Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[29.06.2014 - X kolejka PLŻ] Orzeł Łódź - Start Gniezno
Autor Wiadomość
DarooM 

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 16:41   

Szabla napisał/a:
DarooM napisał/a:

Bardzo lubiłem i szanowałem Antona do tej pory,ale po wczorajszym meczu stracił wiele w moich oczach.Te gesty,prowokowanie,nie dziwie się,że częśc kibiców nie wytrzymała.
Podobnie Pani Skrzydlewska,bardzo nieładnie tak prowokowaci pokazywac różne gesty z głupim uśmieszkiem na twarzy.

Nie on zaczął, to raczej właśnie on nie wytrzymał.
Na pewno masz na myśli Skrzydlewską?

No wybacz,ale gesty jakie pokazywał wczoraj AL do kibiców Startu,świadczą o nim.
To było przegięcie i nie dziwie się,że częśc osób ruszyła do niego.
To był gest poniżający cała grupę sympatyków czerwono-czarnych.
Tak,mam na myśli Panią Skrzydlewską,która również przebywała w parkingu blisko naszego sektora :mruga:

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 16:49   

Ale rozumiem, że uznajesz, że w pojęciu "na tyle" nie mieści się wyzywanie kogoś od pań lekkich obyczajów, od rodzaju zdrewniałych traw i proponowanie ulubionego owocu Wojtka Cejrowskiego, no bo co innego można zaproponować ssakowi z linii naczelnych i człekokształtnych na dodatek, kto jednak na miano człowieka nie zasługuje?
Ponieważ miałem wątpliwą przyjemność kisić w Łodzi już dużo wcześniej, to na stadionie byłem ok. 1,5 godziny przed prezentacją. Lindbaeck nie zrobił niczego prowokującego przed meczem, a pierwsze teksty o ku.r.wie, bambusie i karmieniu małpy bananem pojawiły się już przed próbą toru. Oczywiście - przeplatane z drugą ku...wą - Lechem K. i wyrażaniem nadziei, że go ciągnik weźmie na koło.

Także rożne rzeczy można, ale tu już leciało po bandzie, bo kolor jego skóry raczej ma się średnio do tego, czy ma ADHD, chorobę alkoholową czy rzeżączkę. Podobnie ma się nijak do tego czy nas porobił na sto, trzysta czy pół bańki. Przy czym - czyż w tej kwocie nie zmieściłby się dług z 2012, który mu kreatywnie przepisano na kolejny sezon? A który to mu się należał - przyczynił się chłop do awansu? Tego, że nie - nie można mu zarzucić. Zatem kasę za 2012- powinien dostać w 2012, a nie w 2013, na dodatek ubraną w legendarne już "na przygotowanie do sezonu".

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 16:54   

DarooM napisał/a:

No wybacz,ale gesty jakie pokazywał wczoraj AL do kibiców Startu,świadczą o nim.
To było przegięcie i nie dziwie się,że częśc osób ruszyła do niego.
To był gest poniżający cała grupę sympatyków czerwono-czarnych.

Nie rozumiemy się - a przynajmniej tak sobie to tłumaczę. Jak wspomniałem przed chwilą, byłem dużo wcześniej i kolejność zdarzeń nie była taka, jak przedstawiacie. Nie Lindbaeck zaczął. Wcale nie bronię go, ani nie pochwalam jego gestów - ale staram się być obiektywny. przy czym mnie nie obraził - nie byłem w grupie ryczącej i plującej nienawiścią, ani w tej gibiącej się jak pawiany albo ińsze szympansy.

DarooM 

Wysłany: Pon Cze 30, 2014 17:51   

No ja akurat kulturalnie dopingowałem.Nie wyzywałem Go,nie leciałem w strone parkingu i nie rzucałem różnymi przedmiotami w jego strone,a tym bardziej nie plułem :mruga:
Nie zmienia to faktu,że jego zachowanie było naganne.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Lip 01, 2014 07:45   

Czego by nie zrobiła grupka ludzi przed meczem, ile gwizdów i okrzyków by nie przyjął w trakcie spotkania, takie gesty i prowokacje to może sobie o północy "kolegom" z baru pokazywać... a nie, wtedy nie byłby oddzielony od nich płotem i ochroniarzami..
Poza rasistowskimi wstawkami, uważam że dostał to na co zasłużył. Zarówno żenującym ADHD w ubiegłym sezonie jak i niedzielnym zachowaniem.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Lip 01, 2014 09:01   

Dziwne, ze tak łatwo wszyscy wierzą w jedną słuszną wersję wydarzeń. Zrobiono z Antonio kozła ofiarnego, jak swego czasu z Krzysztofa Jabłońskiego. I chociaż uważam, iż podziękowanie im (MJ +KJ)za jazdę było decyzją słuszną, to nie byli oni jednymi winnymi.
Zastanówcie się, czy na pewno wiecie wszystko.

