Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukrywanie obecności na forum
Autor Wiadomość
Sir Troll 

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 23:26   Ukrywanie obecności na forum

Pomimo kilkukrotnych prób zmiany ustawień w profilu nie mogę zapisać opcji "ukryj moją obecność na forum". Przełączam, wysyłam, a i tak wciąż jestem widoczny.

Patryk 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 07:01   

profl jest obecnie modyfikowany i troche to potrwa, stad niektore rzeczy mogą nie działac
będzie dołączony bardzo ciekawy moduł :)

ale czy ukrywanie jest potrzebne ?

Sir Troll 

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 07:24   

Dla tajnych agentów po prostu absolutnie niezbędne. :D

Patryk 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 07:28   

tajnych agentów ? skąd ?

Sir Troll 

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 07:49   

Z Szuflandii. Ale nie mogę o tym mówić.

Patryk 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 07:49   

:ups:

Wilhelm von Olaf 
martar

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 08:37   

a po co to komu, chyba, że jest się czego wstydzić

abraxas 

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 11:05   

W opcji FAQ jest coś takiego

Cytat:
Jak mogę zapobiec wyświetlaniu mojej ksywki na liście obecnych użytkowników?

i oczywiście odpowiedź. Nieprawdziwa. Dodam, że nie będę tłumaczył, dlaczego niekoniecznie chcę być widzialny.

Przy okazji zapytam, gdzie znajdę regulamin forum?

Patryk 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 11:07   

regulamin http://www.forum.gniezno.com.pl/viewtopic.php?t=53

FAQ jest tworzone automatycznie, dlaczego nie dziala widocznosc pisałem wyżej

kaszi 

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 21:35   Gość

nie będę zakładał nowego tematu, bo odpowiedź Gościa jest też swojego rodzaju ukryciem swojej obecności.

Czy to przypadek, czy zamierzony ruch, że w niektórych tematach, zauważyłem tylko w dziale sport, pojawić się może post Gościa?

Patryk 
Administrator

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 21:37   

kto napisał posta w momencie konfiguracji działów kiedy uprawnienia jeszcze nie nakazywaly pisania tylko dla osob zarejestrowanych

teraz z tego co wiem gosc nie moze pisac, trzeba sie zarejestrowac

kaszi 

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 21:44   

Patryk napisał/a:
kto napisał posta w momencie konfiguracji działów kiedy uprawnienia jeszcze nie nakazywaly pisania tylko dla osob zarejestrowanych

teraz z tego co wiem gosc nie moze pisac, trzeba sie zarejestrowac
Sprawdziłem. tu jeszcze można - no już nie można :)

tu też proszę skasować - a tu mój post nie na temat :)

PS. co za osczędność w wysyłaniu postów, kiedy można w ciągu 0,5 h zmodyfikować posta :)

Patryk 
Administrator

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 21:47   

ok dzieki
juz zmienione

abraxas 

Wysłany: Sob Lip 07, 2007 22:16   

Patryk napisał/a:
profl jest obecnie modyfikowany i troche to potrwa, stad niektore rzeczy mogą nie działac

Nadal trwają modyfikacje? Jeśli zamysłem administracji forum jest niedopuszczenie do ukrywania się wystarczy napisać. Administracja tu rządzi więc wszyscy zrozumiemy.

I drugie. Czy kiedykowlwiek bedzie możliwość skasowania w ramach edycji własnego posta? Chyba, że jest a ja nie widzę tej opcji.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Lip 07, 2007 22:32   

Abraxas - twojej obecności na forum po prostu nie da się ukryć :D

abraxas 

Wysłany: Nie Lip 08, 2007 08:41   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Abraxas - twojej obecności na forum po prostu nie da się ukryć :D

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź godną wysokiego poziomu wypowiedzi jaki tutaj panuje. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Jakby ktoś nie wiedział zastosowałem zabieg stylistyczny zwany "ironią".

Jak pan diabeł nie chce użytkownika "abraxas" to wystarczy go zablokować. On nie zrobi sobie przez to krzywdy.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lip 08, 2007 08:54   

abraxas napisał/a:
Jak pan diabeł nie chce użytkownika "abraxas" to wystarczy go zablokować. On nie zrobi sobie przez to krzywdy.

