Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paweł Kukiz Gniezno
Autor Wiadomość
kula u nogi 

Wysłany: Wto Maj 19, 2015 16:59   Paweł Kukiz Gniezno

Czy ktoś coś wie na temat obecności jakiś osób zajmujących się Kukizem w Gnieźnie,Ma ktoś namiary,telefon.Wiadomo czy coś takiego u nas powstanie czy już jest?

Sympatyk Kukiza 

Wysłany: Czw Maj 21, 2015 07:43   

Oczywiście. Działa Ruch JOW Pawła Kukiza w Gnieźnie. Wspieraliśmy go podczas kampanii Prezydenckiej, a teraz szykujemy się i mobilizujemy siły na Jesień 2015.
Jest Nas kilkanaście osób i oczywiście zapraszamy wszystkich sympatyków Pawła, gdyż teraz mobilizacja jest nadzwyczaj wskazana.
Zapraszamy na nasz fan page na fb: https://www.facebook.com/pawelkukizgniezno.
Kto jest zainteresowany wsparciem Obywatelskiego Ruchu JOW Pawła Kukiza z Gniezna i całego naszego okręgu wyborczego (Koło, Konin. Wrzesnia, Słupca, Śrem, Środa Wlkp, Witkowo, Trzemeszno etc.) w wyborach parlamentarnych, wsparcie wolontariackim, zapraszamy o nadsyłanie swoich zgłoszeń na e-mail: ruchjowgniezno@wp.pl, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu i link do swojego profilu na fb (jeśli ktoś oczywiście posiada) oraz nazwę miasta, w którym mieszkacie.
Tylko do osób, które prześlą Nam swoje dane się odezwiemy. Przesyłajcie maile, bo czekamy na Was!!! Razem zdziałamy więcej dla dobra Polski!!!
Pozdrawiam

luj z grzybowa 

Wysłany: Sob Maj 23, 2015 22:00   

Wypowiedź podobna do akcji Marcina Sklepowego. Macie jakiś glejt od Pawła Kukiza, czy organizujecie sobie jakieś miejsce bliżej ul. Wiejskiej w warszawce? A przedtem gdzie byliście; w SLD, u Palikota czy w jakiejś sypiącej się bandzie typu PO? Jeśli Kukiz otoczy się takimi ciętymi na kasę "działaczami" to daleko nie zajedzie. W przyszłym Ruchu miejsca powinni zajmować ludzie czyści przynajmniej politycznie a nie łajzy wędrowcy z partii do partii, zawsze tam, gdzie jest koniunktura
Jeśli wam JOW - y w głowie, to najpierw przeczytajcie dzieła Profesora Przystawy, prawdziwego naukowca a nie takiego nominata Bóg wie kogo, jakim był guru PO, Bartoszewski.

Sympatyk Kukiza 

Wysłany: Pon Maj 25, 2015 06:36   

Do "Luja z Grzybowa".
A w zasadzie do mieszkańca Gniezna, 50-paro letniego bezrobotnego, mieszkającego w centrum, największego hejtera, podszywającego się i komentującego pod różnymi nickami. Hejtera, który rzuca tematy i sam na nie odpowiada z różnych swoich kont. Jesteś małym człowiekiem, który za co się nie weźmie, to wszędzie węszy, rozwala nawet własne podwórko! Jakie? Ujawnimy niebawem i wszystkie Twoje ciemne historie. Niebawem też zresztą ujawnimy publicznie wszystkie Twoje nicki, z których nadajesz i tutaj i na fb! Zdemaskujemy Cię totalnie, jak również podamy Twoje IP!
A o nowy Ruch Kukiza możesz być spokojny. Mamy wszystko co potrzeba by działać, mamy ludzi nieuwikłanych w żadne partie polityczne, nie ma z Nami żadnego Marcina Sklepowego. I ludzie, którzy są z Nami mają wystarczającą ilość gotówki by samemu zorganizować sobie kampanię wyborczą, bez żadnego sponsoringu zewnętrznego. Ty natomiast nie wiadomo z czego chcesz swoją kampanię zorganizować, bo aspiracje wielkie a w kieszeni płótno! Twoje hejterskie działania są po prostu śmieszne i żal je nawet komentować. Stary facet, który w życiu nic nie osiągnął i cały czas na garnuszku mamy. Weź chłopie zmień swoje postępowanie, przemyśl co robisz, co chcesz w życiu osiągnąć i zacznij działać uczciwie, choć chyba to jest już niemożliwe.
A o JOW-ach wiemy wystarczająco dużo, by móc się na ten temat wypowiadać, co o Tobie powiedzieć nie można. I o wynik Ruchu Kukiza możesz być spokojny. Co nie można powiedzieć o ugrupowaniu, które prezentujesz. Tylko do jesieni i wielki koniec! Ale nie ma czemu się dziwić, skoro działasz jak działasz! Zero empatii, szczerości i elementarnej uczciwości!
P.S. Jeśli chcesz rozmawiać na argumenty i jawnie, to sam zawczasu zmień swoje nicki na prawdziwe dane personalne, za nim my to uczynimy. Wówczas choć po części wyjdziesz z twarzą. Tylko jest pytanie, czy cię na to stać?!

