Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze ulubione salony fryzjerskie i kosmetyczne
Autor Wiadomość
Ania 

Wysłany: Sro Lis 28, 2007 22:11   Nasze ulubione salony fryzjerskie i kosmetyczne

Byłam wczoraj u dentysty w klinice DENT na Sobieskiego 17 i zobaczyląm że jest tam jakiś gabinet kosmetyczny a że należę do ciekawskich to poszłam na próbę:)
Gabinet przytulny , w drzwiach powitała mnie uśmiechnięta kosmetyczka co nastawiło mnie pozytywnie.Po zbadaniu mojej skóry pani Irenka bo tak ma na imie, poinformowała mnie o ofercie a im dłużej słuchałam tym bardziej otwierały się moje oczy ze zdumienia.
Wyobraźcie sobie,że do Antidotum można przyjśc z małymi dziećmi i że w gabinecie czeka wyszkolona opiekunka!Jest tam więcej takich atrakcji!Mam trzyletnią córeczkę więc zapisałam się na wizyte na dziś.Jestem baaaardzo zadowolona.Zaden gabinet nie ma takiej oferty, pomysł jest naprawdę godny polecenia.Ja jako mama małej Michalinki z pewnościa wróce do tego gabinetu.W dodatku pani Irenka, to miła , ciepła osoba i nie przeszkadzało jej że w trakcie zabiegu mała co chwilę podglądała jej pracę a ja nie stresowałam się ze Miśka zaraz mi się rozbeczy bo pani Niania czuwała.Wyszłam zadowolona , z pięknymi tipsami(choć nie wiem jak sobie w nich poradze przy Miśce).I umówilam się na makijaż Andrzejkowy:)co tam, raz się żyje.A swojej mamie kupiłam pod choinkę kupon do kosmetyczki.Mama ma wszystko, ciuchy, bibelotki itp a jestem pewna że prezent na spotkanie w Antidotum ucieszy ją bardzo.Jednym słowem:fajny salon, fajna profesjonalna obsługa, palace się świece-nastrój!!!,ceny przystępne.A jak to jest u was? jakie są wasze wrażenia z pobytu i usług kosmetycznych w naszym mieście? Wszak Sylwester juz blisko , święta...

szczehu 

Wysłany: Sro Lis 28, 2007 22:47   

zbyt przereklamowany ten post. A czy przypadkierm autorką postu nie jest sama własciciekla tego salonu?

rina45 

Wysłany: Sro Lis 28, 2007 23:15   

Ja tez tam byłam i jestem zadowolona.A ty Szczechu jak jeździsz do swojego mechanika z samochodem i naprawi ci ładnie awarie to nie chwailsz go przy kumplach??nO a my kobiety mamy swoje ulubione miejsca, fryzjera, kosmetyczke, solarium i jak jestesmy zadowolone chwalimy a jak nas coś wkurzy to obgadujemy :yes: taka juz babska natura he he he.A faceci to zaraz jakieś podejrzenia :whoeva:

kaszi 

Wysłany: Sro Lis 28, 2007 23:22   

rina45, Niemal natychmiastowa reakcja z Pani strony tym bardziej utwierdzi choćby Szczeha (?) w przekonaniu, że mamy do czynienia z kryptoreklamą... Oczywiście jestem facetem, więc może jakaś forumowiczka zabierze głos w tej sprawie ?? :D

emigrant 

Wysłany: Sro Lis 28, 2007 23:28   

kaszi napisał/a:
że mamy do czynienia z kryptoreklamą...

Też odniosłem takie wrażenie... :whoeva: no ale zapewnie niedługo zostaniemy "sprostowani" ;)

----

Wysłany: Sro Lis 28, 2007 23:32   

Miałam okzaję zapoznać się z tym Salonikiem Kosmetycznym jest rzeczywiście sympatyczny i sądzę że godny polecenia, choc przyznaje że użytkowniczka Ania wykazała w swej opinii prawie że uwielbienie ... myślę że warto skorzystać z usług, a jaki bedzie efekt końcowy niech każdy wówczas sami oceni ...

