Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Primera Division
Autor Wiadomość
Adigno 
Red Army

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 13:17   Primera Division

I stało się Real Madryt mistrzem Hiszpanii w sezonie 2006/2007 . Po czterech latach przerwy wracają na tron. Mimo wielu niepowodzeń i bardzo nierównego sezonu, w końcówce dali rady i zdobyli tytuł. Szkoda, że tym zwycięscą nie jest Barcelona.. ale cóż ;] Powraca wielki Real ?

Znowu robi się głośno o Henrym w Barcelonie... :whoeva:

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 13:23   

wane w tej lidze jest tylko jedno- nie spadło bilbao. to nie rea wygrał, to barsa przegrała. nie powroci wielki real tak jak barcelona nie będzie wielka. hiszpańskie potęgi są dobre u siebie na chwile obecną ale na arenie międzynarodowej nie błyszczą.
oni nie mają obrony.

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 13:53   

z Realu odchodzi kilku "Galaktikos" min Becks, Carlos.. wiec w przyszłym sezonie to nie bedzie juz to. Real teraz powinien postawic na młodych.. sciagnac z dwie, trzy młode gwiazdy i walczyc o zwycięstwo w LM :)

Adigno 
Red Army

Wysłany: Czw Cze 21, 2007 09:31   

Ukasz napisał/a:
wiec w przyszłym sezonie to nie bedzie juz to.

Albo to znowu będzie to co kiedyś ! Przecież własnie od sprowadzania tych wszystkich gwiazd zaczął sie kryzys Realu... ?

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Czw Cze 21, 2007 11:33   

nie do konca... w czasie kiedy Real sciagal Zizu, i Figo wygrywal LM...to byla jedna z najlepszych druzyn w historii...kryzys zaczal sie od czasu kiedy lekka reka sprzedali Makelele, do Chelsea, i zaczal sie efekt domina...polecieli trenerzy, zaczelo sie szukanie kogos kto to wszystko naprawi...bezsenswone transfery, i zmiany na stanowisku trenera...koniec wielkiego Realu...

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sob Cze 23, 2007 19:58   

a chivu do barcy idzie. niby takie przywiązanie, ale kasa jest najważniejsza. powiedział, że klub zbyt mało oferuje. a wie ile jest wart to się ceni. a w katalonii dostanie takie pieniądze jakie chce

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 11:01   

Kod:
Prezydent Realu Madryt, Ramon Calderon potwierdził w sobotę, że do pracy z zespołem "Królewskich" wraca legendarny obrońca i kapitan drużyny Fernando Hierro.
Hierro wejdzie w skład sztabu szkoleniowego Realu i będzie pełnił funkcję łącznika pomiędzy piłkarzami i włodarzami klubu.

W zespole Realu Hierro rozegrał 439 meczów (od roku 1989 do 2003) i strzelił dla "Królewskich" 102 bramki, co jak na środkowego obrońcę jest doskonałym rezultatem.
onet.pl

Wydaje mi sie ze kolo bedzie miał ciekawa funkcjew klubie, zarówno ze wzgledu na to jaka kiedys miał pozycje w Realu (zarzad bedzie wiedział ze on bedzie miał dobry kontakt z zawodnikami) jak i zawodnicy beda wiedzieli ze nikt iny im sie nie mogł trafic.

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 12:35   

kapusta napisał/a:
a chivu do barcy idzie.

zal mi go...ale znam jedyne slowo na takie zachowanie...zaczyna sie na V...
Deklarecje o milosci,, kocham Rzym zostaje z wami do konca zycia, a nawet o jeden dzien dluzej, wielkie obietnice, i co?! kocha Rome ale za 4 mln e za sezon gry, za 3,5 jakie oferuja wladze juz nie...i niech sie... w Romie jest juz na jego pozycje oficjalnie Juan, i mysle ze moze z powodzeniam zastapic Rumuna, po za tym mamy jeszcze Porshe, w 100% wykupilismy z Interu Pizarro, i za 7 mln Mirko Vucinica z Lecce, przedluzony zostal konrakt z Mexesem, ktory w przeciwienstwie do Kiwu nie stwarzal problemow...pamietam wypowiedz Francuza, czue sie Romanista...na to Totti w innym wywiadzie..Philippe czuje sie Romanista?! Niech podpisuje kontrakt! Pare dni pozniej na asroma.it ukazala sie kopia umowy wraz z podpisem francuza...dla mnie to jeden z najlepszych obroncow na swiecie, wiec tylko sie cieszyc!

co do reszty bradzo blisko jest Mauro Esposito, pozyskalismy mlodego Barusso, ktory jest uwazany za nastepce Essiena, a walczyly o niego takie firmy jak Inter Mediolan, czy Juventus Turyn.... jest dobrze, caly czas z glowa, mloda druzyna, druzyna ktora znow powalczy o najwyzsze cele we Wloszech jak i w Europie!

