Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Stal Gorzów, 7 lipca godz. 16:00
Autor Wiadomość
gustaw6666 
www.pitec.pl

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 17:39   

Takie pytanie, czy przesądzone jest że spadają trzy zespoły czy będą jeszcze rozmowy?

marcin83gno 

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 18:39   

napewno lecą 3 to już było dawno pewne

Do_żylny 

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 20:56   

teraz to już na juniorów jadą, jak by to oni byli wszystkiemu winni...
tor, kibice, juniorzy, złe samopoczucie, komisarz, co jeszcze??

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 21:11   

ugo napisał/a:

Bardzo dobrze, cieszy mnie to niezmiernie. W moim sektorze siedziała para z Gorzowa wpieprzali słonecznik przez cały mecz i wiadomo jaki zostawili po sobie syf, ale kiedy im zwróciłem uwagę to powiedzieli, że u nich też tak robią.
Masz rację przyjechała hołota i narobiła smrodu.

W Gorzowie pałaszowanie słonecznika to już tradycja. Dwa lata temu byłem tam na DPŚ, zarówno barażu, jak i finale, i oto co zobaczyłem: http://img37.imageshack.us/img37/6228/img0924u.jpg

Poza tym, uważam że nie ma się czego czepiać. Najpierw spójrzmy na siebie i popatrzmy jak wygląda stadion po wyjściu kibiców. Jeden wielki syf, sterta butelek, opakowań i papierów.

granda 

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 21:31   

Do_żylny napisał/a:

Dokładnie, juniorzy w tym roku i tak pokazali, że potrafią jechać, a że brak stabilizacji, cóż to ekstraliga. Tylko wielkie talenty, potrafią wejść do ekstraligi i robić tam wielkie zdobycze punktowe. No ale na kogoś trzeba winę zrzucić, najłatwiej na juniorów. Jeszcze tekst " Co się dzieje z juniorami Startu"...pisze klubowy redaktorzyna. Szybko się zapomina, że Oskar przywiózł wiele punktów, a np. gdyby nie lisek to już nawet mecz z Gorzowem byłby o pietruszkę, bo u bonusie nawet nie byłoby mowy przed meczem. Gdyby nie przewiózł Holdera( tak samo Oskar) i Przedpełskiego nie było by zwycięstwa z Toruniem, a że teraz jadą słabiej...przypominam, że przed sezonem z góry skazywani byli na pożarcie. A teraz wielkie halo, że to przez nich.

PS. Zarząd full profesjonaliści. Nie mają na spłatę długów. A ligę juniorów robią przy świetle (wiadomo jakie to koszty)...jeszcze się śmiać czy już płakać?

CzerwonoCzarny 

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 22:03   

granda napisał/a:
Do_żylny napisał/a:

Dokładnie, juniorzy w tym roku i tak pokazali, że potrafią jechać, a że brak stabilizacji, cóż to ekstraliga. Tylko wielkie talenty, potrafią wejść do ekstraligi i robić tam wielkie zdobycze punktowe. No ale na kogoś trzeba winę zrzucić, najłatwiej na juniorów. Jeszcze tekst " Co się dzieje z juniorami Startu"...pisze klubowy redaktorzyna. Szybko się zapomina, że Oskar przywiózł wiele punktów, a np. gdyby nie lisek to już nawet mecz z Gorzowem byłby o pietruszkę, bo u bonusie nawet nie byłoby mowy przed meczem. Gdyby nie przewiózł Holdera( tak samo Oskar) i Przedpełskiego nie było by zwycięstwa z Toruniem, a że teraz jadą słabiej...przypominam, że przed sezonem z góry skazywani byli na pożarcie. A teraz wielkie halo, że to przez nich.

PS. Zarząd full profesjonaliści. Nie mają na spłatę długów. A ligę juniorów robią przy świetle (wiadomo jakie to koszty)...jeszcze się śmiać czy już płakać?

a może to był nakaz z góry żeby odjechać te zawody o tej porze? naprawdę, jak nieraz czytam to forum to nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Edddddd 

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 22:30   

Problem z kasą to jedno - nie zamierzam tego roztrząsać. Nie wiem na jakiej podstawie budowany był budżet - wiem za to, że na rynku uwidacznia się coraz większy kryzys. Wiem również, że za fatalną pozycję w tabeli winić należy naszego lidera rodem z Brazylii. Zobaczcie sobie ile punktów robił Lindbaeck i zastępujący go Watt w poszczególnych meczach, a następnie spróbujcie sobie wyobrazić co by było, gdyby ilość tych punktów była podobna do zdobyczy Zagara. Nie chcę tego zwalać na pecha tudzież brak wiedzy - nie mnie to oceniać. Po prostu zakontraktowaliśmy nie tego lidera co trzeba...

Viridis 

Wysłany: Czw Lip 11, 2013 05:39   

A moim zdaniem ojcem chrzestnym spadku naszej drużyny do pierwszej ligi jest tylko jedna i jedyna osoba Colgate wiadomo o kogo biega :yes:

speedhub 
speedhub

Wysłany: Czw Lip 11, 2013 08:48   

Trudno się nie zgodzić co do Colgate. Który ma terez taką średnią jak na początku swojej kariery. A że to doświadczony E-ligowiec świadczą poniższe statystyki. Sebastiana punktów zabrakło w Lesznie (+2 pkt do tabeli), zabrakło w Gorzowie (+2 pkt do tabeli) i nawet w Częstochowie (+2 pkt do tabeli)