Na ołtarze go! Reprezentant kółka różańcowego. forumowy męczennik abraxas :)
Troszkę looooooozu :)
(jakbyś go w sobie nie znalazł to skocz w jakąś sobotę do gnieźnieńskich pubów, znajdź naszych żużlowców i od nich pożycz :D :D :D )

ps. po co komu ukrywać swoją obecność na forum? Jak chcecie pisać posty to i tak się ujawnicie a jeśli nie chcecie, to zawsze można się nie zalogować :)

abraxas 

Wysłany: Nie Lip 08, 2007 09:14   

Marcineek napisał/a:

ps. po co komu ukrywać swoją obecność na forum? Jak chcecie pisać posty to i tak się ujawnicie a jeśli nie chcecie, to zawsze można się nie zalogować :)

BO mam taki kaprys a to forum ma taką funkcjonalność. Ja nie chcę tłumaczyć po co - ja chcę usłyszeć dlaczego nie mogę tej funkcji włączyć.

daras30 
speedway

Wysłany: Nie Lip 08, 2007 11:11   

abraxas napisał/a:
Marcineek napisał/a:

BO mam taki kaprys a to forum ma taką funkcjonalność. Ja nie chcę tłumaczyć po co - ja chcę usłyszeć dlaczego nie mogę tej funkcji włączyć.
Nie tylko Ty ;] Też chciałem a tu kredki ........

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Lip 08, 2007 18:34   

abraxas napisał/a:
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź godną wysokiego poziomu wypowiedzi jaki tutaj panuje. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Jakby ktoś nie wiedział zastosowałem zabieg stylistyczny zwany "ironią".

Odpowiedź godną wysokiego poziomu wypowiedzi oraz poczucia humoru i dystansu do samego siebie jaki panuje na innym forum. Wszystkie moje wcześniejsze wątpliwości co do twojego stosunku do nas zostały rozwiane. Jakby ktoś nie wiedział zastosowałem zabieg stylistyczny zwany "ironią" w tym oraz w poprzednim poście.

abraxas 

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 07:05   

A ja w swoich dwóch pytaniach nie zastosowałem żadnego zabiegu i zadałem je absolutnie poważnie i bez nawiązywania do innego forum. Odpowiedzi nie otrzymałem.
Jednak "problem forum GFI" u pana Diabła znów dał znać o sobie. Polecam psychiatrę.

A jakie to wątpliwości? W PW pan Diabeł określał mnie jednoznacznie, bez wątpliwości.

Dla ogółu czytających - nie jestem agentem GFI wysłanym na diabelskie forum. Używając "romantycznej terminologii" - jestem wolnym strzelcem, który wypowiada się tam, gdzie znajduje ciekawy temat do wypowiedzi. Czy na jednym forum czy na drugim. A na tym to akurat forum skasowano bezpodstawnie mój post prowadzący do oficjalnej (wtedy) galerii Startu a teraz lekceważy się moje pytanie o włączenie pewnej funkcjonalności forum.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 08:36   

abraxas napisał/a:
Odpowiedzi nie otrzymałem

Odpowiedź na postawione przez Ciebie pytanie jest do góry. Chyba, że chodzi Ci o tę sugestię:
abraxas napisał/a:
Jeśli zamysłem administracji forum jest niedopuszczenie do ukrywania się wystarczy napisać

Skoro wystarczy na pisać a my nie napisaliśmy o chyba logiczne, że ne jest to naszym zamiarem.
abraxas napisał/a:
Jednak "problem forum GFI" u pana Diabła znów dał znać o sobie

Wiem Abraxas, ze niektóre sprawy docierają do Ciebie z wielkim trudem więc wyjśnię jeszcze raz tak jak mogę najprościej; nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy jesteś zwolennikiem GFI czy nie. Możesz być nawet ich agentem. Twoja sprawa. Oceniam wyłącznie iie po twoim zachowaniu tutaj.

abraxas napisał/a:
Polecam psychiatrę.

Pozostawiam ę wypowiedź bez komentarza.

abraxas napisał/a:
A jakie to wątpliwości? W PW pan Diabeł określał mnie jednoznacznie, bez wątpliwości

Nie zniżę się do tego poziomu, żeby sugerować choćby o czym rozmawiamy na PW.

abraxas napisał/a:
A na tym to akurat forum skasowano bezpodstawnie mój post prowadzący do oficjalnej (wtedy) galerii Startu a teraz lekceważy się moje pytanie o włączenie pewnej funkcjonalności forum.