19SKS52 

Wysłany: Wto Lip 01, 2014 10:37   

Co my mamy wiedzieć? Mi wystarczy to, że olał sobie drugi sezon w Starcie Gniezno, wziął potężne pieniądze, zasłaniał swoje problemy z alkoholem jakimś ADHD. No ludzie, gdzie wy żyjecie? Odpowiadała wam taka postawa? Osobiscie w Łodzi nie slyszałem rasistowskich okrzyków- na pewno nie ze strony "oficjalnych" ludzi prowadzących doping, a czy jakieś tam spity coś pod parkingiem krzyczały- nie słyszałem. I to chyba jedyne co krytkuję, bo zwykłe gwizdy były na miejscu, a co Antonio robił po gwizdach- bez komentarza.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Lip 01, 2014 11:44   

Tylko w to całe ADHD ktoś uwierzył i był to A. Rusiecki. Ten sam człowiek karmił Was bzdurami, że "niby to nie widział Antonio pijanego i że nie nie zajmuje się plotkami o jego złym prowadzeniu się" - mimo że pół Gorzowa raz widziało go nagzwizdanego jak Messerschmitt.
Ten sam gość mówił publicznie, że "ADHD to choroba, a Lindback potrzebuje pomocy"
Jakoś z ust klubu nie przypominam sobie, aby padło jakiekolwiek nagatywne słowo pod jego adresem, że zawalił sezon- oberwało się za to liderowi - Matejowi, za to, że upomniał się o zarobione z narażeniem życia pieniądze -usłyszał bowiem, że "jest to niestosowne" a potem na jego głowę spadły gromy, że nie chciał w meczu o nic z Unią Leszno wyjechać do jednego z wyścigów.
A z tym braniem pieniędzy - pieniądze w rzeczywistości, a pieniądze na papierze, to "drobna" różnica. Nie wiesz, ile naprawdę dostał, a ile coś znaczyło jedynie w teorii. Bankrut by mu zresztą tych pieniędzy nie wypłacił. Antonio dostałby kare za to, że nie wypił kawy przed meczem w klubowym kubku w wysokości równej zadłużeniu, jakie miał Start wobec niego.
I na koniec - naprawdę łyknąłęś tę ściemę o "ADHD"????

19SKS52 

Wysłany: Wto Lip 01, 2014 17:53   

Mam wrażenie, że jednak nie przeczytałeś mojej wypowiedzi i opinii na temat ADHD również.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Lip 01, 2014 18:39   

Jakby mnie ktoś permanentnie od "k" wyzywał, o czym pisał Szabla w stosunku do Lindbacka, to nie wiem, czy utrzymałbym nerwy na wodzy. Także jeśli Lindback coś pokazał czy powiedział w kierunku kibiców , to nawet mu się nie dziwię.

Riggs 

Wysłany: Wto Lip 01, 2014 21:31   

Tylko że Pan Lindbaeck jest osobą publiczną i nie powinien wykonywać takich gestów nawet po porcji gwizdów. Takie są uroki popularności że nie wszędzie Cię będą lubić. Mam nadzieję że zostanie zawieszony za swoje burackie zachowanie. Kozaczenie zza ochrony też nie należy do mądrych zachować bo 90% męskiej części sektora spokojnie wytarło by nim tor.
Końcowych zachować grupki spitów udających szympansy i krzyczących do T. Chrzanowskiego "D. Watt" oczywiście nie popieram.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sro Lip 02, 2014 08:32   

Mhm. Myślałem, że przede wszystkim jest człowiekiem, któremu można sprawić przykrość i którego jak każdego należy szanować, niezależnie czy jest gwiazdą z TV czy samotną matką z bloku obok.
To powiedz mi - a takie gesty jakie wykonał, kiedy uznałbyś za dopuszczalne? W którym momencie uznałbyś, że jego słowa w kontrataku byłyby zrozumiałem? Odpowiedź znam: nigdy.
Co do tego, że nie wszędzie jest on lubiany, zgadzam się, ale to nie znaczy, że ma on się godzić na chamskie okrzyki i wyzwiska pod swoim adresem. Kibice mogli wyzywać go w sposób najgorszy z możliwych, a on nie ma prawa zrobić nic (ma stać i patrzeć i jeszcze mówić: rację mają).

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Sro Lip 02, 2014 11:45   

Cytat:
to może sobie o północy "kolegom" z baru pokazywać
ale to nie przeszkadza kibicom zachowywać się jak Ci "koledzy z baru" lub gorzej.

W imię zasady:
Cytat:
Poza rasistowskimi wstawkami, uważam że dostał to na co zasłużył.
czyli można gnoić do woli.

