Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl



Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Występy Startowców poza ligą polską.
Autor Wiadomość
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 10:25   

Grand Prix Włoch, Terenzano 3 sierpnia


Wyniki:
1. Niels Kristian Iversen (Dania) - 13 (3,0,w,3,2,2,3) + 1. miejsce w finale
2. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 18 (2,2,3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 10 (0,3,2,1,1,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Matej Zagar (Słowenia) - 14 (3,3,1,2,2,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Jarosław Hampel (Polska) - 13 (3,2,1,3,3,1)
6. Nicki Pedersen (Dania) - 12 (2,3,3,2,1,1)
7. Darcy Ward (Australia) - 11 (3,2,2,1,3,0)
8. Leon Madsen (Dania) - 8 (1,1,3,2,1,0)
9. Tomasz Gollob (Polska) - 6 (0,1,d,2,3)
10. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 6 (0,2,2,0,2)
11. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 6 (1,1,2,0,2)
12. Greg Hancock (USA) - 5 (2,0,0,3,0)
13. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 5 (0,3,1,1,d)
14. Martin Vaculik (Słowacja) - 5 (2,0,1,1,1)
15. Ales Dryml (Czechy) - 4 (1,0,3,0,0)
16. Nicolas Covatti (Włochy) - 2 (1,1,0,w,-)

17. Nicolas Vicentin - 0 (u)
18. Michele Paco Castagna - NS

Bieg po biegu:
1. Zagar, Pedersen, Covatti, Sajfutdinow
4. Hampel, Woffinden, Lindgren, Lindbaeck
5. Kasprzak, Lindbaeck, Covatti, Hancock
8. Zagar, Ward, Lindgren, Iversen
12. Madsen, Lindbaeck, Zagar, Gollob (d4)
14. Iversen, Pedersen, Vaculik, Lindbaeck
16. Hampel, Zagar, Kasprzak, Dryml
19. Ward, Lindbaeck, Sajfutdinow, Dryml
20. Woffinden, Zagar, Vaculik, Hancock

Półfinały:
22. Zagar, Sajfutdinow, Hampel, Ward

Finał:
23. Iversen, Woffinden, Sajfutdinow, Zagar


Finał Srebrnego Kasku - Rawicz, 3 sierpnia

Klasyfikacja końcowa:
1. Piotr Pawlicki - 15 (3,3,3,3,3)
2. Patryk Dudek - 14 (3,3,2,3,3)
3. Bartosz Zmarzlik - 12 (2,2,3,2,3)
4. Patryk Dolny - 11 (2,3,2,2,2)
5. Kacper Gomólski - 11 (2,2,3,2,2)
6. Adrian Cyfer - 10 (3,2,3,1,1)
7. Szymon Woźniak - 9 (3,1,1,3,1)
8. Alex Zgardziński - 6 (1,3,2,w,-)
9. Adam Strzelec - 5 (d,2,u,3,d)
10. Marcel Szymko - 5 (1,0,1,2,1)
11. Hubert Łęgowik - 5 (1,w,1,1,2)
12. Oskar Fajfer - 4 (1,1,2,d,-)
13. Mikołaj Curyło - 2 (2,w,t,-,-)
14. Kamil Pulczyński - 1 (0,w,1,0,-)
15. Artur Czaja - 1 (0,1,d,w,-)
16. Mateusz Łukaszewski - 0 (0,0,d,-,-)
17. Sebastian Niedźwiedź - 0 (d,w,w,)

Bieg po biegu:
1. Woźniak, Curyło, Fajfer, Czaja
6. Dolny, Gomólski, Fajfer, Łukaszewski
10. Cyfer, Fajfer, Pulczyński, Strzelec (u)
14. Pawlicki, Zmarzlik, Fajfer (d), Zgardziński (w)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 12:15   

Elite League, 5 sierpnia

Poole Pirates - 56
1. Darcy Ward - 7+2 (2*,1,2*,2)
2. Thomas H. Jonasson - 13 (3,3,2,3,2)
3. Greg Hancock - 9+1 (1,3,1,3,1*)
4. Rohan Tungate - 8 (3,0,3,2)
5. Maciej Janowski - 9+1 (3,2,3,1*)
6. Josh Grajczonek - 5+2 (3,1*,0,1*)
7. Michael Dyer - 5+2 (1,1,1*,2*)

Eastbourne Eagles - 38
1. Bjarne Pedersen - 12+1 (1,4!,1*,3,3)
2. Mikkel Michelsen - 11+1 (0,1*,3,3,4!,0)
3. Simon Gustafsson - 1 (0,0,0,1)
4. Lukas Dryml - ZZ
5. Cameron Woodward - 7 (2,2,2,1,0)
6. Timo Lahti - 0 (0,0,0,0)
7. Kim Nilsson - 7 (2,2,0,0,0,3)

Bieg po biegu:
1. Jonasson, Ward, Pedersen, Michelsen 5:1
5. Hancock, Pedersen!, Michelsen, Tungate 3:5 (20:12)
11. Janowski, Michelsen!, Pedersen, Grajczonek 3:5 (42:28)
13. Pedersen, Ward, Janowski, Woodward 3:3 (50:32)
15. Pedersen, Jonasson, Hancock, Michelsen 3:3 (56:38)

Elitserien, 6 sierpnia

Vargarna Norrkoeping - 52
1. Peter Kildemand - 8+2 (2*,w,2,3,1*)
2. Tomasz Gapiński - 9 (3,3,1,2)
3. Adrian Miedziński - 7+1 (3,3,0,1*)
4. Kim Nilsson - 4 (1,0,2,1)
5. Nicki Pedersen - 11 (3,2,3,1,2)
6. Anders Mellgren - 4 (1,0,-,3)
7. Pontus Aspgren - 9+3 (3,2*,1*,1,2*)

Indianerna Kumla - 38
1. Antonio Lindbaeck - 5 (0,2,0,3,0)
2. Joonas Kylmaekorpi - 5+1 (1,1*,3,d,0,0)
3. Piotr Protasiewicz - 6+1 (2,2*,w,2,-)
4. Rune Holta - 1 (d,1,-,-,)
5. Niels Kristian Iversen - 16 (2,3,3,3,2,3)
6. Mathias Thoernblom - 1 (w,0,-,1,)
7. Damian Baliński - 4+1 (2,1*,1,d,)

Bieg po biegu:
1. Gapiński, Kildemand, Kylmaekorpi, Lindbaeck 5:1
6. Miedziński, Lindbaeck, Kylmaekorpi, Nilsson 3:3 (24:12)
9. Kylmaekorpi, Pedersen, Aspgren, Lindbaeck 3:3 (30:24)
13. Lindbaeck, Gapiński, Miedziński, Kylmaekorpi 3:3 (45:33)
14. Kildemand, Iversen, Pedersen, Lindbaeck 4:2 (49:35)


Hammarby Sztokholm: 46
1. Grzegorz Walasek - 7+1 (0,3,2,2*)
2. Artiom Łaguta - 9 (3,3,0,3)
3. Leon Madsen - 10+1 (3,3,2,2*,0)
4. Mikael Max - 0 (0,0,-,-)
5. Kenneth Bjerre - 11 (2,2,2,3,2)
6. Sebastian Alden - 4+1 (0,1*,0,3,0)
7. Robin Aspegren - 5+2 (1,2*,0,u,2*)

Piraterna Motala: 44
1. Przemysław Pawlicki - 8 (2,2,3,1)
2. Linus Sundstroem - 4+2 (1*,1*,1,1)
3. Greg Hancock - 8+1 (1*,2,3,1,1)
4. Piotr Pawlicki - 4+1 (2,1,1*,0)
5. Matej Zagar - 12 (3,3,3,d,3)
6. Anton Rosen - 5 (3,0,1,1)
7. Fredrik Engman - 3+1 (2*,0,1,0)

Bieg po biegu:
4. Zagar, Bjerre, Alden, Engman 3:3 (10:14)
8. Zagar, Madsen, Engman, Aspegren 2:4 (23:25)
10. Zagar, Walasek, Rosen, Aspegren (u) 2:4 (27:33)
14. Bjerre, Walasek, Hancock, Zagar (d) 5:1 (44:40)
15. Zagar, Bjerre, Hancock, Madsen 2:4 (46:44)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 23:32   

Liga duńska, 7 sierpnia

Munkebo Speedway Club - 50
Tomasz Gapiński - 15 (2,2,2,3,3,3)
Claus Vissing - 8+3 (1*,3,d,1*,2*,1)
Morten Risager - 11+2 (3,1*,2*,2,1,2)
Cameron Heeps - 8 (1,1,0,2,1,3)
Anders Thomsen - 8+2 (2*,3,1*,2)

Holstebro Speedway Klub - 34
Bjarne Pedersen - 15 (3,3,3,3,2,1)
Oskar Fajfer - 6+1 (0,1,2*,3,d,0)
Andriej Karpow - 1 (0,0,1)
Jonas B. Andersen - 8 (2,3,1,0,0,2)
Emil Groendal - 4 (0,0,0,3,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Gapiński, Vissing, Fajfer 3:3
3. Vissing, Thomsen, Fajfer, Groendal 5:1 (12:6)
4. Pedersen, Gapiński, Risager, Karpow 3:3 (15:9)
5. Andersen, Fajfer, Heeps, Vissing (d) 1:5 (16:14)
7. Pedersen, Gapiński, Andersen, Heeps 2:4 (23:19)
8. Fajfer, Risager, Vissing, Groendal 3:3 (26:22)
10. Pedersen, Thomsen, Heeps, Fajfer (d) 3:3 (32:28)
12. Gapiński, Pedersen, Risager, Fajfer 4:2 (41:31)
14. Gapiński, Risager, Pedersen, Groendal 5:1 (50:34)


Elite League, 7 sierpnia

King’s Lynn Stars - 52
1. Niels Kristian Iversen - zastępstwo zawodnika
2. Lasse Bjerre - 7+2 (1*,1,3,2*)
3. Mads Korneliussen - 13+1 (2*,0,3,3,2,3)
4. Richie Worrall - 9+1 (2,3,1,2*,1)
5. Cameron Woodward (gość) - 13+3 (1*,3,3,3,1*,2*)
6. Nicklas Porsing - 0 (0,0,0)
7. Kozza Smith (gość) -10 (1,2,3,1,0,3)

