Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Orzeł Łódź
Autor Wiadomość
Nicky 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 19:25   

Magnus= jego mechanik pokazali na co ich stać!!
Takiego chamstwa, wozenie po bandach ..... brak slow.
Zorro niech nie rżnie głupa przed kibicami ze nie wie o co chodzi :o ( cały stadion go wygwizdał i slusznie )

TeTris 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 19:35   

Ramenedes napisał/a:
Dziękujmy Kędziorze, że po 11 biegu nie wystawił RT ;] Widać jaki z niego bystrzacha :D

Co do naszych brawo Adi i Adamczak !! :ok:
Davidsson to typowy startowiec więc w takich meczach "na styku" jeśli nie wyjdzie spod taśmy pierwszy to jego wynik punktowy będzie mizerny.
Bjarne coś wolny dzisiaj.
Sędzia = sierota bo trzykrotnie powinien wręczyć upomnienia za niebezpieczną jazdę, za "wsadzanie w bande".

Zorro skretyniał na starość...niestety...nie spodziewałem się tego po nim.

P.S
Pozdrawiam serdecznie panią w wieku ok 60 lat która siedziała na pierwszym łuku niedaleko gniazda dla reportera tv. Bardzo ładnie pani kibicowała i
przeżywała jazdę naszych. Miło coś takiego zobaczyć ;)

a za kogo miał dać rezerwę? za juniora czy za Jamroga, który jechał dobrze?

DarooM 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 19:47   

Dziś mecz wygrał nam jeden zawodnik :mruga:
Znienawidzony przez większośc forumowiczów A.G.
To co on dziś wyprawiał(całe szczęście) to poezja...
Rozprowadzał przeciwnikow jak mógł,Davidsson nawet tego nie potrafił wykorzystac.
Zamknięcie po starcie Magnusa i umozliwienie Bjarnemu napędzenie się i wyjscie na 2 pozycje.Brawo,brawo,brawo Adi!!!! :mruga:

Juniorka swoje zrobiła,ładnie tez Adamczak,Tarasienko dziś najmniej pkt,ale po kontuzji,waleczny jak zwykle.
Bardzo zawiedli mnie dziś skandynawowie,Davidsson poza jednym biegiem-tragedia
Ważne 5 z rzędu zwycięstwo,Hej Start! :start_2:

19SKS52 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:05   

TeTris napisał/a:
Korneliussen też do najmądrzejszych nie należy, bardzo dobrze, że Adrian pojechał z nim tak ostro. wielkie brawo dla Gomóły

Jak Mads wiózł naszego w dechy to źle, ale jak Gomólski robi to samo (chyba nawet bardziej chamsko) to ok? W żużlu chyba nie chodzi o to. Każdy wie, że to prędkość i śmierć na każdym odcinku zagląda w oczy.

TeTris 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:08   

tylko nie zamknął mu aż tak bandy, że ta się wgięła. ;) ja czuję różnicę, a Ty?

pyskaty2 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:11   

19SKS52 napisał/a:
TeTris napisał/a:
Korneliussen też do najmądrzejszych nie należy, bardzo dobrze, że Adrian pojechał z nim tak ostro. wielkie brawo dla Gomóły

Jak Mads wiózł naszego w dechy to źle, ale jak Gomólski robi to samo (chyba nawet bardziej chamsko) to ok? W żużlu chyba nie chodzi o to. Każdy wie, że to prędkość i śmierć na każdym odcinku zagląda w oczy.

Gomóła tym razem wcale nie szarżował, po prostu dojechał do bandy, ale nie w ten sposób co z Kilmakorpim. Korneliussen nie był na tyle blisko, natomiast Zorro i Puzom zamykali płoty będąc w bliskim kontakcie. Taka była różnica.

eugeniusz 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:18   

kto był z przodu czyli na prowadzeniu ?? ????????????????????????????????????????

pyskaty2 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:22   

Tak, ale bez przesady. Nie nazwałbym tego prowadzeniem hehe

Brawo dla Gomóły za słowa po meczu do Dziesiątki.

