Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdzisław K.
Autor Wiadomość
felixd 

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 12:48   Zdzisław K.

Są trzy artykuły a nie widzę wątku na forum.

http://gniezno.com.pl/wia...l_radiowoz.html
Zdzisław K. zatrzymany w stanie nietrzeźwym. Uciekał przed policją i uszkodził radiowóz.

http://gniezno.com.pl/wia...watelskiej.html
Dziwi mnie brak jaj Panów Radnych. W tej kwestii proszę o komentarz mia Madre, grazie.

http://gniezno.com.pl/wia...szkaniowej.html
Oświadczenie Zdzisława Kujawy - prezesa Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Pozdrawiam

CEBUL 

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 13:04   

Komentarz wydaje się być prosty.

Dostanie pewnie zakaz prowadzenia pojazdów na x lat do tego może z 6 miesięcy w zawieszeniu.
Oczywiście mandat radnego, a co a tym idzie członka Rady Powiatu należy złożyć.
Co do Spółdzielni to powinni zadecydować członkowie Spółdzielni.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 13:16   

Na moje to powinien zrezygnować z prezesostwa w Spółdzielni i co najwyżej zostać członkiem zarządu. Co do polityki niech z nim zrobią co chcą.
Natomiast wyrok sądu będzie pewnie tak jak napisał kolega wyżej, zabrane prawko, wyrok w zawieszeniu i grzywna w kwocie x na cele dobroczynne ;]

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 14:21   

powinien beknąć 2 lata. Inny wyrok to będzie kpina z prawa. Gdyby tylko jechał to ok ale on uszkodził radiowóz. Tymczasem wiejskie rowerowe pijaczki dostają wyroki więzienia....

z prezesostwa nie zrezygnuje bo dzięki temu żyje i się dorobił. Wynagrodzenie jakie tam pobiera jest wyższe od pensji prezydenta ( oświadczenia majątkowe są w necie ). Nie będę pisał o innych poborach :PPP . Czekam aż znowu kolejny pijany pacan wywinie się od odpowiedzialności.

to jest bardzo przykre...

Frank Black 

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 14:41   

w sejmie Macierewicz większe bzdury wyprawia na trzeźwo i pobiera dietę poselską a na zapijaczonego radnego za kółkiem się uwzięliście :] co kraj to obyczaj!

fitnes 

Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 19:44   

o Zdziśku w TVN24:
http://ttv.pl/archiwum/83...ki-radny,0.html

felixd 

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 09:50   

Znalazłem też to samo na głównej TVN24:
http://www.tvn24.pl/radny...z,319085,s.html

felixd 

Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 13:56   

Facebook:

Raz

https://www.facebook.com/...148376492002664

Dwa:

https://www.facebook.com/...508595485869227

fitnes 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 16:17   

i tutaj o naszym towarzystwie:
http://ttv.pl/archiwum/84...zadowcom,0.html

kolejny materiał

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 18:33   

No i jakaś reakcja jest, szkoda, że częściowa.....
http://gniezno.com.pl/wia...nienskiego.html

A to tak z przymrużeniem oka :)
http://gniezno.com.pl/wia..._pije_wode.html

Yaroo 

Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 19:52   

Kompletnie nie rozumiem wszelkich spekulacji typu "czy ma odejść czy pozostać". Ma odejść - co więcej - ma wylecieć na "pysk zbity".
diabolo napisał:
Cytat:
Tymczasem wiejskie rowerowe pijaczki dostają wyroki więzienia....

Potwierdzam. Tak jest.
Jestem urzędnikiem państwowym i mam pełną świadomość co mnie czeka gdy po pijaku siądę za kółko. Utrata pracy. Nikt nie będzie ze mną rozmawiał. Nie ma opcji.
To jest naprawdę dziwny (dziki) kraj. Dziwne miasto. Dziwne rozważania. Dziwne spekulacje. Osądzam? Tak, osądzam, ponieważ mam świadomość "co i za co się należy". Wszystkim oczywiście, bez względu na pozycję społeczną.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 15:35   

Mnie postawa Zdzisława K. nie dziwi. To taki stan mentalny odziedziczony jeszcze z PRL kiedy to dygitarzom wolno było wszytko. Widać to po zachowaniu Marka Szóstaka, widać to po zachowaniu innych, którzy dostawali wyroki. Dzielnie utwierdza ich w tym elektorat, który mimo ich wpadek nadal ich wspiera. Natomiast dziwie się koalicyjnym politykom PO, których nie stać ani na stanowcze słowa, ani stanowcze gesty. Z jednej strony słodkie zapewnienia o etyce, bezpieczeństwie i sprawiedliwości z drugiej brak reakacji na tego typu postawy.