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 19:59   

wymienjeszcze kilku kandydatów na zasilenie obrony i pomocy realu czelsi czy innych manczesterów :ups: to nie tylko kontrakt, to także większa szansa na reklamy czipsów i pepsi. takie zycie. inter odpuścił pizarro bo u nich grzałby ławe.

kacza 
kacza

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 20:14   

henry zdrajca !! !!!!!! POSZEDL ZA KASA!!!!!!!!ARSENAL MISTRZ

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 20:25   

Jak bys mial do wyboru lepiej platna prace tez bys poszedl... :whoeva:

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sro Cze 27, 2007 08:14   

kacza napisał/a:
henry zdrajca !! !!!!!! POSZEDL ZA KASA!!!!!!!!ARSENAL MISTRZ

ty lepiej jakimś hamarby czy AIK kibicuj a nie o barcelonie się wypowiadaj. od kiedy ty arsenalowi kibicujesz?

Adigno 
Red Army

Wysłany: Sro Cze 27, 2007 08:33   

kacza napisał/a:
henry zdrajca

A to dlaczego ? Przeciez w piłce tak jest.. sezon tu sezon tam... transfery to normalna rzecz :D Wybrał klub który daje więcej kasy, zapewnia lepsze warunki itd..

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sro Cze 27, 2007 08:41   

Adigno napisał/a:
kacza napisał/a:
henry zdrajca

A to dlaczego ? Przeciez w piłce tak jest.. sezon tu sezon tam... transfery to normalna rzecz :D Wybrał klub który daje więcej kasy, zapewnia lepsze warunki itd..

raczej nie o kasę chodzi, bo angielskie kluby mają jej najwięcej. raczej o to, że z arsenalem nie miał szans na jakis sukces w europie a z barsą ma. w wakacje może będe mial info z hiszpanii na temat tamtej ligi

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Gru 23, 2007 18:19   

PORAŻKA RACINGU z FC Sevilla 1:4 ;/
Szkoda...
Ale warto bedzie obejrzeć szlagier ligowy. :D
Real-Barcelona :D
To nie to co liga wloska. :D

Kaczy 

Wysłany: Nie Gru 23, 2007 18:47   

to nie jest szlagier ligowy, tylko derby Europy :D ja liczę na błysk geniuszu Robinho i Sneijdera, zmysł strzelecki Ruuda i ikonę Realu jaką jest Raul :D HALA MADRID! wygramy! :D

Dawcio 

Wysłany: Nie Gru 23, 2007 20:00   

Do połowy prowadzimy. Super akcja po której padła bramka. Mam nadzieję że druga połowa będzie jeszcze bardziej interesująca niż pierwsza. No i oczywiście jeszcze 2 bramki dla nas :)

Kaczy 

Wysłany: Nie Gru 23, 2007 21:20   

1:0 dla Madrytu :D Casillas i Bestia dla mnie wspólne MvP :D HALA MADRID

akcja bramkowa świetna, barcelona też miała sytuacje, ale szczęście sprzyja lepszym, a lepszymi dziś byli gracze Realu :D

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Nie Gru 23, 2007 21:29   

Po tym meczu i po tym wystepie Casillasa Dudek moze jedynie marzyć ze zagra kiedys w takim spotkaniu...

Dawcio 

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 22:48   

Real wygrał dzisiaj 7:0 z Valladolid. Po dwie bramki strzelili Raul i Guti o których ostatnio tak głośno. Czy tym meczem pokazali, że powinni być powołani do kadry? Dla mnie tak. Piękna bramka Gutiego na 6:0.

Kaczy 

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 23:01   

Hala Madrid :D oj niech Roma trzęsie gaciami :D

Kaczy 

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 22:01   

no i kolejny sezon za nami... wiadomo, faworyt był jeden i praktycznie od początku Real był liderem. Cieszy to, że tak naprawdę ten zespół prezentował 70% swoich możliwości, teraz kupiliśmy Garaya dodatkowo, jeszcze napadzior i prawy pomocnik i gramy o zwycięstwo w LM :)

w Hiszpanii w przyszłym roku wróżę jeszcze większa supremację Realu. Barcelona jest w miejscu, w którym Real był 5 lat temu jak Beckham przychodził. muszą wszystko poukładac od nowa, a to trochę zajmie :P Sevilla gdzieś się pogubiła, O Valenci szkoda gadać. Mam nadzieję, że Villareal utrzyma formę i godnie się w LM zaprezentuje. Real jest na fali wznoszącej, wszyscy podstawowi zawodnicy, może poza Raulem, Gutim I Cannavaro najlepsze mają przed sobą. pięknie rozwija się Gago (czyżby nowy Redondo?), Marcelo pod koniec sezonu pokazuje, że Roberto Carlos jeszcze z niego będzie. Robben nie grał pół sezonu, Robinho zanim nie złapał kontuzji błyszczał. Ruud w ostatnich meczach, kiedy wrócił po kontuzji pokazał, że pamięta jak się gole strzela. do tego Ramos, Sneijder, poza tym mają wrócić De La Red i Granero, którzy pięknie się rozwinęli w Getafe. oj tak.. te dwa mistrzostwa po 4 latach posuchy to nie przypadek, ale najlepsze lata dopiero przed nami (Madristas).