TeTris 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:25   

w biegu 3 między Korneliussenem (albo Puszakowskim), a Adamczakiem, Damian wymijał któregoś z nich i został wpakowany, że aż banda się ugięła.
potem Zorro-Tarasienko, podobna sytuacja, tak jak mówiłem im starszy Zorro tym głupszy, szkoda, że u nas w 2012 tak nie jeździł. ;)
sytuacja z biegu 15- Gomóła domyka bandę Madsowi, praktycznie trącając mu przednie koło. jeśli chodzi Panu o to, że kto prowadzi może jechać jak chce i wozić kogoś po bandzie to gratuluje rozumu.

co takiego Adik powiedział w stronę ,10'?

Marvin- 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:34   

Eugeniusz - skąd tyle nienawiści do klubu, który kiedyś miałeś okazje prowadzić? Wszystko rozumiem, Zorro płaci synowi, daje pracę, ale zgadzam się z przedmówcami, że łódzki orzeł się nie patyczkował i pakowali w płot jak się patrzy, a zachowanie pracodawcy gnieźnieńskiego byłego zawodnika było śmieszne, doświadczenie wielka klasa, a zachowanie szczeniackie.

Zawsze, niezależnie od rywala, wyniku itd najważniejsze jest zdrowie.

WIELKA KLASA ADRIAN GOMÓLSKI! Co do jego akcji, dostosował się do warunków zaproponowanych przez gości.

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:40   

TeTris napisał/a:
co takiego Adik powiedział w stronę ,10'?

Przeprosił za swoje zeszłoroczne słowa

eugeniusz 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:40   

TeTris - prowadzący dyktuje warunki na torze, wybiera ścieżki takie ma prawo. Siedzę na zawodach od 1976 roku zawsze na wyjściu z pierwszego łuku i tam widać dokładnie takie sytuacje. Problem leży w ocenie jak Zoro woził startując w naszych barwach to super gość, a jak podobny manewr zastosował już jako przeciwnik to wyzwiska. Wszyscy wożą i to jest normalne oby tylko całe zdarzenie nie zakończyło się karambolem. To nie szachy i wszyscy zawodnicy wiedzą o co w tym cyrku chodzi.

TeTris 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:50   

próbujesz na siłę usprawiedliwiać i Magnusa i swojego syna. to nie znaczy, że może w tak chamski sposób jechać z zawodnikiem po bandzie i wciskać go w nią, skoro jest ktoś szybki i jest obok niego. ja siedzę od 2002 roku prawie zawsze na drugim łuku i dziś te sytuację widziałem bardzo dobrze, więc proszę nie wmawiaj mi takich bzdur, bo to aż śmieszne. Zorro kogoś woził w naszych barwach? chyba ogony. wszyscy wożą? Gollob? Emil? wystarczyło dziś zobaczyć jak chłopaki zostawiali sobie miejsce pod bandą. jak Twój idol zawsze tak będzie jeździł to karambole same się pojawią. to nie szachy, ale też nie chodzi o to, żeby kogoś zabić.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 20:54   

eugeniusz napisał/a:
prowadzący dyktuje warunki na torze, wybiera ścieżki takie ma prawo.

Panie Eugeniuszu proszę o podanie konkretnego punktu w regulaminie sportu żużlowego, który mówi o "prawie prowadzącego do dyktowania warunków na torze". Dla Pana, człowieka który wielokrotnie wymagał od adwersarzy poparcia swoich tez odpowiednimi regulacjami, chyba nie będzie to żadnym problemem.
Z góry serdecznie dziękuję.

eugeniusz 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 21:08   

Marcinek odpowiem pytaniem czy sędzia meczu wykluczył lub wymierzył karę zawodnikowi ?

19SKS52 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 21:10   

eugeniusz napisał/a:
Problem leży w ocenie jak Zoro woził startując w naszych barwach to super gość, a jak podobny manewr zastosował już jako przeciwnik to wyzwiska.

