Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plusy dodatnie, plusy ujemne czyli usunięto mój post ale w s
Autor Wiadomość
Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Lis 16, 2007 17:32   

Powiem dosadnie.. jak chcesz się wyrzygać to też wybierasz kibel a nie pokój dzienny...
W tamtych tematach na takie "wypróżnianie" jest przyzwolenie a nawet aprobata, dlatego niektórzy tam wylewają swoje żale.
Nie zmienimy tego a fakt, że się tym przejmujesz jest tylko wodą na ich młyn.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Lis 16, 2007 20:08   

Marcineek napisał/a:
wylewają swoje żale

I kompleksy :) I jesteś żywym dowodem że mają rację mówąć, że CI którzy piszą tu i tam mają przechlapane :hahaha:

whasuuup 

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 12:00   

przeprosiłem tam przeproszę i tu skoro temat się pojawił

Przepraszam, to był mój błąd. Może wynikał ze zmęczenia, może ze złego nastawienia. Przepraszam wszystkich zainteresowanych i urażonych.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 12:37   

Marcineek napisał/a:
Powiem dosadnie.. jak chcesz się wyrzygać to też wybierasz kibel a nie pokój dzienny...
W tamtych tematach na takie "wypróżnianie" jest przyzwolenie a nawet aprobata, dlatego niektórzy tam wylewają swoje żale.
Nie zmienimy tego a fakt, że się tym przejmujesz jest tylko wodą na ich młyn.

Diabel-tasmanski napisał/a:
I kompleksy I jesteś żywym dowodem że mają rację mówąć, że CI którzy piszą tu i tam mają przechlapane

A tu niespodziewanka.

whasuuup napisał/a:
Przepraszam, to był mój błąd. Może wynikał ze zmęczenia, może ze złego nastawienia. Przepraszam wszystkich zainteresowanych i urażonych.

No i jak Święta Kunegunda teraz wyglunda??
Brawo WHASUUUMP !! Tomanek Ci się kłania.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 12:46   

Tomasz Holka napisał/a:
No i jak Święta Kunegunda teraz wyglunda??

Co ma piernik do wiatraka?

whasuuup: ważne że sprawa wyjaśniona! :ok:

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 13:17   

Marcineek napisał/a:

Ano jakby ma.
Bo to właśnie piernik wskazał whasuuupowi błąd i nie spotkał się z żalami, wyrzygami, kompleksami i wymysłami, że jest piernikiem.

Zamiast tego pojawił się wspaniały gest, który piernik przyjął z najwyższym uznaniem!

To niezwyczajny gest!
Niezwyczajny wśród świętych młodzianków po tej, jak i tamtej stronie.

Dlatego Tomanek (może być piernik ostatecznie) kłania się i czapkę w ręku trzyma!!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 13:31   

Drogi Tomanku. Ciesze sie, że Wasuuup przeprosił. Nie widzę jednak powodów do rytualnych tańców tutaj bo jest to normalne. To komunizm wprowadził system społecznych nagród lub podwójnego premiowania za gesty normalne. Potem bez kwiatów i bombonierki już nic nie dało się załatwić. Byłoby tez więcej klasy gdyby najpierw przeprosił nas, których obraził, na naszym forum a nie na konkurencyjnym. I twoja opcja cytowania na nic się nie zadała ponieważ jest nadal aktualna. Same przeprosiny nie zmieniają przyczyny to raz - dwa owe cytaty nie tyczyły sie wasuuupa na zasadzie wyłączności. BTW - nadal czekamy na twoje przeprosiny po publicznych zarzutach jakobyśmy wprowadzili opcje automatycznego wylogowywania Tobie na złość...

