Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy to życzenia?
Autor Wiadomość
lodolamacz 

Wysłany: Nie Gru 16, 2007 13:19   czy to życzenia?

Zwracam się z prośbą o usunięcie z 'Działu świateczno - sylwestrowego' tematu " Świateczne życzenia" http://www.forum.gniezno....p?p=26175#26175 zainspirowanego przez użytkownika forum o nicku Zofia nałkowska.
Post autorki tematu jest wyjatkowo nieetyczny i złosliwy. Narusza stary polski, dobry obyczaj składania szczerych i zyczliwych życzeń świątecznych, wprowadza z okazji Świąt niepotrzbne złośliwości, a nawet nienawiść wobec innych osób.
Ten post to wyjątkowy nietakt ze strony Zofi Nałkowskiej i zamiast do tematu "życzenia' wprowadzać miłość do innych, powoduje wrogość, i stwarza watpliwośći u innych użytkowników, czy pod tak zainspoirowanym tematem rzeczywiście składać poprzez forum Świąteczne Życzenia'
Pozdrawiam.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Gru 16, 2007 13:57   

Myślę, że do prośby warto się przychylić...

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 21:56   

PROSZĘ USUNĄĆ MÓJ OSTATNI POST Z TEMATU "ZOOM-OGNISKOWA".
JEŻELI Z NIEZNANYCH MI POWODÓW, NIE MOŻE ON ZNAJDOWAĆ SIĘ W TEMACIE NA POTRZEBY KTÓREGO ZOSTAŁ NAPISANY, TO NIECH NIE BĘDZIE GO WCALE!!

NIE WYPOWIADAM SIĘ BEZ SENSU I NAWET JAK MODERATOR NIE KUMA O CO CHODZI, TO PROSIŁ BYM BY TEN FAKT USZANOWAĆ.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 22:49   

Proszę powstrzymać emocje i zwrócić uwagę na pkt 16 regulaminu forum. Przypominam, że każdy użytkownik forum.gniezno.com.pl akceptuje warunki regulaminu i porządki panujące na forum zanim rozpocznie na nim pisanie. Proszę też o szacunek dla moderatora, szczególnie gdy jest kobietą. Kolejne sformułowania w stylu "moderator nie kuma o co chodzi" będą skutkowały ostrzeżeniami.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 23:11   

Ostatnie ostrzeżenie

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 23:15   

Tomasz Holka napisał/a:
Podtrzymuję stanowczo swoją prośbę! I PROSZĘ NIE WMAWIAĆ MI EMOCJI !!

Panie Tomaszu. Z całym szacunkiem ale włączony Caps Lock oraz kończący zdanie wykrzyknik obnażają całkowicie Pańskie zaangażowanie emocjonalne.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 23:39   

Marcineek napisał/a:
włączony Caps Lock oraz kończący zdanie wykrzyknik obnażają całkowicie Pańskie zaangażowanie emocjonalne.

Niepodobna nie wiedzieć o sobie tego, co inni zdają się dostrzegać!

Umieszczenie mojego postu w przypadkowym miejscu, naraża moją osobę na posądzenie, że piszę bez związku z prowadzonym wątkiem - a więc bez sensu!

Z kolei usunięcie postu z miejsca gdzie został w przemyślany sposób umieszczony, burzy wątek i cele wypowiedzi oraz przemyślane zadanie całego tematu, którego jestem autorem.

Wyłożyłem dokładnie i po literkach o co właściwie chodzi.

Caps Lock używam jedynie wtedy, gdy inaczej nie potrafię wytłumaczyć, że ciągłe i nieustające wmawianie mi nadmiernych emocji jest nietaktowne i w taki właśnie sposób jest przeze mnie odbierane. Jako świadomy nietakt.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 23:39   

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 23:56   

Tomasz Holka napisał/a:
Caps Lock używam jedynie wtedy

Używanie funkcji Caps Lock w internecie odbierane jest jako krzyk. Wykrzyknik powszechnie - jest więc to jednoznaczne (takowoż nerwowe wciskanie klawiszy powodujące na przykład podwójne wysłanie tego samego posta). Nietaktu dopuścił się pan Holka wobec jednego z moderatorów i jeśli będzie się nadal upierał i nadal nie zapozna się z regulaminem będziemy zmuszeni sięgnąć po bardziej stanowcze środki aby zaprowadzić porządek na forum. Mam nadzieję, że rozsądek i doświadczenie u pana Holki zwycięży....