Belle Vue Aces - 38
1. Matej Zagar - 12 (3,3,2,3,1)
2. Kevin Woelbert - zastępstwo zawodnika
3. Craig Cook - 6 (1,2,1,2,0)
4. Ulrich Ostergaard - 3+2 (0,2*,1*,0,0)
5. Magnus Zetterstroem - 2 (d,0,2,0,0)
6. Kauko Nieminen - 4 (3,0,0,1)
7. Kevin Doolan (gość) - 11+3 (2*,3,2,1*,1*,2)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Worrall, Bjerre, Zetterstroem (d) 3:3
5. Zagar, Ostergaard, Worrall, Korneliussen 1:5 (13:17)
11. Woodward, Zagar, Doolan, Porsing 3:3 (37:29)
13. Zagar, Korneliussen, Woodward, Zetterstroem 3:3 (43:35)
15. Korneliussen, Woodward, Zagar, Cook 5:1 (52:38)

Liga czeska, 7 sierpnia

Zlata Prilba Pardubice - 51 pkt.
1. Stanisław Burza - 3+1 (2*,1,0,0,0)
2. Tomas Suchanek - 11 (3,3,2,2,1)
3. Lukas Dryml - zastępstwo zawodnika
4. Hynek Stichauer - 9+2 (2,2*,1*,1,3)
5. Joonas Kylmaekorpi - 11+1 (2*,3,2,3,1)
6. Jaroslav Petrak - 1 (1,-,0,0)
7. Vaclav Milik - 16 (d,3,2,2,3,3,3)

AK Slany - 42 pkt.
8. Eduard Krcmar - zastępstwo zawodnika
9. Michal Dudek - 2 (0,1,1,0)
10. Sebastian Ułamek - 17 (3,3,6!,2,3)
11. Martin Malek - 6 (0,1,1,3,1,0)
12. Tomasz Chrzanowski - 8+1 (1,1,0,2,2*,2)
13. Ronny Weiss - 5+2 (2*,d,1*,2,0)
14. Roman Cejka - 4+1 (3,0,0,-,1*)

Bieg po biegu:
3. Ułamek, Stichauer, Burza, Malek 3:3 (9:9)
7. Ułamek, Suchanek, Malek, Burza 2:4 (26:16)
8. Ułamek (!), Milik, Stichauer, Chrzanowski 3:6 (29:22)
12. Kylmaekorpi, Ułamek, Stichauer, Dudek 4:2 (41:34)
14. Ułamek, Chrzanowski, Kylmaekorpi, Burza 1:5 (47:40)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 09:39   

Elite League, 8 sierpnia

Swindon Robins - 52
1. Hans Andersen - 8+2 (2,2,2*,2*)
2. Edward Kennett - 4+2 (1*,1*,2,w)
3. Peter Kildemand - 12 (3,3,3,3,d)
4. Nick Morris - 7+2 (2*,0,2*,3)
5. Troy Batchelor - 12 (2,3,3,3,1)
6. David Bellego - 7 (3,1,3,w,0)
7. Kyle Howarth - 2+1 (1,0,1*,0)

Birmingham Brummies - 40
1. Davey Watt - 2+2 (0,1*,1*,0)
2. Jason Doyle - 15 (3,2,3,4!,3)
3. Daniel King - 5 (1,2,0!,2)
4. Ben Barker - 3 (0,0,1,2)
5. Martin Smolinski - 8+1 (1,3,1,1,2*)
6. Claus Vissing - 0 (0,0,0)
7. Stuart Robson - 7+2 (2,3,0,1*,1*)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Andersen, Kennett, Watt 3:3
5. Kildermand, Doyle, Watt, Morris 3:3 (17:13)
11. Batchelor, Doyle(4!), Watt, Bellego (w) 3:5 (40:28)
13. Batchelor, Andersen, Smolinski, Watt 5:1 (48:32)


Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie

Wyniki:
1. Krystian Pieszczek - 14 (3,3,3,2,3)
2. Hubert Łęgowik - 13 (2,3,3,2,3)
3. Bartosz Bietracki - 10 (1,2,3,3,1)
4. Ernest Koza - 9 (2,1,2,3,1)
5. Marcin Nowak - 9 (1,3,2,1,2)
6. Alex Zgardziński - 9 (2,2,1,2,2)
7. Mike Trzensiok - 8 (0,3,3,2,0)
8. Daniel Kaczmarek - 8 (0,2,0,3,3)
9. Dominik Kossakowski – 8 (3,1,1,0,3)
10. Oskar Bober - 7 (0,u,2,3,2)
11. Oskar Ajtner Gollob - 7 (3,2,1,u,1)
12. Adrian Gała - 6 (2,1,2,1,0)
13. Karol Jóźwik – 5 (3,0,d,1,1)
14. Kacper Woryna - 5 (1,0,1,1,2)

Bieg po biegu:
4. (69,69) Jóźwik, Gała
6. (69,50) Nowak, Bietracki, Gała, Woryna
11. (69,47) Trzensiok, Gała, Gollob, Kaczmarek
13. (69,34) Bober, Pieszczek, Gała, Kossakowski
20. (68,40) Łęgowik, Zgardziński, Koza, Gała
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 10:34   

Allsvenskan, 9 sierpnia

Masarna Avesta - 48
1. Daniel Jeleniewski - 6 (w,3,3,0)
2. Eric Andersson - 5+1 (2,1*,1,1)
3. Maksim Bogdanow - 10+1 (3,1*,3,3,0)
4. Anton Rosen - 8+2 (2*,2,2*,2)
5. Antonio Lindbaeck - 13+1 (3,3,1*,3,3)
6. Andreas Westlund - 6+1 (1,0,2,0,2*,1)
7. Rasmus Broberg - NS (-,-,-,-)

Griparna Nykoeping - 42
1. Dennis Andersson - 16 (3,3,2,2,2,2,2)
2. Linus Ekloef - 3+1 (1,1,0,1*,0)
3. Pontus Aspgren - 8+2 (0,3,0,3,1*,1*)
4. Robin Toernqvist - ZZ
5. Rasmus Ekloef - 3 (2,1,0,-)
6. John Lindman - 6+1 (3,0,1,2*)
7. Andre Hertzberg - 6+2 (2*,1*,u,3,0)

Bieg po biegu:
4. Lindbaeck, R.Ekloef, Hertzberg, Westlund 3:3 (11:13)
9. Lindbaeck, D.Andersson, L.Ekloef, Westlund 3:3 (29:25)
12. Aspgren, Rosen, Lindbaeck, L.Ekloef 3:3 (38:34)
14. Lindbaeck, D.Andersson, Aspgren, Jeleniewski 3:3 (45:39)
15. Lindbaeck, D.Andersson, Aspgren, Bogdanow 3:3 (48:42)

Elite League, 9 sierpnia

The Lakeside Hammers - 56
1. Peter Karlsson - 13 (3,3,2,2,3)
2. Sebastian Ułamek - 2+1 (2*,u/-,-,-)
3. Lewis Bridger - 11+1 (1,3,2,3,2*)
4. Piotr Świderski - 8+3 (3,2*,1*,2*)
5. Davey Watt - 9 (3,3,3,0)
6. Kevin Doolan - 8+2 (2,2*,1*,0,0,3)
7. Richard Lawson - 5+1 (0,2*,0,2,1)

Eastbourne Eagles - 37
1. Bjarne Pedersen - 8 (1,1,2,3,1)
2. Mikkel Michelsen - 1+1 (0,0,0,0,1*)
3. Simon Gustafsson - 2+1 (0,1,u,1*,0)
4. Lukas Dryml - ZZ
5. Cameron Woodward - 5+1 (0,1*,0!,3,1,0)
6. Timo Lahti - 16 (1,1,2,6!,3,2,1)
7. Kim Nilsson - 5 (3,2,u/-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Karlsson, Ułamek, Pedersen, Michelsen 5:1
3. Świderski, Nilsson, Bridger, Gustafsson 4:2 (11:7)
4. Watt, Lawson, Lahti, Woodward 5:1 (16:8)
5. Bridger, Świderski, Pedersen, Michelsen 5:1 (21:9)
7. Watt, Doolan, Gustafsson, Michelsen 5:1 (29:13)
9. Lahti, Bridger, Świderski, Woodward! 3:3 (35:22)
11. Watt, Pedersen, Michelsen, Doolan 3:3 (41:28)
13. Pedersen, Karlsson, Woodward, Watt 2:4 (46:35)
14. Doolan, Świderski, Lahti, Gustafsson 5:1 (51:36)
15. Karlsson, Bridger, Pedersen, Woodward 5:1 (56:37)


Elite League, 10 sierpnia

Eastbourne Eagles - 49
1. Bjarne Pedersen - 13 (2,2,1,2,3,3)
2. Stuart Robson (gość) - 6+4 (1*,1,1*,2*,1*)
3. Simon Gustafsson - 11+1 (3,1*,2,1,3,1)
4. Richie Worrall (gość) - 4+1 (1,2,1*,-)
5. Cameron Woodward - zastępstwo zawodnika
6. Nicolai Klindt (gość) - 2 (2,0,0)
7. Timo Lahti - 13+1 (1*,3,3,3,0,0,3)

The Lakeside Hammers - 41
1. Peter Karlsson - 3+1 (d,0,2,1*)
2. Piotr Świderski - 9 (3,3,0,3,0,0)
3. Lewis Bridger - 9 (2,3,w,2,2)
4. Sebastian Ułamek - zastępstwo zawodnika
5. Davey Watt - 14+1 (2,3,2*,3,2,2)

6. Ashley Birks (gość) - 0 (0,0,0,w)
7. Richard Lawson - 6+2 (3,0,1,1*,1*)

Bieg po biegu:
1. Świderski, Pedersen, Robson, Karlsson (d) 3:3
4. Lahti, Watt, Robson, Lawson 4:2 (14:10)
5. Świderski, Worrall, Gustafsson, Karlsson 3:3 (17:13)
6. Watt, Pedersen, Robson, Birks 3:3 (20:16)
7. Bridger, Watt, Pedersen, Klindt 1:5 (21:21)
8. Lahti, Robson, Lawson, Świderski 5:1 (26:22)
9. Watt, Gustafsson, Worrall, Birks (w) 3:3 (29:25)
10. Świderski, Pedersen, Robson, Bridger (w) 3:3 (32:28)
11. Lahti, Karlsson, Gustafsson, Świderski 4:2 (36:30)
13. Pedersen, Watt, Karlsson, Lahti 3:3 (42:36)
15. Pedersen, Watt, Gustafsson, Świderski 4:2 (49:41)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 16:09   

