Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[7.09.2014 - XIV kolejka PLŻ] Start Gniezno - GKM Grudziądz
Autor Wiadomość
Do_żylny 

Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 17:54   

arkadiusz napisał/a:
Kto to taki FL ?

TeTris napisał/a:
Vadima nie będzie, a w jego miejsce ktoś wie kogo powoła Śledź?

z takich dziwnych informacji, wiem, że na to za szybko, ale dochodzą mnie słuchy, że Gniezno w przyszłym sezonie chciałoby zakontraktować FL.

FL - Ferdynand Lipski :D

TeTris 

Wysłany: Pią Wrz 05, 2014 18:05   

najwidoczniej ten sezon dla działaczy się już skończył. :)

znafca1984 

Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 15:45   

Wadim jest juz w Gnieźnie także nie ma przeszkód żeby jutro pojechal.

Piechu 

Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 16:29   

Potwierdzam dziś był o 16 w Galerii. Tetriss przemyśl swoje informacje zanim coś napiszesz ;] Bo jeszcze nic mądrego od siebie na tym forum nie dodałeś :hahaha:

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 11:32   

Tetris- zobacz, nawet klub docenił m.in. Ciebie na FB :peace:

Cytuję:
Cytat:
Wadim jest już na stadionie i pozdrawia wszystkich wielbicieli teorii spiskowych

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 13:13   

*** z 10 którzy rzucali serpentyny żeby opóźnić start meczu powinni zapłacić karę finansową jeśli klub taką dostanie.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 13:39   

Akurat klub nie ma nic przeciwko tym serpentynom. Bo jak nie lubię Davidssona to bez niego będą baty

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 13:48   

Jesteś na meczu? Słyszałeś Trąpczyńskiego?

Jak zwykle Gniezno musi się popisać w tv i to w tym najgorszym znaczeniu.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 14:13   

a co ma powiedzieć klub? róbcie ta dalej, bo nie ma Jonasa i opóźnienie się przyda. a sam mecz całkiem niezły

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 15:02   

W radio słyszałem że Start spłacił 90% zadłużenia...
W nagrodę o spokojną przyszłość zawodnicy podziękowali klubowi :yes: :ok:

maksior 

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 15:17   

90% na ten rok kolego.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 15:45   

To kto przyklepal z Grudziądzem te naszą wygraną? I Wadima miało nie być. Coś nietrzeźwe te wrobelki były tym razem.
A Trapczynski nieźle się wczuł w rolę strażnika porządku.A sami później strzelili ścieme z prądem.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 16:04   

Kolejna kompromitacja pokazana w tv...
A panowie z 10 myślą, że są panami stadionu i mogą robić co im się żywnie podoba ?? Mam nadzieję, że zarząd jakoś zareaguje i zrobi z nimi porządek !!

19SKS52 

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 16:06   

Pan Jarek Trąpczyński dziś popłynął. No rozumiem, ale mówienie, ze ktos nie jest kibicem Startu bo rzuca serpentynty to przesada. Chłopaki robili co mogli na trybunach, a żużlowcy na torze mieli dopełnić dzieła. Nie udało się, co zrobimy? Mecz z Rzeszowem na pożegnanie i tyle.

victorski 

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 16:21   

Szabla napisał/a:
To kto przyklepal z Grudziądzem te naszą wygraną? I Wadima miało nie być. Coś nietrzeźwe te wrobelki były tym razem.
A Trapczynski nieźle się wczuł w rolę strażnika porządku.A sami później strzelili ścieme z prądem.

Wiadomo że pan Jarek w obecności sędziego nie powie ...więcej serpentyn, więcej bo Jonasa jeszcze niema. zapewne sędzia naciskał co sie dzieje i ze jedziemy ...co do meczu...przegralismy i ...szkoda ze z GKm-em. Moje życzenie jest takie żeby mimo wszystko Łódz wybiła im e-lige...z reszta z Rzeszą i tak nie maja szans...
Dzisiaj tak szczerze na pochwałę nie zasłuzył nikt...no zapomniałem o Gale który w poczatkowej fazie zawodów ciąbną wynik...brawo Adrian.....

adrenalina 

Wysłany: Nie Wrz 07, 2014 23:28   

Ramenedes napisał/a:
Kolejna kompromitacja pokazana w tv...
A panowie z 10 myślą, że są panami stadionu i mogą robić co im się żywnie podoba ?? Mam nadzieję, że zarząd jakoś zareaguje i zrobi z nimi porządek !!

