Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalna strona internetowa klubu
Autor Wiadomość
faza 

Wysłany: Sob Lis 12, 2011 23:12   

Wreszcie posty o tym klubie zalewały całe forum niech tam piszą sobie

krychu90 

Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 03:32   

Co myślicie o nowej szacie graficznej naszej strony?
Jak na moje nowa jest elastyczna i nowoczesna, niestety ale "stara" stawała się dla mnie monotonna i ograniczała się do szybkich wizyt. Takie działania utwierdzają mnie w przekonaniu że w klubie pracują osoby znające się na obecnych realiach, trendach czy jak to inaczej nazwać, a sztab ludzi działający w dziale marketingu, reklamy robi profesjonalną robotę. Oby tak dalej...

maksior 

Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 10:36   

kicha totalna,gdzie jest forum?

CRC 

Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 10:40   

maksior napisał/a:

he he starannie ukryte w Dla kibiców=>linki

scyzoryk2000 

Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 17:12   

Minimalne poprawki by się przydały w kolorystyce jak jest dużo newsów to drażni trochę to białe tło jak kończy się zdjęcie z panoramą stadionu. Na pierwszy rzut oka (nie zgłębiałem tak dokładnie całej str) jest świetna ;]

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 21:09   

Sama strona ciekawa. Wizualnie podoba mi się, co do przejrzystości i funkcjonalności - wyjdzie w praniu.

Rozbawiła mnie jednak wypowiedź pana Damazego G.

Cytat:
Dodatkowo stwierdziliśmy, że stara szata strony nie sprzyjała pozostaniu na niej kibiców – z reguły odwiedziny na naszej witrynie sprowadzały się do sprawdzenia, czy na jej górze pojawił się nowy news. Obecny layout ma układ nie blogowy, jak dotychczas, a portalowy – co powinno zachęcić fanów do zagoszczenia na niej na dłużej.

Żeby zachęcić fanów do zagoszczenia na dłużej na stronie, nie trzeba zmieniać layoutu. Wystarczy przypilnować, żeby artykuły ze strony klubowej nie pojawiały się praktycznie równocześnie na SyFach... Ale o tym już mówiłem, pisałem...

CRC napisał/a:
maksior napisał/a:

he he starannie ukryte w Dla kibiców=>linki

Na pierwszym miejscu for jest forum na którym w dziale żużlowym 2012 napisano 346 postów. Gdzie dyskuję o jutrzejszym meczu prowadzi moderator z 1 użytkownikiem... Dla porównania na naszym forum, jeszcze do niedawna oficjalnym, napisano (także w dziale Start 2012) 2778 postów... Że nie doliczę tych z działu kibicowskiego.
Widać rękę Pana niedoRzecznika...

Ale my się nie przejmujemy i dyskutujemy dalej :)

Bartas0513 

Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 21:15   

Marcineek napisał/a:
Dla porównania na naszym forum, jeszcze do niedawna oficjalnym, napisano (także w dziale Start 2012) 2778 postów... Że nie doliczę tych z działu kibicowskiego.

To tylko pokazuje jaki błąd popełnili nasi marketingowcy. Oczywiście sama działaność marketingowa jest bardzo dobra ale akurat podejmując decyzję o przeniesieniu się na fejsa w kwestii kontaktu z kibicami troszkę się pomylili. Ta statystyka powinna dać im do myslenia.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 11:48   

Dla mnie ta strona to jakies nieporozumienie.

Gdzie są odnośniki do starszych newsów?
Nie jest nic dopracowane.

Pozwoliłem sobie zaznaczyć co mnie wkurza.

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 11:30   

krój czcionki w Aktualnościach, połączony z jej rozmiarem i podbitką (szarzyzna przedstawiająca stadion) powoduje, że odechciewa mi się czytać tego, co umieszczono. Nieczytelne, nieprzyjazne, rozmyte, upierdliwe...

Kenneth_Philips 

Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 12:56   

Niestety, ale moim zdaniem to co jest na oficjalnej w ogóle nie powinno ujrzeć światła dziennego. Jest to dzieło na tyle niedopracowane, że aż wstyd.

Testy pod Operą
Kilka tylko fotek
1. Newsy głównej (rozjazd, czcionka, dzielenie linii)

Sprawdzić działanie pod każdą przeglądarką bo o testy w3.org to ja nawet nie proszę :) KLIK

Pod chromem to się tak nie rozjeżdża, ale za to problem z czcionką. "i" zlewa się w "l"

2. Fotki pod newsami (kadrowanie)

Duży błąd w konstrukcji strony. Albo tworzymy standard wrzucanych fotek i obróbka automatem, albo dowolność formatowa grafiki ale kadrowanie ręczne.

3. Newsy (czytelność straszliwie niska, drażniąca)

Właściwie styl zostosowany na stronie nie daje dużego pola manewru. Wydaje się, że jedyne rozwiązanie to czarna czcionka i jednolite tło pod tekstem. Background zablokowany

Tu już bez komentarza :( Podobnie pod chromem.