Półfinał MDMP w Krakowie, 13 sierpnia

I. SCKM Włókniarz Częstochowa - 27 pkt.
19. Artur Czaja - 9 (3,3,3,d)
20. Rafał Malczewski - 10+2 (2*,3,2*,3)
21. Hubert Łęgowik - 7+1 (2*,t,3,2)
28. Oskar Polis - 1 (1)

II. Unia Tarnów - 24 pkt.
16. Mateusz Borowicz - 10+1 (1*,3,3,3)
17. Edward Mazur - 7+2 (2,1,2*,2*)
18. Ernest Koza - 7+2 (0,2*,2*,3)

III. Betard Sparta Wrocław - 22 pkt.
4. Patryk Dolny - 11 (3,3,2,3)
5. Mike Trzensiok - 4+2 (2*,2*,u,-)
6. Patryk Malitowski - 6+2 (2*,1*,1,2)
23. Łukasz Bojarski - 1 (1)
------------------
IV. Stelmet Falubaz Zielona Góra - 19 pkt.
10. Adam Strzelec - 8+2 (2*,3,2*,1)
11. Alex Zgardziński - 7 (3,0,1,3)
12. Kamil Adamczewski - 4 (1,3,d,0)

V. SERV-NET Start Gniezno - 13 pkt.
13. Oskar Fajfer - 9 (3,2,1,3)
14. Adrian Gała - 4 (0,2,0,2)
15. Dawid Wawrzyniak - 0 (d,u,d,d)

VI Speedway Wanda Instal Kraków - 11 pkt.
1. Marcin Wawrzyniak - 3 (d,1,1,1)
2. brak zawodnika
3. Krystian Rempała - 5 (2,d,3)
22. Dawid Matura - 3 (1,1,1,d)

VII. KSM Krosno - 9 pkt.
7. Mateusz Wieczorek - 2 (0,1,w,1)
8. Łukasz Kret - 7 (1,3,1,2)
9. Grzegorz Bassara - 0 (d,d,0,w)

Bieg po biegu:
3. (69,1) Fajfer, Mazur, Borowicz, Gała
6. (69,0) Strzelec, Fajfer, Adamczewski, D. Wawrzyniak (d4)
10. (69,6) Malczewski, Gała, Polis, D. Wawrzyniak (u4) (Łęgowik - t)
12. (70,3) Dolny, Trzensiok, Fajfer, Gała
15. (70,6) Rempała, Gała, Matura, D. Wawrzyniak (d4)
20. (71,0) Fajfer, Kret, Wieczorek, D. Wawrzyniak (d/start)


Elitserien, 13 sierpnia


Indianerna - 53
1. Antonio Lindbaeck - 7 (1,1,2,3,0)
2. Joonas Kylmaekorpi - 5+1 (3,1*,0,1)
3. Piotr Protasiewicz - 12 (3,3,3,3)
4. Rune Holta - 4 (0,1,1,2)
5. Niels Kristian Iversen - 12+2 (3,3,1*,2*,3)
6. Damian Baliński - 5+2 (1,1,2*,1*)
7. Mathias Thoernblom - 8+1 (3,2,1*,2)

Smederna - 37
1. Peter Karlsson - 4 (2,2,0,0)
2. Magnus Zetterstroem - 1 (0,0,1,-)
3. Grigorij Łaguta - 6+2 (1*,2*,3,d)
4. Krzysztof Buczkowski - 15 (2,3,3,3,2,2)
5. Andreas Jonsson - 6+1 (2,2,0,0,1,1*)
6. Oliver Berntzon - 5 (2,0,-,3)
7. Linus Ekloef - 0 (0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Kylmaekorpi, Karlsson, Lindbaeck, Zetterstroem 4:2
7. Buczkowski, Łaguta, Lindbaeck, Kylmaekorpi 1:5 (23:19)
10. Buczkowski, Lindbaeck, Thoernbloom, Jonsson 3:3 (35:25)
14. Lindbaeck, Iversen, Jonsson, Łaguta (d) 5:1 (50:34)
15. Iversen, Buczkowski, Jonsson, Lindbaeck 3:3 (53:37)




Piraterna - 51
1. Greg Hancock - 11 (3,2,3,3,d)
2. Linus Sundstroem - 4+1 (0,2,1*,1)
3. Jonas Davidsson - 5+1 (1*,1,0,3)
4. Piotr Pawlicki - 13 (2,3,2,3,3)
5. Matej Zagar - 6+1 (2*,2,1,1)
6. Anton Rosen - 8+1 (2*,3,0,3)
7. Fredrik Engman - 4+1 (3,1*,0,0)

Vargarna - 39
1. Nicki Pedersen - 10 (2,w,3,3,2)
2. Kim Nilsson - 4+1 (1*,2,1,0)
3. Tomasz Gapiński - 2 (0,0,2,0)
4. Peter Kildemand - 13 (3,3,3,2,0,2)
5. Adrian Miedziński - 5+2 (u,1,1*,2,1*)
6. Anders Mellgren - 1+1 (0,0,-,1*)
7. Pontus Aspgren - 4 (1,1,-,2)

Bieg po biegu:
4. Rosen, Zagar, Aspgren, Miedziński (u) 5:1 (16:8)
9. Pedersen, Zagar, Nilsson, Rosen 2:4 (30:24)
12. Pawlicki, Gapiński, Zagar, Nilsson 4:2 (40:32)
14. Hancock, Miedziński, Zagar, Gapiński 4:2 (48:36)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Sie 15, 2013 12:19   

Liga duńska, 14 sierpnia


Slangerup Speedway Klub - 43
Leon Madsen - 16+1 (3,3,0,2,3,3,2*)
Kenneth Kruse Hansen - 10+3 (2*,2,0,0,1*,2*,3)
Mikkel Michelsen - 12+2 (2,2*,3,1,1*,0,3)
Kenni Nissen - 4 (0,1,1,-,2,0)
Kasper Lykke Nielsen - 1 (0,1,-,-)

Esbjerg Motorsport - 41
Matej Zagar - 10 (d,0,3,3,2,2)
Rene Bach - 10+1 (1,3,3,2*,0,1)
Mikkel Bech Jensen - 9+2 (1,1,2,3,1*,1*)
Steen Jensen - 10+2 (3,2*,2*,3,0,0)
Michael Palm Toft - 2 (1,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Madsen, Hansen, Bach, Zagar (d) 5:1
4. Madsen, Michelsen, M. B. Jensen, Zagar 5:1 (14:10)
7. Zagar, S. Jensen, Nissen, Madsen 1:5 (20:22)
10. Zagar, Nissen, Hansen, Bach 3:3 (27:33)
12. Madsen, Zagar, M. B. Jensen, Michelsen 3:3 (35:37)
13. Hansen, Zagar, M. B. Jensen, Nissen 3:3 (38:40)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Sie 18, 2013 12:30   

Liga duńska, 16 sierpnia

Holstebro - 42:
1. Bjarne Pedersen - 6 (3,1,2)
2. Ulrich Oestergaard - 4 (1,0,d,3)
3. Aleksandr Łoktajew - 10 (3,3,3,1)
4. Jonas B Andersen - 5+1 (0,1,1*,3)
5. Emil Groendal - 2 (1,w,1)

Slangerup - 42:
1. Mikkel Michelsen - 5 (0,2,3)
2. Mirosław Jabłoński - 10 (2,3,3,2)
3. Kenneth Hansen - 3+1 (1*,0,2,0)
4. Linus Ekloef - 4+1 (2,2*,0,w)
5. Kenni Nissen - 5+1 (2*,1,2)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Jabłoński, Oestergaard, Michelsen 4:2
4. Łoktajew, Michelsen, Pedersen, Hansen 4:2 (12:12)
7. Michelsen, Pedersen, Andersen, Ekloef 3:3 (19:23)

(Biegi nierozegrane np. z powodu opadów deszczu w lidze duńskiej są uznawane jako 3:3)


Grand Prix Łotwy w Daugavpils, 17 sierpnia


Wyniki:
1. Greg Hancock (USA) - 18 (3,3,2,2,2,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Darcy Ward (Australia) - 13 (3,2,0,3,1,2,2) + 2. miejsce w finale
3. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 15 (2,3,3,2,1,3,1) + 3. miejsce w finale
4. Nicki Pedersen (Dania) - 11 (0,2,1,3,3,2,t) + taśma w finale
5. Niels Kristian Iversen (Dania) - 13 (3,2,2,3,3,w)
6. Jarosław Hampel (Polska) - 11 (2,0,3,3,3,0)
7. Matej Zagar (Słowenia) - 9 (3,1,2,2,0,1)
8. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 9 (2,0,3,1,2,1)
9. Martin Vaculik (Słowacja) - 7 (1,3,0,0,3)
10. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 7 (1,2,3,1,w)
11. Andreas Jonsson (Szwecja) - 7 (2,1,1,1,2)
12. Tomasz Gollob (Polska) - 5 (0,3,d,0,2)
13. Leon Madsen (Dania) - 5 (0,1,1,2,1)
14. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 4 (0,1,2,0,1)
15. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 3 (1,d,1,1,0)
16. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 1 (1,0,0,0,t)

17. Wiaczesław Gieruckis (Łotwa) - 0 (0)
18. Maksim Bogdanow (Łotwa) - NS

Bieg po biegu:
1. Iversen, Woffinden, Lindbaeck, Gollob
3. Zagar, Lebiediew, Kasprzak, Madsen
8. Vaculik, Ward, Zagar, Lindbaeck
10. Hampel, Zagar, Jonsson, Gollob (d/start)
12. Sajfutdinow, Hancock, Kasprzak, Lindbaeck
13. Iversen, Zagar, Sajfutdinow, Lindgren
16. Pedersen, Madsen, Jonsson, Lindbaeck
19. Pedersen, Hancock, Woffinden, Zagar
20. Hampel, Lebiediew, Lindgren, Gieruckis, Lindbaeck (t)

Półfinały:
21. Woffinden, Pedersen, Zagar, Iversen (w/u)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 10:08   

