Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kolekcja biletów :)
Autor Wiadomość
bemi1992 

Wysłany: Sob Paź 15, 2011 22:14   kolekcja biletów :)

Witam
Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej (wiem, wiem, pewnie pierwszy raz się z takim czymś spotykacie )
Piszę na tym forum, aby mam nadzieję powiększyć kolekcję dzięki Wam.
Macie może w domu, w portfelu, torebce, kieszeniach bilety komunikacji miejskiej ze swojego miasta, bądź z podróży, do których nie macie sentymentów?
Może chcielibyście wspomóc moją kolekcję ? List można wysłać np przy płaceniu rachunków, bądź jak poczta jest po drodze. Mogę zwrócić za znaczek pocztowy i kopertę. Piszę też dlatego, że teraz w większości miast jest podwyżka biletów i zmieniają się ich wzory. Liczę na wasze dobre serce i chęć wysłania mi tych biletów.
Mogą być także bilety wstępu, pkp, pks

Całą moją kolekcję można zobaczyć na stronie www.bileciki.org
Tam tez znajduje się kontakt do mnie
Jeśli jest na stronie bilet który masz to i tak przyda mi się do wymian z innymi kolekcjonerami.
mój email biletybeaty@wp.pl gg 4813773

PS. Jeśli temat nie jest w odpowiednim dziale, to przepraszam, i proszę o przesunięcie go do odpowiedniego

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Sob Paź 15, 2011 22:19   

Wcale unikatowe hobby. ;) Ja kumplowi zbierałem, jak jeździłem po kraju na koncerty. ;) Będę miał na uwadze. ;)

bemi1992 

Wysłany: Sob Paź 15, 2011 22:55   

Teraz tak patrzę, że wiele osób zbiera bilety, nie jestem odludkiem ;d

Przemek B 

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 19:32   

W Gnieżnie na dworcu też ktoś się ogłasza więc nie jesteś takim znowu wyjątkiem :)

bemi1992 

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 22:45   

Ja wolę ogłaszać się w internecie, chociaz w 2012 mam zamiar wybrać się na rózne giełdy i wystawy :D :)

bemi1992 

Wysłany: Sro Paź 19, 2011 14:54   

Czyżby nikt więcej nie korzystał z komunikacji ? 8)

bemi1992 

Wysłany: Czw Lis 10, 2011 21:02   

A może macie jakieś zbędne bilety pkp ? nimi również chętnie się zaopiekuję :)

bemi1992 

Wysłany: Czw Gru 01, 2011 16:59   

Robiąc porządki na święta jak znajdziecie jakieś bilety nie wyrzucajcie ich proszę a skontaktujcie się ze mną lub wyślijcie je do mnie bez kontaktowania się - adres jest na mojej stronie :) Temat jest cały czas aktualny i proszę nie zapomnijcie o zbieraczce biletów :)

bemi1992 

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 23:12   

Dodam jeszcze, że poszukuję też na wymiany inne rzeczy których krótka lista jest tutaj http://bileciki.org/wymiana,4 więc jak by wam się walały jakies rzeczy to zamiast je wyrzucić można wysłać :) (Niektóre rzeczy mogą wam się wydawać dziwne, np kopertki herbaciane nie ? ale to zazwyczaj załatwiam we własnym zakresie :) Chyba, że kupiliście herbatę w takim opakowanku i wam nie smakuje :D )

ponk 

Wysłany: Wto Gru 27, 2011 22:30   

witam,
jeśli jesteś zainteresowana to mam unikalną i jedyną na świecie- bezcenną kolekcję biletów misięcznych MPK Gniezno... zdopingowany i zmobilizowany Twoją prośbą poszperałem "tu i tam" i znalazłem bilety miesięczne z czasów "ogólniaka".... a że przez całe 4 lata ich nie wyrzucałem to uzbierało się 37 sztuk... w jaki sposób uchowały się przez tyle lat- nie mam pojęcia =] wszystkie z miesięcy "szkolnych"- Wrzesień- Czerwiec.... pierwszy datowany na wrzesień 1995 roku o zawrotnej wartości 90 000 zł :) ostatni z kwietnia 1999 roku... chyba przed maturą jakoś wcześniej się rok szkolny konczył.... nie wiem tylko, czy tak zamierzchłe czasy też Ciebie interesują... jeśli tak- podrzuć mi adres na który mam je wysłać na PW...
pzdr.