Yaroo 

Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 19:35   

Cytat:
To taki stan mentalny odziedziczony jeszcze z PRL kiedy to dygitarzom wolno było wszytko.

I o to chodzi. Zawsze powtarzałem, że po 4 czerwca 1989 należało zacząć od rytualnego spalenia na stosie przeszłości, w tym ludzi z naleciałościami tej przeszłości :yes:

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 12:33   

Cytat:
I o to chodzi. Zawsze powtarzałem, że po 4 czerwca 1989 należało zacząć od rytualnego spalenia na stosie przeszłości, w tym ludzi z naleciałościami tej przeszłości
:ok: :ok: :ok: :brawo: :brawo: :brawo:

dla mnie największym złem po 89 to Solidarność. To politycy z niej się wywodzący rozpieprzyli nasz kraj dosłownie! Mentalność złodzieja za czasów komuny dała im duże pole do popisu w dopiero co raczkującej demokracji....nie będę rozwijał tematu ( samo tworzenie prawa pod swoje wałki ). Dodać do tego komuchów z SLD to mamy cały obraz.

Bez zmiany pokoleniowej nic lepiej nie będzie. Możecie się ze mną kłócić :PPP

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 22:36   

diabolo napisał/a:
Bez zmiany pokoleniowej nic lepiej nie będzie

O jakiej zmianie pokoleniowej Ty mówisz? Szkoły (po reformach oświatowych autorstwa PO) opuszczają dzieciaki bez elementarnej wiedzy historycznej, geograficznej czy językowej. Po prostu konsumpcyjne roboty.

Yaroo 

Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 19:40   

Dobra, panowie - koniec tematu - nie będziemy rozwodzić się nad sprawami oczywistymi. Zdzisio winien odejść :) Zawsze jak mam depresję, to sięgam po zapisany na moim pulpicie wywiad redaktora Mazurka z Naczasem i mi humor wraca :D :D :D

emigrant 

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 06:58   

Też nie wierzę w zmianę pokoleniową patrząc na to, czego uczą teraz w szkołach. Jedyne co wyniosą stamtąd to umiejętne wypełnianie formularzy do głosowania.

Wystarczy zwrócić uwagę, że ugrupowania zmieniają się okresowo. Pojawiają się nowi radni ale ci z SLD to taki beton, który nie zmienia się od lat (z kosmetycznymi zmianami pod postacią młodych gniewnych, których oni sami nie traktują poważnie). O czym to świadczy? Wystarczy popatrzeć jak głosowali ludzie - wyniki są przecież dostępne w internecie. Można dokonać machlojki, zostać skazanym a i tak później zostać z powodzeniem wybranym do następnej kadencji.

Zdzisław K. został wybrany głosami ponad 1500 osób. Jest drugi po Kowalskim, który otrzymał ich w powiecie 2000. Trzęsienie ziemi zaczęło się niedawno od pijanej sprawy i być może jeszcze potrwa ale z jakim skutkiem? Ludzie lubią się litować nad "swoimi chłopami"... :whoeva:

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 08:43   

widzę, że trzeba sprostować :P chodziło mi o ludzi 75-88...13 lat i tutaj jest nadzieja :)

Diable-Twoja niechęć do PO aż bije w każdym temacie haha

Yaroo 

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 19:38   

emigrant napisał/a:
Pojawiają się nowi radni ale ci z SLD to taki beton, który nie zmienia się od lat (z kosmetycznymi zmianami pod postacią młodych gniewnych, których oni sami nie traktują poważnie).