Elite League, 19 sierpnia

Belle Vue Aces - 49
1. Matej Zagar - 12+1 (3,1,2*,3,3)
2. Urlich Ostergaard - 6 (1,2,0,3)
3. Craig Cook - 9 (3,3,1,2,0)
4. Kevin Woelbert - 6 (0,0,3,3)
5. Magnus Zetterstroem - 7+1 (3,2,2*,0)
6. Michael Dyer (gość) - 7+1 (2,0,3,2*)
7. Max Fricke (gość) - 2+1 (0,0,1,1*)

Birmingham Brummies - 41
1. Chris Harris - 5 (0,2,1,2)
2. Jason Doyle - 5+2 (2,1*,2*,0)
3. Daniel King - 8+1 (1*,1,1,3,2)
4. Ben Barker - 6 (2,3,0,1)
5. Martin Smolinski - 8+3 (1*,3,2,1*,1*)
6. Kyle Howarth (gość) - 1 (1,u,0,-)
7. Josh Auty - 8 (3,2,3,0,0)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Doyle, Ostergaard, Harris 4:2
6. Smolinski, Ostergaard, Zagar, Howarth (u) 3:3 (18:18)
10. Ostergaard, Zagar, King, Barker 5:1 (30:30)
13. Zagar, Harris, Smolinski, Zetterstroem 3:3 (41:37)
15. Zagar, King, Smolinski, Cook 3:3 (49:41)


Peterborough Panthers - 58
1. Kenneth Bjerre - 11+1 (d,3,3,3,2*)
2. Ryan Fisher - 7+1 (3,2*,1,1)
3. Norbert Kościuch - 6+1 (2*,1,3,w)
4. Krzysztof Buczkowski - 14+1 (3,3,2*,3,3)
5. Joonas Kylmaekorpi - 8+1 (0,3,3,2*)
6. Dakota North - 5 (3,u,1,1)
7. Patrick Hougaard - 7+1 (2*,1,3,1)

The Lakeside Hammers - 36
1. Peter Karlsson - 8 (1,2,4!,1,0)
2. Sebastian Ułamek - ZZ
3. Piotr Świderski - 5 (d,0,-,2,3)
4. Lewis Bridger - 9 (2,1,4!,0,2)
5. Davey Watt - 7+1 (2*,1,2,1,0,1)
6. Kevin Doolan - 2+1 (d,0,0,2*)
7. Richard Lawson - 5 (1,3,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
3. Buczkowski, Kościuch, Bridger, Świderski (d) 5:1 (13:5)
4. Lawson, Watt, Hougaard, Kylmaekorpi 1:5 (14:10)
5. Buczkowski, Karlsson, Kościuch, Świderski 4:2 (18:12)
6. Bjerre, Fisher, Watt, Doolan 5:1 (23:13)
8. Hougaard, Watt, Fisher, Lawson 4:2 (30:20)
9. Kościuch, Buczkowski, Watt, Doolan 5:1 (35:21)
10. Bjerre, Świderski, Fisher, Bridger 4:2 (39:23)
12. Świderski, Doolan, Hougaard, Kościuch (u/w) 1:5 (44:32)
13. Bjerre, Kylmaekorpi, Karlsson, Watt 5:1 (49:33)
15. Buczkowski, Bjerre, Watt, Karlsson 5:1 (58:36)



Eastbourne Eagles - 53
1. Bjarne Pedersen - 9+3 (2,1*,2*,3,1*)
2. Lukas Dryml - ZZ
3. Simon Gustafsson - 14+1 (3,2,1*,3,3,2)
4. Mikkel Michelsen - 5+2 (d,1,0,2*,2*)
5. Cameron Woodward - 9+1 (2*,3,3,1,0)
6. Kim Nilsson - 6+1 (2*,1,0,3)
7. Timo Lahti - 10 (3,3,2,2,0)

Kings Lynn Stars - 39
1. Niels Kristian Iversen - 16+1 (3,3,6!,1*,3)
2. Mads Korneliussen - 6+1 (w,1,3,2*,0)
3. Richie Worall - 6+1 (2,2,1,1*)
4. Lasse Bjerre - 1 (0,w,0,1)
5. Rory Schlein - 7 (1,3,1,2)
6. Nicklas Porsing - 3 (1,0,0,-,2,0)
7. Adam Ellis (gość) - 0 (0,0,-,0,-)

Bieg po biegu:
1. Iversen, Pedersen, Korneliussen (u/w), Michelsen (d) 2:3
6. Schlein, Lahti, Pedersen, Porsing 3:3 (21:14)
10. Woodward, Pedersen, Worall, Bjerre 5:1 (38:21)
13. Pedersen, Schlein, Iversen, Woodward 3:3 (45:35)
15. Iversen, Gustafsson, Pedersen, Korneliussen 3:3 (53:39)


Liga duńska, 19 sierpnia

Outrup - 45
1. Krystian Pieszczek - 12+2 (2,2*,3,2,2*,1)
2. Jakub Jamróg - 4 (0,2,2,w,0)
3. Artur Mroczka - 18 (3,3,3,3,3,3)
4. Claes Nedermark - 8 (1,0,1,2,2,2)
5. Andreas Lyager - 3 (0,1,1,1,0)

Munkebo - 39
1. Morten Risager - 5 (1,0,0,3,1,-)
2. Damian Adamczak - 12 (3,3,3,2,w,1,0)
3. Michał Mitko - 4 (0,1,2,1,0,-)
4. Anders Thomsen - 16 (2,1,2,3,3,3,2)
5. Henning Bager - 2 (1,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Adamczak, Pieszczek, Risager, Jamróg 2:4
3. Adamczak, Jamróg, Bager, Lyager 2:4 (8:10)
5. Adamczak, Jamróg, Thomsen, Nedermark 2:4 (15:15)
8. Mroczka, Adamczak, Mitko, Jamróg (w/u) 3:3 (26:22)
10. Risager, Nedermark, Lyager, Adamczak (w/u) 3:3 (32:28)
13. Thomsen, Nedermark, Adamczak, Lyager 2:4 (41:37)
14. Mroczka, Thomsen, Pieszczek, Adamczak 4:2 (45:39)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 23:05   

Liga duńska, 21 sierpnia


Grindsted - 50
1. Michael Jepsen Jensen - 15+1 (3,3,2,2*,2,3)
2. Kacper Gomólski - 14+1 (1,3,3,2,3,2*)
3. Szymon Woźniak - 11+2 (3,2*,1,1,1*,3)
4. Johannes Kikkenborg - 7+1 (1,0,1*,2,2,1)
5. Claus Lauridsen - 3+1 (2*,w,1,u)

Holstebro - 37
1. Bjarne Pedersen - 14+1 (2,d,2,3,1,6!,d)
2. Ronnie Jamroży - 4+1 (0,1,1,d,0,2)
3. Andriej Karpow - 9 (2,1,3,3)
4. Jonas B Andersen - 10 (0,2,0,3,3,1,1)
5. Mikkel B Andersen - 0 (0,d,0,0)

Bieg po biegu:
1. Jensen, Pedersen, Gomólski, Jamroży 4:2
4. Jensen, Woźniak, Karpow, Pedersen (d) 5:1 (18:6)
6. Karpow, Pedersen, Woźniak, Lauridsen (w) 1:5 (22:14)
7. Pedersen, Jensen, Kikkenborg, J. Andersen 3:3 (25:17)
10. J. Andersen, Kikkenborg, Pedersen, Lauridsen (u) 2:4 (33:27)
12. Pedersen (6), Jensen, Woźniak, Jamroży 3:6 (41:34)
14. Jensen, Gomólski, J. Andersen, Pedersen (d) 5:1 (50:37)


Elite League, 22 sierpnia


Swindon Robins - 42
1. Hans Andersen - 5 (2,1,0,2)
2. Edward Kennett - 7 (0,3,3,1)
3. Peter Kildemand - 3 (3,w,-,-)
4. Nick Morris - 9+1 (1,1,3,3,1*)
5. Troy Batchelor - 10+1 (3,2,2,1*,2)
6. Ashley Birks - 2 (1,0,0,-,1)
7. Kyle Howarth - 6+1 (u,2*,1,1,2,d)

Belle Vue Aces - 48
1. Matej Zagar - 15 (3,3,3,3,3)
2. Ulrich Ostergaard - ZZ
3. Craig Cook - 6+1 (0,1,2*,3)
4. Kevin Woelbert - 12+1 (2,2*,3,3,2,0)
5. Magnus Zetterstroem - 0 (d,0,-,0)
6. Josh Grajczonek (gość) - 10+1 (1,2*,2,2,2,0,1)
7. Kevin Doolan (gość) - 5 (3,1,0,0,1,-)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Andersen, Grajczonek, Kennett 2:4
5. Zagar, Woelbert, Morris, Kildemand (u/w) 1:5 (13:17)
11. Zagar, Batchelor, Doolan, Birks 2:4 (30:36)
13. Zagar, Andersen, Batchelor, Zetterstroem 3:3 (36:42)
15. Zagar, Batchelor, Morris, Woelbert 3:3 (42:48)

Allsvenskan, 22 sierpnia


Ornarna Mariestad 54:
1. Peter Karlsson - 11+3 (1*,2*,3,2*,3)
2. Magnus Karlsson - 9 (2,1,3,3)
3. Ricky Kling - 5 (3,1,0,1)
4. Robin Aspegren - 2 (1,0,1,0)
5. Joonas Kylmaekorpi - 12+1 (3,1,3,3,2*)
6. Adrian Bergqvist - 3+1 (1,-,-,2*)
7. Fredrik Engman - 12+1 (3,1,3,0,2*,3)

Masarna Avesta 36:
1. Antonio Lindbaeck - 14+1 (3,3,2*,3,2,1)
2. Jacob Thorssell - 5+3 (0,2*,2*,1*,0)
3. Patrick Hougaard - 5 (2,1,2,0)
4. Anton Rosen - 2 (0,2,0,-)
5. Daniel Jeleniewski - 6 (2,3,d,0,1)
6. Alexander Liljekvist - 0 (0,-,-,0)
7. Andreas Westlund - 4 (2,0,0,-,1,1)

Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, M. Karlsson, P. Karlsson, Thorssell 3:3
6. Lindbaeck, Thorssell, Kling, Aspegren 1:5 (20:16)
8. Jeleniewski, Lindbaeck, Aspegren, Kling 1:5 (26:22)
9. Lindbaeck, Thorssell, Kylmaekorpi, Engman 1:5 (27:27)
13. M. Karlsson, Lindbaeck, Kling, Jeleniewski 4:2 (44:34)
15. P. Karlsson, Kylmaekorpi, Lindbaeck, Thorssell 5:1 (54:36)
 
     
Hapayek 

Wiek: 25
Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 111
Skąd: Janowiec Wlkp
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 23:53   

Iversen,bjerre kasprzak w gp;D tyle ,ze iversen zajmuje 5 miejsce wiec 4 jest:D Martin Smoliński .Jestem bardzo ciekaw czy wystartuje wgl w GP:D Jak wiemy na 1 ligowych torach mial slabe wyniki a, tu GP go czeka za rok. Jestem w szoku takie tuzy jak janowski ,batchelor,jensen nie dały rady a tu wyskoczył smoła. CIesze sie ze hariss sie nie dostał ,znowu padake by jechał .
 