bemi1992 

Wysłany: Sro Sty 11, 2012 20:51   

No i właśnie w poniedziałek dostałam od ciebie list :)
Dziękuję bardzo :)

bemi1992 

Wysłany: Pon Mar 05, 2012 17:47   

W wielu miastach podwyżki cen biletów... może ma ktoś i chciałby wzbogacić kolekcję ? Przypominam, że mogą to być zużyte już bilety wstępu, pkp a nawet pks no i oczywiście komunikacji miejskiej :)

bemi1992 

Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 22:07   

Wielu mi opowiadało, że podczas przeszukiwania starych portfeli aby znaleźć w nich bilety znaleźli pieniądze, więc polecam, może przy okazji szukania gdzieś biletów znajdziecie tez pieniądze. I wyjdzie na przyjemne z pożytecznym :)

bemi1992 

Wysłany: Sro Maj 23, 2012 17:45   

Już nie tak często zaglądam na forum, więc gdyby ktoś miał bilety i chciałby wzbogacić moją kolekcję proszę pisać na maila biletybeaty@wp.pl albo bezpośrednio na stronie www.bileciki.org jest namiar na mnie :)

bemi1992 

Wysłany: Pon Sie 06, 2012 21:47   

Witam po dłuższej nieobecności ;)
Połowa wakacji za nami, może ktoś z was korzystał z komunikacji miejskiej ? ;)
Jeśli jest ktoś kto miałby ochotę dodać coś swojego do mojej kolekcji w postaci biletów proszę o kontakt
biletybeaty@wp.pl Przyjmę każdego rodzaju bilety czy to wstępu, PKP a zwłaszcza komunikacji miejskiej skasowane oczywiście.

Pozdrawiam

PS. a więcej o kolekcji na www.bileciki.org

JaD 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 12:32   

całkiem niezły pomysł :mruga:

bemi1992 

Wysłany: Nie Paź 07, 2012 21:21   

Po kolejnej dłuższej nieobecności chciałabym się przypomnieć. Może znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu (oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare ale aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą.
Jeśli ktos taki się znajdzie prosze o kontakt gg 4813773 i @ biletybeaty@wp.pl
Dla przypomnienia moja strona prezentująca kolekcję www.bileciki.org

jawka 
www.zuzel.waw.pl

Wysłany: Pon Paź 08, 2012 22:44   

Właśnie dziś rano wysłałam baaaardzo grubą kopertę z biletami na metro, MPK Kraków, PKP, Opera Narodowa, Muzeum Narodowe i mnóstwo, mnóstwo innych!Mam nadzieję że dojdzie za dwa - trzy dni!Ku chwale kolekcji, pani Beato! :yes:

bemi1992 

Wysłany: Wto Paź 09, 2012 13:45   

O jak fajnie, Dzieki
Jak dojdzie dam znać :)

bemi1992 

Wysłany: Pią Gru 07, 2012 23:40   

Robiąc porządki na święta jak znajdziecie jakieś bilety nie wyrzucajcie ich proszę a skontaktujcie się ze mną lub wyślijcie je do mnie bez kontaktowania się - adres jest na mojej stronie Temat jest cały czas aktualny i proszę nie zapomnijcie o zbieraczce biletów, dla większości to tylko śmieci a dla mnie pasja ;)

bemi1992 

Wysłany: Sob Mar 23, 2013 18:00   

Witam moi drodzy,
Dawno mnie już na forum nie było ale mój temat jest nadal aktualny i nadal poszukuję wszelakich biletów.
Zapraszam na moją stronę www.bileciki.org
tam też jest kontakt do mnie ;)

