Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Profil na FB - bez cenzury
Autor Wiadomość
pyskaty2 

Wysłany: Pon Sie 12, 2013 10:29   Profil na FB - bez cenzury

Czytaliście??

Chyba ktoś nieźle przesadził :) Tylu różnych oszczerstw dawno nie czytałem :)

Jestem wściekły po tym sezonie, ale bez przesady. Do tego udzielają się tam osoby, co miały już swoje 5 minut w SKS.

Największa brednia: wniosek o rozłożenie na raty wpłaty na kapitał zakładowy (przy rejestracji spółki). Nie trzeba być magikiem, żeby wiedzieć, że czegoś takiego nie ma. Albo masz kasę - 100000 zł, albo nie.

daras30 
speedway

Wysłany: Pon Sie 12, 2013 23:06   

Niespełnieni ludzie i tyle. Sąwśród nich nawet forumowicze ;)

AMBROS 
AMBROS

Wysłany: Nie Sty 05, 2014 01:06   

daras30 napisał/a:
Cytat:
Niespełnieni ludzie i tyle.

Niestety czuję że teraz jesteś gościu spełniony:

,,Na dzień 30 listopada klub posiadał następujące zadłużenia względem zawodników:
- Matej Zagar - 452 600,00 zł
- Davey Watt - 219 600,00 zł
- Antonio Lindbaeck - 223 000,00 zł
- Sebastian Ułamek - 561 026,00 zł
- Piotr Świderski - 582 855,00 zł
- Bjarne Pedersen - 332 500,00 zł
- Damian Adamczak - 16 300,00 zł
- Oskar Fajfer - 334 880,00 zł
- Filip Sitera - 5 000,00 zł

Razem: 2 727 761,00 zł
Ponadto należy nadmienić, że wystawione przez Oskara Fajfera faktury na łączną kwotę 378 840,00 zł brutto nie zostały ujęte w księgach przez Start Gniezno S.A. Faktury zostały wystawione niezgodnie z przepisami ustawy o podatku od towarów i usług. Klub nie zgadza się również z wysokością naliczonego pzez zawodnika wynagrodzenia za mecze od dnia 21.07.2013 do 18.08.2013. Klub ujął w księgach należne zawodnikowi wynagrodzenie dokumentem wewnętrznym PK w łącznej wysokości 326 750,00 zł brutto. Pomiędzy zawodnikiem, a klubem istnieje spór co do wysokości wzajemnych zobowiązań i należności, sprawa toczy się przed Trybunałem PZM. "

Życie w kłamstwie jest krótkie.
Ale czy poznamy całą prawdę.

TeTris 

Wysłany: Sro Sty 15, 2014 13:04   

Ty Ambros tak samo jak państwo Związko sracie we własne gniazdo. coś wam się w życiu nie powiodło? cóż za pech.

Marvin- 

Wysłany: Sro Sty 15, 2014 13:19   

Profil o którym mowa jest próbą zrobienia gnieźnieńskiego Faktu, gratuluję jego autorom pomysłu. Świetny start projektu, zdobyliście grono "szukających sensacji", ale im dalej w las tym gorzej.

Trochę honoru panowie!

Nicky 

Wysłany: Sro Sty 15, 2014 16:17   

Ci ludzi lecza swoje chore nie spelnione ambicje ze swojej przeszlosci bedac/dzialajacw klubie. Jeden z nich zaczal juz atakowac nawet kibicow nazywajac ich pseudokibicami to odnosnie A .Gomolskiego.

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Sro Sty 15, 2014 16:30   

Kolego Tetris mnie prosze nie mieszać w nic i nie przyklejać mnie do danego tematu, gdyż na danym profilu nie jestem ani założycielem czy też administratorem jak również nie wypowiadam sie na owym profilu. No ale w Gnieźnie zaczyna to być normą że przykleja sie mnie wszedzie gdzie tylko Tato sie wypowie.