Ania 

Wysłany: Pią Lis 30, 2007 10:49   antidotum

Nie będę komentowac tych wszystkich złośliwych uwag, wszak to forum dla ludzi i każdy może wypowiedziec sie jak chce i gdzie mu sie podoba.
Uważam ze ułatwienie w Antidotum dla Mam z dziecmi to dobry pomysł i jako ze mam małe dziecko zdania nie zmienie.
Mam tylko nadzieję,że właścicielka Antidotum mnie nie skojarzy bo wyszła z tego niezręczna sytuacja za co ją bardzo przepraszam.
Piszcie panie i panowi a na temat uslug nie tylko kosmetycznych ale tez innych z branży "urodowej":)
Ja dziś polecam SALON FRYZJERSKI WIOLETTA UL SOBIESKIEGO 20.Dlaczego?A wiec:pracuje tam naprawde profesjonalne grono fryzjerów wraz z Pania Wiolą na czele, właścicielka miła, sypmatyczna potrafi z włosów naprawde zdziałać coś fajnego.Ja mam kłaczyska niesforne, farbuje je na brąz a w Wioletty przemiła fryzjerka Pani Andrzelika przekonała mnie że w krótkich włosach będę wyglądać fajnie.Na początek dostałam pyszną kawusie, potem Pani Andrzelika podeszła do mnie z karta kolorów i zaproponowała nowy odcień....trochę sie bałam co mąż powie na oberżynę ale co tam. :olaboga: Efekt końcowy mnie totalnie zaskoczył, w życiu bym nie pomyślałą ze pasuje mi taki kolor :mruga:
Mąz byłzachwycony ,i nie będę już głośno mówić co sie działo potem :PPP
Wracając so Wioletty-salon gustownie, nowocześnie urządzony, czyściutko, przemiłą recepcjonistka, profesjonalna obsługa i super nastrój!!!Tam klient jest najważniejszy, nie ma plotek, dyskusji na dziwne tematy, pełen relaks:)))
Idźcie, sprobujcie,sami zobaczycie.Kazdy z nas ma swoje ulubione miejsca i nie widze w tym nic zlego zeby o tym na forum powiedziec,wszak warto polecac cos co jest tego polecenia godne.Pewnie znajdzie sie grupa ludzi ktora powie ze Antidotum to szajs a Wioetta krzywo obcina, to normalne.
A teraz musze już lecie c bo Miśka mnie ciągnie a rękaw i woła siku chociaz to chyba coś grubszego bo jakoś dziwnie pachnie hehehe

kaszi 

Wysłany: Pią Lis 30, 2007 12:48   

Ania napisał/a:
Nie będę komentowac tych wszystkich złośliwych uwag, wszak to forum dla ludzi i każdy może wypowiedziec sie jak chce i gdzie mu sie podoba.
Zapraszamy więc do wzięcia udziału (tego czynnego i tego biernego ;) ) w innych tematach i działach. Obie Panie ;)

Ania napisał/a:
Uważam ze ułatwienie w Antidotum dla Mam z dziecmi to dobry pomysł i jako ze mam małe dziecko zdania nie zmienie.
Nikt nie opiniuje oferty Antidotum, a jedynie jej sposobu przedstawienia. :)

Ania napisał/a:
Piszcie panie i panowi a na temat uslug nie tylko kosmetycznych ale tez innych z branży "urodowej":)
I moim zdaniem, to dobrze obrany tok dyskusji, nie budzący żadnych wątpliwości. Porównujemy oferty różnych salonów kosmetycznych działających w Gnieźnie, a nie koncentrujemy się, tematycznie, na jednym z nich. :ok: :yes:

----

Wysłany: Sob Gru 08, 2007 00:42   

ja do niedawna polecałabym salon fryzjerski w pasażu na tumskiej, ale aktualnie zmienił się tam właściciel i nie wiem jak się nowi fryzjerzy sparwują, uwmówiłam się na wizyte testowa w przyszłym tygodniu jak juz skorzystam zdam relację o swoich odczuciach :)

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Czw Gru 20, 2007 09:02   

Moim ulubionym salonem fryzjerskim jest salon urody "Nefretete" w Witkowie :ok:
Miła obsługa, niskie ceny i zawsze jestem zadowolona :yes:

STARTOWIEC1267 

Wysłany: Pią Gru 21, 2007 12:25   

ja sie strzyze w walentynce na ustroniu i nie narzekam milo i fachowo

Arowana14 

Wysłany: Pią Lut 03, 2017 19:15   

A jak ktoś z Was jest z Poznania to polecam Wam gabinet kosmetyczny Lenis - http://lenis.pl/manicure/ . Ja bardzo sobie ten salon chwalę.

agnes 

Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 15:58   

Dobrze wiedzieć :)

Odpowiedz do tematu