Pozdrawiam ;)

bemi1992 

Wysłany: Pon Lis 18, 2013 18:42   

Kochani, wiem, że dawno mnie tu nie było, może niektórzy pomyśleli że już zapomniałam o forum i przestałam zbierać bilety ale nic podobnego! Bilety zbieram nadal, kolekcja się powiększa, mam już ponad 7000 biletów i zbieram nadal.
Tak się w tym zakręciłam, że nie mogę przestać.
Jeśli ktoś miałby ochotę to zapraszam na moją stronę do przejrzenia kolekcji www.bileciki.org a jeśli miałby ktoś ochotę coś do niej dorzucić to proszę pisać na maila - biletybeaty@wp.pl . Dzięki różnym forumowiczom moja kolekcja na prawdę bardzo się wzbogaciła i bardzo wszystkim za to dziękuję!! A teraz idzie czas sprzątania przed świętami, może ktoś znajdzie jakieś bilety i było by mi bardzo miło jeśli zechciałby je dla mnie przesłać pocztą. Jeśli komuś byłby to problem to mogę pokryć koszty wysyłki - list zwykły kosztuje 1.60 a priorytet 2.35 )
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

bemi1992 

Wysłany: Sob Maj 17, 2014 19:02   

Witajcie po dłuższej nieobecności

Mijają miesiące i lata a ja dalej konsekwentnie się przypominam odnośnie biletów KM i kolejowych. Ostatnio zastanawiam się - czy doprawdy nikt w tym kraju nie korzysta z komunikacji zbiorowej ?

Przyjmę bilety wszelakie, płacę za przesyłki jeśli zaistnieje taka potrzeba, Podaję jeszcze raz na wszelki wypadek mój e-mail: biletybeaty@wp.pl

bemi1992 

Wysłany: Sob Lut 14, 2015 14:24   

Czy znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu ?? (oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare, aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą??.
Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o maila

Pozdrawiam!! :)

bemi1992 

Wysłany: Pią Lut 27, 2015 23:42   

Polecam przeszukać stare portfele - czasem można tam znaleźć nie tylko jakieś bilety ale także papierki narodowego banku polskiego ;D

bemi1992 

Wysłany: Wto Lip 07, 2015 23:20   

Podróżując na wakacjach pamiętajcie proszę że jest ktoś taki jak ja co zbiera bilety wszelakie. Nie wyrzucajcie biletów, przekażcie je dla mnie ! :)

bemi1992 

Wysłany: Czw Lip 09, 2015 15:39   

Najlepiej wysłać zwykłym listem.

bemi1992 

Wysłany: Pią Sty 22, 2016 15:52   

Nadal poszukuję biletów komunikacji miejskiej. Jeśli masz takie : miesięczne, jednorazowe, okresowe itp (mogą być skasowane )to nie wyrzucaj tylko proszę skontaktuj się ze mną.mail biletybeaty@wp.pl
Mogę zwrócić koszty wysyłki lub wysłać Ci kopertę ze znaczkami.

bemi1992 

Wysłany: Nie Maj 01, 2016 21:38   

Jeśli ktoś miałby jakieś bilety to ja nadal chętnie przygarnę. Proszę o priv albo email.

bemi1992 

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 13:54   

Nadal poszukuję biletów komunikacji miejskiej. Jeśli masz takie : miesięczne, jednorazowe, okresowe itp (mogą być skasowane )to nie wyrzucaj tylko proszę skontaktuj się ze mną.mail biletybeaty@wp.pl
Mogę zwrócić koszty wysyłki lub wysłać Ci kopertę ze znaczkami.
Część biletów można zobaczyć na stronie www.bileciki.info

Odpowiedz do tematu