luj z grzybowa 

Wysłany: Pon Maj 25, 2015 10:00   

Oj, widzę, że mocno zabolało, trafiłem w słabiznę szykującej się do skoku nowej watahy. Nie martw się, "Sympatyku Kukiza"! Ja również jestem sympatykiem tego gościa i będę pilnował, by rodząca się nowa frakcja nie wpadła w łapy karierowiczów już liczących na zyski. Dobrze, że jest to Forum, chociaż uśpione, ale mam nadzieję na rozdmuchanie tego ogieńka na na całe Gniezno.
Już się boję "ludzi z gotówką" mających aspiracje doić współrodaków w nowym płaszczu partyjnym.

kula u nogi 

Wysłany: Pon Maj 25, 2015 10:58   

Widzę ze w dyskusji temperatura wzrosła. Jeśli są tu sami sympatycy Pawła to może by połączyć siłyi ddziałać razem a nie sie sprzeczac. Jeśli jeszcze nic nie powstało a tu same kłótnie to co bedzie dalej.Co do finansów to wiadomo ze lepiej ludzie z jakimś zapleczem niech będą w polityce niż ludzie bezrobotni. Tacy tam pójdą typowo po zarobek i robic ferment.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Maj 25, 2015 12:50   

Jeśli do Kukiza będą się przyczepiać niezrealizowani nasi gnieźnieńscy politycy, którzy skaczą z ugrupowania na ugrupowanie chyba wezmę urlop i zrobię wszystko, by nie wygrali.

Stare mendy muszą odejść, nie ma miejsca u Kukiza na darmozjadów.

Kukiz ma obecnie b. duże poparcie młodych. Jeśli źle wybierze sobie kadrę i da się wchłonąć przez obecnie panujące mechanizmy polityczne to nic nie osiągnie.

luj z grzybowa 

Wysłany: Pon Maj 25, 2015 16:32   

kula u nogi napisał/a:
Widzę ze w dyskusji temperatura wzrosła. Jeśli są tu sami sympatycy Pawła to może by połączyć siłyi ddziałać razem a nie sie sprzeczac. Jeśli jeszcze nic nie powstało a tu same kłótnie to co bedzie dalej.Co do finansów to wiadomo ze lepiej ludzie z jakimś zapleczem niech będą w polityce niż ludzie bezrobotni. Tacy tam pójdą typowo po zarobek i robic ferment.

Całkowicie przeinaczasz przyszłe zadania, jakie wyznacza sobie Kukiz! On wyraźnie daje myślącym do zrozumienia, że wszelkie męty wzbogacone na oszustwach podatkowych, oszustwach w stosunku do pracowników nie mają szans w przyszłym Jego ugrupowaniu. Sytuacja wyraźnie robi się podobna do czasów powstawania Platformersów. Czując potencjał, zaraz męty moralne zwietrzyły swoje szanse i masowo zaczęły przystępować do ugrupowania Platformerskliego. A że mieli na początek kasę zgromadzoną przez służby, przekabacili natychmiast stacje i koncerny medialne o zapachu czosnku i zaczęło się.\
Zgoda, sympatycy Kukiza powinni się połączyć, ale zanim do tego dojdzie, trzeba przede wszystkim mieć czyste ręce i sumienie. W związku z tym, niech nie liczą kombinatorzy polityczni, że uda się im przeszwarcować do nowego na rynku politycznym ugrupowania. Nieubłaganym palcem sprawiedliwości będą obnażone ich niecne uczynki.

luj z grzybowa 

Wysłany: Pon Maj 25, 2015 16:41   

diabolo napisał/a:
Jeśli do Kukiza będą się przyczepiać niezrealizowani nasi gnieźnieńscy politycy, którzy skaczą z ugrupowania na ugrupowanie chyba wezmę urlop i zrobię wszystko, by nie wygrali.