1992 Częstochowa - NS
1993 Częstochowa - 0,478 II liga (23)*
1994 Częstochowa - 1,250 I liga (64)
1995 Częstochowa - 1,598 I liga (82)
1996 Częstochowa - 2,011 I liga (88)
1997 Częstochowa - 2,112 I liga (98)
1998 Częstochowa - 2,747 II liga (87)
1999 Gdańsk - 2,278 I liga (108)
2000 Gdańsk - 2,214 Ekstraliga (103)
2001 Wrocław - 2,170 Ekstraliga (100)
2002 Leszno - 2,304 Ekstraliga (102)
2003 Częstochowa - 2,284 Ekstraliga (88)
2004 Częstochowa - 1,894 Ekstraliga (85)
2005 Częstochowa - 1,903 Ekstraliga (72)
2006 Częstochowa - 2,183 Ekstraliga (104)
2007 Częstochowa - 1,622 Ekstraliga (74)
2008 Częstochowa - 1,912 Ekstraliga (102)
2009 Tarnów - 2,581 I liga (74)
2010 Tarnów - 1,771 Ekstraliga (83)
2011 Tarnów - 1,892 Ekstraliga (83)

Budżet rozłożył nam Pan ADHD - NA (nieanonimowy alkoholik). Kasę wziął, w lidze albo nie jechał albo przegrywaliśmy przez niego mecze.
Kiedyś pisałem, że za pieniądze które dostał skusiłby się Krzysztof Kasprzak, bo był blikso bardzo Gniezna, ale ostatecznie negocjacje się urwały bo przestało nas na niego stać... bo kasa była już u Pana ADHD.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Lip 11, 2013 10:40   

Viridis napisał/a:
A moim zdaniem ojcem chrzestnym spadku naszej drużyny do pierwszej ligi jest tylko jedna i jedyna osoba Colgate wiadomo o kogo biega :yes:

chrzestnym może i tak, ale ojcem właściwym jednak chyba boski Antonio...i nawet pisku gimnazjalistek już jakby nie słychać...

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Lip 11, 2013 11:51   

Szabla napisał/a:
boski Antonio...i nawet pisku gimnazjalistek już jakby nie słychać...

Trafne spostrzeżenie :ok: Bynajmniej ja go w tym sezonie jeszcze nie słyszałem :)

Co do kasy wydanej na niewypały to aż mnie krew zalewa kogo moglibyśmy mieć za te pieniądze albo nawet i za mniejsze...

Lindback 1,7 mln --> Kasprzak 1,7 mln
Bjarne 1 mln --> Scott 0,9 mln
Ułamek 1,3 mln --> Woffinden 0,8 mln

Cóż, mądry Polak po szkodzie...

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Lip 11, 2013 11:58   

Konia z rzędem temu, kto przewidział Woffindena. Czy ktoś w ogóle licytował i go chciał? czy niejako "z urzędu" został we Wrocku i to za 0,8 bańki?

19SKS52 

Wysłany: Czw Lip 11, 2013 17:39   

Ramenedes napisał/a:
Co do kasy wydanej na niewypały to aż mnie krew zalewa kogo moglibyśmy mieć za te pieniądze albo nawet i za mniejsze...

Lindback 1,7 mln --> Kasprzak 1,7 mln

Bjarne 1 mln --> Scott 0,9 mln

Ułamek 1,3 mln --> Woffinden 0,8 mln

I tu można spekulować. O ile Lindback jest dla mnie pewniakiem do dętki roku, to z tym Bjarnem i Ułamkiem jest różnie. Obaj potrafią ( pokazali już kilka razy w tym sezonie) przywieść bardzo dobre punkty, by w kolejnym słabo pojechać. Pewnie Scotty też by tak jeździł w kratkę. Nie do końca możemy ich obwiniać za ten sezon, bo jednak ciągle zerówek i jedynek wyłącznie nie zbierają. Ale jak mówiłem- tu jest wiele wyjść z sytuacji i można dyskutować bez końca. Pozdro :ok: .

m_k 

Wysłany: Pią Lip 12, 2013 23:31   

Panowie i Panie
Lindback oraz B.Pedersen musiei zostac na ten sezon.\
Ponieważ niewiele osób wie ze w ENEA nie mozna podpisywać czegos takiego jak UGODA - dopuszczalne w 1 lidze.
A że wobec tych własnie dwóch Panów zadłuzenie klubu buło najwieksze , a zapłecenie w terminie graniczylo z cudem , nasi działacze wpadli na *** pomysł dogadali sie z w/w Panami że podpisza stosowny dokument ze zadłuzenie zostało zaplacone, a kwota zadluzenia została doliczona do kontraktu za 2013 !!

A teraz mam dlugi za 2012 i 2013 w pakiecie.

Ktoś pisze ze mogliśmy zakontraktowac 2 lider takiego jak MATEJ.
Kto przed sezonem liczył że Matej będzie tak zapierdalal, w zeszlym sezoniem tylko w Gorzowie jezdził na takim poziomie, a na wyjazadzch czesto była padaka.

Ja osobiscie dziekuej bardzo serdecznie MATEJOWI za ten sezon, ponieważ przysporzył mega emocji swą jazdą.
Życze jemu wszystkiego dobrego, złota w GP oraz wypłacalnego klubu w przyszłych sezonach ( takich klubów jest juz jak na lekarstwo).

W małej tabelce MEGA zawodowców w STARCIE po tych kilkunastu meczach juz zajmuje 3 miejsce po Kasperze i Cegle .

marcin83gno 

Wysłany: Sob Lip 13, 2013 08:45   

Kolego zapomniałeś chyba o kilku zawodowcach którzy jeździli także w Starcie i dużo zrobili dla klubu
:yes:

Odpowiedz do tematu