Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problemy z logowaniem
Autor Wiadomość
zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Nie Lip 06, 2008 16:28   problemy z logowaniem

motopompa napisał/a:
Jest jeszcze jedna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę: chyba nawet ktoś już kiedyś dawno dawno założył taki temat na starym forum, więc nie tylko u mnie występuje następująca dolegliwość: kiedy się loguje (a używam najczęściej panelu szybkiego logowania nad główną tabelą forum), wpisuję login i hasło, klikam enter i....strona się niejako odświeża, ale wciąż jestem niezalogowany. Powtarzam żmudny proces logowania po raz drugi i wszystko jest w porządku. Przy logowaniu z normalnego panelu jest tak samo. Zawsze loguje za drugim razem. Dziwne, bo korzystam z wielu for postawionych na phpbb by Przemo i nigdzie nie ma takiego problemu. Wiem, że odnalezienie błędu skryptu jest bardzo uciążliwe i lepiej poświęcić ten czas na załatanie innych "dziur", ale ja jako uciążliwy, namolny i wyjątkowo upierdliwy i ciekawski użytkownik pytam tak z czystej babskiej ciekawości: wprowadzaliście do modu przema jakieś własne?

Też od czasu nowej szaty forum mam probelmy z logowaniem. nieraz trzy razy. Mój nick pokazuje ,że jestem na forum (patrz dół strony głównej), a pod zegarem jeszcze go nie ma. Operację musze powtarzać, aż w końcu zaskoczy.

kaszi 

Wysłany: Nie Lip 06, 2008 16:36   

Dobra rada ;] Jeśli przeglądacie forum najczęściej z jednego komputera, to możecie skorzystać z menedżera haseł. Nie ma wtedy problemu z powtórnym logowaniem. Ja bym na Waszym miejscu chyba oszałał ;)

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Nie Lip 06, 2008 17:04   

Ja na szczęście nie mam żadnych problemów z logowaniem. Nie wiem czy to ma jakiś związek z przeglądarką, ale najczęściej korzystam z Mozilli lub Firefoxa i u mnie ten problem nie występuje.

Patryk 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 07, 2008 14:29   

dodawalismy własne mody do oprogramowania jednak nie zmienialismy logowania

u mnie logowanie dziala bez problemu, ale sprawdzimy czy cos sie nie popsulo, mozecie dokladniej opisac kiedy tak sie dzieje, i na jakiej przegladarce ?

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pon Lip 07, 2008 19:37   

U mnie to się dzieje na przegladarce Explorer. Zwłaszcza w weekendy. Często po zmianie wyglądu forum mam problem z odnalezieniem strony na serwerze.
Mimo,że z forum trafia sie na tej przeglądarce problem, to np. z wejściem na informacjelokalne pl. nie ma żadnego. Szybko zaskakuje, a forum mieli i mieli.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lip 08, 2008 01:56   

A jaką wersję IE masz Zofio.

Ja IE używam na laptopie. Nie mam żadnych problemów.

Patryk 
Administrator

Wysłany: Wto Lip 08, 2008 03:45   

ja tez nie mam problemów sprawdzałem na kilku przegladarkach

wyczyść historię, pliki tymczasowe i cookie, powinno pomóc.

revolta 

Wysłany: Sob Lis 08, 2008 19:39   

Kolejny raz wystapil u mnie taki problem...

- Loguje sie bez zaznaczania opcji zapamietywania hasla
- Znajduje temat na ktory pisze dosc dluga odpowiedz
- Po kliknieciu "wyslij" ponownie otwiera sie okno logowania a wszystko co napisalem ulega skasowaniu - musze pisac od poczatku...
- Czasami mozna przyciskiem "wstecz" wrocic i skopiowac napisany tekst jednak nie zawsze jest taka mozliwosc - dzisiaj ponownie otwieralo sie okno logowania.

To bardzo uciazliwy problem - nie mozna tego zmienic?
Nie zawsze pamietam o zaznaczaniu opcji zapamietywania hasla i nie zawsze chce ja wlaczac poniewaz nie zawsze korzystam ze swojego komputera.

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Sob Lis 08, 2008 20:07   

revolta napisał/a:
Czasami mozna przyciskiem "wstecz" wrocic i skopiowac napisany tekst jednak nie zawsze jest taka mozliwosc - dzisiaj ponownie otwieralo sie okno logowania.
Po ponownym zalogowaniu spróbuj kilka razy klikać "wstecz", aż znajdziesz swój napisany tekst. Nawet jeśli wtedy ponownie pojawi się okno logowania, nic tam nie wpisuj, tylko jeszcze raz kliknij "wstecz". Ja zawsze tak robię, gdy zostaję wylogowana podczas pisania. To raczej nie zależy od opcji zapamiętania hasła.

revolta 

Wysłany: Sob Lis 08, 2008 21:21   

Jednak nigdy nie mialem takiego problemu gdy opcja zapamietywania hasla byla wlaczona.