     
19SKS52 

Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 216
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 19:51   

Nie poza polską ligą, ale gościnnie:
15. Oskar Fajfer (gość) - 9 (2,3,0,3,1) w GKM.
A swoją drogą KJ po raz kolejny udowodnił, że na meczach o konkretną stawkę nie istnieje.
 
     
Robak 


Wiek: 43
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 787
Skąd: a bo ja to wiem
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 20:10   

19SKS52 napisał/a:
Nie poza polską ligą, ale gościnnie:
15. Oskar Fajfer (gość) - 9 (2,3,0,3,1) w GKM.
A swoją drogą KJ po raz kolejny udowodnił, że na meczach o konkretną stawkę nie istnieje.


Jeśli chodzi o KJ to powiedział bym,że to wina motorków,które były jego a nie te,które na ligę podstawil mu klub z zielonej
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Sie 29, 2013 12:33   

Elite League, 26 sierpnia


Wolverhampton Wolves - 42
1. Fredrik Lindgren - 11+1 (3,3,1,3,1*)
2. Robert Miśkowiak - 2+1 (2*,0,0,0)
3. Ricky Wells - 7+1 (1*,3,1,2)
4. Adam Skórnicki - 3 (2,u,0,1)
5. Tai Woffinden - 10 (3,2,3,0,2)
6. Ludvig Lindgren - 7+2 (u,1,1*,3,2*,0,0)
7. Jacob Thorssell - 2 (2,u/-,-,-)

Belle Vue Aces - 48
1. Matej Zagar - 2+2 (0,1*,0,1*)
2. Ulrich Ostergaard - 5+1 (1,2,1*,1)
3. Craig Cook - 13 (3,3,3,1,3)
4. Kevin Woelbert - 5+1 (d,0,2*,3)
5. Magnus Zetterstroem - 0 (d,-,-,-)
6. Andrew Tully (gość) - 12+1 (3,2,2*,3,2,0)
7. Max Fricke (gość) - 11+2 (1,2,1*,2,3,2*)

Bieg po biegu:
1. F. Lindgren, Miśkowiak, Ostergaard, Zagar 5:1
5. Wells, Ostergaard, Zagar, Skórnicki (u) 3:3 (17:13)
11. Woffinden, L. Lindgren, Ostergaard, Zagar 5:1 (33:33)
13. F. Lindgren, Tully, Zagar, Woffinden 3:3 (38:40)


Elitserien, 27 sierpnia


Indianerna - 46
1. Rune Holta - 5+1 (d,2*,3,0)
2. Antonio Lindabeck - 14 (3,3,3,2,3)
3. Piotr Protasiewicz - 7 (2,2,3,0)
4. Joonas Kylmaekorpi - 3+2 (1*,0,2*,0)
5. Niels Kristian Iversen - 9 (2,2,2,2,1)
6. Damian Baliński - 3 (2,0,d,1)
7. Mathias Thoernblom - 5+1 (1*,1,0,3)

Smederna - 44
1. Peter Karlsson - 12 (2,3,3,1,3,0)
2. Magnus Zetterstroem - 2+1 (1*,1,-,-)
3. Grigorij Łaguta - 10 (3,d,1,3,1,2)
4. Krzysztof Buczkowski - 4 (0,2,1,1)
5. Andreas Jonsson - 9 (3,1,2,3)
6. Oliver Berntzon - 0 (0,0,-,0)
7. Linus Ekloef - 7+1 (3,1,0,1*,2)

Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Karlsson, Zetterstroem, Holta (d) 3:3
5. Lindbaeck, Buczkowski, Thoernblom, Berntzon 4:2 (15:15)
7. Lindbaeck, Holta, Buczkowski, Łaguta (d) 5:1 (22:20)
13. Karlsson, Lindbaeck, Buczkowski, Protasiewicz 2:4 (40:38)
15. Lindbaeck, Łaguta, Iversen, Karlsson 4:2 (46:44)



Eliminacje MMPPK we Wrocławiu, 28 sierpnia

I. Betard Sparta Wrocław - 22 pkt.
5. Patryk Dolny - 9+3 (2*,2*,1,2*,2)
6. Patryk Malitowski - 12 (3,3,3,3,-)
17. Mike Trzensiok - 1 (1)

II. Stelmet Falubaz Zielona Góra - 21 pkt.
3. Adam Strzelec - 10+1 (2*,2,-,3,3)
4. Kamil Adamczewski - 7+1 (3,1*,3,-,w)
16. Alex Zgardziński - 4+2 (2*,2*)

III. Stal Gorzów - 16 pkt.
11. Adrian Cyfer - 12 (3,3,3,d,3)
12. Łukasz Cyran - 4+1 (1,0,2*,1,-)
20. Łukasz Kaczmarek - 0 (d)

IV. Victoria Piła - 14 pkt.
1. Patryk Karczmarz - 10 (1,3,2,3,1)
2. Arkadiusz Pawlak - 4+1 (0,2*,w,d,2)

V. Lechma Start Gniezno - 10 pkt.
9. Dawid Wawrzyniak - 6 (0,1,1,1,3)
10. Adrian Gała - 4 (2,u,w,2,w)

VI. Orzeł Łódź - 6 pkt.
8. Rafał Dąbrowski - 6 (1,1,1,1,2)

Bieg po biegu:
3. Cyfer, Gała, Cyran, Wawrzyniak
5. Malitowski, Dolny, Wawrzyniak, Gała (u3)
9. Adamczewski, Zgardziński, Wawrzyniak, Gała (w)
11. Karczmarz, Gała, Wawrzyniak, Pawlak (d3)
14. Wawrzyniak, Dąbrowski, Gała (w)


Elite League, 28 sierpnia

King’s Lynn Stars - 48
1. Tai Woffinden (gość) - 13+1 (3,2,3,2*,3)
2. Lasse Bjerre - 0 (0,0,-,0)
3. Mads Korneliussen - 6+1 (0,2,2*,2)
4. Richie Worrall - 8 (3,0,3,2)
5. Rory Schlein - 11+1 (3,2*,3,3,w)
6. Nicklas Porsing - 7 (1,3,3,0,u)
7. Kozza Smith - 3+2 (d,0,2*,1*)

The Lakeside Hammers - 42
1. Peter Karlsson - 6+2 (1*,3,1*,1,u/-)
2. Sebastian Ułamek - zastępstwo zawodnika
3. Piotr Świderski - 8+2 (1*,1,0,2,3,1*)
4. Lewis Bridger - 5+1 (2,1,d,1*,1)
5. Davey Watt - 8 (2,3,1,2,0)
6. Kevin Doolan - 5+1 (2,2*,1,0,0)
7. Richard Lawson - 10+1 (3,1*,1,3,2)

Bieg po biegu:
3. Worrall, Bridger, Świderski, Korneliussen 3:3 (7:11)
4. Schlein, Watt, Lawson, Smith 3:3 (10:14)
5. Karlsson, Korneliussen, Świderski, Worrall 2:4 (12:18)
6. Watt, Woffinden, Doolan, Bjerre 2:4 (14:22)
7. Porsing, Schlein, Bridger, Świderski 5:1 (19:23)
9. Worrall, Korneliussen, Watt, Doolan 5:1 (29:25)
10. Woffinden, Świderski, Bridger, Bjerre 3:3 (32:28)
11. Schlein, Watt, Karlsson, Porsing 3:3 (35:31)
12. Świderski, Korneliussen, Smith, Doolan 3:3 (38:34)
13. Schlein, Woffinden, Karlsson, Watt 5:1 (43:35)
15. Woffinden, Lawson, Świderski, Schlein (w) (Karlsson u/-) 3:3 (48:42)


I liga polska, 25 sieprnia

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 43
1. Artur Mroczka - 14+2 (2,2,3,2*,3,2*)
2. Renat Gafurow - 3 (0,1,1,1,-)
3. Robert Miśkowiak - 5 (2,3,d,d)
4. Krzysztof Jabłoński (gość) - 3+1 (1*,1,1,-,-)
5. Thomas H. Jonasson - 8 (d,3,2,d,3)
6. Krystian Pieszczek - 8 (3,0,3,2,d)
7. Marcel Szymko - 2 (1,1,0,)

GKM Grudziądz - 47
9. Chris Harris - 8+2 (1,1*,2*,3,1)
10. Andriej Karpow - 11 (3,2,3,3,d)
11. Norbert Kościuch - 0 (0,w,-,-)
12. Tomasz Chrzanowski - 9 (3,3,1,1,1)
13. Scott Nicholls - 10+2 (2*,2,2,2*,2)
14. Łukasz Przedpełski - 0 (0,d,0,)
15. Oskar Fajfer (gość) - 9 (2,3,0,3,1)

Bieg po biegu:
2. Pieszczek, Fajfer, Szymko, Przedpełski 2:4 (6:6)
4. Fajfer, Nicholls, Szymko, Jonasson (d4) 5:1 (14:10)
8. Mroczka, Nicholls, Gafurow, Fajfer 2:4 (24:24)
10. Fajfer, Jonasson, Chrzanowski, Szymko 4:2 (33:27)
12. Pieszczek, Mroczka, Fajfer, Przedpełski 1:5 (39:33)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 23:22   