Myślę, że wielu gnieźnieńskich kibiców szanowało Zorro, mimo ze odszedł ze Startu. Właśnie takimi chamskimi zachowaniami traci się ten szacunek, więc nie wiem, o co chodzi.

eugeniusz napisał/a:
Wszyscy wożą i to jest normalne oby tylko całe zdarzenie nie zakończyło się karambolem.

Ot, to. Niestety, 9 razy się uda, a za 10 karetka będzie zwoziła zawodnika z toru...

eugeniusz 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 21:26   

Sędzia zawodów nie dostrzegł naruszenia regulaminu paragrafu 69 co może oznaczać ze biegi były rozgrywane zgodnie z przepisami obowiązującymi w żużlu. Kibica niezadowolenie z decyzji sędziego zawodów nie jest argumentem w ocenie sytuacji na torze. Decyzje podejmowane przez sędziego podczas zawodów są ostateczne. Skoro nie dostrzegł niesportowego zachowania to oznacza że wszystkie zasady sportowej rywalizacji były zachowane.

Proponuje dokładnie przestudiować Regulamin a w szczególności pkt 66,67,68, 69 większość tu piszących nie czytała tych regulaminów.

marcin78 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 21:38   

Witam,

Nie zabierałem bardzo dawno głosu na tym forum. Przyznam, że śledziłem je na bieżąco, niejednokrotnie "szlak" mnie trafiał, jak czytałem ten "stek bzdur" pisany przez niejakiego Eugeniusza, ale w dniu dzisiejszym nie wytrzymałem i postanowiłem w końcu napisać, skomentować, zabrać głos. Być może to będą ostre słowa, ale mam nadzieję, że w końcu dotrą do tej osoby. Panie, dlaczego nie "świeciłeś" swoimi mądrościami, jak Twój syn delikatnie mówiąc "kaleczył" ten sport? Był beztalenciem, pchanym przez Ciebie na siłę. A teraz proszę, jakie mądrości Pan wypisuję. Napiszę krótko cyt.: " SKOŃCZ PAN, WSTYDU OSZCZĘDZ...........

Nie pozdrawiam Pana

tom 
tomki

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 21:41   

Eugeniuszu znam cię osobiście regulamim mam w tzw jednym palcu i powiem tobie tak Musisz wiedziec że sędzia móglby podjąc zupełnie odmienna od twej opinii decyzję w przypadku wypadku a ty wiesz przeciez że nie chodzi o to aby w żuzlu sobie zajeżdzac i powodować upadki . Idąc tym tokiem nigdy nie byłem zwolennikiem jazdy faul A.G i nie tylko , dlatego proszę nie bądź hipokrytą tym bardziej że chyba się zgodzisz że Zorro wyprzedzony=przegrany.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 21:50   

eugeniusz napisał/a:
Skoro nie dostrzegł niesportowego zachowania to oznacza że wszystkie zasady sportowej rywalizacji były zachowane.

Sędzia nie dostrzegł faulu - faulu nie było.
Genialne w swojej prostocie.
Nie mam więcej pytań.

Nicky 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 21:56   

Do_żylny 

Wysłany: Nie Maj 25, 2014 22:46   

beton jak zwykle zabił dzisiaj trochę ten mecz.
druga sprawa to odkąd pozmieniane zostały pary odtąd jedzie nam się "ciężej"

Bartas0513 

Wysłany: Pon Maj 26, 2014 00:19   

Rzeczywiście meczyk nie za ciekawy. Dla kibiców na wyjściu to tragedia - ciągłe tumany kurzu na twarz. Fakt, tor może został wczoraj specyficznie przygotowany na opady i nieco nerwowości się wkradło na początku. Pragnę zaznaczyć że przed meczem w Grudziądzu i Lublinie też im tam lało i skończyło sie porażką drużyny gospodarzy - a więc nie jest z nami tak źle. Nasi stranieri chyba troszeczkę spoczęli na laurach - nie wiem czy to kwestia mentalności czy już tak popadli w samozachwyt nad swoim sprzętem że nie popracowali za dużo nad nim. Coś napewno mogą z tym zrobić. Może na Jonasa wpłynęła nie korzystnie podróż z Żarnowicy albo Magnus mu czegoś dolał po drodze, nie wiem :P

