Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czapki zimowe "Gnieźnieńscy patrioci"
Autor Wiadomość
adrenalina 

Wysłany: Sob Lis 03, 2012 13:05   Czapki zimowe "Gnieźnieńscy patrioci"

Zapraszamy wszystkich do zakupu najnowszego gadżetu zaprojektowanego przez Start Gniezno Internet F@ns. Tym razem w sprzedaży będą czapki zimowe "Gnieźnieńscy patrioci". Koszt jednej sztuki to 25 złotych. Zapisy standardowo u TOOMIEGO poprzez PW, pod numerem gadu gadu (9061776, pisać nawet jak niedostępny) i numerem telefonu 783835697. Czapki są już w Gnieźnie, więc będzie możliwość odbioru w kolejnym tygodniu!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Lis 03, 2012 19:22   

Niedługo ktoś postawi znak równości pomiędzy kibicem a patriotą...

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sob Lis 03, 2012 20:38   

no chyba że to kibice Polonii. my mamy opinie "lewaków" :D

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Lis 03, 2012 21:25   

Sądząc po Tobie to nie bez powodu - ale luz, patriotyzm lewicowy także występuje w naturze :D

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sob Lis 03, 2012 22:54   

ten temat można pociągnąć, ale chyba nie tutaj.
p.s. dla "kibicowskiej braci" każdy na lewo od ONR jest lewakiem i kosmopolitą :diabel:
p.s. 2 na Polonii mam znajomych z klimatów ONR jak i SHARP & punk. taka specyfika.

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 00:01   Re: Czapki zimowe "Gnieźnieńscy patrioci"

adrenalina napisał/a:
Zapraszamy wszystkich do zakupu najnowszego gadżetu zaprojektowanego przez Start Gniezno Internet F@ns. Tym razem w sprzedaży będą czapki zimowe "Gnieźnieńscy patrioci". Koszt jednej sztuki to 25 złotych. Zapisy standardowo u TOOMIEGO poprzez PW, pod numerem gadu gadu (9061776, pisać nawet jak niedostępny) i numerem telefonu 783835697. Czapki są już w Gnieźnie, więc będzie możliwość odbioru w kolejnym tygodniu!

UWAGA!

Na odbiór można umawiać się od środy, ponieważ pilnie wyjeżdżam i wracam we wtorek wieczorem. Przez ten czas można się zapisywać, a potem umówimy się na odbiór. Miłego!

vega 

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 08:51   

Zgadzam się z p.Tasmańskim :) bo co ma wspólnego patriotyzm z kibicem ?.
Tego typu łączenie słów raczej zniechęca niż zachęca...

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 12:34   

Ja myślę, ze w takich próbach mamy do czynienia z manipulacją tymi pojęciami (świadomą lub nie).

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 15:30   

vega napisał/a:

To ma pokazać że kibole Startu Gniezno to też patrioci. Zniechęca to nie bierz.

adrenalina 

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 16:56   

vega napisał/a:
bo co ma wspólnego patriotyzm z kibicem ?.

Najpierw dowiedz się w jakich akcjach patriotycznych bierzemy udział, a później wypowiadaj się na ten temat.

Diabel-tasmanski napisał/a:
Niedługo ktoś postawi znak równości pomiędzy kibicem a patriotą...

Skoro patriotyzm polega m.in. na pielęgnowaniu tradycji i przypominaniu o ważnych wydarzeniach historycznych, to wystarczy spojrzeć kto stara się, aby Polacy pamiętali np. o Powstaniu Wielkopolskim, Żołnierzach Wyklętych, czy chociażby o Czerwcu '56. Nikt tutaj nie mówi o znaku równości. Wystarczy obejrzeć kilka materiów, które niezbyt chętnie są pokazywane w telewizji. Oto przykład http://www.youtube.com/watch?v=mL9R8HwTROY

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 17:31   

adrenalina, naprawdę nie musisz mi niczego udowadniać. Fakty są mi znane. nie zmienia to jednak faktu, ze kibic nie oznacza patriota, a patriota nie oznacza kibic. Lepiej by to wyglądało gdyby był tam napis: "Gnieźnieńscy kibice patrioci"

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 18:24   

Ktoś kto nie jest patriotą pewnie tego nie kupi. :)

adrenalina 

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 20:17   

Diabel-tasmanski napisał/a:
adrenalina, naprawdę nie musisz mi niczego udowadniać. Fakty są mi znane. nie zmienia to jednak faktu, ze kibic nie oznacza patriota, a patriota nie oznacza kibic. Lepiej by to wyglądało gdyby był tam napis: "Gnieźnieńscy kibice patrioci"

A czy ja twierdzę, że każdy kibic to patriota lub patriotami są tylko kibice? Polecam poprzednią wypowiedź: nikt tutaj nie mówi o znaku równości. Poza tym sprawa jest prosta, nie podoba Ci się hasło - nie kupisz.

vega 

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 21:15   

To tak trochę po trochu jak z dziećmi - mówisz "nie maluj kredkami po ścianach bo to będzie brzydko wyglądało" a maluch na to - nie podoba ci się to nie oglądaj...
W ten sposób na pewno się nie dogadamy. JA uważam że takie połączenie słów jest nie do końca dobre ale nie wpieram nikomu, że nie ma ich używać czy sprzedawać/kupować...