Liga polska, 1 września


GKM Grudziądz - 45
1. Chris Harris - 8+2 (2,2*,0,2*,2)
2. Andriej Karpow - 10+1 (1*,3,2,3,1)
3. Norbert Kościuch - 8 (3,2,u,1,2)
4. Tomasz Chrzanowski - 1+1 (0,1*,-,-)
5. Scott Nicholls - 7+1 (1,3,2,0,1*)
6. Oskar Fajfer (gość) - 11 (2,1,3,3,2)
7. Łukasz Przedpełski - 0 (w,0,0)

Lokomotiv Daugavpils - 45
9. Maksim Bogdanow - 6+1 (3,1*,0,1,1,w)
10. Wiaczesław Gieruckis - 4 (0,2,2,d)
11. Wadim Tarasienko - 5 (2,1,1,1,0)
12. Roman Povazhny - zastępstwo zawodnika
13. Joonas Kylmaekorpi - 14+1 (2*,3,1,3,2,3)
14. Jewgienij Kostygow - 1 (1,0,0)
15. Andrzej Lebiediew - 15 (3,3,0,3,3,3)

Bieg po biegu:
2. Lebiediew, Fajfer, Kostygow, Przedpełski (w/u) 4:2 (7:5)
7. Nicholls, Gieruckis, Fajfer, Bogdanow 2:4 (21:21)
9. Fajfer, Gieruckis, Bogdanow, Kościuch (u4) 3:3 (28:26)
12. Fajfer, Harris, Tarasienko, Kostygow 1:5 (35:37)
13. Lebiediew, Fajfer, Bogdanow, Nicholls 4:2 (39:39)


Elite League, 31 września


Eastbourne Eagles 53:
1. Bjarne Pedersen - 13 (3,3,3,2,2)
2. Mikkel Michelsen - 10+2 (2*,3,0,3,2*)
3. Simon Gustafsson - 9+1 (2*,0,2,3,2,w)
4. Lukas Dryml - zastępstwo zawodnika
5. Cameron Woodward - 6+2 (3,1,1*,w,1*)
6. Kim Nilsson - 8+1 (2*,2,3,1,0)
7. Timo Lahti - 7+1 (3,1,2*,1)

Peterborough Panthers 43:
1. Kenneth Bjerre - 16 (1,6,3,3,3)
2. Ryan Fisher - 4+1 (t,1,1,2*)
3. Henning Bager - 0 (0,0,0,-)
4. Krzysztof Buczkowski - 7 (1,2,1,3)
5. Joonas Kylmaekorpi - 9 (0,2,6,0,1)
6. Dakota North - 2+1 (0,1*,u,0,1)
7. Patrick Hougaard - 5 (w,1,2,0,2,-)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Michelsen, Bjerre, Hougaard (u/w) (Fisher - t) 5:1
6. Pedersen, Kylmaekorpi, North, Michelsen 3:3 (24:15)
10. Pedersen, Michelsen, Buczkowski, Bager 5:1 (41:25)
13. Bjerre, Pedersen, Woodward, Kylmaekorpi 3:3 (49:35)
15. Bjerre, Pedersen, Kylmaekorpi, Gustafsson (u/w) 2:4 (53:43)


Elite League, 31 września

Eastbourne Eagles 46:
1. Bjarne Pedersen - 9 (1,1,3,3,1)
2. Mikkel Michelsen - 6 (3,2,0,0,1)
3. Simon Gustafsson - 9+1 (1*,0,3,2,3)
4. Lukas Dryml - zastępstwo zawodnika
5. Cameron Woodward - 13+2 (3,3,2*,3,2*,0)
6. Kim Nilsson - 6 (3,1,1,0,1)
7. Timo Lahti - 3+1 (d,1,1,1*)

Birmingham Brummies 44:
1. Chris Harris - 5+1 (0,3,1*,1)
2. Rory Schlein (Gość) - 13+2 (2,2*,3,2,2,2*)
3. Daniel King - 13 (3,2,2,3,3)
4. Ben Barker - zastępstwo zawodnika
5. Jason Doyle - 6 (2,3,1,0)
6. Alex Davies (Gość) - 6+2 (2,0,2*,2*,-,0,d,0)
7. Henning Bager (Gość) - 1+1 (1*,0,0,-,0,w)

Bieg po biegu:
1. Michelsen, Schlein, Pedersen, Harris 4:2
6. Doyle, Davies, Pedersen, Michelsen 1:5 (16:20)
10. Pedersen, King, Michelsen, Davies 4:2 (30:30)
13. Pedersen, Woodward, Harris, Doyle 5:1 (41:37)
15. King, Schlein, Pedersen, Woodward 1:5 (46:44)

IM Danii w Holsted, 30 września

Wyniki piątkowego turnieju i klasyfikacja końcowa mistrzostw:
1. Niels Kristian Iversen - (12) - 17 (3,2,3,3,3,3) (29)
2. Kenneth Bjerre - (10) - 11 (d,2,2,2,3,2) (21)
3. Michael Jepsen Jensen - (10) - 11 (2,1,2,3,2,1) (21)
4. Peter Kildemand - (11) - 10 (2,2,2,1,3,d) (21)
5. Hans Andersen - (10) - 9 (1,3,1,2,2) (19)
6. Bjarne Pedersen - (9) - 8 (0,3,2,1,2) (17)
7. Patrick Hougaard - (7) - 9 (3,2,3,1,0) (16)
8. Leon Madsen - (8) - 7 (3,3,0,1,0) (15)
9. Mikkel Bech Jensen - (4) - 9 (3,1,1,3,1) (13)
10. Mads Korneliussen - (5) - 7 (1,0,3,0,3) (12)
11. Nicolai Klindt - (10) - 2 (1,1,0,0,0) (12)
12. Nicki Pedersen (0) - 11 (2,3,3,2,1) (11)
13. Kenni Larsen - (10) - NS (10)
14. Mikkel Michelsen - (4) - 5 (0,d,0,3,2) (9)
15. Morten Risager - (3) - 5 (0,1,1,2,1) (8)
16. Rene Bach - (3) - 3 (2,0,1,0,0) (6)
17. Nicklas Porsing - (4) - 2 (1,0,w,0,1) (6)

18. Jesper Monberg (0) - NS
19. Johannes Kikkenborg (0) - NS

Bieg po biegu:
2. Hougaard, M.J.Jensen, Porsing, B.Pedersen
8. B.Pedersen, Kildemand, Risager, Michelsen (d/st.)
11. Korneliussen, B.Pedersen, Andersen, Klindt
14. Iversen, N.Pedersen, B.Pedersen, Bach
17. Bjerre, B.Pedersen, M.B.Jensen, Madsen


IM Szwecji w Vetlandzie, 30 września

Wyniki:
1. Andreas Jonsson (Smederna) - 11+3 (2,1,2,3,3)
2. Jonas Davidsson (Lejonen) - 15+2 (3,3,3,3,3)
3. Peter Ljung (Vastervik) - 14+1 (3,3,3,3,2)
4. Kim Nilsson (Rospiggarna) - 10+3+0 (2,2,3,2,1)
5. Tomas H. Jonasson (Vetlanda) - 10+2 (3,3,2,0,2)
6. Fredrik Lindgren (Dackarna) - 11+1 (2,2,2,2,3)
7. Daniel Nermark (Vastervik) - 10+0 (1,3,1,2,3)
8. Joonas Kylmaekorpi (Ornarna) - 9 (1,2,3,1,2)
9. Ludvig Lindgren (Griparna) - 5 (1,2,2,0,0)
10. Simon Gustafsson (Rospiggarna) - 4 (0,1,d,3,0)
11. Antonio Lindbaeck (Indianerna) - 4 (3,0,0,d,1)
12. Oliver Berntzon (Smederna) - 4 (2,0,1,0,1)
13. Mikael Max (Hammarby) - 4 (0,1,1,1,1)
14. Daniel Davidsson (Lejonen) - 3 (0,0,1,2,0)
15. Dennis Andersson (Dackarna) - 3 (0,0,0,1,2)
16. Anders Mellgren (Vargarna) - 3 (1,1,0,1,0)

17. Mathias Thoernblom (Gnistorna) - NS
18. Ricky Kling (Ornarna) - NS

Bieg po biegu:
4. Lindbaeck, Berntzon, Kylmaekorpi, Max
7. Jonasson, F.Lindgren, Mellgren, Lindbaeck
10. Nilsson, Jonsson, Nermark, Lindbaeck
16. Gustafsson, D.Davidsson, Andersson, Lindbaeck (d)
17. J.Davidsson, Ljung, Lindbaeck, L.Lindgren


Allsvenskan, 29 września

Masarna - 40
1. Daniel Jeleniewski - 6+1 (0,3,2,1*)
2. Anton Rosen - 8+3 (3,1*,2*,1,1*)
3. Maksim Bogdanow - 4+1 (2,d,2*,0)
4. Eric Andersson - 6 (0,1,3,2)
5. Antonio Lindbaeck - 11+1 (3,3,1*,2,2)
6. Andreas Westlund - 4 (1,1,2,0,0)
7. Dennis Jonsson - 1 (t,-,0,1)

Ornarna - 50
1. Ricky Kling - 13 (2,3,2,3,3)
2. Robin Aspegren - 4+3 (1*,2*,1*,0)
3. Fredrik Engman - 4 (1,0,3,0)
4. Magnus Karlsson - 9+1 (3,3,1,2*,0)
5. Joonas Kylmaekorpi - 9 (2,1,3,3)
6. Niklas Klingberg - 7 (3,0,1,3)
7. Freddy Godlund - 4+2 (2*,0,0,2*)

Bieg po biegu:
4. Lindbaeck, Kylmaekorpi, Westlund, Godlund 4:2 (10:14)
9. Lindbaeck, Kling, Aspegren, Westlund 3:3 (27:27)
12. Engman, Andersson, Lindbaeck, Aspegren 3:3 (33:39)
14. Kylmaekorpi, Lindbaeck, Jeleniewski, Engman 3:3 (37:47)
15. Kling, Lindbaeck, Rosen, Karlsson 3:3 (50:40)