Stare mendy muszą odejść, nie ma miejsca u Kukiza na darmozjadów.

Kukiz ma obecnie b. duże poparcie młodych. Jeśli źle wybierze sobie kadrę i da się wchłonąć przez obecnie panujące mechanizmy polityczne to nic nie osiągnie.

Święte słowa, diabolo! W Gnieźnie potrzebny jest przeciąg, a nawet silne tornado, by oczyścić to miasto będące przez całą III RP pod butem wszelkiego rodzaju oszustów i złodziei. Do"bulu" i bez "nadzieji" na przetrwanie wyrwać w jesieni trzeba chwasty pasożytujące na urodzajnych zagonach Narodu. Jest to szansa dla wszystkich uczciwych ludzi będących pod butem III RP. Wiadomo, że największe sito nie oczyści ziaren z chwastów, ale przy społecznej kontroli to wszystko wyjdzie. A do oczyszczenia jest stajnia Augiasza, tyle gnoju nazbierało się przez okres po 1945 roku.

kula u nogi 

Wysłany: Wto Maj 26, 2015 06:08   

Nadmiernie tylko ze moje zapytanie padło o info czy cos takiego jest lub bedzie w Gnieźnie.A widzę i nie jaki łuk z grzybowa który po sprawdzeniu postów jak i diablo maja najwięcej do powiedzenia i to nie tylko w tym temacie.Encyklopedia tak mozna by nazwać takie osoby.Zamiast łączyć,dzielić!No bo tak łatwiej!Prawda.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Wto Maj 26, 2015 12:46   

kula u nogi napisał/a:
Nadmiernie tylko ze moje zapytanie padło o info czy cos takiego jest lub bedzie w Gnieźnie.A widzę i nie jaki łuk z grzybowa który po sprawdzeniu postów jak i diablo maja najwięcej do powiedzenia i to nie tylko w tym temacie.Encyklopedia tak mozna by nazwać takie osoby.Zamiast łączyć,dzielić!No bo tak łatwiej!Prawda.

Forumowiczu. Nie mam nic więcej do powiedzenia oprócz tego co napisałem. Skoro piszesz różne rzeczy na ogólnodostępnym forum musisz się liczyć, że ktoś coś odpisze. Nie napisałem nic złego tylko to, że będę bacznie obserwował skład osobowy tego ruchu by nie było tak, że stare hieny się doczepią bo nigdzie indziej kariery nie zrobiły...to chyba dobrze prawda? Czy mój wpis daje Tobie prawo do nazywania mnie encyklopedią? Napisałem parę zdań, neutralnych a Ty się zachowujesz jak bym Tobie krzywdę zrobił...kompletne niezrozumienie albo czytaj dokładnie...

luj z grzybowa 

Wysłany: Sro Maj 27, 2015 13:19   

kula u nogi napisał/a:

Coś mi wykasowało mój post, więc piszę jeszcze raz; "kulo u nogi" napisz proszę to poprawnie, po polsku lub w innym języku europejskim bo zaprawdę nie wiem, co chciałeś napisać. Mogą być bluzgi, ale z sensem!

luj z grzybowa 

Wysłany: Nie Cze 28, 2015 23:38   

Już szczury uciekające przed pożarem zaczynają wykonywać nerwowe ruchy: http://gniezno.naszemiast...ciechowski.html
Czyżby to jeden z członków ukrywający się pod nickiem "Sympatyk Kukiza"? Jeśli tak, można powiedzieć, że spadochroniarzom z PO dziękujemy.

trotef 

Wysłany: Czw Sty 14, 2016 13:19   

Jak na razie nie mam zastrzeżeń do Kukiza. Jest rozsądny. Z budżetu kasy też nie bierze jak inne partie.

luj z grzybowa 

Wysłany: Czw Sty 21, 2016 22:49   

trotef napisał/a:
Jak na razie nie mam zastrzeżeń do Kukiza. Jest rozsądny. Z budżetu kasy też nie bierze jak inne partie.