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 21:23   

Ale o jakim połączeniu słów mówimy? "Gnieźnieńscy Patrioci" - tylko takie połączenie widzę i nie ma w nim (moim zdaniem) nic złego. Szukanie w tym drugiego dna jest szukaniem przysłowiowego kija na psa.

Czapki kupią osoby, które czują się zarówno kibicami Startu (herb) jak i Patriotami. Osoby które nie są kibicami, albo czują się "Europejczykami" tego nie kupią. Proste.

adriansson 

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 21:34   

Marcineek napisał/a:

Czapki kupią osoby, które czują się zarówno kibicami Startu (herb) jak i Patriotami. Osoby które nie są kibicami, albo czują się "Europejczykami" tego nie kupią. Proste.

A co jeśli czuje się Patriotą i jestem kibicem Startu a mimo to nie kupię tej czapki? Patriotyzm nosi się w sercu. Niekoniecznie na głowie.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lis 04, 2012 23:04   

To też nie kupuj! Co chcesz udowodnić teraz. Lanserstwo? Ja jestem kibolem i patriotą i czuję potrzebę by to pokazać. Więc kupiłem. Tylko tyle i aż tyle.

vega 

Wysłany: Pon Lis 05, 2012 08:43   

Chodziło mnie o połączenie słów kibic (w domyśle) i patriota. Jak można łączyć bardzo doniosłe określenie człowieka patrioty (zajrzyjcie czego dotyczy to określenie), określenie które nie jest do używania "na co dzień" bo określa bardzo pozytywną postawę z kibicem? Przecież to człowiek który jest związany sercem ze swoja drużyną, zawodnikiem czy osobą ale patriotyzmu w tej postawie nie ma żadnego. Jest wierność, miłość, oddanie itp itd ale patriotyzm...? Już nie wspomnę o "kibolach" bo to chyba przejęzyczenie lub niedoinformowanie Antka... (jakby co proponuję sprawdzić znaczenie tego określenia...)
To tyle - kwestia zakupu mnie nie interesuje - chcesz kup nie to nie... Chcesz produkuj ale nie dziw się, że towar nie idzie lub idzie ale nie w takich ilościach jakbyś się spodziewał....

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lis 05, 2012 09:20   

vega napisał/a:
Już nie wspomnę o "kibolach" bo to chyba przejęzyczenie lub niedoinformowanie Antka... (jakby co proponuję sprawdzić znaczenie tego określenia...)

Również proponuję sprawdzić znaczenie tego słowa. Zwłaszcza w Wielkopolsce.

vega napisał/a:
Chcesz produkuj ale nie dziw się, że towar nie idzie lub idzie ale nie w takich ilościach jakbyś się spodziewał....

Nie mam się czemu dziwić. "Towar" idzie i to praktycznie dokładnie w takich ilościach jakich się spodziewałem/spodziewaliśmy.

Dziekuję.

vega 

Wysłany: Pon Lis 05, 2012 12:56   

Wyraziłem tylko moje zdanie - nie wszyscy muszą się od razu z nim zgadzać. Gratuluję pomysłowości i realizacji... Czekajmy teraz na chłodniejsze dni...

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Lis 05, 2012 13:45   

Cytat:
mam nadzieję, że nie na stronie Lecha :hahaha:

Czapeczki ładne :) szkoda, że nie noszę ich w ogóle :(

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pon Lis 05, 2012 21:54   

Marcineek napisał/a:
vega napisał/a:
Już nie wspomnę o "kibolach" bo to chyba przejęzyczenie lub niedoinformowanie Antka... (jakby co proponuję sprawdzić znaczenie tego określenia...)

strasznie naciągana teoria.
co do czapek. mierzi mnie łączenie barw klubowych z godłem, ale to moja prywatna opinia. jestem tylko ciekaw ilu nabywców bedzie w nich regularnie chodzić. ale skoro mamy demokrację (jeszcze mamy) to każdy może nosić to co mu się podoba, pod warunkiem że nie propaguje komunizmu, faszyzmu i rasizmu.
p.s. graficznie nieźle, tylko dałbym szerszy pasek z barwami narodowymi. ale to również moja subiektywna opinia.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 06, 2012 09:52   

Fakt czapki wykonane nieźle.
kapusta napisał/a:
mierzi mnie łączenie barw klubowych z godłem
no i tu zbliżamy się do sedna... Bo to jest niewłaściwe, ale z czegoś wynika...

sksfighter 

Wysłany: Sro Lis 21, 2012 12:45   

Mam pytanie, czy czapki są jeszcze może gdzieś na stanie?

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Lis 21, 2012 13:02   

Poszły wszystkie.

Odpowiedz do tematu