Jeśli nie masz do końca sprawdzonych, potwierdzonych i wiarygodnych informacji to po prostu przestań się wypowiadać w sprawach, o których nie masz bladego pojęcia. I nie siej fermentu, jeśli nie wiesz o co chodziło. Dziwnym trafem praktycznie cały stadion zdawał sobie sprawę z tego o co chodzi, a Ty nie... Zastanawiające.

TeTris 

Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 08:05   

miałem nie podejmować dyskusji, a jednak chcę wyrazić swoją opinię na temat tego meczu. przygotowanie toru? duża na 2 łuku nie szła tak samo jak zawsze,a przyczynił się do tego brak treningu (oprócz Gomóły i juniorów). kolejna kwestia fatalny Adamczak, atakuje na 1 łuku, a za moment wyhamowuje prędkość zjeżdżając do krawężnika. jedynymi, którzy potrafią jechać z jajem to był Gomóła, Gała i Wawrzyniak, reszta zupełnie bez ikry. kolejnym aspektem jest podniecanie się przez ,,naszych'' kibiców ostrą jazdą GKMowców. Kościuch to rozumiem, zawsze jeździ bardzo ostro, na granicy faulu, mnie się to podobało oprócz ostatniego ataku w biegu 14, odnośnie Nowaka to trzeba przyznać, że to zwykły ,,szczeniak''.

od następnego meczu powinniśmy jechać w składzie bez Davidssona. proponuję Kusa. (mało kto wie, ale w tej samej lidze co Rohan osiąga lepsze wyniki)

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 08:40   

Na początku brawa za oprawę meczu dla "10". Osobiście nie potępiam rzucania serpentyn na tor. Opóźniło to mecz i przynajmniej Jonas mógł się zaprezentować. Nie pamiętacie cwaniactwa innych drużyn i ich kierownictwa? W żużlu nie ma miejsca dla ministrantów! Już nie raz widzieliśmy w Gnieźnie serpentyny rzucane przez kibiców przyjezdnych a nawet ich podpalanie w pasie bezpieczeństwa!
Nie raz też byliśmy świadkami cwaniactwa trenerów (Cieślach, Chomski). Taki to sport.

Co do drużyny to widać, że zeszło z nich powietrze bo awansie do czwórki (zawodnicy na bieżąco mieli dostęp do wyników meczu Polonia - ROW).

Jestem dumny ze STARTU! Jako bankrut jedziemy w rundzie finałowej. Teoretycznie najsłabsza drużyna ligi przegrała tylko raz na swoim torze, przy dwóch zwycięstwach wyjazdowych. Przed sezonem każdy wziąłby ten wynik w ciemno.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 14:20   

W tej drużynie poza Biedronką zniosę każdego. Bardzo ładnie mu się Norbi odegrał za cwaniactwo. Powiem jedno- Kościuch na tym torze potrafi jeździć o wiele mądrzej i lepiej wybierać ścieżki niż obaj J. razem wzięci, którzy to bardzo frajersko tracili punkty, zwłaszcza na drugim łuku. Aż dziwne, że Norbert nigdy nie trafił do Startu.
Ogólnie brawa dla Grudziądzan- przyjemnie się ich ogladało.
Nie wiem, czego niektórzy chcą od Nowaka. Wykorzystał to, że Wawrzyniak zbyt szeroko pokonuje drugi łuk, wypchnął go na wyjściu z łuku i tyle.

Co do Jonasa, to myślę, że sami grudziądzanie też nie robili problemu, że czekamy na niego, więc dla mnie tematu serpentyn w pewnym sensie nie ma.

Fajnie Kempes powiedział o pewnej kobiecie w wywiadzie przed meczem :D

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 11:21   

Jeśli -->
Cytat:
Startowano: według II zestawu
Sędziował: Zdzisław Fyda (Kraków)
NCD: Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – 65,98 sek. (w 2. wyścigu)
Widzów: 3512 sprzedanych biletów

to kim było drugie 3-3,5 tyś . ludzi??