JOKER PGN 
Start Gniezno

Wysłany: Sro Sty 15, 2014 20:38   

Dla mnie Eugeniusz, AMBROS i ponk to takie gnieźnieńskie Prawo i Sprawiedliwość (PiS).
Eugeniusz to prezes Jarosław mówiący wszędzie o "zdradzie państwa" (w naszym przypadku klubu), AMBROS to taki Antoni Macierewicz wietrzący wszędzie spisek, a ponk to Adaś Hofman przydupas prezesa.

eugeniusz 

Wysłany: Sro Sty 15, 2014 21:31   

cytat z forum roku 2011

"Niestety z informacji, które do mnie docierają to finanse klubu nie prezentują się "delikatnie mówiąc" najlepiej. Prawdopodobnie nie czekają nas "super armaty" w okresie transferowym i przyszłoroczny sezon będzie tzw. sezonem na przetrwanie i poukładanie wszystkiego w klubie (chodzi tutaj przede wszystkim o finanse i sprawy organizacyjne). Wiadomo już, że z klubem na przyszły rok nie zwiążą się bracia Jabłońscy. Zaawansowane rozmowy z klubem z Ostrowa Wielkopolskiego prowadzi Michał Szczepaniak razem ze swoim bratem Mateuszem. Tak więc skład seniorski nam się posypał. Prowadzone są ponoć rozmowy z dwoma wychowankami Unii Leszno (prawdopodobnie chodzi o Adama Skórnickiego i Norberta Kościucha). Jak wiemy chęć dalszych startów w Gnieźnie wyraził Scott Nicholls i to "pod niego" będzie budowany zespół na sezon 2012. Uzupełnieniem składu mają być dwaj Duńczycy występujący w obecnym sezonie na drugoligowych torach (z całkiem niezłym skutkiem) Mads Korneliussen i Kenni Larsen, natomiast funkcję rezerwowego pełnić ma Nicolai Klindt. Zgodnie z nowym regulaminem pozycje juniorskie obsadzone zostaną przez naszych zdolnych wychowanków: Kacper Gomólski, Oskar Fajfer, Wojciech Lisiecki, Maciej Fajfer, Marcin Wawrzyniak i Adrian Gała.

Skład mógłby zatem wyglądać następująco:

9. Adam Skórnicki -> KSM 4,62
10. Mads Korneliussen -> KSM 8,39
11. Norbert Kościuch -> KSM 8,00
12. Kenni Larsen -> KSM 6,25
13. Scott Nicholls -> KSM 8,05
14. Oskar Fajfer -> KSM 3,24
15. Kacper Gomólski -> KSM 4,54
rez.: Nicolai Klindt -> KSM 6,50

Łączny KSM wyjściowego składu to 39,85 więc jak najbardziej pasuje :jupi:

Pytanie do szanownego Pana JOKERA PGN - kto napisał - odpowiedz jest prosta TY - co o tym sadzisz ?

eugeniusz 

Wysłany: Sro Sty 15, 2014 22:02   

cytat ze stycznia 2012 r

Można mieć duze zastrzezenia do sposobu przyznawania tych kar , można rugać GKSŻ ,że praktycznie dobili Ostrów i Kraków jednak jakby na to nie spojrzeć to te wszystkie kluby same są sobie winne temu ,że brały udział w tym totolotku pseudokomisji żużlowej.

Nie cieszy mnie ta sytuacja żeby była jasność bo to tak jak juz kilkakrotnie wspominałem wstyd na całą Polske i duża czarna plama na klubie , któremu kibicuję kilkadziesiat lat ,ale w jakiś sposób trzeba zacząć walkę z tą patologią ,która zżera polski w tym gnieźnieński żużel .Byc może jak na razie próby tej walki sa dość niejasne i nieudolne, ale mimo to dobrze ,że sa .
Widzę jeden pozytyw wynikający z tej nowej odmiany totolotka lesnych dziadów ...
Kary sa surowe i jeżeli zostana podtrzymane to kluby zapewne z wiekszą rozwaga będa podpisywały kontrakty (szkoda ,że dopiero za rok) ,bo startować do rozgrywek z ujemnym kontem nikogo raczej nie będzie satysfakcjonowało.
Odwołanie Startu i tak nic nie da bo lesne dziady jak coś sobie uknuja ,to tak musi zostać i już .Poza tym przykro to stwierdzić ale prezes sobie sam wraz z zarządem na to zapracowali swoim nieudolnym podejściem do spraw finansowych w klubie.
A więc co ? Pewnie mimo wszystko awansujemy za rok do tej eligi ,tylko teraz niech działacze wezmą sie za robote ,zebysmy w ekstra nie wystartowali z kontem -5 ... kontrakty podpisane więc trza się z nich teraz wywiązać bez zadnych poslizgów i innych kombinacji ,żebyśmy nie byli posmiewiskiem całej elipy.

kolejne pytanie kto to napisał - odpowiedz daras 30

kolejne cytaty wkrótce - dlatego jeszcze raz proszę nie obrażać Mnie i moich znajomych.