Jeden z nich to Naczas :D Gniewny może i jest, ale oleju brak - jak miewam depresyjne dni, to sobie czytam jego wypociny w wywiadzie przeprowadzonym przez redaktora Mazurka :) i zawsze pękam ze śmiechu i humor mi wraca :ok: Normalnie plik mam zapisany pod nazwą "Hit".

diabolo napisał/a:
Diable-Twoja niechęć do PO aż bije w każdym temacie

Tak jak moja do PiS. Co nie oznacza, że jestem zwolennikiem innych ugrupowań. Wszystkie to jedno wielkie dziadostwo, ale PiS i SLD górują na tej liście.

A poza tym dajmy spokój Zdzisiowi. Dżentelmeni nie kłócą się na temat faktów. Nie widzę żadnych powodów by roztrząsać jego winę, bo jest ona faktem.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 22:57   

Yaroo napisał/a:
PiS i SLD górują na tej liście.

Polemizowałbym ale tylko z tym fragmentem. Odpowiedziałes za mnie koledze Diabolo wieć w zasadzie tylko przyklepuje. Z tym małym wyjątkiem.

SPATiF 
SPATiF

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 10:19   

emigrant napisał/a:
Zdzisław K. został wybrany głosami ponad 1500 osób. :whoeva:

czyli jakieś 10,6 promila potencjalnych głosów w skali powiatu.
chyba miarę w takich jednostkach powinno się stosować w przypadku tego pana.

silver 
pasjonat historii regionu

Wysłany: Wto Maj 21, 2013 18:00   

Z ciekawości zapytam.
Zna ktoś z Was rozwój wydarzeń? Martwię się o Pana Zdzisia. A raczej o to,że sprawa ucichnie i rozejdzie się po kościach.

felixd 

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:14   

Any updates?

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:24   

Przewodniczącym już nie jest, nadal trzyma Spółdzielnię w "ryzach" :)
Co do wyroku i postępowań policji nic nie wiem.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 14:46   

z tego co ja wiem to Prezes Kujawa bardzo dobrze zarządza spółdzielnią. Rozmawiałem z jego opozycją i nie mogą mu praktycznie niż zarzucić...:D mały impas :ups: wyniki finansowe są ok

Boratynek 

Wysłany: Sro Lip 10, 2013 19:01   

No to czegoś tu nie rozumie, czy zabrano jemu prawo jazdy czy nie ? bo jak mnie oczy nie zawodzą i pamięć, to w/w osobnika widziałem ja parkował te swoje audi na Łubińskiego, a ta samo krytyka to tylko skamlenie o to by nadal być przy korycie, honor to dla niektórych rzecz nie znana...

Constantine 

Wysłany: Sro Lis 20, 2013 09:09   

Orzeczeniem Sądu Rejonowego w Gnieźnie, w dniu 22 lipca 2013 roku, Zdzisław Kujawa został skazany za art. 178 a par 1 kk i na jego podstawie wymierzył 6 miesięcy pozbawienia wolności. Jednak na na podstawie art. 69 par 1 i 2 kk w zw. z art 70 par 1 pkt 1 kk zawiesił na 2 lata.

Co ważne dla tego wątku, na podstawie art. 45 par 2 kk w zw. z art 43 par 1 Sąd orzekł zakaz prowadzenie pojazdów na okres 1 roku.

Więc jeśli widziałeś Zdzisława Kujawę prowadzącego swój pojazd, to złamał sadowy zakaz.
Sprawę możesz zgłosić do prokuratury.

Riggs 

Wysłany: Sob Lip 19, 2014 14:33   

Orientujecie się czy pan K. ma jeszcze zakaz prowadzenia pojazdu? Zdjęć nie mam ale trzeba uważnie się rozglądać koło spółdzielni i szukać audi.

Boratynek 

Wysłany: Sob Lip 19, 2014 17:31   

Riggs napisał/a:
Orientujecie się czy pan K. ma jeszcze zakaz prowadzenia pojazdu? Zdjęć nie mam ale trzeba uważnie się rozglądać koło spółdzielni i szukać audi.

No i po co ta cała inwigilacja ? tak czy tak... gościu ma chody, i jak będzie taka potrzeba to i tak sobie posprząta w koło siebie ten cały bajzel. Ludzie nomenklatury są bez honoru.

Odpowiedz do tematu