wojtasl 

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 21:04   

No i chyba nikt nie ma wątpliwości po dzisiejszym dniu kto rządzi w tym sezonie w La Liga :)

Visca El Barca !

Realik zmieciony i po sprawie haha i słowa Ronaldo Barca jest wielka ale to Real wygra hmm no prawie miał racje :D

Kaczy 

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 22:56   

jak się okazuje, Real to jednak nie jest klasowy zespół, a puszczenie jednego z niewielu piłkarzy na poziomie światowym (Robinho) a sprowadzenie tylko Vaarta było karygodne i teraz ta kara ma miejsce. z tych zawodników co są do Realu nadaje się Iker (to jest maszyna nie człowiek), Ramos, Higuain, może Robben, Raul Gago i L. Diarra + nieobecni Pepe i ew. Sneijder. dla reszty Real to za wysokie progi. bez rewolucji w składzie ten klub nie ma przyszłości niestety.

klejbas 

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 23:11   

Kaczy, zobacz swoją wypowiedź z góry, z 19 maja 2008 roku ;) Marny z Ciebie jasnowidz :)

Kaczy 

Wysłany: Sob Maj 02, 2009 23:37   

no ja o tym wiem, jednak kto myślał, że po takim sezonie będą grali taką padakę? wielkie brawa dla Barcelony, że tak szybko poukładali zespół. a Real... jak prezesem nie zostanie Perez i nie sprowadzi 3-4 zawodników klasy światowej to mogiła.

emmure 

Wysłany: Nie Maj 03, 2009 11:04   

Kaczy kto mial grać w Realu?
Za napastników mają samych dopychaczy - RvN , Raul, Higuain i Huntelaar.
W pomocy Gago, Lass, Marcelo, Robben czyli tylko 1 kreatywny piłkarz (Robben) ,2 def. pomocników i obrońca!!! ZERO ruchu.
Jeśli najlepszym pomocnikiem w klubie jest koleś który nie radzil sobie w Chelsea i Arsenalu i odnalazl sie dopiero w Portsmouth (Diarra) to o czym my dyskutujemy. W obronie topór Metzelder, odrzut z MU Heinze i dziad Cannavaro.
Jedyna 4 godna uwagi to "modelka" S.Ramos , Iker, Higuain i Robben.
Na szczescie dla kibicow Realu wczoraj nie bronił Jerzy D. ,bo jestem przekonany ,że wynik byłby 2cyfrowy.
Real wygral ostatnie 17 z 18 ostatnich meczow ligowych ,to mowi wszystko o nedznym poziomie la liga w tym sezonie.
Za rok licze na mecze MU-Real w LM i wynik podobny do wczorajszego.

Kaczy 

Wysłany: Nie Maj 03, 2009 11:32   

za rok Real będzie inną drużyną kompletnie, zapewne z jednym z asów MU w składzie ;)

a no i nie wiem ile spotkań oglądałeś Realu w tym sezonie, ale Marcelo już chyba ostatecznie przestał być obrońcą, a nazywanie Higuaina dopychaczem to lekka przesada.

Real jest słaby i nie ma co dyskutować. bez 2 obrońców (lewa i środek), kreatywnego środkowego pomocnika, skrzydłowego i napadziora pokroju Ibrahimovica tak to będzie dalej wyglądać

1 liga 

Wysłany: Nie Maj 03, 2009 11:34   

emmure napisał/a:
Real wygral ostatnie 17 z 18 ostatnich meczow ligowych

17 meczy z 18 NIE przegrał, kolego, zapatrzony w "bide i nędze" w Anglii, daj na luz. Barca i tak dokopie Man UTD w finale LM, i pokaże Ci, która liga jest najlepsza na świecie.

Adigno 
Red Army

Wysłany: Nie Maj 03, 2009 11:40   

1 liga napisał/a:
i pokaże Ci, która liga jest najlepsza na świecie.

psss... Teraz napisałeś... A może rzuć okiem na półfinały ?? Która liga jest najlepsza w Europie ??

W finale może okazać się kto jest najlepszą drużyną w Europie na rok 2009.

LIGA NAJLEPSZA już jest dawno znana i potwierdza się to nie pierwszy raz. Rzuć też okiem na półfinały rok temu.

Odpowiedz do tematu