Puchar Burmistrza Rawicza, 31 sierpnia

1. Daniel Jeleniewski (Lubelski Węgiel KMŻ Lublin) (3,3,3,1,3) 13+3
2. Rafał Okoniewski (Marma Polskie Folie Rzeszów) - (2,2,3,3,3) 13+w
3. Robert Miśkowiak (Wybrzeże Gdańsk) - (2,1,3,3,3) 12+3
4. Mateusz Szczepaniak (Polonia Bydgoszcz) - (3,3,2,2,2) 12+2
5. Piotr Świderski (Lechma Start Gniezno) - (3,0,3,3,2) 11
6. Marcin Jędrzejewski (Kolejarz Opole) - (2,3,1,1,1) 8
7. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - (1,1,2,3,1) 8
8. Adrian Gomólski (Falubaz Zielona Góra) - (1,3,2,2,1) 8
9. Mariusz Puszakowski (Kolejarz Rawicz) - (2,2,d,u,3) 7
10. Damian Baliński (Unia Leszno) - (0,2,1,2,2) 7
11. Marcin Nowak (Unia Leszno) - (0,2,1,2,1) 6
12. Łukasz Jankowski (Stal Gorzów) - (1,1,2,1,0) 5
13. Stanisław Burza (Kolejarz Opole) - (3,d,1,d,w) 4
14. Marcin Riesel (Kolejarz Rawicz) - (0,0,d,d,2) 2
15. Tomasz Rempała (Kolejarz Opole) - (1,d,d,0,w) 1
16. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawicz) - (0,u,0,1,0) 1
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 22:06   

Elite League, 2 września


Poole Pirates - 62
1. Darcy Ward - 14+1 (3,3,2*,3,3)
2. Thomas H. Jonasson - 10+3 (2*,1,3,2*,2*)
3. Greg Hancock - 12 (3,3,3,3)
4. Rohan Tungate - 6+3 (1,2*,2*,1*)
5. Maciej Janowski - 5+1 (w,3,1*,1)
6. Josh Grajczonek - 7 (3,0,2,2)
7. Michael Dyer - 7+2 (2*,3,2*,0)

Lakeside Hammers - 28
1. Chris Harris (gość) - 4 (1,1,0,2,0)
2. Sebastian Ułamek - zastępstwo zawodnika
3. Davey Watt - 7 (2,0!,2,d,2,1)

4. Lewis Bridger - 6+1 (0,1*,1,1,3)
5. Piotr Świderski - 8 (2,2,1,3,0)
6. Tyson Nelson (gość) - 2+1 (1,0,0,1*)
7. Richard Lawson - 1+1 (0,0,1*,0,0)

Bieg po biegu:
3. Hancock, Watt, Tungate, Bridger 4:2 (14:4)
4. Dyer, Świderski, Lawson, Janowski (w/u) 3:3 (17:7)
5. Hancock, Tungate, Harris, Watt 5:1 (22:8)
6. Ward, Świderski, Jonasson, Nelson 4:2 (26:10)
7. Janowski, Watt, Bridger, Grajczonek 3:3 (29:13)
9. Hancock, Tungate, Świderski, Lawson 5:1 (39:15)
10. Jonasson, Ward, Bridger, Watt (d) 5:1 (44:16)
11. Świderski, Grajczonek, Janowski, Harris 3:3 (47:19)
12. Hancock, Watt, Nelson, Dyer 3:3 (50:22)
13. Ward, Harris, Janowski, Świderski 4:2 (54:24)
15. Ward, Jonasson, Watt, Harris 5:1 (62:28)



Belle Vue Aces - 42
1. Matej Zagar - 9+1 (3,2,1*,3,w)
2. Magnus Zetterstroem - zastępstwo zawodnika
3. Kevin Woelbert - 4 (0,1,0,1,2)
4. Ulrich Oestergaard - 5+1 (2,1,1,0,1*)
5. Craig Cook - 14+1 (3,3,3,2*,3)
6. Andrew Tully (gość) - 0 (0,0 t,w)
7. Dakota North (gość) - 10 (1,2*,0,3,2,d,2)

Wolverhampton Wolves - 48
1. Tai Woffinden - 8 (2,3,2,1)
2. Ricky Wells - 8+3 (1*,2*,2,1*,2)
3. Freddie Lindgren - 9+1 (3,1,3,1,1*)
4. Robert Miśkowiak - 5 (0,2,0,3)
5. Adam Skórnicki - 7 (1,3,3,0)
6. Ludvig Lindgren - 8+2 (2*,1,2*,3,0)
7. Cameron Heeps (gość) - 3 (3,0,w)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Woffinden, Wells, Woelbert 3:3
6. Skórnicki, Zagar, L. Lindgren, North 2:4 (15:21)
10. F. Lindgren, North, Zagar, Miśkowiak 3:3 (26:34)
13. Zagar, Cook, Woffinden, Skórnicki 5:1 (36:42)
15. Cook, Wells, F. Lindgren, Zagar (w) 3:3 (42:38)


Finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów w Toruniu - 3 września

Wyniki:
1. Paweł Przedpełski - 14 (2,3,3,3,3)
2. Szymon Woźniak - 12 (3,3,1,3,2) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
3. Artur Czaja - 12 (1,2,3,3,3) + defekt w biegu dodatkowym
4. Kamil Pulczyński - 12 (2,3,1,3,3) + upadek w biegu dodatkowym
5. Emil Pulczyński - 11 (3,1,3,2,2)
6. Adrian Cyfer - 11 (2,2,3,2,2)
7. Patryk Dolny - 8 (1,2,2,0,3)
8. Adam Strzelec - 7 (3,3,0,0,1)
9. Łukasz Przedpełski - 7 (0,2,2,1,2)
10. Kamil Adamczewski - 7 (1,1,2,2,1)
11. Łukasz Cyran - 7 (2,2,1,1,1)
12. Patryk Malitowski - 4 (0,0,2,2,0)
13. Oskar Fajfer - 3 (3,w,w,w,w)
14. Ernest Koza - 3 (t,0,1,1,1)
15. Daniel Kaczmarek - 2 (1,1,0,0,0)
16. Rafał Malczewski - 0 (w,w,w,w,w)

Bieg po biegu:
1. Fajfer, P. Przedpełski, Adamczewski, Koza (t)
8. Woźniak, Dolny, Kaczmarek, Fajfer (w/u)
12. E. Pulczyński, Ł. Przedpełski, Cyran, Fajfer (w/2 min.)
16. K. Pulczyński, Malitowski, Fajfer (w/2 min.), Malczewski (2/2 min.)
20. Czaja, Cyfer, Strzelec, Fajfer (w/2 min.)


Elitserien, 3 września

Smederna - 44
1. Grigorij Łaguta - 13+1 (3,3,3,2*,2)
2. Magnus Zetterstroem - 4+1 (2*,2,0,0)
3. Jurica Pavlic - 4+2 (1,1*,1*,1)
4. Krzysztof Buczkowski - 7 (3,2,2,0)
5. Andreas Jonsson - 9 (3,2,1,3,0)
6. Linus Ekloef - 7+1 (3,2*,1*,0,w)
7. Oliver Berntzon - 1 (0,-,d,1)

Eastbourne - 46
1. Grag Hancock - 15+1 (1,3,3,3,2*,3)
2. Jonas Davidsson - 3 (0,0,-,3)
3. Piotr Pawlicki - 7+1 (2,2,1,2*,0)
4. Matej Zagar - 9+2 (w,3,1*,1*,3,1)
5. Przemysław Pawlicki - 4 (1,0,2,1)
6. Anton Rossen - 3+2 (1*,0,-,2*)
7. Fredrik Engman - 5 (2,0,-,3)

Bieg po biegu:
3. Buczkowski, Pi. Pawlicki, Pavlic, Zagar (w/2 min.) 4:2 (12:6)
5. Zagar, Zetterstroem, Ekloef, Rosen 3:3 (20:10)
7. Łaguta, Pi. Pawlicki, Zagar, Zetterstroem 3:3 (26:16)
10. Łaguta, Prz. Pawlicki, Zagar, Berntzon (d) 3:3 (34:26)
13. Zagar, Hancock, Pavlic, Zetterstroem 1:5 (37:41)
15. Hancock, Łaguta, Zagar, Jonsson 2:4 (44:46)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 14:05   

Elitserien, 4 września


Piraterna - 53
1. Greg Hancock - 7+3 (2*,2*,1,2*)
2. Piotr Pawlicki - 12+1 (3,3,3,1,2*)
3. Jonas Davidsson - 1 (1,0,0,0)
4. Matej Zagar - 7 (0,3,3,1)
5. Przemysław Pawlicki - 11 (0,2,3,3,3)
6. Anton Rosen - 8+2 (2*,2,1*,3)
7. Fredrik Engman - 7+2 (3,2*,0,2*)

Smederna - 37
1. Jurica Pavlic - 1+1 (0,1*,-,-)
2. Magnus Zetterstroem - 9 (1,2,3,3,0,0)
3. Grigorij Łaguta - 7+2 (2*,1,1*,2,1)
4. Krzysztof Buczkowski - 7 (3,1,0,0,3)
5. Andreas Jonsson - 10+2 (3,2,2*,2*,w,1)
6. Oliver Berntzon - 1 (0,w,-,1)
7. Linus Ekloef - 2 (1,1,-,0)

Bieg po biegu:
3. Buczkowski, Łaguta, Davidsson, Zagar 1:5 (11:7)
6. Zagar, Zetterstroem, Pavlic, Davidsson 3:3 (21:15)
8. Zagar, Jonsson, Łaguta, Davidsson 3:3 (29:19)
12. Prz. Pawlicki, Łaguta, Zagar, Zetterstoem 4:2 (42:30)



Dackarna - 43
1. Patryk Dudek - 12 (3,0,3,1,3,2)
2. Michael Jepsen Jensen - 8+2 (1,2*,2,2,1*,0)
3. Darcy Ward - 7+1 (2,2,1*,0,2)
4. Dennis Andersson - 0 (0,0,-,-)
5. Fredrik Lindgren - 5 (1,w,3,1)
6. Davey Watt - 11 (2,w,3,3,3)
7. Joel Larsson - 0 (0,-,-,0)

Elit - 47
1. Martin Vaculik - 7 (2,3,2,d)
2. Ricky Kling - 2+1 (0,1,1*,0)
3. Jarosław Hampel - 11 (3,1,2,2,3)
4. Thomas H. Jonasson - 9 (1,1,3,3,1)
5. Janusz Kołodziej - 8 (3,3,2,0)
6. Magnus Karlsson - 3+2 (1,-,1*,1*)
7. Mikkel B. Jensen - 7+1 (3,2*,0,0,2)