JOKER PGN 
Start Gniezno

Wysłany: Sro Sty 15, 2014 22:24   

Eugeniusz zluzuj majty. Człowieku co to ma wspólnego z Twoim obecnym zachowaniem?! Weź się ogarnij.

AMBROS 
AMBROS

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 01:45   

TeTris napisał/a:
Cytat:
Ty Ambros tak samo jak państwo Związko sracie we własne gniazdo.

Żadne Związko Mnie nie interesuje, niech każdy odpowiada za siebie.
Ale do rzeczy, co to znaczy ,,srać we własne gniazdo".
Czy cytat które zamieściłem w tym temacie 05.01.2014r. jest nieprawdziwy. Czy to moja wina że działacze spółki akcyjnej Start Gniezno w perfidny sposób okłamują swoich kibiców, manipulują swoimi wypowiedziami.
Czy to źle że chcę poznać prawdę i poznać stanowisko osób odpowiedzialnych za doprowadzenie na skraj bankructwa żużla w Gnieźnie?
Czy to moja wina że od dnia upublicznienia audytu kompromitującego Nas kibiców na cały kraj, działacze spółki nie wydali żadnego komunikatu, żadnego sprostowania, rozumiem że przyjęli prawdę z godnością i ,,mo.da w kubeł".
Już kilkakrotnie się wypowiadałem, Mnie nie interesują gierki i podchody, fakty i prawda obroni się sama, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby moje ,,wypociny" i cytaty które zamieściłem konstruktywnie i rzeczowo obalić. Tylko trzeba umieć odpowiadać na pytania, tylko jak to zrobić gdy się nie zna odpowiedzi!
Proste.

Cytat:
coś wam się w życiu nie powiodło? cóż za pech.

Akurat Ja jestem w osobie pojedynczej.
Ja jestem bardzo zadowolony z życia i chciałbym móc dalej być kibicem żużla w Gnieźnie tak jak to jest od ponad trzydziestu lat!!! Ale jak to będzie dalej to nie wiadomo cały czas działacze spółki akcyjnej nie informują o decyzji sądu, jak wygląda zakończenie finansowe sezonu 2013 o którym tak szeroko i otwarcie mówili jeszcze kilka miesięcy temu działacze Start Gniezno S.A.?

A jak tam u Was życie TeTris? Jakie macie powiązania ze spółką że sracie na rzadko z obawy przed prawdą?!

Nicky napisał/a:

Cytat:
Jeden z nich zaczal juz atakowac nawet kibicow nazywajac ich pseudokibicami to odnosnie A .Gomolskiego.

Odpowiedzi udzielił/a TeTris;
Tetris napisał/a:

Cytat:
sracie we własne gniazdo

JOKER PGN napisał/a:
Cytat:
Dla mnie Eugeniusz, AMBROS i ponk to takie gnieźnieńskie Prawo i Sprawiedliwość (PiS).

Joker znasz odpowiedzi na pytania, co dalej z żużlem w Gnieźnie, powiedz.
Ja nie znam i dlatego pytam i martwię się o Mój ukochany Start Gniezno któremu kibicuję od ponad 30 lat.
Ja nie chcę nikogo obrażać od półgłówków, analfabetów i prostaków co mają problem z czytaniem i rozumieniem słow pisanego. A jak tutaj sobie tak analizują to co niektórzy mają problem.
Ale dla Mnie najważniejszy jest Start Gniezno i jego przyszłość.

Tak jeszcze na marginesie wczoraj przeczytałem w prasie ogólnopolskiej o profilu sportowym taki artykuł, i jest też fragment o Naszym kochanym Starcie, cytuję:
,,a Start Gniezno jest bankrutem, który nie ma środków ani na spłacenie długów, ani też na bieżącą działalność".
Tylko tyle i aż tyle. Bez komentarza Joker?!