emigrant 

Wysłany: Nie Lis 09, 2008 07:58   

To jest jak z mailem, po iluś tam minutach (20? 60?) kończy się sesja i trzeba się na nowo logować. Nie wiem czy to z powodu bezpieczeństwa czy innego. Ja mam ciągle zaznaczone by mnie logował za każdym razem jak wchodzę. Skutkiem tego jest nadmierna liczba godzin w statystyce :D

kaszi 

Wysłany: Nie Lis 09, 2008 13:15   

revolta napisał/a:
Jednak nigdy nie mialem takiego problemu gdy opcja zapamietywania hasla byla wlaczona.
A mnie pomimo tego. ;)

Jeśli treść znika i pojawia się panel logowania, to loguję się, 2 razy przyciskam wstecz, a następnie 'wyślij'. To taki wariant bez kopiowania. :) Można to poeksperymentować, pisząc posta w jednej karcie przeglądarki, w drugiej zaś, skorzystać z opcji 'wyloguj'.

revolta 

Wysłany: Nie Lis 09, 2008 13:31   

Byc moze jest tak, jak pisze emigrant - gdy dosc dlugo pisze wygasa sesja.

W swoim komputerze rowniez zaznaczam zapamietywanie hasla, jadnak gdy zaloguje sie na innym, ponownie musze sie logowac gdy chce napisac cos ze swojego komputera.
To akurat nie jest zaden problem :)

Dzieki za informacje i porady - wykorzystam je jezeli znowu bede mial stracic pisanego przez godzine lub wiecej posta ;]

ugo 

Wysłany: Sob Gru 13, 2008 16:21   

Witam nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale mam pytanie, dlaczego forum mam cały czas zablokowane?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Gru 13, 2008 22:11   

To jak piszesz?

ugo 

Wysłany: Nie Gru 14, 2008 11:48   

Diabel-tasmanski napisał/a:
To jak piszesz?

Może mi jednak odpowiesz skoro jesteś administratorem, dlaczego forum jest cały czas zablokowane?

emigrant 

Wysłany: Nie Gru 14, 2008 11:49   

ugo napisał/a:
Może mi jednak odpowiesz skoro jesteś administratorem, dlaczego forum jest cały czas zablokowane?

A nie możesz opisać dokładniej problemu? Jak możesz mieć zablokowane forum i jednocześnie na nim pisać? :-)

remikk 

Wysłany: Nie Gru 14, 2008 13:48   

Widocznie telepatycznie pisze :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Gru 14, 2008 14:47   

Albo przechodzi pod barierką ;)

ugo 

Wysłany: Nie Gru 14, 2008 15:33   

Wchodzę na forum i jeśli nie ma żadnego postu napisanego to praktycznie nie mam dostępu, mogę wejść i coś napisać tylko w tematy w których ktoś napisał post a konkretnie chodzi mi o forum żużlowe. Przedtem mogłem wchodzić bez przeszkód a teraz mam kłódkę i pisze forum zablokowane i nie wiem o co chodzi?

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 14:48   

czy opcja przeglądania forum bez logowania będzie jeszcze dostępna? bo teraz jak wchodzę na forum pojawia się informacja że forum można przeglądać tylko jak się jest zalogowanym.

Patryk 
Administrator

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 14:58   

trwają prace modernizacyjne

lodolamacz 

Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 13:37   

Patryk napisał/a:
trwają prace modernizacyjne
No własnie ! Bo już zacząłem grzebać w swoim PC , bo myslałem że to cos u mnie.

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 15:03   

Ale trzeci dzień? No i nadal muszę się logować dwukrotnie :/

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 14:28   

coś tempo kiepskie w tych pracach modernizacyjnych. :yes:

zaiks 
kaszi

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 14:36   

Chyba bardziej prace w celach statystycznych :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 15:46   

zofia Nałkowska napisał/a:
coś tempo kiepskie w tych pracach modernizacyjnych.

Lepsze niż w URBIS-ie :P

zaiks napisał/a:
Chyba bardziej prace w celach statystycznych

Błagam o wielki pozwól mi zgłębić te myśl...

zaiks 
kaszi

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 16:23   

A może by tak zamiast pisać śmiechowe riposty, warto poinformować użytkowników o uniedogodnieniach, a nie czekać aż łaskawie ktoś zapyta, co się dzieje.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 16:31   

kaszi.. tyle for bez koniecznosci logowania i bez oszukującej użytkowników administracji...

zaiks 
kaszi

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 16:54   

No ale przecież jesteście debeściakami, nie? :) Chyba nie wymagałoby to wiele wysiłku, by ogłosić, że będą utrudnienia i że trochę to potrwa. Nowych moderatorów, których w tym miejscu pozdrawiam, też nie wypada oficjalnie ogłosić?

Odpowiedz do tematu