Hyziu 

Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 11:24   

2,5 tys to było pewnie tych co za bilety nie płacą z tytułu wieku, a z 500 osób wchodzi za free na listy ;)

Kaspi 

Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 11:27   

Jeszcze dochodzą zaproszenia która dostały firmy takie jak np. Trepko.

Jeszcze co do zachowanie pana Jarka spikera Trąpczyńskiego takie teksty może sobie pan podarować ja bym go od razu wywalił za to co powiedział, że Ci którzy rzucają serpentynami nie są kibicami Startu. Widocznie Pan nim nie jest ;]

Hyziu 

Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 11:32   

Tak jak wyżej wspomniałem że z 500 osób wchodzi na listę na której znajdują się zwycięzcy różnych konkursów, pracownicy sponsorów oraz inne osoby zaproszone. W ubiegłym sezonie te listy miały czasami pojemność nawet z 1000 osób ;)

victorski 

Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 11:38   

Kaspi napisał/a:

Firma Trepko nie dostała żadnych zaproszeń. Te "zaproszenia" to po prostu karnety w innej postaci za które była uiszczona oczywiście zapłata przed sezonem.

Kaspi 

Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 11:54   

Jeden pies jak zwał tak zwał ;)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 06:41   

Kaspi napisał/a:

Jeszcze co do zachowanie pana Jarka spikera Trąpczyńskiego takie teksty może sobie pan podarować ja bym go od razu wywalił za to co powiedział, że Ci którzy rzucają serpentynami nie są kibicami Startu. Widocznie Pan nim nie jest ;]

Nie bierz(cie) tego co mówił p. Trąpczyński na serio. On MUSIAŁ tak mówić żeby wyraźnie podkreślić, że cała sytuacja nie jest ;-) popierana ;-) przez ;-) klub ;-)
Naprawdę nie trzeba wiele myśleć żeby zrozumieć o co chodziło.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 07:10   

Rozumiem, że wszystko sobie wyjaśniliście przy piwku, jak nie-kibice z kibicem ;P
A na poważnie - on musiał TO powiedzieć, ale nie TAK powiedzieć. Za bardzo wczuł się w rolę.

Hyziu 

Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 07:41   

Szabla, rzucałeś te serpentyny, że czujesz się urażony ?? Bo jak widać chłopaki z 10 nie są, a to głównie do nich były kierowane słowa. Kto mądry to zrozumiał. Pan Jarek jest na wieżyczce obok sędziego i pracuje jako spiker zawodów. Musi być osobą neutralną, a nie poklepywać po plecach.
Co niektórzy szukają dziury w całym ;)

Kaspi 

Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 10:18   

Marcineek napisał/a:

Nie bierz(cie) tego co mówił p. Trąpczyński na serio. On MUSIAŁ tak mówić żeby wyraźnie podkreślić, że cała sytuacja nie jest ;-) popierana ;-) przez ;-) klub ;-)

Ja doskonale rozumiem, że był naciskany przez sędziego ale tak jak Szabla napisał nie musiał tego powiedzieć w ten sposób jaki to zrobił.

wojtek - remake 

Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 10:52   

Kaspi napisał/a:

Marcineek napisał/a:

Nie bierz(cie) tego co mówił p. Trąpczyński na serio. On MUSIAŁ tak mówić żeby wyraźnie podkreślić, że cała sytuacja nie jest popierana przez klub

Ja doskonale rozumiem, że był naciskany przez sędziego ale tak jak Szabla napisał nie musiał tego powiedzieć w ten sposób jaki to zrobił.

Tak, przewodniczący GKSŻ, telewizja na karku, mecz na żywo ponad 15 minutowy poślizg od zielonego światła w parkingu tylko dlatego, że w jawnie bezczelny sposób leciały serpentyny. Ciesz się, że nie było Wojaczka albo innego Kuśmierza oraz że GKM miał na to wyrąbane. Trąpczyński nie miał innego wyjścia (jest spikerem, a nie klubową tubą podczas zawodów). Skoro wiesz, dlaczego to powiedział, to po co to idiotyczne roztrząsanie problemu, którego nie ma. Wystarczyło trochę przesadzić i posypałyby się kary, które - jak rozumiem - Ty byś zapłacił. Wystarczy już, że Biedronka ma nierówno.

Odpowiedz do tematu