4. Kalendarz (kliknięcie na wydarzenie otwiera stronę główną + problem z październikiem)

Rok wystarczyłny linię przed lub po miesiącu i sprawa załatwiona, ale takie rzeczy wychwutuje się na etapie testów, których jak pokazuje dzieło pewnie nie było. Pod chromem to następny miesiąc się już w ogóle znika z linii

5. o problemie czcionek to ja nawet nie wspomnę

witkacy 

Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 19:38   

Mnie wkurza okienko z facebooka które się pojawia i przeszkadza w czytaniu wiadomości i nie można go usuną czy też zamknąć. Poprzednia wersja strony bardziej mi odpowiadała.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 09:20   

u mnie przestała się prawidłowo otwierać na Mozilli - w ogóle nie wyświetla informacji, które są na obrazku numer 5 powyżej, także ani terminarza, ani kadry sobie nie sprawdzę...

Joker 

Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 09:26   

A kto wykonywał tę stronę?

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 09:33   

a gimeli jaka się ukazuje moim oczom na Explorer'ze to się nawet nie da opisać, to by książka cała musiała być

arkadiusz 

Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 19:31   

Ta nowa strona to wielka Kompromitacja

Joker 

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 10:41   

Nie dowiem się?

emil1702 

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 16:38   

Cytat:
A kto wykonywał tę stronę?
www.godmode.biz

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 14:27   

Widzę, że co niektóre zmiany już na stronie są dokonywane...a to bardzo dobry znak.

Poprawiono czcionkę i czytelność newsów (czarna czcionka). Pod chromem wygląda to już zadowalająco. Niestety Opera leży, a pod IE leży po całości. Pod Operą występuje wciąż problem z belką głównych 3 newsów oraz nowy problem z boxem najbliższe/ostatnie/następne zawody.

Problem z kalendarzem wciąż istnieje, tak samo jak graficzne tło pod tekstem czy problem z długimi newsami (vide: Reprezentowali klub)

Poza tym chciałbym zgłosić poprawkę do linkowania: 4 newsów pod głównymi newsami. Najlepiej jakby się linkował cały podświetlany box. A nie jak jest aktualnie: nagłówek i tekst: czytaj dalej. Jak będzie się wszystko linkować - można "czytaj dalej" zlikwidować

Joker 

Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 10:28   

I co juz strona jest OK?

emil1702 napisał/a:
www.godmode.biz

Nowy rzecznik, nowa strona? Znajomy rzecznika?

CRC 

Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 10:56   

na mozilli wszysto ok ale na IE9 niestety nie!
tak dla jasności

tak u mnie wygląda strona na mozilli
http://img208.imageshack....93/mozillab.jpg

a tak na IE9
http://img812.imageshack.us/img812/5605/ie9um.jpg

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 11:20   

mam dokładnie to samo na Mozilli co Ty na Explorerze. Explorera nie używam w ogóle, ale zajrzałem z ciekawości - jest gimela totalna.
Sprawę w pełni rozwiązał Chrome.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 11:38   

Strona wciąż "leży", a ja już tracę nadzieję że będzie chociaż "poprawna".
Stara strona, choć "przestarzała" to lata świetlne do tego co jest obecnie. Przykre to

CRC 

Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 20:08   

Widać, że ktoś jednak czyta to forum, bo widzę zmiany na stronie!
Szkoda tylko, że na gorsze, bo strona na IE9 wygląda teraz tak:

http://img718.imageshack....beztytuuycz.jpg

dla przypomnienia jeszcze kilka dni temu wyglądała tak:

Magik 

Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 20:15   

CRC napisał/a:
Widać, że ktoś jednak czyta to forum, bo widzę zmiany na stronie!
Szkoda tylko, że na gorsze, bo strona na IE9 wygląda teraz tak:

http://img718.imageshack....beztytuuycz.jpg

dla przypomnienia jeszcze kilka dni temu wyglądała tak:

ja nie widze roznicy.xdd

krychu90 

Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 23:04   

Magik napisał/a:
ja nie widze roznicy.xdd

to się przyjrzyj! "Belka" z najbliższym meczem po prawej stronie dla podpowiedzi dla ciebie.

dawi92 
START GNIEZNO

Wysłany: Nie Maj 20, 2012 00:22   

Oficjalna strona turnieju chrobrego zaniedbana panowie...zawodnicy, bilety itd

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 00:53   

może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi ze sklepem Startu? to przeciez zwykły sklep sportowy w internecie. są tam chociaz jakies klubowe ciuchy albo gadżety?

krychu90 

Wysłany: Sro Cze 05, 2013 19:22   

jest to zwyczajny sklep internetowy z którym Start podpisał umowę, od każdego produktu klub ma zapewnione jakieś drobne pieniądze. Sklep na 100% pewny, zamawiałem buty i dotarły szybko. A co do "normalnych" gadżetów to SGIF posiada swój punkt na Mickiewicza w PH "TARGOWISKO" (koło "Jagody"), w którym znajdziesz ciekawy asortyment. A gadżety "wydawane" przez klub znajdziesz w Ziemowicie.

Odpowiedz do tematu