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 00:29   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Używanie funkcji Caps Lock w internecie odbierane jest jako krzyk.

Niestety musicie uznać, ze nie miałem o tym dotychczas żadnej wiedzy. Nie jestem pokoleniem komputerowym, więc nawet się nie dziwię, że nikt takiej informacji wcześniej mi nie udzielił.
takowoż nerwowe wciskanie klawiszy powodujące na przykład podwójne wysłanie tego samego posta).

Z tego co już jednak wiem, to nie jestem pierwszą osobą, która przypadkowo zamieściła dwa identyczne posty, jeden pod drugim.
Winna tu jest jedynie chwilowa utrata połączenia z siecią, co w moim starym komputerze i domowej sieci bezprzewodowej jest codziennością niestety.
Nietaktu dopuścił się pan Holka wobec jednego z moderatorów

To Twoim zdaniem, zapomniałeś dodać. Moje tak jednoznaczne nie jest.
będziemy zmuszeni sięgnąć po bardziej stanowcze środki aby zaprowadzić porządek na forum. Mam nadzieję, że rozsądek i doświadczenie u pana Holki zwycięży....

Straszenie, to nie jest najszczęśliwsza metoda (i najgrzeczniejsza dodajmy), którą można by zastosować wobec pana Holki.
Może i pan Holka nie jest geniuszem użytkowania komputera, ale i strachliwy to już nie jest z całą pewnością.
Wobec Alienki użyłem popularnego w Twoim środowisku zwrotu. Liczyłem na lepsze zrozumienie zapewne, bo przedtem napisałem inny post - wyłącznie dla niej.
I niestety nie zrozumiała.
Swoje zastrzeżenia zgłaszam tam, gdzie należy to robić.

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 01:52   

Tomasz Holka napisał/a:
Liczyłem na lepsze zrozumienie zapewne, bo przedtem napisałem inny post - wyłącznie dla niej.
I niestety nie zrozumiała.

Nie wiem dlaczego sądzisz, że nie zrozumiałam. Jeśli miałeś do mnie jakieś pretensje, powinieneś wyjaśnić to ze mną na PW, ale napisałeś na Foto Forum, więc usunęłam ten post jako niezgodny z tematem. Chciałam wyjaśnić to na PW, ale musiałam na jakiś czas odejść od komputera i postanowiłam napisać później. Niestety nie dałeś mi szansy. Tego co tutaj napisałeś, nie skomentuję. Jeżeli są jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące przeniesienia postów, wyjaśnię na PW. To tyle na ten temat.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 03:47   

Aliena napisał/a:
więc usunęłam ten post jako niezgodny z tematem

Nie mam o to pretensji. Wiedziałem, że tak postąpisz i sprawdziło się co do joty.
Natomiast trudno mnie nie rozdrażnić marnowaniem moich wysiłków.
Po coś ten temat założyłem. Dążę do jakiegoś efektu. Warto było zapytać przed zadziałaniem, które jawiło mi się jako działanie dla działania.

W tym co piszę na Foto-forum, jest jakaś metodyka postępowania. Ja się nie podniecam własnym pisaniem na forum. Ja to robię nie dla siebie.
Chyba, że nikomu nie zależy?
No to należy wyraźnie powiedzieć, tak żebym skumał i załatwione.

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 04:11   

Tomasz Holka napisał/a:
Natomiast trudno mnie nie rozdrażnić marnowaniem moich wysiłków.
Po coś ten temat założyłem. Dążę do jakiegoś efektu. Warto było zapytać przed zadziałaniem, które jawiło mi się jako działanie dla działania.

Zawsze przenoszę posty, jeśli dyskusja zaczyna odbiegać od tematu, a podobny wątek znajduje się już w innym temacie. Choć niezbyt często się to zdarza, ale gdy się zdarza, to właśnie tak postępuję. Podobnie postąpiłam w tej sytuacji. Nie wiem czy przeniesienie Twojego jednego postu, który odbiega od tematu, można nazwać marnowaniem działań. Nie usunęłam go, tylko go przeniosłam. Żadne działania nie zostały zmarnowane. A w przyszłości proszę o trzymanie się tematu. Wtedy żadnych postów nie będę musiała przenosić.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 07:14   

No już mniejsza z tym. Jakoś sobie poradzę bez tego postu, tyle że będę musiał powtórzyć techniczne warunki robienia ujęć z małą głębią ostrości, by wreszcie dobrnąć do wniosku o który mi chodzi.

Odpowiedz do tematu