Wasuuup - jest OK

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 13:53   

Marcineek napisał/a:

No właśnie. Ja również nie rozumiem, co ma piernik do wiatraka :)
Post Whasuuupa znajduje się na naszym forum, więc to tutaj Whasuuup powinien zgłosić jakikolwiek problem związany ze swoim postem. Nie wiem dlaczego potraktował to jako okazję, żeby nas krytykować na sąsiednim forum i tam wylewać swój żal. Następnym razem jednak lepiej będzie, jeśli to najpierw do nas ktoś się zwróci, w przypadku jakiejkolwiek sprawy związanej z naszym forum.
Ale najważniejsze, że wszystko się wyjaśniło :ok:

Tomasz Holka napisał/a:
to właśnie piernik wskazał whasuuupowi błąd i nie spotkał się z żalami, wyrzygami, kompleksami i wymysłami, że jest piernikiem.

Hmmm... czy to Kaszi jest tym piernikiem? Bo jeśli dobrze pamiętam, właśnie Kaszi pierwszy zwrócił uwagę, że ten post wcale nie zaginął i jest nadal tam, gdzie został napisany:

kaszi napisał/a:
Z treści tej wypowiedzi mniemam, że post ten znajduje się tutaj. Oznacza to, że wcale nie został usunięty

=]

whasuuup 

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 14:19   

dajcie już spokój.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 14:23   

Wasuuup szacunek dla Ciebie za przeprosiny i za to, że się przyznałeś ale proszę Cię przeczytaj mojego poprzedniego posta OK ?? Jeszcze większy szacunek za to że przyznałeś sie, że być może działałeś z niskich pobudek. Ale przepraszam - to my zostaliśmy oskarżeni a to Ty przepraszasz wiec jakby pierwotna wina jest oczywista - nie zdaje CI się że używanie tego w kontekście "my jesteśmy lepsi a wy gorsi" to kolejne grube przegięcie i jeśli ktoś umniejsza rangę twoich przeprosin to nie my...

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 15:27   

Nie widzę jednak powodów do rytualnych tańców

Stwierdziła nieomylna wyrocznia, jak to niezmiennie ma w zwyczaju!

bo jest to normalne.

Czyżby??

Tomanek ŻEGNA.

Pa!

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 15:50   

Ta sprawa dotyczy tylko Whasuuupa. Whasuuup przeprosił, wszystko jest OK i moim zdaniem nie ma sensu, żeby to roztrząsać. Więc drogi Tomaszu, nie wiem dlaczego tak się w to angażujesz i nie wiem jaki masz powód do obrażania się. Naprawdę warto czasami wziąć głęboki oddech, uspokoić się i nie doszukiwać się jakichś teorii spiskowych. Tu nikt do nikogo nie jest wrogo nastawiony, a jeśli jest jakiś problem, zawsze możesz go ze spokojem wyjaśnić. Ale oczywiście obrażać się jest najłatwiej i jeszcze komuś dogryźć przy okazji :|

whasuuup 

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 16:32   

ale Diable ja do Wszystkich apelowałem. Nie chodzi czy uwłacza czy nie. Nawet nie chce już rozstrzygać gdzie powinienem przeprosić. Nie chce też braw że przeprosiłem bo dla mnie to naturalne. Dałem dupy i tyle. Jest parę rzeczy które mi się tu nie podoba. Ale jak widzicie nie na tyle żeby nie napisać czasem jakieś głupoty :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 20, 2007 17:51   

Jak dla mnie jest OK i mimo wszystko uznanie bo zrobiłeś coś co powinno być normalne a jednak w praktyce nie wszystkich na to stać. Odpwowiadając jedynie na twoją wątpliwość - uważam za naturalne, że problemy zwiazane z tym forum powinieneś zgłaszać na tym forum a jeśli kogoś zwiazanego z jakimś forum uraziłeś i chciałbyć go przeprosić na tym forum z którym jest zwiazany. Taka uwaga na przyszłość mam nadzieję, że nigdy nie trzeba bedzie nikomu się do niej stosować...
A jeśli Tobie coś się nie podoba to po prostu o tym napisz - jak na razie wszystkie sugestie forumowiczów zostały rozpatrzone pozytywnie.

Odpowiedz do tematu