Co warte zaznaczenia, jak narazie jesteśmy bardzo pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu i zobaczymy na ile zostanie im pary i kasy na dalsze funkcjonowanie. Pełen szacun dla p. Sochackiego za jego wkład w reanimację tego klubu. Widać nie boi się trudnych wyzwań.

Co do p. Zetterstroema: nie wiem czy się Nickiego naooglądał czy może coś mu spadło na tę siwą głowę: TO BYŁ TYPOWY SYNDROM NICKIEGO. Sędzia chyba też trochę przespał ten mecz: upomnienie się należało ewidentnie. Wiadomo najwięksi hejterzy w regionie, rozumiejący wszystko na opak p. "Z" nie powiedzą nic złego na rączkę, która karmi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Niech sobie żyją w swoim świecie wyimaginowanych przez nich problemów. Wiadomo czymś trzeba ospamować ten ich śmieszny fanpage.

Podsumowując: cel na ten sezon już raczej zrealizowany więc to połowa sukcesu. Teraz tylko trzymajmy kciuki za relizację układu zawartego z wierzycielami. I co najważniejsze: Wszyscy do Bydgoszczy !

eugeniusz 

Wysłany: Pon Maj 26, 2014 07:44   

W całym tym cyrku najbardziej śmieszne jest wyzywanie Zetora. Zetor prowadzi własne życie daleko od ojca, Jak stary coś chlapnie publicznie to mu się zbiera może wreszcie od********cie się od niego gdyż ojca i matki się nie wybiera. Ponadto to nie ma znaczenia u kogo pracuje, facet wykonuje to co lubi. Skończył studia magisterskie, ma uprawnienia trenera sportu żużlowego, zna jeżyk obcy, zdobył medale jako trener dla klubu z ul Wrzesińskiej 25. oraz jest uczynnym człowiekiem. To że ojciec wali swoje dyrdymały to jego prywatna sprawa. Każdy ma prawo do własnej oceny widowiska w mojej ocenie nie było przekroczenia przepisów i czas aby to dotarło do adwersarzy mojej osoby.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Maj 26, 2014 08:35   

TeTris napisał/a:
a za kogo miał dać rezerwę? za juniora czy za Jamroga, który jechał dobrze?

Po 11 biegu były jeszcze 4 biegi ;)
W 12 biegu Kędziora powinien wycofać Doyla który było widać, że ma problemy sprzętowe od samego początku (wyszedł mu tylko jeden bieg, a miał defekt nawet na próbie toru) i wstawić Jamroga. Wtedy miał szansę ratować wynik. Ale na całe szczęście dla nas pokazał swój kunszt trenerski dopiero w 14 biegu ;)

Hyziu 

Wysłany: Pon Maj 26, 2014 12:12   

Tak jak często i gęsto się nie zgadzam z Panem Eugeniuszem, tak teraz ma on racje. Nie pochwalam chamskiej jazdy jednak to jest sport kontaktowy i każdy walczy o jak najlepszy wynik dla swojej drużyny. Mecz był na styku i każdy punkt był na wagę zwycięstwa. Jestem pewien, że gdyby w takich sytuacjach znaleźli się nasi zawodnicy i nie zamknęli by rywali, co w efekcie końcowym spowodowałoby naszą przegraną to zostaliby wygwizdani i zbesztani błotem, oczywiście większość będzie teraz zaprzeczała, ale śledzę to forum od kilku dobrych lat i czytam co niektórzy piszą.
Powyższe nie zmienia jednak faktu, że Pan sędzia powinien nagrodzić ostrzeżeniami Zetterstroema i Puszakowskiego. Jednak ten sędzia zawsze robił nam pod górkę, w szczególności w meczach w Gnieźnie.

