko podobne pytanie rozszerzone o kilka osób oraz samego zainteresowanego. Ja pytam o realną współpracę na linii radny-poseł. Obserwuję te osoby które startowały z naszego regionu wyborczego numer 37. Wszystkie tylko dużo mówią a nic konkretnego nie robią. Największym ściemniaczem jest Adam Hofman który jest typowym spadochroniarzem i to jego trzeba tępić.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 23:12   

jackthenipper, a mógłbyś się nauczyć pisać po polsku?

jackthenipper napisał/a:
pytanie rozszerzone o kilka osób

jackthenipper napisał/a:
jest typowym spadochroniarzem

O co chodzi w tym poście?

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Pią Lip 01, 2011 16:13   

Najpełniejsze sprawozdanie złożył Tadeusz Tomaszewski. Jego działania można zobaczyć na http://www.tadeusztomasze...-poselskie.html - tam też zamieszczone zostały tezy, które otrzymałem w odpowiedzi.

Mniej obszreną odpowiedź udzielił Paweł Arndt. Oto ona:
Cytat:
Szanowny Panie Radny,

Działalność każdego posła na Sejm RP realizowana jest na wielu płaszczyznach. W najprostszy sposób można ją podzielić na: aktywność regionalną, pracę w Sejmie oraz przedsięwzięcia poza granicami kraju.
Nie da się ukryć, że okres mijającej kadencji był wyjątkowo trudny. Potwierdzają to fakty społeczno-ekonomiczne, mające miejsce na całym świecie. Pomimo występujących nieprzychylności, moja działalność poselska na wszystkich płaszczyznach nie odbiega od poczynań z poprzednich kadencji. Ponadto pragnę dodać, że cała moja praca - jako posła na Sejm RP - jest jawna i wszyscy zainteresowani mogą ją obserwować.
Jak to w życiu, po każdym etapie przychodzi czas na refleksję oraz analizę minionego okresu. Wydaje mi się, że odpowiedzialny parlamentarzysta podejmuje takie kroki – w każdym bądź razie, ja tak czynię.
Pragnę również zauważyć, że ludzie mają prawo do oceny i rozliczenia działalności wybranego posła na Sejm RP, a najlepszym do tego narzędziem są wszystkie elementy demokracji, która w naszym kraju doskonale funkcjonuje. Mając na uwadze powyższe fakty, bezzasadne wydaje mi się Pana pośrednictwo w prezentacji mojej działalności wszystkim zainteresowanym.

Z poważaniem,
Paweł Arndt
poseł na Sejm RP

Odpowiedz do tematu