Bieg po biegu:
2. B. Jensen, Watt, Karlsson, Larsson 2:4 (6:6)
4. Kołodziej, B. Jensen, Lindgren, Watt (w) 1:5 (9:15)
5. Watt, Jepsen Jensen, Jonasson, B. Jensen 5:1 (14:16)
9. Watt, Vaculik, Kling, Lindgren (w) 3:3 (24:30)
11. Watt, B. Jensen, Karlsson, Larsson 3:3 (30:36)



Liga duńska, 4 września


Slangerup Speedway Klub - 43
Leon D. Madsen - 14 (2,1,3,3,3,2)
Kenneth Kruse Hansen - 7+1 (0,3,1,1,1*,1)
Mikkel Michelsen - 9 (3,3,1,0,0,2)
Kenni Nissen - 10 (1,3,1,3,2,0)
Kasper Lykke Nielsen - 3+1 (1,0,2*,0)

Grindsted Speedway Klub - 41
Antonio Lindbaeck - 14 (3,w,3,2,1,2,3)
Norbert Kościuch - 12 (1,2,2,3,3,1)
Martin Smolinski - 12+3 (2,2,2*,2*,1*,3)
Johannes Kikkenborg - 3 (0,0,0,1,2,0)
Claus Lauridsen - 0 (0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Madsen, Kościuch, Hansen 2:4
4. Michelsen, Smolinski, Madsen, Lindbaeck (w) 4:2 (14:10)
6. Lindbaeck, Smolinski, MIchelsen, Nielse 1:5 (19:17)
7. Madsen, Lindbaeck, Nissen, Kikkenborg 4:2 (23:19)
10. Kościuch, Nissen, Lindbaeck, Nielsen 2:4 (31:29)
12. Madsen, Lindbaeck, Smolinski, Michelsen 3:3 (38:34)
13. Lindbaeck, Michelsen, Hansen, Kikkenborg 3:3 (41:37)



Esbjerg Motorsport - 48
Niels Kristian Iversen - 17+1 (3,2*,3,3,3,3)
Zbigniew Suchecki - 8+1 (w,3,0,3,2*)
Rene Bach - 9+1 (1*,3,1,1,1,2)
Steen Jensen - 10 (2,3,1,3,d,1)
Michael Palm Toft - 4+1 (1,0,0,2,1*)

Holstebro Speedway Klub - 36
Bjarne Pedersen - 15 (2,1,3,2,3,2,2)
Ronnie Jamroży - 6 (1,2,2,0,1)
Andriej Karpow - 9+1 (0,0,2*,2,2,0,3)
Jonas B Andersen - 6+2 (3,1*,0,1*,1,0)
Mikkel B Andersen - 0 (0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Iversen, Pedersen, Jamroży, Suchecki (w) 3:3
4. Bach, Iversen, Pedersen, Karpow 5:1 (15:9)
6. Pedersen, Karpow, Bach, Toft 1:5 (19:17)
7. Iversen, Pedersen, Jensen, J. Andersen 4:2 (23:19)
10. Pedersen, Toft, Jamroży, Jensen (d) 2:4 (32:28)
12. Iversen, Pedersen, Bach, Karpow 4:2 (41:31)
14. Iversen, Pedersen, Jensen, J. Andersen 4:2 (48:36)


Elite League, 4 września


Kings Lynn Stars - 53
1. Tai Woffinden (gość) - 15 (0,6!,3,3,3)
2. Lasse Bjerre - 8+2 (1,2*,3,2*)
3. Mads Korneliussen - 11 (3,1,3,3,1)
4. Richie Worrall - 6+1 (2*,0,1,3)
5. Rory Schlein - 7+1 (2,2*,3,0)
6. Nicklas Porsing - 5+1 (d,3,0,d,2*)
7. Lewis Kerr (gość) - 1 (1,0,0,-)

The Lakeside Hammers - 40
1. Chris Harris (gość) - 14 (3,3,2,2,2,2)
2. Davey Watt - zastępstwo zawodnika
3. Piotr Świderski - 5+1 (1,2*,0,0,2,0)

4. Lewis Bridger - 5+1 (2*,d,1,1,1)
5. Cameron Woodward (gość) - 6+2 (1,1,2,1*,1*)
6. Tyson Nelson - 2+1 (2*,0,0,-)
7. Richard Lawson - 8+2 (3,3,1*,1*,0)

Bieg po biegu:
3. Korneliussen, Worrall, Świderski, Bridger (d) 5:1 (7:11)
5. Harris, Świderski, Korneliussen, Worrall 1:5 (10:20)
7. Porsing, Schlein, Bridger, Świderski 5:1 (23:22)
10. Woffinden, Bjerre, Bridger, Świderski 5:1 (35:28)
12. Korneliussen, Świderski, Lawson, Porsing (d) 3:3 (41:34)
15. Woffinden, Harris, Korneliussen, Świderski 4:2 (53:40)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 10:32   

GP Słowenii w Krsko, 7 września

Wyniki:
1. Jarosław Hampel (Polska) - 16 (3,1,0,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 17 (3,3,3,2,2,2,2) + 2. miejsce w finale
3. Tomasz Gollob (Polska) - 16 (3,1,2,3,3,3,1) + 3. miejsce w finale
4. Niels Kristian Iversen (Dania) - 11 (3,3,1,2,0,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Nicki Pedersen (Dania) - 14 (2,3,3,3,2,1)
6. Darcy Ward (Australia) - 10 (1,2,2,2,2,1)
7. Greg Hancock (USA) - 9 (2,1,1,2,3,0)
8. Matej Zagar (Słowenia) - 8 (1,0,1,3,3,0)
9. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 8 (2,2,3,1,0)
10. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (2,2,2,0,2)
11. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 7 (0,2,3,1,1)
12. Martin Vaculik (Słowacja) - 5 (1,3,0,1,0)
13. Aleksander Conda (Słowenia) - 3 (0,0,2,0,1)
14. Andreas Jonsson (Szwecja) - 3 (1,0,1,0,1)
15. Ales Dryml (Czechy) - 2 (0,1,0,1,0)
16. Leon Madsen (Dania) - 1 (0,0,0,0,1)

17. Matic Voldrih (Słowenia) - NS
18. Denis Stojs (Słowenia) - NS

Bieg po biegu:
1. Hampel, Hancock, Zagar, Madsen
2. Gollob, Lindgren, Jonsson, Lindbaeck
5. Pedersen, Kasprzak, Gollob, Zagar
6. Vaculik, Lindbaeck, Hampel, Conda
9. Lindbaeck, Ward, Zagar, Dryml
13. Zagar, Woffinden, Vaculik, Jonsson
16. Pedersen, Iversen, Lindbaeck, Madsen
17. Zagar, Lindgren, Conda, Iversen
19. Hancock, Woffinden, Lindbaeck, Kasprzak


Półfinały:
22. Gollob, Iversen, Pedersen, Zagar


Mecz towarzyski w Ostrowie Wlkp., 8 września

Przyjaciele - 47:
1. Tomasz Jędrzejak 11 (d,3,2,3,3)
2. Mariusz Puszakowski 4+1 (2,d,0,2*,0)
3. Grzegorz Walasek 11 (3,3,2,3,-)
4. Davey Watt 4+1 (2*,0,1,1)
5. Bjarne Pedersen 11 (3,2,3,3,-)
6. Nikolaj Busk Jakobsen 2+2 (0,1*,1,d)
7. Mathias Thoernblom 4 (2,0,0,2)

ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - 43:
9. David Ruud 9 (3,3,3,0,-)
10. Władimir Borodulin 3 (1,0,d,1,1)
11. Nicklas Porsing 8+1 (1,2,2,2,-,1*)
12. Daniel Nermark 4+1 (d,1,1*,2,-)
13. Mateusz Szczepaniak 4+1 (1*,2,1,w,-)
14. Łukasz Sówka 4+1 (1,1*,0,2)
15. Tobiasz Musielak 11 (3,2,3,3)

Bieg po biegu:
3. Walasek, Watt, Porsing, Nermark (d/2) 1:5 (9:9)
4. Pedersen, Musielak, Szczepaniak, Thoernblom 3:3 (12:12)
6. Walasek, Szczepaniak, Sówka, Watt 3:3 (18:18)
7. Ruud, Pedersen, Jakobsen, Borodulin 3:3 (21:21)
9. Ruud, Walasek, Watt, Borodulin (d/s) 3:3 (28:26)
10. Pedersen, Porsing, Nermark, Thoernblom 3:3 (31:29)
13. Pedersen, Nermark, Watt, Ruud 2:4 (36:42)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Copyright Gniezno.com.pl ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.
2002 - 2013

Polityka prywatności

Korzystanie z tej witryny oznacza akceptację regulaminu

Polecamy:
Agencja Interaktywna www.by.pl | Gniezno.com.pl |

Gniezno.com.pl jest firmą niezależną oraz samofinansującą i nie korzysta ze wsparcia środków publicznych; rządowych, samorządowych ani UE.

Właścicielem Gniezno.com.pl oraz Forum.Gniezno.com.pl jest firma Patryk Pawlak Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie, 62-200 Gniezno zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z kapitałem zakładowym w kwocie 5000 złotych w całości opłaconym. KRS: 0000475702, NIP: 7842490681, REGON: 302504149

Forum.Gniezno.com.pl stanowi integralną część portalu Gniezno.com.pl i z tego tytułu wszystkie elementy serwisu objęte są ochroną prawną. Powielanie, kopiowanie i wykorzystywanie jakiejkolwiek części jest dozwolone wyłącznie do celów osobistych. Wykorzystywanie do celów komercyjnych tylko za zgodą Gniezno.com.pl z zastrzeżeniem, iż nie mogą być one w żaden sposób modyfikowane.
Wypowiedzi użytkowników forum są ich prywatnymi opiniami. Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi naruszające dobra osób trzecich ani za prawdziwość informacji przedstawianych przez użytkowników. Korzystający z forum ponoszą wyłączną odpowiedzialność za czyny i zachowania naruszające prawo i skutki takich zachowań.
Serwis Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń oraz informacji dostarczonych przez osoby trzecie.

Nasze serwisy:
Gniezno.com.pl | Agencja Interaktywna www.by.pl | Forum.Gniezno.com.pl

Informacje:
Kontakt | Reklama | Regulamin | Osoby odpowiedziane za forum | Załóż swój dział | Zostań moderatorem

Realizacja: Gniezno.com.pl & Agencja Interaktywna www.by.pl