Pozdrowienia dla wszystkich, którym klapki na oczach pozwalają szerzej spojrzeć niż tylko na swój ukochany klub. ;)

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Maj 26, 2014 13:35   

Ponoć zwycięzców się nie ocenia, a niektórzy już mają "ale" do naszych stranieri.
W czym jest problem?
W Jonasie? Ok - nie błyszczał. Wyszedł mu jeden bieg (plus jeden start - w niestety powtórzonym I biegu), ale czy to jest powód, żeby już włosy z głowy rwać? To był jego trzeci mecz w Gnieźnie, w poprzednich strzelił z bonusami komplet i 10 pkt (mogło być 11, ale puścił w XIII biegu Bogdanowa, żeby zablokować Łotyszom taktyczną). Więc może dajmy człowiekowi prawo do słabszego dnia i nie bijmy jeszcze piany.
Bjarne ma 9+2? Na prawdę słabo? ZAWSZE ma walić 13-14 i koniec, tak?

A co do Wadima, to trener wyraźnie powiedział, że jechał tylko dlatego, że go drużyna potrzebowała, a jego zadaniem było nie wozić zer. Myślę że 5 pkt w czterech startach można uznać za wypełnione zadanie?

Poza tym - gospodarze zawsze po deszczu są w gorszej sytuacji. A lało nieźle, bo z tego co wiem tak, jak we Wrześni. Goście i tak jadą w ciemno, na chybił trafił ustawienia, a gospodarze najczęściej są dopasowani z treningu. I niech nikt mi teraz nie pisze, że to zawodowcy, że na swoim torze powinni wiedzieć jak się zachowa po deszczu i w którą stronę pójść ze sprzętem. Bo za przeproszeniem to gó..o prawda. Za wiele meczy już widziałem i zbyt długo jestem kibicem, żeby łykać takie głodne kawałki. Darek Śledź też parę słów o tym wspomniał, ale nie chciał się zasłaniać torem - i chwała mu za to. Tym nie mniej - Gruzja i Lublin się nie pozbierali na swoich torach po deszczu. My daliśmy radę, a już były plecy i realny strach.

Zatem cieszmy się, a nie marudźmy.

Pomarudzić to można, ale na sędziego. Puzon tak finezyjnie zamknął Damianowi płot, że o mało co i by zabrał bandę ze sobą. Hak wyrwał w każdym razie. I sędzia nic. To samo potem z Zorrem.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Maj 26, 2014 13:56   

Nicky napisał/a:
Teraz widać ile znaczą słowa pseudo mechanika Magnusa.
:hahaha:

Generalnie, to Kędziora przyznał, że jedyną niewiadomą co do składu był Chrzanowski. Ta niewiadoma stała się wiadomą, kiedy podpisali kontrakt z Madsem i został zatwierdzony. W tym momencie było jasne, że nie jedzie Chrzanek tylko puszczą Duna. I wszystko z kategorii znaków zapytania.
A że pojedzie Zorro i Doyle to w Łodzi - wedle słów naczelnego taktyka RP - wiedzieli od dwóch tygodni.
Także jedna wielka szopka Skrzydlewskiego. I w tym świetle niestety widać, że ktoś tu mija się z prawdą co do powołania Zorra. Bo chyba nie ściemniali go aż do nocy poprzedzającej mecz.
BTW - z Żarnowca? ;P

Zetorek 
ScottMotorss

Wysłany: Sro Maj 28, 2014 02:02   

oj niestety ale sciemniali...inaczej wiedzieli ze wracamy do gno zrobic motory i znikamy do szwecji ...nie po to bukowalismy prom na niedziele wieczor zeby pozniej z niego zrezygnowac..Kolego Nicky powiem tylko tak sie ode mnie ok!!!

/ostatni raz bez ostrzeżenia.

Odpowiedz do tematu