Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd kibiców na mecz Wybrzeze Gdańsk vs Start Gniezno
Autor Wiadomość
yahu 

Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 11:49   

Dokładnie tak, trzeba izolować "przypałowców" od normalnych kibiców. Kibice jadący na wyjazd reprezentują klub, miasto i muszą umieć to robić w sposób przyzwoity i kulturalny. Sory ale jak widziałem "zalanych" gości na Golaju to mi się odechciało wszelkich wyjazdów. Na naszym stadionie nie da się ogarnąć wszystkich i jest jak jest, czasem lepiej ale zazwyczaj kiepsko. Ale grupa wyjazdowa jest stosunkowo wąska i podstawowe zasady łatwo wprowadzić w życie. I dobrze że SGIF tego stara się pilnować. Kto tego nie umie zrozumieć, ten przecież może jechać na własną rękę czyż nie?

Edddddd 

Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 16:19   

Marcineek:

Nie da się ukryć, że zgadzam się z tym co piszesz.

Marcineek napisał/a:

Sprawa jest BANALNIE prosta. Konsekwentna selekcja osób zapisujących się na autokar. Nawalisz się, zrobisz przypał - w najlepszym wypadku odpoczywasz przez 1-3 wyjazdy. W najgorszym masz zabrane barwy i wylot z autobusu w dowolnym miejscu (tego na szczęście jeszcze nie praktykowaliśmy) i "dożywotniego" bana na środki transportu organizowane przez SGIF (tutaj kilka osób już na liście widnieje).

Selekcja - jak najbardziej tak, ale koniecznie z:

Marcineek napisał/a:

Kogo bierze do autokaru inny organizator, w sumie nie moja sprawa i interes. Jednak od przyszłego wyjazdu przewoźnik będzie miał od nas ultimatum. Albo, jeśli bierze inny autokar kibiców to jedziemy "na dwie grupy", albo my wybieramy innego przewoźnika. Nie dopuścimy do takiej sytuacji jaka miała miejsce w niedzielę, że za winy kilku <cenzura> z drugiego autobusu odpowiadamy wszyscy.

Marcineek napisał/a:

Co do kontroli alkoholowej - uważam, że każdy ma swój rozum i sam powinien wiedzieć czy może bez uszczerbku na wizerunku wypić 5 czy 2 piwa. Jego prywatna sprawa, jednak odpowiedzialność za swoje czyny ponieść musi. Nie potrafisz się zachować - nie jedziesz następnym razem. Proste i logiczne.

Co do ilości wypijanego alkoholu, masz bardzo zdrowe podejście. Tak naprawdę każdy z nas wie, na ile może sobie pozwolić - niestety często jest tak, że w grupie ponosi nas ułańska fantazja, bo "co to nie ja" - niestety, absolutnie nie tłumaczy to GŁUPICH zachowań.

Marcineek napisał/a:

Co do ostatniego zdania. Jeśli "w d*pę kopną" nas spitusy i przypałowcy - Alleluja! Nie zależy nam na ich zdaniu i obecności w organizowanych przez nas autobusach. Normalni nie kopną, bo albo nie zachowują się przypałowo, albo po wyskoku zrozumieją sprawę, odczekają kilka wyjazdów przerwy i wrócą.

Z tym kopaniem, to nie do końca mi o to chodziło. Nawiązywało to raczej do tej kwestii:

Marcineek napisał/a:

Na koniec powiem Wam wszystkim tak. Toomi czy ja NIE MUSIMY nic organizować. Żadnego busa czy autokaru. Naprawdę możemy pojechać sobie na wyjazd samochodem czy wynająć busika dla kilkunastu znanych od lat znajomych. To, że nam się chce jest tylko i wyłącznie dla WAS i STARTU. Jeśli nie potraficie tego uszanować to nie robicie na złość nam, tylko innym kibicom i zawodnikom którzy nie raz podkreślali jak ważne dla nich jest poczucie, że nawet w takim Tarnowie czy Rzeszowie mają dla kogo jechać.

Ludzie nie doceniają tego co mają - zazwyczaj komuś w zadku jest źle. Problem w tym, że często nie da się zrobić tak, żeby wszystkim dogodzić. Tylko kogo to obchodzi?

art78 

Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 17:25   

Co stoi na przeszkodzie, żebyście stworzyli jakiś sensowny regulamin, który to każdy kto będzie chciał udać się z wami na wyjazd musiałby zaakceptować podpisując go? Nie akceptuje. Trudno nie jedzie. Zrobi wiochę na meczu. Wraca we własnym zakresie.
Może i by to zmniejszyło ilość chętnych na wyjazd, ale podejrzewam, że jeden autokar spokojnie byście zapełnili. Z czasem i chętnych pewnie by przybywało gdyby było wiadomo, ze z wami kulturalnie i bezpiecznie. A w razie gdyby regulamin został przez kogoś naruszony to automatyczna wysiadka na pierwszym możliwym przystanku. Może to i drastyczne, ale skoro jeden czy drugi nie potrafią zachować się przyzwoicie, dojrzale to niech to robią nawet w szczerym polu.

Milek PGN 
Tylko START

Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 22:45   

Ja również jechałem pierwszy raz z SGIF i mam nadzieje że nie po raz ostatni i uważam, że źle nie było. To co przydarzyło się w trasie to nie nasza wina tylko osób z drugiego autokaru. A że jechaliśmy wspólnie to zatrzymali wszystkich. Rzecz logiczna :yes:
Jeżeli ktoś nie chce więcej jechać z SGIF to pamiętajcie, że PKS i PKP dojeżdża wszędzie!!!
Nikt nikomu się prosić nie będzie

:start_2:

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 00:13   

Myślę, że dyskusję na temat tego wyjazdu można już zakończyć. Każdy osobiście go jakoś podsumował i wyciągnął odpowiednie dla siebie wnioski. My również.

qasanek 

Wysłany: Pon Gru 28, 2015 13:24   

witam gdybyście potrzebowali wynająć autokar to warto zapoznać się z ofertą firmy http://autokar-warszawa.pl/

Odpowiedz do tematu