Cytat:
AMBROS to taki Antoni Macierewicz wietrzący wszędzie spisek

Audyt to też mój spisek? Około trzy miliony długu wobec tylko samych zawodników to moja sprawka, to ja to zrobiłem.
To Ja mijałem się z prawdą mówiąc o długu w czerwcu ok. jednego miliona.
To ja wprowadziłem PLAN NAPRAWCZY który spowodował podobno po zakończeniu rozgrywek wzrost do 1,5-2mln.zł(dane z dnia 18-19.08.2013).
To Ja podałem się w październiku do dymisji( ale jestem nadal) mówiąc o długu ok.2mln.zł To Ja spowodowałem że mamy upadłość układową.
To moja wina że działacze nie potrafią się dogadać z zawodnikami od kilku miesięcy co do spłaty zadłużenia?
To moja wina że audyt ujawnił około TRZY MILIONY DŁUGU wobec ZAWODNIKÓW?
To moja wina że działacze nie udzielają prawdziwych informacji kibicom Startu Gniezno? To moja wina że działacze nie udzielają od kilku tygodni żadnych informacji o sytuacji Naszego Startu?!

eugeniusz napisał:
Cytat:
cytat ze stycznia 2012 r
Nie cieszy mnie ta sytuacja żeby była jasność bo to tak jak juz kilkakrotnie wspominałem wstyd na całą Polske i duża czarna plama na klubie , któremu kibicuję kilkadziesiat lat ,ale w jakiś sposób trzeba zacząć walkę z tą patologią ,która zżera polski w tym gnieźnieński żużel .Byc może jak na razie próby tej walki sa dość niejasne i nieudolne,
Poza tym przykro to stwierdzić ale prezes sobie sam wraz z zarządem na to zapracowali swoim nieudolnym podejściem do spraw finansowych w klubie.
A więc co ? Pewnie mimo wszystko awansujemy za rok do tej eligi ,tylko teraz niech działacze wezmą sie za robote ,zebysmy w ekstra nie wystartowali z kontem -5 ... kontrakty podpisane więc trza się z nich teraz wywiązać bez zadnych poslizgów i innych kombinacji ,żebyśmy nie byli posmiewiskiem całej elipy.

kolejne pytanie kto to napisał - odpowiedz daras 30

No dla Mnie bomba. Daras 30 masz klasę, swoją klasę.

Joker PGN napisał/a:

Cytat:
Weź się ogarnij.

Taka mała rada, najlepiej zacząć od siebie, a potem radzić innym.
Taki krótki cytat z prasy sportowej pióra red. A. Jaźwieckiego:
,,Polska scena polityczna, gospodarcza, sportowa, a także inne mają specyficzny akcenty zawiści, co nie raz widać i słychać. Nie cenimy kontrowersji, cenimy bylejakość i służalstwo.
Kiedyś wyśmiewano tych, którzy w żużlu działali, za noszenie granatowych marynarek. Dziś ci prześmiewcy ich nie noszą, mają inne, ubrali się w piórka działaczy, mentorów od siódmych boleści i drepczą na pasku klubowych władców".

Bartas0513 

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 11:17   

Prywatne wycieczki na tym forum stają się żenujące. Wylewanie gorzkich żali nic tu nie pomoże. Dajcie już spokój. Pozwólcie tym ludziom pracować. Pretensje że klub nie informuje o tym co się w klubie? Całkowitej jawności nigdy nie było i nie będzie. Prawdę mówiąc nikt wam się nie musi tłumaczyć. Jeżeli chcesz pomóc - weź, przyjdź na mecz, dopinguj, a nie wylewaj milion postów z info wziętym z ****.

Brawa dla SGiF za powstanie nowego stowarzyszenia. Szacunek za działalność w tym trudnym okresie.

Branch 

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 15:25   

Bartas0513 napisał/a:
Prywatne wycieczki na tym forum stają się żenujące. Wylewanie gorzkich żali nic tu nie pomoże. Dajcie już spokój. Pozwólcie tym ludziom pracować. Pretensje że klub nie informuje o tym co się w klubie? Całkowitej jawności nigdy nie było i nie będzie. Prawdę mówiąc nikt wam się nie musi tłumaczyć. Jeżeli chcesz pomóc - weź, przyjdź na mecz, dopinguj, a nie wylewaj milion postów z info wziętym z ****.

Brawa dla SGiF za powstanie nowego stowarzyszenia. Szacunek za działalność w tym trudnym okresie.

tylko że w trakcie sezonu będzie hasło jedziemy o zwyciestwo i dla was...
...na mecz przyjdzie trochę mniej ludzi i usłyszec będzie można że w Gnieźnie nie ma dla kogo robic tego speedway-a.
I czy naprawdę nikt i z niczego nie musi się tłumaczyc po sezonie 2013?