Marcineek- takie pytanie- zrobiłeś coś by zatrzymać te rasistowskie wstawki? Odpowiem: NIE! Dalsza dyskusja nie ma sensu.

Cytat:
Mhm. Myślałem, że przede wszystkim jest człowiekiem, któremu można sprawić przykrość i którego jak każdego należy szanować, niezależnie czy jest gwiazdą z TV czy samotną matką z bloku obok.
marzysz o szacunku? Niestety nie w tych sprawach. Nigdy go nie było ( tzn był tylko jak był wynik, potem szybko znika )

19SKS52 

Wysłany: Sro Lip 02, 2014 12:00   

pocaluj_mnie napisał/a:
Kibice mogli wyzywać go w sposób najgorszy z możliwych, a on nie ma prawa zrobić nic (ma stać i patrzeć i jeszcze mówić: rację mają).

Po pierwsze: byłeś w Łodzi? Nikt Lindbacka nie wyzywał od początku, dostawał po prostu gwizdy. Gwizdy, zwyczajne gwizdy, symbol niezadowolenia.
Jako przykład mogę podać wychowanka- Krzysztofa Jabłońskiego, który wiele razy dostawał gwizdy, ale nie pajacował. Tym można odróżnić go od Lindbacka, który od razu zaczął pokazywać środkowe palce i pewne gesty związane z genitaliami. Późniejsze przyśpiewki były skutkiem tych gestów, wcześniej nic takiego nie śpiewano.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sro Lip 02, 2014 12:35   

W Łodzi był Szabla i uznaję jego słowa za wiarygodne.

Z tym Krzyśkiem to teraz pojechałeś. Wiesz co by się działo, gdyby pokazał kibicom środkowy palec albo zwyzywałby Was, bo puściłby mu nerwy? Nie pamiętasz, jak po sławetnych barażach z Gdańskiem miał poprzebijane opony w aucie, a kibice czatowali na niego pod blokiem na Winiarach (dokładnie : os. Łokietka, gdzie kiedyś mieszkał)? Mało się działo kilka lat wcześniej?
Kibice mieli w nosie to, że KJ jest wychowankiem naszego klubu i pomiatali nim jak szmatą do podłogi, zwłaszcza jak pojawiał się na torze w barwach znienawidzonego Wybrzeża. Nie pamiętasz "przywitania" w 2007 r., jak w stosunku do niego podczas prezentacji popłynęła rzeka przekleństw i latały nawet butelki?

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Sro Lip 02, 2014 13:32   

Cytat:
kibice czatowali na niego pod blokiem na Winiarach
oraz grozili, że spalą mu dom oraz wpierd...na Trzemeszyńskiej jak go zobaczą? Tak tak, to są kibice z Gniezna...

Cytat:
Krzysztofa Jabłońskiego, który wiele razy dostawał gwizdy, ale nie pajacował.
Nie musiał pajacować bo zrobili to za niego kibice. Wystarczyło pajaców na całe Gniezno.

Więc Panowie trochę pokory!

eugeniusz 

Wysłany: Sro Lip 02, 2014 13:48   

diabolo :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Nicky 

Wysłany: Sro Lip 02, 2014 17:43   

KJ może odetchnąć z ulgą ;]
Antonio jest teraz nr 1 na liście kibicowskiej nr 2 zajmuje Ułamek.
Odliczam dni i godziny jak ten pajac ze Szwecji przyjedzie tu do Gniezna. Wtedy chętnie się dołoże jeśli będzie taka potrzeba do oprawy na jego " cześć "

19SKS52 

Wysłany: Sro Lip 02, 2014 20:06   

Poświęcać dla niego prywatny to zdecydowanie przesada Nicky :)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Lip 03, 2014 08:09   

diabolo napisał/a:
Marcineek- takie pytanie- zrobiłeś coś by zatrzymać te rasistowskie wstawki? Odpowiem: NIE! Dalsza dyskusja nie ma sensu.

No skoro zadajesz pytania na które sam sobie odpowiadasz, to faktycznie dyskusja nie ma sensu.

Ogólnie nie wiem o czym teraz dyskutujecie. Chory Afroamerykanin dostał porcję pocisków po tym jak zaczął pajacować w stronę kibiców. Czego się spodziewał? Że jak zacznie pokazywać paluszki i ruszać rączką to wiara się zreflektuje i powie "o kurcze.. przesadziłem.. przecież to też człowiek który ma uczucia.." i zacznie bić mu brawo? Chłopaczek doskonale wiedział co robi i dostał to, czego oczekiwał.
A buraczane jednostki (bo zarówno przed meczem jak i po meczu to jednostki zarzucały rasistwoskimi wstawkami) znajdą się zawsze i najlepsze co można zrobić to je olać.
Z mojej strony koniec tematu.

Odpowiedz do tematu