Biedactwo... TY naprawdę powinieneś zostać uznany za męczennika.

Patryk 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 09:02   

abraxas napisał/a:

Forum.Gniezno.com.pl na ktorym piszesz nie posiada takiej funkcji.

abraxas 

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 09:33   

Patryk napisał/a:

Forum.Gniezno.com.pl na ktorym piszesz nie posiada takiej funkcji.

Łaskawy pan zapomniał dodać "od dziś" :-)

Na pytanie skierowane wcześniej nie przeze mnie odpowiedź sugerował, że jeszcze nie, bo trwają prace nad konfiguracja forum. Dlatego zapytałem. I zostałem wyśmiany.

A ołtarz i stos już sobie wybudowałem.

diabel-tasmanski napisał/a:

Wiem Abraxas, ze niektóre sprawy docierają do Ciebie z wielkim trudem więc wyjśnię jeszcze raz tak jak mogę najprościej; nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy jesteś zwolennikiem GFI czy nie. Możesz być nawet ich agentem. Twoja sprawa. Oceniam wyłącznie iie po twoim zachowaniu tutaj.

diabel-tasmanski napisał/a:
Nie zniżę się do tego poziomu, żeby sugerować choćby o czym rozmawiamy na PW.

A wstydzisz się swoich słów? Nie powtórzysz publicznie tego, co w moja stronę kierowałeś?
Wytłuszczony fragment jest nieprawdą. Ale może jest diabeł prywatny i diabeł publiczny.

A moje zachowanie oceniasz według mnie przez pryzmat zakładanego przez Ciebie mego uwielbienia dla GFI.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 14:25   

Nie ma dwóch Diabłów i nie wstydzę się swoich słów. Prywatne wiadomości są przeznaczone dla rozmówców i tylko dla nich. Po prostu to co jest w PW kultura nakazuje zachować dla siebie... Ale że niektórzy mają w zwyczaju pokazywać innym część lub całość takiej korespondencji cóż... są różne poziomy. Niektórzy nie widzą w tym nic złego. Dla niezorientowanych. Napisałem Abraxasowi na PW, że uważam że sympatyzuje z GFI i zbyt często czyni nam przytyki a w jego cytatach widzę inspiracje od kolegów z konkurencji. Pisze to ponieważ czytający tę dyskusję nie wiedzą cóż takiego strasznego koledze Abraxasowi napisałem. Powtarzam swoje zdanie i nie zmienię go.

Ale jest mi całkowicie obojętne czy jesteś zwolennikiem GFI czy nie. A rekalma GFI tutaj mi się nie podoba w czyimkolwiek i jakimkolwiek wykonaniu. Nie ma w tym żadnej sprzecznosci.

Cytat:
A ołtarz i stos już sobie wybudowałem.

Świetnie więc... Prochy wsypiemy do baku motocykla Davida Howe a ołtarz powiesimy nad dziesiątym sektorem...

abraxas napisał/a:
Dodam, że nie będę tłumaczył, dlaczego niekoniecznie chcę być widzialny.

Niech starczy za komentarz...

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 14:44   

blagam was :(

abraxas 

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 14:47   

Diabel-tasmanski napisał/a:

Ale jest mi całkowicie obojętne czy jesteś zwolennikiem GFI czy nie.

Sęk w tym, że nie jest Ci to obojętne. I nie dopuszczasz innej interpretacji rzeczywistości niż swoja. Jesli moje słowa były podobne to słów kogoś innego, to niekoniecznie znaczy, że ktoś po kimś powtórzył.

Ale zakończmy.

Z piętnem GFI spalę się na stosie. Może świętym zostanę :-) ?

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 15:04   

blagam jeszcze raz :(

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 17:01   

abraxas napisał/a:
I nie dopuszczasz innej interpretacji rzeczywistości niż swoja

Pozwolisz, że pozostanę przy swojej ocenie rzeczywistości. Mam do tego takie samo prawo jak TY.

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 20:25   

znów mam błagac?

Odpowiedz do tematu