TeTris 

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 19:56   

Twój dzisiejszy komentarz na fejsie, Ambros: Prawie za darmo mają Oskara.
Niech obie strony skorzystają jak najwięcej na tym transferze.
Dobrze że Oskar nie musi już współpracować z ,,oszustami" z Gniezna, gdzie jeździł w sezonie 2013 za darmo!!!

jesteś bardziej żałosny niż myślałem! :) radzę odłączyć się od klubu z Gniezna i zająć się własną, fałszywą dupą. takich kibiców na całe szczęście nie potrzebujemy.

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 20:13   

A przepraszam bardzo Oskar nie jeździł za darmo ?? Nie reprezentował barw tego klubu za darmo reszta zawodników też nie jeździła za darmo ?? !! To skąd w takim razie jest dług 3 mln złotych? Pewnie Ambros i rodzina Związko sama go sobie wymyśliła

AMBROS 
AMBROS

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 20:45   

TeTris napisał/a:
Cytat:
Twój dzisiejszy komentarz na fejsie, Ambros: Prawie za darmo mają Oskara.
Niech obie strony skorzystają jak najwięcej na tym transferze.
Dobrze że Oskar nie musi już współpracować z ,,oszustami" z Gniezna, gdzie jeździł w sezonie 2013 za darmo!!!

jesteś bardziej żałosny niż myślałem! :) radzę odłączyć się od klubu z Gniezna i zająć się własną, fałszywą dupą. takich kibiców na całe szczęście nie potrzebujemy.

Czy Oskar Fajfer miał zapłacone za punkty w sezonie 2013 ?
Czy Oskar Fajfer wystawił w trakcie sezonu fakturę za punkty?
Kiedy Oskar Fajfer wystawił fakturę spółce akcyjnej za swoje usługi w sezonie 2013 ?
I teraz najważniejsze: czy zapłacono Oskarowi za punkty w sezonie 2013?

Polegając na ostatnim wiarygodnym dokumencie dotyczącym spółki akcyjnej Start Gniezno stwierdziłem że spółka nie płaciła Fajferowi i na tej podstawie moja opinia jest taka że Oskar Fajfer jeździł w sezonie 2013 jako zawodnik spółki akcyjnej za DARMO!
Prezes Rusiecki nie płacił ani nawet nie dążył do tego żeby płacić Naszemu młodemu chłopakowi z Gniezna!

Jeżeli TeTris masz inne wiarygodne i oficjalne dane to proszę bardzo je przedstawić?!
A jak tam u Was życie TeTris? Jakie macie powiązania ze spółką że sracie na rzadko z obawy przed prawdą?!

Bartas0513 napisał/a:
Cytat:
Prywatne wycieczki na tym forum stają się żenujące.

Zgadza się, niestety wiele osób zamiast wnieść coś konstruktywnego woli pisać nie na temat. Szkoda gdyż fakty i prawda obronią się same.
Cytat:
Pretensje że klub nie informuje o tym co się w klubie? Całkowitej jawności nigdy nie było i nie będzie. Prawdę mówiąc nikt wam się nie musi tłumaczyć.

Ale to klub sam informował ,,szczerze i uczciwie" o sytuacji w jakiej się znalazł, a że się zaplątał i pogubił w przedstawianiu stanu finansowego spółki akcyjnej to już nie moja wina.
To że będzie informacja o stanie faktycznym długu po zakończeniu ,,roku bilansowego" to też nie ja informowałem że to ujawnię. O szczegółach tej sytuacji w której znalazła się spółka akcyjna kibice mieli być informowani na bieżąco. I co ? I nic ?
Audyt zaprzepaścił wszystko, nastała cisza. Więc na obecną chwilę nie wiemy oficjalnie czy będzie żużel w Gnieźnie, czy nie!!!
Cytat:
eżeli chcesz pomóc - weź, przyjdź na mecz, dopinguj, a nie wylewaj milion postów z info wziętym z ****.

Ja będę na każdym meczu, wiem to bo żużel to coś bardzo ważnego dla Mnie od ponad 30 lat.
Kto pyta nie błądzi, ale gdy nie dostaje odpowiedzi to pyta dalej.
Dziwne że nikt nie zna odpowiedzi na pytania. Nie prościej odpowiadać, zamiast atakować wiernych kibiców kochających Nasz Start Gniezno?

Odpowiedz do tematu