Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypowiedzi posezonowe
Autor Wiadomość
pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 19:34   Wypowiedzi posezonowe

Grono znanych osób ze świata postanowiło wypowiedzieć się o tym, co działo się w sezonie ogórkowym w gnieźnieńskim Starcie oraz skomentować zmiany kadrowe w naszej ekipie.
Posłuchajmy, co powiedzieli...

Zbigniew Boniek (o trenerze Kędziorze): Czy powinien być kierownikiem zespołu?Z tego co wiem, to nim będzie pan Imbierowicz, bo on jest od tego, żeby pewne rzeczy żużlowcom prać, pomagać i to jego dziedzina. Czy Lech Kędziora jest odpowiednią osobą na tym stanowisku? Jak najbardziej. Zna salony międzynarodowe, pewnie łatwo będzie mu dotrzeć do wszystkich menedżerów gwiazd z Grand Prix, gdyż biegle włada kilkoma języ...hahahahaha....hahahha....nie no jak ja to usłyszałem, to (śmiech spontaniczny) hahahaha...myślałem, że to jest pierwszy aprilis...hahaha...Znam Leszka, lubię hahaha...ale hahah (wyciera łzy) ...kończ waść, wstydu oszczędź- było kiedyś takie ...hahahahah...powiedzenie...hahah

Davey Watt: Moja twarz nie pasuje Ci w zespole? W#%#@ć Ci?

Władysław Komarnicki (o Zagarze) : To jest, panie redaktorze, fiu- bździu, południowiec, gorąca krew, a dodatkowo leniwy, spasiony kot.

Manuel Arboleda (o odejściu Nichollsa) : Kiedy dowiedziałem się o odejściu Scotta, było mi smutno, płakałem...

Mariusz Fierlej: Człowieku, jak oni spadną, to z pewnością przez chorego psychicznie trenera. Stawiam flaszkę, że gnieźnianie nie będą mogli dogadać się z tym cz***em i dlatego spadną, człowieku ...

Rafał Szombierski (o tym, dlaczego mógłby jeździć w Gnieźnie): Dlaczego? Jedź do Rybnika i podpisz tam kontrakt....Momot da Ci kasę (uśmiecha się). Tu jest spoko, czemu nie. Mirek (Jabłoński- przyp. red) mówił, że warto, choć trzeba na przelew pół roku poczekać, ale ja to przyzwyczajony jestem do tego (śmiech)

Dariusz Szpakowski: Start w przyszłym sezonie będzie potrzebował punktów jak ryba tlenu.

Franciszek Smuda (o Lindbacku): Myyyśle, że ...yyyy....on może być czarną owcą, ale może być też czarną perłą.

Anna Grodzka: Nigdy nie byłam na żużlu, ale chętnie pójdę. Nie boję się zmian!

Jan Tomaszewski (o Zagarze): On nie ma w głowie sodówki, on ma saturator!

Franz Maurer (celując AK-47 w stronę Skórnickiego i Zorra): mlask, mlask, mlask , wy*****ć (otwiera ogień, blacha pozostaje podziurawiona jak sito)

Piotr Świerczewski (do Arka Rusieckiego): Panie prezesie, mam kontakty w Anglii i Francji, jak trzeba to kogoś sprowadzę na mały kontrakt i to nieprawdą, że walę na chaos. Znam Borka, Kołtonia i chłopaka Piaska.

Patryk Małecki (o tym, czego chce od fanów w Gnieźnie): Siema bur***ki, może kogoś zaboli to co powiem, ale jak nie będzie dopingu, to trzeba iść na Mieszko! Tam jest winko, piknik, a ja serwuję kiełbasę. Start potrzebuje dopingu.

Sławek Drabik (patrzy na Ułamka ): Coś mi tu nie gra, w tym Starcie. Uważajcie. Jak gość płacze, że zawiódł, bo poród odbierał, to się prawie odwadnia. Zupełnie jak ja przy 2 litrach whiskey na trzech.

Radosław Majdan (relacjonuje sprzed siedziby Startu dla Canal + nieudane negocjacje prezesa Rusieckiego z Kacprem Gomólskim): Myślę, że wiesz...to był taki odruch, on go k.. okłamał z trzy razy, trafił go k..., a potem przyaktorzył...

Krzysztof Krawczyk (o tym samym, co Giorgio Majdani trzy wersy wyżej): Trudno tak, razem być nam ze sobą...

Arkadiusz Rusiecki (kończy rozmowę z Kacprem, aby mu dopiec chce zaintonować pewnego znanego aktora i mówi do niego słynny cytat): Nie chce mi się z Tobą gadać (odkłada słuchawkę, kasuje kontakt w skrzynce, dodaje do blokowanych)

Igor Sypniewski (gościnnie o składzie Startu): Ta drużyna jest taka...ja bym to powiedział...nieee...nieekskluzywna...

Józef Wojciechowski: Co? Start? Jaki start? Gniezno? Eeee…Ostatni raz w Gnieźnie byłem w 1979 roku.

Robert Dowhan: Tylko panowie, nie róbcie mi tu popeliny, bo znów cała Polska będzie do mnie nap****ć smsy, że co się w Gnieźnie dzieje. Ściemniać to Falubaz, a nie nas. W końcu mam immunitet i ja tu rządze.

Jan Tomaszewski (o odejściu trenera): Nie można go zwolnić, trzeba go po prostu wy***ć dyscyplinarnie!

Mateusz Borek: Panowie, uporządkujmy trochę dyskusję. Jestem trochę pryncypialny, znam Arka Rusieckiego, bardzo lubię, więc jak czytam, że Start ma spaść z Ekstraligi to się na to nie godzę!

Roman Kołtoń : Mati to znaczy ja powiem tak. Jak wchodzi się do Ekstraligi, to trzeba mieć pieniądze, by spokojnie się utrzymać. Szanujmy się, tak?

Jakub Błaszczykowski : Fajnie w tym Gnieźnie jest...Katedra, ładne laski, tanie piwo no i dostaję regularnie bilety dla całej rodziny. Warto przylecieć na mecz.

Jakub Kosecki (do Oskara i Macieja Fajfera): Chcę być bezczelny jak Zlatan, a wy możecie być bezczelni jak ja.

Janusz Wójcik: Nie mamy juniorów, k, jedziemy bez juniorów, k..!

Nicky 

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 19:58   Re: Wypowiedzi posezonowe

Sebastian daj sobie troszke na luz... Ps : Reszta na PW

z_trybuny 

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 20:15   

te historyjki pasowały jakiś czas wstecz, w tym momencie można by troche zmienić ich kierunek, bo według mnie i jak i wielu innych kibiców SKS STARTU GNIEZNO w klubie bardzo dobrze sie dzieje i to widac na każdym kroku.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 20:18   

Gwoli wyjaśnienia: ten post ma/miał charakter satyryczny, nie zamierzałem nikogo obrazić - kto nie chce, niech mi nie wierzy :-)

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 20:21   

A mnie się taki cykl podoba. Lubię kreatywność :) humor musi być a ja nie mam wątpliwości, że to ma charakter satyryczny :) Może walniesz bloga?

z_trybuny 

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 20:23   

SKS START GNIEZNO oficjalnie

ubot90 

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 20:25   

...przynajmniej wiemy czemu w satyrze kariery nie zrobiłeś.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 20:35   

:ok:

Bartas0513 

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 22:49   

Dobre :hahaha:

Najlepsza kwestia p. Dowhana :hahaha:

Odpowiedz do tematu