Paweł Kukiz to porządny człowiek. Prawdziwy patriota nie szukający zarobku na Ojczyźnie. Dobrze się stało, że nie załapali się do parlamentu skoczkowie liczący na pieniądze z Gniezna.
Szkoda, że jest jedna kobieta od tego Petru. Jeśli i ona tak namawiała ludzi do brania kredytu we frankach jak jej wódz, to nic, tylko się wstydzić.
Zresztą trzoda pana Petru to wszystko ludzie "po przejściach" z innych partii.

SilvioF 

Wysłany: Sob Sty 23, 2016 02:42   

luj z grzybowa napisał/a:
trotef napisał/a:

Paweł Kukiz to porządny człowiek. Prawdziwy patriota nie szukający zarobku na Ojczyźnie. Dobrze się stało, że nie załapali się do parlamentu skoczkowie liczący na pieniądze z Gniezna.
Szkoda, że jest jedna kobieta od tego Petru. Jeśli i ona tak namawiała ludzi do brania kredytu we frankach jak jej wódz, to nic, tylko się wstydzić.
Zresztą trzoda pana Petru to wszystko ludzie "po przejściach" z innych partii.

Petru jak padł Lehman Brothers dał obszerny artykuł w GW o tym, że radzi przewalutowac kredyt i że sam tak zrobił. Widocznie w Twojej niezależnej prasie tego nie było :) Dobrze, że wcześniej nie poinformował (w dumie czy dobrze?-selekcja naturalna), że skok na główkę z wieżowca jest bezpieczny bo by mln ludzi z Polski ubyło :)

A co do Kukiza:„Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato”.
Zgadzam się z nim jak nigdy.

luj z grzybowa 

Wysłany: Wto Sty 26, 2016 16:58   

SilvioF napisał/a:

Petru jak padł Lehman Brothers dał obszerny artykuł w GW o tym, że radzi przewalutowac kredyt i że sam tak zrobił. Widocznie w Twojej niezależnej prasie tego nie było :) Dobrze, że wcześniej nie poinformował (w dumie czy dobrze?-selekcja naturalna), że skok na główkę z wieżowca jest bezpieczny bo by mln ludzi z Polski ubyło :)

A co do Kukiza:„Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato”.
Zgadzam się z nim jak nigdy.

Bo widzisz, Silvio, porządni ludzie nie psują sobie oczu czytając GW. A tak przy okazji; jeśli dysponujesz linkiem do "obszernego artykułu" Petru w GW, wrzuć linka, bym i ja mógł poczytać o niezwykłym talencie ekonomicznego oszusta. Petru nie jest żadnym politykiem tylko człowiekiem do wynajęcia finansowanym przez fundację Batorego założoną przez Żydowskiego oszusta Soros'a.
Myślisz, że Twój idol Petru zyska kiedykolwiek takie poparcie, że milion ludzi dla niego skoczy z wieżowca na główkę? :ups:

Z tego co wiem, to Kukiz nie jest żadnym politykiem, bo nie żyje z dotacji budżetu. Nie pisz więc głupot.

SilvioF 

Wysłany: Wto Sty 26, 2016 19:28   

Poseł nie jest politykiem? Dobre :) Ostatnie zdanie ma takivsam związek z rzeczywistością jak reszta Twojego posta.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sob Sty 30, 2016 18:53   

Jest politykiem. To, że jego ugrupowanie nie jest partią i nie doi kasy z budżetu to inna sprawa. Ale Kukiz jest przydupasem PiS i jego wypowiedzi dobitnie świadczą o tym, że rock'n'rollowy tryb życia szkodzi.

luj z grzybowa 

Wysłany: Pon Lut 15, 2016 21:52   

kapusta napisał/a:
Jest politykiem. To, że jego ugrupowanie nie jest partią i nie doi kasy z budżetu to inna sprawa. Ale Kukiz jest przydupasem PiS i jego wypowiedzi dobitnie świadczą o tym, że rock'n'rollowy tryb życia szkodzi.

Kukiz raczej jest realistą a nie przydupasem PiS iorów. Zawsze, jak coś nowego tworzy się na scenie politycznej, pchają się tam wszelkie szumowiny i jeżeli się dostaną do koryta zaczynają szkodzić, jak trutnie w ulu. Myślę, że Kukiz ogarnie to dziadostwo i wyjdzie na prosto. Z Gniezna też starał się o robotę z wyboru gminu jakiś człowiek z pierwszej "Przemiany Ziemi Gnieźnieńskiej" ale na szczęście nie zauważam go na liście płac parlamentarzystów z Gniezna.

Odpowiedz do tematu